Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo - 03.03.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 8 9 9 26
2. Karate klub KUMADE Topoľčany 7 9 9 25
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 7 2 14 23
4. FARMEX Nitra 7 1 7 15
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 8 3 17
6. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 5 6 12 23
7. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 5 1 2 8
8. Karate Klub IGLOW, o. z. 5 0 3 8
9. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 4 4 10 18
10. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 3 1 8
11. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 4 2 6 12
12. Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 6 11
13. Karate klub Detva 2 3 6 11
14. Športový klub Keido Košice, o. z. 2 3 2 7
15. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 2 2 6
16. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 2 2 6
17. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 1 4 7
18. KARATE KLUB ZOKU 2 1 1 4
19. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 2 1 1 4
20. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 1 0 3
21. Športová škola karate, o. z. 1 8 5 14
22. Centrál karate klub Poprad o.z. 1 5 4 10
23. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 3 3 7
24. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 2 4 7
25. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 2 4 7
26. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 1 4 6
27. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 1 4 6
28. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 1 1 2 4
29. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 1 1 3
30. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 1 0 2
31. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 0 1 2
32. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 1 2
33. Karate klub Dolný Kubín 1 0 0 1
34. Karate klub Nováky 1 0 0 1
35. Karate klub Asahi Ružomberok 1 0 0 1
36. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 3 3 6
37. Karate klub MUGEN 0 1 2 3
38. Seigokan 0 1 1 2
39. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 1 1 2
40. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 1 1 2
41. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 1 0 1
42. Budokan Samaria 0 1 0 1
43. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 1 0 1
44. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 2 2
45. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
46. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
47. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
48. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 4 6 7 17
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 4 0 5 9
3. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 0 0 4
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 4 0 7
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 1 2 6
6. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 2 2 6
7. FARMEX Nitra 2 1 5 8
8. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 1 2 5
9. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 2 0 4 6
10. Karate Klub IGLOW, o. z. 2 0 2 4
11. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 3 6 10
12. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 2 4 7
13. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 2 2 5
14. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 1 3 5
15. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 1 3 5
16. Karate klub Detva 1 1 3 5
17. Karate Klub Žilina, o. z. 1 0 4 5
18. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 0 1 2
19. Karate klub Dolný Kubín 1 0 0 1
20. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 0 0 1
21. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 0 1
22. Karate klub Asahi Ružomberok 1 0 0 1
23. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 3 5
24. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 2 1 3
25. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 2 3
26. Karate klub MUGEN 0 1 2 3
27. Seigokan 0 1 1 2
28. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 1 1 2
29. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 1 2
30. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 1 1 2
31. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 1 1 2
32. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 1 0 1
33. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 1 0 1
34. Budokan Samaria 0 1 0 1
35. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 1 0 1
36. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 2 2
37. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 2 2
38. Športová škola karate, o. z. 0 0 2 2
39. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
40. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1
41. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
42. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0
43. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
44. KARATE KLUB ZOKU 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 24 18 9 51
2. Karate klub KUMADE Topoľčany 21 18 9 48
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 21 4 14 39
4. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 15 12 12 39
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 18 16 3 37
6. FARMEX Nitra 21 2 7 30
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 12 8 10 30
8. Športová škola karate, o. z. 3 16 5 24
9. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 12 4 6 22
10. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 15 2 2 19
11. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 6 1 19
12. Karate Klub Žilina, o. z. 9 4 6 19
13. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 0 3 18
14. Karate klub Detva 6 6 6 18
15. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 10 4 17
16. Športový klub Keido Košice, o. z. 6 6 2 14
17. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 4 2 12
18. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 4 2 12
19. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 2 4 12
20. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 6 3 12
21. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 4 4 11
22. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 4 4 11
23. KARATE KLUB ZOKU 6 2 1 9
24. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 6 2 1 9
25. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 2 4 9
26. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 2 4 9
27. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 6 3 9
28. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 2 0 8
29. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 3 2 2 7
30. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 2 1 6
31. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 2 0 5
32. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 1 4
33. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 0 1 4
34. Karate klub MUGEN 0 2 2 4
35. Karate klub Asahi Ružomberok 3 0 0 3
36. Karate klub Dolný Kubín 3 0 0 3
37. Karate klub Nováky 3 0 0 3
38. Seigokan 0 2 1 3
39. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 1 3
40. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 2 1 3
41. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 2 0 2
42. Budokan Samaria 0 2 0 2
43. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 2 0 2
44. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 2 2
45. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
46. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
47. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
48. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 12 12 7 31
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 12 0 5 17
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 9 8 0 17
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 6 6 15
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 9 2 2 13
6. FARMEX Nitra 6 2 5 13
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 0 0 12
8. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 4 2 12
9. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 4 4 11
10. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 2 2 10
11. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 0 4 10
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 4 2 9
13. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 0 2 8
14. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 2 3 8
15. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 2 3 8
16. Karate klub Detva 3 2 3 8
17. Karate Klub Žilina, o. z. 3 0 4 7
18. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 4 3 7
19. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 4 1 5
20. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 0 1 4
21. Karate klub MUGEN 0 2 2 4
22. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 2 4
23. Karate klub Asahi Ružomberok 3 0 0 3
24. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 0 0 3
25. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 0 3
26. Karate klub Dolný Kubín 3 0 0 3
27. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 1 3
28. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 1 3
29. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 2 1 3
30. Seigokan 0 2 1 3
31. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 2 1 3
32. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 2 0 2
33. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 2 0 2
34. Budokan Samaria 0 2 0 2
35. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 2 0 2
36. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 2 2
37. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 2 2
38. Športová škola karate, o. z. 0 0 2 2
39. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
40. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1
41. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
42. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0
43. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
44. KARATE KLUB ZOKU 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ A ŽIAKOV 2018 JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV A KARATE AGILITY - 19.05.2018
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo - 24.03.2018
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo - 03.03.2018
Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - 10.02.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 25 19 30 74
2. FARMEX Nitra 25 8 27 60
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 24 25 39 88
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 22 25 36 83
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 22 19 22 63
6. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 22 13 31 66
7. Karate klub KUMADE Topoľčany 18 17 21 56
8. Karate Klub IGLOW, o. z. 18 9 10 37
9. Športová škola karate, o. z. 17 29 37 83
10. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 17 17 20 54
11. Športový klub Keido Košice, o. z. 14 6 8 28
12. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 14 3 9 26
13. Karate klub Detva 11 15 18 44
14. Karate Klub Žilina, o. z. 11 12 20 43
15. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 11 8 12 31
16. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 8 22 25 55
17. Centrál karate klub Poprad o.z. 8 15 18 41
18. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 8 5 11 24
19. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 5 4 12 21
20. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 5 4 3 12
21. Karate klub MUGEN 5 2 5 12
22. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 4 14 24 42
23. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 4 4 0 8
24. Karate klub Krupina, o. z. 4 0 4 8
25. Karate klub Dolný Kubín 4 0 0 4
26. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 6 11 20
27. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 5 6 14
28. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 4 11 18
29. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 4 6 13
30. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 3 1 5 9
31. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 2 3 3 8
32. KARATE KLUB ZOKU 2 2 3 7
33. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 2 1 1 4
34. Karate klub Asahi Ružomberok 2 0 2 4
35. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 5 7 13
36. Mestský športový klub Kežmarok 1 4 6 11
37. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 3 2 6
38. Shotokan karate Košice 1 2 2 5
39. Karate klub Trstená, o. z. 1 1 5 7
40. Seigokan 1 1 2 4
41. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 1 3
42. Karate klub Nováky 1 0 0 1
43. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 5 15 20
44. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 3 7 10
45. Budokan Samaria 0 1 7 8
46. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 1 3 4
47. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 0 1 2 3
48. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 1 2 3
49. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 1 2
50. Karate klub Kanianka 0 1 0 1
51. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
52. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
53. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
54. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
55. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
56. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 13 18 12 43
2. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 11 11 9 31
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 11 8 15 34
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 10 4 2 16
5. FARMEX Nitra 10 3 4 17
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 8 8 4 20
7. Karate klub KUMADE Topoľčany 8 7 9 24
8. Karate Klub Žilina, o. z. 8 2 4 14
9. Športový klub Keido Košice, o. z. 8 2 3 13
10. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 8 2 2 12
11. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 7 5 7 19
12. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 7 7 20
13. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 6 6 18
14. Karate klub Detva 5 9 8 22
15. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 7 4 14
16. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 2 5
17. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 7 5 14
18. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 3 0 5
19. KARATE KLUB ZOKU 2 2 3 7
20. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 2 2 1 5
21. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 2 1 0 3
22. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 1 0 3
23. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 4 5 10
24. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 4 3 8
25. Mestský športový klub Kežmarok 1 3 4 8
26. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 2 0 3
27. Karate klub Nováky 1 0 0 1
28. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 7 11 18
29. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 0 1 2 3
30. Shotokan karate Košice 0 1 1 2
31. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 0 1
32. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
33. Budokan Samaria 0 0 1 1
34. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 8 9 18 35
2. Karate klub KUMADE Topoľčany 7 5 2 14
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 11 11 28
4. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 6 1 5 12
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 4 2 6 12
6. Športový klub Keido Košice, o. z. 4 0 3 7
7. Športová škola karate, o. z. 3 7 15 25
8. FARMEX Nitra 3 2 5 10
9. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 3 8 13
10. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 1 4 7
11. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 1 1 4
12. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 2 1 1 4
13. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 1 0 3
14. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 0 1 3
15. Centrál karate klub Poprad o.z. 1 4 6 11
16. Karate klub Trstená, o. z. 1 1 2 4
17. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 0 2 3
18. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 2 4 6
19. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 5 6
20. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 2 3
21. Karate Klub Žilina, o. z. 0 1 2 3
22. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 1 2 3
23. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 0 1
24. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 2 2
25. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
26. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
27. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
28. Budokan Samaria 0 0 1 1
29. Shotokan karate Košice 0 0 1 1
30. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 0 0
31. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 0 0
32. KARATE KLUB ZOKU 0 0 0 0
33. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 0 0
34. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
35. Karate klub Nováky 0 0 0 0
36. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0
37. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
38. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
39. Karate Klub Revúca 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 17 14 21 52
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 13 9 11 33
3. FARMEX Nitra 12 3 18 33
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 11 4 11 26
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 10 9 12 31
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 10 7 18 35
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 3 8 20
8. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 8 5 11 24
9. Karate Klub IGLOW, o. z. 8 5 6 19
10. Karate klub Detva 6 6 10 22
11. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 5 5 12 22
12. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 5 3 10 18
13. Karate klub MUGEN 5 2 5 12
14. Karate klub Dolný Kubín 4 0 0 4
15. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 12 13 28
16. Karate Klub Žilina, o. z. 3 9 14 26
17. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 6 11 20
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 5 10 18
19. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 4 10 17
20. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 2 2 7
21. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 3 1 5 9
22. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 6 12 20
23. Športový klub Keido Košice, o. z. 2 4 2 8
24. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 2 0 3 5
25. Karate klub Asahi Ružomberok 2 0 1 3
26. Centrál karate klub Poprad o.z. 1 5 6 12
27. Športová škola karate, o. z. 1 4 10 15
28. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 2 2 5
29. Seigokan 1 1 2 4
30. Shotokan karate Košice 1 1 0 2
31. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 0 2
32. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 2 3
33. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 4 13 17
34. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 3 7 10
35. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 3 7 10
36. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 2 4
37. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 2 0 2
38. Budokan Samaria 0 1 5 6
39. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 1 3 4
40. Mestský športový klub Kežmarok 0 1 2 3
41. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 1 2 3
42. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 1 2
43. Karate klub Kanianka 0 1 0 1
44. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 3 3
45. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 2 2
46. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
47. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1
48. KARATE KLUB ZOKU 0 0 0 0
49. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0
50. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
51. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
52. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 4 1 1 6
2. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 0 0 3
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 1 1 3
4. FARMEX Nitra 1 1 0 2
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 0 2
6. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 0 0 1
7. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 0 0 1
8. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 2 0 2
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 1 3 4
10. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 2 3
11. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 2 3
12. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 1 2
13. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 1 0 1
14. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 1 0 1
15. Športová škola karate, o. z. 0 0 6 6
16. Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 3 3
17. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 2 2
18. Karate klub Detva 0 0 1 1
19. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
20. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
21. Shotokan karate Košice 0 0 0 0
22. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
23. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 0 0 0
24. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
25. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 0 0


