19.ročník Galanta Karate Cup - 23.04.2016

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 7 4 6 17
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 5 5 16
3. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 9 8 21
4. Ganz-Kesjér Karate Klub 4 2 2 8
5. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 2 2 7
6. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 2 4 11 17
7. Športová škola karate, o. z. 2 4 2 8
8. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 2 3 4 9
9. Karate Klub Žilina, o. z. 2 2 7 11
10. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 1 2 5
11. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 1 1 4
12. Corvin HE Kolárovo 2 1 1 4
13. KK Mladost Ivanić Grad, Croatia 2 0 1 3
14. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 2 0 0 2
15. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 2 0 0 2
16. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 2 6 9
17. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 2 5 8
18. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 2 3 6
19. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 2 1 4
20. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 1 1 3 5
21. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 1 0 2
22. Karate klub Zvolen 1 0 2 3
23. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 0 1 2
24. Český svaz Wa-te jitsu do 1 0 1 2
25. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 1 2
26. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 1 0 0 1
27. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 1 0 0 1
28. Karate klub Detva 0 3 2 5
29. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 1 3
30. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 1 0 1
31. Karate klub ABC car Komárno, o. z. 0 1 0 1
32. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 0 1
33. HANKO KAI Senica 0 0 7 7
34. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 4 4
35. KARATE MOČENOK, o. z. 0 0 3 3
36. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 0 3 3
37. ŠK Arkádia Galanta 0 0 1 1
38. Karate klub Nováky 0 0 1 1
39. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
40. ŠKP Čadca 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 7 4 6 17
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 4 5 15
3. Ganz-Kesjér Karate Klub 4 2 2 8
4. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 2 4 8 14
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 3 6 11
6. Karate Klub Žilina, o. z. 2 2 7 11
7. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 1 1 4
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 1 1 4
9. KK Mladost Ivanić Grad, Croatia 2 0 1 3
10. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 2 0 0 2
11. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 2 4 7
12. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 2 3 6
13. Športová škola karate, o. z. 1 2 1 4
14. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 2 1 4
15. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 1 1 3
16. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 1 0 2
17. Karate klub Zvolen 1 0 2 3
18. Český svaz Wa-te jitsu do 1 0 1 2
19. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 0 1 2
20. Corvin HE Kolárovo 1 0 1 2
21. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 0 1
22. Karate klub Detva 0 3 2 5
23. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 2 1 3
24. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 1 3
25. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 1 3 4
26. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 1 0 1
27. Karate klub ABC car Komárno, o. z. 0 1 0 1
28. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 0 1
29. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 3 3
30. KARATE MOČENOK, o. z. 0 0 3 3
31. HANKO KAI Senica 0 0 3 3
32. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 0 2 2
33. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 0 2 2
34. ŠK Arkádia Galanta 0 0 1 1
35. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
36. ŠKP Čadca 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 18 8 38
2. FARMEX Nitra 21 8 6 35
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 18 10 5 33
4. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 6 8 11 25
5. Ganz-Kesjér Karate Klub 12 4 2 18
6. Karate Klub Žilina, o. z. 6 4 7 17
7. Športová škola karate, o. z. 6 8 2 16
8. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 6 6 4 16
9. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 9 4 2 15
10. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 4 6 13
11. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 4 5 12
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 2 2 10
13. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 4 3 10
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 2 1 9
15. Corvin HE Kolárovo 6 2 1 9
16. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 4 1 8
17. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 3 2 3 8
18. Karate klub Detva 0 6 2 8
19. KK Mladost Ivanić Grad, Croatia 6 0 1 7
20. HANKO KAI Senica 0 0 7 7
21. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 6 0 0 6
22. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 6 0 0 6
23. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 2 0 5
24. Karate klub Zvolen 3 0 2 5
25. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 4 1 5
26. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 1 4
27. Český svaz Wa-te jitsu do 3 0 1 4
28. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 1 4
29. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 4 4
30. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 3 0 0 3
31. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 3 0 0 3
32. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 0 3 3
33. KARATE MOČENOK, o. z. 0 0 3 3
34. Karate klub ABC car Komárno, o. z. 0 2 0 2
35. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 2 0 2
36. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 0 2
37. ŠK Arkádia Galanta 0 0 1 1
38. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
39. Karate klub Nováky 0 0 1 1
40. ŠKP Čadca 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. FARMEX Nitra 21 8 6 35
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 18 8 5 31
3. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 6 8 8 22
4. Ganz-Kesjér Karate Klub 12 4 2 18
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 6 6 18
6. Karate Klub Žilina, o. z. 6 4 7 17
7. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 4 4 11
8. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 4 3 10
9. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 2 1 9
10. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 2 1 9
11. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 4 1 8
12. Športová škola karate, o. z. 3 4 1 8
13. Karate klub Detva 0 6 2 8
14. KK Mladost Ivanić Grad, Croatia 6 0 1 7
15. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 6 0 0 6
16. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 2 1 6
17. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 2 0 5
18. Karate klub Zvolen 3 0 2 5
19. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 4 1 5
20. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 4 1 5
21. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 3 5
22. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 1 4
23. Český svaz Wa-te jitsu do 3 0 1 4
24. Corvin HE Kolárovo 3 0 1 4
25. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 0 3
26. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 3 3
27. KARATE MOČENOK, o. z. 0 0 3 3
28. HANKO KAI Senica 0 0 3 3
29. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 0 2
30. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 2 0 2
31. Karate klub ABC car Komárno, o. z. 0 2 0 2
32. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 0 2 2
33. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 0 2 2
34. ŠK Arkádia Galanta 0 0 1 1
35. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
36. ŠKP Čadca 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub