4.KOLO ŽIACKEJ LIGY V KARATE VÚKABU A TAUK - 31.03.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 27.10.2018
2. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 15.12.2018
3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK sezóna 2018 – 2019 - 02.03.2019
4.KOLO ŽIACKEJ LIGY V KARATE VÚKABU A TAUK - 31.03.2019



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Karate Klub IGLOW, o. z. 41 12 30 83
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 36 40 57 133
3. Shotokan karate Košice 30 28 11 69
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 27 35 37 99
5. Karate klub UNION Košice, o. z. 24 24 48 96
6. Mestský športový klub Kežmarok 22 20 34 76
7. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 15 10 16 41
8. Karate Klub SABINOV, o. z. 14 10 24 48
9. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 14 3 4 21
10. Centrál karate klub Poprad o.z. 11 14 38 63
11. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 9 17 18 44
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 7 8 8 23
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 7 1 5 13
14. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 3 2 2 7
15. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 2 5 7 14
16. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 2 1 6 9
17. Karate klub Snina, o. z. 1 4 7 12
18. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 1 2 3 6
19. Karate club Trebišov 0 1 7 8
20. TJ SLÁVIA CVČ Humenné 0 1 1 2
21. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 3 3
22. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 0 2 2
23. KK Svidnik 0 0 2 2
24. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Shotokan karate Košice 12 7 1 20
2. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 9 5 5 19
3. Mestský športový klub Kežmarok 9 5 2 16
4. Karate Klub SABINOV, o. z. 5 1 2 8
5. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 8 9 20
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 2 1 6
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 2 4 8
8. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 1 2 4
9. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 1 0 2
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 0 1
11. Karate klub Snina, o. z. 0 2 1 3
12. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 2 0 2
13. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 6 7
14. TJ SLÁVIA CVČ Humenné 0 1 1 2


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 14 2 2 18
2. Shotokan karate Košice 10 12 9 31
3. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 9 14 23 46
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 7 4 16 27
5. Centrál karate klub Poprad o.z. 5 7 11 23
6. Karate klub UNION Košice, o. z. 4 6 13 23
7. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 4 11 18
8. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 3 2 2 7
9. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 1 6 10
10. Mestský športový klub Kežmarok 2 6 15 23
11. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 2 0 1 3
12. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 3 5 9
13. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 1 2 3 6
14. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 1 1 2
15. Karate club Trebišov 0 0 4 4
16. Karate klub Snina, o. z. 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub IGLOW, o. z. 33 7 12 52
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 24 18 25 67
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 20 17 29 66
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 15 26 21 62
5. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 15 7 15 37
6. Mestský športový klub Kežmarok 11 9 17 37
7. Shotokan karate Košice 8 9 1 18
8. Karate Klub SABINOV, o. z. 6 8 16 30
9. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 8 8 22
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 5 12 12 29
11. Centrál karate klub Poprad o.z. 4 5 23 32
12. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 4 0 4 8
13. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 2 5 7 14
14. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 2 1 6 9
15. Karate klub Snina, o. z. 1 2 5 8
16. Karate club Trebišov 0 1 3 4
17. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 1 2 3
18. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 3 3
19. KK Svidnik 0 0 2 2
20. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 0 2 2
21. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 25 12 10 47
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 14 5 6 25
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 9 14 17 40
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 4 8 18 30
5. Shotokan karate Košice 4 4 14 22
6. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 0 0 2
7. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 7 8 16
8. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 1 1 2
9. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 1 1 2


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 14 6 4 24
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 3 3 12
3. Shotokan karate Košice 4 3 13 20
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 5 7 15
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 2 4 6 12
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 4 3 7
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 1 1 2


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 11 6 6 23
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 8 2 3 13
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 6 9 10 25
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 2 4 12 18
5. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 0 0 2
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 3 5 9
7. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 1 1 2
8. Shotokan karate Košice 0 1 1 2


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 61 52 67 180
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 55 17 36 108
3. Shotokan karate Košice 34 32 25 91
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 33 38 65 136
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 31 43 55 129
6. Mestský športový klub Kežmarok 22 20 34 76
7. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 15 10 16 41
8. Karate Klub SABINOV, o. z. 14 10 24 48
9. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 14 3 4 21
10. Centrál karate klub Poprad o.z. 11 15 39 65
11. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 10 24 26 60
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 9 8 8 25
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 7 1 5 13
14. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 2 5 7 14
15. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 2 2 7 11
16. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 2 2 2 6
17. Karate klub Snina, o. z. 1 4 7 12
18. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 1 2 3 6
19. Karate club Trebišov 0 1 7 8
20. TJ SLÁVIA CVČ Humenné 0 1 1 2
21. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 3 3
22. KK Svidnik 0 0 2 2
23. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 0 2 2
24. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
PDF

1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 27.10.2018
2. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 15.12.2018
3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK sezóna 2018 – 2019 - 02.03.2019
4.KOLO ŽIACKEJ LIGY V KARATE VÚKABU A TAUK - 31.03.2019



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 108 80 57 245
2. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 81 70 37 188
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 123 24 30 177
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 72 48 48 168
5. Shotokan karate Košice 90 56 11 157
6. Mestský športový klub Kežmarok 66 40 34 140
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 33 28 38 99
8. Karate Klub SABINOV, o. z. 42 20 24 86
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 45 20 16 81
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 27 34 18 79
11. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 42 6 4 52
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 21 16 8 45
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 21 2 5 28
14. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 6 10 7 23
15. Karate klub Snina, o. z. 3 8 7 18
16. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 9 4 2 15
17. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 6 2 6 14
18. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 3 4 3 10
19. Karate club Trebišov 0 2 7 9
20. TJ SLÁVIA CVČ Humenné 0 2 1 3
21. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 3 3
22. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 0 2 2
23. KK Svidnik 0 0 2 2
24. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Shotokan karate Košice 36 14 1 51
2. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 27 10 5 42
3. Mestský športový klub Kežmarok 27 10 2 39
4. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 9 16 9 34
5. Karate Klub SABINOV, o. z. 15 2 2 19
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 9 4 1 14
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 4 4 14
8. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 6 8
9. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 2 2 7
10. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 2 0 5
11. Karate klub Snina, o. z. 0 4 1 5
12. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 4 0 4
13. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 0 3
14. TJ SLÁVIA CVČ Humenné 0 2 1 3


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 27 28 23 78
2. Shotokan karate Košice 30 24 9 63
3. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 42 4 2 48
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 21 8 16 45
5. Centrál karate klub Poprad o.z. 15 14 11 40
6. Karate klub UNION Košice, o. z. 12 12 13 37
7. Mestský športový klub Kežmarok 6 12 15 33
8. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 9 8 11 28
9. Karate Klub SABINOV, o. z. 9 2 6 17
10. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 9 4 2 15
11. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 6 5 14
12. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 3 4 3 10
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 6 0 1 7
14. Karate club Trebišov 0 0 4 4
15. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 2 1 3
16. Karate klub Snina, o. z. 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 72 36 25 133
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 99 14 12 125
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 60 34 29 123
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 45 52 21 118
5. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 45 14 15 74
6. Mestský športový klub Kežmarok 33 18 17 68
7. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 15 24 12 51
8. Karate Klub SABINOV, o. z. 18 16 16 50
9. Centrál karate klub Poprad o.z. 12 10 23 45
10. Shotokan karate Košice 24 18 1 43
11. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 18 16 8 42
12. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 6 10 7 23
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 12 0 4 16
14. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 6 2 6 14
15. Karate klub Snina, o. z. 3 4 5 12
16. Karate club Trebišov 0 2 3 5
17. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 2 4
18. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 3 3
19. KK Svidnik 0 0 2 2
20. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 0 2 2
21. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 75 24 10 109
2. Karate klub UNION Košice, o. z. 27 28 17 72
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 42 10 6 58
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 12 16 18 46
5. Shotokan karate Košice 12 8 14 34
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 14 8 25
7. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 0 0 6
8. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 2 1 3
9. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 2 1 3


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 42 12 4 58
2. Shotokan karate Košice 12 6 13 31
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 18 6 3 27
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 9 10 7 26
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 6 8 6 20
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 8 3 11
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 2 1 3


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 33 12 6 51
2. Karate klub UNION Košice, o. z. 18 18 10 46
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 24 4 3 31
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 6 8 12 26
5. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 6 5 14
6. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 0 0 6
7. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 2 1 3
8. Shotokan karate Košice 0 2 1 3


