SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV 1. kolo - 21.09.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 10 9 5 24
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 6 5 17
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 5 2 5 12
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 5 2 2 9
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 0 3 7
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 0 1 4
7. FARMEX Nitra 2 4 4 10
8. TORASHIRO Nitra, o. z. 2 3 1 6
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 1 2 5
10. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 2 1 2 5
11. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 2 1 1 4
12. Karate klub Detva 1 2 2 5
13. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 1 3 5
14. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 1 1 3
15. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 1 0 2
16. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 1 0 2
17. Karate klub Trstená, o. z. 1 1 0 2
18. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 3 4
19. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 1 0 1 2
20. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 0 1 2
21. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 3 2 5
22. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 3 1 4
23. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 6 8
24. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 1 5 6
25. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 2 3
26. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 1 1 2
27. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 1 0 1
28. Shotokan karate Košice 0 1 0 1
29. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 3 3
30. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 3 3
31. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
32. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
33. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
34. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
35. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
36. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
37. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 0 0
38. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
39. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
40. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 6 5 17
2. Športová škola karate, o. z. 6 5 4 15
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 5 2 4 11
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 5 2 2 9
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 0 2 5
6. FARMEX Nitra 2 4 4 10
7. TORASHIRO Nitra, o. z. 2 3 1 6
8. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 2 1 1 4
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 1 1 4
10. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 0 1 3
11. Karate klub Detva 1 2 2 5
12. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 1 3 5
13. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 1 1 3
14. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 1 0 2
15. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 3 4
16. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 2 3
17. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 0 1 2
18. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 3 2 5
19. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 3 1 4
20. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 2 3
21. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 1 1 2
22. Karate klub Trstená, o. z. 0 1 0 1
23. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 1 0 1
24. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 3 3
25. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
26. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
27. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
28. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 1 1
29. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
30. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 0 0
31. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
32. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 0 0
33. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
34. Shotokan karate Košice 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 30 18 5 53
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 18 12 5 35
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 4 5 24
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 4 2 21
5. FARMEX Nitra 6 8 4 18
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 0 3 15
7. TORASHIRO Nitra, o. z. 6 6 1 13
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 0 1 10
9. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 6 2 2 10
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 2 2 10
11. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 4 6 10
12. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 6 2 1 9
13. Karate klub Detva 3 4 2 9
14. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 2 3 8
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 6 2 8
16. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 6 1 7
17. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 5 7
18. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 2 1 6
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 3 6
20. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 2 0 5
21. Karate klub Trstená, o. z. 3 2 0 5
22. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 2 0 5
23. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 0 1 4
24. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 3 0 1 4
25. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 2 4
26. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 1 3
27. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 3 3
28. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 3 3
29. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 2 0 2
30. Shotokan karate Košice 0 2 0 2
31. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
32. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
33. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
34. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
35. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
36. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
37. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 0 0
38. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
39. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
40. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 18 12 5 35
2. Športová škola karate, o. z. 18 10 4 32
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 4 4 23
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 4 2 21
5. FARMEX Nitra 6 8 4 18
6. TORASHIRO Nitra, o. z. 6 6 1 13
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 0 2 11
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 2 1 9
9. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 6 2 1 9
10. Karate klub Detva 3 4 2 9
11. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 2 3 8
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 6 2 8
13. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 0 1 7
14. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 6 1 7
15. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 2 1 6
16. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 3 6
17. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 2 0 5
18. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 2 5
19. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 0 1 4
20. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 2 4
21. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 1 3
22. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 3 3
23. Karate klub Trstená, o. z. 0 2 0 2
24. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 2 0 2
25. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
26. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
27. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
28. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 1 1
29. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
30. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 0 0
31. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
32. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 0 0
33. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
34. Shotokan karate Košice 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 16.11.2019
SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV 1. kolo - 21.09.2019



Kata mladšie kadetky 12-13 rokov začiatočníčky

1. Kučerová Júlia /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 24
2. Krempaská Alexandra /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
3. Meňhertová Sofia Anna /Shotokan karate Košice/ - body: 8
4. Hrubá Lenka /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
4. Chudá Viktória /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
4. Thorpe Tamara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Kata mladšie kadetky 12-13 rokov pokročilé

1. Borisová Vanessa /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 24
2. Grznárová Michelle /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
3. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 6
3. Mišejová Simona /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 6
5. Kadlecajová Viktória /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Predanocy Linda /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4
8. Horáčková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
8. Kopáčová Zuzana /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 2
8. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
8. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
12. Jeseničová Nina /TORNADO TEAM Nitra, o. z./ - body: 0


