Orava Cup 2019 - 02.02.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 6 5 17
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 5 5 4 14
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 5 4 3 12
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 4 2 10 16
5. Karate klub Detva 4 2 1 7
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 0 1 5
7. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 3 5 11
8. Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 12 17
9. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 2 2 4 8
10. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 1 2 5
11. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 1 1 4
12. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 2 0 2 4
13. Karate klub Trstená, o. z. 1 5 4 10
14. Športová škola karate, o. z. 1 4 6 11
15. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 3 2 6
16. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 2 6 9
17. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 2 4 7
18. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 1 5 7
19. FARMEX Nitra 1 1 2 4
20. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 2 4
21. Karate klub Dolný Kubín 1 1 1 3
22. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 1 1 1 3
23. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 1 0 2
24. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 1 0 2
25. Centrál karate klub Poprad o.z. 1 0 5 6
26. Karate klub Asahi Ružomberok 1 0 2 3
27. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 0 1 2
28. Karate klub MUGEN 1 0 0 1
29. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 0 2
30. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 2 0 2
31. Karate tygr shotokan, z.s. 0 1 1 2
32. Karate klub Krupina, o. z. 0 1 0 1
33. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 4 4
34. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 0 2 2
35. Klub Arawashi 0 0 1 1
36. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 18 12 5 35
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 10 4 29
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 15 8 3 26
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 12 4 10 26
5. Karate Klub Žilina, o. z. 9 4 12 25
6. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 9 6 5 20
7. Karate klub Detva 12 4 1 17
8. Karate klub Trstená, o. z. 3 10 4 17
9. Športová škola karate, o. z. 3 8 6 17
10. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 6 4 4 14
11. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 0 1 13
12. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 4 6 13
13. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 6 2 11
14. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 4 4 11
15. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 2 2 10
16. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 2 5 10
17. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 2 1 9
18. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 6 0 2 8
19. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 0 5 8
20. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 2 2 7
21. FARMEX Nitra 3 2 2 7
22. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 3 2 1 6
23. Karate klub Dolný Kubín 3 2 1 6
24. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 2 0 5
25. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 2 0 5
26. Karate klub Asahi Ružomberok 3 0 2 5
27. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 3 0 1 4
28. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 4 0 4
29. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 4 0 4
30. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 4 4
31. Karate klub MUGEN 3 0 0 3
32. Karate tygr shotokan, z.s. 0 2 1 3
33. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 0 2
34. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 0 2 2
35. Klub Arawashi 0 0 1 1
36. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF
kategória výsledok meno klub