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 61 52 67 354
2. Karate klub UNION Košice, o. z. 33 38 65 240
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 55 17 36 235
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 31 43 55 234
5. Shotokan karate Košice 34 32 25 191
6. Mestský športový klub Kežmarok 22 20 34 140
7. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 10 24 26 104
8. Centrál karate klub Poprad o.z. 11 15 39 102
9. Karate Klub SABINOV, o. z. 14 10 24 86
10. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 15 10 16 81
11. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 14 3 4 52
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 9 8 8 51
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 7 1 5 28
14. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 2 5 7 23
15. Karate klub Snina, o. z. 1 4 7 18
16. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 2 2 7 17
17. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 2 2 2 12
18. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 1 2 3 10
19. Karate club Trebišov 0 1 7 9
20. TJ SLÁVIA CVČ Humenné 0 1 1 3
21. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 3 3
22. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 0 2 2
23. KK Svidnik 0 0 2 2
24. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
PDF

1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 27.10.2018
2. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 15.12.2018
3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK sezóna 2018 – 2019 - 02.03.2019
4.KOLO ŽIACKEJ LIGY V KARATE VÚKABU A TAUK - 31.03.2019



Agility dievčatá 5 ročné

1. Bodnárová Emma /Shotokan karate Košice/ - body: 11
2. Uzíková Rebeka /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
3. Bindzarová Ema /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5
4. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
4. Stašková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3


Agility dievčatá 6 ročné

1. Kolesárová Sára /Shotokan karate Košice/ - body: 11
2. Hanušovská Alžbeta /Shotokan karate Košice/ - body: 10
3. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
4. Jánošová Dajana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 5
5. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
6. Fabianová Nina /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
6. Jušková Juliana /Karate klub Snina, o. z./ - body: 2
6. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
6. Rodová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
6. Uzíková Rebeka /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
11. Holíková Nela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
11. Regecová Soňa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
11. Tomová Katarína /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Agility dievčatá 7 ročné

1. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 10
2. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 9
3. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 5
3. Sivulková Emma /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
5. Lacková Ema /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
5. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
7. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
8. Hanušovská Žofia /Shotokan karate Košice/ - body: 2
8. Hanzušová Natália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
8. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
11. Murcková Nina /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
11. Redajová Simona /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Agility chlapci 5 roční

1. Božoň Jaroslav /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 9
2. Manák Ivan /Shotokan karate Košice/ - body: 5
3. Halecký Marcus /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
3. Pinka Patrik /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3
5. Britan Richard /Karate klub Snina, o. z./ - body: 2
5. Denis Roman /TJ SLÁVIA CVČ Humenné/ - body: 2
5. Vysopal Jakub /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
8. Denis Roman /TJ SLÁVIA CVČ Humenné/ - body: 1
8. Kolej Marko /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
8. Šterbák Oliver /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1


Agility chlapci 6 roční

1. Tomčák Kristián /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 9
2. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 7
3. Kaleta Matej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
3. Kučera Márius /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
5. Gášpár Richard /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
5. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
5. Slosiar Juraj /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 3
8. Balucha Krištof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Hanuščalka Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
8. Kocúr Dominik /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
11. Dúbravec Leonard /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
11. Kolej Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
11. Novák René /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
11. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Agility chlapci 7 roční

1. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 11
2. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 9
3. Truhan Maroš /Shotokan karate Košice/ - body: 7
4. Meňhert Michal /Shotokan karate Košice/ - body: 5
5. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 4
6. Sopčák Alex /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
7. Gášpár Richard /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Kompan Matej /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 2
7. Uzík Oliver /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
10. Dzugas Jakub /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
10. Hudáček Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
10. Marčišovský Marko /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1


Kata dievčatá 5-7 rokov /max. 6. kyu/

1. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 10
2. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
3. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 5
4. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
4. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
4. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
7. Sivulková Emma /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kata dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
2. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
2. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
4. Bednarčíková Dominika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
4. Ďuricová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
4. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
4. Kočišová Katarína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Dziedzinová Lara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
8. Kováčová Kamila /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
8. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
8. Uhlárová Anastázia /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kata dievčatá 8-9 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 6
2. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
3. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
5. Čonková Zorislava /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
5. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
7. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
7. Laciová Damiána /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kata ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Poľašková Natália /Shotokan karate Košice/ - body: 10
2. Macková Ema /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 6
3. Šefčiková Gabriela /Shotokan karate Košice/ - body: 4
4. Kurucová Karolína /Shotokan karate Košice/ - body: 3
5. Džubáková Dominika /Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z./ - body: 1
5. Jakubčáková Karin /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
5. Pirošková Katarína /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
5. Prekopová Erika Mária /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
5. Vatraľová Marianna /Shotokan karate Košice/ - body: 1


