2. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 15.12.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK KK Kežmarok 4 0 0 4
2. Shotokan karate Košice - Barca 3 2 1 6
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 2 1 1 4
4. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 2 5 8
5. Karate Klub Sabinov, o.z. 1 1 0 2
6. Union Košice 0 1 1 2
7. Central karate klub Poprad 0 1 0 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 7 3 4 14
2. Union Košice 2 4 3 9
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 2 2 3 7
4. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 2 2 6
5. Shotokan karate Košice - Barca 1 1 4 6
6. Central karate klub Poprad 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 3 3 1 7
2. Shotokan karate Košice - Barca 1 1 4 6
3. Union Košice 1 1 1 3
4. KK IGLOW Spišská Nová Ves 1 1 1 3
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 0 1 2
6. Central karate klub Poprad 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 4 0 3 7
2. Union Košice 1 3 2 6
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 2 2 5
4. KK IGLOW Spišská Nová Ves 1 1 1 3


Jednotlivci + Družstvá

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Shotokan karate Košice - Barca 9 4 1 14
2. MŠK KK Kežmarok 12 0 0 12
3. Karate Klub KRETOVIČ Košice 3 4 5 12
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 6 2 1 9
5. Karate Klub Sabinov, o.z. 3 2 0 5
6. Union Košice 0 2 1 3
7. Central karate klub Poprad 0 2 0 2


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestobody
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 21 6 4 31
2. Union Košice 6 8 3 17
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 6 4 3 13
4. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 4 2 12
5. Shotokan karate Košice - Barca 3 2 4 9
6. Central karate klub Poprad 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 9 6 1 16
2. Shotokan karate Košice - Barca 3 2 4 9
3. Union Košice 3 2 1 6
4. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 2 1 6
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 3 0 1 4
6. Central karate klub Poprad 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 12 0 3 15
2. Union Košice 3 6 2 11
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 3 4 2 9
4. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 2 1 6


Jednotlivci + Družstvá

PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 27.10.2018
2. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 15.12.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 23 19 31 73
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 23 7 12 42
3. Union Košice 14 12 28 54
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 11 18 16 45
5. Shotokan karate Košice - Barca 11 14 6 31
6. MŠK KK Kežmarok 10 9 18 37
7. Karate Klub Sabinov, o.z. 9 7 14 30
8. Športové združenie TJ Metropol Košice 8 0 1 9
9. Central karate klub Poprad 6 8 18 32
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 5 8 19
11. Karate Klub KATSUDO Sabinov 5 4 9 18
12. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 0 3 6
13. Karate Klub Junior Prešov 1 9 9 19
14. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 1 2 2 5
15. MŠK karate Vranov 1 2 2 5
16. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 1 1 3 5
17. Karate klub Snina 0 1 2 3
18. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 1 1 2
19. Karate club Trebišov 0 0 3 3
20. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 3 3
21. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 0 2 2
22. KK Svidnik 0 0 2 2
23. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK KK Kežmarok 5 2 0 7
2. Shotokan karate Košice - Barca 4 5 1 10
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 4 2 3 9
4. Karate Klub KRETOVIČ Košice 3 3 7 13
5. Karate Klub Sabinov, o.z. 3 1 0 4
6. Central karate klub Poprad 1 2 1 4
7. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 0 1
8. KK IGLOW Spišská Nová Ves 1 0 0 1
9. Union Košice 0 1 3 4
10. Karate Klub Junior Prešov 0 1 1 2
11. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 1 0 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športové združenie TJ Metropol Košice 8 0 0 8
2. Shotokan karate Košice - Barca 5 5 4 14
3. Karate Klub KRETOVIČ Košice 4 7 12 23
4. KK IGLOW Spišská Nová Ves 4 3 7 14
5. Central karate klub Poprad 4 3 5 12
6. Karate Klub Sabinov, o.z. 3 1 4 8
7. Union Košice 1 3 8 12
8. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 3 4 8
9. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 1 2 2 5
10. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 1 2
11. MŠK KK Kežmarok 0 3 8 11
12. Karate Klub Junior Prešov 0 1 4 5
13. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 1 1 2
14. Karate club Trebišov 0 0 2 2


