SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV 1. kolo - 21.09.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 10 9 5 24
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 6 5 17
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 5 2 5 12
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 5 2 2 9
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 0 3 7
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 0 1 4
7. FARMEX Nitra 2 4 4 10
8. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 2 3 1 6
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 1 2 5
10. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 2 1 2 5
11. Karate Klub Žilina, o. z. 2 1 1 4
12. Karate klub Detva 1 2 2 5
13. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 1 3 5
14. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 1 1 3
15. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 1 0 2
16. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 1 0 2
17. Karate klub Trstená, o. z. 1 1 0 2
18. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 3 4
19. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 1 0 1 2
20. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 0 1 2
21. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 3 2 5
22. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 3 1 4
23. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 6 8
24. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 1 5 6
25. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 2 3
26. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 1 1 2
27. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 1 0 1
28. Shotokan karate Košice 0 1 0 1
29. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 3 3
30. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 3 3
31. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
32. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
33. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
34. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
35. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
36. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
37. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 0 0
38. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
39. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
40. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 6 5 17
2. Športová škola karate, o. z. 6 5 4 15
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 5 2 4 11
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 5 2 2 9
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 0 2 5
6. FARMEX Nitra 2 4 4 10
7. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 2 3 1 6
8. Karate Klub Žilina, o. z. 2 1 1 4
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 1 1 4
10. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 0 1 3
11. Karate klub Detva 1 2 2 5
12. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 1 3 5
13. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 1 1 3
14. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 1 0 2
15. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 3 4
16. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 2 3
17. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 0 1 2
18. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 3 2 5
19. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 3 1 4
20. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 2 3
21. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 1 1 2
22. Karate klub Trstená, o. z. 0 1 0 1
23. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 1 0 1
24. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 3 3
25. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
26. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
27. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
28. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 1 1
29. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
30. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 0 0
31. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
32. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 0 0
33. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
34. Shotokan karate Košice 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 30 18 5 53
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 18 12 5 35
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 4 5 24
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 4 2 21
5. FARMEX Nitra 6 8 4 18
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 0 3 15
7. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 6 6 1 13
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 0 1 10
9. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 6 2 2 10
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 2 2 10
11. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 4 6 10
12. Karate Klub Žilina, o. z. 6 2 1 9
13. Karate klub Detva 3 4 2 9
14. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 2 3 8
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 6 2 8
16. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 6 1 7
17. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 5 7
18. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 2 1 6
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 3 6
20. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 2 0 5
21. Karate klub Trstená, o. z. 3 2 0 5
22. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 2 0 5
23. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 0 1 4
24. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 3 0 1 4
25. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 2 4
26. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 1 3
27. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 3 3
28. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 3 3
29. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 2 0 2
30. Shotokan karate Košice 0 2 0 2
31. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
32. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
33. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
34. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
35. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
36. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
37. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 0 0
38. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
39. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
40. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 18 12 5 35
2. Športová škola karate, o. z. 18 10 4 32
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 4 4 23
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 4 2 21
5. FARMEX Nitra 6 8 4 18
6. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 6 6 1 13
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 0 2 11
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 2 1 9
9. Karate Klub Žilina, o. z. 6 2 1 9
10. Karate klub Detva 3 4 2 9
11. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 2 3 8
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 6 2 8
13. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 0 1 7
14. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 6 1 7
15. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 2 1 6
16. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 3 6
17. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 2 0 5
18. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 2 5
19. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 0 1 4
20. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 2 4
21. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 1 3
22. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 3 3
23. Karate klub Trstená, o. z. 0 2 0 2
24. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 2 0 2
25. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
26. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
27. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
28. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 1 1
29. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
30. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 0 0
31. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
32. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 0 0
33. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
34. Shotokan karate Košice 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub