Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - 10.02.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 9 0 4 13
2. ŠK Real team Trenčín 8 7 15 30
3. Karate Klub KRETOVIČ Košice 8 6 2 16
4. Šk karate Kachi 7 9 7 23
5. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 7 8 12 27
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 7 4 8 19
7. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 7 4 6 17
8. ŠK CMK Banská Bystrica 5 2 6 13
9. KARATE KLUB TOPOĽČANY 5 0 1 6
10. TJ Rapid Bratislava 4 4 4 12
11. Karate klub KUMADE Topoľčany 4 3 6 13
12. Karate Klub Detva 3 6 8 17
13. AC Uniza Karate Klub Žilina 3 4 4 11
14. Central karate klub Poprad 3 4 3 10
15. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 3 3 9
16. Športový klub Keido Košice 2 2 0 4
17. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 0 4 6
18. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 0 2 4
19. KK TRIUMPH ŠURANY 2 0 0 2
20. MŠK Žiar nad Hronom 1 8 8 17
21. Karate Klub Junior Prešov 1 5 7 13
22. Spartak Myjava 1 2 1 4
23. Karate klub MUGEN Nemšová 1 1 1 3
24. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 1 1 3
25. KK UMB Banská Bystrica 1 0 1 2
26. Karate Klub Dolný Kubín 1 0 0 1
27. Športová škola karate Prievidza 0 2 2 4
28. Union Košice 0 1 5 6
29. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 5 6
30. KK TAIYÓ Kolárovo 0 1 4 5
31. Športová škola karate BRATISLAVA 0 1 2 3
32. Karate klub ZOKU 0 1 2 3
33. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 1 0 1
34. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 1 0 1
35. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 0 1
36. Karate Klub Kanianka 0 1 0 1
37. Budokan Samaria 0 0 3 3
38. Karate klub Trstená 0 0 2 2
39. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
40. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
41. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
42. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
43. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
44. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
45. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 5 3 1 9
2. ŠK CMK Banská Bystrica 4 2 4 10
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 4 1 1 6
4. FARMEX Nitra 4 0 4 8
5. Šk karate Kachi 2 3 3 8
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 2 2 4 8
7. TJ Rapid Bratislava 2 2 4 8
8. Karate Klub Detva 2 1 4 7
9. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 1 1 4
10. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 0 3 5
11. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 0 2 4
12. MŠK Žiar nad Hronom 1 4 3 8
13. ŠK Real team Trenčín 1 2 3 6
14. Spartak Myjava 1 2 1 4
15. Karate Klub Junior Prešov 1 1 3 5
16. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 3 5
17. Karate klub MUGEN Nemšová 1 1 1 3
18. KK UMB Banská Bystrica 1 0 1 2
19. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 1 2
20. Karate Klub Dolný Kubín 1 0 0 1
21. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 4 4 8
22. Central karate klub Poprad 0 2 1 3
23. Union Košice 0 1 5 6
24. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 4 5
25. KK TAIYÓ Kolárovo 0 1 4 5
26. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 0 1 3 4
27. Karate Klub Kanianka 0 1 0 1
28. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 0 1
29. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 1 0 1
30. Športový klub Keido Košice 0 1 0 1
31. Budokan Samaria 0 0 2 2
32. Karate klub Trstená 0 0 1 1
33. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
34. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
35. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
36. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
37. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
38. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 0 0
39. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 0 0
40. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 0 0
41. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Real team Trenčín 24 14 15 53
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 21 16 12 49
3. Šk karate Kachi 21 18 7 46
4. Karate Klub KRETOVIČ Košice 24 12 2 38
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 21 8 8 37
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 21 8 6 35
7. FARMEX Nitra 27 0 4 31
8. Karate Klub Detva 9 12 8 29
9. MŠK Žiar nad Hronom 3 16 8 27
10. ŠK CMK Banská Bystrica 15 4 6 25
11. TJ Rapid Bratislava 12 8 4 24
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 12 6 6 24
13. AC Uniza Karate Klub Žilina 9 8 4 21
14. Central karate klub Poprad 9 8 3 20
15. Karate Klub Junior Prešov 3 10 7 20
16. KK IGLOW Spišská Nová Ves 9 6 3 18
17. KARATE KLUB TOPOĽČANY 15 0 1 16
18. Športový klub Keido Košice 6 4 0 10
19. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 0 4 10
20. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 0 2 8
21. Spartak Myjava 3 4 1 8
22. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 5 7
23. Union Košice 0 2 5 7
24. KK TRIUMPH ŠURANY 6 0 0 6
25. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 2 1 6
26. Karate klub MUGEN Nemšová 3 2 1 6
27. Športová škola karate Prievidza 0 4 2 6
28. KK TAIYÓ Kolárovo 0 2 4 6
29. KK UMB Banská Bystrica 3 0 1 4
30. Karate klub ZOKU 0 2 2 4
31. Športová škola karate BRATISLAVA 0 2 2 4
32. Karate Klub Dolný Kubín 3 0 0 3
33. Budokan Samaria 0 0 3 3
34. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 2 0 2
35. Karate Klub Kanianka 0 2 0 2
36. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 2 0 2
37. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 0 2
38. Karate klub Trstená 0 0 2 2
39. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
40. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
41. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
42. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
43. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
44. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 0 0
45. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 15 6 1 22
2. ŠK CMK Banská Bystrica 12 4 4 20
3. FARMEX Nitra 12 0 4 16
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 12 2 1 15
5. Šk karate Kachi 6 6 3 15
6. TJ Rapid Bratislava 6 4 4 14
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 6 4 4 14
8. MŠK Žiar nad Hronom 3 8 3 14
9. Karate Klub Detva 6 2 4 12
10. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 8 4 12
11. ŠK Real team Trenčín 3 4 3 10
12. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 2 1 9
13. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 0 3 9
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 0 2 8
15. Spartak Myjava 3 4 1 8
16. Karate Klub Junior Prešov 3 2 3 8
17. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 3 8
18. Union Košice 0 2 5 7
19. Karate klub MUGEN Nemšová 3 2 1 6
20. KK TAIYÓ Kolárovo 0 2 4 6
21. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 4 6
22. Central karate klub Poprad 0 4 1 5
23. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 0 2 3 5
24. KK UMB Banská Bystrica 3 0 1 4
25. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 0 1 4
26. Karate Klub Dolný Kubín 3 0 0 3
27. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 2 0 2
28. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 0 2
29. Športový klub Keido Košice 0 2 0 2
30. Karate Klub Kanianka 0 2 0 2
31. Budokan Samaria 0 0 2 2
32. Karate klub Trstená 0 0 1 1
33. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
34. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
35. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
36. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
37. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
38. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 0 0
39. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 0 0
40. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 0 0
41. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - 10.02.2018
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo - 03.03.2018
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo - 24.03.2018



