SLOVENSKÝ POHÁR mladších dorastencov, dorastencov, juniorov a U21 - 1. kolo - 21.10.2023

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 10 3 11 24
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 7 10 5 22
3. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 2 3 11
4. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 4 2 2 8
5. Karate klub MUGEN 4 0 0 4
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 5 2 10
7. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 3 9 14
8. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 2 2 7 11
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 2 5 9
10. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 2 2 6
11. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 2 2 6
12. Suchánkovej karate škola 2 0 0 2
13. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 3 4 8
14. Karate klub Detva 1 2 2 5
15. Seigokan 1 2 2 5
16. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 2 1 4
17. FARMEX Nitra 1 1 5 7
18. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 1 2 4
19. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 0 3 4
20. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 2 3
21. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 1 0 2 3
22. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 0 0 1
23. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 0 1
24. KARATE KLUB ZOKU 1 0 0 1
25. Karate klub Trstená, o. z. 1 0 0 1
26. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 0 1
27. KARATE KLUB OSA, o. z. 1 0 0 1
28. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 3 9 12
29. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 2 4
30. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 1 3
31. Budokan Samaria, o.z. 0 2 1 3
32. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 1 2 3
33. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 2 3
34. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 2 3
35. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 2 3
36. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 1 1 2
37. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 1 0 1
38. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 1 0 1
39. Karate klub Fatra Martin 0 0 2 2
40. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 1 1
41. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 0 1 1
42. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 0 0 1 1
43. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
44. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
45. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 1 1
46. Športový klub karate SEIWA 0 0 0 0
47. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 0 0 0 0
48. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 10 3 11 24
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 6 4 2 12
3. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 4 2 2 8
4. Karate klub MUGEN 4 0 0 4
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 5 0 7
6. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 3 9 14
7. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 2 2 5 9
8. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 2 2 6
9. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 2 1 5
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 3 4 8
11. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 2 2 5
12. Karate klub Detva 1 2 2 5
13. FARMEX Nitra 1 1 5 7
14. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 1 2 4
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 2 3
16. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 0 1 2
17. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 0 1 2
18. KARATE KLUB OSA, o. z. 1 0 0 1
19. KARATE KLUB ZOKU 1 0 0 1
20. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 0 1
21. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 0 0 1
22. Karate klub Trstená, o. z. 1 0 0 1
23. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 0 1
24. Suchánkovej karate škola 1 0 0 1
25. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 3 9 12
26. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 2 4
27. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 1 3
28. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 1 2 3
29. Seigokan 0 1 2 3
30. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 2 3
31. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 2 3
32. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 1 1 2
33. Budokan Samaria, o.z. 0 1 1 2
34. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 1 1 2
35. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 1 0 1
36. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 1 0 1
37. Karate klub Fatra Martin 0 0 2 2
38. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 1 1
39. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 0 1 1
40. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 1 1
41. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
42. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
43. Športový klub karate SEIWA 0 0 0 0
44. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 30 6 11 47
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 21 20 5 46
3. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 18 4 3 25
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 10 2 21
5. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 6 9 21
6. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 12 4 2 18
7. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 4 7 17
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 4 5 15
9. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 6 9 15
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 6 4 13
11. Karate klub MUGEN 12 0 0 12
12. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 4 2 12
13. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 4 2 12
14. FARMEX Nitra 3 2 5 10
15. Seigokan 3 4 2 9
16. Karate klub Detva 3 4 2 9
17. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 4 1 8
18. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 2 2 7
19. Suchánkovej karate škola 6 0 0 6
20. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 3 6
21. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 4 2 6
22. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 2 5
23. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 3 0 2 5
24. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 4 1 5
25. Budokan Samaria, o.z. 0 4 1 5
26. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 2 4
27. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 2 4
28. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 2 4
29. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 2 2 4
30. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 0 0 3
31. Karate klub Trstená, o. z. 3 0 0 3
32. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 0 3
33. KARATE KLUB ZOKU 3 0 0 3
34. KARATE KLUB OSA, o. z. 3 0 0 3
35. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 0 3
36. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 2 1 3
37. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 2 0 2
38. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 2 0 2
39. Karate klub Fatra Martin 0 0 2 2
40. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 0 1 1
41. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
42. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 1 1
43. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 1 1
44. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
45. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 0 0 1 1
46. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0
47. Športový klub karate SEIWA 0 0 0 0
48. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 30 6 11 47
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 18 8 2 28
3. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 6 9 21
4. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 12 4 2 18
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 10 0 16
6. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 4 5 15
7. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 6 9 15
8. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 6 4 13
9. Karate klub MUGEN 12 0 0 12
10. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 4 2 12
11. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 4 1 11
12. FARMEX Nitra 3 2 5 10
13. Karate klub Detva 3 4 2 9
14. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 4 2 9
15. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 2 2 7
16. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 4 2 6
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 2 5
18. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 4 1 5
19. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 0 1 4
20. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 1 4
21. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 2 2 4
22. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 2 4
23. Seigokan 0 2 2 4
24. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 2 4
25. Karate klub Trstená, o. z. 3 0 0 3
26. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 0 0 3
27. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 0 3
28. Suchánkovej karate škola 3 0 0 3
29. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 0 3
30. KARATE KLUB OSA, o. z. 3 0 0 3
31. KARATE KLUB ZOKU 3 0 0 3
32. Budokan Samaria, o.z. 0 2 1 3
33. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 2 1 3
34. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 2 1 3
35. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 2 0 2
36. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 2 0 2
37. Karate klub Fatra Martin 0 0 2 2
38. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 0 1 1
39. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
40. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
41. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 1 1
42. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 1 1
43. Športový klub karate SEIWA 0 0 0 0
44. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