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KK IGLOW Spišská Nová Ves 18 4 5 27
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 16 9 12 37
3. Union Košice 13 8 17 38
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 6 13 9 28
5. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 5 5 8 18
6. MŠK KK Kežmarok 5 4 10 19
7. Karate Klub KATSUDO Sabinov 5 3 9 17
8. Karate Klub Sabinov, o.z. 3 5 10 18
9. Shotokan karate Košice - Barca 2 4 1 7
10. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 2 0 2 4
11. Karate Klub Junior Prešov 1 7 4 12
12. Central karate klub Poprad 1 3 12 16
13. MŠK karate Vranov 1 2 2 5
14. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 1 1 3 5
15. Karate klub Snina 0 1 2 3
16. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 3 3
17. KK Svidnik 0 0 2 2
18. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 0 2 2
19. Karate club Trebišov 0 0 1 1
20. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 1 1
21. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 12 7 6 25
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 2 4 12
3. Union Košice 5 8 11 24
4. Shotokan karate Košice - Barca 3 2 4 9
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 2 3 8 13
6. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 0 0 2
7. Karate Klub Junior Prešov 0 4 4 8
8. Central karate klub Poprad 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 4 3 13
2. Shotokan karate Košice - Barca 3 2 4 9
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 1 2 6
4. Union Košice 2 3 5 10
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 1 2 4
6. Karate Klub Junior Prešov 0 2 2 4
7. Central karate klub Poprad 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 3 3 12
2. Union Košice 3 5 6 14
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 1 2 6
4. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 0 0 2
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 2 6 9
6. Karate Klub Junior Prešov 0 2 2 4


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 35 26 37 98
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 29 9 16 54
3. Union Košice 19 20 39 78
4. Shotokan karate Košice - Barca 14 16 10 40
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 13 21 24 58
6. MŠK KK Kežmarok 10 9 18 37
7. Karate Klub Sabinov, o.z. 9 7 14 30
8. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 8 5 8 21
9. Športové združenie TJ Metropol Košice 8 0 1 9
10. Central karate klub Poprad 6 8 19 33
11. Karate Klub KATSUDO Sabinov 5 4 9 18
12. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 0 3 6
13. Karate Klub Junior Prešov 1 13 13 27
14. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 1 2 2 5
15. MŠK karate Vranov 1 2 2 5
16. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 1 1 3 5
17. Karate klub Snina 0 1 2 3
18. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 1 1 2
19. Karate club Trebišov 0 0 3 3
20. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 3 3
21. KK Svidnik 0 0 2 2
22. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 0 2 2
23. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
PDF

1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 27.10.2018
2. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 15.12.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 69 38 31 138
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 69 14 12 95
3. Union Košice 42 24 28 94
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 33 36 16 85
5. Shotokan karate Košice - Barca 33 28 6 67
6. MŠK KK Kežmarok 30 18 18 66
7. Karate Klub Sabinov, o.z. 27 14 14 55
8. Central karate klub Poprad 18 16 18 52
9. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 18 10 8 36
10. Karate Klub KATSUDO Sabinov 15 8 9 32
11. Karate Klub Junior Prešov 3 18 9 30
12. Športové združenie TJ Metropol Košice 24 0 1 25
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 9 0 3 12
14. MŠK karate Vranov 3 4 2 9
15. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 3 4 2 9
16. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 3 2 3 8
17. Karate klub Snina 0 2 2 4
18. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 2 1 3
19. Karate club Trebišov 0 0 3 3
20. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 3 3
21. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 0 2 2
22. KK Svidnik 0 0 2 2
23. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Shotokan karate Košice - Barca 12 10 1 23
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 9 6 7 22
3. MŠK KK Kežmarok 15 4 0 19
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 12 4 3 19
5. Karate Klub Sabinov, o.z. 9 2 0 11
6. Central karate klub Poprad 3 4 1 8
7. Union Košice 0 2 3 5
8. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 0 3
9. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 0 0 3
10. Karate Klub Junior Prešov 0 2 1 3
11. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 2 0 2


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 12 14 12 38
2. Shotokan karate Košice - Barca 15 10 4 29
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 12 6 7 25
4. Športové združenie TJ Metropol Košice 24 0 0 24
5. Central karate klub Poprad 12 6 5 23
6. Union Košice 3 6 8 17
7. Karate Klub Sabinov, o.z. 9 2 4 15
8. MŠK KK Kežmarok 0 6 8 14
9. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 3 6 4 13
10. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 3 4 2 9
11. Karate Klub Junior Prešov 0 2 4 6
12. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 0 1 4
13. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 2 1 3
14. Karate club Trebišov 0 0 2 2


