MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV za r. 2021 JEDNOTLIVCOV A DRUŽSTIEV - 07.05.2022

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 4 6 9 19
2. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 3 0 1 4
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 4 7 13
4. FARMEX Nitra 2 2 1 5
5. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 2 1 4 7
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 1 4 7
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 1 1 4
8. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 1 1 4
9. Karate Klub IGLOW, o. z. 2 0 0 2
10. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 1 2 8 11
11. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 2 1 4
12. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 1 1 3
13. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 1 3
14. Karate klub MUGEN 1 1 1 3
15. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 0 2 3
16. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 2 3
17. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 1 2
18. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 0 0 1
19. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 0 1
20. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 0 1
21. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 4 6
22. Karate klub Detva 0 1 2 3
23. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 2 3
24. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 2 3
25. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 1 2
26. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 1 1 2
27. Športová škola karate, o. z. 0 1 0 1
28. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 0 1
29. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 2 2
30. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 1 1
31. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
32. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
33. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0
34. Karate klub Zvolen 0 0 0 0
35. Seigokan 0 0 0 0
36. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
37. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
38. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
39. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 4 6 9 19
2. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 3 0 1 4
3. FARMEX Nitra 2 2 1 5
4. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 2 1 4 7
5. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 1 1 4
6. Karate Klub IGLOW, o. z. 2 0 0 2
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 1 3 6 10
8. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 1 1 5 7
9. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 1 1 3
10. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 1 3
11. Karate klub MUGEN 1 1 1 3
12. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 2 3
13. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 1 2
14. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 0 1 2
15. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 0 0 1
16. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 0 1
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 0 1
18. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 4 6
19. Karate klub Detva 0 1 2 3
20. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 2 3
21. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 2 3
22. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 1 2
23. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 0 1
24. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 1 0 1
25. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 0 1
26. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 2 2
27. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 1 1
28. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
29. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0
30. Karate klub Zvolen 0 0 0 0
31. Seigokan 0 0 0 0
32. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
33. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
34. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
35. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
36. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 7 6 11 24
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 4 4 8 16
3. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 4 0 1 5
4. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 1 4 8
5. FARMEX Nitra 2 3 1 6
6. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 2 1 6 9
7. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 1 5 8
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 1 4 7
9. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 1 1 4
10. Karate Klub IGLOW, o. z. 2 1 0 3
11. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 0 2 4
12. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 1 3 8 12
13. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 3 1 5
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 1 2 4
15. Karate klub MUGEN 1 1 1 3
16. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 1 1 3
17. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 1 2
18. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 0 1
19. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 0 0 1
20. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 0 1
21. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 5 7
22. Karate klub Detva 0 2 3 5
23. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 3 4
24. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 2 3
25. KARATE KLUB ZOKU 0 1 1 2
26. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 1 2
27. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 1 1 2
28. Športová škola karate, o. z. 0 1 0 1
29. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 0 1
30. Karate klub Krupina, o. z. 0 1 0 1
31. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 2 2
32. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 1 1
33. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
34. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
35. Seigokan 0 0 0 0
36. Karate klub Zvolen 0 0 0 0
37. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 0 0
38. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
39. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 12 12 9 33
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 8 7 21
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 3 4 8 15
4. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 6 2 4 12
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 2 4 12
6. FARMEX Nitra 6 4 1 11
7. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 9 0 1 10
8. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 2 1 9
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 2 1 9
10. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 4 1 8
11. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 4 4 8
12. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 0 0 6
13. Karate klub MUGEN 3 2 1 6
14. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 2 1 6
15. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 2 1 6
16. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 0 2 5
17. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 2 5
18. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 1 4
19. Karate klub Detva 0 2 2 4
20. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 2 4
21. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 2 4
22. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 0 0 3
23. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 0 3
24. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 0 3
25. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 2 1 3
26. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 1 3
27. Športová škola karate, o. z. 0 2 0 2
28. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 0 2
29. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 2 2
30. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 1 1
31. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
32. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0
33. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
34. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
35. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
36. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
37. Karate klub Zvolen 0 0 0 0
38. Seigokan 0 0 0 0
39. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 12 12 9 33
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 6 6 15
3. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 6 2 4 12
4. FARMEX Nitra 6 4 1 11
5. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 9 0 1 10
6. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 3 2 5 10
7. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 2 1 9
8. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 4 4 8
9. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 0 0 6
10. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 2 1 6
11. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 2 1 6
12. Karate klub MUGEN 3 2 1 6
13. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 2 5
14. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 1 4
15. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 0 1 4
16. Karate klub Detva 0 2 2 4
17. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 2 4
18. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 2 4
19. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 0 0 3
20. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 0 3
21. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 0 3
22. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 1 3
23. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 0 2
24. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 2 0 2
25. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 0 2
26. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 2 2
27. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 1 1
28. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
29. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0
30. Karate klub Zvolen 0 0 0 0
31. Seigokan 0 0 0 0
32. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
33. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
34. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
35. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
36. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 21 12 11 44
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 12 8 8 28
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 3 6 8 17
4. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 9 2 4 15
5. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 6 2 6 14
6. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 12 0 1 13
7. FARMEX Nitra 6 6 1 13
8. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 2 5 13
9. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 2 4 12
10. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 6 1 10
11. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 2 1 9
12. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 4 5 9
13. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 2 0 8
14. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 0 2 8
15. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 2 2 7
16. Karate klub Detva 0 4 3 7
17. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 2 1 6
18. Karate klub MUGEN 3 2 1 6
19. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 3 5
20. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 1 4
21. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 2 4
22. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 0 0 3
23. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 0 3
24. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 0 3
25. KARATE KLUB ZOKU 0 2 1 3
26. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 1 3
27. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 2 1 3
28. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 0 2
29. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 0 2
30. Športová škola karate, o. z. 0 2 0 2
31. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 2 2
32. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 1 1
33. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
34. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
35. Seigokan 0 0 0 0
36. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 0 0
37. Karate klub Zvolen 0 0 0 0
38. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
39. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub