MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ A ŽIAKOV 2018 JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV A KARATE AGILITY - 19.05.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK CMK Banská Bystrica 6 4 5 15
2. FARMEX Nitra 5 4 6 15
3. ŠK Real team Trenčín 5 4 5 14
4. KK IGLOW Spišská Nová Ves 5 3 2 10
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 4 4 3 11
6. Šk karate Kachi 4 2 9 15
7. Športový klub Keido Košice 4 0 4 8
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 3 2 8
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 2 8 10 20
10. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 5 7 14
11. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 3 2 7
12. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 2 2 6
13. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 2 1 9 12
14. TJ Rapid Bratislava 2 1 6 9
15. Karate klub MUGEN 2 0 0 2
16. Karate klub Krupina, o. z. 2 0 0 2
17. MŠK Žiar nad Hronom 1 4 3 8
18. Central karate klub Poprad 1 3 4 8
19. KARATE KLUB TOPOĽČANY 1 2 3 6
20. Shotokan karate Košice - Barca 1 2 2 5
21. Karate Klub Detva 1 2 2 5
22. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 1 1 7 9
23. Karate Klub Junior Prešov 1 1 4 6
24. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 1 1 1 3
25. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 1 1 3
26. MŠK KK Kežmarok 1 0 2 3
27. Karate klub MP Brezno, o.z. 1 0 1 2
28. Karate klub Trstená 1 0 1 2
29. KK UMB Banská Bystrica 1 0 1 2
30. Karate klub Asahi Ružomberok 1 0 1 2
31. Karate Klub Dolný Kubín 1 0 0 1
32. Spartak Myjava 0 1 4 5
33. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 2 3
34. Union Košice 0 1 1 2
35. KK TRIUMPH ŠURANY 0 1 0 1
36. TJ Sokol Žilina 0 1 0 1
37. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
38. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 3 3
39. Budokan Samaria 0 0 2 2
40. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
41. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
42. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
43. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
44. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
45. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0
46. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
47. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
48. Karate klub Snina 0 0 0 0
49. Karate klub ZOKU 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK CMK Banská Bystrica 5 4 3 12
2. FARMEX Nitra 4 2 3 9
3. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 3 4 9
4. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 2 2 6
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 2 2 6
6. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 2 2 6
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 2 2 2 6
8. TJ Rapid Bratislava 2 1 4 7
9. Šk karate Kachi 2 0 7 9
10. Karate klub MUGEN 2 0 0 2
11. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 1 2 2 5
12. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 1 5 7
13. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 1 1 4 6
14. Karate Klub Junior Prešov 1 1 3 5
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 3 5
16. Karate Klub Detva 1 1 2 4
17. ŠK Real team Trenčín 1 1 2 4
18. Shotokan karate Košice - Barca 1 1 0 2
19. Karate klub MP Brezno, o.z. 1 0 1 2
20. Športový klub Keido Košice 1 0 1 2
21. KK UMB Banská Bystrica 1 0 1 2
22. Karate Klub Dolný Kubín 1 0 0 1
23. Karate klub Asahi Ružomberok 1 0 0 1
24. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 0 1
25. MŠK Žiar nad Hronom 0 3 2 5
26. Central karate klub Poprad 0 2 1 3
27. Spartak Myjava 0 1 4 5
28. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 2 3
29. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 1 1 2
30. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 1 2
31. Union Košice 0 1 1 2
32. TJ Sokol Žilina 0 1 0 1
33. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
34. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 3 3
35. Budokan Samaria 0 0 2 2
36. MŠK KK Kežmarok 0 0 2 2
37. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 2 2
38. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
39. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
40. Karate klub Trstená 0 0 1 1
41. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
42. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
43. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
44. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
45. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
46. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0
47. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 0 0
48. Karate klub Snina 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 8 4 5 17
2. Šk karate Kachi 8 3 10 21
3. ŠK CMK Banská Bystrica 6 6 5 17
4. FARMEX Nitra 6 5 6 17
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 3 2 11
6. Karate klub KUMADE Topoľčany 5 5 3 13
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 4 4 3 11
8. Športový klub Keido Košice 4 0 4 8
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 2 8 16 26
10. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 6 10 18
11. MŠK Žiar nad Hronom 2 4 3 9
12. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 4 2 8
13. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 2 2 11 15
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 2 2 6
15. TJ Rapid Bratislava 2 1 6 9
16. Karate klub MUGEN 2 0 1 3
17. Karate klub Krupina, o. z. 2 0 0 2
18. Central karate klub Poprad 1 3 6 10
19. KARATE KLUB TOPOĽČANY 1 3 3 7
20. Karate Klub Detva 1 2 3 6
21. Shotokan karate Košice - Barca 1 2 2 5
22. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 1 1 10 12
23. Karate Klub Junior Prešov 1 1 4 6
24. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 1 1 1 3
25. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 1 1 3
26. MŠK KK Kežmarok 1 0 2 3
27. Karate klub MP Brezno, o.z. 1 0 1 2
28. KK UMB Banská Bystrica 1 0 1 2
29. Karate klub Trstená 1 0 1 2
30. Karate klub Asahi Ružomberok 1 0 1 2
31. Karate Klub Dolný Kubín 1 0 0 1
32. Spartak Myjava 0 2 5 7
33. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 2 3
34. Union Košice 0 1 2 3
35. TJ Sokol Žilina 0 1 0 1
36. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
37. KK TRIUMPH ŠURANY 0 1 0 1
38. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 3 3
39. Budokan Samaria 0 0 2 2
40. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
41. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
42. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
43. Karate klub Snina 0 0 0 0
44. Karate klub ZOKU 0 0 0 0
45. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0
46. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
47. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
48. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
49. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 6 16 10 32
2. ŠK CMK Banská Bystrica 18 8 5 31
3. FARMEX Nitra 15 8 6 29
4. ŠK Real team Trenčín 15 8 5 28
5. Šk karate Kachi 12 4 9 25
6. KK IGLOW Spišská Nová Ves 15 6 2 23
7. Karate klub KUMADE Topoľčany 12 8 3 23
8. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 10 7 23
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 9 6 2 17
10. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 6 2 9 17
11. Športový klub Keido Košice 12 0 4 16
12. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 6 2 14
13. TJ Rapid Bratislava 6 2 6 14
14. MŠK Žiar nad Hronom 3 8 3 14
15. Central karate klub Poprad 3 6 4 13
16. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 4 2 12
17. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 3 2 7 12
18. KARATE KLUB TOPOĽČANY 3 4 3 10
19. Karate Klub Detva 3 4 2 9
20. Shotokan karate Košice - Barca 3 4 2 9
21. Karate Klub Junior Prešov 3 2 4 9
22. Karate klub MUGEN 6 0 0 6
23. Karate klub Krupina, o. z. 6 0 0 6
24. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 2 1 6
25. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 3 2 1 6
26. Spartak Myjava 0 2 4 6
27. MŠK KK Kežmarok 3 0 2 5
28. Karate klub Asahi Ružomberok 3 0 1 4
29. Karate klub Trstená 3 0 1 4
30. KK UMB Banská Bystrica 3 0 1 4
31. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 0 1 4
32. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 2 4
33. Karate Klub Dolný Kubín 3 0 0 3
34. Union Košice 0 2 1 3
35. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 3 3
36. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 0 2
37. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
38. TJ Sokol Žilina 0 2 0 2
39. Budokan Samaria 0 0 2 2
40. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
41. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
42. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
43. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
44. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
45. Karate klub ZOKU 0 0 0 0
46. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
47. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
48. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0
49. Karate klub Snina 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK CMK Banská Bystrica 15 8 3 26
2. FARMEX Nitra 12 4 3 19
3. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 6 4 16
4. Šk karate Kachi 6 0 7 13
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 6 4 2 12
6. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 4 2 12
7. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 4 2 12
8. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 4 2 12
9. TJ Rapid Bratislava 6 2 4 12
10. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 3 2 5 10
11. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 4 2 9
12. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 3 2 4 9
13. Karate Klub Junior Prešov 3 2 3 8
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 3 8
15. MŠK Žiar nad Hronom 0 6 2 8
16. Karate Klub Detva 3 2 2 7
17. ŠK Real team Trenčín 3 2 2 7
18. Karate klub MUGEN 6 0 0 6
19. Spartak Myjava 0 2 4 6
20. Shotokan karate Košice - Barca 3 2 0 5
21. Central karate klub Poprad 0 4 1 5
22. Športový klub Keido Košice 3 0 1 4
23. KK UMB Banská Bystrica 3 0 1 4
24. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 0 1 4
25. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 2 4
26. Karate klub Asahi Ružomberok 3 0 0 3
27. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 0 3
28. Karate Klub Dolný Kubín 3 0 0 3
29. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 2 1 3
30. Union Košice 0 2 1 3
31. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 1 3
32. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 3 3
33. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
34. TJ Sokol Žilina 0 2 0 2
35. MŠK KK Kežmarok 0 0 2 2
36. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 2 2
37. Budokan Samaria 0 0 2 2
38. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
39. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
40. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
41. Karate klub Trstená 0 0 1 1
42. Karate klub Snina 0 0 0 0
43. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
44. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 0 0
45. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
46. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
47. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
48. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Šk karate Kachi 24 6 10 40
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 6 16 16 38
3. ŠK Real team Trenčín 24 8 5 37
4. ŠK CMK Banská Bystrica 18 12 5 35
5. FARMEX Nitra 18 10 6 34
6. Karate klub KUMADE Topoľčany 15 10 3 28
7. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 12 10 28
8. KK IGLOW Spišská Nová Ves 18 6 2 26
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 12 8 3 23
10. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 6 4 11 21
11. MŠK Žiar nad Hronom 6 8 3 17
12. Športový klub Keido Košice 12 0 4 16
13. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 8 2 16
14. Central karate klub Poprad 3 6 6 15
15. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 3 2 10 15
16. TJ Rapid Bratislava 6 2 6 14
17. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 4 2 12
18. KARATE KLUB TOPOĽČANY 3 6 3 12
19. Karate Klub Detva 3 4 3 10
20. Shotokan karate Košice - Barca 3 4 2 9
21. Karate Klub Junior Prešov 3 2 4 9
22. Spartak Myjava 0 4 5 9
23. Karate klub MUGEN 6 0 1 7
24. Karate klub Krupina, o. z. 6 0 0 6
25. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 3 2 1 6
26. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 2 1 6
27. MŠK KK Kežmarok 3 0 2 5
28. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 0 1 4
29. Karate klub Trstená 3 0 1 4
30. KK UMB Banská Bystrica 3 0 1 4
31. Karate klub Asahi Ružomberok 3 0 1 4
32. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 2 4
33. Union Košice 0 2 2 4
34. Karate Klub Dolný Kubín 3 0 0 3
35. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 3 3
36. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 0 2
37. TJ Sokol Žilina 0 2 0 2
38. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
39. Budokan Samaria 0 0 2 2
40. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
41. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
42. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
43. Karate klub ZOKU 0 0 0 0
44. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
45. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
46. Karate klub Snina 0 0 0 0
47. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0
48. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
49. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ A ŽIAKOV 2018 JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV A KARATE AGILITY - 19.05.2018
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo - 24.03.2018
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo - 03.03.2018
Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - 10.02.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠK CMK Banská Bystrica 25 19 30 74
2. FARMEX Nitra 25 8 27 60
3. ŠK Real team Trenčín 24 25 39 88
4. Šk karate Kachi 22 25 36 83
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 22 19 22 63
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 22 13 31 66
7. Karate klub KUMADE Topoľčany 18 17 21 56
8. KK IGLOW Spišská Nová Ves 18 9 10 37
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 17 29 37 83
10. Karate Klub KRETOVIČ Košice 17 17 20 54
11. Športový klub Keido Košice 14 6 8 28
12. KARATE KLUB TOPOĽČANY 14 3 9 26
13. Karate Klub Detva 11 15 18 44
14. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 11 12 20 43
15. TJ Rapid Bratislava 11 8 12 31
16. MŠK Žiar nad Hronom 8 22 25 55
17. Central karate klub Poprad 8 15 18 41
18. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 8 5 11 24
19. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 5 4 12 21
20. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 5 4 3 12
21. Karate klub MUGEN 5 2 5 12
22. Karate Klub Junior Prešov 4 14 24 42
23. KK TRIUMPH ŠURANY 4 4 0 8
24. Karate klub Krupina, o. z. 4 0 4 8
25. Karate Klub Dolný Kubín 4 0 0 4
26. Spartak Myjava 3 6 11 20
27. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 5 6 14
28. Union Košice 3 4 11 18
29. Športová škola karate Prievidza 3 4 6 13
30. KK UMB Banská Bystrica 3 1 5 9
31. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 2 3 3 8
32. Karate klub ZOKU 2 2 3 7
33. Karate klub URAKEN Zvolen 2 1 1 4
34. Karate klub Asahi Ružomberok 2 0 2 4
35. Karate Klub KATSUDO Sabinov 1 5 7 13
36. MŠK KK Kežmarok 1 4 6 11
