Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo a Majstrovstvá Slovenska v kumite družstiev 6-7 ročných - 16.02.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 11 5 15 31
2. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 7 10 6 23
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 7 8 6 21
4. FARMEX Nitra 6 4 8 18
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 4 7 17
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 5 6 13 24
7. Karate klub KUMADE Topoľčany 4 2 4 10
8. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 4 2 1 7
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 6 9 18
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 3 11 17
11. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 0 4
12. Karate klub Detva 3 0 1 4
13. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 9 6 17
14. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 2 3 4 9
15. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 2 7 11
16. Karate klub Krupina, o. z. 2 2 2 6
17. Telocvičná jednota Sokol Žilina 2 2 1 5
18. TORASHIRO Nitra, o. z. 2 1 5 8
19. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 1 3 6
20. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 1 3 6
21. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 1 1 4
22. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 1 0 3
23. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 2 1 0 3
24. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 4 3 8
25. Karate klub Trstená, o. z. 1 2 3 6
26. Mestský športový klub Kežmarok 1 1 3 5
27. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 1 2 4
28. KARATE KLUB ZOKU 1 1 2 4
29. Karate klub MUGEN 1 1 0 2
30. Karate klub Asahi Ružomberok 1 1 0 2
31. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 2 3
32. Budokan Samaria, o.z. 1 0 1 2
33. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 0 0 1
34. Karate klub Dolný Kubín 1 0 0 1
35. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 0 1
36. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 3 0 3
37. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 2 4
38. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 1 2 3
39. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 2 3
40. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 1 2
41. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 0 1
42. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 2 2
43. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 2 2
44. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
45. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
46. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
47. Seigokan 0 0 0 0
48. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 5 2 6 13
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 4 9 16
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 1 4 8
4. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 0 4
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 2 3 3 8
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 1 4 7
7. TORASHIRO Nitra, o. z. 2 1 3 6
8. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 1 3 6
9. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 2 1 1 4
10. Telocvičná jednota Sokol Žilina 2 0 1 3
11. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 0 1 3
12. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 3 4 8
13. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 2 3 6
14. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 2 3 6
15. Karate klub Asahi Ružomberok 1 1 0 2
16. Karate klub MUGEN 1 1 0 2
17. Karate klub Krupina, o. z. 1 1 0 2
18. Športová škola karate, o. z. 1 0 8 9
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 2 3
20. Budokan Samaria, o.z. 1 0 1 2
21. Karate klub Dolný Kubín 1 0 0 1
22. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 0 1
23. Karate klub Detva 1 0 0 1
24. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 3 0 3
25. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 2 3 5
26. Karate klub Trstená, o. z. 0 2 1 3
27. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 2 3
28. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 1 2
29. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 1 2
30. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 1 1 2
31. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 0 1
32. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 0 1
33. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 0 1
34. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 2 2
35. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 1 1
36. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
37. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 1 1
38. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 1 1
39. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
40. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
41. Seigokan 0 0 0 0
42. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
43. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 0 0
44. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
45. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
46. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
47. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 11 6 15 32
2. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 8 9 6 23
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 7 10 7 24
4. FARMEX Nitra 6 4 9 19
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 4 8 18
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 5 6 13 24
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 4 6 9 19
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 4 2 5 11
9. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 4 2 1 7
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 3 11 17
11. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 0 4
12. Karate klub Detva 3 0 1 4
13. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 9 6 17
14. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 2 3 4 9
15. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 2 7 11
16. Karate klub Krupina, o. z. 2 2 2 6
17. Telocvičná jednota Sokol Žilina 2 2 1 5
18. TORASHIRO Nitra, o. z. 2 1 5 8
19. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 1 3 6
20. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 1 3 6
21. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 1 1 4
22. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 1 0 3
23. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 2 1 0 3
24. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 4 3 8
25. Karate klub Trstená, o. z. 1 2 3 6
26. Mestský športový klub Kežmarok 1 1 3 5
27. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 1 2 4
28. KARATE KLUB ZOKU 1 1 2 4
29. Karate klub MUGEN 1 1 0 2
30. Karate klub Asahi Ružomberok 1 1 0 2
31. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 2 3
32. Budokan Samaria, o.z. 1 0 1 2
33. Karate klub Dolný Kubín 1 0 0 1
34. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 0 0 1
35. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 0 1
36. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 3 0 3
37. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 2 4
38. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 2 3
39. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 1 2 3
40. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 1 2
41. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 0 1
42. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 2 2
43. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 2 2
44. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
45. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
46. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
47. Seigokan 0 0 0 0
48. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 33 10 15 58
2. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 21 20 6 47
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 21 16 6 43
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 15 12 13 40
5. FARMEX Nitra 18 8 8 34
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 18 8 7 33
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 9 12 9 30
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 18 6 30
9. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 9 6 11 26
10. Karate klub KUMADE Topoľčany 12 4 4 20
11. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 12 4 1 17
12. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 4 7 17
13. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 6 6 4 16
14. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 8 3 14
15. TORASHIRO Nitra, o. z. 6 2 5 13
16. Karate klub Krupina, o. z. 6 4 2 12
17. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 2 0 11
18. Telocvičná jednota Sokol Žilina 6 4 1 11
19. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 2 3 11
20. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 2 3 11
21. Karate klub Detva 9 0 1 10
22. Karate klub Trstená, o. z. 3 4 3 10
23. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 2 1 9
24. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 6 2 0 8
25. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 2 0 8
26. Mestský športový klub Kežmarok 3 2 3 8
27. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 2 2 7
28. KARATE KLUB ZOKU 3 2 2 7
29. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 6 0 6
30. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 4 2 6
31. Karate klub MUGEN 3 2 0 5
32. Karate klub Asahi Ružomberok 3 2 0 5
33. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 2 5
34. Budokan Samaria, o.z. 3 0 1 4
35. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 2 2 4
36. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 2 4
37. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 0 0 3
38. Karate klub Dolný Kubín 3 0 0 3
39. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 0 3
40. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 1 3
41. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 0 2
42. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 2 2
43. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 2 2
44. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
45. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
46. Seigokan 0 0 0 0
47. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
48. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 9 8 9 26
2. FARMEX Nitra 15 4 6 25
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 2 4 15
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 6 6 3 15
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 6 4 13
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 2 4 12
7. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 2 0 11
8. TORASHIRO Nitra, o. z. 6 2 3 11
9. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 2 3 11
10. Športová škola karate, o. z. 3 0 8 11
11. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 4 3 10
12. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 4 3 10
13. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 2 1 9
14. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 0 1 7
15. Telocvičná jednota Sokol Žilina 6 0 1 7
16. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 4 3 7
17. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 6 0 6
18. Karate klub MUGEN 3 2 0 5
19. Karate klub Krupina, o. z. 3 2 0 5
20. Karate klub Asahi Ružomberok 3 2 0 5
21. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 2 5
22. Karate klub Trstená, o. z. 0 4 1 5
23. Budokan Samaria, o.z. 3 0 1 4
24. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 2 4
25. Karate klub Dolný Kubín 3 0 0 3
26. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 0 3
27. Karate klub Detva 3 0 0 3
28. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
29. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 2 1 3
30. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 1 3
31. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 0 2
32. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 0 2
33. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 0 2
34. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 2 2
35. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 1 1
36. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
37. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
38. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
39. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 1 1
40. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 1 1
41. Seigokan 0 0 0 0
42. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
43. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 0 0
44. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
45. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
46. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
47. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 33 12 15 60
2. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 24 18 6 48
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 21 20 7 48
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 15 12 13 40
5. FARMEX Nitra 18 8 9 35
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 18 8 8 34
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 12 12 9 33
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 18 6 30
9. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 9 6 11 26
10. Karate klub KUMADE Topoľčany 12 4 5 21
11. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 12 4 1 17
12. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 4 7 17
13. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 6 6 4 16
14. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 8 3 14
15. TORASHIRO Nitra, o. z. 6 2 5 13
16. Karate klub Krupina, o. z. 6 4 2 12
17. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 2 0 11
18. Telocvičná jednota Sokol Žilina 6 4 1 11
19. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 2 3 11
20. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 2 3 11
21. Karate klub Detva 9 0 1 10
22. Karate klub Trstená, o. z. 3 4 3 10
23. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 2 1 9
24. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 6 2 0 8
25. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 2 0 8
26. Mestský športový klub Kežmarok 3 2 3 8
27. KARATE KLUB ZOKU 3 2 2 7
28. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 2 2 7
29. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 6 0 6
30. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 4 2 6
31. Karate klub Asahi Ružomberok 3 2 0 5
32. Karate klub MUGEN 3 2 0 5
33. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 2 5
34. Budokan Samaria, o.z. 3 0 1 4
35. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 2 2 4
36. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 2 4
37. Karate klub Dolný Kubín 3 0 0 3
38. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 0 3
39. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 0 0 3
40. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 1 3
41. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 0 2
42. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 2 2
43. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 2 2
44. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
45. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
46. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
47. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
48. Seigokan 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo a Majstrovstvá Slovenska v kumite družstiev 6-7 ročných - 16.02.2019
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo a Majstrovstvá Slovenska v kumite družstiev 8-9 ročných - 23.03.2019
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo a Majstrovstvá Slovenska v kumite družstiev 10-11 ročných - 13.04.2019
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2019 - JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV KATA a KARATE AGILITY - 11.05.2019



