1.Kolo Západoslovenského pohára - 21.10.2017

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB TOPOĽČANY 7 6 4 17
2. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 9 25 40
3. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 6 1 2 9
4. KK TRIUMPH ŠURANY 2 2 0 4
5. KK TAIYÓ Kolárovo 2 1 3 6
6. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 2 1 1 4
7. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 1 2 2 5
8. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 1 2
9. KK Nováky 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate klub KUMADE Topoľčany 16 20 10 46
2. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 12 8 14 34
3. KK TAIYÓ Kolárovo 6 3 4 13
4. KARATE KLUB TOPOĽČANY 2 2 2 6
5. KK TRIUMPH ŠURANY 2 0 3 5
6. Karate klub ABC car Komárno 2 0 2 4
7. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 2 0 1 3
8. Bonsai Zlaté Moravce 1 5 0 6
9. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 0 2 1 3
10. Arkádia Galanta 0 0 2 2
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Karate klub KUMADE Topoľčany 66 58 35 159
2. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 36 18 15 69
3. KARATE KLUB TOPOĽČANY 27 16 6 49
4. KK TAIYÓ Kolárovo 24 8 7 39
5. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 18 6 3 27
6. KK TRIUMPH ŠURANY 12 4 3 19
7. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 9 4 3 16
8. Bonsai Zlaté Moravce 3 10 0 13
9. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 6 2 1 9
10. Karate klub ABC car Komárno 6 0 2 8
11. Arkádia Galanta 0 0 2 2
12. KK Nováky 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Karate klub KUMADE Topoľčany 18 18 25 61
2. KARATE KLUB TOPOĽČANY 21 12 4 37
3. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 18 2 2 22
4. KK TAIYÓ Kolárovo 6 2 3 11
5. KK TRIUMPH ŠURANY 6 4 0 10
6. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 6 2 1 9
7. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 3 4 2 9
8. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 1 3
9. KK Nováky 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Karate klub KUMADE Topoľčany 48 40 10 98
2. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 36 16 14 66
3. KK TAIYÓ Kolárovo 18 6 4 28
4. Bonsai Zlaté Moravce 3 10 0 13
5. KARATE KLUB TOPOĽČANY 6 4 2 12
6. KK TRIUMPH ŠURANY 6 0 3 9
7. Karate klub ABC car Komárno 6 0 2 8
8. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 6 0 1 7
9. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 0 4 1 5
10. Arkádia Galanta 0 0 2 2
PDF
kategória výsledok meno klub