Bratislavský pohár mládeže 4. kolo a Majstrovstvá BÚK detí a žiakov - 22.04.2018

Telovýchovná jednota Rapid Bratislava

Jednotlivci

disciplínaštarty1. miesto2. miesto3. miestospolu
kata41 5 2 8 15
kumite37 11 12 7 30


MenokategóriaVýsledok
Andacká NinaKumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35 kg pokročilé 3
Augustínová OlíviaKata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky 3
Bajanová AlicaKumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg začiatočníčky 1
Bajanová DenisaKumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky 2
Bajanová DenisaKata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky 3
Bajanová AlicaKata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky 1
Bartolčič MatejKumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí 1
Bohunický LukášKumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 50kg 2
Bohunický LukášKata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí 3
Bohunický DominikKumite kadeti 14-15 rokov OPEN 1
Bohunický TomášKumite chlapci 6-7 rokov do 26kg 2
Bohunický DominikKumite kadeti 14-15 rokov do 63kg 1
Bukovský DenisKumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 55kg 3
Filip DenisKata mladší dorastenci 12-13 rokov 1
Filip DenisKumite starší žiaci 10-11 rokov do 35 pokročilí 1
Galbavý AndrejKata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci 1
Galbavý AndrejKumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci 1
Gregorovič MichalKumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí 2
Hamajová DorotaKumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 50kg 3
Hao Yang JanKumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci 3
Harvančík FilipKumite kadeti 14-15 rokov do 52kg 1
Julény MaxKumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí 2
Julény MaxKata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí 3
Kompauer MaximKumite chlapci 6-7 rokov do 30kg 2
Koníková HanaKumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokročilé 1
Korčoková PetraKata mladšie dorastenky 12-13 rokov 1
Korčoková PetraKumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 40 kg 2
Kukuľa AndrejKumite mladší dorastenci 12-13 rokov nad 55kg 3
Majstrák ĽubomírKata veteráni nad 35 rokov 1
Marko DorianKumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí 2
Marko DorianKumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34 kg začiatočníci 1
Mercek AdamKata mladší dorastenci 12-13 rokov 2
Miezga BorisKumite chlapci 6-7 rokov do 22kg 3
Polgár JurajKumite starší žiaci 10-11 rokov do 35 kg začiatočníci 2
Potocký LukášKumite chlapci 6-7 rokov do 22kg 2
Šindelka SimonKumite starší žiaci 10-11 rokov do 35 pokročilí 3
Šuster SimonKata chlapci 6-7 rokov začiatočníci 3
Šuták PeterKumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí 2
Šuták PeterKumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci 1
Šuták PeterKata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci 2
Šutáková AlexandraKata dievčatá 5 rokov 3
Udodov YelyseyKumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí 1
Vachálková IvanaKumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg začiatočníčky 2
Vachálková IvanaKata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky 3
Vasiliev MaximKata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci 3


Družstvá

disciplínaštarty1. miesto2. miesto3. miestospolu
kata2 0 0 0 0
kumite4 1 1 1 3


MenokategóriaVýsledok
1.TJ RAPID BratislavaKumite Team ml.žiaci 10.-11.r 2
2.TJ Rapid BratislavaKumite Team ml.žiaci 10.-11.r 1
TJ Rapid BratislavaKumite Team ml. žiačky 10.-11.r 3