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Športová škola karate, o. z. 42 21 47 110
2. FARMEX Nitra 29 18 27 74
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 23 34 33 90
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 19 21 28 68
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 19 18 27 64
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 17 16 43 76
7. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 9 9 33
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 14 18 22 54
9. Karate klub KUMADE Topoľčany 13 16 20 49
10. Karate klub Detva 12 5 4 21
11. TORASHIRO Nitra, o. z. 11 1 14 26
12. Mestský športový klub Kežmarok 10 9 15 34
13. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 10 4 5 19
14. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 9 1 6 16
15. Centrál karate klub Poprad o.z. 8 8 22 38
16. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 8 8 17 33
17. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 7 27 27 61
18. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 7 13 30 50
19. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 7 7 7 21
20. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 7 5 6 18
21. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 6 3 5 14
22. Karate klub MUGEN 6 2 4 12
23. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 5 9 15 29
24. Karate klub UNION Košice, o. z. 5 7 9 21
25. Telocvičná jednota Sokol Žilina 5 4 3 12
26. Karate klub Asahi Ružomberok 5 2 0 7
27. Karate klub Krupina, o. z. 4 7 9 20
28. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 4 3 7 14
29. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 4 1 2 7
30. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 8 20 31
31. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 8 7 18
32. Karate klub Trstená, o. z. 3 4 9 16
33. KARATE KLUB ZOKU 3 3 4 10
34. Karate Klub SABINOV, o. z. 2 4 3 9
35. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 2 3 3 8
36. Budokan Samaria, o.z. 2 2 2 6
37. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 0 7 9
38. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 3 3 7
39. Shotokan karate Košice 1 2 3 6
40. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 1 2 3 6
41. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 2 2 5
42. Karate klub Dolný Kubín 1 1 1 3
43. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 1 0 2 3
44. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 7 2 9
45. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 2 4 6
46. Seigokan 0 2 3 5
47. 1. Karate Club Pezinok 0 1 1 2
48. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 1 1 2
49. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
50. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 4 4
51. Karate Klub Revúca 0 0 2 2
52. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 2 2
53. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
54. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 0 0
55. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
56. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
57. Karate klub Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 25 11 15 51
2. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 16 10 8 34
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 16 9 10 35
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 9 5 4 18
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 8 7 8 23
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 7 6 7 20
7. Mestský športový klub Kežmarok 7 6 7 20
8. FARMEX Nitra 6 6 8 20
9. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 6 4 2 12
10. Karate klub Detva 6 1 1 8
11. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 5 7 6 18
12. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 4 4 2 10
13. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 9 13 25
14. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 8 3 14
15. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 7 7 17
16. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 3 2 8
17. KARATE KLUB ZOKU 3 2 2 7
18. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 3 5 10
19. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 2 4 8
20. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 2 2 6
21. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 4 3 8
22. Karate klub Krupina, o. z. 1 3 2 6
23. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 1 2 2 5
24. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 2 1 4
25. Shotokan karate Košice 1 1 0 2
26. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 6 5 11
27. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 3 1 4
28. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 0 2
29. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 3 4
30. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 1 1 2
31. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 1 0 1
32. 1. Karate Club Pezinok 0 1 0 1
33. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 2 2
34. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 10 7 10 27
2. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 8 0 2 10
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 4 6 16
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 5 3 10 18
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 5 10 19
6. Centrál karate klub Poprad o.z. 4 1 7 12
7. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 4 0 3 7
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 3 5 11
9. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 3 3 9
10. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 0 3
11. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 14 14 29
12. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 1 2 1 4
13. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 1 1 3
14. Karate klub Trstená, o. z. 1 0 7 8
15. TORASHIRO Nitra, o. z. 1 0 5 6
16. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 0 1 2
17. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 3 1 4
18. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 0 2
19. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 5 6
20. Shotokan karate Košice 0 1 2 3
21. Mestský športový klub Kežmarok 0 1 2 3
22. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 1 2 3
23. Karate klub Krupina, o. z. 0 1 1 2
24. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 1 1 2
25. FARMEX Nitra 0 1 1 2
26. Seigokan 0 1 0 1
27. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 0 6 6
28. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 3 3
29. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
30. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
31. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
32. KARATE KLUB ZOKU 0 0 0 0
33. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 0 0
34. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 0 0
35. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 0 0
36. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
37. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 0 0
38. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 23 11 18 52
2. TORASHIRO Nitra, o. z. 10 1 9 20
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 9 10 35 54
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 8 11 28
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 7 5 9 21
6. Športová škola karate, o. z. 7 3 22 32
7. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 10 11 27
8. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 4 5 15
9. Karate klub Detva 6 4 3 13
10. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 6 3 5 14
11. Karate klub MUGEN 6 2 4 12
12. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 5 3 2 10
13. Karate klub Asahi Ružomberok 5 2 0 7
14. Telocvičná jednota Sokol Žilina 5 1 2 8
15. Karate klub UNION Košice, o. z. 4 5 8 17
16. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 4 3 14 21
17. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 4 3 12 19
18. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 4 3 7 14
19. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 10 18 31
20. Karate klub Krupina, o. z. 3 3 6 12
21. Mestský športový klub Kežmarok 3 2 6 11
22. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 6 7 15
23. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 4 11 17
24. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 4 10 16
25. Karate klub Trstená, o. z. 2 4 2 8
26. Karate Klub SABINOV, o. z. 2 3 0 5
27. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 2 5 9
28. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 2 2 6
29. Budokan Samaria, o.z. 2 2 2 6
30. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 0 7 9
31. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 17 16 34
32. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 3 3 7
33. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 1 1 4 6
34. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 1 2 4
35. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 1 1 1 3
36. Karate klub Dolný Kubín 1 1 1 3
37. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 1 0 2 3
38. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 4 3 7
39. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 2 2 4
40. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 1 3
41. Seigokan 0 1 3 4
42. KARATE KLUB ZOKU 0 1 2 3
43. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
44. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 3 3
45. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 2 2
46. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
47. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
48. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
49. Shotokan karate Košice 0 0 1 1
50. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 0 0
51. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
52. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0
53. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
54. Karate klub Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom 0 0 0 0
55. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
56. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 4 2 1 7
2. Športová škola karate, o. z. 3 2 1 6
3. FARMEX Nitra 1 1 3 5
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 1 1 3
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 1 1 3
6. TORASHIRO Nitra, o. z. 1 0 1 2
7. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 0 0 1
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 1 5 6
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 1 2 3
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 2 3
11. Shotokan karate Košice 0 1 1 2
12. Karate klub Detva 0 1 0 1
13. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 2 2
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 2 2
15. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
16. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
17. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 0 0
18. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0
19. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 0 0