Agility dievčatá 5 ročné

1. Bello Izabela Alima /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 32
1. Černáková Olívia /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 32
3. Mačuteková Alžbeta /Central karate klub Poprad/ - body: 28
4. Bystrická Stela /ŠK Real team Trenčín/ - body: 20
4. Piliarová Katarína /Karate klub ZOKU/ - body: 20
4. Slamková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
7. Bartková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 16
8. Horváthová Monika /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
9. Fabianová Nina /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 8
9. Fialková Zoja /Športová škola karate Prievidza/ - body: 8
11. Holíková Nela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Agility dievčatá 6 ročné

1. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 32
2. Horváthová Monika /ŠK Real team Trenčín/ - body: 24
2. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
4. Budovcová Katarína /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 16
4. De Jong Kiara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
4. Mačuteková Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 16
4. Rigová Sara /Central karate klub Poprad/ - body: 16
4. Szaboová Natália /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 16
9. Sivulková Emma /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
10. Bobáková Alexandra /Športová škola karate Prievidza/ - body: 8
10. Božoňová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 8
10. Kopčanová Martina /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
13. Beňová Martina /TJ Sokol Žilina/ - body: 4
13. Hamajdáková Jasmína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
13. Pastirčáková Liana /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
13. Pummerová Nina Anna /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
13. Šatalová Soňa /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4


Agility dievčatá 7 ročné

1. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 24
1. Zelmanová Alžbeta /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 24
3. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 20
3. Kurucová Sofia /Central karate klub Poprad/ - body: 20
3. Martonová Nelly /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 20
3. Tabačková Terézia /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 20
7. Hubinská Linda /FARMEX Nitra/ - body: 12
7. Okoličányová Rebeka /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
7. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
7. Piliarová Ela /Karate klub ZOKU/ - body: 12
11. Bayerová Olívia /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 8
11. Lajošová Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 8
11. Pavelková Lilien /Športová škola karate BRATISLAVA/ - body: 8
14. Blizmanová Alexandra /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
14. Mačuteková Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 4
14. Medveďová Paula /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 4
14. Sudová Ema /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 4


Agility dievčatá 8 ročné

1. Polakovičová Lucia /Karate Klub Detva/ - body: 36
2. Škorvánková Alžbeta /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 28
3. Bajanová Denisa /TJ Rapid Bratislava/ - body: 20
4. Hatalová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
4. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
6. Dominika Vnuková /Šk karate Kachi/ - body: 12
6. Dziedzinová Lara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
6. Hagarová Anetka /KK Nováky/ - body: 12
6. Kollárová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
10. Bednarčíková Dominika /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
10. Markovičová Tamara /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 8
10. Vojtaššaková Laura /MŠK KK Kežmarok/ - body: 8
13. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 4
13. Čubová Karin /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
13. Frolová Viktória /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4
13. Halecká Sofia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
13. Kočišová Katarína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
13. Markovičová Tamara /Športová škola karate BRATISLAVA/ - body: 4
13. Zajačková Ema /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4


Agility dievčatá 9 ročné

1. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 36
2. Zeumerová Alexandra /Šk karate Kachi/ - body: 32
3. Krnáčová Natália /Karate Klub Detva/ - body: 28
4. Fialková Sofia /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 24
5. Grznárová Michelle /ŠK Real team Trenčín/ - body: 20
6. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
6. Hroncová Katarína /Karate Klub Detva/ - body: 12
6. Sekelská Alexandra Katarína /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
9. Kollárová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
9. Ladiková Nela /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
11. De Jong Kimi /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
11. Dudášová Daniela /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
11. Pavlíková Laura /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
11. Sláviková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
11. Solčanská Paulína /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
11. Tatiana Ľuptáková /Karate Klub Detva/ - body: 4


Agility dievčatá 10 ročné

1. Kadlecajová Viktória /ŠK Real team Trenčín/ - body: 36
2. Majdiaková Laura /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 28
3. Kucová Lea /Central karate klub Poprad/ - body: 24
4. Salaganičová Ingrid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 16
5. Domoráková Nina /FARMEX Nitra/ - body: 12
5. Štefaneková Sofia /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
5. Švolíková Sára /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
5. Vachalková Ivana /TJ Rapid Bratislava/ - body: 12
9. Andacká Nina /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8
9. Bajanová Alica /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8
9. Blizmanová Denisa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 8
9. Ferencová Karin /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
9. Hroncová Katarína /Karate Klub Detva/ - body: 8
9. Ilenčíková Ester /ŠK Real team Trenčín/ - body: 8
9. Klimentová Linda /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
16. Babilia Svetlana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
16. Královská Júlia /Union Košice/ - body: 4
16. Smreková Vanesa /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Agility dievčatá 11 ročné

1. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 32
2. Dvorská Lucia /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 24
2. Patai Stella /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 24
2. Velesová Deana /Športový klub Keido Košice/ - body: 24
5. Bugárová Alžbeta /Šk karate Kachi/ - body: 16
6. Kováčová Viviana /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
6. Medveďová Viktória /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 12
6. Zacharová Ema /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 12
9. Frolová Helena /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
9. Györiová Sofia Hyacinta /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
9. Horáčková Lenka /ŠK Real team Trenčín/ - body: 8
9. Lenka Jušková /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 8
9. Michalová Viktória /Šk karate Kachi/ - body: 8
9. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
15. Černáková Bibiana /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4
15. Glatzová Barbora /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 4
15. Jaššová Amália Anna /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
15. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Agility chlapci 5 roční

1. Beňo Rafael /ŠK Real team Trenčín/ - body: 32
2. Šenšel Jakub /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
3. Tóth Lukáš /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 20
4. Balucha Kryštof /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 16
4. Rumanovský Lukáš /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 16
6. Hafid Sofian /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
6. Hlinka Miroslav /Športová škola karate Prievidza/ - body: 12
6. Kaleta Matej /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
6. Oros Nicolas /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
6. Ružička Lucas /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
6. Slosiar Juraj /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 12
12. Simonides Lukáš Ján /Športová škola karate Prievidza/ - body: 8
12. Sládek Timotej /ŠK Real team Trenčín/ - body: 8
14. Benedikovič Dominik /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 4
14. Božoň Jaroslav /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
14. Galko Matej /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
14. Havlas Eduard /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
14. Németh Marko /Športová škola karate BRATISLAVA/ - body: 4


Agility chlapci 6 roční

1. Dzadik Nicolas /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
1. Kollár Tomáš /Športová škola karate Prievidza/ - body: 24
3. Gendeš Juraj /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 16
3. Matiaško Richard /FARMEX Nitra/ - body: 16
3. Mesároš Matej /Šk karate Kachi/ - body: 16
6. Cápay Leo /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 12
6. Horváth Theo /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
6. Chlpek Roman /Karate klub ZOKU/ - body: 12
6. Laučik Patrik /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
6. Molčan Tobias /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 12
6. Soták Oskar /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 12
12. Hrnčárik Peter /ŠK Real team Trenčín/ - body: 8
12. Nosáľ Tomáš /Karate Klub Detva/ - body: 8
12. Pitoňák Tomáš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 8
12. Tököly Alex /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 8
16. Hafid Sofian /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
16. Huszár Benjamin /FARMEX Nitra/ - body: 4
16. Mančev Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
16. Weinreb Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4


Agility chlapci 7 roční

1. Konečný Alex /FARMEX Nitra/ - body: 36
2. Bodnár Oliver /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 24
2. Borovička Roman /FARMEX Nitra/ - body: 24
4. Doncs Eugen /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 16
4. Györi Radovan Michael /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
4. Vasilík Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
7. Beňo Viktor /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
7. Neuschl Roman /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 12
9. Gulán Hugo /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 8
9. Krakovský Tadeáš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 8
9. Krivoňák Kamil /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
9. Kutlák Kamil /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
9. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
9. Pirčák René /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
15. Haško Adam /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
15. Plučinský Roman /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
15. Schmitzing Simon /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Agility chlapci 8 roční

1. Kvasnica Martin /Šk karate Kachi/ - body: 32
2. Bello Alexander /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 24
2. Gendeš Dávid /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 24
2. Koval David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 24
5. Pavlovič Mário /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 20
6. Lamačka Matúš /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
6. Majstrák Tobias Ľubomír /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
6. Žabka Oliver /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
9. Drahoš Šimon /Karate klub ZOKU/ - body: 8
9. Chovanec Daniel /Karate Klub Detva/ - body: 8
9. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
9. Veterný Richard /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 8
9. Vrana Erik /Karate Klub Detva/ - body: 8
14. Dado Alex /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 4
14. Huang Victor /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
14. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
14. Pitoňák Jakub /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4


Agility chlapci 9 roční

1. Halaška Adam /FARMEX Nitra/ - body: 32
1. Zelina Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 32
3. Antoš Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
4. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 16
4. Hudec Adam /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 16
4. Pollák Michal /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 16
4. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 16
8. Mojžiš Ivan /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 12
8. Olbert Patrik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
8. Petruška Mathias - Rafael /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
11. Šenšel Šimon /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
12. Bako Maxim /Šk karate Kachi/ - body: 4
12. Novák Kevin /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
12. Pardus Christopher /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
12. Zelina Martin /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
12. Zelman Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 10 roční

1. Chrenko Ján /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 32
1. Krivda Marek /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 32
3. Cisár Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 24
3. Marko Martin /Športový klub Keido Košice/ - body: 24
5. Bayer Matúš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
5. Preisser Luca /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 20
7. Dufala Lukáš /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
8. Gyulaffy Peter /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 8
8. Chovanec Martin /Karate Klub Detva/ - body: 8
8. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
8. Šafár Samuel /Šk karate Kachi/ - body: 8
12. Eleganczyk Bartolomej /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 4
12. Laci Manuel /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
12. Mičetic Adrián /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 4
12. Pardus Christopher /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
12. Uhrík Maxim /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4