Kata kadetky 14-15 rokov

1. Bruňanská Kristína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 16
1. Lišková Laura /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 16
3. Školníková Viktória /Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen/ - body: 12
4. Kňazovčíková Nina /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
5. Hrnčáriková Marika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 6
6. Adámková Lenka /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
6. Bednarčíková Simona /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
6. Gamová Nataša /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
6. Kondllová Emma /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 2
6. Novorolská Eva /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
6. Pogányová Bettyna /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
6. Šebeňová Hana Tereza /Športová škola karate, o. z./ - body: 2


Kata juniorky 16-17 rokov

1. Čukanová Michaela /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Takáčová Tereza /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Niková Soňa /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
3. Slováková Adriana /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
5. Kimáková Júlia /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
6. Pavlíková Terézia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
6. Zvolenská Nicol /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2


Kata staršie juniorky 18-20 rokov

1. Vaňušaniková Jana /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
2. Jakubechová Nikola /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
2. Vaňová Vanda /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
4. Merašická Nikoleta /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
4. Mičková Klaudia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
6. Púčiková Simona /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2


Kata mladší kadeti 12-13 rokov začiatočníci

1. Gyulaffy Peter /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
2. Denčiak Jakub Ján /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
2. Weinreb Dominik /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
4. Rejda Oliver /Športová škola karate, o. z./ - body: 6
5. Weissabel Patrik /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
6. Mrug Marko /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Paul Michal /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
6. Simko Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kata mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí

1. Muller Juraj /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 24
2. Cisár Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
3. Dobiáš Samuel /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 6
3. Chalupčík Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 6
5. Galuev Vladimír /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 4
5. Kosík Kristián /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Urgošík Šimon /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
8. Fitos Ádám /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2
8. Kostelný Lukáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
8. Nedoroščík Daniel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
8. Oravec Kornel /Karate klub Miyagi Lučenec, o. z./ - body: 2
12. Mátyus Michal /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 0
12. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 0


Kata kadeti 14-15 rokov

1. Šlehofer Richard /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
2. Hrčka Roman /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Kodaj Simon /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
3. Rebro Matej /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
5. Mamák Matúš /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
5. Mercek Adam /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
5. Sečkár Šimon /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
8. Guttmann Márk /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 2
8. Hyben Hugo /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
8. Miklovics Damian /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 2
8. Pintér Patrik /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 2


Kata juniori 16-17 rokov

1. Duhan Dárius /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
1. Pišta Jaroslav /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 16
1. Stelcl Adam /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 16
4. Schlosser Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 6
5. Hrčka Roman /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
6. Fuzák Patrik /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
6. Kocian Dávid /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2


Kata starší juniori 18-20 rokov

1. Szolár Pavol /Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen/ - body: 20
2. Smoliga Julian Enrik /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 12
3. Čorba Radoslav /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 10
4. Kopáč Martin /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 4
4. Šípek Martin /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 40kg začiatočníčky

1. Huťková Ivana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Pauerová Alexandra /FARMEX Nitra/ - body: 16
3. Bábiková Adela /Karate klub MUGEN/ - body: 4


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 40kg pokročilé

1. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
1. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
1. Zeumerová Alexandra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
4. Ondrkálová Vanesa /Karate klub MUGEN/ - body: 8
5. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 6
6. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
6. Marková Michaela /FARMEX Nitra/ - body: 4
8. Borisová Vanessa /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
8. Bruothová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
8. Niková Alica /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
8. Sláviková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Švolíková Sára /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
8. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg začiatočníčky

1. Kučerová Júlia /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 12


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg pokročilé

1. Mišovýchová Zuzana /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 24
2. Malchová Karin /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 8
2. Malchová Karin /TORNADO TEAM Nitra, o. z./ - body: 8
2. Zacharová Ema /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
5. Laciová Melánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
6. Kučerová Radoslava /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
6. Majdiaková Laura /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
8. Bugárová Alžbeta /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
8. Horáčková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
8. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg začiatočníčky

1. Halajová Bibiana /Karate klub Detva/ - body: 12


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg pokročilé

1. Jeseničová Nina /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 12
1. Jeseničová Nina /TORNADO TEAM Nitra, o. z./ - body: 12
3. Glatzová Barbora /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
3. Kalamárová Alexandra /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Dvorská Lucia /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 6
5. Slivková Juliette /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
5. Špániková Nina /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
8. Bytčanek Stella /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
8. Kaliská Nina /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 4
10. Andacká Nina /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
10. Geletková Laura /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
10. Szigetiová Flóra /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg začiatočníčky

1. Krempaská Alexandra /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
2. Halajová Bibiana /Karate klub Detva/ - body: 12
3. Kovalčík Michaela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
4. Thorpe Tamara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg pokročilé

1. Erdélyiová Nina /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 16
2. Luptáková Natália Lea /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
3. Buchtová Stefania /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 8
3. Šoltésová Viktória /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Čela Ariana Nikoleta /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
5. Lakatošová Erika /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4
5. Ozsvaldová Lea /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
5. Rigo Rebecca /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4
5. Šnírerová Simona /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
10. Jaššová Amália Anna /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
10. Kmeťová Daniela /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
10. Kopecká Lujza /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 2
10. Šofráneková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
14. Guzejová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 0


Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg

1. Mrázová Lucia /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 16
2. Kvasnicová Nina /TORNADO TEAM Nitra, o. z./ - body: 12
2. Kvasnicová Nina /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 12
4. Bandurová Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
5. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
5. Mesiariková Karolína /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Roháľová Lívia /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 4
8. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg

1. Helferová Veronika /FARMEX Nitra/ - body: 20
2. Černická Zuzana /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
2. Vlasáková Adela /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 12
4. Pechotová Aneta /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 6
5. Baková Rebeka /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
5. Melišová Ema /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
7. Bušniaková Terézia /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
7. Kőtelesová Sarah Jessica /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Nováková Monika /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
7. Vanková Patrícia /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg

1. Mesárošová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 16
2. Bolečková Viktória /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 14
3. Hóková Ella /FARMEX Nitra/ - body: 12
4. Vargová Tünde Emese /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 10
5. Pápištová Ema /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Váczy Anna /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
7. Dobáková Katarína /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 2
7. Dufalová Veronika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Kučerová Timea /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
7. Nový Lucia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
7. Polónyová Bianka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
7. Vargová Zuzana /FARMEX Nitra/ - body: 2
13. Pogányová Bettyna /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 0


Kumite juniorky 16-17 rokov do 48kg

1. Šimčíková Kristína /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 24
2. Herditzka Muriel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 8


Kumite juniorky 16-17 rokov do 53kg

1. Schlettová Diana /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
1. Suchá Bianka /Seigokan/ - body: 12
3. Langová Katarína /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
3. Rajčanová Natália /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Kimáková Júlia /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
5. Koleková Alexandra /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Melišová Ema /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4


Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg

1. Zimnikovalová Zoja /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 16
2. Podobová Emma /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 14
3. Herditzka Vivien /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 12
4. Vargová Natália /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 8
5. Václavíková Michaela /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
5. Vargová Natália /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 4
7. Tapferová Kristína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
7. Ťažká Terézia /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov nad 59kg

1. Krivdová Sára /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 24
2. Pevalová Miroslava /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 16
3. Bryndzová Michaela /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
4. Bakayová Zita /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 4
4. Bakayová Zita /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
4. Tannhauserová Katarína /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 4
7. Vaščáková Romana /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 50kg

1. Veisová Dominika /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Spálová Tereza /Športová škola karate, o. z./ - body: 16


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 55kg

1. Kabáčová Nikola /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
1. Rajčanová Natália /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
3. Krošláková Monika /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 61kg

1. Bogárová Dominika /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
1. Hrnková Sára /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
3. Kotruchová Terézia /Karate klub Detva/ - body: 8
3. Rusňáková Natália /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
5. Nehilová Mercedes /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 68kg

1. Tapajčíková Tatiana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Láliová Viktória /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov nad 68kg

1. Jelžová Nina /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Pekarčíková Monika /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 16
3. Masárová Veronika /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
3. Stohlová Paulína /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov OPEN

1. Tapajčíková Tatiana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 20
2. Jelžová Nina /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
3. Bogárová Dominika /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
4. Stohlová Paulína /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 4


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg začiatočníci

1. Illéš Artur /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 12
2. Markovič Sebastián /FARMEX Nitra/ - body: 8
3. Jankela Oliver /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 4


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg pokročilí

1. Ivančík Oliver /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 16
2. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
3. Chrenko Ján /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
3. Majcher Adam /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
5. Bartoš Viliam /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
5. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
8. Cisár Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
8. Cséfalvay Pavol /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
8. Gregorovič Michal /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
8. Mališ Filip /Karate klub Detva/ - body: 2
8. Mečír Lukas /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
8. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
8. Sihelník Matej /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg začiatočníci

1. Mrug Marko /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 20
2. Simko Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg pokročilí

1. Majba Jakub /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 14
2. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 12
3. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
3. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
3. Sáraz Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
6. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
7. Gazdík Šimon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
7. Kurčina Erik /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 4
9. Broďani Alexander /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
9. Chovanec Martin /Karate klub Detva/ - body: 2
9. Radvanský Dan /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
9. Suchý Filip /Seigokan/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg začiatočníci

1. Gyulaffy Peter /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
2. Weinreb Dominik /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Denčiak Jakub Ján /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
4. Rejda Oliver /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
4. Simko Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
6. Báleš Dominik /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg pokročilí

1. Papp Zoltán /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 20
1. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 20
3. Sitár Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 6
4. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Duchovič Damián /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
4. Garai Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
4. Hamza Radim /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
8. Babka Peter /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
8. Pristáč Andrej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Uhrík Mathias /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg začiatočníci