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 0 0 3
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 1 0 3
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 0 2
4. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 1 3 4
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 0 1
6. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 1 0 1
7. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 0 1
8. Športová škola karate, o. z. 0 0 5 5
9. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 2 2
10. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 1 1
11. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
12. Shotokan karate Košice 0 0 0 0
13. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
14. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 0 0
15. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 0 1 3
2. FARMEX Nitra 1 1 0 2
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 0 1 2
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 0 0 1
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 0 0 1
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 2 0 2
7. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 1 2
8. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 1 0 1
9. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 0 1
10. Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 3 3
11. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 2 2
12. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
13. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
14. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 1 1
15. Karate klub Detva 0 0 1 1
16. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
17. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 0 0
18. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 0 0 0
19. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 0 0
20. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 0 0
21. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 27 25 39 91
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 26 26 37 89
3. FARMEX Nitra 26 9 27 62
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 25 21 30 76
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 23 20 23 66
6. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 22 14 33 69
7. Karate klub KUMADE Topoľčany 19 18 21 58
8. Športová škola karate, o. z. 17 29 43 89
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 17 18 23 58
10. Športový klub Keido Košice, o. z. 14 6 8 28
11. Karate Klub IGLOW, o. z. 14 6 8 28
12. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 14 4 9 27
13. Karate klub Detva 11 15 19 45
14. Karate Klub Žilina, o. z. 11 12 23 46
15. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 11 8 12 31
16. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 9 22 25 56
17. Centrál karate klub Poprad o.z. 8 15 20 43
18. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 3 9 18
19. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 5 5 12 22
20. Karate klub MUGEN 5 2 6 13
21. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 4 14 24 42
22. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 4 4 0 8
23. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 4 3 2 9
24. Karate klub Krupina, o. z. 4 0 4 8
25. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 7 12 22
26. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 5 6 14
27. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 4 12 19
28. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 4 6 13
29. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 2 3 3 8
30. KARATE KLUB ZOKU 2 2 3 7
31. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 2 1 4 7
32. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 2 1 1 4
33. Karate klub Asahi Ružomberok 2 0 2 4
34. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 5 7 13
35. Mestský športový klub Kežmarok 1 4 6 11
36. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 3 2 6
37. Shotokan karate Košice 1 2 2 5
38. Karate klub Trstená, o. z. 1 1 5 7
39. Seigokan 1 1 2 4
40. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 1 3
41. Karate klub Nováky 1 0 0 1
42. Karate klub Dolný Kubín 1 0 0 1
43. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 5 15 20
44. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 6 8
45. Budokan Samaria 0 1 5 6
46. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 0 1 2 3
47. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 1 1 2
48. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 1 2
49. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 1 1 2
50. Karate klub Kanianka 0 1 0 1
51. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
52. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
53. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
54. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
55. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
56. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
PDF

