Orava Cup 2018 - 24.02.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 7 6 11 24
2. Športová škola karate, o. z. 5 4 2 11
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 5 2 4 11
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 4 4 7 15
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 3 2 8
6. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 2 3 8
7. FARMEX Nitra 3 1 2 6
8. Karate klub Detva 3 1 2 6
9. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 0 1 4
10. Karate Klub Žilina, o. z. 2 4 7 13
11. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 4 3 9
12. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 3 5 10
13. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 2 0 4
14. Športový klub Keido Košice, o. z. 2 1 6 9
15. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 2 1 1 4
16. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 2 0 1 3
17. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 4 8 13
18. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 4 3 8
19. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 2 5 8
20. Karate klub Trstená, o. z. 1 1 5 7
21. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 1 5 7
22. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 1 1 3 5
23. Karate klub Kanianka 1 1 2 4
24. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 1 2 4
25. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 1 1 3
26. Seigokan 1 1 1 3
27. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 1 2
28. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 0 1 2
29. Karate klub Zvolen 1 0 0 1
30. Karate klub Dolný Kubín 0 2 5 7
31. KARATE KLUB PAPRADNO 0 2 1 3
32. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 1 3
33. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 1 0 1
34. Karate klub MUGEN 0 0 3 3
35. Karate klub Nováky 0 0 2 2
36. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
37. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 21 12 11 44
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 12 8 7 27
3. Športová škola karate, o. z. 15 8 2 25
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 4 4 23
5. Karate Klub Žilina, o. z. 6 8 7 21
6. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 8 8 19
7. Karate klub KUMADE Topoľčany 9 6 2 17
8. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 8 3 17
9. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 6 5 17
10. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 9 4 3 16
11. Športový klub Keido Košice, o. z. 6 2 6 14
12. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 8 3 14
13. FARMEX Nitra 9 2 2 13
14. Karate klub Detva 9 2 2 13
15. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 4 5 12
16. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 0 1 10
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 4 0 10
18. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 2 5 10
19. Karate klub Trstená, o. z. 3 2 5 10
20. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 6 2 1 9
21. Karate klub Dolný Kubín 0 4 5 9
22. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 3 2 3 8
23. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 6 0 1 7
24. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 2 2 7
25. Karate klub Kanianka 3 2 2 7
26. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 2 1 6
27. Seigokan 3 2 1 6
28. Karate klub Asahi Ružomberok 0 4 1 5
29. KARATE KLUB PAPRADNO 0 4 1 5
30. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 0 1 4
31. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 1 4
32. Karate klub Zvolen 3 0 0 3
33. Karate klub MUGEN 0 0 3 3
34. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 2 0 2
35. Karate klub Nováky 0 0 2 2
36. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
37. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF
kategória výsledok meno klub