Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 17.11.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 6 6 1 13
2. MŠK Žiar nad Hronom 4 2 3 9
3. Šk karate Kachi 3 2 6 11
4. FARMEX Nitra 3 2 3 8
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 2 2 7
6. Dukla Banská Bystrica 3 0 0 3
7. TJ Rapid Bratislava 2 3 4 9
8. Športová škola karate Prievidza 2 2 2 6
9. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 2 2 0 4
10. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 1 3 6
11. Karate Klub KATSUDO Sabinov 2 1 3 6
12. ŠK CMK Banská Bystrica 1 5 6 12
13. KK Ekonóm Trenčín 1 2 3 6
14. Karate Klub Detva 1 1 3 5
15. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 1 2 4
16. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 1 0 2
17. Spartak Myjava 1 0 3 4
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 3 4
19. Budokan Zvolen 1 0 1 2
20. KK TRIUMPH ŠURANY 1 0 1 2
21. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 1 2
22. Športové združenie TJ Metropol Košice 1 0 0 1
23. KK UMB Banská Bystrica 1 0 0 1
24. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 2 4
25. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 2 3
26. 1.Karate Club Pezinok 0 1 1 2
27. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 0 1
28. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 1 0 1
29. Karate klub MUGEN 0 1 0 1
30. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 1 0 1
31. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
32. Union Košice 0 0 2 2
33. KK TJ Strojár Malacky 0 0 2 2
34. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 0 0 2 2
35. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 1 1
36. Karate klub Trstená 0 0 1 1
37. MŠK karate Vranov 0 0 1 1
38. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
39. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 0 1 1
40. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 1 1
41. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
42. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
43. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0
44. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
45. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
46. Karate club Nesvady 0 0 0 0
47. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0
48. ŠK Real team Trenčín 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 5 3 0 8
2. MŠK Žiar nad Hronom 4 2 3 9
3. FARMEX Nitra 3 2 3 8
4. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 2 2 7
5. Dukla Banská Bystrica 3 0 0 3
6. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 2 2 0 4
7. Šk karate Kachi 2 1 5 8
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 2 1 3 6
9. ŠK CMK Banská Bystrica 1 5 6 12
10. TJ Rapid Bratislava 1 3 2 6
11. Karate Klub Detva 1 1 3 5
12. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 1 2 4
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 1 1 3
14. KK Ekonóm Trenčín 1 1 1 3
15. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 1 0 2
16. Spartak Myjava 1 0 3 4
17. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 2 3
18. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 1 2
19. KK TRIUMPH ŠURANY 1 0 1 2
20. KK UMB Banská Bystrica 1 0 0 1
21. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 2 4
22. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 2 3
23. 1.Karate Club Pezinok 0 1 1 2
24. Karate klub MUGEN 0 1 0 1
25. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 1 0 1
26. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 0 1
27. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
28. KK TJ Strojár Malacky 0 0 2 2
29. Union Košice 0 0 2 2
30. Športová škola karate Prievidza 0 0 1 1
31. Karate klub Trstená 0 0 1 1
32. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
33. MŠK karate Vranov 0 0 1 1
34. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
35. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 1 1
36. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 0 1 1
37. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
38. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0
39. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
40. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 18 12 1 31
2. MŠK Žiar nad Hronom 12 4 3 19
3. Šk karate Kachi 9 4 6 19
4. ŠK CMK Banská Bystrica 3 10 6 19
5. FARMEX Nitra 9 4 3 16
6. TJ Rapid Bratislava 6 6 4 16
7. KK IGLOW Spišská Nová Ves 9 4 2 15
8. Športová škola karate Prievidza 6 4 2 12
9. Karate Klub KATSUDO Sabinov 6 2 3 11
10. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 2 3 11
11. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 6 4 0 10
12. KK Ekonóm Trenčín 3 4 3 10
13. Dukla Banská Bystrica 9 0 0 9
14. Karate Klub Detva 3 2 3 8
15. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 2 2 7
16. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 0 3 6
17. Spartak Myjava 3 0 3 6
18. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 4 2 6
19. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 2 0 5
20. KK TRIUMPH ŠURANY 3 0 1 4
21. Budokan Zvolen 3 0 1 4
22. KK TAIYÓ Kolárovo 3 0 1 4
23. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 2 4
24. KK UMB Banská Bystrica 3 0 0 3
25. Športové združenie TJ Metropol Košice 3 0 0 3
26. 1.Karate Club Pezinok 0 2 1 3
27. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 2 0 2
28. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 0 2
29. Karate klub MUGEN 0 2 0 2
30. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 2 0 2
31. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
32. Union Košice 0 0 2 2
33. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 0 0 2 2
34. KK TJ Strojár Malacky 0 0 2 2
35. Karate klub Trstená 0 0 1 1
36. MŠK karate Vranov 0 0 1 1
37. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 1 1
38. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
39. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
40. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 1 1
41. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
42. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 0 1 1
43. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0
44. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
45. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
46. Karate club Nesvady 0 0 0 0
47. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0
48. ŠK Real team Trenčín 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 15 6 0 21
2. MŠK Žiar nad Hronom 12 4 3 19
3. ŠK CMK Banská Bystrica 3 10 6 19
4. FARMEX Nitra 9 4 3 16
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 9 4 2 15
6. Šk karate Kachi 6 2 5 13
7. Karate Klub KATSUDO Sabinov 6 2 3 11
8. TJ Rapid Bratislava 3 6 2 11
9. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 6 4 0 10
10. Dukla Banská Bystrica 9 0 0 9
11. Karate Klub Detva 3 2 3 8
12. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 2 2 7
13. KK Ekonóm Trenčín 3 2 1 6
14. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 2 1 6
15. Spartak Myjava 3 0 3 6
16. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 4 2 6
17. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 2 0 5
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 0 2 5
19. KK TAIYÓ Kolárovo 3 0 1 4
20. KK TRIUMPH ŠURANY 3 0 1 4
21. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 2 4
22. KK UMB Banská Bystrica 3 0 0 3
23. 1.Karate Club Pezinok 0 2 1 3
24. Karate klub MUGEN 0 2 0 2
25. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 2 0 2
26. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 0 2
27. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
28. KK TJ Strojár Malacky 0 0 2 2
29. Union Košice 0 0 2 2
30. Športová škola karate Prievidza 0 0 1 1
31. Karate klub Trstená 0 0 1 1
32. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
33. MŠK karate Vranov 0 0 1 1
34. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
35. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 1 1
36. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 0 1 1
37. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
38. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0
39. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
40. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo - 22.09.2018
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 17.11.2018
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2018 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 01.12.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 16 17 9 42
2. MŠK Žiar nad Hronom 16 3 11 30
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 13 6 8 27
4. FARMEX Nitra 9 11 12 32
5. Karate Klub KATSUDO Sabinov 8 4 7 19
6. Športová škola karate Prievidza 8 3 5 16
7. ŠK CMK Banská Bystrica 7 12 19 38
8. TJ Rapid Bratislava 7 12 10 29
9. Šk karate Kachi 7 4 16 27
10. KK Ekonóm Trenčín 6 6 6 18
11. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 4 6 7 17
12. Dukla Banská Bystrica 4 1 0 5
13. Spartak Myjava 3 3 7 13
14. Karate Klub Detva 3 2 6 11
15. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 3 2 2 7
16. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 4 3 9
17. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 2 2 6
18. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 1 5 8
19. KK TAIYÓ Kolárovo 2 1 2 5
20. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 2 0 5 7
21. KK TRIUMPH ŠURANY 2 0 1 3
22. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 0 1 3
23. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 4 9 14
24. Budokan Zvolen 1 3 2 6
25. Union Košice 1 2 2 5
26. Športové združenie TJ Metropol Košice 1 2 1 4
27. Karate Klub Dolný Kubín 1 2 0 3
28. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 10 12
29. KK UMB Banská Bystrica 1 0 2 3
30. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 3 8 11
31. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 5 7
32. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 4 6
33. 1.Karate Club Pezinok 0 1 4 5
34. MŠK karate Vranov 0 1 3 4
35. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 3 4
36. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 1 0 1
37. Karate klub MUGEN 0 1 0 1
38. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 1 0 1
39. Karate klub Zvolen 0 0 4 4
40. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 3 3
41. ŠK Real team Trenčín 0 0 2 2
42. Karate klub Trstená 0 0 2 2
43. KK TJ Strojár Malacky 0 0 2 2
44. Športový klub Keido Košice 0 0 2 2
45. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
46. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
47. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
48. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
49. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
50. Karate club Nesvady 0 0 0 0
51. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
52. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
53. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 0 0
54. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
55. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate Prievidza 8 3 4 15
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 4 6 6 16
3. TJ Rapid Bratislava 3 2 3 8
4. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 2 1 5
5. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 2 0 5 7
6. KK Ekonóm Trenčín 1 3 5 9
7. Budokan Zvolen 1 3 2 6
8. Športové združenie TJ Metropol Košice 1 2 1 4
9. Šk karate Kachi 1 1 3 5
10. MŠK Žiar nad Hronom 1 1 0 2
11. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 1 0 1
12. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 0 5 5
13. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 3 3
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 3 3
15. ŠK Real team Trenčín 0 0 2 2
16. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
17. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
18. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
19. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0
20. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 0 0
21. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0
22. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
23. ŠK CMK Banská Bystrica 0 0 0 0
24. Karate club Nesvady 0 0 0 0
25. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
26. Karate klub Trstená 0 0 0 0
27. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 15 2 11 28
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 13 6 8 27
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 12 11 3 26
4. FARMEX Nitra 9 11 12 32
5. Karate Klub KATSUDO Sabinov 8 4 7 19
6. ŠK CMK Banská Bystrica 7 12 19 38
7. Šk karate Kachi 6 3 13 22
8. KK Ekonóm Trenčín 5 3 1 9
9. TJ Rapid Bratislava 4 10 7 21
10. Dukla Banská Bystrica 4 1 0 5
11. Spartak Myjava 3 3 7 13
12. Karate Klub Detva 3 2 6 11
13. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 3 2 2 7
14. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 4 6 12
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 4 3 9
16. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 2 2 6
17. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 1 5 8
18. KK TAIYÓ Kolárovo 2 1 2 5
19. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 0 1 3
20. KK TRIUMPH ŠURANY 2 0 1 3
21. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 4 4 9
22. Union Košice 1 2 2 5
23. Karate Klub Dolný Kubín 1 2 0 3
24. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 7 9
25. KK UMB Banská Bystrica 1 0 2 3
26. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 3 8 11
27. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 5 7
28. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 4 6
29. 1.Karate Club Pezinok 0 1 4 5
30. MŠK karate Vranov 0 1 3 4
31. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 3 4
32. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 1 0 1
33. Karate klub MUGEN 0 1 0 1
34. Karate klub Zvolen 0 0 4 4
35. Karate klub Trstená 0 0 2 2
36. KK TJ Strojár Malacky 0 0 2 2
37. Športový klub Keido Košice 0 0 2 2
38. Športová škola karate Prievidza 0 0 1 1
39. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
40. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
41. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
42. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0
43. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
44. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
45. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
46. ŠK Real team Trenčín 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 2 0 2 4
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 0 0 2
3. Šk karate Kachi 2 0 0 2
4. Športová škola karate Prievidza 2 0 0 2
5. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 2 2 5
6. ŠK Real team Trenčín 1 2 0 3
7. MŠK Žiar nad Hronom 1 1 2 4
8. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 0 1
9. TJ Rapid Bratislava 1 0 0 1
10. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 1 0 0 1
11. ŠK CMK Banská Bystrica 0 2 1 3
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
13. FARMEX Nitra 0 1 3 4
14. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 0 1
15. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 1 0 1
16. KK TAIYÓ Kolárovo 0 1 0 1
17. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 0 2 2
18. KK Ekonóm Trenčín 0 0 2 2
19. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 1 1
20. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 1 1
21. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1
22. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0
23. Karate Klub Detva 0 0 0 0
24. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate Prievidza 2 0 0 2
2. ŠK Real team Trenčín 1 2 0 3
3. Šk karate Kachi 1 0 0 1
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 1 0 0 1
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
6. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 0 0 2
2. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 2 2 5
3. MŠK Žiar nad Hronom 1 1 2 4
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 1 0 2 3
5. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 0 1
6. Šk karate Kachi 1 0 0 1
7. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 1 0 0 1
8. TJ Rapid Bratislava 1 0 0 1
9. ŠK CMK Banská Bystrica 0 2 1 3
10. FARMEX Nitra 0 1 3 4
11. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 1 0 1
12. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 0 1
13. KK TAIYÓ Kolárovo 0 1 0 1
14. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 0 2 2
15. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 1 1
16. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 1 1
17. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1
18. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0
20. Karate Klub Detva 0 0 0 0
21. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
22. ŠK Real team Trenčín 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 18 17 11 46
2. MŠK Žiar nad Hronom 17 4 13 34
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 15 6 8 29
4. Športová škola karate Prievidza 10 3 5 18
5. FARMEX Nitra 9 12 15 36
6. Šk karate Kachi 9 4 16 29
7. TJ Rapid Bratislava 8 12 10 30
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 8 5 7 20
9. ŠK CMK Banská Bystrica 7 14 20 41
10. KK Ekonóm Trenčín 6 6 8 20
11. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 5 8 9 22
12. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 4 2 2 8
13. Dukla Banská Bystrica 4 1 0 5
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 4 3 10
15. Spartak Myjava 3 3 7 13
16. Karate Klub Detva 3 2 6 11
17. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 2 3 7
18. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 1 5 8
19. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 2 0 5 7
20. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 0 1 3
21. KK TRIUMPH ŠURANY 2 0 1 3
22. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 4 11 16
23. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 3 11 15
24. Budokan Zvolen 1 3 2 6
25. Union Košice 1 2 2 5
26. ŠK Real team Trenčín 1 2 1 4
27. Športové združenie TJ Metropol Košice 1 2 1 4
28. Karate Klub Dolný Kubín 1 2 0 3
29. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 1 3
30. KK UMB Banská Bystrica 1 0 1 2
31. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 3 8 11
32. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 4 6
33. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 3 5
34. 1.Karate Club Pezinok 0 1 4 5
35. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 3 4
36. MŠK karate Vranov 0 1 2 3
37. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 1 0 1
38. Karate klub MUGEN 0 1 0 1
39. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 1 0 1
40. Karate klub Zvolen 0 0 3 3
41. KK TJ Strojár Malacky 0 0 2 2
42. Športový klub Keido Košice 0 0 1 1
43. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
44. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
45. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
46. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
47. Karate klub Trstená 0 0 1 1
48. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 1 1
49. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
50. Karate club Nesvady 0 0 0 0
51. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
52. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
53. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
54. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 0 0
55. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0
PDF

Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo - 22.09.2018
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 17.11.2018
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2018 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 01.12.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 48 34 9 91
2. MŠK Žiar nad Hronom 48 6 11 65
3. ŠK CMK Banská Bystrica 21 24 19 64
4. FARMEX Nitra 27 22 12 61
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 39 12 8 59
6. TJ Rapid Bratislava 21 24 10 55
7. Šk karate Kachi 21 8 16 45
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 24 8 7 39
9. KK Ekonóm Trenčín 18 12 6 36
10. Športová škola karate Prievidza 24 6 5 35
11. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 12 12 7 31
12. Spartak Myjava 9 6 7 22
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 8 9 20
14. Karate Klub Detva 9 4 6 19
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 8 3 17
16. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 9 4 2 15
17. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 10 15
18. Dukla Banská Bystrica 12 2 0 14
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 6 8 14
20. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 2 5 13
21. Karate klub TORASHIRO Nitra 6 4 2 12
22. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 6 0 5 11
23. Budokan Zvolen 3 6 2 11
24. KK TAIYÓ Kolárovo 6 2 2 10
25. Union Košice 3 4 2 9
26. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 4 5 9
27. Športové združenie TJ Metropol Košice 3 4 1 8
28. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 4 4 8
29. KK TRIUMPH ŠURANY 6 0 1 7
30. Karate klub MP Brezno, o.z. 6 0 1 7
31. Karate Klub Dolný Kubín 3 4 0 7
32. 1.Karate Club Pezinok 0 2 4 6
33. KK UMB Banská Bystrica 3 0 2 5
34. MŠK karate Vranov 0 2 3 5
35. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 3 5
36. Karate klub Zvolen 0 0 4 4
37. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 3 3
38. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 2 0 2
39. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 2 0 2
40. Karate klub MUGEN 0 2 0 2
41. Športový klub Keido Košice 0 0 2 2
42. Karate klub Trstená 0 0 2 2
43. ŠK Real team Trenčín 0 0 2 2
44. KK TJ Strojár Malacky 0 0 2 2
45. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
46. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
47. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
48. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
49. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
50. Karate club Nesvady 0 0 0 0
51. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
52. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0
53. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 0 0
54. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
55. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate Prievidza 24 6 4 34
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 12 12 6 30
3. TJ Rapid Bratislava 9 4 3 16
4. KK Ekonóm Trenčín 3 6 5 14
5. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 4 1 11
6. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 6 0 5 11
7. Budokan Zvolen 3 6 2 11
8. Športové združenie TJ Metropol Košice 3 4 1 8
9. Šk karate Kachi 3 2 3 8
10. MŠK Žiar nad Hronom 3 2 0 5
11. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 0 5 5
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 3 3
13. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 3 3
14. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 2 0 2
15. ŠK Real team Trenčín 0 0 2 2
16. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
17. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
18. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
19. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0
20. Karate klub Trstená 0 0 0 0
21. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
22. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
23. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
24. Karate club Nesvady 0 0 0 0
25. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0
26. ŠK CMK Banská Bystrica 0 0 0 0
27. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK CMK Banská Bystrica 21 24 19 64
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 36 22 3 61
3. FARMEX Nitra 27 22 12 61
4. MŠK Žiar nad Hronom 45 4 11 60
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 39 12 8 59
6. Karate Klub KATSUDO Sabinov 24 8 7 39
7. TJ Rapid Bratislava 12 20 7 39
8. Šk karate Kachi 18 6 13 37
9. KK Ekonóm Trenčín 15 6 1 22
10. Spartak Myjava 9 6 7 22
11. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 8 6 20
12. Karate Klub Detva 9 4 6 19
13. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 8 3 17
14. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 9 4 2 15
15. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 8 4 15
16. Dukla Banská Bystrica 12 2 0 14
17. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 6 8 14
18. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 2 5 13
19. Karate klub TORASHIRO Nitra 6 4 2 12
20. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 7 12
21. KK TAIYÓ Kolárovo 6 2 2 10
22. Union Košice 3 4 2 9
23. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 4 5 9
24. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 4 4 8
25. KK TRIUMPH ŠURANY 6 0 1 7
26. Karate klub MP Brezno, o.z. 6 0 1 7
27. Karate Klub Dolný Kubín 3 4 0 7
28. 1.Karate Club Pezinok 0 2 4 6
29. KK UMB Banská Bystrica 3 0 2 5
30. MŠK karate Vranov 0 2 3 5
31. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 3 5
32. Karate klub Zvolen 0 0 4 4
33. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 2 0 2
34. Karate klub MUGEN 0 2 0 2
35. KK TJ Strojár Malacky 0 0 2 2
36. Karate klub Trstená 0 0 2 2
37. Športový klub Keido Košice 0 0 2 2
38. Športová škola karate Prievidza 0 0 1 1
39. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
40. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
41. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
42. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
43. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0
44. ŠK Real team Trenčín 0 0 0 0
45. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
46. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 4 2 9
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 6 0 2 8
3. ŠK Real team Trenčín 3 4 0 7
4. MŠK Žiar nad Hronom 3 2 2 7
5. Šk karate Kachi 6 0 0 6
6. Športová škola karate Prievidza 6 0 0 6
7. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 0 0 6
8. ŠK CMK Banská Bystrica 0 4 1 5
9. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 4 1 5
10. FARMEX Nitra 0 2 3 5
11. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 3 0 0 3
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 0 3
13. TJ Rapid Bratislava 3 0 0 3
14. KK TAIYÓ Kolárovo 0 2 0 2
15. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 0 2
16. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 2 0 2
17. KK Ekonóm Trenčín 0 0 2 2
18. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 0 2 2
19. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 1 1
20. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1
21. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 1 1
22. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
23. Karate Klub Detva 0 0 0 0
24. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 3 4 0 7
2. Športová škola karate Prievidza 6 0 0 6
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 4 1 5
4. Šk karate Kachi 3 0 0 3
5. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 0 0 3
6. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 4 2 9
2. MŠK Žiar nad Hronom 3 2 2 7
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 0 0 6
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 0 2 5
5. ŠK CMK Banská Bystrica 0 4 1 5
6. FARMEX Nitra 0 2 3 5
7. Šk karate Kachi 3 0 0 3
8. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 0 3
9. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 3 0 0 3
10. TJ Rapid Bratislava 3 0 0 3
11. KK TAIYÓ Kolárovo 0 2 0 2
12. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 2 0 2
13. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 0 2
14. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 0 2 2
15. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 1 1
16. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 1 1
17. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1
18. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
19. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
20. ŠK Real team Trenčín 0 0 0 0
21. Karate Klub Detva 0 0 0 0
22. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 18 17 11 99
2. MŠK Žiar nad Hronom 17 4 13 72
3. ŠK CMK Banská Bystrica 7 14 20 69
4. FARMEX Nitra 9 12 15 66
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 15 6 8 65
6. TJ Rapid Bratislava 8 12 10 58
7. Šk karate Kachi 9 4 16 51
8. Športová škola karate Prievidza 10 3 5 41
9. Karate Klub KATSUDO Sabinov 8 5 7 41
10. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 5 8 9 40
11. KK Ekonóm Trenčín 6 6 8 38
12. Spartak Myjava 3 3 7 22
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 4 11 22
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 4 3 20
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 3 11 20
16. Karate Klub Detva 3 2 6 19
17. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 4 2 2 18
18. Dukla Banská Bystrica 4 1 0 14
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 3 8 14
20. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 2 3 13
21. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 1 5 13
22. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 2 0 5 11
23. Budokan Zvolen 1 3 2 11
24. Union Košice 1 2 2 9
25. ŠK Real team Trenčín 1 2 1 8
26. Športové združenie TJ Metropol Košice 1 2 1 8
27. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 4 8
28. KK TRIUMPH ŠURANY 2 0 1 7
29. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 0 1 7
30. Karate Klub Dolný Kubín 1 2 0 7
31. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 3 7
32. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 1 6
33. 1.Karate Club Pezinok 0 1 4 6
34. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 3 5
35. KK UMB Banská Bystrica 1 0 1 4
36. MŠK karate Vranov 0 1 2 4
37. Karate klub Zvolen 0 0 3 3
38. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 1 0 2
39. Karate klub MUGEN 0 1 0 2
40. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 1 0 2
41. KK TJ Strojár Malacky 0 0 2 2
42. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
43. Karate klub Trstená 0 0 1 1
44. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 1 1
45. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
46. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
47. Športový klub Keido Košice 0 0 1 1
48. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
49. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
50. Karate club Nesvady 0 0 0 0
51. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
52. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
53. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 0 0
54. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
55. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0
PDF

Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo - 22.09.2018
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 17.11.2018



Kata mladšie kadetky 12-13 rokov

1. Gamová Nataša /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
1. Lišková Laura /Športová škola karate Prievidza/ - body: 20
3. Školníková Viktória /Budokan Zvolen/ - body: 8
4. Bednarčíková Simona /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 4
4. Hlavačková Barbora /Šk karate Kachi/ - body: 4
6. Ďurianová Jaroslava /Budokan Zvolen/ - body: 2
6. Hrnčáriková Marika /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
6. Korčoková Petra /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
6. Kováčová Viviana /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
6. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
6. Mišejová Simona /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
6. Mrázová Rebeca /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
6. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kata kadetky 14-15 rokov

1. Čukanová Michaela /TJ Rapid Bratislava/ - body: 16
1. Kubišová Emma /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 16
1. Vlasáková Adela /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 16
4. Mrázová Lucia /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 8
5. Poliaková Sofia /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
6. Bruňanská Kristína /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
6. Chovancová Dominika /Budokan Zvolen/ - body: 2
6. Niková Soňa /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 2
6. Omerbasic Selma /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
6. Roháľová Lívia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2


Kata juniorky 16-17 rokov

1. Vaňová Vanda /Športová škola karate Prievidza/ - body: 24
2. Jakubechová Nikola /Športová škola karate Prievidza/ - body: 16
3. Sommerová Emma /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
4. Zvolenská Nicol /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 4
5. Púčiková Simona /Karate klub Trstená/ - body: 2


Kata staršie juniorky 18-20 rokov

1. Merašická Nikoleta /Športová škola karate Prievidza/ - body: 16
2. Brázdová Ema /Športová škola karate Prievidza/ - body: 12
3. Niznerova Zuzana /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8
3. Vaňušaniková Jana /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 8
5. Mičková Klaudia /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4


Kata mladší kadeti 12-13 rokov

1. Sečkár Šimon /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 14
2. Bagocký Samuel /Šk karate Kachi/ - body: 12
2. Kodaj Simon /TJ Rapid Bratislava/ - body: 12
2. Muller Juraj /Šk karate Kachi/ - body: 12
5. Filip Denis /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
5. Chalupčík Samuel /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
5. Mercek Adam /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
8. Hyben Hugo /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 2
8. Kašprišin Marko /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
8. Kolesár Marek /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2
8. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice/ - body: 2
13. Kolesár Nikolas /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 0
13. Mátyus Michal /Karate club Nesvady/ - body: 0
13. Nagy Balázs /Karate club Nesvady/ - body: 0


Kata kadeti 14-15 rokov

1. Hrčka Roman /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
1. Stelcl Adam /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 20
3. Rebro Matej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 8
4. Fuzák Patrik /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4
4. Klačan Patrik /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z./ - body: 4
4. Šlehofer Richard /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
7. Duhan Adrián /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
7. Guttmann Márk /Karate club Nesvady/ - body: 2
7. Kocian Dávid /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
7. Subovics Michal /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 2


Kata juniori 16-17 rokov

1. Pišta Jaroslav /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 24
2. Duhan Dárius /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 16
3. Bednarčík Samuel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 8
4. Matej Môc /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 6
5. Čorba Radoslav /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 4
6. Zborovjan Marko /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2


Kata starší juniori 18-20 rokov

1. Szolár Pavol /Budokan Zvolen/ - body: 20
2. Smoliga Julian Enrik /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z./ - body: 12
3. Csiba Dávid /KK IPPON Dunajská Streda, o.z./ - body: 8
3. Kopáč Martin /Hanko kai karate klub Senica, o.z./ - body: 8
3. Šipek Martin /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z./ - body: 8
6. Subovics Filip /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 40kg

1. Kvasnicová Nina /Šk karate Kachi/ - body: 24
2. Masláková Magdaléna Mária /Karate klub MUGEN/ - body: 8
2. Mišovýchová Zuzana /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
2. Špániková Nina /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
5. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 4
5. Laciová Melánia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
5. Zacharová Ema /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 4
8. Černáková Bibiana /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
8. Malá Liliana /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
8. Moravčíková Alena /FARMEX Nitra/ - body: 2
8. Niková Alica /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 2
8. Šelingová Alexandra /Karate klub MUGEN/ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg

1. Glatzová Barbora /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 16
1. Vanková Patrícia /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 16
3. Luptáková Natália Lea /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 12
4. Kalamárová Alexandra /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 6
4. Kőtelesová Sarah Jessica /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
6. Baková Rebeka /Šk karate Kachi/ - body: 4
7. Bytčanek Stella /AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z./ - body: 2
7. Dvorská Lucia /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
7. Holubová Zuzana /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
7. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
7. Šnírerová Simona /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg

1. Mesárošová Nina /Šk karate Kachi/ - body: 24
2. Hlavačková Barbora /Šk karate Kachi/ - body: 8
2. Pápayová Natália /FARMEX Nitra/ - body: 8
2. Polónyová Bianka /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
5. Erdélyiová Nina /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 4
5. Kmeťová Daniela /Šk karate Kachi/ - body: 4
5. Smižanská Zina /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
8. Černická Zuzana /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
8. Kopecká Lujza /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 2
8. Kováčová Viviana /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
8. Urbánková Diana /Šk karate Kachi/ - body: 2
8. Velesová Deana /Športový klub Keido Košice/ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg

1. Hóková Ella /FARMEX Nitra/ - body: 24
2. Pápištová Ema /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 16
3. Helferová Veronika /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Váczy Anna /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 6
5. Nová Lucia /Šk karate Kachi/ - body: 4
6. Dufalová Veronika /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Hajduková Jana /Union Košice/ - body: 2
6. Kučerová Timea /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
6. Labudová Annamária /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
6. Ozsvaldová Lea /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
6. Szelley Vanesa /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
6. Šofráneková Alexandra /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg

1. Herditzka Muriel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 20
2. Mrázová Lucia /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 12
2. Pechotová Aneta /AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z./ - body: 12
4. Kimáková Júlia /Športový klub Keido Košice/ - body: 4
4. Roháľová Lívia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 4


Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg

1. Vlasáková Adela /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 24
2. Václavíková Michaela /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 10
3. Bolečková Viktória /Šk karate Kachi/ - body: 8
3. Suchá Bianka /SEIGOKAN PIEŠŤANY/ - body: 8
5. Melišová Ema /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
5. Schlettová Diana /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
7. Garbiarová Lucia /Karate klub Trstená/ - body: 2
7. Herditzka Vivien /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
7. Kimáková Júlia /Športový klub Keido Košice/ - body: 2
7. Nováková Monika /AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z./ - body: 2
7. Tapferová Kristína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg

1. Vargová Natália /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 24
2. Bakayová Zita /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 12
3. Pigová Ema /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 8
3. Vargová Zuzana /FARMEX Nitra/ - body: 8
5. Rostecká Ema /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 6
6. Dufalová Veronika /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Krištanová Natália /MŠK karate Vranov/ - body: 2
6. Martykánová Tamara /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
6. Radovičová Alica /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov do 48kg

1. Šimčíková Kristína /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 24


Kumite juniorky 16-17 rokov do 53kg

1. Rajčanová Natália /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 20
2. Krošláková Monika /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
3. Petrovičová Laura /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
4. Langová Katarína /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8


Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg

1. Zimnikovalová Zoja /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
2. Pálinkášová Laura /FARMEX Nitra/ - body: 16
3. Kotruchová Terézia /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
4. Rusňáková Natália /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 6
5. Nehilová Mercedes /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
6. Uhlárová Anna Mária /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov nad 59kg

1. Krivdová Sára /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
2. Smižanská Jelena /TJ Rapid Bratislava/ - body: 16
3. Tannhauserová Katarína /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 6
4. Bryndzová Michaela /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
4. Nehilová Mercedes /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
4. Pekarčíková Monika /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
7. Masárová Veronika /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
7. Pillárová Tatiana /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
7. Stúpalová Magda /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 2
7. Tomeková Natália /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 50kg

1. Spálová Tereza /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 55kg

1. Kabáčová Nikola /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 20
2. Kuklová Hana /AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z./ - body: 12


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 61kg

1. Smetanová Terézia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 16
2. Bogárová Dominika /Dukla Banská Bystrica/ - body: 12
3. Hrnková Sára /AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z./ - body: 8
3. Jackulíková Pavla /Karate Klub Dolný Kubín/ - body: 8
5. Láliová Viktória /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
5. Ťažká Lenka /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 68kg

1. Tapajčíková Tatiana /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 20
2. Mrázová Simona /Karate Klub Dolný Kubín/ - body: 12
3. Mrázová Simona /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov nad 68kg

1. Jelžová Nina /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Adamová Saskia /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 16
3. Bugárová Kornélia /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
4. Duchovná Adriana /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 4
4. Stohlová Pavlína /KK TJ Strojár Malacky/ - body: 4
6. Gáfriková Kristína /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov OPEN

1. Tapajčíková Tatiana /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 20
2. Jelžová Nina /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 12
3. Mrázová Simona /Karate Klub Dolný Kubín/ - body: 8
4. Adamová Saskia /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
4. Duchovná Adriana /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 4
4. Gáfriková Kristína /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
4. Stohlová Pavlína /KK TJ Strojár Malacky/ - body: 4


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg

1. Karabín Viktor /FARMEX Nitra/ - body: 20
2. Papp Zoltán /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 12
3. Maňko Jakub /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
4. Mečír Samuel /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 6
5. Bukovič Norbert /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
5. Duchovič Damián /Šk karate Kachi/ - body: 4
5. Majba Jakub /Šk karate Kachi/ - body: 4
5. Mesároš Jakub /Karate Klub Detva/ - body: 4
5. Sáraz Martin /Šk karate Kachi/ - body: 4
10. Ivančík Oliver /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 2
10. Majcher Adam /Šk karate Kachi/ - body: 2
10. Mečír Lukas /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 2
13. Cunik Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 0


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg

1. Sečkár Šimon /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Dolnický Adam /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
2. Kulíšek Adam /Spartak Myjava/ - body: 8
4. Fabian Matúš /Union Košice/ - body: 4
4. Lanko Matej /Spartak Myjava/ - body: 4
4. Mašlej Martin /Karate Klub Detva/ - body: 4
4. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
4. Zaťko Michal /FARMEX Nitra/ - body: 4
9. Horaček Peter /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 2
9. Jurík Marián /Šk karate Kachi/ - body: 2
9. Křesťák Patrik /Union Košice/ - body: 2
9. Linhart Leo /Športový klub Keido Košice/ - body: 2
9. Stříž Martin /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 2
9. Vajdák Martin /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg

1. Mácha Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 16
1. Širgel Adam /Karate Klub Detva/ - body: 16
3. Turaz Lenny /FARMEX Nitra/ - body: 10
4. Bohunický Lukáš /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8
5. Pristáč Andrej /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
6. Harant Matúš /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
7. Dundovič Jakub /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 2
7. Chudík Filip /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 2
7. Vavro Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg

1. Lalík Lukáš /Karate Klub Detva/ - body: 16
2. Kováč Simon /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 14
3. Čanky Šimon /Spartak Myjava/ - body: 12
4. Králik Tomáš /AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z./ - body: 8
5. Nový Dominik /Šk karate Kachi/ - body: 6
6. Hrabačka Richard /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
7. Knížat Ondrej /Šk karate Kachi/ - body: 2
7. Kolesár Marek /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2
7. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Radoš Ľubomír /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
7. Vasilik Viliam Jozef /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Vavro Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg

1. Mojzeš Dávid /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 24
2. Kukuľa Andrej /TJ Rapid Bratislava/ - body: 10
2. Šenšel Filip /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
4. Geršic Roman /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 8
5. Drajna Andrej /TJ Rapid Bratislava/ - body: 6
5. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 6
7. Labuda Jakub /TJ Sokol Žilina/ - body: 2
7. Pálfy Samuel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
7. Rostecký Jakub /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 2
7. Sabol Oliver /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg

1. Černický Jakub /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 20
1. Masaryk Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
3. Bugoš Adam /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
3. Čiaky Martin /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
3. Foltýn Filip /Spartak Myjava/ - body: 4
3. Kmeť Andrej /Karate Klub Detva/ - body: 4
3. Kočuta Michal /AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z./ - body: 4
8. Gális Samuel /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Hrdlovič Matúš /1.Karate Club Pezinok/ - body: 2
8. Kurucz Mário /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2
8. Špes René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg

1. Chudík Adam /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 20
2. Mácha Michal /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 12
2. Žbodák Timo /1.Karate Club Pezinok/ - body: 12
4. Petro Marko /MŠK karate Vranov/ - body: 6
5. Čanky Matúš /Spartak Myjava/ - body: 4
5. Harvančík Filip /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
7. Martykán Timotej /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
7. Melichárek Dávid /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg

1. Marko Erik /Karate Klub Detva/ - body: 20
2. Horváth Christopher /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 12
2. Loch Lukáš Samuel /FARMEX Nitra/ - body: 12
4. Černický Juraj /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 8
5. Drobňak Martin /MŠK karate Vranov/ - body: 4
5. Melicher Matej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
7. Ambróz Jozef /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
7. Bukovský Denis /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
7. Ič Ľubomír /FARMEX Nitra/ - body: 2
7. Krnáč Jozef /Karate Klub Detva/ - body: 2
7. Mácha Michal /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2
7. Vereš Peter /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg

1. Bohunický Dominik /TJ Rapid Bratislava/ - body: 20
2. Kešelák Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
2. Poliak Jakub /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
4. Kocian Dávid /Športová škola karate Prievidza/ - body: 6
5. Bielik Marek /1.Karate Club Pezinok/ - body: 4
5. Cuker Oliver /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
7. Kovačik Jozef /1.Karate Club Pezinok/ - body: 2
7. Prievozník Šimon /SEIGOKAN PIEŠŤANY/ - body: 2
7. Zengiwald Patrik /MŠK karate Vranov/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg

1. Janovčík Maroš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
2. Bagaev Malik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 16
3. Kuchár Cyril /Karate klub Zvolen/ - body: 8
4. Horička Slavo /Karate klub Zvolen/ - body: 6
5. Válek Šimon /Karate klub Trstená/ - body: 4
6. Jaroš Branislav /Karate klub MUGEN/ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 55kg

1. Tvrdoň Andrej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 24
2. Bajza Dominik /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 12
3. Bugoš Adam /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 8


Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg

1. Andryeyev Konstyantyn /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
2. Štetina Jakub /Spartak Myjava/ - body: 16
3. Hauser Igor /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
4. Andráš Martin /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 6
5. Polyacsko Martin /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
6. Jurík Matej /FARMEX Nitra/ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg

1. Maroši David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
1. Šimun Marek /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
3. Jurák Adam /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
3. Pápay Martin /FARMEX Nitra/ - body: 8
5. Szulcsányi Viktor /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2
5. Zborovjan Marko /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 76kg

1. Šebok Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 20
2. Vanka Zdenko /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 16
3. Bagita Daniel /FARMEX Nitra/ - body: 8
3. Čela Aris Nikolas /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Divílek Patrik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
5. Pavlák Marek /FARMEX Nitra/ - body: 4
7. Gama Karol /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
7. Zaťko Juraj /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov nad 76kg

1. Kósa Tomáš /Dukla Banská Bystrica/ - body: 24
2. Turčaník Michal /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 16
3. Szabó Kristián /Šk karate Kachi/ - body: 8
4. Buchta Denis /Spartak Myjava/ - body: 4
4. Schwartz Róbert /Union Košice/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 60kg

1. Duška Enriko /FARMEX Nitra/ - body: 12


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 67kg

1. Hajdu Matej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
2. Riedl Denis /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
2. Šutiak Pavel /TJ Rapid Bratislava/ - body: 12
4. Tapajčík Samuel /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 75kg

1. Džačovský Luboš /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 20
1. Podsklan David /Dukla Banská Bystrica/ - body: 20
3. Fančo Tomáš /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 84kg

1. Fuzer Ján /Union Košice/ - body: 12
1. Hačko Martin /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 12
3. Fedor Martin /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
4. Hatala Richard /MŠK karate Vranov/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov nad 84kg

1. Bitto Pavol /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 20
2. Jóba Attila /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 12
3. Dolinič Richard /MŠK karate Vranov/ - body: 8


Kumite starší juniori 18-20 rokov OPEN

1. Fedor Martin /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
2. Fuzer Ján /Union Košice/ - body: 8