Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo a Majstrovstvá Slovenska v kumite družstiev 6-7 ročných - 16.02.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 11 5 15 31
2. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 7 10 6 23
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 7 8 6 21
4. FARMEX Nitra 6 4 8 18
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 4 7 17
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 5 6 13 24
7. Karate klub KUMADE Topoľčany 4 2 4 10
8. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 4 2 1 7
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 6 9 18
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 3 11 17
11. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 0 4
12. Karate klub Detva 3 0 1 4
13. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 9 6 17
14. Karate Klub Žilina, o. z. 2 3 4 9
15. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 2 7 11
16. Karate klub Krupina, o. z. 2 2 2 6
17. Telocvičná jednota Sokol Žilina 2 2 1 5
18. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 2 1 5 8
19. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 1 3 6
20. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 1 3 6
21. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 1 1 4
22. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 1 0 3
23. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 2 1 0 3
24. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 4 3 8
25. Karate klub Trstená, o. z. 1 2 3 6
26. Mestský športový klub Kežmarok 1 1 3 5
27. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 1 2 4
28. KARATE KLUB ZOKU 1 1 2 4
29. Karate klub MUGEN 1 1 0 2
30. Karate klub Asahi Ružomberok 1 1 0 2
31. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 2 3
32. Budokan Samaria 1 0 1 2
33. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 0 0 1
34. Karate klub Dolný Kubín 1 0 0 1
35. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 0 1
36. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 3 0 3
37. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 2 4
38. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 1 2 3
39. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 2 3
40. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 1 2
41. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 0 1
42. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 2 2
43. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 2 2
44. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
45. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
46. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
47. Seigokan 0 0 0 0
48. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 5 2 6 13
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 4 9 16
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 1 4 8
4. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 0 4
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 2 3 3 8
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 1 4 7
7. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 2 1 3 6
8. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 1 3 6
9. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 2 1 1 4
10. Telocvičná jednota Sokol Žilina 2 0 1 3
11. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 0 1 3
12. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 3 4 8
13. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 2 3 6
14. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 2 3 6
15. Karate klub Asahi Ružomberok 1 1 0 2
16. Karate klub MUGEN 1 1 0 2
17. Karate klub Krupina, o. z. 1 1 0 2
18. Športová škola karate, o. z. 1 0 8 9
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 2 3
20. Budokan Samaria 1 0 1 2
21. Karate klub Dolný Kubín 1 0 0 1
22. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 0 1
23. Karate klub Detva 1 0 0 1
24. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 3 0 3
25. Karate Klub Žilina, o. z. 0 2 3 5
26. Karate klub Trstená, o. z. 0 2 1 3
27. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 2 3
28. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 1 2
29. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 1 2
30. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 1 1 2
31. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 0 1
32. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 0 1
33. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 0 1
34. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 2 2
35. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 1 1
36. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
37. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 1 1
38. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 1 1
39. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
40. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
41. Seigokan 0 0 0 0
42. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
43. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 0 0
44. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
45. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
46. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
47. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 11 6 15 32
2. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 8 9 6 23
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 7 10 7 24
4. FARMEX Nitra 6 4 9 19
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 4 8 18
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 5 6 13 24
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 4 6 9 19
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 4 2 5 11
9. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 4 2 1 7
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 3 11 17
11. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 0 4
12. Karate klub Detva 3 0 1 4
13. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 9 6 17
14. Karate Klub Žilina, o. z. 2 3 4 9
15. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 2 7 11
16. Karate klub Krupina, o. z. 2 2 2 6
17. Telocvičná jednota Sokol Žilina 2 2 1 5
18. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 2 1 5 8
19. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 1 3 6
20. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 1 3 6
21. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 1 1 4
22. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 2 1 0 3
23. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 1 0 3
24. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 4 3 8
25. Karate klub Trstená, o. z. 1 2 3 6
26. Mestský športový klub Kežmarok 1 1 3 5
27. KARATE KLUB ZOKU 1 1 2 4
28. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 1 2 4
29. Karate klub MUGEN 1 1 0 2
30. Karate klub Asahi Ružomberok 1 1 0 2
31. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 2 3
32. Budokan Samaria 1 0 1 2
33. Karate klub Dolný Kubín 1 0 0 1
34. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 0 0 1
35. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 0 1
36. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 3 0 3
37. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 2 4
38. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 2 3
39. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 1 2 3
40. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 1 2
41. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 0 1
42. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 2 2
43. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 2 2
44. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
45. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
46. Seigokan 0 0 0 0
47. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
48. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 33 10 15 58
2. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 21 20 6 47
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 21 16 6 43
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 15 12 13 40
5. FARMEX Nitra 18 8 8 34
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 18 8 7 33
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 9 12 9 30
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 18 6 30
9. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 9 6 11 26
10. Karate klub KUMADE Topoľčany 12 4 4 20
11. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 12 4 1 17
12. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 4 7 17
13. Karate Klub Žilina, o. z. 6 6 4 16
14. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 8 3 14
15. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 6 2 5 13
16. Karate klub Krupina, o. z. 6 4 2 12
17. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 2 0 11
18. Telocvičná jednota Sokol Žilina 6 4 1 11
19. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 2 3 11
20. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 2 3 11
21. Karate klub Detva 9 0 1 10
22. Karate klub Trstená, o. z. 3 4 3 10
23. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 2 1 9
24. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 6 2 0 8
25. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 2 0 8
26. Mestský športový klub Kežmarok 3 2 3 8
27. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 2 2 7
28. KARATE KLUB ZOKU 3 2 2 7
29. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 6 0 6
30. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 4 2 6
31. Karate klub MUGEN 3 2 0 5
32. Karate klub Asahi Ružomberok 3 2 0 5
33. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 2 5
34. Budokan Samaria 3 0 1 4
35. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 2 2 4
36. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 2 4
37. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 0 0 3
38. Karate klub Dolný Kubín 3 0 0 3
39. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 0 3
40. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 1 3
41. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 0 2
42. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 2 2
43. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 2 2
44. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
45. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
46. Seigokan 0 0 0 0
47. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
48. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 9 8 9 26
2. FARMEX Nitra 15 4 6 25
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 2 4 15
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 6 6 3 15
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 6 4 13
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 2 4 12
7. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 2 0 11
8. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 6 2 3 11
9. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 2 3 11
10. Športová škola karate, o. z. 3 0 8 11
11. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 4 3 10
12. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 4 3 10
13. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 2 1 9
14. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 0 1 7
15. Telocvičná jednota Sokol Žilina 6 0 1 7
16. Karate Klub Žilina, o. z. 0 4 3 7
17. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 6 0 6
18. Karate klub MUGEN 3 2 0 5
19. Karate klub Krupina, o. z. 3 2 0 5
20. Karate klub Asahi Ružomberok 3 2 0 5
21. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 2 5
22. Karate klub Trstená, o. z. 0 4 1 5
23. Budokan Samaria 3 0 1 4
24. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 2 4
25. Karate klub Dolný Kubín 3 0 0 3
26. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 0 3
27. Karate klub Detva 3 0 0 3
28. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
29. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 2 1 3
30. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 1 3
31. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 0 2
32. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 0 2
33. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 0 2
34. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 2 2
35. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 1 1
36. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
37. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
38. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
39. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 1 1
40. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 1 1
41. Seigokan 0 0 0 0
42. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
43. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 0 0
44. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
45. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
46. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
47. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 33 12 15 60
2. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 24 18 6 48
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 21 20 7 48
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 15 12 13 40
5. FARMEX Nitra 18 8 9 35
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 18 8 8 34
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 12 12 9 33
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 18 6 30
9. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 9 6 11 26
10. Karate klub KUMADE Topoľčany 12 4 5 21
11. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 12 4 1 17
12. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 4 7 17
13. Karate Klub Žilina, o. z. 6 6 4 16
14. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 8 3 14
15. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 6 2 5 13
16. Karate klub Krupina, o. z. 6 4 2 12
17. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 2 0 11
18. Telocvičná jednota Sokol Žilina 6 4 1 11
19. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 2 3 11
20. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 2 3 11
21. Karate klub Detva 9 0 1 10
22. Karate klub Trstená, o. z. 3 4 3 10
23. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 2 1 9
24. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 2 0 8
25. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 6 2 0 8
26. Mestský športový klub Kežmarok 3 2 3 8
27. KARATE KLUB ZOKU 3 2 2 7
28. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 2 2 7
29. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 6 0 6
30. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 4 2 6
31. Karate klub MUGEN 3 2 0 5
32. Karate klub Asahi Ružomberok 3 2 0 5
33. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 2 5
34. Budokan Samaria 3 0 1 4
35. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 2 2 4
36. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 2 4
37. Karate klub Dolný Kubín 3 0 0 3
38. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 0 3
39. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 0 0 3
40. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 1 3
41. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 0 2
42. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 2 2
43. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 2 2
44. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
45. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
46. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
47. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
48. Seigokan 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo a Majstrovstvá Slovenska v kumite družstiev 6-7 ročných - 16.02.2019
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo a Majstrovstvá Slovenska v kumite družstiev 8-9 ročných - 23.03.2019