SLOVENSKÝ POHÁR mladších dorastencov, dorastencov, juniorov a U21 - 1. kolo - 21.10.2023
SLOVENSKÝ POHÁR mladších dorastencov, dorastencov, juniorov a U21 - 2. kolo - 18.11.2023



Kata mladšie dorastenky 12-13 rokov začiatočníčky

1. Kincelová Diana /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 24
2. Exlerová Santos Melody Lilly /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
2. Karapandža Tamara /Seigokan/ - body: 8
4. Trstenská Emma /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 4
4. Veliká Michaela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
6. CHomíková Petra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
6. Kindernayová Ivana /TJ SLÁVIA CVČ DÚHA Humenné/ - body: 2


Kata mladšie dorastenky 12-13 rokov pokročilé

1. Okoličányová Rebeka /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Kiššková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 16
3. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
3. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
5. Pummerová Nina Anna /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
6. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
6. Lapošová Kristína /Športový klub karate SEIWA/ - body: 2
6. Michalková Hannah /Športový klub karate SEIWA/ - body: 2
6. Škuril Zara Viktória /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2


Kata dorastenky 14-15 rokov

1. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 24
2. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 16
3. Štefáneková Sofia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
4. Borisová Vanessa /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 6
5. Bábelová Daniela /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
5. Čierniková Karin /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Milčíková Romana /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 4
8. Pavlíková Laura /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 2


Kata juniorky 16-17 rokov

1. Mišejová Simona /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 20
2. Mrázová Rebeca /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
3. Kadlecajová Viktória /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 12
4. Glatzová Barbora /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
5. Kršiaková Nikola /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
6. Adame Lenka /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
6. Gabrišková Michaela /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
6. Hronská Tatiana /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
6. Niková Alica /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2


Kata OPEN juniorky a staršie juniorky

1. Čukanová Michaela /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
1. Gamová Nataša /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
3. Mrázová Rebeca /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
4. Bruňanská Kristína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 6
5. Mišejová Simona /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
6. Adame Lenka /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
6. Glatzová Barbora /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
6. Hrnčáriková Marika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
6. Niková Soňa /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
6. Školníková Viktória /C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen/ - body: 2


Kata staršie juniorky 18-20 rokov

1. Čukanová Michaela /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
1. Gamová Nataša /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
3. Bruňanská Kristína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
4. Hrnčáriková Marika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 6
5. Líšková Laura /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
5. Školníková Viktória /C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen/ - body: 4
7. Kňazovčíková Nina /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Niková Soňa /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
7. Slováková Adriana /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kata mladší dorastenci 12-13 rokov začiatočníci

1. Filáček Matúš /Suchánkovej karate škola/ - body: 16
1. Macko Peter /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
3. Kubanka Dominik /Budokan Samaria, o.z./ - body: 12
4. Václav Lukas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 10
5. Czéhmester Sebastian /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
6. Dudek Martin /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 2
6. Leskovjanský Matúš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
6. Pavlík Tomáš /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 2


Kata mladší dorastenci 12-13 rokov pokročilí

1. Gendeš Juraj /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
2. Verčimák Martin /Seigokan/ - body: 16
3. Bábel Branislav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
4. Stuška Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 6
5. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Šipkovský Jozef /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
7. Čársky Adam /Seigokan/ - body: 2
7. Eliáš Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
7. Weinreb Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2


Kata dorastenci 14-15 rokov

1. Gendeš Dávid /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
1. Nedoroščík Daniel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
3. Hudec Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
4. Bako Maxim /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
4. Lakomý Lukáš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 6
6. Spáčil Samuel /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4
7. Martyščák Juraj /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 2
7. Sastre Jakub /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2


Kata juniori 16-17 rokov

1. Filip Denis /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Gyulaffy Peter /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
3. Galuev Vladimír /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 10
4. Muller Juraj /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
5. Drahovský Ján /Seigokan/ - body: 4
6. Benko Daniel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 2
6. Otrubčák Samuel /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 2
6. Weinreb Dominik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2


Kata OPEN juniori a starší juniori

1. Filip Denis /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
2. Hrčka Roman /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
2. Šlehofer Richard /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
4. Nedoroščík Daniel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
5. Miklovics Damian /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 4
5. Muller Juraj /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
5. Weinreb Dominik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
8. Drahovský Ján /Seigokan/ - body: 2
8. Galuev Vladimír /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 2
8. Hudec Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
8. Mančík Bruno /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2


Kata starší juniori 18-20 rokov

1. Šlehofer Richard /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
2. Hrčka Roman /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
2. Miklovics Damian /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 12
4. Rada Matej /TJ SLÁVIA CVČ DÚHA Humenné/ - body: 4


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 42kg začiatočníčky

1. Zavraiska Irina /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 24
2. Kincelová Diana /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 16
3. Exlerová Santos Melody Lilly /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
3. Hudáková Alexandra /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
3. Karapandža Tamara /Seigokan/ - body: 4
3. Majerníková Lívia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 42kg pokročilé

1. Chrastinová Klára /Karate klub MUGEN/ - body: 24
2. Dujavová Michaela /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 10
3. Bírová Emma /FARMEX Nitra/ - body: 8
3. Caletková Ema /Karate klub MUGEN/ - body: 8
5. Fabianová Nina /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
5. Szárazová Sofia /FARMEX Nitra/ - body: 4
7. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
7. Burzová Bianka /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
7. Galbavá Lenka /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 2
7. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
7. Reľovská Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 47kg začiatočníčky

1. Mazúchová Tatiana /FARMEX Nitra/ - body: 24
2. Sekerešová Lucia /Karate klub Detva/ - body: 16
3. Veliká Michaela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 47kg pokročilé

1. Ševčíková Natália /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 14
2. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
2. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Ševčíková Viktória /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 12
5. Michálková Natália /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 8
6. Badrnová Tamara /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
7. Bdžochová Soňa /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Cabanová Hanka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
7. Korinková Tatiana /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
7. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 52kg začiatočníčky

1. Szabóová Sarah /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 16
1. Trstenská Emma /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 16
3. Veliká Michaela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
4. Pahuli Eliška /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
5. Bujnakova Betka /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 52kg pokročilé

1. Gašparová Jessica /Karate klub MUGEN/ - body: 24
2. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
3. Cabanová Hanka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
4. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 6
5. Tažejová Nina /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
5. Zborovjanová Zoja Žofia /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 4
7. Horňáková Pavlína /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 2
7. Hrkľová Ema /AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN/ - body: 2
7. Hucíková Adela /AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN/ - body: 2


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 52kg začiatočníčky

1. Brezňanová Michaela /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 20
2. Lešigová Hana /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 12
3. CHomíková Petra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
3. Švecová Ester /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
5. Štellmachová Zuzana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 52kg pokročilé

1. Zelmanová Alžbeta /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 16
2. Imrichová Tamara /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 12
3. Kičková Abigail /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 8
3. Turoczyová Petra /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
5. Kočišová Katarína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
5. Tvrdoňová Lea /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 6
7. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
7. Kútniková Dominika /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 4
7. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
10. Hrkľová Ema /AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN/ - body: 2
10. Prečuchová Janka /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2


Kumite dorastenky 14-15 rokov do 47kg

1. Mierna Adriana /Karate klub MUGEN/ - body: 24
2. Verebová Sára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
3. Bajanová Denisa /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
4. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 6
5. Budajová Ema /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
5. Nádašdiová Natália /FARMEX Nitra/ - body: 4
7. Adamjaková Sandra /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2


Kumite dorastenky 14-15 rokov do 54kg

1. Ilavská Kristína /FARMEX Nitra/ - body: 16
1. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
3. Krnáčová Natália /Karate klub Detva/ - body: 12
4. Vašíčková Viktória /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 8
5. Juríková Sára /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
5. Kožuškaničová Timea /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 4
5. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
8. Halama Nina /Seigokan/ - body: 2
8. Kisléghyová Sára /KARATE KLUB TAMASHI Vráble/ - body: 2


Kumite dorastenky 14-15 rokov do 61kg

1. Hulinová Ema /Karate klub Detva/ - body: 20
2. Zeumerová Alexandra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
3. Harakaľová Nicol /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 10
4. Benešová Nina /Budokan Samaria, o.z./ - body: 8
5. Garajová Katarína /AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN/ - body: 4
5. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
5. Nedeljaková Lea /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
8. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Železňáková Kristína /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2


Kumite dorastenky 14-15 rokov nad 61kg

1. Kuliková Vira /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 24
2. Kučerová Radoslava /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
3. Rumanovská Zoe /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
4. Lanková Michaela /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 6
5. Šelapugina Alexandra /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
6. Cardová Katka /Klub karate pri TJ ZZO Čadca/ - body: 2
6. Jánošíková Nela /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
6. Matušková Sofia /Suchánkovej karate škola/ - body: 2
6. Petrakovičová Katarína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov do 48kg

1. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 20
1. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
3. Laciová Melánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4


Kumite juniorky 16-17 rokov do 53kg

1. Malá Liliana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Bajanová Alica /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
2. Kuricová Ema /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 8
2. Lorenčíková Lucia /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 8
5. Bábiková Adela /Karate klub MUGEN/ - body: 4
5. Tažejová Sarah /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4


Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg

1. Luptáková Natália Lea /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Dabin Juliette /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
2. Horáčková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
4. Jeseničová Nina /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 4
4. Majdiaková Laura /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
6. Bytčanek Stella /CITY SPORT CLUB ŽILINA/ - body: 2
6. Niková Alica /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
6. Orolínová Lucia /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov do 66kg

1. Šoltésová Viktória /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Kalamárová Alexandra /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
3. Dvorská Lucia /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
3. Jaššová Amália Anna /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8


Kumite juniorky 16-17 rokov nad 66kg

1. Krempaská Alexandra /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 16
2. Chrastinová Petra /Karate klub MUGEN/ - body: 12
3. Nosková Sofia /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 8
3. Rigo Rebecca /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8
5. Gabrišková Michaela /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 50kg

1. Mrázová Lucia /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 20
2. Vargová Natália /FARMEX Nitra/ - body: 12
3. Mináriková Sofia /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 55kg

1. Bandurová Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 20
2. Baková Rebeka /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
2. Kvasnicová Nina /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 12
4. Gavorová Terézia /FARMEX Nitra/ - body: 4
4. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 61kg

1. Váczy Anna /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Herditzka Vivien /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
3. Nová Lucia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
4. Kőtelesová Sarah Jessica /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
5. Gavorová Terézia /FARMEX Nitra/ - body: 4
5. Polónyová Bianka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 68kg

1. Mesárošová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
2. Polónyová Bianka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
3. Hajduková Jana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
3. Szelley Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
3. Vargová Tünde Emese /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov OPEN

1. Mesárošová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 14
2. Erdélyiová Nina /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
3. Snopková Viktória /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 10
4. Szelley Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
5. Bandurová Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
5. Gavorová Terézia /FARMEX Nitra/ - body: 4
5. Nová Lucia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
5. Vargová Tünde Emese /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov nad 68kg

1. Erdélyiová Nina /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Snopková Viktória /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 16
3. Hóková Ella /FARMEX Nitra/ - body: 4


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 40kg začiatočníci

1. Václav Lukas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
2. Macko Peter /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
2. Sokolovsyi Denys /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 12
4. Alberty Federico /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
4. Knut Matej /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 4
4. Radiev Ivan /AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN/ - body: 4
7. Macháček Šimon /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 40kg pokročilí

1. Kováčik Šimon /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 24
2. Figa Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 10
2. Póša Oliver /Seigokan/ - body: 10
4. Černo Tomáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
5. Chovanec Tomáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
6. Gašpar Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
7. Jablonský Matúš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
7. Krutil Dominik /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
7. Miko Onur /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Sentpétery Max /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
7. Stojkovič Filip /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 45kg začiatočníci

1. Buda Michal /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Baláž Dominik /Seigokan/ - body: 12
2. Šperka Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
4. Hudec Rastislav /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 6
5. Fodrek Nicolas /Suchánkovej karate škola/ - body: 4


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 45kg pokročilí

1. Doncs Eugen /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
1. Mrlian Adam Ján /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 20
3. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
3. Gašpar Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
3. Kutlák Kamil /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
3. Marcinek Maxim /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
7. Balucha Maxim /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Cibulka Richard /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 2
7. Holub Ján Peter /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 2
7. Julény Alex /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
7. Mackov Michal /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2
7. Olianka Jakub /Seigokan/ - body: 2
7. Šefara Matúš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Šrank Michal /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 50kg začiatočníci

1. Filáček Matúš /Suchánkovej karate škola/ - body: 24
2. Kubanka Dominik /Budokan Samaria, o.z./ - body: 16
3. Szucs Damián /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
4. Dragula Adam /Karate klub Fatra Martin/ - body: 4


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 50kg pokročilí

1. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 20
2. Koval David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
3. Géci Boris /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
4. Bohunický Tomáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
4. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
6. Čmiko Miroslav /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
6. Jankovič Jakub /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
6. Jánoška Oliver /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
6. Letko Marek /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 2


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 55kg začiatočníci

1. Zelenay Hugo /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 24
2. Goralka Richard /Klub karate pri TJ ZZO Čadca/ - body: 12
2. Šperka Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 55kg pokročilí

1. Chovanec Jakub /FARMEX Nitra/ - body: 16
2. Kolej Samuel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
2. Rieznikov Artem /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 12
4. Leštinský Michal /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
5. Blažovský Michal /Športový klub karate SEIWA/ - body: 6
6. Szabó Damián /FARMEX Nitra/ - body: 4
7. Cimerman Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
7. Henček Samuel /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
7. Leščák Lukáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
7. Nosko Samuel /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci

1. Czéhmester Sebastian /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 24
2. Fidluš Alex /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 8
2. Urbánek Andrej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
4. Komaranskyi Stanislav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
4. Minár Alex /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
4. Urminsky Oliver /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
4. Urminsky Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
8. Hibler Samuel /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
8. Novacký Richard /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov nad 55kg pokročilí

1. Foltín Milan /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
2. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 14
3. Eliáš Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 10
4. Krajčík Filip /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 8
4. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
6. Janovčík Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
6. Šenšel Richard /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
6. Vasilík Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
9. Mesároš Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
9. Ovšák Ruben /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite dorastenci 14-15 rokov do 52kg

1. Lehocký Adam /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 20
2. Chrenko Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
3. Jaroš Miroslav /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 8
4. Miko Chuan Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
4. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
6. Farkaš Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
6. Kotek Dominik /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 4
8. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2


Kumite dorastenci 14-15 rokov do 57kg

1. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 14
2. Dado Alex /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
2. Gašpar Miroslav /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
2. Petráš Roland /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 12
5. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
5. Lamačka Matúš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
7. Geletko Alex /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
7. Melár Tomáš /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 2
7. Plandora Samuel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
7. Sukhorlian Mykyta /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2
7. Uhlár Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite dorastenci 14-15 rokov do 63kg

1. Kvasnica Martin /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 20
2. Pšenák Matúš /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 12
3. Hyben Benjamín /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
3. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
5. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6
6. Kurčina Erik /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 4
7. Ali Samuel /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
7. Ali Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
7. Hlaváč Andreas /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
7. Chovanec Daniel /Karate klub Detva/ - body: 2
7. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Zelman Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2


Kumite dorastenci 14-15 rokov do 70kg

1. Kostelný Lukáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
2. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 12
3. Turčaník Richard /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
4. Lajstrík Jakub /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
5. Beňo Urban /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
5. Boris Marko /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 4
5. Jesenič Peter /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 4
8. Czére Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
8. Kočka Marcel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Lavo Denis /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2


Kumite dorastenci 14-15 rokov nad 70kg

1. Hnyk Ronald /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 20
2. Michálek Jakub /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 16
3. Hodgson Oliver /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
4. Gubík Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
5. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
6. Avdeiev Oleksandr /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
6. Krajčírik Matej /Seigokan/ - body: 2
6. Latura Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
6. Pollák Michal /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 55kg

1. Cséfalvay Pavol /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
1. Cséfalvay Peter /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
3. Fitos Ádám /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4
3. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
5. Gregorovič Michal /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
5. Nemček David /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg

1. Korečko Adrián /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 20
2. Chrenko Ján /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
3. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 10
4. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
5. Rešovský Daniel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
5. Walter Adam /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
7. Maniš Oskar /Karate klub Fatra Martin/ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg

1. Kováč Simon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Duchovič Damián /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
2. Mesároš Jakub /Karate klub Detva/ - body: 8
2. Vrabec Matej /CITY SPORT CLUB ŽILINA/ - body: 8
5. Chovanec Martin /Karate klub Detva/ - body: 6
6. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4


Kumite juniori 16-17 rokov do 76kg

1. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 20
1. Sáraz Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
3. Králik Tomáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
4. Mašlej Martin /Karate klub Detva/ - body: 6
5. Papp Zoltán /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
6. Harag Samuel Bohdan /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
6. Katrenič Dávid Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov nad 76kg

1. Antoš Vojtěch /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
1. Bohunický Lukáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
1. Chymo Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
4. Lopatka Ladislav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
5. Vasilík Viliam Jozef /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
6. Gruber Benjamín /Budokan Samaria, o.z./ - body: 4
7. Hatala Michal /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 2


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 60kg

1. Dolnický Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Čonka Martin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 16


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 67kg

1. Sečkár Šimon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Čiaky Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
2. Pohuliaiev Serhii /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
4. Žoldák Adam /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 75kg

1. Chudík Adam /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
2. Janovčík Maroš /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
3. Dulák Andrej /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 8
3. Kočuta Michal /CITY SPORT CLUB ŽILINA/ - body: 8
5. Fabian Matúš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
5. Papp Zoltán /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 84kg

1. Poliak Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Prievozník Šimon /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
3. Bohunický Dominik /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
4. Krivoňák Kristián /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
4. Radoš Ľubomír /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
6. Guttmann Márk /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2


Kumite starší juniori 18-20 rokov nad 84kg

1. Kešeľak Dominik /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Knížat Ondrej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 16
3. Drajna Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
3. Petrovič Filip /Karate klub Fatra Martin/ - body: 4
3. Ševčík Daniel /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov OPEN

1. Janovčík Maroš /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
1. Papp Zoltán /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 12
1. Prievozník Šimon /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
4. Dolnický Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
4. Knížat Ondrej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
6. Fabian Matúš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4