Grand Prix Žilina - 28.04.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 10 5 14 29
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 9 6 9 24
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 7 4 5 16
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 6 14 26
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 5 4 3 12
6. SHOGUN FIGHT CLUB - SFC 4 7 13 24
7. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 4 3 2 9
8. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 4 2 2 8
9. FARMEX Nitra 4 1 5 10
10. Karate klub Detva 4 1 4 9
11. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 3 12 18
12. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 2 4 9
13. Karate klub MUGEN 3 1 3 7
14. Karate Klub Žilina, o. z. 2 7 14 23
15. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 4 2 8
16. Športový klub Keido Košice, o. z. 2 2 2 6
17. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 2 2 0 4
18. Ganz-Kesjár Karate Klub 2 2 0 4
19. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 5 3 9
20. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 2 2 5
21. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 2 4
22. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 1 2 4
23. SC TAIPHUN 1 0 3 4
24. Karate klub Dolný Kubín 1 0 1 2
25. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 1 0 0 1
26. Karate klub Trstená, o. z. 0 2 6 8
27. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 2 2 4
28. Karate klub Asahi Ružomberok 0 1 3 4
29. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 2 3
30. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 1 2 3
31. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 1 1 2
32. SKP karate Písek 0 1 0 1
33. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 1 0 1
34. Karate Klub Revúca 0 1 0 1
35. Karate klub Zvolen 0 1 0 1
36. SKK Budo Havířov 2 0 0 3 3
37. Karate klub Kanianka 0 0 2 2
38. Klub Arawashi 0 0 2 2
39. Seigokan 0 0 2 2
40. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
41. Hakuba karate Ostrava 0 0 1 1
42. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
43. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1
44. Wadofight Karate Klub 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 8 6 9 23
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 8 4 9 21
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 5 3 4 12
4. SHOGUN FIGHT CLUB - SFC 4 6 9 19
5. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 4 3 2 9
6. Karate klub Detva 4 1 4 9
7. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 4 1 2 7
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 5 10 18
9. Karate klub MUGEN 3 1 2 6
10. FARMEX Nitra 3 0 5 8
11. Karate Klub Žilina, o. z. 2 5 13 20
12. Ganz-Kesjár Karate Klub 2 2 0 4
13. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 1 4 7
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 1 3 6
15. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 5 3 9
16. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 4 2 7
17. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 2 1 4
18. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 2 0 3
19. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 2 0 3
20. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 3 5
21. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 2 4
22. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 1 2 4
23. Karate klub Dolný Kubín 1 0 1 2
24. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 2 2 4
25. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 1 1 2
26. Karate Klub Revúca 0 1 0 1
27. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 1 0 1
28. Karate klub Zvolen 0 1 0 1
29. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 5 5
30. SKK Budo Havířov 2 0 0 3 3
31. SC TAIPHUN 0 0 3 3
32. Karate klub Kanianka 0 0 2 2
33. Seigokan 0 0 2 2
34. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 0 1 1
35. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
36. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 1 1
37. Klub Arawashi 0 0 1 1
38. Wadofight Karate Klub 0 0 1 1
39. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 30 10 14 54
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 27 12 9 48
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 18 12 14 44
4. SHOGUN FIGHT CLUB - SFC 12 14 13 39
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 21 8 5 34
6. Karate Klub Žilina, o. z. 6 14 14 34
7. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 9 6 12 27
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 15 8 3 26
9. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 12 6 2 20
10. FARMEX Nitra 12 2 5 19
11. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 12 4 2 18
12. Karate klub Detva 12 2 4 18
13. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 9 4 4 17
14. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 8 2 16
15. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 10 3 16
16. Karate klub MUGEN 9 2 3 14
17. Športový klub Keido Košice, o. z. 6 4 2 12
18. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 6 4 0 10
19. Ganz-Kesjár Karate Klub 6 4 0 10
20. Karate klub Trstená, o. z. 0 4 6 10
21. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 4 2 9
22. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 2 2 7
23. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 3 2 2 7
24. SC TAIPHUN 3 0 3 6
25. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 4 2 6
26. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 3 5
27. Karate klub Dolný Kubín 3 0 1 4
28. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 2 2 4
29. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 2 4
30. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 3 0 0 3
31. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 1 3
32. SKK Budo Havířov 2 0 0 3 3
33. Karate Klub Revúca 0 2 0 2
34. Karate klub Zvolen 0 2 0 2
35. SKP karate Písek 0 2 0 2
36. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 2 0 2
37. Klub Arawashi 0 0 2 2
38. Seigokan 0 0 2 2
39. Karate klub Kanianka 0 0 2 2
40. Wadofight Karate Klub 0 0 1 1
41. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1
42. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
43. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
44. Hakuba karate Ostrava 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 24 12 9 45
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 24 8 9 41
3. SHOGUN FIGHT CLUB - SFC 12 12 9 33
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 10 10 29
5. Karate Klub Žilina, o. z. 6 10 13 29
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 15 6 4 25
7. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 12 6 2 20
8. Karate klub Detva 12 2 4 18
9. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 12 2 2 16
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 10 3 16
11. FARMEX Nitra 9 0 5 14
12. Karate klub MUGEN 9 2 2 13
13. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 8 2 13
14. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 2 4 12
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 2 3 11
16. Ganz-Kesjár Karate Klub 6 4 0 10
17. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 4 1 8
18. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 2 3 8
19. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 4 0 7
20. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 4 0 7
21. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 2 2 7
22. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 3 2 2 7
23. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 4 2 6
24. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 5 5
25. Karate klub Dolný Kubín 3 0 1 4
26. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 1 3
27. SC TAIPHUN 0 0 3 3
28. SKK Budo Havířov 2 0 0 3 3
29. Karate Klub Revúca 0 2 0 2
30. Karate klub Zvolen 0 2 0 2
31. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 2 0 2
32. Seigokan 0 0 2 2
33. Karate klub Kanianka 0 0 2 2
34. Klub Arawashi 0 0 1 1
35. Wadofight Karate Klub 0 0 1 1
36. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 1 1
37. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
38. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
39. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 0 1 1
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Trstenský pohár karate XX. ročník - 04.11.2017
Zvolen Cup 2018 - 04.02.2018
Grand Prix Žilina - 28.04.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 28 11 38 77
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 23 11 23 57
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 22 21 31 74
4. Karate Klub Žilina, o. z. 16 18 28 62
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 15 19 26 60
6. FARMEX Nitra 14 10 22 46
7. Karate klub Detva 8 3 12 23
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 7 4 8 19
9. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 6 10 22
10. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 6 6 18
11. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 3 6 15
12. Športový klub Keido Košice, o. z. 5 4 6 15
13. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 5 1 1 7
14. Karate klub Dolný Kubín 5 0 4 9
15. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 8 9 21
16. SHOGUN FIGHT CLUB - SFC 4 7 13 24
17. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 4 7 8 19
18. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 4 5 16 25
19. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 4 3 2 9
20. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 4 2 3 9
21. Karate Klub IGLOW, o. z. 4 0 2 6
22. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 8 6 17
23. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 7 3 13
24. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 3 6 5 14
25. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 2 4 9
26. Karate klub MUGEN 3 2 3 8
27. Karate klub Trstená, o. z. 2 5 18 25
28. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 2 5 9 16
29. Karate Klub SABINOV, o. z. 2 2 8 12
30. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 2 2 1 5
31. Ganz-Kesjár Karate Klub 2 2 0 4
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 0 2 4
33. Karate klub Zvolen 1 4 6 11
34. DMTK Karate Hungary 1 3 9 13
35. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 1 3 3 7
36. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 1 3 2 6
37. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 1 1 3
38. SC TAIPHUN 1 0 3 4
39. Karate club Enpi 1 0 1 2
40. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 1 0 0 1
41. Karate klub Asahi Ružomberok 0 5 4 9
42. Karate klub Krupina, o. z. 0 3 3 6
43. Karate Klub Revúca 0 3 1 4
44. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 2 3 5
45. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 2 4
46. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 2 0 2
47. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 1 2 3
48. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 1 2 3
49. Karate klub Kanianka 0 1 2 3
50. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 1 1 2
51. SKP karate Písek 0 1 0 1
52. Karate klub Nováky 0 1 0 1
53. SKK Budo Havířov 2 0 0 3 3
54. Klub Arawashi 0 0 2 2
55. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 2 2
56. Seigokan 0 0 2 2
57. Wadofight Karate Klub 0 0 1 1
58. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 1 1
59. Hakuba karate Ostrava 0 0 1 1
60. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
61. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 7 11 27
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 9 3 5 17
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 5 3 14
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 2 10 18
5. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 5 1 1 7
6. Karate klub KUMADE Topoľčany 4 3 1 8
7. FARMEX Nitra 3 3 1 7
8. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 1 4 8
9. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 2 4 12 18
10. Karate Klub Žilina, o. z. 2 4 4 10
11. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 3 6 11
12. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 2 2 0 4
13. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 1 1 3
14. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 1 0 2
15. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 0 5 6
16. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 0 3 4
17. Karate club Enpi 1 0 1 2
18. SC TAIPHUN 1 0 0 1
19. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 0 0 1
20. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 1 0 0 1
21. Karate klub Trstená, o. z. 0 3 5 8
22. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 3 3 6
23. Karate klub Asahi Ružomberok 0 3 3 6
24. Karate Klub Revúca 0 2 1 3
25. SHOGUN FIGHT CLUB - SFC 0 1 4 5
26. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 3 4
27. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 3 4
28. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 1 2 3
29. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 1 1 2
30. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 1 0 1
31. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 0 1
32. Karate klub Nováky 0 1 0 1
33. SKP karate Písek 0 1 0 1
34. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 1 0 1
35. DMTK Karate Hungary 0 0 5 5
36. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
37. Hakuba karate Ostrava 0 0 1 1
38. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
39. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
40. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
41. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
42. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
43. Klub Arawashi 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 22 9 28 59
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 14 19 23 56
3. Karate Klub Žilina, o. z. 14 14 24 52
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 14 8 18 40
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 13 14 20 47
6. FARMEX Nitra 11 7 21 39
7. Karate klub Detva 8 3 12 23
8. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 3 6 15
9. Karate klub Dolný Kubín 5 0 4 9
10. SHOGUN FIGHT CLUB - SFC 4 6 9 19
11. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 4 6 5 15
12. Centrál karate klub Poprad o.z. 4 3 4 11
13. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 4 3 2 9
14. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 4 1 3 8
15. Karate Klub IGLOW, o. z. 4 0 2 6
16. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 8 5 16
17. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 8 4 15
18. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 3 6 5 14
19. Karate klub MUGEN 3 2 2 7
20. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 1 7 11
21. Športový klub Keido Košice, o. z. 2 3 2 7
22. Karate klub Trstená, o. z. 2 2 13 17
23. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 2 2 6 10
24. Ganz-Kesjár Karate Klub 2 2 0 4
25. Karate Klub SABINOV, o. z. 2 1 5 8
26. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 2 1 4 7
27. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 1 4 7
28. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 0 2 4
29. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 5 3 9
30. Karate klub Zvolen 1 4 5 10
31. DMTK Karate Hungary 1 3 4 8
32. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 1 3 1 5
33. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 2 1 4
34. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 1 2 1 4
35. Karate klub Krupina, o. z. 0 3 2 5
36. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 2 3 5
37. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 2 4
38. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 1 3
39. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 3 4
40. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 1 2 3
41. Karate klub Kanianka 0 1 2 3
42. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 1 0 1
43. Karate Klub Revúca 0 1 0 1
44. SC TAIPHUN 0 0 3 3
45. SKK Budo Havířov 2 0 0 3 3
46. Seigokan 0 0 2 2
47. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 2 2
48. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
49. Wadofight Karate Klub 0 0 1 1
50. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
51. Klub Arawashi 0 0 1 1
52. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 0 1 1
53. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 1 1
PDF

Trstenský pohár karate XX. ročník - 04.11.2017
Zvolen Cup 2018 - 04.02.2018
Grand Prix Žilina - 28.04.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 84 22 38 144
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 66 42 31 139
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 69 22 23 114
4. Karate Klub Žilina, o. z. 48 36 28 112
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 45 38 26 109
6. FARMEX Nitra 42 20 22 84
7. Karate klub Detva 24 6 12 42
8. Centrál karate klub Poprad o.z. 18 12 10 40
9. SHOGUN FIGHT CLUB - SFC 12 14 13 39
10. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 12 10 16 38
11. Karate klub KUMADE Topoľčany 21 8 8 37
12. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 16 9 37
13. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 18 12 6 36
14. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 12 14 8 34
15. Karate klub Trstená, o. z. 6 10 18 34
16. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 9 16 6 31
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 18 6 6 30
18. Športový klub Keido Košice, o. z. 15 8 6 29
19. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 9 14 3 26
20. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 9 12 5 26
21. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 6 10 9 25
22. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 12 6 2 20
23. Karate klub Dolný Kubín 15 0 4 19
24. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 12 4 3 19
25. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 15 2 1 18
26. Karate Klub SABINOV, o. z. 6 4 8 18
27. DMTK Karate Hungary 3 6 9 18
28. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 9 4 4 17
29. Karate klub Zvolen 3 8 6 17
30. Karate klub MUGEN 9 4 3 16
31. Karate Klub IGLOW, o. z. 12 0 2 14
32. Karate klub Asahi Ružomberok 0 10 4 14
33. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 3 6 3 12
34. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 6 4 1 11
35. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 3 6 2 11