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ A ŽIAKOV 2018 JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV A KARATE AGILITY - 19.05.2018
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo - 24.03.2018
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo - 03.03.2018
Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - 10.02.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 72 50 39 161
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 66 50 36 152
3. Športová škola karate, o. z. 51 58 37 146
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 75 38 30 143
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 66 38 22 126
6. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 66 26 31 123
7. FARMEX Nitra 75 16 27 118
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 54 34 21 109
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 51 34 20 105
10. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 24 44 25 93
11. Karate Klub IGLOW, o. z. 54 18 10 82
12. Karate klub Detva 33 30 18 81
13. Karate Klub Žilina, o. z. 33 24 20 77
14. Centrál karate klub Poprad o.z. 24 30 18 72
15. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 12 28 24 64
16. Športový klub Keido Košice, o. z. 42 12 8 62
17. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 33 16 12 61
18. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 42 6 9 57
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 24 10 11 45
20. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 15 8 12 35
21. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 9 12 11 32
22. Karate klub UNION Košice, o. z. 9 8 11 28
23. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 15 8 3 26
24. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 9 10 6 25
25. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 10 15 25
26. Karate klub MUGEN 15 4 5 24
27. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 9 8 6 23
28. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 12 8 0 20
29. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 10 7 20
30. Mestský športový klub Kežmarok 3 8 6 17
31. Karate klub Krupina, o. z. 12 0 4 16
32. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 9 2 5 16
33. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 6 6 3 15
34. KARATE KLUB ZOKU 6 4 3 13
35. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 6 7 13
36. Karate klub Dolný Kubín 12 0 0 12
37. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 6 2 11
38. Karate klub Trstená, o. z. 3 2 5 10
39. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 6 2 1 9
40. Shotokan karate Košice 3 4 2 9
41. Budokan Samaria 0 2 7 9
42. Karate klub Asahi Ružomberok 6 0 2 8
43. Seigokan 3 2 2 7
44. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 1 6
45. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 2 3 5
46. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 2 2 4
47. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 0 2 2 4
48. Karate klub Nováky 3 0 0 3
49. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 1 3
50. Karate klub Kanianka 0 2 0 2
51. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
52. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
53. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
54. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
55. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
56. Karate Klub Revúca 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 39 36 12 87
2. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 33 22 9 64
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 33 16 15 64
4. Karate klub KUMADE Topoľčany 24 14 9 47
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 24 16 4 44
6. Karate klub Detva 15 18 8 41
7. Karate Klub IGLOW, o. z. 30 8 2 40
8. FARMEX Nitra 30 6 4 40
9. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 18 14 7 39
10. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 21 10 7 38
11. Centrál karate klub Poprad o.z. 18 12 6 36
12. Karate Klub Žilina, o. z. 24 4 4 32
13. Športový klub Keido Košice, o. z. 24 4 3 31
14. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 24 4 2 30
15. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 9 14 4 27
16. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 14 5 25
17. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 14 11 25
18. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 8 5 16
19. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 8 3 14
20. KARATE KLUB ZOKU 6 4 3 13
21. Mestský športový klub Kežmarok 3 6 4 13
22. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 6 0 12
23. Karate klub Krupina, o. z. 9 0 2 11
24. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 6 4 1 11
25. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 6 2 0 8
26. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 2 0 8
27. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 4 0 7
28. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 0 2 2 4
29. Karate klub Nováky 3 0 0 3
30. Shotokan karate Košice 0 2 1 3
31. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 0 2
32. Budokan Samaria 0 0 1 1
33. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
34. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 24 18 18 60
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 18 22 11 51
3. Športová škola karate, o. z. 9 14 15 38
4. Karate klub KUMADE Topoľčany 21 10 2 33
5. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 18 2 5 25
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 12 4 6 22
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 6 8 20
8. FARMEX Nitra 9 4 5 18
9. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 8 6 17
10. Športový klub Keido Košice, o. z. 12 0 3 15
11. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 2 4 12
12. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 6 2 1 9
13. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 2 1 9
14. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 2 0 8
15. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 4 4 8
16. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 0 1 7
17. Karate klub Trstená, o. z. 3 2 2 7
18. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 5 7
19. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 0 2 5
20. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 2 4
21. Karate Klub Žilina, o. z. 0 2 2 4
22. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 2 4
23. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 0 2
24. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 2 2
25. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
26. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
27. Shotokan karate Košice 0 0 1 1
28. Budokan Samaria 0 0 1 1
29. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
30. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 0 0
31. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
32. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
33. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 0 0
34. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
35. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
36. KARATE KLUB ZOKU 0 0 0 0
37. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0
38. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 0 0
39. Karate klub Nováky 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 51 28 21 100
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 39 18 11 68
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 30 14 18 62
4. FARMEX Nitra 36 6 18 60
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 30 18 12 60
6. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 33 8 11 52
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 9 24 13 46
8. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 24 10 11 45
9. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 27 6 8 41
10. Karate Klub Žilina, o. z. 9 18 14 41
11. Karate Klub IGLOW, o. z. 24 10 6 40
12. Karate klub Detva 18 12 10 40
13. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 15 10 12 37
14. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 9 12 11 32
15. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 15 6 10 31
16. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 12 12 30
17. Karate klub KUMADE Topoľčany 9 10 10 29
18. Karate klub UNION Košice, o. z. 9 8 10 27
19. Karate klub MUGEN 15 4 5 24
20. Športová škola karate, o. z. 3 8 10 21
21. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 8 13 21
22. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 10 6 19
23. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 9 2 5 16
24. Športový klub Keido Košice, o. z. 6 8 2 16
25. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 9 4 2 15
26. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 6 7 13
27. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 6 7 13
28. Karate klub Dolný Kubín 12 0 0 12
29. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 6 0 3 9
30. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 4 2 9
31. Karate klub Asahi Ružomberok 6 0 1 7
32. Seigokan 3 2 2 7
33. Budokan Samaria 0 2 5 7
34. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 4 2 6
35. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 0 5
36. Shotokan karate Košice 3 2 0 5
37. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 2 5
38. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 2 3 5
39. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 4 0 4
40. Mestský športový klub Kežmarok 0 2 2 4
41. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 2 2 4
42. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 1 3
43. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 3 3
44. Karate klub Kanianka 0 2 0 2
45. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 2 2
46. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
47. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1
48. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
49. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
50. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0
51. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
52. KARATE KLUB ZOKU 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 12 2 1 15
2. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 9 0 0 9
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 2 1 6
4. Športová škola karate, o. z. 0 0 6 6
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 0 5
6. FARMEX Nitra 3 2 0 5
7. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 3 5
8. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 4 0 4
9. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 2 4
10. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 2 4
11. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 0 0 3
12. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 0 0 3
13. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 1 3
14. Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 3 3
15. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 0 2
16. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 2 0 2
17. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 2 2
18. Karate klub Detva 0 0 1 1
19. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
20. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
21. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 0 0
22. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
23. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
24. Shotokan karate Košice 0 0 0 0
25. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 0 0 0