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 2 0 5
2. Športová škola karate, o. z. 3 0 1 4
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 1 3 4
4. Shotokan karate Košice 0 1 1 2
5. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 1 1 2
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 0 1
7. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 2 2
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
9. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 1 1
10. TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 1 1
11. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 0 0


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 1 1 3 5
2. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 1 0 2
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 0 1 2
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 0 1 2
5. TORASHIRO Nitra, o. z. 1 0 0 1
6. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 0 0 1
7. Športová škola karate, o. z. 0 2 0 2
8. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 0 1
9. Karate klub Detva 0 1 0 1
10. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 0 2 2
11. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 2 2
12. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 1 1
13. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
15. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
16. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 0 0
17. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0
18. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 45 22 48 115
2. FARMEX Nitra 30 19 29 78
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 20 26 25 71
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 20 22 29 71
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 19 19 31 69
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 17 16 43 76
7. Karate Klub IGLOW, o. z. 16 9 9 34
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 14 18 22 54
9. Karate klub KUMADE Topoľčany 13 16 21 50
10. Karate klub Detva 12 6 4 22
11. TORASHIRO Nitra, o. z. 12 1 15 28
12. Mestský športový klub Kežmarok 10 9 15 34
13. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 10 4 5 19
14. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 9 1 6 16
15. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 8 28 28 64
16. Centrál karate klub Poprad o.z. 8 8 22 38
17. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 8 8 18 34
18. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 7 14 32 53
19. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 7 7 7 21
20. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 7 5 7 19
21. Karate klub MUGEN 6 2 4 12
22. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 5 10 17 32
23. Karate klub UNION Košice, o. z. 5 7 9 21
24. Telocvičná jednota Sokol Žilina 5 4 3 12
25. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 5 3 3 11
26. Karate klub Krupina, o. z. 4 7 9 20
27. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 4 3 7 14
28. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 8 20 31
29. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 8 7 18
30. Karate klub Trstená, o. z. 3 4 9 16
31. KARATE KLUB ZOKU 3 3 4 10
32. Karate klub Asahi Ružomberok 3 2 0 5
33. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 1 1 5
34. Karate Klub SABINOV, o. z. 2 4 3 9
35. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 2 3 3 8
36. Budokan Samaria, o.z. 2 2 2 6
37. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 0 7 9
38. Shotokan karate Košice 1 3 4 8
39. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 1 2 3 6
40. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 2 2 5
41. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 2 2 5
42. Karate klub Dolný Kubín 1 1 1 3
43. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 1 0 2 3
44. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 7 2 9
45. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 2 4 6
46. Seigokan 0 2 3 5
47. 1. Karate Club Pezinok 0 1 1 2
48. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 1 1 2
49. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
50. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 3 3
51. Karate Klub Revúca 0 0 2 2
52. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
53. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1
54. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
55. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
56. Karate klub Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom 0 0 0 0
57. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 0 0
PDF

Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo a Majstrovstvá Slovenska v kumite družstiev 6-7 ročných - 16.02.2019
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo a Majstrovstvá Slovenska v kumite družstiev 8-9 ročných - 23.03.2019
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo a Majstrovstvá Slovenska v kumite družstiev 10-11 ročných - 13.04.2019
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2019 - JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV KATA a KARATE AGILITY - 11.05.2019