Agility dievčatá 5 ročné

1. Ághová Chiara /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 24
2. Hubinská Alica /FARMEX Nitra/ - body: 20
2. Kučerová Adelka /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 20
4. Fraňová Nela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
4. Gazdíková Jasmína /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
4. Urikova Mia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 16
7. Kučerová Lenka /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
7. Šutáková Alexandra /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
9. Baluchová Štefánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 6 ročné

1. Bello Izabela Alima /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 24
1. Póšová Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
3. Bystrická Stela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
4. Suchánová Adela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
5. Horváthová Monika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
6. Bartková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
6. Černáková Olívia /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
6. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
9. Holíková Nela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
9. Jánošová Dajana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
9. Kerekešová Ema /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
9. Kružeková Karin /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 4
9. Mošková Tamara /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 7 ročné

1. Pummerová Nina Anna /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
2. Beňová Martina /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 16
2. De Jong Kiara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
4. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
4. Sivulková Emma /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
4. Slamková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
4. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 12
8. Augustínová Olívia /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
8. Hasová Nina /1. Karate Club Pezinok/ - body: 8
8. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
11. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
11. Horváthová Monika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
11. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
11. Moravcová Karolína /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
11. Stanová Stella /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 8 ročné

1. Bayerová Olívia /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
1. Okoličányová Rebeka /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
3. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
4. Zelmanová Alžbeta /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 16
5. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
6. Hubinská Linda /FARMEX Nitra/ - body: 8
6. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
6. Piačeková Sára /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 8
9. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
9. Pavelková Lilien /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
9. Piliarová Ela /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 4
9. Polunová Eva /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 4
9. Tabačková Terézia /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
9. Turoczyová Petra /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 9 ročné

1. Polakovičová Lucia /Karate klub Detva/ - body: 24
2. Bajanová Denisa /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
2. Škorvánková Alžbeta /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
4. Dominika Vnuková /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 16
5. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
6. Bednarčíková Dominika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
6. Ďuricová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 8
6. Hulinová Ema /Karate klub Detva/ - body: 8
6. Markovičová Tamara /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
6. Zajačková Ema /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
11. Kočišová Katarína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
11. Kubišová Sandra /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
11. Uhlárová Anastázia /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Agility dievčatá 10 ročné

1. Krnáčová Natália /Karate klub Detva/ - body: 24
1. Zeumerová Alexandra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 24
3. De Jong Kim /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
4. Rovenská Zuzana /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 16
5. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 12
6. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
6. Pavlíková Laura /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
6. Sláviková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
6. Švolíková Sára /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
10. Grmanová Nela /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
10. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
10. Nikolaj Tina /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
10. Rumanovská Zoe /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 11 ročné

1. Kadlecajová Viktória /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
2. Kucová Lea /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 16
2. Vachálková Ivana /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
4. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 12
4. Ferencová Karin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
4. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
7. Bajanová Alica /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
7. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 8
7. Kuricová Ema /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 8
7. Laciová Melánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
7. Majdiaková Laura /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
7. Soós Sofia /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
13. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 5 roční

1. Benedikovič Dominik /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 24
1. Doncs Viktor /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
3. Božoň Jaroslav /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 16
3. Halecký Marcus /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 16
3. Siwek David /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 16
6. Beňuška Matej /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 12
6. Gallo Mário /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
6. Marton Michal /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
9. Gyulaffy Jozef /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
9. Hubočáni Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
9. Chovanec Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 4