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 9 0 0 9
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 2 0 8
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 0 5
4. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 3 5
5. Športová škola karate, o. z. 0 0 5 5
6. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 2 0 2
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 0 2
8. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 0 2
9. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 2 2
10. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 1 1
11. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
12. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
13. Shotokan karate Košice 0 0 0 0
14. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 0 0
15. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 0 1 7
2. FARMEX Nitra 3 2 0 5
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 0 1 4
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 4 0 4
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 0 0 3
6. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 0 0 3
7. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 1 3
8. Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 3 3
9. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 0 2
10. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 0 2
11. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 2 2
12. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
13. Karate klub Detva 0 0 1 1
14. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 1 1
15. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
16. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 0 0
17. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 0 0 0
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 0 0
19. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
20. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 0 0
21. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 27 25 39 170
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 26 26 37 167
3. Športová škola karate, o. z. 17 29 43 152
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 25 21 30 147
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 23 20 23 132
6. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 22 14 33 127
7. FARMEX Nitra 26 9 27 123
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 19 18 21 114
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 17 18 23 110
10. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 9 22 25 96
11. Karate klub Detva 11 15 19 82
12. Karate Klub Žilina, o. z. 11 12 23 80
13. Centrál karate klub Poprad o.z. 8 15 20 74
14. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 4 14 24 64
15. Športový klub Keido Košice, o. z. 14 6 8 62
16. Karate Klub IGLOW, o. z. 14 6 8 62
17. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 11 8 12 61
18. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 14 4 9 59
19. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 5 5 12 37
20. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 7 12 35
21. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 3 9 33
22. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 4 12 29
23. Karate klub MUGEN 5 2 6 25
24. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 5 6 25
25. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 5 15 25
26. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 4 6 23
27. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 4 4 0 20
28. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 4 3 2 20
29. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 5 7 20
30. Mestský športový klub Kežmarok 1 4 6 17
31. Karate klub Krupina, o. z. 4 0 4 16
32. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 2 3 3 15
33. KARATE KLUB ZOKU 2 2 3 13
34. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 2 1 4 12
35. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 3 2 11
36. Karate klub Trstená, o. z. 1 1 5 10
37. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 6 10
38. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 2 1 1 9
39. Shotokan karate Košice 1 2 2 9
40. Karate klub Asahi Ružomberok 2 0 2 8
41. Seigokan 1 1 2 7
42. Budokan Samaria 0 1 5 7
43. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 1 6
44. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 0 1 2 4
45. Karate klub Dolný Kubín 1 0 0 3
46. Karate klub Nováky 1 0 0 3
47. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 1 3
48. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 1 1 3
49. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 1 1 3
50. Karate klub Kanianka 0 1 0 2
51. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
52. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
53. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
54. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
55. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
56. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
PDF

Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - 10.02.2018
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo - 03.03.2018
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo - 24.03.2018



Agility dievčatá 5 ročné

1. Bello Izabela Alima /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 32
1. Černáková Olívia /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 32
3. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 28
4. Bystrická Stela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
4. Piliarová Katarína /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 20
4. Slamková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
7. Bartková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 16
8. Horváthová Monika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
9. Fabianová Nina /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 8
9. Fialková Zoja /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
11. Holíková Nela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Agility dievčatá 6 ročné

1. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 32
2. Horváthová Monika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
2. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
4. Budovcová Katarína /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 16
4. De Jong Kiara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
4. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 16
4. Rigová Sara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 16
4. Szaboová Natália /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 16
9. Sivulková Emma /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
10. Bobáková Alexandra /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
10. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 8
10. Kopčanová Martina /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
13. Beňová Martina /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 4
13. Hamajdáková Jasmína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
13. Pastirčáková Liana /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
13. Pummerová Nina Anna /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
13. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4


Agility dievčatá 7 ročné

1. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 24
1. Zelmanová Alžbeta /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 24
3. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
3. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 20
3. Martonová Nelly /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
3. Tabačková Terézia /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 20
7. Hubinská Linda /FARMEX Nitra/ - body: 12
7. Okoličányová Rebeka /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
7. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
7. Piliarová Ela /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 12
11. Bayerová Olívia /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
11. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
11. Pavelková Lilien /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
14. Blizmanová Alexandra /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
14. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
14. Medveďová Paula /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
14. Sudová Ema /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 8 ročné

1. Polakovičová Lucia /Karate klub Detva/ - body: 36
2. Škorvánková Alžbeta /Športová škola karate, o. z./ - body: 28
3. Bajanová Denisa /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
4. Hatalová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
4. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
6. Dominika Vnuková /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
6. Dziedzinová Lara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
6. Hagarová Anetka /Karate klub Nováky/ - body: 12
6. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
10. Bednarčíková Dominika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
10. Markovičová Tamara /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
10. Vojtaššaková Laura /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 8
13. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 4
13. Čubová Karin /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
13. Frolová Viktória /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
13. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
13. Kočišová Katarína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
13. Markovičová Tamara /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
13. Zajačková Ema /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 9 ročné

1. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 36
2. Zeumerová Alexandra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 32
3. Krnáčová Natália /Karate klub Detva/ - body: 28
4. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 24
5. Grznárová Michelle /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
6. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
6. Hroncová Katarína /Karate klub Detva/ - body: 12
6. Sekelská Alexandra Katarína /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
9. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
9. Ladiková Nela /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
11. De Jong Kimi /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
11. Dudášová Daniela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
11. Pavlíková Laura /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
11. Sláviková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
11. Solčanská Paulína /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
11. Tatiana Ľuptáková /Karate klub Detva/ - body: 4


Agility dievčatá 10 ročné

1. Kadlecajová Viktória /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 36
2. Majdiaková Laura /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 28
3. Kucová Lea /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 24
4. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 16
5. Domoráková Nina /FARMEX Nitra/ - body: 12
5. Štefaneková Sofia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
5. Švolíková Sára /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
5. Vachalková Ivana /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
9. Andacká Nina /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
9. Bajanová Alica /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
9. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 8
9. Ferencová Karin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
9. Hroncová Katarína /Karate klub Detva/ - body: 8
9. Ilenčíková Ester /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
9. Klimentová Linda /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
16. Babilia Svetlana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
16. Královská Júlia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
16. Smreková Vanesa /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Agility dievčatá 11 ročné

1. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 32
2. Dvorská Lucia /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Patai Stella /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 24
2. Velesová Deana /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 24
5. Bugárová Alžbeta /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 16
6. Kováčová Viviana /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
6. Medveďová Viktória /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 12
6. Zacharová Ema /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
9. Frolová Helena /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
9. Györiová Sofia Hyacinta /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
9. Horáčková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
9. Lenka Jušková /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 8
9. Michalová Viktória /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
9. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
15. Černáková Bibiana /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
15. Glatzová Barbora /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
15. Jaššová Amália Anna /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
15. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Agility chlapci 5 roční

1. Beňo Rafael /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 32
2. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
3. Tóth Lukáš /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 20
4. Balucha Kryštof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 16
4. Rumanovský Lukáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
6. Hafid Sofian /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
6. Hlinka Miroslav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
6. Kaleta Matej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
6. Oros Nicolas /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
6. Ružička Lucas /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
6. Slosiar Juraj /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 12
12. Simonides Lukáš Ján /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
12. Sládek Timotej /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
14. Benedikovič Dominik /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 4
14. Božoň Jaroslav /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
14. Galko Matej /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
14. Havlas Eduard /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
14. Németh Marko /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4


Agility chlapci 6 roční

1. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
1. Kollár Tomáš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 24
3. Gendeš Juraj /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
3. Matiaško Richard /FARMEX Nitra/ - body: 16
3. Mesároš Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 16
6. Cápay Leo /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 12
6. Horváth Theo /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
6. Chlpek Roman /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 12
6. Laučik Patrik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
6. Molčan Tobias /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 12
6. Soták Oskar /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 12
12. Hrnčárik Peter /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
12. Nosáľ Tomáš /Karate klub Detva/ - body: 8
12. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 8
12. Tököly Alex /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
16. Hafid Sofian /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
16. Huszár Benjamin /FARMEX Nitra/ - body: 4
16. Mančev Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
16. Weinreb Jakub /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 7 roční

1. Konečný Alex /FARMEX Nitra/ - body: 36
2. Bodnár Oliver /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 24
2. Borovička Roman /FARMEX Nitra/ - body: 24
4. Doncs Eugen /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
4. Györi Radovan Michael /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
4. Vasilík Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
7. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
7. Neuschl Roman /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
9. Gulán Hugo /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
9. Krakovský Tadeáš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
9. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
9. Kutlák Kamil /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
9. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
9. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
15. Haško Adam /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
15. Plučinský Roman /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
15. Schmitzing Simon /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Agility chlapci 8 roční

1. Kvasnica Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 32
2. Bello Alexander /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 24
2. Gendeš Dávid /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
2. Koval David /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
5. Pavlovič Mário /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 20
6. Lamačka Matúš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
6. Majstrák Tobias Ľubomír /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
6. Žabka Oliver /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
9. Drahoš Šimon /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 8
9. Chovanec Daniel /Karate klub Detva/ - body: 8
9. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
9. Veterný Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 8
9. Vrana Erik /Karate klub Detva/ - body: 8
14. Dado Alex /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 4
14. Huang Victor /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
14. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
14. Pitoňák Jakub /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4


Agility chlapci 9 roční

1. Halaška Adam /FARMEX Nitra/ - body: 32
1. Zelina Jakub /Športová škola karate, o. z./ - body: 32
3. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 24
4. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 16
4. Hudec Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
4. Pollák Michal /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
4. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 16
8. Mojžiš Ivan /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 12
8. Olbert Patrik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
8. Petruška Mathias - Rafael /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
11. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
12. Bako Maxim /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
12. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
12. Pardus Christopher /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
12. Zelina Martin /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
12. Zelman Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 10 roční

1. Chrenko Ján /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 32
1. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 32
3. Cisár Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
3. Marko Martin /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 24
5. Bayer Matúš /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
5. Preisser Luca /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 20
7. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
8. Gyulaffy Peter /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
8. Chovanec Martin /Karate klub Detva/ - body: 8
8. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
8. Šafár Samuel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
12. Eleganczyk Bartolomej /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
12. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
12. Mičetic Adrián /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 4
12. Pardus Christopher /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
12. Uhrík Maxim /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4


Agility chlapci 11 roční

1. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 24
1. Marko Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
1. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 24
4. Hudák Matej /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 20
5. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 16
5. Mašlej Martin /Karate klub Detva/ - body: 16
5. Porjanda Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 16
5. Šuna Matej /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 16
9. Mališ Filip /Karate klub Detva/ - body: 12
10. Kašprišin Marko /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
10. Mesároš Jakub /Karate klub Detva/ - body: 8
10. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
10. Sáraz Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
14. Katrenič Dávid Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
14. Majba Jakub /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
14. Studený Patrik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
14. Šafár Samuel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4


Kata dievčatá 5 rokov

1. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 24
2. Černáková Olívia /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
2. Hrubcová Lýdia /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 16
4. Jakubíková Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
5. Bartková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
5. Horváthová Monika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
7. Bystrická Stela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 6
8. Holíková Nela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky

1. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 32
2. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
3. Rigová Sara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 12
3. Tabačková Terézia /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
5. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 6
5. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 6
7. Burzová Bianka /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
8. Dudová Ester /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2
8. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
8. Jenčová Petra /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
8. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
8. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
8. Martonová Nelly /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
8. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kata dievčatá 6-7 rokov pokročilé

