12th Memorial of Michal Bozogan - 19.01.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. UNION - LVIV 14 6 15 35
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 7 3 3 13
3. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 4 0 3 7
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 2 5 10
5. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 1 3 6
6. Justitia Fuji-Yama SE 2 1 1 4
7. Harasuto Lodz 2 1 1 4
8. Clubul Sportiv Shogunul 2 1 0 3
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 0 7 9
10. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 3 2 6
11. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 2 0 3
12. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 1 5 7
13. Športová škola karate, o. z. 1 1 1 3
14. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 1 0 2
15. UTE 1 1 0 2
16. FARMEX Nitra 1 0 3 4
17. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 0 0 1
18. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 1 0 0 1
19. Vasas SC 0 7 7 14
20. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 3 3 6
21. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 3 0 3
22. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 3 5
23. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 1 3
24. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 1 3 4
25. Gankaku Team Hungary 0 1 2 3
26. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 2 3
27. SSC KARATE POLÁK 0 1 1 2
28. KARATE KLUB ZOKU 0 1 0 1
29. Mestský športový klub Kežmarok 0 1 0 1
30. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 3 3
31. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 3 3
32. CSM Satu Mare 0 0 2 2
33. Karate klub Detva 0 0 2 2
34. UKS Ronin 1 0 0 1 1
35. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
36. YAKUZA 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. UNION - LVIV 42 12 15 69
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 21 6 3 30
3. Vasas SC 0 14 7 21
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 9 4 5 18
5. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 12 0 3 15
6. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 0 7 13
7. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 2 3 11
8. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 6 2 11
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 2 5 10
10. Justitia Fuji-Yama SE 6 2 1 9
11. Harasuto Lodz 6 2 1 9
12. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 6 3 9
13. Clubul Sportiv Shogunul 6 2 0 8
14. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 4 0 7
15. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 4 3 7
16. Športová škola karate, o. z. 3 2 1 6
17. FARMEX Nitra 3 0 3 6
18. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 6 0 6
19. UTE 3 2 0 5
20. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 2 0 5
21. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 4 1 5
22. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 2 3 5
23. Gankaku Team Hungary 0 2 2 4
24. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 2 4
25. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 0 0 3
26. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 3 0 0 3
27. SSC KARATE POLÁK 0 2 1 3
28. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 3 3
29. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 3 3
30. KARATE KLUB ZOKU 0 2 0 2
31. Mestský športový klub Kežmarok 0 2 0 2
32. CSM Satu Mare 0 0 2 2
33. Karate klub Detva 0 0 2 2
34. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
35. YAKUZA 0 0 1 1
36. UKS Ronin 1 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF
kategória výsledok meno klub