1. Weissabel Patrik /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
2. Giertl Adam /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 12
3. Flimel Tobias /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
3. Paul Michal /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg pokročilí

1. Králik Tomáš /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 24
2. Kováč Simon /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 12
3. Horaček Peter /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 8
4. Křesťák Patrik /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 6
5. Chudík Filip /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
5. Katrenič Dávid Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
5. Korečko Adrián /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
8. Felber Samuel /FARMEX Nitra/ - body: 2
8. Ivan Valentino /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
8. Varga Maroš /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci

1. Matejovič Jakub /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg pokročilí

1. Bohunický Lukáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Antoš Vojtěch /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
2. Turaz Lenny /FARMEX Nitra/ - body: 12
4. Kostelný Lukáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
5. Kolesár Nikolas /Shotokan karate Košice/ - body: 2
5. Lopatka Ladislav /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
5. Nagy Balázs /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 2
5. Roháľ Ján /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg

1. Maňko Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
1. Sečkár Šimon /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
3. Čiaky Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
4. Dolnický Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Mečír Samuel /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 6
6. Duda Matúš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
7. Brajerčík Ján /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Karabín Viktor /FARMEX Nitra/ - body: 2
7. Lanko Matej /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 2
7. Linhart Leo /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg

1. Kmeť Andrej /Karate klub Detva/ - body: 20
2. Žbodák Timotej /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Fabian Matúš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 10
4. Kočuta Michal /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 8
5. Krupa Alex /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 6
6. Mácha Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
6. Mamák Matúš /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
8. Pintér Patrik /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg

1. Chudík Adam /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 20
2. Žbodák Timotej /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Vereš Peter /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 8
4. Harant Matúš /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
5. Čanky Šimon /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
5. Masaryk Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Radoš Ľubomír /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
8. Ilčín Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
8. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg

1. Kešelák Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 24
2. Bagocký Samuel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 10
3. Mojzeš Dávid /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 8
4. Jurkulák Dávid /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 6
5. Geršic Roman /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 4
5. Lalík Lukáš /Karate klub Detva/ - body: 4
5. Prievozník Šimon /Seigokan/ - body: 4
8. Giňa Bartolomej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Vereš Peter /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg

1. Bagaev Malik /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
2. Válek Šimon /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 16
3. Drajna Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 6
3. Šenšel Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
5. Celík Michal /Karate klub Detva/ - body: 4
5. Klimek Daniel /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 4
7. Mojzeš Dávid /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
7. Tomašovič Martin /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 55kg

1. Černický Jakub /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
1. Tvrdoň Andrej /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Bugoš Adam /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 8


Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg

1. Štetina Jakub /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 16
2. Černický Jakub /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
2. Tvrdoň Andrej /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
4. Jurík Matej /FARMEX Nitra/ - body: 8
5. Martykán Timotej /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 6
6. Čanky Matúš /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4


Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg

1. Poliak Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
2. Loch Lukáš Samuel /FARMEX Nitra/ - body: 12
2. Masaryk Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
4. Jurák Adam /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
5. Harvančík Filip /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 6
6. Hauser Igor /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
6. Kožák Karol /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
8. Jalowiczor Marko /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
8. Melicher Matej /Športová škola karate, o. z./ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 76kg

1. Čela Aris Nikolas /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
1. Šimun Marek /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
3. Černický Juraj /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
4. Gama Karol /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
4. Kocian Dávid /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
4. Melicher Matej /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
4. Šebok Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 4
8. Ambróz Jozef /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
8. Gilla Matúš /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov nad 76kg

1. Pavlák Marek /FARMEX Nitra/ - body: 24
2. Janovčík Maroš /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 16
3. Turčaník Michal /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 8
4. Gama Karol /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
4. Szabó Kristián /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
6. Divílek Patrik /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
6. Drajna Damian /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
6. Svitek Adam /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 2


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 60kg

1. Andryeyev Konstyantyn /Športová škola karate, o. z./ - body: 12


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 67kg

1. Hajdu Matej /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
1. Maroši David /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Andráš Martin /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
3. Tapajčík Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
5. Andryeyev Konstyantyn /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Riedl Denis /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
7. Polyacsko Martin /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 75kg

1. Bagaev Mimolat /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
1. Podsklan David /FARMEX Nitra/ - body: 12
1. Vanka Zdenko /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
4. Šutiak Pavel /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
5. Fančo Tomáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 84kg

1. Kósa Tomáš /FARMEX Nitra/ - body: 20
2. Gyurík Adi /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
3. Šebok Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Šimák Ján /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov nad 84kg

1. Jóba Attila /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12


Kumite starší juniori 18-20 rokov OPEN

1. Andryeyev Konstyantyn /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
1. Vanka Zdenko /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
3. Bagaev Mimolat /Športová škola karate, o. z./ - body: 8