Kata ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Královská Júlia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 5
2. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 4
3. Furdova Alexia /Karate club Trebišov/ - body: 3
3. Guzejová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
3. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
3. Sklenková Lucia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
7. Baloghová Olivia Sophia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
7. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
9. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
9. Horanská Elena /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
9. Kucová Lea /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1


Kata st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Geletková Laura /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 10
2. Meňhertová Sofia Anna /Shotokan karate Košice/ - body: 7
3. Neustadtová Alica /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
4. Labudová Annamária /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
4. Loyová Amália /Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z./ - body: 2
6. Gumančíková Vanesa /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
6. Hrubá Lenka /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1


Kata st. žiačky 12-13 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Kőtelesová Sarah Jessica /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
2. Sklenková Lucia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
3. Bartošová Petra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 3
3. Černická Zuzana /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
3. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
3. Rajtíková Timea /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
7. Šofráneková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Guzejová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
8. Hegedušova Sára /Karate club Trebišov/ - body: 1
8. Jaššová Amália Anna /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
8. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kata kadetky 14-15 rokov

1. Cubjaková Daniela /Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z./ - body: 9
2. Roháľová Lívia /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 6
3. Semufová Karin /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 4
4. Bandurová Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
5. Janiková Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
5. Vraňuchová Júlia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
5. Želinská Radka /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2


Kata chlapci 5-7 rokov /max. 6. kyu/

1. Meňhert Michal /Shotokan karate Košice/ - body: 11
2. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 5
3. Gášpár Richard /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
3. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Truhan Maroš /Shotokan karate Košice/ - body: 3
6. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
6. Dzugas Jakub /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
6. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1


Kata chlapci 8-9 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Macko Samuel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 9
2. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
2. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
4. Géci Boris /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
4. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
6. Fedor Filip /Shotokan karate Košice/ - body: 2
7. Balucha Maxim /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kata chlapci 8-9 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Farkaš Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 10
2. Huang Victor /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
2. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
2. Vasilik Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
5. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
6. Tropp Marek /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
7. Veterný Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1


Kata ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Geletko Alex /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
2. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 5
3. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
3. Petruška Mathias - Rafael /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
5. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
6. Ptáček Douglas /Shotokan karate Košice/ - body: 2
7. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
7. Mišľan Sebastián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kata ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 7
2. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Sedmák Adam /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
4. Gubík Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
4. Radvanský Dan /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
6. Fabian Maroš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
6. Farkaš Andrej /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
8. Bafia Jakub Richard /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
8. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kata st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Kolesár Nikolas /Shotokan karate Košice/ - body: 10
1. Kolesár Marek /Shotokan karate Košice/ - body: 10
3. Gyomrai Ján /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
4. Fabiny Samuel /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
4. Ferják Matej /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1
4. Ivan Valentín /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
4. Katrenič Dávid Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
4. Vaverčák René /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
4. Vereb Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kata st. žiaci 12-13 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Benko Daniel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 12
2. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
3. Basár Adam /Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z./ - body: 3
3. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
5. Libák Matúš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
6. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
6. Mácha Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1


Kata kadeti 14-15 rokov

1. Denhardt Christián /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 6
2. Subovics Michal /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 5
3. Kešelák Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
3. Stelcl Adam /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 3
3. Zborovjan Marko /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
6. Mácha Michal /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
6. Šenšel Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Špes René /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2


Kumite dievčatá 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/

1. Fabianová Nina /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 5
2. Jánošová Dajana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
2. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
4. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
4. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
6. Bindzarová Emma /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
6. Kolesárová Sára /Shotokan karate Košice/ - body: 2
8. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
8. Stašková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite dievčatá 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/

1. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 7
2. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
3. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
3. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
3. Hanzušová Natália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
3. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
3. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
8. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky do 30 kg /max. 7. kyu/

1. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 9
2. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 5
3. Čubová Karin /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Uhlárová Anastázia /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
5. Jaššová Adriana Šarlota /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
5. Majerníková Ema /ŠK Laborex Medzilaborce/ - body: 2
7. Hančinová Kristína /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 1
7. Jakubčáková Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
7. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
7. Tkáčová Sarah /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky nad 30 kg /max. 7. kyu/