37. Karate Klub Sabinov, o.z. 1 3 2 6
38. Shotokan karate Košice - Barca 1 2 2 5
39. Karate klub Trstená 1 1 5 7
40. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 1 2 4
41. TJ Sokol Žilina 1 1 1 3
42. KK Nováky 1 0 0 1
43. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 5 15 20
44. KK TAIYÓ Kolárovo 0 3 7 10
45. Budokan Samaria 0 1 7 8
46. KK Ekonóm Trenčín 0 1 3 4
47. Športová škola karate BRATISLAVA 0 1 2 3
48. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 1 2 3
49. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 1 2
50. Karate Klub Kanianka 0 1 0 1
51. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 1 1
52. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
53. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
54. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
55. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
56. Karate klub Snina 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 13 18 12 43
2. ŠK Real team Trenčín 11 11 9 31
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 11 8 15 34
4. KK IGLOW Spišská Nová Ves 10 4 2 16
5. FARMEX Nitra 10 3 4 17
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 8 8 4 20
7. Karate klub KUMADE Topoľčany 8 7 9 24
8. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 8 2 4 14
9. Športový klub Keido Košice 8 2 3 13
10. KARATE KLUB TOPOĽČANY 8 2 2 12
11. ŠK CMK Banská Bystrica 7 5 7 19
12. Šk karate Kachi 6 7 7 20
13. Central karate klub Poprad 6 6 6 18
14. Karate Klub Detva 5 9 8 22
15. MŠK Žiar nad Hronom 3 7 4 14
16. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 2 5
17. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 7 5 14
18. TJ Rapid Bratislava 2 3 0 5
19. Karate klub ZOKU 2 2 3 7
20. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 2 2 1 5
21. Karate klub URAKEN Zvolen 2 1 0 3
22. KK TRIUMPH ŠURANY 2 1 0 3
23. Športová škola karate Prievidza 1 4 5 10
24. Karate klub MP Brezno, o.z. 1 4 3 8
25. MŠK KK Kežmarok 1 3 4 8
26. Karate Klub KATSUDO Sabinov 1 2 0 3
27. KK Nováky 1 0 0 1
28. Karate Klub Junior Prešov 0 7 11 18
29. Športová škola karate BRATISLAVA 0 1 2 3
30. Shotokan karate Košice - Barca 0 1 1 2
31. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 0 1
32. Union Košice 0 0 1 1
33. TJ Sokol Žilina 0 0 1 1
34. Budokan Samaria 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 8 9 18 35
2. Karate klub KUMADE Topoľčany 7 5 2 14
3. Šk karate Kachi 6 11 11 28
4. KARATE KLUB TOPOĽČANY 6 1 5 12
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 4 2 6 12
6. Športový klub Keido Košice 4 0 3 7
7. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 7 15 25
8. FARMEX Nitra 3 2 5 10
9. MŠK Žiar nad Hronom 2 3 8 13
10. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 1 4 7
11. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 2 1 1 4
12. Karate Klub Junior Prešov 2 1 1 4
13. KK TRIUMPH ŠURANY 2 1 0 3
14. Športová škola karate Prievidza 2 0 1 3
15. Central karate klub Poprad 1 4 6 11
16. Karate klub Trstená 1 1 2 4
17. ŠK CMK Banská Bystrica 1 0 2 3
18. TJ Rapid Bratislava 0 2 4 6
19. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 5 6
20. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 1 2 3
21. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 2 3
22. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 0 1 2 3
23. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 1 0 1
24. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 0 2 2
25. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
26. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
27. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 1 1
28. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
29. Budokan Samaria 0 0 1 1
30. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0
31. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
32. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 0 0
33. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
34. Union Košice 0 0 0 0
35. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0
36. Karate klub ZOKU 0 0 0 0
37. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 0 0
38. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
39. KK Nováky 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK CMK Banská Bystrica 17 14 21 52
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 13 9 11 33
3. FARMEX Nitra 12 3 18 33
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 11 4 11 26
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 10 9 12 31
6. Šk karate Kachi 10 7 18 35
7. TJ Rapid Bratislava 9 3 8 20
8. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 8 5 11 24
9. KK IGLOW Spišská Nová Ves 8 5 6 19
10. Karate Klub Detva 6 6 10 22
11. ŠK Real team Trenčín 5 5 12 22
12. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 5 3 10 18
13. Karate klub MUGEN 5 2 5 12
14. Karate Klub Dolný Kubín 4 0 0 4
15. MŠK Žiar nad Hronom 3 12 13 28
16. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 3 9 14 26
17. Spartak Myjava 3 6 11 20
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 5 10 18
19. Union Košice 3 4 10 17
20. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 2 2 7
21. KK UMB Banská Bystrica 3 1 5 9
22. Karate Klub Junior Prešov 2 6 12 20