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 48 18 12 78
2. Union Košice 39 16 17 72
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 54 8 5 67
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 18 26 9 53
5. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 15 10 8 33
6. MŠK KK Kežmarok 15 8 10 33
7. Karate Klub KATSUDO Sabinov 15 6 9 30
8. Karate Klub Sabinov, o.z. 9 10 10 29
9. Karate Klub Junior Prešov 3 14 4 21
10. Central karate klub Poprad 3 6 12 21
11. Shotokan karate Košice - Barca 6 8 1 15
12. MŠK karate Vranov 3 4 2 9
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 6 0 2 8
14. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 3 2 3 8
15. Karate klub Snina 0 2 2 4
16. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 3 3
17. KK Svidnik 0 0 2 2
18. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 0 2 2
19. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
20. Karate club Trebišov 0 0 1 1
21. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 36 14 6 56
2. Union Košice 15 16 11 42
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 18 4 4 26
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 6 6 8 20
5. Shotokan karate Košice - Barca 9 4 4 17
6. Karate Klub Junior Prešov 0 8 4 12
7. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 0 0 6
8. Central karate klub Poprad 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 18 8 3 29
2. Shotokan karate Košice - Barca 9 4 4 17
3. Union Košice 6 6 5 17
4. KK IGLOW Spišská Nová Ves 9 2 2 13
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 3 2 2 7
6. Karate Klub Junior Prešov 0 4 2 6
7. Central karate klub Poprad 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 18 6 3 27
2. Union Košice 9 10 6 25
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 9 2 2 13
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 3 4 6 13
5. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 0 0 6
6. Karate Klub Junior Prešov 0 4 2 6


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 35 26 37 194
2. Union Košice 19 20 39 136
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 29 9 16 121
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 13 21 24 105
5. Shotokan karate Košice - Barca 14 16 10 84
6. MŠK KK Kežmarok 10 9 18 66
7. Karate Klub Sabinov, o.z. 9 7 14 55
8. Central karate klub Poprad 6 8 19 53
9. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 8 5 8 42
10. Karate Klub Junior Prešov 1 13 13 42
11. Karate Klub KATSUDO Sabinov 5 4 9 32
12. Športové združenie TJ Metropol Košice 8 0 1 25
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 0 3 12
14. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 1 2 2 9
15. MŠK karate Vranov 1 2 2 9
16. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 1 1 3 8
17. Karate klub Snina 0 1 2 4
18. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 1 1 3
19. Karate club Trebišov 0 0 3 3
20. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 3 3
21. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 0 2 2
22. KK Svidnik 0 0 2 2
23. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
PDF

1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 27.10.2018
2. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 15.12.2018



Agility dievčatá 5 ročné

1. Uzíková Rebeka /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
2. Bodnárová Emma /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 5
3. Mačuteková Alžbeta /Central karate klub Poprad/ - body: 3
4. Bindzarová Ema /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Agility dievčatá 6 ročné

1. Šatalová Soňa /MŠK KK Kežmarok/ - body: 6
2. Hanušovská Alžbeta /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 5
2. Kolesárová Sára /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 5
4. Jánošová Dajana /Union Košice/ - body: 3
5. Korinková Táňa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2
6. Holíková Nela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
6. Regecová Soňa /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
6. Rodová Lea /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Agility dievčatá 7 ročné

1. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
2. Božoňová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 5
3. Dziedzinová Zara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
3. Rigová Sára /Central karate klub Poprad/ - body: 3
5. Hanušovská Žofia /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2
5. Hanzušová Natália /Union Košice/ - body: 2
5. Mačuteková Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 2
8. Murcková Nina /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Agility chlapci 5 roční

1. Božoň Jaroslav /MŠK KK Kežmarok/ - body: 3
1. Pinka Patrik /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3


Agility chlapci 6 roční

1. Šenšel Jakub /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
2. Kučera Márius /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
3. Gášpár Richard /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
3. Radvanský Dávid /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
3. Tomčák Kristián /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
6. Hanuščalka Jakub /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
6. Kocúr Dominik /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
8. Kaleta Matej /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
8. Kolej Filip /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Agility chlapci 7 roční

1. Dzadik Nicolas /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
1. Meňhert Michal /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 5
1. Pitoňák Tomáš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 5
4. Sopčák Alex /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
5. Radvanský Dávid /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
5. Uzík Oliver /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
7. Hudáček Dávid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
7. Truhan Maroš /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1


Kata dievčatá 5-7 rokov /max. 6. kyu/

1. Rigová Sára /Central karate klub Poprad/ - body: 6
2. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Božoňová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
3. Mačuteková Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 2
5. Šatalová Soňa /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1


Kata dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Kurucová Sofia /Central karate klub Poprad/ - body: 6
2. Bednarčíková Dominika /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
2. Kočišová Katarína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
4. Dziedzinová Zara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1
4. Dziedzinová Lara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1
4. Halecká Sofia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
4. Jánošová Amália /Union Košice/ - body: 1


Kata dievčatá 8-9 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 6
2. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
3. Kollárová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
4. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
4. Kretovičová Rita /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
4. Lajošová Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Kata ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Poľašková Natália /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 5
2. Kurucová Karolína /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 3
2. Macková Ema /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 3
4. Džubáková Dominika /ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z./ - body: 1
4. Pirošková Katarína /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
4. Prekopová Erika Mária /Union Košice/ - body: 1


Kata ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Guzejová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
1. Sklenková Lucia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
3. Baloghová Olivia Sophia /Union Košice/ - body: 2
3. Furdova Alexia /Karate club Trebišov/ - body: 2
3. Královská Júlia /Union Košice/ - body: 2
6. Horanská Elena /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
6. Kucová Lea /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Kata st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Geletková Laura /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 6
2. Meňhertová Sofia Anna /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 3
3. Labudová Annamária /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
3. Loyová Amália /ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z./ - body: 2
5. Gumančíková Vanesa /Union Košice/ - body: 1


Kata st. žiačky 12-13 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Bartošová Petra /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 3
1. Černická Zuzana /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
1. Rajtíková Timea /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
4. Kőtelesová Sarah Jessica /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
5. Jaššová Amália Anna /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
5. Kantoráková Adela /Union Košice/ - body: 1
5. Kantoráková Adela /Union Košice/ - body: 1


Kata kadetky 14-15 rokov

1. Roháľová Lívia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 5
2. Cubjaková Daniela /ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z./ - body: 3
3. Bandurová Vanesa /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
3. Želinská Radka /Union Košice/ - body: 2
5. Janiková Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 1
5. Semufová Karin /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce/ - body: 1


Kata chlapci 5-7 rokov /max. 6. kyu/

1. Meňhert Michal /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 6
2. Gášpár Richard /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
2. Pitoňák Tomáš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 3
4. Radvanský Dávid /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 1
4. Truhan Maroš /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1


Kata chlapci 8-9 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
1. Macko Samuel /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 3
1. Novák Kevin /MŠK KK Kežmarok/ - body: 3
4. Géci Boris /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
5. Balucha Maxim /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
5. Fedor Filip /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1
5. Pirčák René /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kata chlapci 8-9 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Farkaš Samuel /Union Košice/ - body: 5
2. Huang Victor /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
2. Šenšel Šimon /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
4. Tropp Marek /Central karate klub Poprad/ - body: 1
4. Vasilik Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
4. Veterný Richard /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 1


Kata ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Geletko Alex /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 5
2. Krivda Marek /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
2. Petruška Mathias - Rafael /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
4. Antoš Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
5. Mišľan Sebastián /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kata ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 4
2. Plichta Bruno /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
3. Farkaš Andrej /Central karate klub Poprad/ - body: 2
3. Radvanský Dan /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
3. Sedmák Adam /Central karate klub Poprad/ - body: 2
6. Bafia Jakub Richard /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Kata st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Kolesár Nikolas /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 5
1. Kolesár Marek /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 5
3. Ivan Valentín /Union Košice/ - body: 1
3. Katrenič Dávid Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
3. Vaverčák René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
3. Vereb Adam /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kata st. žiaci 12-13 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Benko Daniel /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 6
2. Basár Adam /ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z./ - body: 3
2. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
4. Bukovič Norbert /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
4. Libák Matúš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kata kadeti 14-15 rokov

1. Subovics Michal /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 3
1. Zborovjan Marko /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
3. Denhardt Christián /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce/ - body: 2
3. Špes René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
5. Kešelák Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1
5. Šenšel Filip /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite dievčatá 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/

1. Jánošová Dajana /Union Košice/ - body: 3
1. Mačuteková Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 3
3. Fabianová Nina /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2
3. Kolesárová Sára /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2
5. Korinková Táňa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
5. Mačuteková Alžbeta /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Kumite dievčatá 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/

1. Dziedzinová Zara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
1. Hanzušová Natália /Union Košice/ - body: 3
3. Božoňová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
3. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
3. Rigová Sára /Central karate klub Poprad/ - body: 2
6. Lajošová Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 1
6. Šatalová Soňa /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky do 30 kg /max. 7. kyu/