1. Dziedzinová Lara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 10
2. Ďuricová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
3. Uhlárová Anastázia /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
4. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
6. Magurová Martina /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 1
6. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé do 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
2. Laciová Damiána /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5
3. Repková Juliana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé nad 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
1. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
1. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
1. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 5
5. Čonková Zorislava /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
6. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky do 35 kg /max. 7. kyu/

1. Šefčiková Gabriela /Shotokan karate Košice/ - body: 5
2. Neustadtová Alica /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
2. Novotová Natália /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 4
4. Magurová Martina /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 3
4. Pirošková Katarína /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
6. Slobodníková Janka /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
7. Pinčáková Amélia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé do 35 kg /6. - 4. kyu/

1. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 12
2. Dudášová Daniela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 3
4. Kucová Lea /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
4. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
6. Bruothová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
6. Furdova Alexia /Karate club Trebišov/ - body: 1
6. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
6. Lisyová Nina /Karate club Trebišov/ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Prekopová Erika Mária /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
2. Vatraľová Marianna /Shotokan karate Košice/ - body: 5
3. Magurová Martina /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 3
4. Klaučová Natália /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 1
4. Sen Yasemin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Baloghová Olivia Sophia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 9
2. Čonková Dorotea /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 5
3. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
3. Královská Júlia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
3. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
6. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky nad 40 kg /max. 7. kyu/

1. Rovenská Zuzana /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 6
2. Pajdiaková Sára /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 5
3. Jakubčáková Karin /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
3. Jánošíková Nela /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
5. Kovalčík Michaela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Hadbavná Michaela /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé nad 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Královská Júlia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 6
2. Aľusíková Barbora /Karate klub Snina, o. z./ - body: 4
2. Horanská Elena /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
4. Fiľakovská Vanessa /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 3
4. Guzejová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
6. Hajduková Katarína /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
6. Kulíková Simona /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
8. Laciová Melánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Meňhertová Sofia Anna /Shotokan karate Košice/ - body: 11
2. Bačová Petra /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
3. Neustadtová Alica /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
2. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
2. Sklenková Lucia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky do 45 kg /max. 7. kyu/

1. Geletková Laura /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
2. Gumančíková Vanesa /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé do 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Kőtelesová Sarah Jessica /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 9
2. Laciová Melánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky nad 45 kg /max. 7. kyu/

1. Labudová Annamária /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
2. Györiová Sofia Hyacinta /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
3. Varholiková Sára /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
4. Gregová Laura /Shotokan karate Košice/ - body: 2
5. Brezinová Nina /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 1
5. Sabolová Viktória /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
5. Štefková Daniela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé nad 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Černická Zuzana /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6
2. Babjarová Sabína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
2. Guzejová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
2. Jaššová Amália Anna /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
5. Hajduková Jana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
5. Hegedušova Sára /Karate club Trebišov/ - body: 2
5. Rajtíková Timea /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
5. Šofráneková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Bittnerová Lucia /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1
9. Kőtelesová Sarah Jessica /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
9. Urbanova Tatiana /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite kadetky 14-15 rokov do 50 kg

1. Bandurová Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 9
1. Roháľová Lívia /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 9
3. Černická Zuzana /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
4. Džupinová Radka /KK Svidnik/ - body: 1
4. Greculová Sofia /Karate club Trebišov/ - body: 1
4. Haľková Lenka /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
4. Janiková Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1


Kumite kadetky 14-15 rokov nad 50 kg

1. Váczy Anna /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 8
2. Dufalová Veronika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
2. Herditzka Vivien /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 5
4. Krištanová Natália /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 3
5. Hajduková Jana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
6. Georgieva Viktoria /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
6. Pigová Ema /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
6. Rajtíková Timea /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1
6. Szelley Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
6. Želinská Radka /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kumite chlapci 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/

1. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
1. Kaleta Matej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
3. Kolej Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
3. Šoltész Michal /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
5. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
6. Balucha Krištof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
6. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
8. Dzugas Jakub /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
8. Pinčák Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
8. Tomčák Kristián /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1


Kumite chlapci 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/

1. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 12
2. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
3. Mrlian Adam Ján /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 3
3. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
5. Gášpár Richard /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
5. Kompan Matej /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 1
5. Štrus Marko Kristián /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
5. Železník Marek /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci do 30 kg /max. 7. kyu/

1. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 9
2. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
2. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
4. Géci Boris /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
4. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
4. Šenšel Richard /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Škovran Oliver /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí do 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Farkaš Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 11
2. Veterný Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 9
3. Tropp Marek /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
4. Tóth Viliam /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z./ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci nad 30 kg /max. 7. kyu/