Agility chlapci 6 roční

1. Bohunický Tomáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
1. Kaleta Matej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 20
1. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 20
4. Jäger Peter /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
5. Hafid Sofian /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
5. Rumanovský Lukáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
7. Balucha Krištof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
7. Hlinka Miroslav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
7. Sebastian Surovka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
10. Fabo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
10. Fogada Maxim /FARMEX Nitra/ - body: 4
10. Gerda Tobias /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
10. Némethy Radoslav /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
10. Oros Nicolas /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 7 roční

1. Gendeš Juraj /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
2. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
2. Matiaško Richard /FARMEX Nitra/ - body: 16
2. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 16
2. Tököly Alex /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
6. Huszár Benjamin /FARMEX Nitra/ - body: 12
6. Kalafut Nikolas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
6. Kupčák Lucas /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
9. Cápay Leo /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 8
10. Bábel Branislav /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
10. Hrebenár Marek /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
10. Mančev Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
10. Mesároš Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4


Agility chlapci 8 roční

1. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
2. Konečný Alex /FARMEX Nitra/ - body: 20
2. Soltész Patrik /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 20
4. Doncs Eugen /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
4. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 16
6. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
7. Györi Radovan Michael /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
7. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
7. Macko Samuel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 8
10. Holec Teo /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
10. Chovanec Jakub /FARMEX Nitra/ - body: 4
10. Janovčík Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 9 roční

1. Gendeš Dávid /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
1. Lamačka Matúš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
3. Koval David /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
4. Bello Alexander /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
4. Dado Alex /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 12
4. Chrenko Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
4. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
4. Žabka Oliver /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
9. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
10. Chovanec Daniel /Karate klub Detva/ - body: 4
10. Veterný Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 10 roční

1. Baliga Samuel /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 12
1. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
1. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 12
1. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 12
1. Petruška Mathias - Rafael /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
1. Pollák Michal /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
1. Zelman Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 12
8. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
8. Greguš Alexander /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 8
8. Kiš Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
8. Ostertág Dávid /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
8. Tóth Mihály Viktor /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 8
13. Halaška Adam /FARMEX Nitra/ - body: 4
13. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
13. Loch Tomáš /FARMEX Nitra/ - body: 4
13. Mojžiš Ivan /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 4
13. Nedoroščík Daniel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4


Agility chlapci 11 roční

1. Cisár Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
1. Chrenko Ján /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
3. Bayer Matúš /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Hóz Damian /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 12
3. Marko Martin /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 12
6. Bartoš Viliam /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
6. Denčiak Jakub Ján /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
6. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
6. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
6. Šafár Samuel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
11. Gyulaffy Peter /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
11. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
11. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
11. Mičetic Adrián /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 4
11. Mojžiš Ivan /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 4


Kata dievčatá 5 rokov

1. Bežáková Natália /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 24
2. Urikova Mia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 16
3. Šutáková Alexandra /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
4. Baluchová Štefánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
4. Fraňová Nela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
4. Gazdíková Jasmína /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4


Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky

1. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 24
2. Horváthová Monika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
3. Pummerová Nina Anna /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
4. Dudová Ester /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 6
5. Dršková Nella /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
5. Hasová Nina /1. Karate Club Pezinok/ - body: 4
5. Hrubcová Lýdia /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 4
8. Augustínová Olívia /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
8. Bartková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
8. Stanová Stella /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
8. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
8. Zemčáková Isabel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2


Kata dievčatá 6-7 rokov pokročilé

1. Burzová Bianka /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 24
2. De Jong Kiara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
2. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
4. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
5. Černáková Olívia /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
5. Jakubíková Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
5. Ševčíková Natália /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
8. Holíková Nela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Schmidt Monika /Športová škola karate, o. z./ - body: 2


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky

1. Kiššková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 24
2. Lukáčová Lucia /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 12
3. Bednarčíková Dominika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
4. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
4. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
4. Ševčíková Viktória /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
7. Galbavá Lenka /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
7. Kerekešová Nina /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
7. Krásna Lucia /Budokan Samaria/ - body: 2
7. Lašová Natália /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Markovičová Tamara /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
7. Milčíková Romana /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Stašková Sarah /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Szalayová Sára /Budokan Samaria/ - body: 2