23. Športový klub Keido Košice 2 4 2 8
24. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 0 3 5
25. Karate klub Asahi Ružomberok 2 0 1 3
26. Central karate klub Poprad 1 5 6 12
27. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 1 4 10 15
28. Karate Klub Sabinov, o.z. 1 2 2 5
29. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 1 2 4
30. TJ Sokol Žilina 1 1 0 2
31. Shotokan karate Košice - Barca 1 1 0 2
32. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 2 3
33. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 4 13 17
34. KK TAIYÓ Kolárovo 0 3 7 10
35. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 3 7 10
36. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 2 2 4
37. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 0 2
38. Budokan Samaria 0 1 5 6
39. KK Ekonóm Trenčín 0 1 3 4
40. MŠK KK Kežmarok 0 1 2 3
41. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 1 2 3
42. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 1 2
43. Karate Klub Kanianka 0 1 0 1
44. Karate klub Trstená 0 0 3 3
45. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 2 2
46. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
47. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
48. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
49. Karate klub ZOKU 0 0 0 0
50. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
51. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
52. Karate klub Snina 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 4 1 1 6
2. ŠK Real team Trenčín 3 0 0 3
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 1 1 3
4. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 0 2
5. FARMEX Nitra 1 1 0 2
6. KK IGLOW Spišská Nová Ves 1 0 0 1
7. MŠK Žiar nad Hronom 1 0 0 1
8. ŠK CMK Banská Bystrica 0 2 0 2
9. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 1 3 4
10. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 2 3
11. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 2 3
12. Spartak Myjava 0 1 1 2
13. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 1 0 1
14. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 1 0 1
15. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 0 0 6 6
16. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 0 0 3 3
17. Central karate klub Poprad 0 0 2 2
18. Union Košice 0 0 1 1
19. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
20. Karate Klub Detva 0 0 1 1
21. TJ Rapid Bratislava 0 0 0 0
22. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
23. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 0 0
24. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
25. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 3 0 0 3
2. Šk karate Kachi 2 1 0 3
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 0 2
4. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 1 3 4
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 0 1
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 1 0 1
7. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 1 0 1
8. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 0 0 5 5
9. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 2 2
10. Union Košice 0 0 1 1
11. Central karate klub Poprad 0 0 1 1
12. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
13. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
14. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 0 0 0
15. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 2 0 1 3
2. FARMEX Nitra 1 1 0 2
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 0 1 2
4. MŠK Žiar nad Hronom 1 0 0 1
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 1 0 0 1
6. ŠK CMK Banská Bystrica 0 2 0 2
7. Spartak Myjava 0 1 1 2
8. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 1 0 1
9. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 0 1
10. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 0 0 3 3
11. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 0 2 2
12. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
13. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 0 0 1 1
14. Central karate klub Poprad 0 0 1 1
15. Karate Klub Detva 0 0 1 1
16. Union Košice 0 0 0 0
17. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 0 0
18. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
19. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 0 0
20. TJ Rapid Bratislava 0 0 0 0
21. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 27 25 39 91
2. Šk karate Kachi 26 26 37 89
3. FARMEX Nitra 26 9 27 62
4. ŠK CMK Banská Bystrica 25 21 30 76
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 23 20 23 66
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 22 14 33 69
7. Karate klub KUMADE Topoľčany 19 18 21 58
8. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 17 29 43 89
9. Karate Klub KRETOVIČ Košice 17 18 23 58
10. KK IGLOW Spišská Nová Ves 14 6 8 28
11. Športový klub Keido Košice 14 6 8 28
12. KARATE KLUB TOPOĽČANY 14 4 9 27
13. Karate Klub Detva 11 15 19 45
14. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 11 12 23 46
15. TJ Rapid Bratislava 11 8 12 31
16. MŠK Žiar nad Hronom 9 22 25 56
17. Central karate klub Poprad 8 15 20 43
18. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 3 9 18
19. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 5 5 12 22
20. Karate klub MUGEN 5 2 6 13
21. Karate Klub Junior Prešov 4 14 24 42
22. KK TRIUMPH ŠURANY 4 4 0 8
23. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 4 3 2 9
24. Karate klub Krupina, o. z. 4 0 4 8
25. Spartak Myjava 3 7 12 22
26. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 5 6 14
27. Union Košice 3 4 12 19
28. Športová škola karate Prievidza 3 4 6 13
29. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 2 3 3 8
30. Karate klub ZOKU 2 2 3 7
31. KK UMB Banská Bystrica 2 1 4 7
32. Karate klub URAKEN Zvolen 2 1 1 4
33. Karate klub Asahi Ružomberok 2 0 2 4
34. Karate Klub KATSUDO Sabinov 1 5 7 13
35. MŠK KK Kežmarok 1 4 6 11
36. Karate Klub Sabinov, o.z. 1 3 2 6
37. Shotokan karate Košice - Barca 1 2 2 5
38. Karate klub Trstená 1 1 5 7
39. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 1 2 4
40. TJ Sokol Žilina 1 1 1 3
41. Karate Klub Dolný Kubín 1 0 0 1
42. KK Nováky 1 0 0 1
43. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 5 15 20
44. KK TAIYÓ Kolárovo 0 2 6 8
45. Budokan Samaria 0 1 5 6
46. Športová škola karate BRATISLAVA 0 1 2 3
47. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 1 2
48. KK Ekonóm Trenčín 0 1 1 2
49. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 1 1 2
50. Karate Klub Kanianka 0 1 0 1
51. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
52. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 1 1
53. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
54. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
55. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
56. Karate klub Snina 0 0 0 0
PDF

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ A ŽIAKOV 2018 JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV A KARATE AGILITY - 19.05.2018
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo - 24.03.2018
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo - 03.03.2018
Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - 10.02.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠK Real team Trenčín 72 50 39 161
2. Šk karate Kachi 66 50 36 152
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 51 58 37 146
4. ŠK CMK Banská Bystrica 75 38 30 143
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 66 38 22 126
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 66 26 31 123
7. FARMEX Nitra 75 16 27 118
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 54 34 21 109
9. Karate Klub KRETOVIČ Košice 51 34 20 105
10. MŠK Žiar nad Hronom 24 44 25 93
11. KK IGLOW Spišská Nová Ves 54 18 10 82
12. Karate Klub Detva 33 30 18 81
13. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 33 24 20 77
14. Central karate klub Poprad 24 30 18 72
15. Karate Klub Junior Prešov 12 28 24 64
16. Športový klub Keido Košice 42 12 8 62
17. TJ Rapid Bratislava 33 16 12 61
18. KARATE KLUB TOPOĽČANY 42 6 9 57
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 24 10 11 45
20. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 15 8 12 35
21. Spartak Myjava 9 12 11 32
22. Union Košice 9 8 11 28
23. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 15 8 3 26
24. Karate klub MP Brezno, o.z. 9 10 6 25
25. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 10 15 25
26. Karate klub MUGEN 15 4 5 24
27. Športová škola karate Prievidza 9 8 6 23
28. KK TRIUMPH ŠURANY 12 8 0 20
29. Karate Klub KATSUDO Sabinov 3 10 7 20
30. MŠK KK Kežmarok 3 8 6 17
31. Karate klub Krupina, o. z. 12 0 4 16
32. KK UMB Banská Bystrica 9 2 5 16
33. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 6 6 3 15
34. Karate klub ZOKU 6 4 3 13
35. KK TAIYÓ Kolárovo 0 6 7 13
36. Karate Klub Dolný Kubín 12 0 0 12
37. Karate Klub Sabinov, o.z. 3 6 2 11
38. Karate klub Trstená 3 2 5 10
39. Karate klub URAKEN Zvolen 6 2 1 9
40. Shotokan karate Košice - Barca 3 4 2 9
41. Budokan Samaria 0 2 7 9
42. Karate klub Asahi Ružomberok 6 0 2 8
43. SEIGOKAN PIEŠŤANY 3 2 2 7
44. TJ Sokol Žilina 3 2 1 6
45. KK Ekonóm Trenčín 0 2 3 5
46. Športová škola karate BRATISLAVA 0 2 2 4
47. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 2 2 4
48. KK Nováky 3 0 0 3
49. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 1 3
50. Karate Klub Kanianka 0 2 0 2
51. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 1 1
52. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
53. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
54. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
55. Karate klub Snina 0 0 0 0
56. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 39 36 12 87
2. ŠK Real team Trenčín 33 22 9 64
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 33 16 15 64
4. Karate klub KUMADE Topoľčany 24 14 9 47
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 24 16 4 44
6. Karate Klub Detva 15 18 8 41
7. KK IGLOW Spišská Nová Ves 30 8 2 40
8. FARMEX Nitra 30 6 4 40
9. Šk karate Kachi 18 14 7 39
10. ŠK CMK Banská Bystrica 21 10 7 38
11. Central karate klub Poprad 18 12 6 36
12. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 24 4 4 32
13. Športový klub Keido Košice 24 4 3 31
14. KARATE KLUB TOPOĽČANY 24 4 2 30
15. MŠK Žiar nad Hronom 9 14 4 27
16. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 14 5 25
17. Karate Klub Junior Prešov 0 14 11 25