1. Pitoňák Jakub /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 8
2. Janovčík Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 7
3. Molčan Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
4. Kaločao Matias /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
4. Plučinský Roman /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
4. Szabó Tobias /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
7. Andrášik Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
7. Fedič Adam /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1
7. Hlaváč Andreas /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
7. Kopčák Kristián /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí nad 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Vasilik Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
2. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 7
3. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Vagaský Timon /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
5. Babiak Maximilián Akim /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z./ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 35 kg /max. 7. kyu/

1. Geletko Alex /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 10
2. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6
3. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
4. Golodžej Marko /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
4. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
6. Gontkovič Rafael /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
6. Lompart Pavol /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
6. Mácha Martin /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
6. Mičetic Adrián /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 35 kg /6. - 4. kyu/

1. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
2. Radvanský Dan /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 5
3. Bafia Jakub Richard /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
3. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
5. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
6. Džupin Marek /KK Svidnik/ - body: 1
6. Huang Victor /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
6. Urban Ján /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 11
2. Mácha Martin /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 5
3. Goc Norbert /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
5. Petruška Mathias - Rafael /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
6. Hrehor Hugo /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
6. Lompart Pavol /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
6. Mišľan Sebastián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
6. Varchola Pavol /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 7
2. Váczy Peter /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 5
3. Farkaš Andrej /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
3. Radvanský Dan /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
5. Buša Tomáš /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
5. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
5. Hadvab Viktor /Karate klub Snina, o. z./ - body: 2
8. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
8. Hučko Martin /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci nad 40 kg /max. 7. kyu/

1. Pardus Christopher /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
2. Petruška Mathias - Rafael /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
3. Mišľan Sebastián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
4. Kočiš Radovan /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
5. Peržel Timotej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
5. Piga Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
5. Renčo Adam /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
5. Seman Juraj /ŠK Laborex Medzilaborce/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí nad 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 9
2. Hodgson Oliver /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 7
3. Fabian Maroš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
4. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
4. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
6. Buša Tomáš /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1
6. Gubík Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
6. Sedmák Adam /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
6. Varga Maroš /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 45 kg /max. 7. kyu/

1. Vaverčák René /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 5
2. Gyomrai Ján /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
2. Novák Denis /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 4
4. Fabiny Samuel /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
4. Pándy Gábor /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 10
1. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 10
3. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
4. Kašprišin Marko /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
4. Krajňák Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
4. Mrovčák Peter /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
4. Pastarnak Georgy /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 50 kg /max. 7. kyu/

1. Ivan Valentino /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 5
2. Renčo Adam /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
3. Gyomrai Ján /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
3. Ivan Valentín /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
5. Pribula Adam /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
6. Ferják Matej /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 50 kg /6. - 4. kyu/

1. Mácha Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 11
2. Stolárik Stanislav /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 5
3. Pristáč Andrej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Fabian Matúš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
5. Ivan Samuel /Karate klub Snina, o. z./ - body: 2
5. Krivoňák Kristián /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Korečko Adrián /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci nad 50 kg /max. 7. kyu/

1. Kolesár Nikolas /Shotokan karate Košice/ - body: 9
1. Kolesár Marek /Shotokan karate Košice/ - body: 9
3. Vereb Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
4. Duhaň Dominik /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
4. Katrenič Dávid Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
6. Ferják Matej /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1
6. Sabol Oliver /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí nad 50 kg /6. - 4. kyu/

1. Mojzeš Dávid /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 11
2. Vasilik Viliam Jozef /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
3. Antoš Vojtěch /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
4. Čonka Martin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
4. Radoš Ľubomír /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
6. Antoš Vojtech /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
6. Bober Boris /Karate klub Yugan Snina/ - body: 1
6. Pálfy Samuel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1
6. Roháľ Ján /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1


Kumite kadeti 14-15 rokov do 60 kg

1. Mácha Michal /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 7
2. Lasky Lukáš /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
2. Špes René /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
4. Černický Jakub /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
4. Takáč Viktor /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3
6. Drobňak Martin /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 2
7. Mrovčák Peter /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
7. Petro Marko /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1


Kumite kadeti 14-15 rokov nad 60 kg

1. Kešelák Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 9
2. Drobňak Martin /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 5
3. Šenšel Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Černický Juraj /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
4. Zengiwald Patrik /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 2
6. Giňa Bartolomej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
6. Zborovjan Marko /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1