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé

1. Dominika Vnuková /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
2. Škorvánková Alžbeta /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 10
4. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
4. Wenderlová Miriam /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 8
6. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
6. Okoličányová Rebeka /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
8. Bežáková Alena /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
8. Grueberová Nella /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
8. Knížatová Ester /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky

1. Grmanová Nela /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
2. Blažeková Barbora /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 14
3. Ilenčíková Ester /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 10
4. Kutláková Ema /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
5. Kučerová Júlia /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 6
6. Nikolaj Tina /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
6. Železňáková Kristína /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 4
8. Ferencová Karin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Jakubčáková Karin /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
8. Kovalčík Michaela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Macková Ema /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 2
8. Šimunková Nina /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé

1. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 16
1. Štefaneková Sofia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
3. Borisová Vanessa /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 12
4. Bajanová Denisa /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
4. Kadlecajová Viktória /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
4. Predanocy Linda /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 4
4. Sláviková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
4. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4
9. Grznárová Michelle /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
9. Malchová Karin /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
9. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
9. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kata chlapci 5 rokov

1. Benedikovič Dominik /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 24
2. Gallo Mário /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
3. Marton Michal /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
4. Doncs Viktor /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
4. Gyulaffy Jozef /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
6. Beňuška Matej /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
6. Halecký Marcus /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
6. Hamajdák Noel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
6. Chovanec Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 2


Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci

1. Hrebenár Marek /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 16
2. Beňo Dávid /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 12
3. Belák Matúš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
3. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
5. Bohunický Tomáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
5. Brezovský Lukáš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
5. Dzugas Jakub /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
8. Bača Markus /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
8. Hlinka Miroslav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
8. Mančev Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Rumanovský Lukáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
8. Sebastian Surovka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
8. Simonides Lukáš Ján /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
8. Tóth Lukáš /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
8. Verčimak Martin /Seigokan/ - body: 2


Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí

1. Gendeš Juraj /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
2. Kalafut Nikolas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
3. Hrnčárik Peter /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
4. Balucha Krištof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
5. Bereš Peter /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
5. Horváth Theo /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Mesároš Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
8. Beňo Rafael /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
8. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci

1. Spáčil Samuel /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 20
1. Šuster Simon /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
3. Dankovič Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
4. Dado Alex /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 4
4. Oravčík Juraj /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
4. Poláček Max /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
4. Soltész Patrik /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
8. Barát Samuel /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
8. Huba Leonard /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
8. Slamka Filip /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Smerek Dominik /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
8. Stopka Michal /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2


Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí

1. Koval David /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
2. Macko Samuel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 14
3. Gendeš Dávid /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
4. Šipkovský Jozef /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
7. Eliáš Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
7. Hluško Filip /Budokan Samaria/ - body: 2
7. Kostolný Karol /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 2
7. Kováčik Šimon /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
7. Neuschl Roman /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
7. Smatana Marcel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
7. Tóth Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci

1. Galbavý Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
2. Majstrák Tobias Ľubomír /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Gyulaffy Peter /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
3. Šuták Peter /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
5. Kaločao Matias /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
5. Ostertág Dávid /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
5. Simko Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
5. Weissabel Patrik /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
9. Denčiak Jakub Ján /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
9. Krištofík Simon /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
9. Matuščák Michal /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 2
9. Mišľan Sebastián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí

1. Muller Juraj /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 16
1. Urgošík Šimon /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 16
3. Cisár Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
4. Dobiáš Samuel /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
4. Hudec Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
4. Kostelný Lukáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
4. Nedoroščík Daniel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
8. Bako Maxim /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
8. Bayer Matúš /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
8. Fabian Maroš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
8. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
8. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
8. Szántó Gergely /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg

1. Urikova Mia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 24
2. Bartková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 16
3. Zemčáková Isabel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg

1. Burzová Bianka /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 20
2. Beňová Martina /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 12
3. Horváthová Monika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 10
4. Černáková Olívia /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
4. Hamajdáková Jasmína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
4. Karakačanová Sofia /Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica/ - body: 4
4. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
4. Weissová Eliška /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
9. Kužmová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 28kg

1. Michálková Natália /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 24
2. De Jong Kiara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 10
3. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 8
3. Moravcová Karolína /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Bystrická Stela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
5. Slamková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
8. Dršková Nella /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
8. Schmidt Monika /Športová škola karate, o. z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg

1. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 14
2. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
3. Stanová Stella /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 10
4. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 8
5. Pummerová Nina Anna /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Suchánová Adela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Suchoňová Majka /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 4
5. Ševčíková Natália /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
9. Baluchová Štefánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Heribanová Linda /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
9. Tvrdoňová Lea /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky

1. Gajdošová Nina /FARMEX Nitra/ - body: 24
2. Ševčíková Viktória /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 12
3. Boháľová Zuzana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
4. Galbavá Lenka /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
4. Horňáková Pavlína /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
4. Kičková Abigail /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
4. Trubinská Natália /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4
8. Sprušanská Lujza /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
8. Tonková Kiara /FARMEX Nitra/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé

1. Dominika Vnuková /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
2. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 16
3. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
3. Frolová Viktória /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Okoličányová Rebeka /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
6. Bežáková Alena /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
6. Jenčová Petra /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky

1. Hulinová Ema /Karate klub Detva/ - body: 24
2. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
2. Kubišová Sandra /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
4. Halama Nina /Seigokan/ - body: 4
4. Jaššová Adriana Šarlota /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
4. Kiššková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
4. Moravcová Karolína /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
8. Kičová Lucia /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
8. Prečuchová Janka /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
8. Raceková Nina /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé

1. Novotná Victoria /Karate klub MUGEN/ - body: 24
2. Martonová Nelly /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 16
3. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
3. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
3. Okoličányová Rebeka /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
3. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
3. Vrabcová Veronika /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
3. Zelmanová Alžbeta /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 4
9. Pišojová Adela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg začiatočníčky

1. Kivoňová Nela /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 20
2. Ilcsiková Izabella /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
3. Ilcsíková Izabella /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8
3. Uhlárová Anastázia /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
5. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
5. Pavelková Lilien /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg pokročilé

1. Hubinská Linda /FARMEX Nitra/ - body: 20
1. Ilavská Kristína /FARMEX Nitra/ - body: 20
3. Hóková Patrícia /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Dziedzinová Lara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
4. Tabačková Terézia /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
6. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
6. Piačeková Sára /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočníčky

1. Domján Dorka Zsófia /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 24
2. Bednarčíková Dominika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
3. Balčáková Liliana /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
4. Krásna Lucia /Budokan Samaria/ - body: 4
5. Markovičová Tamara /Športová škola karate, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokročilé

1. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 16
1. Škorvánková Alžbeta /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
3. Knížatová Ester /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 14
4. Kočišová Katarína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
5. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 4
5. Medveďová Paula /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
7. Čonková Zorislava /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
7. Tesličková Tereza /Budokan Samaria/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg začiatočníčky

1. Železňáková Kristína /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 20
2. Kopáčová Hana /FARMEX Nitra/ - body: 12
3. Vachálková Ivana /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg pokročilé

1. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 20
2. Krnáčová Natália /Karate klub Detva/ - body: 12
3. Chudá Alexandra /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
3. Ondrkálová Vanesa /Karate klub MUGEN/ - body: 8
5. Vašíčková Viktória /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 6
6. Borisová Vanessa /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg začiatočníčky

1. Doležajová Olívia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 14
2. Grmanová Nela /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Rumanovská Zoe /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
4. Ferencová Karin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
5. Pauerová Alexandra /FARMEX Nitra/ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pokročilé

1. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
1. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
1. Zeumerová Alexandra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
4. Soós Sofia /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 10
5. Bajanová Alica /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
5. Boboková Zoja /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
5. Ondrkálová Vanesa /Karate klub MUGEN/ - body: 4
5. Švolíková Sára /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
9. Caňová Simona /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
9. Kortišová Soňa /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
9. Kuricová Ema /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 2
9. Vrabcová Veronika /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg začiatočníčky