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Športová škola karate, o. z. 126 42 47 215
2. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 69 68 33 170
3. FARMEX Nitra 87 36 27 150
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 57 42 28 127
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 51 32 43 126
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 57 36 27 120
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 21 54 27 102
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 42 36 22 100
9. Karate klub KUMADE Topoľčany 39 32 20 91
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 21 26 30 77
11. Karate Klub IGLOW, o. z. 45 18 9 72
12. Mestský športový klub Kežmarok 30 18 15 63
13. Centrál karate klub Poprad o.z. 24 16 22 62
14. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 24 16 17 57
15. Karate klub Detva 36 10 4 50
16. TORASHIRO Nitra, o. z. 33 2 14 49
17. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 15 18 15 48
18. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 9 16 20 45
19. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 30 8 5 43
20. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 21 14 7 42
21. Karate klub UNION Košice, o. z. 15 14 9 38
22. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 21 10 6 37
23. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 27 2 6 35
24. Karate klub Krupina, o. z. 12 14 9 35
25. Športový klub Keido Košice, o. z. 9 16 7 32
26. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 18 6 5 29
27. Karate klub MUGEN 18 4 4 26
28. Telocvičná jednota Sokol Žilina 15 8 3 26
29. Karate klub Trstená, o. z. 9 8 9 26
30. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 12 6 7 25
31. Karate klub Asahi Ružomberok 15 4 0 19
32. KARATE KLUB ZOKU 9 6 4 19
33. Karate Klub SABINOV, o. z. 6 8 3 17
34. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 12 2 2 16
35. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 14 2 16
36. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 6 6 3 15
37. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 0 7 13
38. Budokan Samaria, o.z. 6 4 2 12
39. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 6 3 12
40. Shotokan karate Košice 3 4 3 10
41. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 3 4 3 10
42. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 4 2 9
43. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 4 4 8
44. Seigokan 0 4 3 7
45. Karate klub Dolný Kubín 3 2 1 6
46. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 3 0 2 5
47. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 4 4
48. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 2 1 3
49. 1. Karate Club Pezinok 0 2 1 3
50. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
51. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 2 2
52. Karate Klub Revúca 0 0 2 2
53. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
54. Karate klub Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom 0 0 0 0
55. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
56. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
57. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 75 22 15 112
2. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 48 20 8 76
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 48 18 10 76
4. Karate klub KUMADE Topoľčany 24 14 8 46
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 27 10 4 41
6. Mestský športový klub Kežmarok 21 12 7 40
7. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 21 12 7 40
8. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 9 18 13 40
9. FARMEX Nitra 18 12 8 38
10. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 15 14 6 35
11. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 9 14 7 30
12. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 18 8 2 28
13. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 16 3 28
14. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 12 8 2 22
15. Karate klub Detva 18 2 1 21
16. Športový klub Keido Košice, o. z. 9 6 2 17
17. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 6 5 17
18. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 12 5 17
19. KARATE KLUB ZOKU 9 4 2 15
20. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 4 4 14
21. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 8 3 14
22. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 4 2 12
23. Karate klub Krupina, o. z. 3 6 2 11
24. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 3 4 2 9
25. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 4 1 8
26. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 6 1 7
27. Shotokan karate Košice 3 2 0 5
28. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 3 5
29. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 4 0 4
30. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 2 1 3
31. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 0 2
32. 1. Karate Club Pezinok 0 2 0 2
33. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 2 2
34. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 30 14 10 54
2. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 28 14 45
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 18 8 6 32
4. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 10 10 32
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 15 6 10 31
6. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 24 0 2 26
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 12 2 7 21
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 9 6 5 20
9. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 9 6 3 18
10. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 12 0 3 15
11. Karate klub Trstená, o. z. 3 0 7 10
12. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 9 0 0 9
13. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 3 4 1 8
14. TORASHIRO Nitra, o. z. 3 0 5 8
15. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 6 1 7
16. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 5 7
17. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 2 1 6
18. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 0 6 6
19. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 0 1 4
20. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 4 0 4
21. Mestský športový klub Kežmarok 0 2 2 4
22. Shotokan karate Košice 0 2 2 4
23. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 2 2 4
24. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 1 3
25. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 2 1 3
26. FARMEX Nitra 0 2 1 3
27. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 3 3
28. Seigokan 0 2 0 2
29. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
30. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
31. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
32. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 0 0
33. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 0 0
34. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
35. KARATE KLUB ZOKU 0 0 0 0
36. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 0 0
37. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
38. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 69 22 18 109
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 27 20 35 82
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 27 16 11 54
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 34 16 53
5. Športová škola karate, o. z. 21 6 22 49
6. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 18 20 11 49
7. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 9 20 18 47
8. TORASHIRO Nitra, o. z. 30 2 9 41
9. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 21 10 9 40
10. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 12 6 14 32
11. Karate Klub IGLOW, o. z. 18 8 5 31
12. Karate klub UNION Košice, o. z. 12 10 8 30
13. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 12 6 12 30
14. Karate klub Detva 18 8 3 29
15. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 18 6 5 29
16. Karate klub MUGEN 18 4 4 26
17. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 12 6 7 25
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 12 7 25
19. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 8 11 25
20. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 8 10 24
21. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 15 6 2 23
22. Karate klub Krupina, o. z. 9 6 6 21
23. Karate klub Asahi Ružomberok 15 4 0 19
24. Telocvičná jednota Sokol Žilina 15 2 2 19
25. Mestský športový klub Kežmarok 9 4 6 19
26. Karate klub Trstená, o. z. 6 8 2 16
27. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 4 5 15
28. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 0 7 13
29. Karate Klub SABINOV, o. z. 6 6 0 12
30. Budokan Samaria, o.z. 6 4 2 12
31. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 4 2 12
32. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 6 3 12
33. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 8 3 11
34. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 3 2 4 9
35. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 2 2 7
36. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 3 2 1 6
37. Karate klub Dolný Kubín 3 2 1 6
38. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 4 2 6
39. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 3 0 2 5
40. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 4 1 5
41. Seigokan 0 2 3 5
42. KARATE KLUB ZOKU 0 2 2 4
43. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 3 3
44. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
45. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 2 2
46. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
47. Shotokan karate Košice 0 0 1 1
48. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
49. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
50. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 0 0
51. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
52. Karate klub Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom 0 0 0 0
53. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
54. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
55. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0
56. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 12 4 1 17
2. Športová škola karate, o. z. 9 4 1 14
3. FARMEX Nitra 3 2 3 8
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 2 5 7
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 2 1 6
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 2 1 6
7. TORASHIRO Nitra, o. z. 3 0 1 4
8. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 2 4
9. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 2 4
10. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 0 0 3
11. Shotokan karate Košice 0 2 1 3
12. Karate klub Detva 0 2 0 2
13. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 2 2
14. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 2 2
15. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
16. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
17. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0
18. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 0 0
19. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 0 0


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 9 4 0 13
2. Športová škola karate, o. z. 9 0 1 10
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 2 3 5
4. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 1 3
5. Shotokan karate Košice 0 2 1 3
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 0 2
7. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 2 2
8. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 1 1
9. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
10. TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 1 1
11. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 0 0


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 3 2 3 8
2. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 2 0 5
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 0 1 4
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 0 1 4
5. Športová škola karate, o. z. 0 4 0 4
6. TORASHIRO Nitra, o. z. 3 0 0 3
7. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 0 0 3
8. Karate klub Detva 0 2 0 2
9. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 0 2
10. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 0 2 2
11. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 2 2
12. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 1 1
13. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
14. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
15. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
16. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0
17. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 0 0
18. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 45 22 48 227
2. FARMEX Nitra 30 19 29 157
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 20 26 25 137
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 20 22 29 133
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 19 19 31 126
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 17 16 43 126
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 8 28 28 108
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 14 18 22 100
9. Karate klub KUMADE Topoľčany 13 16 21 92
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 7 14 32 81
11. Karate Klub IGLOW, o. z. 16 9 9 75
12. Mestský športový klub Kežmarok 10 9 15 63
13. Centrál karate klub Poprad o.z. 8 8 22 62
14. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 8 8 18 58
15. TORASHIRO Nitra, o. z. 12 1 15 53
16. Karate klub Detva 12 6 4 52
17. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 5 10 17 52
18. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 8 20 45
19. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 10 4 5 43
20. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 7 7 7 42
21. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 7 5 7 38
22. Karate klub UNION Košice, o. z. 5 7 9 38
23. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 9 1 6 35
24. Karate klub Krupina, o. z. 4 7 9 35
25. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 8 7 32
26. Karate klub MUGEN 6 2 4 26
27. Telocvičná jednota Sokol Žilina 5 4 3 26
28. Karate klub Trstená, o. z. 3 4 9 26
29. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 4 3 7 25
30. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 5 3 3 24
31. KARATE KLUB ZOKU 3 3 4 19
32. Karate Klub SABINOV, o. z. 2 4 3 17
33. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 7 2 16
34. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 2 3 3 15
35. Karate klub Asahi Ružomberok 3 2 0 13
36. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 0 7 13
37. Shotokan karate Košice 1 3 4 13
38. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 1 1 12
39. Budokan Samaria, o.z. 2 2 2 12
40. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 1 2 3 10
41. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 2 2 9
42. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 2 2 9
43. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 2 4 8
44. Seigokan 0 2 3 7
45. Karate klub Dolný Kubín 1 1 1 6
46. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 1 0 2 5
47. 1. Karate Club Pezinok 0 1 1 3
48. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 1 1 3
49. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 3 3
50. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 2
51. Karate Klub Revúca 0 0 2 2
52. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
53. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1
54. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 0 0
55. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
56. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
57. Karate klub Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom 0 0 0 0
PDF

Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo a Majstrovstvá Slovenska v kumite družstiev 6-7 ročných - 16.02.2019
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo a Majstrovstvá Slovenska v kumite družstiev 8-9 ročných - 23.03.2019
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo a Majstrovstvá Slovenska v kumite družstiev 10-11 ročných - 13.04.2019



Agility dievčatá 5 ročné

1. Ághová Chiara /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 32
1. Hubinská Alica /FARMEX Nitra/ - body: 32
3. Kučerová Adelka /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 28
3. Urikova Mia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 28
5. Šutáková Alexandra /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
6. Fraňová Nela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
6. Gazdíková Jasmína /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
6. Kučerová Lenka /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
9. Bindzarová Emma /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
10. Baluchová Štefánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
11. Stašková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 6 ročné

1. Póšová Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 36
2. Bello Izabela Alima /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 32
3. Bystrická Stela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
4. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 20
4. Suchánová Adela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
6. Mošková Tamara /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
7. Horváthová Monika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
7. Jánošová Dajana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
7. Kružeková Karin /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 12
10. Bartková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
10. Černáková Olívia /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
12. Fabianová Nina /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
12. Holíková Nela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
12. Kerekešová Ema /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 7 ročné

1. Pummerová Nina Anna /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 32
2. Sivulková Emma /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
3. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 20
4. Beňová Martina /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 16
4. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 16
4. De Jong Kiara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
4. Slamková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
8. Horváthová Monika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
8. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
8. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
8. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 12
12. Augustínová Olívia /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
12. Hasová Nina /1. Karate Club Pezinok/ - body: 8
14. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
14. Moravcová Karolína /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
14. Stanová Stella /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 8 ročné

1. Okoličányová Rebeka /Športová škola karate, o. z./ - body: 36
2. Bayerová Olívia /Športová škola karate, o. z./ - body: 32
3. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
3. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
5. Zelmanová Alžbeta /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 16
6. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
7. Hubinská Linda /FARMEX Nitra/ - body: 8
7. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
7. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
7. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
7. Piačeková Sára /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 8
12. Grančayová Dária /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
12. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
12. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
12. Pavelková Lilien /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
12. Piliarová Ela /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 4
12. Polunová Eva /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 4
12. Tabačková Terézia /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
12. Turoczyová Petra /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 9 ročné

1. Polakovičová Lucia /Karate klub Detva/ - body: 36
2. Bajanová Denisa /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
2. Dominika Vnuková /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
2. Ďuricová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 20
2. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 20
2. Škorvánková Alžbeta /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
7. Uhlárová Anastázia /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
8. Bednarčíková Dominika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
8. Dziedzinová Lara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
8. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
8. Hulinová Ema /Karate klub Detva/ - body: 8
8. Kočišová Katarína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
8. Markovičová Tamara /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
8. Zajačková Ema /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
15. Kubišová Sandra /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
15. Laciová Damiána /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 10 ročné

1. Krnáčová Natália /Karate klub Detva/ - body: 36
1. Zeumerová Alexandra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 36
3. De Jong Kim /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
3. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 20
3. Rovenská Zuzana /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 20
6. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 16
6. Sláviková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
8. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
8. Pavlíková Laura /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
10. Švolíková Sára /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
11. Grmanová Nela /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
11. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
11. Nikolaj Tina /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
11. Repková Juliana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
11. Rumanovská Zoe /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 11 ročné

1. Kadlecajová Viktória /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 36
2. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 24
3. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 20
3. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 20
5. Kucová Lea /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 16
5. Majdiaková Laura /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
5. Vachálková Ivana /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
8. Ferencová Karin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
9. Bajanová Alica /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
9. Brezovská Sofia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
9. Kuricová Ema /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 8
9. Laciová Melánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
9. Soós Sofia /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
9. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 8
15. Jakubčáková Karin /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
15. Švolíková Sára /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 5 roční

1. Benedikovič Dominik /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 36
1. Doncs Viktor /Športová škola karate, o. z./ - body: 36
3. Božoň Jaroslav /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 24
3. Gallo Mário /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
3. Halecký Marcus /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 24
6. Marton Michal /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
7. Beňuška Matej /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 16
7. Siwek David /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 16
9. Gyulaffy Jozef /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
9. Chovanec Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 8
11. Hubočáni Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4


Agility chlapci 6 roční

1. Kaleta Matej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 32
1. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 32
3. Rumanovský Lukáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
4. Bohunický Tomáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
5. Jäger Peter /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
6. Balucha Krištof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
6. Hafid Sofian /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
6. Némethy Radoslav /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
9. Buček Jakub /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 8
9. Hlinka Miroslav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
9. Matejko Filip /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
9. Sebastian Surovka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
13. Fabo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
13. Fogada Maxim /FARMEX Nitra/ - body: 4
13. Gerda Tobias /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
13. Oros Nicolas /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
13. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
13. Tomčák Kristián /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 7 roční

1. Gendeš Juraj /Športová škola karate, o. z./ - body: 36
2. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 28
2. Matiaško Richard /FARMEX Nitra/ - body: 28
4. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 24
5. Tököly Alex /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
6. Huszár Benjamin /FARMEX Nitra/ - body: 12
6. Kalafut Nikolas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
6. Kupčák Lucas /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
9. Cápay Leo /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 8
9. Meňhert Michal /Shotokan karate Košice/ - body: 8
9. Mesároš Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
9. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 8
13. Bábel Branislav /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
13. Brezovský Lukáš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
13. Hrebenár Marek /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
13. Kompan Matej /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 4
13. Mančev Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 8 roční

1. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 32
2. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
2. Doncs Eugen /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
2. Konečný Alex /FARMEX Nitra/ - body: 20
2. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 20
2. Soltész Patrik /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 20
7. Janovčík Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 16
8. Borovička Roman /FARMEX Nitra/ - body: 12
8. Cápay Leo /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 12
10. Györi Radovan Michael /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
10. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
10. Macko Samuel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 8
10. Vasilik Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
14. Holec Teo /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
14. Chovanec Jakub /FARMEX Nitra/ - body: 4
14. Kutlák Kamil /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Agility chlapci 9 roční

1. Koval David /Športová škola karate, o. z./ - body: 32
2. Gendeš Dávid /Športová škola karate, o. z./ - body: 28
3. Chrenko Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
3. Lamačka Matúš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
5. Bello Alexander /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 20
5. Žabka Oliver /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 20
7. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 16
8. Dado Alex /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 12
8. Soltész Patrik /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 12
8. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
11. Géci Boris /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
11. Chovanec Daniel /Karate klub Detva/ - body: 4
11. Pitoňák Jakub /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
11. Veterný Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 10 roční

1. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 24
1. Petruška Mathias - Rafael /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 24
3. Pollák Michal /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
4. Zelman Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 16
5. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
5. Baliga Samuel /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 12
5. Geletko Alex /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
5. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
5. Greguš Alexander /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 12
5. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 12
11. Kiš Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
11. Lamačka Matúš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
11. Ostertág Dávid /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
11. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
11. Tóth Mihály Viktor /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 8
16. Halaška Adam /FARMEX Nitra/ - body: 4
16. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
16. Loch Tomáš /FARMEX Nitra/ - body: 4
16. Mojžiš Ivan /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 4
16. Nedoroščík Daniel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4


Agility chlapci 11 roční

1. Cisár Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 36
1. Chrenko Ján /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 36
3. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 20
3. Marko Martin /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 20
5. Šafár Samuel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 16
6. Bayer Matúš /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
6. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
6. Hóz Damian /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 12
6. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
10. Bartoš Viliam /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
10. Denčiak Jakub Ján /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
12. Bafia Jakub Richard /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
12. Fabian Maroš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
12. Gyulaffy Peter /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
12. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
12. Mičetic Adrián /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 4
12. Mojžiš Ivan /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 4


