Bratislavský pohár mládeže 4. kolo a Majstrovstvá BÚK detí a žiakov - 22.04.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 16 14 15 45
2. ŠK Real team Trenčín 9 13 5 27
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 7 7 3 17
4. Karate klub TORASHIRO Nitra 5 4 1 10
5. FARMEX Nitra 5 2 1 8
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 5 1 1 7
7. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 4 3 0 7
8. KK OSA obč.zdr.Bratislava 3 1 1 5
9. Spartak Myjava 3 0 0 3
10. Karate klub MUGEN 2 0 2 4
11. KK TRIUMPH ŠURANY 2 0 0 2
12. Budokan Samaria 1 5 2 8
13. Karate klub Zvolen 1 2 0 3
14. 1.Karate Club Pezinok 1 1 1 3
15. Karate tím NALÍ Budmerice 0 2 3 5
16. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 3 3


Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 6 7 3 16
2. TJ Rapid Bratislava 5 2 8 15
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 3 1 7
4. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 2 0 3
5. KK OSA obč.zdr.Bratislava 1 0 0 1
6. KK TRIUMPH ŠURANY 1 0 0 1
7. Budokan Samaria 0 1 1 2


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 11 12 7 30
2. FARMEX Nitra 5 2 1 8
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 5 1 1 7
4. Karate klub KUMADE Topoľčany 4 4 2 10
5. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 4 3 0 7
6. Karate klub TORASHIRO Nitra 4 2 1 7
7. ŠK Real team Trenčín 3 6 2 11
8. Spartak Myjava 3 0 0 3
9. KK OSA obč.zdr.Bratislava 2 1 1 4
10. Karate klub MUGEN 2 0 2 4
11. Budokan Samaria 1 4 1 6
12. Karate klub Zvolen 1 2 0 3
13. 1.Karate Club Pezinok 1 1 1 3
14. KK TRIUMPH ŠURANY 1 0 0 1
15. Karate tím NALÍ Budmerice 0 2 3 5
16. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 3 3


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 0 1 3
2. TJ Rapid Bratislava 1 1 1 3
3. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 0 1 2
4. ŠK Real team Trenčín 0 2 0 2


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 0 1
2. ŠK Real team Trenčín 0 1 0 1
3. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 1 1 1 3
2. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 1 2
3. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 0 0 1
4. ŠK Real team Trenčín 0 1 0 1


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 17 15 16 48
2. ŠK Real team Trenčín 9 15 5 29
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 9 7 4 20
4. Karate klub TORASHIRO Nitra 6 4 2 12
5. FARMEX Nitra 5 2 1 8
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 5 1 1 7
7. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 4 3 0 7
8. KK OSA obč.zdr.Bratislava 3 1 1 5
9. Spartak Myjava 3 0 0 3
10. Karate klub MUGEN 2 0 2 4
11. KK TRIUMPH ŠURANY 2 0 0 2
12. Budokan Samaria 1 5 2 8
13. Karate klub Zvolen 1 2 0 3
14. 1.Karate Club Pezinok 1 1 1 3
15. Karate tím NALÍ Budmerice 0 2 3 5
16. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 3 3
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. TJ Rapid Bratislava 48 28 15 91
2. ŠK Real team Trenčín 27 26 5 58
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 21 14 3 38
4. Karate klub TORASHIRO Nitra 15 8 1 24
5. FARMEX Nitra 15 4 1 20
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 15 2 1 18
7. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 12 6 0 18
8. Budokan Samaria 3 10 2 15
9. KK OSA obč.zdr.Bratislava 9 2 1 12
10. Spartak Myjava 9 0 0 9
11. Karate klub MUGEN 6 0 2 8
12. Karate klub Zvolen 3 4 0 7
13. Karate tím NALÍ Budmerice 0 4 3 7
14. KK TRIUMPH ŠURANY 6 0 0 6
15. 1.Karate Club Pezinok 3 2 1 6
16. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 3 3


Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Real team Trenčín 18 14 3 35
2. TJ Rapid Bratislava 15 4 8 27
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 9 6 1 16
4. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 4 0 7
5. KK OSA obč.zdr.Bratislava 3 0 0 3
6. KK TRIUMPH ŠURANY 3 0 0 3
7. Budokan Samaria 0 2 1 3


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. TJ Rapid Bratislava 33 24 7 64
2. ŠK Real team Trenčín 9 12 2 23
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 12 8 2 22
4. FARMEX Nitra 15 4 1 20
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 15 2 1 18
6. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 12 6 0 18
7. Karate klub TORASHIRO Nitra 12 4 1 17
8. Budokan Samaria 3 8 1 12
9. Spartak Myjava 9 0 0 9
10. KK OSA obč.zdr.Bratislava 6 2 1 9
11. Karate klub MUGEN 6 0 2 8
12. Karate klub Zvolen 3 4 0 7
13. Karate tím NALÍ Budmerice 0 4 3 7
14. 1.Karate Club Pezinok 3 2 1 6
15. KK TRIUMPH ŠURANY 3 0 0 3
16. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 3 3


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestobody
1. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 0 1 7
2. TJ Rapid Bratislava 3 2 1 6
3. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 0 1 4
4. ŠK Real team Trenčín 0 4 0 4


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 0 0 3
2. ŠK Real team Trenčín 0 2 0 2
3. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. TJ Rapid Bratislava 3 2 1 6
2. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 0 1 4
3. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 0 0 3
4. ŠK Real team Trenčín 0 2 0 2


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. TJ Rapid Bratislava 51 30 16 97
2. ŠK Real team Trenčín 27 30 5 62
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 27 14 4 45
4. Karate klub TORASHIRO Nitra 18 8 2 28
5. FARMEX Nitra 15 4 1 20
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 15 2 1 18
7. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 12 6 0 18
8. Budokan Samaria 3 10 2 15
9. KK OSA obč.zdr.Bratislava 9 2 1 12
10. Spartak Myjava 9 0 0 9
11. Karate klub MUGEN 6 0 2 8
12. Karate klub Zvolen 3 4 0 7
13. Karate tím NALÍ Budmerice 0 4 3 7
14. KK TRIUMPH ŠURANY 6 0 0 6
15. 1.Karate Club Pezinok 3 2 1 6
16. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 3 3
PDF
kategória výsledok meno klub