1. Dziedzinová Zara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
1. Uhlárová Anastázia /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Čubová Karin /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
3. Jánošová Amália /Union Košice/ - body: 2
3. Majerníková Ema /ŠK Laborex Medzilaborce/ - body: 2
6. Hančinová Kristína /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 1
6. Tkáčová Sarah /Union Košice/ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky nad 30 kg /max. 7. kyu/

1. Dziedzinová Lara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 6
2. Halecká Sofia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
2. Kurucová Sofia /Central karate klub Poprad/ - body: 2
2. Uhlárová Anastázia /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
5. Ďuricová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
5. Magurová Martina /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé do 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Kollárová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
2. Laciová Damiána /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
3. Repková Juliana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé nad 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 5
1. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 5
3. Kretovičová Rita /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
4. Lajošová Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 1
4. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky do 35 kg /max. 7. kyu/

1. Neustadtová Alica /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
2. Magurová Martina /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 3
2. Pirošková Katarína /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
4. Slobodníková Janka /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
5. Novotová Natália /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 1
5. Pinčáková Amélia /Union Košice/ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé do 35 kg /6. - 4. kyu/

1. Blizmanová Denisa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 6
2. Dudášová Daniela /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
2. Kucová Lea /Central karate klub Poprad/ - body: 2
2. Salaganičová Ingrid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
5. Bruothová Lea /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
5. Furdova Alexia /Karate club Trebišov/ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Prekopová Erika Mária /Union Košice/ - body: 6


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Baloghová Olivia Sophia /Union Košice/ - body: 5
2. Čonková Dorotea /Union Košice/ - body: 3
2. Královská Júlia /Union Košice/ - body: 3


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky nad 40 kg /max. 7. kyu/

1. Jánošíková Nela /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 3
2. Pajdiaková Sára /MŠK karate Vranov/ - body: 2
3. Kovalčík Michaela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé nad 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Horanská Elena /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
2. Guzejová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
2. Královská Júlia /Union Košice/ - body: 3
4. Aľusíková Barbora /Karate klub Snina/ - body: 1
4. Fiľakovská Vanessa /MŠK karate Vranov/ - body: 1
4. Hajduková Katarína /Union Košice/ - body: 1
4. Laciová Melánia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Meňhertová Sofia Anna /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 5
2. Bačová Petra /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Kantoráková Adela /Union Košice/ - body: 3
1. Kantoráková Adela /Union Košice/ - body: 3


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky do 45 kg /max. 7. kyu/

1. Geletková Laura /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 6
2. Gumančíková Vanesa /Union Košice/ - body: 2


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé do 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Kőtelesová Sarah Jessica /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky nad 45 kg /max. 7. kyu/

1. Labudová Annamária /MŠK KK Kežmarok/ - body: 6
2. Györiová Sofia Hyacinta /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
3. Brezinová Nina /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 1
3. Sabolová Viktória /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
3. Štefková Daniela /Union Košice/ - body: 1


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé nad 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Černická Zuzana /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 6
2. Hajduková Jana /Union Košice/ - body: 2
2. Jaššová Amália Anna /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
2. Rajtíková Timea /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
5. Bittnerová Lucia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 1
5. Urbanova Tatiana /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite kadetky 14-15 rokov do 50 kg

1. Bandurová Vanesa /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 5
1. Roháľová Lívia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 5
3. Džupinová Radka /KK Svidnik/ - body: 1
3. Haľková Lenka /Union Košice/ - body: 1
3. Janiková Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Kumite kadetky 14-15 rokov nad 50 kg

1. Váczy Anna /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 5
2. Dufalová Veronika /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
2. Herditzka Vivien /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3
4. Georgieva Viktoria /Union Košice/ - body: 1
4. Pigová Ema /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
4. Szelley Vanesa /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kumite chlapci 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/

1. Šoltész Michal /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
2. Kolej Filip /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Dzadik Nicolas /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
3. Kaleta Matej /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
5. Pinčák Richard /Union Košice/ - body: 1
5. Radvanský Dávid /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 1
5. Tomčák Kristián /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 1


Kumite chlapci 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/

1. Pitoňák Tomáš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 6
2. Mrlian Adam Ján /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 2
2. Radvanský Dávid /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
2. Šenšel Jakub /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
5. Štrus Marko Kristián /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
5. Železník Marek /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci do 30 kg /max. 7. kyu/

1. Pirčák René /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
2. Krivoňák Kamil /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
2. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
2. Novák Kevin /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
5. Géci Boris /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
5. Škovran Oliver /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí do 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Farkaš Samuel /Union Košice/ - body: 5
1. Veterný Richard /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 5
3. Tropp Marek /Central karate klub Poprad/ - body: 2
4. Tóth Viliam /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci nad 30 kg /max. 7. kyu/

1. Janovčík Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
1. Pitoňák Jakub /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
3. Molčan Richard /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
4. Kaločao Matias /Central karate klub Poprad/ - body: 2
5. Hlaváč Andreas /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí nad 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Vasilik Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
2. Šenšel Šimon /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
2. Vagaský Timon /Union Košice/ - body: 3
4. Mitrík Richard /Union Košice/ - body: 2
5. Babiak Maximilián Akim /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 35 kg /max. 7. kyu/

1. Krivda Marek /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 6
2. Geletko Alex /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
3. Labovský Richard /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
3. Lompart Pavol /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
3. Mácha Martin /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
3. Novák Kevin /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 35 kg /6. - 4. kyu/

1. Plichta Bruno /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 5
2. Radvanský Dan /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 4
3. Bafia Jakub Richard /Central karate klub Poprad/ - body: 3
4. Džupin Marek /KK Svidnik/ - body: 1
4. Urban Ján /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Antoš Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 6
2. Goc Norbert /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
2. Mácha Martin /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2
2. Petruška Mathias - Rafael /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
5. Hrehor Hugo /Union Košice/ - body: 1
5. Mišľan Sebastián /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 4
2. Váczy Peter /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3
3. Buša Tomáš /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
3. Dufala Lukáš /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
5. Farkaš Andrej /Central karate klub Poprad/ - body: 1
5. Gočík Tomáš /Union Košice/ - body: 1
5. Hučko Martin /Union Košice/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci nad 40 kg /max. 7. kyu/

1. Pardus Christopher /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
2. Petruška Mathias - Rafael /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
3. Kočiš Radovan /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
4. Mišľan Sebastián /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
4. Piga Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
4. Renčo Adam /Union Košice/ - body: 1
4. Seman Juraj /ŠK Laborex Medzilaborce/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí nad 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Hodgson Oliver /Union Košice/ - body: 4
2. Dufala Lukáš /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Gočík Tomáš /Union Košice/ - body: 2
3. Krajňák Matej /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
5. Buša Tomáš /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1
5. Fabian Maroš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
5. Gubík Adam /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 45 kg /max. 7. kyu/

1. Gyomrai Ján /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
1. Novák Denis /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 3
3. Pándy Gábor /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
3. Vaverčák René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Bukovič Norbert /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 5
1. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 5
3. Cunik Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
4. Krajňák Adam /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
4. Mrovčák Peter /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 50 kg /max. 7. kyu/

1. Ivan Valentín /Union Košice/ - body: 3
1. Renčo Adam /Union Košice/ - body: 3
3. Pribula Adam /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
4. Ferják Matej /Karate klub Snina/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 50 kg /6. - 4. kyu/

1. Mácha Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 6
2. Ivan Samuel /Karate klub Snina/ - body: 2
2. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
2. Stolárik Stanislav /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
5. Fabian Matúš /Union Košice/ - body: 1
5. Pristáč Andrej /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci nad 50 kg /max. 7. kyu/

1. Kolesár Nikolas /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 4
1. Kolesár Marek /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 4
3. Vereb Adam /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
4. Duhaň Dominik /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
4. Katrenič Dávid Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
4. Sabol Oliver /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí nad 50 kg /6. - 4. kyu/

1. Mojzeš Dávid /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 5
2. Antoš Vojtěch /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
3. Čonka Martin /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
4. Bober Boris /Karate klub Yugan Snina/ - body: 1
4. Pálfy Samuel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1
4. Radoš Ľubomír /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
4. Vasilik Viliam Jozef /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite kadeti 14-15 rokov do 60 kg

1. Lasky Lukáš /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
2. Černický Jakub /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
2. Takáč Viktor /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3
4. Špes René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
5. Mácha Michal /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1


Kumite kadeti 14-15 rokov nad 60 kg

1. Drobňak Martin /MŠK karate Vranov/ - body: 4
2. Kešelák Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
3. Černický Juraj /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
3. Zengiwald Patrik /MŠK karate Vranov/ - body: 2
5. Zborovjan Marko /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 1