36. Ganz-Kesjár Karate Klub 6 4 0 10
37. Karate klub Krupina, o. z. 0 6 3 9
38. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 0 2 8
39. Karate Klub Revúca 0 6 1 7
40. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 4 3 7
41. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 2 1 6
42. SC TAIPHUN 3 0 3 6
43. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 4 2 6
44. Karate club Enpi 3 0 1 4
45. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 4 0 4
46. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 2 2 4
47. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 2 2 4
48. Karate klub Kanianka 0 2 2 4
49. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 3 0 0 3
50. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 2 1 3
51. SKK Budo Havířov 2 0 0 3 3
52. SKP karate Písek 0 2 0 2
53. Karate klub Nováky 0 2 0 2
54. Seigokan 0 0 2 2
55. Klub Arawashi 0 0 2 2
56. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 2 2
57. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
58. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
59. Wadofight Karate Klub 0 0 1 1
60. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 1 1
61. Hakuba karate Ostrava 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 27 14 11 52
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 27 6 5 38
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 18 4 10 32
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 18 10 3 31
5. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 8 12 26
6. Karate klub KUMADE Topoľčany 12 6 1 19
7. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 15 2 1 18
8. Karate Klub Žilina, o. z. 6 8 4 18
9. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 6 6 18
10. FARMEX Nitra 9 6 1 16
11. Športový klub Keido Košice, o. z. 9 2 4 15
12. Karate klub Trstená, o. z. 0 6 5 11
13. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 6 4 0 10
14. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 6 3 9
15. Karate klub Asahi Ružomberok 0 6 3 9
16. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 0 5 8
17. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 2 1 6
18. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 0 3 6
19. SHOGUN FIGHT CLUB - SFC 0 2 4 6
20. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 2 0 5
21. Karate Klub Revúca 0 4 1 5
22. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 3 5
23. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 3 5
24. DMTK Karate Hungary 0 0 5 5
25. Karate club Enpi 3 0 1 4
26. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 2 2 4
27. SC TAIPHUN 3 0 0 3
28. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 0 3
29. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 3 0 0 3
30. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 2 1 3
31. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 0 2
32. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 2 0 2
33. SKP karate Písek 0 2 0 2
34. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 2 0 2
35. Karate klub Nováky 0 2 0 2
36. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
37. Klub Arawashi 0 0 1 1
38. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
39. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
40. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
41. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
42. Hakuba karate Ostrava 0 0 1 1
43. Karate klub MUGEN 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 66 18 28 112
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 42 38 23 103
3. Karate Klub Žilina, o. z. 42 28 24 94
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 39 28 20 87
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 42 16 18 76
6. FARMEX Nitra 33 14 21 68
7. Karate klub Detva 24 6 12 42
8. SHOGUN FIGHT CLUB - SFC 12 12 9 33
9. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 18 6 6 30
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 9 16 5 30
11. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 12 12 5 29
12. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 16 4 29
13. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 9 12 5 26
14. Karate klub Trstená, o. z. 6 4 13 23
15. Centrál karate klub Poprad o.z. 12 6 4 22
16. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 12 6 2 20
17. Karate klub Dolný Kubín 15 0 4 19
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 9 2 7 18
19. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 12 2 3 17
20. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 6 4 6 16
21. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 10 3 16
22. Karate klub Zvolen 3 8 5 16
23. Karate klub MUGEN 9 4 2 15
24. Karate Klub IGLOW, o. z. 12 0 2 14
25. Športový klub Keido Košice, o. z. 6 6 2 14
26. Karate Klub SABINOV, o. z. 6 2 5 13
27. DMTK Karate Hungary 3 6 4 13
28. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 2 4 12
29. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 2 4 12
30. Ganz-Kesjár Karate Klub 6 4 0 10
31. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 3 6 1 10
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 0 2 8
33. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 3 4 1 8
34. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 4 1 8
35. Karate klub Krupina, o. z. 0 6 2 8
36. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 4 3 7
37. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 4 2 6
38. Karate klub Asahi Ružomberok 0 4 1 5
39. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 3 5
40. Karate klub Kanianka 0 2 2 4
41. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 2 2 4
42. SKK Budo Havířov 2 0 0 3 3
43. SC TAIPHUN 0 0 3 3
44. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 2 0 2
45. Karate Klub Revúca 0 2 0 2
46. Seigokan 0 0 2 2
47. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 2 2
48. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 0 1 1
49. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 1 1
50. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
51. Klub Arawashi 0 0 1 1
52. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
53. Wadofight Karate Klub 0 0 1 1