1. Konôpková Danka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
2. Pauerová Alexandra /FARMEX Nitra/ - body: 12
3. Magurová Martina /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 8
4. Krakovská Monika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
5. Štegenová Sofia /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pokročilé

1. Andacká Nina /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
1. Malchová Karin /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 12
3. Balážová Melissa /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 10
4. Lanková Michaela /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 8
5. Domoráková Nina /FARMEX Nitra/ - body: 6
6. De Jong Kim /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
6. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
6. Polakovičová Lucia /Karate klub Detva/ - body: 4
6. Sláviková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
10. Bruothová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
10. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
10. Kucová Lea /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky

1. Rovenská Zuzana /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 20
2. Majdiaková Laura /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
3. Krempaská Alexandra /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
3. Nikolaj Tina /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 8
5. Kovalčík Michaela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
6. Jakubčáková Karin /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé

1. Jeseničová Nina /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 24
2. Rigo Rebecca /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
3. Szigetiová Flóra /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8
4. Piešťanská Dominika /Seigokan/ - body: 6
5. Čela Ariana Nikoleta /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
5. Chrastinová Petra /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Tahotná Petra /Seigokan/ - body: 4
8. Biľová Barbora /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
8. Bytčanek Stella /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
8. Kučerová Radoslava /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
8. Lorenčíková Lucia /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 2
8. Tatiana Ľuptáková /Karate klub Detva/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg

1. Fogada Maxim /FARMEX Nitra/ - body: 20
2. Matiaško Richard /FARMEX Nitra/ - body: 12
3. Babička Ondrej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
4. Balucha Krištof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
4. Hrebenár Marek /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 6
6. Beňo Rafael /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
6. Dzugas Jakub /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
8. Božoň Jaroslav /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
8. Halecký Marcus /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Hrnčárik Peter /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
8. Kaleta Matej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Mihula Gabriel Alexander /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg

1. Kalafut Nikolas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
2. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
2. Gendeš Juraj /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
4. Hatala Mathias /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
5. Breče Andrej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
5. Holec Benjamín /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Kolej Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
8. Huszár Benjamin /FARMEX Nitra/ - body: 2
8. Matiaško Richard /FARMEX Nitra/ - body: 2
8. Ostertág Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
8. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Unterfranc Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg

1. Bohunický Tomáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
1. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
3. Bača Markus /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
3. Bubeník Miroslav /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
5. Bábel Branislav /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Jäger Peter /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
7. Mančev Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Peknušiak Patrik /Karate klub Detva/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg

1. Mesároš Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
2. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 16
3. Simonides Lukáš Ján /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
4. Bereš Peter /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
4. Sekula Šimon /Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica/ - body: 4
4. Szabó Damián /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
7. Briestenský Jakub /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 2
7. Daniš Vladimír /Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica/ - body: 2
7. Gabrhel Alexander /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 2
7. Žilík Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci

1. Dankovič Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 20
2. Kretter Michal /FARMEX Nitra/ - body: 16
3. Laššák Dárius /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 8
4. Jablonský Matúš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
4. Shepialevich Vladzislav /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
4. Soltész Patrik /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg pokročilí

1. Farkaš Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 14
2. Žabka Oliver /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
3. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 10
3. Bodnár Oliver /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 10
5. Kováčik Šimon /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 8
5. Titka Peter /FARMEX Nitra/ - body: 8
7. Hubočáni Dávid /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
7. Macko Samuel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 2
7. Potocký Lukáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci

1. Dado Alex /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 24
2. Kolej Samuel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
3. Kiška Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
4. Kampa Martin /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
4. Kováč Matùš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
4. Nosko Samuel /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
7. Barát Samuel /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
7. Lackovič Jaroslav /1. Karate Club Pezinok/ - body: 2
7. Novorolský Richard /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
7. Odráška Matúš /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
7. Rák Damian /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí

1. Rybanský Daniel /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 14
2. Koval David /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
2. Žabka Oliver /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
4. Kubaška Šimon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
5. Bello Alexander /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
5. Gašpar Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
5. Julény Alex /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
5. Pavlovič Mário /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
9. Pavlovič Mario /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
9. Sihelník Ján /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2
9. Šalko Aurel /Karate klub Detva/ - body: 2
9. Uhlár Leo /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
9. Veterný Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci

1. Erdély Ruben /Budokan Samaria/ - body: 14
2. Czére Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
2. Šoltés Štefan /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
4. Kompauer Maxim /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
5. Jánoška Oliver /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
6. Košarišťan Marek /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 4
6. Rochovský Samuel /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
6. Šajban Alexander /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
9. Kamenský Marek /Karate klub Detva/ - body: 2
9. Ochaba Maxim /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 2
9. Slamka Filip /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí

1. Konečný Alex /FARMEX Nitra/ - body: 20
2. Kvasnica Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
3. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
4. Bello Alexander /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
4. Eliáš Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
4. Hyben Benjamín /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
4. Chrenko Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
8. Czinege Samuel /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2
8. Doncs Eugen /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
8. Krakovský Tadeáš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
8. Krempaský Maximilián /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
8. Sarvaš Martin /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
8. Strempek Marián /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
8. Žižák Damir /Športová škola karate, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci

1. Janovčík Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 16
2. Szántó Zalán /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
3. Krčmárik Samuel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 8
3. Ruman Lukáš /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 8
5. Andrášik Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
5. Rák Damian /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
5. Schubert Jakub /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
8. Chamula Lukáš /Karate klub Detva/ - body: 2
8. Ivanič Sebastián /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí

1. Foltín Milan /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 16
2. Kuťka Matias /FARMEX Nitra/ - body: 12
2. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
4. Chovanec Jakub /FARMEX Nitra/ - body: 8
5. Jesenič Peter /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 6
5. Vasilik Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
7. Pitoňák Jakub /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
8. Plučinský Roman /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Smatana Marcel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
8. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci

1. Galbavý Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
1. Golodžej Marko /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 20
3. Ostertág Dávid /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí

1. Cisár Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
2. Gašpar Miroslav /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
2. Gregorovič Michal /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
4. Ivanič Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 4
4. Kiš Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
6. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
6. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
6. Mičetic Adrián /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci

1. Greguš Alexander /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 24
2. Gondek Patrik /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
2. Pšenák Matúš /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 8
2. Valjanovič Alexander /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
5. Ostertág Dávid /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
5. Valjanovič Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
7. Hoppan Samuel /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
7. Kaločao Matias /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
7. Štimac Igor /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
7. Veverka Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí

1. Pechota Jakub /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 20
2. Ivančík Oliver /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 12
3. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
4. Rešovský Daniel /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 6
5. Cséfalvay Peter /Seigokan/ - body: 4
5. Eliáš Ondrej /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
5. Chrenko Ján /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
5. Uhrík Maxim /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
9. Boris Marko /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
9. Geletko Alex /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
9. Jaroš Miroslav /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
9. Petráš Roland /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci

1. Walter Adam /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 16
2. Baláž Andrej /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 14
3. Šuták Peter /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
4. Markovič Sebastián /FARMEX Nitra/ - body: 8
5. Berestetskyj Oleksii /FARMEX Nitra/ - body: 4
5. Varga Miloš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
7. Kaločao Matias /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí

1. Kurčina Erik /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 12
1. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
3. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 10
4. Bartoš Viliam /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
4. Marko Martin /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 8
6. Havlík Ľubomír /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 6
7. Loch Tomáš /FARMEX Nitra/ - body: 4
7. Sukop Gregor /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
9. Dudadík Adam /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
9. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Lajstrík Jakub /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
9. Milata Dominik /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci

1. Saniga Denis /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 24
2. Král Eugen /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 12
3. Giertl Adam /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 8
4. Flajs Jakub /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 4
4. Jablonský Michal /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
4. Rejda Oliver /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
7. Peržel Timotej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Simko Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí

1. Kostelný Lukáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
2. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
3. Gazdík Šimon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 10
4. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
4. Petruška Mathias - Rafael /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
6. Turaz Lenny /FARMEX Nitra/ - body: 4
7. Broďani Alexander /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
7. Felber Samuel /FARMEX Nitra/ - body: 2
7. Hodgson Oliver /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
7. Chovanec Martin /Karate klub Detva/ - body: 2
7. Pardus Christopher /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 2
7. Uhrík Mathias /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2