18. Športová škola karate Prievidza 3 8 5 16
19. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 8 3 14
20. Karate klub ZOKU 6 4 3 13
21. MŠK KK Kežmarok 3 6 4 13
22. TJ Rapid Bratislava 6 6 0 12
23. Karate klub Krupina, o. z. 9 0 2 11
24. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 6 4 1 11
25. KK TRIUMPH ŠURANY 6 2 0 8
26. Karate klub URAKEN Zvolen 6 2 0 8
27. Karate Klub KATSUDO Sabinov 3 4 0 7
28. Športová škola karate BRATISLAVA 0 2 2 4
29. KK Nováky 3 0 0 3
30. Shotokan karate Košice - Barca 0 2 1 3
31. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 0 2
32. Union Košice 0 0 1 1
33. Budokan Samaria 0 0 1 1
34. TJ Sokol Žilina 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 24 18 18 60
2. Šk karate Kachi 18 22 11 51
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 9 14 15 38
4. Karate klub KUMADE Topoľčany 21 10 2 33
5. KARATE KLUB TOPOĽČANY 18 2 5 25
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 12 4 6 22
7. MŠK Žiar nad Hronom 6 6 8 20
8. FARMEX Nitra 9 4 5 18
9. Central karate klub Poprad 3 8 6 17
10. Športový klub Keido Košice 12 0 3 15
11. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 2 4 12
12. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 6 2 1 9
13. Karate Klub Junior Prešov 6 2 1 9
14. KK TRIUMPH ŠURANY 6 2 0 8
15. TJ Rapid Bratislava 0 4 4 8
16. Športová škola karate Prievidza 6 0 1 7
17. Karate klub Trstená 3 2 2 7
18. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 5 7
19. ŠK CMK Banská Bystrica 3 0 2 5
20. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 2 2 4
21. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 2 4
22. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 0 2 2 4
23. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 2 0 2
24. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 0 2 2
25. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
26. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 1 1
27. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
28. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
29. Budokan Samaria 0 0 1 1
30. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 0 0
31. Karate klub ZOKU 0 0 0 0
32. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0
33. KK Nováky 0 0 0 0
34. Union Košice 0 0 0 0
35. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
36. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 0 0
37. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0
38. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
39. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK CMK Banská Bystrica 51 28 21 100
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 39 18 11 68
3. Šk karate Kachi 30 14 18 62
4. FARMEX Nitra 36 6 18 60
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 30 18 12 60
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 33 8 11 52
7. MŠK Žiar nad Hronom 9 24 13 46
8. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 24 10 11 45
9. TJ Rapid Bratislava 27 6 8 41
10. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 9 18 14 41
11. KK IGLOW Spišská Nová Ves 24 10 6 40
12. Karate Klub Detva 18 12 10 40
13. ŠK Real team Trenčín 15 10 12 37
14. Spartak Myjava 9 12 11 32
15. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 15 6 10 31
16. Karate Klub Junior Prešov 6 12 12 30
17. Karate klub KUMADE Topoľčany 9 10 10 29
18. Union Košice 9 8 10 27
19. Karate klub MUGEN 15 4 5 24
20. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 8 10 21
21. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 8 13 21
22. Central karate klub Poprad 3 10 6 19
23. KK UMB Banská Bystrica 9 2 5 16
24. Športový klub Keido Košice 6 8 2 16
25. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 9 4 2 15
26. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 6 7 13
27. KK TAIYÓ Kolárovo 0 6 7 13
28. Karate Klub Dolný Kubín 12 0 0 12
29. Karate klub MP Brezno, o.z. 6 0 3 9
30. Karate Klub Sabinov, o.z. 3 4 2 9
31. Karate klub Asahi Ružomberok 6 0 1 7
32. SEIGOKAN PIEŠŤANY 3 2 2 7
33. Budokan Samaria 0 2 5 7
34. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 4 2 6
35. Shotokan karate Košice - Barca 3 2 0 5
36. TJ Sokol Žilina 3 2 0 5
37. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 2 5
38. KK Ekonóm Trenčín 0 2 3 5
39. KK TRIUMPH ŠURANY 0 4 0 4
40. MŠK KK Kežmarok 0 2 2 4
41. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 2 2 4
42. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 1 3
43. Karate klub Trstená 0 0 3 3
44. Karate Klub Kanianka 0 2 0 2
45. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 2 2
46. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
47. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
48. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
49. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
50. Karate klub ZOKU 0 0 0 0
51. Karate klub Snina 0 0 0 0
52. Karate Klub Revúca 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 12 2 1 15
2. ŠK Real team Trenčín 9 0 0 9
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 2 1 6
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 0 0 6 6
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 0 5
6. FARMEX Nitra 3 2 0 5
7. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 2 3 5
8. ŠK CMK Banská Bystrica 0 4 0 4
9. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 2 4
10. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 2 4
11. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 0 0 3
12. MŠK Žiar nad Hronom 3 0 0 3
13. Spartak Myjava 0 2 1 3
14. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 0 0 3 3
15. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 2 0 2
16. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 2 0 2
17. Central karate klub Poprad 0 0 2 2
18. Union Košice 0 0 1 1
19. Karate Klub Detva 0 0 1 1
20. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
21. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 0 0
22. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
23. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
24. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
25. TJ Rapid Bratislava 0 0 0 0


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 9 0 0 9
2. Šk karate Kachi 6 2 0 8
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 0 5
4. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 2 3 5
5. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 0 0 5 5
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 0 2
7. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 2 0 2
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 2 0 2
9. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 2 2
10. Union Košice 0 0 1 1
11. Central karate klub Poprad 0 0 1 1
12. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
13. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 0 0 0
14. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
15. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 6 0 1 7
2. FARMEX Nitra 3 2 0 5
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 0 1 4
4. ŠK CMK Banská Bystrica 0 4 0 4
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 0 0 3
6. MŠK Žiar nad Hronom 3 0 0 3
7. Spartak Myjava 0 2 1 3
8. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 0 0 3 3
9. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 2 0 2
10. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 0 2
11. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 0 2 2
12. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
13. Karate Klub Detva 0 0 1 1
14. Central karate klub Poprad 0 0 1 1
15. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 0 0 1 1
16. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
17. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 0 0
18. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 0 0
19. Union Košice 0 0 0 0
20. TJ Rapid Bratislava 0 0 0 0
21. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 27 25 39 170
2. Šk karate Kachi 26 26 37 167
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 17 29 43 152
4. ŠK CMK Banská Bystrica 25 21 30 147
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 23 20 23 132
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 22 14 33 127
7. FARMEX Nitra 26 9 27 123
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 19 18 21 114
9. Karate Klub KRETOVIČ Košice 17 18 23 110
10. MŠK Žiar nad Hronom 9 22 25 96
11. Karate Klub Detva 11 15 19 82
12. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 11 12 23 80
13. Central karate klub Poprad 8 15 20 74
14. Karate Klub Junior Prešov 4 14 24 64
15. Športový klub Keido Košice 14 6 8 62
16. KK IGLOW Spišská Nová Ves 14 6 8 62
17. TJ Rapid Bratislava 11 8 12 61
18. KARATE KLUB TOPOĽČANY 14 4 9 59
19. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 5 5 12 37
20. Spartak Myjava 3 7 12 35
21. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 3 9 33
22. Union Košice 3 4 12 29
23. Karate klub MUGEN 5 2 6 25
24. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 5 6 25
25. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 5 15 25
26. Športová škola karate Prievidza 3 4 6 23
27. KK TRIUMPH ŠURANY 4 4 0 20
28. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 4 3 2 20
29. Karate Klub KATSUDO Sabinov 1 5 7 20
30. MŠK KK Kežmarok 1 4 6 17
31. Karate klub Krupina, o. z. 4 0 4 16
32. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 2 3 3 15
33. Karate klub ZOKU 2 2 3 13
34. KK UMB Banská Bystrica 2 1 4 12
35. Karate Klub Sabinov, o.z. 1 3 2 11
36. Karate klub Trstená 1 1 5 10
37. KK TAIYÓ Kolárovo 0 2 6 10
38. Karate klub URAKEN Zvolen 2 1 1 9
39. Shotokan karate Košice - Barca 1 2 2 9
40. Karate klub Asahi Ružomberok 2 0 2 8
41. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 1 2 7
42. Budokan Samaria 0 1 5 7
43. TJ Sokol Žilina 1 1 1 6
44. Športová škola karate BRATISLAVA 0 1 2 4
45. KK Nováky 1 0 0 3
46. Karate Klub Dolný Kubín 1 0 0 3
47. KK Ekonóm Trenčín 0 1 1 3
48. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 1 1 3
49. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 1 3
50. Karate Klub Kanianka 0 1 0 2
51. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 1 1
52. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
53. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
54. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
55. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
56. Karate klub Snina 0 0 0 0