Kata dievčatá 5 rokov

1. Bežáková Natália /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 36
2. Urikova Mia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
3. Šutáková Alexandra /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
4. Baluchová Štefánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
5. Fraňová Nela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Gazdíková Jasmína /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4


Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky

1. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 36
2. Horváthová Monika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
3. Bystrická Stela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
3. Dudová Ester /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 8
3. Pummerová Nina Anna /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
6. Dršková Nella /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 6
6. Hrubcová Lýdia /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 6
8. Hasová Nina /1. Karate Club Pezinok/ - body: 4
8. Schmidt Monika /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
10. Augustínová Olívia /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
10. Bartková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
10. Stanová Stella /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
10. Suchánová Adela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
10. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
10. Zemčáková Isabel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2


Kata dievčatá 6-7 rokov pokročilé

1. Burzová Bianka /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 36
2. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 14
3. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
4. De Jong Kiara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
4. Ševčíková Natália /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 8
6. Černáková Olívia /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
6. Holíková Nela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
6. Jakubíková Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
9. Schmidt Monika /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
9. Sivulková Emma /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky

1. Kiššková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 28
2. Lukáčová Lucia /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 24
3. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 12
4. Bednarčíková Dominika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
4. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
6. Ševčíková Viktória /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 6
7. Bdžochová Soňa /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Galbavá Lenka /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
7. Kerekešová Nina /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
7. Krásna Lucia /Budokan Samaria, o.z./ - body: 2
7. Lašová Natália /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Markovičová Tamara /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
7. Milčíková Romana /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Stašková Sarah /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Szalayová Sára /Budokan Samaria, o.z./ - body: 2


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé

1. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 22
2. Dominika Vnuková /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
3. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
3. Škorvánková Alžbeta /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Wenderlová Miriam /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 12
6. Ďatelinková Terézia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
7. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
7. Okoličányová Rebeka /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
9. Benešová Nina /Budokan Samaria, o.z./ - body: 2
9. Bežáková Alena /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
9. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
9. Grueberová Nella /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
9. Knížatová Ester /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
9. Kortišová Karolína /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
9. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky

1. Grmanová Nela /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 28
2. Blažeková Barbora /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 18
3. Ilenčíková Ester /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 10
4. Kutláková Ema /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
4. Poľašková Natália /Shotokan karate Košice/ - body: 8
4. Železňáková Kristína /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 8
7. Kučerová Júlia /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 6
8. Macková Ema /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 4
8. Nikolaj Tina /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
10. Ferencová Karin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
10. Jakubčáková Karin /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
10. Kandrová Michaela /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
10. Kovalčík Michaela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
10. Krakovská Monika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
10. Krempaská Alexandra /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
10. Šimunková Nina /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé

1. Borisová Vanessa /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 24
1. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 24
3. Štefaneková Sofia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
4. Kadlecajová Viktória /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
5. Bajanová Denisa /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
5. Grznárová Michelle /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Predanocy Linda /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Sláviková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
5. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4
11. Malchová Karin /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
11. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
11. Pavlíková Laura /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
11. Zeumerová Alexandra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2


Kata chlapci 5 rokov

1. Benedikovič Dominik /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 36
2. Gallo Mário /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
3. Chovanec Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 10
4. Gyulaffy Jozef /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
4. Marton Michal /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
6. Doncs Viktor /Športová škola karate, o. z./ - body: 6
7. Beňuška Matej /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 4
8. Bodoki Boris /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Halecký Marcus /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Hamajdák Noel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci

1. Hrebenár Marek /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 16
2. Rumanovský Lukáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 14
3. Beňo Dávid /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 12
4. Belák Matúš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 10
5. Bábel Branislav /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
5. Bohunický Tomáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
5. Dzugas Jakub /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
5. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
9. Brezovský Lukáš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
10. Bača Markus /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
10. Hlinka Miroslav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
10. Lehocký Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
10. Mančev Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
10. Paulík Leo /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
10. Sebastian Surovka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
10. Simonides Lukáš Ján /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
10. Tóth Lukáš /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
10. Verčimak Martin /Seigokan/ - body: 2
10. Žilík Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2


Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí

1. Gendeš Juraj /Športová škola karate, o. z./ - body: 32
2. Kalafut Nikolas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
3. Bereš Peter /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
3. Hrnčárik Peter /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
5. Balucha Krištof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
5. Mesároš Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
7. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
7. Horváth Theo /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
7. Meňhert Michal /Shotokan karate Košice/ - body: 4
10. Beňo Rafael /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
10. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
10. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci

1. Spáčil Samuel /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 32
2. Šuster Simon /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
3. Dado Alex /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 12
4. Dankovič Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
4. Soltész Patrik /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 8
6. Géci Boris /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
6. Huba Leonard /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
6. Oravčík Juraj /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
6. Poláček Max /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
6. Slamka Filip /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
6. Smerek Dominik /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
12. Barát Samuel /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
12. Stopka Michal /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2


Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí

1. Gendeš Dávid /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
2. Koval David /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
3. Macko Samuel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 18
4. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
5. Šipkovský Jozef /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 10
6. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
7. Bodnár Oliver /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
7. Cápay Leo /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
7. Eliáš Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
7. Hluško Filip /Budokan Samaria, o.z./ - body: 2
7. Horváth Theo /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
7. Kostolný Karol /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 2
7. Kováčik Šimon /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
7. Neuschl Roman /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
7. Smatana Marcel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
7. Tóth Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci

1. Galbavý Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 22
2. Gyulaffy Peter /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
3. Šuták Peter /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
4. Majstrák Tobias Ľubomír /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
5. Mišľan Sebastián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
6. Kaločao Matias /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
6. Matuščák Michal /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 4
6. Ostertág Dávid /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
6. Sabol Tadeáš /Karate Klub Revúca/ - body: 4
6. Simko Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
6. Weissabel Patrik /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
12. Denčiak Jakub Ján /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
12. Krištofík Simon /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
12. Šimko Adam Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
12. Voľanský Tomáš /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí

1. Muller Juraj /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 28
2. Cisár Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
2. Urgošík Šimon /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 20
4. Hudec Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Nedoroščík Daniel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 6
6. Dobiáš Samuel /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
6. Kostelný Lukáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
8. Bafia Jakub Richard /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
8. Bako Maxim /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
8. Bayer Matúš /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
8. Fabian Maroš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
8. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
8. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
8. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
8. Szántó Gergely /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg

1. Urikova Mia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 28
2. Bartková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 24
3. Hubinská Alica /FARMEX Nitra/ - body: 12
4. Zemčáková Isabel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
5. Mošková Tamara /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
6. Stašková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg

1. Burzová Bianka /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 24
2. Horváthová Monika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 22
3. Beňová Martina /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 20
4. Bello Izabela Alima /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
4. Černáková Olívia /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
4. Hamajdáková Jasmína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
4. Karakačanová Sofia /Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica/ - body: 4
4. Kužmová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
4. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
4. Weissová Eliška /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
11. Gyulaffy Martina /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
11. Holíková Nela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 28kg

1. Michálková Natália /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 24
2. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 20
3. Slamková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
4. De Jong Kiara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 10
5. Moravcová Karolína /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
6. Dršková Nella /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 6
6. Schmidt Monika /Športová škola karate, o. z./ - body: 6
8. Bystrická Stela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
8. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
10. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
10. Jánošová Dajana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg

1. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 18
2. Ševčíková Natália /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 16
3. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
3. Suchánová Adela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
3. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 12
6. Stanová Stella /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 10
7. Pummerová Nina Anna /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 6
8. Baluchová Štefánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
8. Suchoňová Majka /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 4
10. Heribanová Linda /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
10. Tvrdoňová Lea /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky

1. Gajdošová Nina /FARMEX Nitra/ - body: 28
2. Ševčíková Viktória /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 14
3. Nádašdiová Natália /FARMEX Nitra/ - body: 12
3. Trubinská Natália /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 12
5. Boháľová Zuzana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 10
6. Sprušanská Lujza /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
7. Galbavá Lenka /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
7. Horňáková Pavlína /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
7. Kičková Abigail /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
10. Tonková Kiara /FARMEX Nitra/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé

1. Dominika Vnuková /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 24
2. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 20
3. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 18
4. Jenčová Petra /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 10
5. Frolová Viktória /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
6. Bežáková Alena /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 6
7. Okoličányová Rebeka /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky

1. Hulinová Ema /Karate klub Detva/ - body: 36
2. Kubišová Sandra /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
3. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 14
4. Kiššková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
5. Čubová Karin /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
5. Halama Nina /Seigokan/ - body: 4
5. Jaššová Adriana Šarlota /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
5. Moravcová Karolína /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
5. Prečuchová Janka /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
10. Jakubčáková Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
10. Kičová Lucia /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
10. Raceková Nina /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 2
10. Stašková Sarah /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé

1. Novotná Victoria /Karate klub MUGEN/ - body: 36
2. Martonová Nelly /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
3. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
4. Okoličányová Rebeka /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
5. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
5. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
5. Vrabcová Veronika /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
5. Zelmanová Alžbeta /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 4
9. Chrastinová Klára /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
9. Laciová Damiána /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Pišojová Adela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg začiatočníčky

1. Kivoňová Nela /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 32
2. Ilcsíková Izabella /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 24
3. Uhlárová Anastázia /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
4. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
5. Pavelková Lilien /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg pokročilé

1. Hubinská Linda /FARMEX Nitra/ - body: 24
1. Ilavská Kristína /FARMEX Nitra/ - body: 24
3. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 14
4. Dziedzinová Lara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
5. Hóková Patrícia /FARMEX Nitra/ - body: 8
6. Tabačková Terézia /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 6
7. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Piačeková Sára /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočníčky

1. Domján Dorka Zsófia /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 36
2. Bednarčíková Dominika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 20
3. Krásna Lucia /Budokan Samaria, o.z./ - body: 12
4. Balčáková Liliana /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
5. Kubinová Sárka /Karate klub MUGEN/ - body: 4
6. Markovičová Tamara /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
6. Suchoňová Majka /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokročilé

1. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 28
2. Škorvánková Alžbeta /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
3. Knížatová Ester /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 14
3. Kočišová Katarína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 14
5. Medveďová Paula /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 8
6. Benešová Nina /Budokan Samaria, o.z./ - body: 6
6. Čonková Zorislava /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 6
8. Tesličková Tereza /Budokan Samaria, o.z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg začiatočníčky

1. Železňáková Kristína /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 32
2. Kopáčová Hana /FARMEX Nitra/ - body: 12
3. Mierna Adriana /Karate klub MUGEN/ - body: 8
4. Vachálková Ivana /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg pokročilé

1. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 32
2. Krnáčová Natália /Karate klub Detva/ - body: 20
3. Chudá Alexandra /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 10
3. Vašíčková Viktória /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 10
5. Borisová Vanessa /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 8
5. Ondrkálová Vanesa /Karate klub MUGEN/ - body: 8


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg začiatočníčky

1. Grmanová Nela /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Doležajová Olívia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 22
3. Rumanovská Zoe /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
4. Ferencová Karin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
5. Novotová Natália /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 4
5. Pauerová Alexandra /FARMEX Nitra/ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pokročilé

1. Zeumerová Alexandra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 24
2. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
3. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
4. Soós Sofia /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 10
5. Boboková Zoja /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
6. Kuricová Ema /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 6
6. Ondrkálová Vanesa /Karate klub MUGEN/ - body: 6
8. Bajanová Alica /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
8. Švolíková Sára /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
10. Caňová Simona /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
10. Dudášová Daniela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
10. Kortišová Soňa /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
10. Repková Juliana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
10. Vrabcová Veronika /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg začiatočníčky

1. Pauerová Alexandra /FARMEX Nitra/ - body: 24
2. Konôpková Danka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
3. Krakovská Monika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
3. Magurová Martina /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 12
5. Sen Yasemin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
6. Kandrová Michaela /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
6. Štegenová Sofia /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pokročilé

1. Malchová Karin /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 24
2. Andacká Nina /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
2. Balážová Melissa /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 12
2. Sláviková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
5. Lanková Michaela /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 10
6. Polakovičová Lucia /Karate klub Detva/ - body: 8
7. Bruothová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
7. Domoráková Nina /FARMEX Nitra/ - body: 6
7. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
10. De Jong Kim /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
11. Čonková Dorotea /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
11. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
11. Kucová Lea /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky

1. Majdiaková Laura /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 28
2. Rovenská Zuzana /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 24
3. Nikolaj Tina /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 12
4. Brezovská Sofia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
4. Krempaská Alexandra /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
6. Kovalčík Michaela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
7. Jakubčáková Karin /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé

1. Jeseničová Nina /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 36
2. Chrastinová Petra /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
2. Rigo Rebecca /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
4. Piešťanská Dominika /Seigokan/ - body: 8
4. Szigetiová Flóra /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8
4. Tahotná Petra /Seigokan/ - body: 8
7. Kučerová Radoslava /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 6
8. Čela Ariana Nikoleta /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
9. Biľová Barbora /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
9. Bytčanek Stella /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
9. Kulíková Simona /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
9. Lorenčíková Lucia /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 2
9. Podolanová Tamara /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
9. Tatiana Ľuptáková /Karate klub Detva/ - body: 2
9. Vargová Linda Bettina /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg

1. Fogada Maxim /FARMEX Nitra/ - body: 32
2. Matiaško Richard /FARMEX Nitra/ - body: 12
3. Balucha Krištof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 10
4. Babička Ondrej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
4. Šoltés Peter /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
6. Beňo Rafael /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 6
6. Hrebenár Marek /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 6
8. Božoň Jaroslav /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
8. Dzugas Jakub /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
8. Rumanovský Lukáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
11. Beňuška Matej /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
11. Doncs Viktor /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
11. Halecký Marcus /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
11. Hrnčárik Peter /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
11. Kaleta Matej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
11. Mihula Gabriel Alexander /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg

1. Kalafut Nikolas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 28
2. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
2. Gendeš Juraj /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
4. Matiaško Richard /FARMEX Nitra/ - body: 14
5. Hatala Mathias /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
5. Kolej Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
7. Breče Andrej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
7. Holec Benjamín /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
9. Bodák Alan /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
9. Dzugas Jakub /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
9. Huszár Benjamin /FARMEX Nitra/ - body: 2
9. Ostertág Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
9. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
9. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
9. Unterfranc Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg

1. Bohunický Tomáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 28
2. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
3. Bábel Branislav /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
3. Bača Markus /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
3. Bubeník Miroslav /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
6. Jäger Peter /Športová škola karate, o. z./ - body: 6
7. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
8. Kvietok Juraj /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
8. Mančev Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Peknušiak Patrik /Karate klub Detva/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg

1. Mesároš Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 28
1. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 28
3. Simonides Lukáš Ján /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
4. Bereš Peter /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
5. Žilík Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 6
6. Sekula Šimon /Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica/ - body: 4
6. Szabó Damián /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
8. Brezovský Lukáš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
8. Briestenský Jakub /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 2
8. Daniš Vladimír /Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica/ - body: 2
8. Gabrhel Alexander /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci

1. Kretter Michal /FARMEX Nitra/ - body: 28
2. Dankovič Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 20
3. Laššák Dárius /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 10
4. Jablonský Matúš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
4. Šoltész Michal /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 8
6. Soltész Patrik /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 6
7. Cunik Yakob /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
7. Shepialevich Vladzislav /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg pokročilí

1. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 22
1. Farkaš Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 22
3. Bodnár Oliver /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 14
4. Žabka Oliver /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
5. Kováčik Šimon /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 10
6. Titka Peter /FARMEX Nitra/ - body: 8
7. Borovička Roman /FARMEX Nitra/ - body: 4
7. Macko Samuel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 4
9. Hubočáni Dávid /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
9. Potocký Lukáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci

1. Dado Alex /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 28
1. Kolej Samuel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 28
3. Kiška Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
4. Dujava Simon /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 8
5. Kováč Matùš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 6
6. Kampa Martin /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
6. Nosko Samuel /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
8. Barát Samuel /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
8. Géci Boris /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
8. Lackovič Jaroslav /1. Karate Club Pezinok/ - body: 2
8. Novorolský Richard /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
8. Odráška Matúš /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
8. Rák Damian /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
8. Stehlík Ján /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí

1. Rybanský Daniel /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 16
1. Žabka Oliver /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
3. Koval David /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Pavlovič Mário /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
3. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
6. Kubaška Šimon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
7. Bello Alexander /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
7. Gašpar Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
7. Julény Alex /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
7. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
11. Balucha Maxim /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
11. Kotek Dominik /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 2
11. Pavlovič Mario /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
11. Sihelník Ján /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2
11. Šalko Aurel /Karate klub Detva/ - body: 2
11. Šenšel Richard /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
11. Uhlár Leo /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
11. Veterný Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci

1. Šoltés Štefan /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
2. Šajban Alexander /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
3. Erdély Ruben /Budokan Samaria, o.z./ - body: 14
4. Czére Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
5. Jánoška Oliver /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
5. Kompauer Maxim /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
5. Košarišťan Marek /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 8
8. Lapšanský Alex /FARMEX Nitra/ - body: 4
8. Rochovský Samuel /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
10. Daňo Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 2
10. Kamenský Marek /Karate klub Detva/ - body: 2
10. Ochaba Maxim /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 2
10. Slamka Filip /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí

1. Konečný Alex /FARMEX Nitra/ - body: 28
2. Bello Alexander /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 16
3. Kvasnica Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
3. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
5. Doncs Eugen /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Eliáš Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
5. Hyben Benjamín /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
5. Chrenko Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
5. Koval David /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Krakovský Tadeáš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
11. Czinege Samuel /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2
11. Krempaský Maximilián /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
11. Kubaška Šimon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
11. Sarvaš Martin /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
11. Strempek Marián /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
11. Žižák Damir /Športová škola karate, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci

1. Janovčík Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 20
2. Szántó Zalán /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 16
3. Molčan Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 12
4. Antal Dmytro /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
4. Krčmárik Samuel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 8
4. Ruman Lukáš /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 8
7. Andrášik Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
7. Chamula Lukáš /Karate klub Detva/ - body: 4
7. Rák Damian /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
7. Schubert Jakub /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
11. Ivanič Sebastián /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
11. Šebo Silvester /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí

1. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 24
2. Foltín Milan /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 16
2. Kuťka Matias /FARMEX Nitra/ - body: 16
4. Vasilik Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 14
5. Chovanec Jakub /FARMEX Nitra/ - body: 10
6. Jesenič Peter /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 6
6. Plučinský Roman /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
8. Pitoňák Jakub /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
9. Hluško Filip /Budokan Samaria, o.z./ - body: 2
9. Smatana Marcel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
9. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci

1. Galbavý Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 32
2. Golodžej Marko /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 20
3. Krahulec Matyáš Juraj /Karate klub Detva/ - body: 8
4. Ostertág Dávid /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí

1. Cisár Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 36
2. Gašpar Miroslav /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
3. Gregorovič Michal /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
3. Ivanič Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 12
5. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
6. Kiš Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
7. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
7. Kiss Bence /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2
7. Lupták Adam /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 2
7. Mičetic Adrián /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci

1. Greguš Alexander /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 36
2. Pšenák Matúš /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 16
3. Valjanovič Alexander /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 10
4. Gondek Patrik /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
4. Valjanovič Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
6. Ostertág Dávid /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
6. Sabol Tadeáš /Karate Klub Revúca/ - body: 4
6. Štimac Igor /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
9. Berestetskyj Oleksii /FARMEX Nitra/ - body: 2
9. Hoppan Samuel /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
9. Kaločao Matias /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
9. Veverka Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí

1. Pechota Jakub /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 24
2. Chrenko Ján /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
3. Ivančík Oliver /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 12
4. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 10
5. Cséfalvay Pavol /Seigokan/ - body: 8
5. Cséfalvay Peter /Seigokan/ - body: 8
7. Eliáš Ondrej /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 6
7. Rešovský Daniel /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 6
9. Geletko Alex /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
9. Uhrík Maxim /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
11. Boris Marko /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
11. Jaroš Miroslav /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
11. Krempaský Martin /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
11. Petráš Roland /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci

1. Baláž Andrej /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 26
2. Walter Adam /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 20
3. Šuták Peter /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
4. Markovič Sebastián /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Ruman Lukáš /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 8
6. Berestetskyj Oleksii /FARMEX Nitra/ - body: 4
6. Kaločao Matias /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
6. Varga Miloš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí

1. Kurčina Erik /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 20
2. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
3. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
3. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
5. Bartoš Viliam /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
5. Marko Martin /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 8
7. Havlík Ľubomír /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 6
8. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
8. Loch Tomáš /FARMEX Nitra/ - body: 4
8. Petráš Roland /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
8. Sukop Gregor /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
12. Dudadík Adam /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
12. Lajstrík Jakub /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
12. Langa Jozef /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
12. Milata Dominik /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
12. Mojžiš Ivan /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci

1. Saniga Denis /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 36
2. Jablonský Michal /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
2. Král Eugen /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 12
4. Giertl Adam /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 8
5. Flajs Jakub /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 4
5. Gyulaffy Peter /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Mišľan Sebastián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
5. Rejda Oliver /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
9. Peržel Timotej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Simko Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Šimko Adam Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Voľanský Tomáš /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí

1. Kostelný Lukáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
1. Petruška Mathias - Rafael /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 20
3. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
4. Gazdík Šimon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 10
4. Pardus Christopher /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
6. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
7. Hodgson Oliver /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 6
8. Chovanec Martin /Karate klub Detva/ - body: 4
8. Turaz Lenny /FARMEX Nitra/ - body: 4
10. Beňo Urban /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
10. Broďani Alexander /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
10. Felber Samuel /FARMEX Nitra/ - body: 2
10. Michálek Jakub /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 2
10. Šafár Samuel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
10. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 2
10. Uhrík Mathias /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2