1. Bayerová Olívia /Športová škola karate, o. z./ - body: 28
2. Chrastinová Klára /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
3. Bežáková Alena /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 12
3. Kortišová Karolína /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
5. Ševčíková Natália /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 10
6. Okoličányová Rebeka /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky

1. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 24
2. Dominika Vnuková /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
3. Hatalová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 14
4. Zeumerová Alexandra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 10
5. Bajanová Denisa /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
6. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 4
6. Solčanská Paulína /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
6. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 4
6. Wenderlová Miriam /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 4
10. De Jong Kimi /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
10. Grueberová Nella /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
10. Kiššková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
10. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
10. Kutláková Ema /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
10. Podolanová Tamara /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
10. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
10. Tesličková Tereza /Budokan Samaria/ - body: 2


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé

1. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 24
1. Grznárová Michelle /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
3. Pavlíková Laura /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 18
4. Škorvánková Alžbeta /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
5. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
5. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 6
7. Koníková Hana /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
8. Hagarová Anetka /Karate klub Nováky/ - body: 2
8. Hóková Patrícia /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
8. Kulíková Simona /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
8. Repková Juliana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Zajačková Ema /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky

1. Sklenková Lucia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 28
2. Patai Stella /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 16
3. Bajanová Alica /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 10
4. Komorová Martina /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 8
4. Kucová Lea /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
6. Biľová Barbora /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 6
7. Klimentová Linda /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
7. Kršiaková Nikola /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
7. Podolanová Tereza /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
7. Túšová Tamara /Karate škola KAIZEN Prešov, o. z./ - body: 4
7. Velesová Deana /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
12. Chrastinova Petra /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
12. Kleinová Karin /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
12. Majdiaková Laura /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
12. Malá Liliana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
12. Palková Kristína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
12. Švecová Stela /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé

1. Mišejová Simona /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 24
2. Predanocy Linda /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
3. Niková Alica /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 10
3. Štefaneková Sofia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 10
5. Borisová Vanessa /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 8
5. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
5. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 8
8. Jeseničová Nina /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
8. Kadlecajová Viktória /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
8. Malchová Karin /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
8. Škorvánková Hana /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
12. Kováčová Viviana /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
12. Luptáková Natália Lea /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 2
12. Pavelová Alica /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
12. Švolíková Sára /Športová škola karate, o. z./ - body: 2


Kata chlapci 5 rokov

1. Balucha Kryštof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 32
2. Beňo Rafael /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
3. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
4. Tóth Lukáš /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 6
5. Rumanovský Lukáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
5. Sebastian Surovka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
7. Sládek Timotej /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci

1. Macko Samuel /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 36
2. Gendeš Juraj /Športová škola karate, o. z./ - body: 10
2. Kalafut Nikolas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 10
4. Kováčik Šimon /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 8
4. Krakovský Tadeáš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
6. Hrnčárik Peter /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
6. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
6. Tapfer Andrej /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
6. Tvaruška Peter /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
6. Vasilík Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
11. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
11. Györi Radovan Michael /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
11. Hazucha Peter Silvester /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
11. Kozárik Dominik /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2
11. Krčmárik Samuel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2
11. Molčan Tobias /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
11. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
11. Tóth Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2


Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí

1. Konečný Alex /FARMEX Nitra/ - body: 28
2. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
2. Doncs Eugen /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
4. Titka Peter /FARMEX Nitra/ - body: 14
5. Malcho Lukáš /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 6
6. Foltín Milan /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
6. Horváth Theo /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
8. Bodnár Oliver /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2


Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci

1. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 24
2. Kvasnica Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
2. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
4. Šipkovský Jozef /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 10
5. Smatana Marcel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 6
6. Chovanec Jakub /FARMEX Nitra/ - body: 4
6. Nedoroščík Daniel /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
6. Olbert Patrik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
9. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
9. Drahoš Šimon /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 2
9. Eliáš Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
9. Chovanec Martin /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
9. Kostolný Karol /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 2
9. Mišľan Sebastián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
9. Sabol Tadeáš /Karate Klub Revúca/ - body: 2
9. Zelman Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2


Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí

1. Bako Maxim /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
2. Gendeš Dávid /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
2. Halaška Adam /FARMEX Nitra/ - body: 16
2. Hudec Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
5. Zelina Jakub /Športová škola karate, o. z./ - body: 10
6. Hyben Benjamín /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
6. Lamačka Matúš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
6. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 4
6. Zelina Martin /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
10. Dúcky Móric /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
10. Gulán Gregor /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
10. Huang Victor /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
10. Jesenič Peter /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
10. Koval David /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
10. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
10. Udodov Yelysey /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci

1. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Remeň Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
3. Garai Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
4. Mokoš Adrián /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 10
4. Šafár Samuel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 10
6. Hudák Matej /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 6
7. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
7. Šuták Peter /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
7. Uhrík Maxim /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
10. Gyomrai Ján /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
10. Lendacký Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
10. Marčišovský Matúš /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
10. Rybár Dominik /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 2
10. Šuna Matej /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
10. Weinreb Dominik /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
10. Zakarovský Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí

1. Dávid Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 32
2. Muller Juraj /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 16
3. Kosík Kristián /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
3. Piatnička Daniel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
5. Majba Jakub /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
5. Majcher Adam /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
7. Dobiáš Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
7. Filip Denis /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
7. Chalupčík Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
7. Kostelný Lukáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
11. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
11. Marko Martin /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
11. Roháľ Ján /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
11. Sáraz Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg

1. Hamajdáková Jasmína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 24
2. Černáková Olívia /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 20
3. Jenčová Petra /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 16
4. Bežáková Alena /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
5. Bartková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 6
6. Horváthová Monika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
6. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
8. Burzová Bianka /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
8. Holíková Nela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg

1. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 36
2. Chrastinová Klára /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
3. Kičková Abigail /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 10
4. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 8
4. Michálková Natália /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 8
6. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 6
6. Slamková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 6
8. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
8. Okoličányová Rebeka /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
10. Hrubcová Lýdia /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2
10. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
10. Pastirčáková Liana /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 28kg

1. Novotná Victoria /Karate klub MUGEN/ - body: 28
2. Martonová Nelly /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 24
3. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
4. Ševčíková Natália /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 10
5. Pišojová Adela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
6. Prečuchová Janka /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
6. Stašková Sarah /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
6. Zelmanová Alžbeta /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg

1. Hubinská Linda /FARMEX Nitra/ - body: 36
2. Tabačková Terézia /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 16
3. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 14
4. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 12
5. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 10
6. Rigová Sara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
7. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
7. Medveďová Paula /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky

1. Bajanová Denisa /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Ondrkálová Vanesa /Karate klub MUGEN/ - body: 20
3. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 10
4. Chudá Alexandra /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
4. Ladiková Nela /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
6. Dominika Vnuková /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
6. Kiššková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 6
6. Železňáková Kristína /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 6
9. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
10. Holíková Hana /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé

1. Krnáčová Natália /Karate klub Detva/ - body: 36
2. Vašíčková Viktória /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 16
3. Vrabcová Veronika /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
4. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 10
5. Repková Juliana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
6. Grznárová Michelle /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky

1. Balážová Melissa /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 32
2. Zeumerová Alexandra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 24
3. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
4. Ilavská Kristína /FARMEX Nitra/ - body: 8
5. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 4
5. Kuciaková Sára /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
5. Rumanovská Zoe /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
5. Veisová Natália /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
9. Ďuricová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
9. Dziedzinová Lara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
9. Hulinová Ema /Karate klub Detva/ - body: 2
9. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
9. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé

1. Boboková Zoja /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 32
2. Polakovičová Lucia /Karate klub Detva/ - body: 20
3. Hóková Patrícia /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 12
3. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
5. Dudášová Daniela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg začiatočníčky

1. De Jong Kimi /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
2. Čonková Zorislava /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 18
3. Lanková Michaela /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 16
4. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 12
4. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
6. Hatalová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
6. Štipalová Karin /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
6. Veisová Natália /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
9. Bednarčíková Dominika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
9. Grmanová Alexandra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg pokročilé

1. Koníková Hana /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Tahotná Petra /Seigokan/ - body: 20
3. Knížatová Ester /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
4. Škorvánková Alžbeta /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočníčky

1. Podolanová Tamara /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
1. Solčanská Paulína /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
3. Kočišová Katarína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 16
4. Verebová Bianka /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
5. Rovenská Zuzana /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
5. Tesličková Tereza /Budokan Samaria/ - body: 4


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokročilé

1. Sekelská Alexandra Katarína /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 36
2. Szigetiová Flóra /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 20
3. Kurucz Erika Réka /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
3. Tatiana Ľuptáková /Karate klub Detva/ - body: 12
5. Kulíková Simona /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg začiatočníčky

1. Hroncová Katarína /Karate klub Detva/ - body: 24
2. Bajanová Alica /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
2. Kucová Lea /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 20
4. Ferencová Karin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
4. Klimentová Linda /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
4. Kopáčová Hana /FARMEX Nitra/ - body: 4
4. Šebestová Sára /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
4. Vachalková Ivana /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
9. Huťková Ivana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
9. Marková Michaela /Karate klub Kanianka/ - body: 2
9. Neustadtová Alica /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg pokročilé

1. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 28
2. Borisová Vanessa /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 16
3. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 10
4. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 8
4. Korčoková Petra /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
4. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
7. Švolíková Sára /Športová škola karate, o. z./ - body: 6
8. Jarošová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
9. Kuricová Ema /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 2
9. Smreková Vanesa /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg začiatočníčky

1. Sklenková Lucia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 22
2. Masláková Magdaléna Mária /Karate klub MUGEN/ - body: 14
3. Bačová Petra /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
3. Kučerová Radoslava /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
5. Baloghová Olívia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 10
6. Bugárová Alžbeta /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
6. Selingová Alexandra /Karate klub MUGEN/ - body: 8
8. Verebová Anička /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 4
9. Huťková Ivana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pokročilé

1. Mišovýchová Zuzana /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 36
2. Černáková Bibiana /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 20
3. Zacharová Ema /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 16
4. Malchová Karin /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 12
5. Andacká Nina /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
5. Bruothová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
5. Horáčková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
5. Niková Alica /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
5. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
5. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg začiatočníčky

1. Malá Liliana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 32
2. Lorenčíková Lucia /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 16
3. Majdiaková Laura /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 14
4. Čonková Dorotea /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
4. Kaliská Nina /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 8
6. Laciová Melánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
7. Kučerová Radoslava /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
7. Pauerová Alexandra /FARMEX Nitra/ - body: 4
9. Bobaľová Barbora /Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica/ - body: 2
9. Brezovská Sofia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
9. Domoráková Nina /FARMEX Nitra/ - body: 2
9. Chrastinova Petra /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pokročilé

1. Glatzová Barbora /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 24
1. Špániková Nina /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 24
3. Slivková Juliette /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
4. Vážanová Terézia /Karate klub Kanianka/ - body: 10
5. Jeseničová Nina /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 8
6. Klimačková Eva /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 6
7. Královská Júlia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
7. Medveďová Viktória /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 4
9. Andacká Nina /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
9. Kalamárová Alexandra /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky

1. Ozsvaldová Lea /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 36
2. Dvorská Lucia /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
2. Šnírerová Simona /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
4. Podolanová Tereza /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
5. Komorová Martina /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
5. Uramová Nicoleta /Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica/ - body: 4
5. Velesová Deana /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
8. Biľová Barbora /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
8. Chrastinova Petra /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
8. Kleinová Karin /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
8. Kmeťová Daniela /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
8. Kopecká Lujza /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 2
8. Majkutová Margaréta /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Palková Kristína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé

1. Gahírová Ivana /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 20
2. Luptáková Natália Lea /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 18
3. Čela Ariana Nikoleta /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
4. Buchtová Stefania /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 14
5. Guzejová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
6. Pápayová Natália /FARMEX Nitra/ - body: 6
7. Lakatošová Erika /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4
7. Škorvánková Hana /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
9. Babilia Svetlana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
9. Biela Alexandra /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
9. Medveďová Viktória /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 2
9. Rigó Rebecca /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2
9. Šofráneková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg

1. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 36
2. Hubočáni Dávid /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 18
3. Kováčik Šimon /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 8
3. Macko Samuel /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 8
5. Kalafut Nikolas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 6
5. Kretter Michal /FARMEX Nitra/ - body: 6
5. Titka Peter /FARMEX Nitra/ - body: 6
8. Balucha Kryštof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
8. Štrba Richard /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
10. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
10. Gendeš Juraj /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
10. Grolmus Šimon /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
10. Huszár Benjamin /FARMEX Nitra/ - body: 2
10. Nosáľ Tomáš /Karate klub Detva/ - body: 2
10. Slosiar Juraj /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg

1. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 36
2. Bodnár Oliver /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 16
3. Gašpar Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
4. Borovička Roman /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
6. Györi Radovan Michael /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
7. Návoj Lukáš /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
7. Sihelník Ján /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 4
7. Šenšel Richard /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
10. Alexa Michal /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
10. Balucha Maxim /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
10. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
10. Kutlák Kamil /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
10. Schmitzing Simon /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg

1. Konečný Alex /FARMEX Nitra/ - body: 36
2. Krakovský Tadeáš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
3. Krempaský Maximilián /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 10
3. Kubaška Šimon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 10
5. Tapfer Andrej /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 6
6. Kázik Adam /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
6. Mesároš Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
6. Štrus Marko Kristián /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
9. Ochaba Maxim /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 2
9. Rust Marek Colin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Tóth Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg

1. Vasilík Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 36
2. Foltín Milan /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 20
3. Plučinský Roman /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
3. Šimko Jakub /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Kán Matúš /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
5. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
5. Oravec Mathias /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
5. Štrauss Dušan Martin /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
9. Krčmárik Samuel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2
9. Urban Jakub /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci

1. Rybanský Daniel /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 28
2. Veterný Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 20
3. Farkaš Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 16
4. Dado Alex /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 8
4. Šalko Aurel /Karate klub Detva/ - body: 8
6. Kiss Bence /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4
6. Kratochvíl Kay /FARMEX Nitra/ - body: 4
6. Škovran Oliver /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
6. Tropp Marek /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
10. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
10. Lahuta Michal /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
10. Paulik Nikolaj /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg pokročilí

1. Gašpar Miroslav /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 36
2. Pavlovič Mário /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 16
3. Žabka Oliver /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
4. Bako Maxim /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
5. Dúcky Móric /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
5. Kiš Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
7. Kotek Dominik /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci

1. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 26
2. Greguš Alexander /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 12
2. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
4. Chrenko Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
4. Nedoroščík Daniel /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
4. Olbert Patrik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
4. Veterný Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 8
8. Surovčík Matúš /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 6
9. Zelman Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 4
10. Jaroš Miroslav /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
10. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
10. Lupták Adam /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 2
10. Néma Michal /Budokan Samaria/ - body: 2
10. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
10. Ostertág Dávid /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
10. Vagaský Timon /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
10. Žabka Oliver /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí

1. Kvasnica Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 28
2. Bello Alexander /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 20
3. Lamačka Matúš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 14
4. Hyben Benjamín /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
5. Halaška Adam /FARMEX Nitra/ - body: 6
5. Koval David /Športová škola karate, o. z./ - body: 6
7. Kubáň Daniel /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
7. Udodov Yelysey /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
9. Huang Victor /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
9. Krempaský Martin /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci

1. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 24
2. Mácha Martin /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 14
3. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
3. Eliáš Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
5. Dudadík Adam /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 10
6. Chovanec Jakub /FARMEX Nitra/ - body: 8
6. Mišľan Sebastián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
8. Hluško Filip /Budokan Samaria/ - body: 4
8. Kuťka Matias /FARMEX Nitra/ - body: 4
10. Geletko Alex /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
10. Psotka Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí

1. Kurčina Erik /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 36
2. Chovanec Daniel /Karate klub Detva/ - body: 12
2. Petráš Roland /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 12
4. Kubaška Matúš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 10
5. Eliáš Ondrej /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 8
5. Loch Tomáš /FARMEX Nitra/ - body: 8
7. Lavo Denis /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
8. Jesenič Peter /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
8. Lenárd Jakub /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci

1. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 24
2. Piga Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 14
3. Pardus Christopher /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
4. Pollák Michal /Športová škola karate, o. z./ - body: 10
5. Ďurian Šimon /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Petruška Mathias - Rafael /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
5. Szántó Gergely /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8
8. Jablonský Michal /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 6
9. Džačovský Matej /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
9. Chovanec Martin /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
9. Jaroš Michal /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
9. Juskanič Jozef /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Šimko Adam Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí

1. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 36
2. Beňo Urban /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
2. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
4. Felber Samuel /FARMEX Nitra/ - body: 10
4. Michálek Jakub /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 10
6. Lehotský Gregor /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
7. Váczy Peter /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
8. Polakovič Peter /Karate klub Detva/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci

1. Vrabec Matej /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 20
2. Ivanič Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 16
3. Lesinský Jakub Emanuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
3. Sihelník Matej /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 12
5. Ebeid Samuel /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 8
5. Mičetic Adrián /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 8
7. Gašpar Dominik /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
7. Nemček David /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 4


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí

1. Mečír Lukas /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 26
2. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 22
3. Cisár Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
4. Chrenko Ján /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 10
4. Pechota Jakub /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 10
6. Cséfalvay Peter /Seigokan/ - body: 8
7. Bartoš Viliam /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
8. Cséfalvay Pavol /Seigokan/ - body: 2
8. Marko Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci

1. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 36
2. Uhrík Maxim /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
3. Boris Marko /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 12
4. Sukop Gregor /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 10
5. Kristian Kilik /Karate klub MUGEN/ - body: 6
5. Lajstrík Jakub /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
5. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 6
8. Remeň Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
8. Walter Adam /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
10. Gabura Samuel /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2
10. Hamara Christian /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
10. Vaverčák René /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí

1. Ivančík Oliver /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 16
2. Hlavačka Samuel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
2. Majba Jakub /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
2. Mesároš Jakub /Karate klub Detva/ - body: 12
2. Sáraz Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
6. Marko Martin /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 10
7. Bartoš Viliam /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
7. Broďani Alexander /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
7. Duchovič Damián /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
7. Kašprišin Marko /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
7. Preisser Luca /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
7. Rešovský Daniel /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 4
13. Majcher Adam /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
13. Suchý Filip /Seigokan/ - body: 2
13. Zríni Samuel /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci

1. Šafár Samuel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 22
2. Gazdík Šimon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 20
3. Kaliský David /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 16
4. Hudák Matej /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 12
5. Farkaš Andrej /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 6
5. Garai Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
5. Gavliak Peter /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
8. Kočiš Radovan /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
8. Šuták Peter /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
10. Kališka Jerguš Ján /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 2
10. Zakarovský Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí

1. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 28
2. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
2. Majba Jakub /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
2. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
5. Mašlej Martin /Karate klub Detva/ - body: 10
6. Horaček Peter /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 6
6. Křesťák Patrik /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 6
8. Dobiáš Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
8. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
8. Mančík Bruno /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4
8. Sáraz Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
12. Chovanec Martin /Karate klub Detva/ - body: 2
12. Porjanda Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci

1. Pristáč Andrej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 36
2. Katrenič Dávid Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
3. Mokoš Adrián /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 10
3. Uhrík Mathias /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 10
5. Marčišovský Matúš /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
5. Pardus Christopher /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
7. Blažek Mikuláš /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 4
8. Hagyari Peter Christián /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Počarovský Róbert /FARMEX Nitra/ - body: 2
8. Podradský Simon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
8. Rybák Nikolas /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
8. Sedmák Adam /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
8. Václavík Jozef /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
8. Venger Matej /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
8. Žitný Matej /FARMEX Nitra/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí

1. Bohunický Lukáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 28
2. Turaz Lenny /FARMEX Nitra/ - body: 20
3. Kováč Simon /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 16
4. Vasilík Viliam Jozef /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
5. Roháľ Ján /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 10
6. Králik Tomáš /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 6
7. Fabian Maroš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
7. Gruber Benjamín /Budokan Samaria/ - body: 2
7. Hnyk Ronald /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
7. Hodgson Oliver /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
7. Chymo Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
7. Kostelný Lukáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Vaľko Filip /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2