Agility chlapci 11 roční

1. Cunik Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
1. Marko Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
1. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice/ - body: 24
4. Hudák Matej /Športový klub Keido Košice/ - body: 20
5. Bukovič Norbert /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 16
5. Mašlej Martin /Karate Klub Detva/ - body: 16
5. Porjanda Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 16
5. Šuna Matej /Central karate klub Poprad/ - body: 16
9. Mališ Filip /Karate Klub Detva/ - body: 12
10. Kašprišin Marko /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
10. Mesároš Jakub /Karate Klub Detva/ - body: 8
10. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
10. Sáraz Martin /Šk karate Kachi/ - body: 8
14. Katrenič Dávid Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
14. Majba Jakub /Šk karate Kachi/ - body: 4
14. Studený Patrik /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
14. Šafár Samuel /Šk karate Kachi/ - body: 4


Kata dievčatá 5 rokov

1. Mačuteková Alžbeta /Central karate klub Poprad/ - body: 24
2. Černáková Olívia /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 16
2. Hrubcová Lýdia /Karate klub Trstená/ - body: 16
4. Jakubíková Nina /Šk karate Kachi/ - body: 12
5. Bartková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 8
5. Horváthová Monika /ŠK Real team Trenčín/ - body: 8
7. Bystrická Stela /ŠK Real team Trenčín/ - body: 6
8. Holíková Nela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky

1. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 32
2. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 20
3. Rigová Sara /Central karate klub Poprad/ - body: 12
3. Tabačková Terézia /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 12
5. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 6
5. Kurucová Sofia /Central karate klub Poprad/ - body: 6
7. Burzová Bianka /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 4
8. Dudová Ester /Karate klub Trstená/ - body: 2
8. Dziedzinová Zara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
8. Jenčová Petra /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 2
8. Lajošová Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 2
8. Mačuteková Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 2
8. Martonová Nelly /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 2
8. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kata dievčatá 6-7 rokov pokročilé

1. Bayerová Olívia /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 28
2. Chrastinová Klára /ŠK Real team Trenčín/ - body: 20
3. Bežáková Alena /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 12
3. Kortišová Karolína /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 12
5. Ševčíková Natália /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 10
6. Okoličányová Rebeka /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky

1. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 24
2. Dominika Vnuková /Šk karate Kachi/ - body: 20
3. Hatalová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 14
4. Zeumerová Alexandra /Šk karate Kachi/ - body: 10
5. Bajanová Denisa /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8
6. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 4
6. Solčanská Paulína /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
6. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 4
6. Wenderlová Miriam /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 4
10. De Jong Kimi /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
10. Grueberová Nella /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
10. Kiššková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 2
10. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
10. Kutláková Ema /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
10. Podolanová Tamara /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
10. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
10. Tesličková Tereza /Budokan Samaria/ - body: 2


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé

1. Fialková Sofia /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 24
1. Grznárová Michelle /ŠK Real team Trenčín/ - body: 24
3. Pavlíková Laura /ŠK Real team Trenčín/ - body: 18
4. Škorvánková Alžbeta /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
5. Kollárová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
5. Melicháreková Lenka /ŠK Real team Trenčín/ - body: 6
7. Koníková Hana /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
8. Hagarová Anetka /KK Nováky/ - body: 2
8. Hóková Patrícia /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 2
8. Kulíková Simona /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
8. Repková Juliana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Zajačková Ema /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky

1. Sklenková Lucia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 28
2. Patai Stella /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 16
3. Bajanová Alica /TJ Rapid Bratislava/ - body: 10
4. Komorová Martina /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 8
4. Kucová Lea /Central karate klub Poprad/ - body: 8
6. Biľová Barbora /Športový klub Keido Košice/ - body: 6
7. Klimentová Linda /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
7. Kršiaková Nikola /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4
7. Podolanová Tereza /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
7. Túšová Tamara /Karate škola Kaizen Prešov/ - body: 4
7. Velesová Deana /Športový klub Keido Košice/ - body: 4
12. Chrastinova Petra /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
12. Kleinová Karin /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 2
12. Majdiaková Laura /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
12. Malá Liliana /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
12. Palková Kristína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
12. Švecová Stela /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé

1. Mišejová Simona /Športová škola karate Prievidza/ - body: 24
2. Predanocy Linda /ŠK Real team Trenčín/ - body: 16
3. Niková Alica /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 10
3. Štefaneková Sofia /ŠK Real team Trenčín/ - body: 10
5. Borisová Vanessa /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 8
5. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
5. Trungelová Senja /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 8
8. Jeseničová Nina /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 4
8. Kadlecajová Viktória /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
8. Malchová Karin /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 4
8. Škorvánková Hana /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
12. Kováčová Viviana /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
12. Luptáková Natália Lea /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 2
12. Pavelová Alica /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
12. Švolíková Sára /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2


Kata chlapci 5 rokov

1. Balucha Kryštof /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 32
2. Beňo Rafael /ŠK Real team Trenčín/ - body: 24
3. Šenšel Jakub /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
4. Tóth Lukáš /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 6
5. Rumanovský Lukáš /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
5. Sebastian Surovka /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
7. Sládek Timotej /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2


Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci

1. Macko Samuel /Športový klub Keido Košice/ - body: 36
2. Gendeš Juraj /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 10
2. Kalafut Nikolas /ŠK Real team Trenčín/ - body: 10
4. Kováčik Šimon /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 8
4. Krakovský Tadeáš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 8
6. Hrnčárik Peter /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
6. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
6. Tapfer Andrej /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 4
6. Tvaruška Peter /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
6. Vasilík Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
11. Dzadik Nicolas /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
11. Györi Radovan Michael /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
11. Hazucha Peter Silvester /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 2
11. Kozárik Dominik /KK OSA obč.zdr.Bratislava/ - body: 2
11. Krčmárik Samuel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2
11. Molčan Tobias /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2
11. Pirčák René /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
11. Tóth Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 2


Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí

1. Konečný Alex /FARMEX Nitra/ - body: 28
2. Beňo Viktor /ŠK Real team Trenčín/ - body: 20
2. Doncs Eugen /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
4. Titka Peter /FARMEX Nitra/ - body: 14
5. Malcho Lukáš /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 6
6. Foltín Milan /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 4
6. Horváth Theo /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
8. Bodnár Oliver /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 2


Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci

1. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 24
2. Kvasnica Martin /Šk karate Kachi/ - body: 20
2. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
4. Šipkovský Jozef /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 10
5. Smatana Marcel /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 6
6. Chovanec Jakub /FARMEX Nitra/ - body: 4
6. Nedoroščík Daniel /Central karate klub Poprad/ - body: 4
6. Olbert Patrik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
9. Antoš Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
9. Drahoš Šimon /Karate klub ZOKU/ - body: 2
9. Eliáš Matúš /Šk karate Kachi/ - body: 2
9. Chovanec Martin /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 2
9. Kostolný Karol /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 2
9. Mišľan Sebastián /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
9. Sabol Tadeáš /Karate Klub Revúca/ - body: 2
9. Zelman Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2


Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí

1. Bako Maxim /Šk karate Kachi/ - body: 20
2. Gendeš Dávid /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 16
2. Halaška Adam /FARMEX Nitra/ - body: 16
2. Hudec Adam /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 16
5. Zelina Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 10
6. Hyben Benjamín /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 4
6. Lamačka Matúš /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
6. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 4
6. Zelina Martin /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
10. Dúcky Móric /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 2
10. Gulán Gregor /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
10. Huang Victor /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
10. Jesenič Peter /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 2
10. Koval David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
10. Šenšel Šimon /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
10. Udodov Yelysey /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci

1. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Remeň Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
3. Garai Matej /Šk karate Kachi/ - body: 12
4. Mokoš Adrián /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 10
4. Šafár Samuel /Šk karate Kachi/ - body: 10
6. Hudák Matej /Športový klub Keido Košice/ - body: 6
7. Krivda Marek /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
7. Šuták Peter /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
7. Uhrík Maxim /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4
10. Gyomrai Ján /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
10. Lendacký Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
10. Marčišovský Matúš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
10. Rybár Dominik /Karate klub ZOKU/ - body: 2
10. Šuna Matej /Central karate klub Poprad/ - body: 2
10. Weinreb Dominik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
10. Zakarovský Dávid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí

1. Dávid Matúš /Šk karate Kachi/ - body: 32
2. Muller Juraj /Šk karate Kachi/ - body: 16
3. Kosík Kristián /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
3. Piatnička Daniel /Šk karate Kachi/ - body: 12
5. Majba Jakub /Šk karate Kachi/ - body: 6
5. Majcher Adam /Šk karate Kachi/ - body: 6
7. Dobiáš Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
7. Filip Denis /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
7. Chalupčík Samuel /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
7. Kostelný Lukáš /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
11. Cunik Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
11. Marko Martin /Športový klub Keido Košice/ - body: 2
11. Roháľ Ján /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
11. Sáraz Martin /Šk karate Kachi/ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg

1. Hamajdáková Jasmína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 24
2. Černáková Olívia /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 20
3. Jenčová Petra /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 16
4. Bežáková Alena /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 8
5. Bartková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 6
6. Horváthová Monika /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
6. Mačuteková Alžbeta /Central karate klub Poprad/ - body: 4
8. Burzová Bianka /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 2
8. Holíková Nela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg

1. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 36
2. Chrastinová Klára /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
3. Kičková Abigail /Spartak Myjava/ - body: 10
4. Božoňová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 8
4. Michálková Natália /Spartak Myjava/ - body: 8
6. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 6
6. Slamková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 6
8. Dziedzinová Zara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
8. Okoličányová Rebeka /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
10. Hrubcová Lýdia /Karate klub Trstená/ - body: 2
10. Mačuteková Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 2
10. Pastirčáková Liana /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 28kg

1. Novotná Victoria /Karate klub MUGEN Nemšová/ - body: 28
2. Martonová Nelly /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 24
3. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 20
4. Ševčíková Natália /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 10
5. Pišojová Adela /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
6. Prečuchová Janka /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 2
6. Stašková Sarah /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
6. Zelmanová Alžbeta /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg

1. Hubinská Linda /FARMEX Nitra/ - body: 36
2. Tabačková Terézia /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 16
3. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 14
4. Lajošová Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 12
5. Kurucová Sofia /Central karate klub Poprad/ - body: 10
6. Rigová Sara /Central karate klub Poprad/ - body: 4
7. Jánošová Amália /Union Košice/ - body: 2
7. Medveďová Paula /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky

1. Bajanová Denisa /TJ Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Ondrkálová Vanesa /Karate klub MUGEN Nemšová/ - body: 20
3. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 10
4. Chudá Alexandra /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
4. Ladiková Nela /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
6. Dominika Vnuková /Šk karate Kachi/ - body: 6
6. Kiššková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 6
6. Železňáková Kristína /Karate klub Trstená/ - body: 6
9. Halecká Sofia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
10. Holíková Hana /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé

1. Krnáčová Natália /Karate Klub Detva/ - body: 36
2. Vašíčková Viktória /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 16
3. Vrabcová Veronika /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 12
4. Kollárová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 10
5. Repková Juliana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
6. Grznárová Michelle /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky

1. Balážová Melissa /Spartak Myjava/ - body: 32
2. Zeumerová Alexandra /Šk karate Kachi/ - body: 24
3. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
4. Ilavská Kristína /FARMEX Nitra/ - body: 8
5. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 4
5. Kuciaková Sára /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
5. Rumanovská Zoe /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
5. Veisová Natália /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4
9. Ďuricová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
9. Dziedzinová Lara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
9. Hulinová Ema /Karate Klub Detva/ - body: 2
9. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 2
9. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé

1. Boboková Zoja /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 32
2. Polakovičová Lucia /Karate Klub Detva/ - body: 20
3. Hóková Patrícia /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 12
3. Melicháreková Lenka /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
5. Dudášová Daniela /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg začiatočníčky

1. De Jong Kimi /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
2. Čonková Zorislava /Union Košice/ - body: 18
3. Lanková Michaela /Spartak Myjava/ - body: 16
4. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 12
4. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
6. Hatalová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
6. Štipalová Karin /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
6. Veisová Natália /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4
9. Bednarčíková Dominika /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
9. Grmanová Alexandra /Šk karate Kachi/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg pokročilé

1. Koníková Hana /TJ Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Tahotná Petra /SEIGOKAN PIEŠŤANY/ - body: 20
3. Knížatová Ester /Šk karate Kachi/ - body: 8
4. Škorvánková Alžbeta /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočníčky

1. Podolanová Tamara /ŠK Real team Trenčín/ - body: 20
1. Solčanská Paulína /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
3. Kočišová Katarína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 16
4. Verebová Bianka /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
5. Rovenská Zuzana /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
5. Tesličková Tereza /Budokan Samaria/ - body: 4


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokročilé

1. Sekelská Alexandra Katarína /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 36
2. Szigetiová Flóra /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 20
3. Kurucz Erika Réka /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 12
3. Tatiana Ľuptáková /Karate Klub Detva/ - body: 12
5. Kulíková Simona /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg začiatočníčky

1. Hroncová Katarína /Karate Klub Detva/ - body: 24
2. Bajanová Alica /TJ Rapid Bratislava/ - body: 20
2. Kucová Lea /Central karate klub Poprad/ - body: 20
4. Ferencová Karin /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
4. Klimentová Linda /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
4. Kopáčová Hana /FARMEX Nitra/ - body: 4
4. Šebestová Sára /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
4. Vachalková Ivana /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
9. Huťková Ivana /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
9. Marková Michaela /Karate Klub Kanianka/ - body: 2
9. Neustadtová Alica /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg pokročilé

1. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 28
2. Borisová Vanessa /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 16
3. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 10
4. Blizmanová Denisa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 8
4. Korčoková Petra /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8
4. Salaganičová Ingrid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
7. Švolíková Sára /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 6
8. Jarošová Nina /Šk karate Kachi/ - body: 4
9. Kuricová Ema /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 2
9. Smreková Vanesa /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg začiatočníčky

1. Sklenková Lucia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 22
2. Masláková Magdaléna Mária /Karate klub MUGEN Nemšová/ - body: 14
3. Bačová Petra /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
3. Kučerová Radoslava /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 12
5. Baloghová Olívia /Union Košice/ - body: 10
6. Bugárová Alžbeta /Šk karate Kachi/ - body: 8
6. Selingová Alexandra /Karate klub MUGEN Nemšová/ - body: 8
8. Verebová Anička /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 4
9. Huťková Ivana /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pokročilé

1. Mišovýchová Zuzana /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 36
2. Černáková Bibiana /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 20
3. Zacharová Ema /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 16
4. Malchová Karin /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 12
5. Andacká Nina /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
5. Bruothová Lea /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
5. Horáčková Lenka /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
5. Niková Alica /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 2
5. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
5. Salaganičová Ingrid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg začiatočníčky

1. Malá Liliana /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 32
2. Lorenčíková Lucia /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 16
3. Majdiaková Laura /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 14
4. Čonková Dorotea /Union Košice/ - body: 8
4. Kaliská Nina /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 8
6. Laciová Melánia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 6
7. Kučerová Radoslava /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4
7. Pauerová Alexandra /FARMEX Nitra/ - body: 4
9. Bobaľová Barbora /OK MTK Tatran Žarnovica/ - body: 2
9. Brezovská Sofia /Šk karate Kachi/ - body: 2
9. Domoráková Nina /FARMEX Nitra/ - body: 2
9. Chrastinova Petra /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pokročilé

1. Glatzová Barbora /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 24
1. Špániková Nina /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 24
3. Slivková Juliette /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
4. Vážanová Terézia /Karate Klub Kanianka/ - body: 10
5. Jeseničová Nina /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 8
6. Klimačková Eva /ŠK Real team Trenčín/ - body: 6
7. Královská Júlia /Union Košice/ - body: 4
7. Medveďová Viktória /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 4
9. Andacká Nina /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
9. Kalamárová Alexandra /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky

1. Ozsvaldová Lea /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 36
2. Dvorská Lucia /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 16
2. Šnírerová Simona /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 16
4. Podolanová Tereza /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
5. Komorová Martina /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 4
5. Uramová Nicoleta /OK MTK Tatran Žarnovica/ - body: 4
5. Velesová Deana /Športový klub Keido Košice/ - body: 4
8. Biľová Barbora /Športový klub Keido Košice/ - body: 2
8. Chrastinova Petra /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
8. Kleinová Karin /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 2
8. Kmeťová Daniela /Šk karate Kachi/ - body: 2
8. Kopecká Lujza /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 2
8. Majkutová Margaréta /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Palková Kristína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé

1. Gahírová Ivana /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 20
2. Luptáková Natália Lea /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 18
3. Čela Ariana Nikoleta /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 16
4. Buchtová Stefania /Spartak Myjava/ - body: 14
5. Guzejová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
6. Pápayová Natália /FARMEX Nitra/ - body: 6
7. Lakatošová Erika /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 4
7. Škorvánková Hana /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
9. Babilia Svetlana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
9. Biela Alexandra /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
9. Medveďová Viktória /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 2
9. Rigó Rebecca /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2
9. Šofráneková Alexandra /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg

1. Beňo Viktor /ŠK Real team Trenčín/ - body: 36
2. Hubočáni Dávid /Šk karate Kachi/ - body: 18
3. Kováčik Šimon /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 8
3. Macko Samuel /Športový klub Keido Košice/ - body: 8
5. Kalafut Nikolas /ŠK Real team Trenčín/ - body: 6
5. Kretter Michal /FARMEX Nitra/ - body: 6
5. Titka Peter /FARMEX Nitra/ - body: 6
8. Balucha Kryštof /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
8. Štrba Richard /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 4
10. Dzadik Nicolas /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
10. Gendeš Juraj /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
10. Grolmus Šimon /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
10. Huszár Benjamin /FARMEX Nitra/ - body: 2
10. Nosáľ Tomáš /Karate Klub Detva/ - body: 2
10. Slosiar Juraj /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg

1. Pirčák René /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 36
2. Bodnár Oliver /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 16
3. Gašpar Martin /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
4. Borovička Roman /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
6. Györi Radovan Michael /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
7. Návoj Lukáš /Central karate klub Poprad/ - body: 4
7. Sihelník Ján /KK OSA obč.zdr.Bratislava/ - body: 4
7. Šenšel Richard /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
10. Alexa Michal /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 2
10. Balucha Maxim /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
10. Krivoňák Kamil /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
10. Kutlák Kamil /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
10. Schmitzing Simon /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg

1. Konečný Alex /FARMEX Nitra/ - body: 36
2. Krakovský Tadeáš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 20
3. Krempaský Maximilián /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 10
3. Kubaška Šimon /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 10
5. Tapfer Andrej /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 6
6. Kázik Adam /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
6. Mesároš Matej /Šk karate Kachi/ - body: 4
6. Štrus Marko Kristián /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
9. Ochaba Maxim /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 2
9. Rust Marek Colin /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
9. Tóth Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg

1. Vasilík Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 36
2. Foltín Milan /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 20
3. Plučinský Roman /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
3. Šimko Jakub /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Kán Matúš /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 4
5. Mitrík Richard /Union Košice/ - body: 4
5. Oravec Mathias /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
5. Štrauss Dušan Martin /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
9. Krčmárik Samuel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2
9. Urban Jakub /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci

1. Rybanský Daniel /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 28
2. Veterný Richard /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 20
3. Farkaš Samuel /Union Košice/ - body: 16
4. Dado Alex /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 8
4. Šalko Aurel /Karate Klub Detva/ - body: 8
6. Kiss Bence /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 4
6. Kratochvíl Kay /FARMEX Nitra/ - body: 4
6. Škovran Oliver /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
6. Tropp Marek /Central karate klub Poprad/ - body: 4
10. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
10. Lahuta Michal /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 2
10. Paulik Nikolaj /KK OSA obč.zdr.Bratislava/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg pokročilí

1. Gašpar Miroslav /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 36
2. Pavlovič Mário /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 16
3. Žabka Oliver /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
4. Bako Maxim /Šk karate Kachi/ - body: 8
5. Dúcky Móric /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 4
5. Kiš Andrej /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
7. Kotek Dominik /Karate klub ZOKU/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci

1. Plichta Bruno /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 26
2. Greguš Alexander /TJ Sokol Žilina/ - body: 12
2. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
4. Chrenko Samuel /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
4. Nedoroščík Daniel /Central karate klub Poprad/ - body: 8
4. Olbert Patrik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 8
4. Veterný Richard /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 8
8. Surovčík Matúš /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 6
9. Zelman Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 4
10. Jaroš Miroslav /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 2
10. Labovský Richard /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
10. Lupták Adam /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 2
10. Néma Michal /Budokan Samaria/ - body: 2
10. Novák Kevin /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
10. Ostertág Dávid /Šk karate Kachi/ - body: 2
10. Vagaský Timon /Union Košice/ - body: 2
10. Žabka Oliver /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí

1. Kvasnica Martin /Šk karate Kachi/ - body: 28
2. Bello Alexander /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 20
3. Lamačka Matúš /ŠK Real team Trenčín/ - body: 14
4. Hyben Benjamín /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 12
5. Halaška Adam /FARMEX Nitra/ - body: 6
5. Koval David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 6
7. Kubáň Daniel /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
7. Udodov Yelysey /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
9. Huang Victor /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
9. Krempaský Martin /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci

1. Mitrík Richard /Union Košice/ - body: 24
2. Mácha Martin /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 14
3. Antoš Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
3. Eliáš Matúš /Šk karate Kachi/ - body: 12
5. Dudadík Adam /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 10
6. Chovanec Jakub /FARMEX Nitra/ - body: 8
6. Mišľan Sebastián /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
8. Hluško Filip /Budokan Samaria/ - body: 4
8. Kuťka Matias /FARMEX Nitra/ - body: 4
10. Geletko Alex /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
10. Psotka Adam /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí

1. Kurčina Erik /Karate Klub Dolný Kubín/ - body: 36
2. Chovanec Daniel /Karate Klub Detva/ - body: 12
2. Petráš Roland /Spartak Myjava/ - body: 12
4. Kubaška Matúš /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 10
5. Eliáš Ondrej /Spartak Myjava/ - body: 8
5. Loch Tomáš /FARMEX Nitra/ - body: 8
7. Lavo Denis /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
8. Jesenič Peter /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 2
8. Lenárd Jakub /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci

1. Antoš Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
2. Piga Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 14
3. Pardus Christopher /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
4. Pollák Michal /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 10
5. Ďurian Šimon /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Petruška Mathias - Rafael /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 8
5. Szántó Gergely /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 8
8. Jablonský Michal /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 6
9. Džačovský Matej /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
9. Chovanec Martin /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 2
9. Jaroš Michal /Šk karate Kachi/ - body: 2
9. Juskanič Jozef /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
9. Šimko Adam Dávid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí

1. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 36
2. Beňo Urban /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 12
2. Gočík Tomáš /Union Košice/ - body: 12
4. Felber Samuel /FARMEX Nitra/ - body: 10
4. Michálek Jakub /Spartak Myjava/ - body: 10
6. Lehotský Gregor /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
7. Váczy Peter /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
8. Polakovič Peter /Karate Klub Detva/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci

1. Vrabec Matej /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 20
2. Ivanič Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 16
3. Lesinský Jakub Emanuel /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
3. Sihelník Matej /KK OSA obč.zdr.Bratislava/ - body: 12
5. Ebeid Samuel /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 8
5. Mičetic Adrián /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 8
7. Gašpar Dominik /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
7. Nemček David /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 4


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí

1. Mečír Lukas /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 26
2. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice/ - body: 22
3. Cisár Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
4. Chrenko Ján /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 10
4. Pechota Jakub /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 10
6. Cséfalvay Peter /SEIGOKAN PIEŠŤANY/ - body: 8
7. Bartoš Viliam /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
8. Cséfalvay Pavol /SEIGOKAN PIEŠŤANY/ - body: 2
8. Marko Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci

1. Krivda Marek /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 36
2. Uhrík Maxim /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 16
3. Boris Marko /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 12
4. Sukop Gregor /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 10
5. Kristian Kilik /Karate klub MUGEN Nemšová/ - body: 6
5. Lajstrík Jakub /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
5. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 6
8. Remeň Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
8. Walter Adam /Union Košice/ - body: 4
10. Gabura Samuel /Karate klub Trstená/ - body: 2
10. Hamara Christian /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
10. Vaverčák René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí

1. Ivančík Oliver /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 16
2. Hlavačka Samuel /Šk karate Kachi/ - body: 12
2. Majba Jakub /Šk karate Kachi/ - body: 12
2. Mesároš Jakub /Karate Klub Detva/ - body: 12
2. Sáraz Martin /Šk karate Kachi/ - body: 12
6. Marko Martin /Športový klub Keido Košice/ - body: 10
7. Bartoš Viliam /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
7. Broďani Alexander /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
7. Duchovič Damián /Šk karate Kachi/ - body: 4
7. Kašprišin Marko /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
7. Preisser Luca /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4
7. Rešovský Daniel /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 4
13. Majcher Adam /Šk karate Kachi/ - body: 2
13. Suchý Filip /SEIGOKAN PIEŠŤANY/ - body: 2
13. Zríni Samuel /Spartak Myjava/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci

1. Šafár Samuel /Šk karate Kachi/ - body: 22
2. Gazdík Šimon /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 20
3. Kaliský David /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 16
4. Hudák Matej /Športový klub Keido Košice/ - body: 12
5. Farkaš Andrej /Central karate klub Poprad/ - body: 6
5. Garai Matej /Šk karate Kachi/ - body: 6
5. Gavliak Peter /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
8. Kočiš Radovan /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
8. Šuták Peter /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
10. Kališka Jerguš Ján /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 2
10. Zakarovský Dávid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí

1. Bukovič Norbert /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 28
2. Cunik Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
2. Majba Jakub /Šk karate Kachi/ - body: 12
2. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
5. Mašlej Martin /Karate Klub Detva/ - body: 10
6. Horaček Peter /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 6
6. Křesťák Patrik /Union Košice/ - body: 6
8. Dobiáš Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
8. Krajňák Matej /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
8. Mančík Bruno /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 4
8. Sáraz Martin /Šk karate Kachi/ - body: 4
12. Chovanec Martin /Karate Klub Detva/ - body: 2
12. Porjanda Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci

1. Pristáč Andrej /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 36
2. Katrenič Dávid Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 12
3. Mokoš Adrián /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 10
3. Uhrík Mathias /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 10
5. Marčišovský Matúš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 8
5. Pardus Christopher /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
7. Blažek Mikuláš /Karate klub Trstená/ - body: 4
8. Hagyari Peter Christián /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
8. Počarovský Róbert /FARMEX Nitra/ - body: 2
8. Podradský Simon /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
8. Rybák Nikolas /Central karate klub Poprad/ - body: 2
8. Sedmák Adam /Central karate klub Poprad/ - body: 2
8. Václavík Jozef /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 2
8. Venger Matej /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
8. Žitný Matej /FARMEX Nitra/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí

1. Bohunický Lukáš /TJ Rapid Bratislava/ - body: 28
2. Turaz Lenny /FARMEX Nitra/ - body: 20
3. Kováč Simon /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 16
4. Vasilík Viliam Jozef /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
5. Roháľ Ján /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 10
6. Králik Tomáš /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 6
7. Fabian Maroš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
7. Gruber Benjamín /Budokan Samaria/ - body: 2
7. Hnyk Ronald /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
7. Hodgson Oliver /Union Košice/ - body: 2
7. Chymo Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
7. Kostelný Lukáš /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
7. Vaľko Filip /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2