2.kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 10.12.2017

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. KK IGLOW Spišská Nová Ves 7 4 0 11
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 7 2 2 11
3. KK Svidnik 2 0 0 2
4. Union Košice 0 4 1 5
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 3 4
6. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 2 2


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 4 1 1 6
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 2 0 5
3. KK Svidnik 1 0 0 1
4. Union Košice 0 2 0 2
5. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KK IGLOW Spišská Nová Ves 4 2 0 6
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 3 1 1 5
3. KK Svidnik 1 0 0 1
4. Union Košice 0 2 1 3
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 3 4
6. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1


Jednotlivci + Družstvá

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestobody
1. KK IGLOW Spišská Nová Ves 21 8 0 29
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 21 4 2 27
3. Union Košice 0 8 1 9
4. KK Svidnik 6 0 0 6
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 3 5
6. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 2 2


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 12 2 1 15
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 9 4 0 13
3. Union Košice 0 4 0 4
4. KK Svidnik 3 0 0 3
5. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. KK IGLOW Spišská Nová Ves 12 4 0 16
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 9 2 1 12
3. Union Košice 0 4 1 5
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 3 5
5. KK Svidnik 3 0 0 3
6. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1


Jednotlivci + Družstvá

PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Žiacka liga VÚKABU a TAUK- 1. kolo - 18.11.2017
2.kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 10.12.2017
3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 24.02.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 41 32 43 116
2. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 32 26 34 92
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 31 21 13 65
4. Union Košice 17 24 23 64
5. MŠK KK Kežmarok 12 8 13 33
6. Central karate klub Poprad 11 8 13 32
7. Karate Klub KATSUDO Sabinov 10 3 12 25
8. Shotokan karate Košice - Barca 9 8 12 29
9. Športové združenie TJ Metropol Košice 9 5 6 20
10. Karate Klub Sabinov, o.z. 5 15 18 38
11. Karate Klub Junior Prešov 5 3 12 20
12. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 5 0 1 6
13. Karate klub Snina 4 3 7 14
14. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 3 3 3 9
15. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 2 1 0 3
16. MŠK karate Vranov 1 3 7 11
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 2 3
18. KK Svidnik 0 3 3 6
19. ŠŠK JUGO Košice 0 2 1 3
20. Karate škola Kaizen Prešov 0 2 0 2
21. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 4 4
22. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 11 7 2 20
2. MŠK KK Kežmarok 6 2 0 8
3. Shotokan karate Košice - Barca 4 3 3 10
4. Karate Klub KRETOVIČ Košice 3 1 3 7
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 1 0 4
6. Central karate klub Poprad 2 3 1 6
7. Union Košice 1 3 1 5
8. Karate Klub Junior Prešov 1 1 2 4
9. Karate klub Snina 1 1 1 3
10. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 1 3
11. ŠŠK JUGO Košice 0 1 0 1
12. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 0 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 11 13 24 48
2. Športové združenie TJ Metropol Košice 9 3 2 14
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 5 4 11 20
4. Central karate klub Poprad 5 0 6 11
5. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 5 0 1 6
6. KK IGLOW Spišská Nová Ves 4 5 5 14
7. Union Košice 2 6 8 16
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 2 0 5 7
9. Karate klub Snina 2 0 2 4
10. Karate Klub Sabinov, o.z. 1 5 6 12
11. MŠK KK Kežmarok 1 4 7 12
12. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 0 1
13. KK Svidnik 0 3 0 3
14. Karate škola Kaizen Prešov 0 2 0 2
15. Shotokan karate Košice - Barca 0 1 2 3
16. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 1 1 2
17. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 4 4
18. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1
19. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 27 18 16 61
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 24 15 8 47
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 16 15 21 52
4. Union Košice 14 15 14 43
5. Karate Klub KATSUDO Sabinov 8 3 7 18
6. Shotokan karate Košice - Barca 5 4 7 16
7. MŠK KK Kežmarok 5 2 6 13
8. Karate Klub Sabinov, o.z. 4 8 11 23
9. Central karate klub Poprad 4 5 6 15
10. Karate Klub Junior Prešov 4 2 9 15
11. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 3 2 2 7
12. MŠK karate Vranov 1 3 7 11
13. Karate klub Snina 1 2 4 7
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 2 3
15. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 0 1
16. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 2 4 6
17. ŠŠK JUGO Košice 0 1 1 2
18. KK Svidnik 0 0 3 3


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 23 9 3 35
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 13 7 3 23
3. Union Košice 6 12 5 23
4. KK Svidnik 2 1 1 4
5. Karate Klub Junior Prešov 1 3 2 6
6. Shotokan karate Košice - Barca 1 1 2 4
7. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 3 8 11
8. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 2 3


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 13 5 1 19
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 3 0 9
3. Union Košice 2 5 1 8
4. Shotokan karate Košice - Barca 1 1 1 3
5. KK Svidnik 1 1 0 2
6. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 1 2
7. Karate Klub Junior Prešov 0 1 1 2


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 10 4 2 16
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 7 4 3 14
3. Union Košice 4 7 4 15
4. Karate Klub Junior Prešov 1 2 1 4
5. KK Svidnik 1 0 1 2
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 3 8 11
7. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
8. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 64 41 46 151
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 37 24 16 77
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 32 28 39 99
4. Union Košice 23 36 28 87
5. MŠK KK Kežmarok 12 8 13 33
6. Central karate klub Poprad 11 8 13 32
7. Shotokan karate Košice - Barca 10 9 14 33
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 10 3 12 25
9. Športové združenie TJ Metropol Košice 9 5 6 20
10. Karate Klub Junior Prešov 6 6 14 26
11. Karate Klub Sabinov, o.z. 5 16 20 41
12. Karate klub Snina 4 3 7 14
13. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 3 3 3 9
14. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 3 0 1 4
15. KK Svidnik 2 4 4 10
16. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 2 1 0 3
17. MŠK karate Vranov 1 3 7 11
18. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 2 3
19. ŠŠK JUGO Košice 0 2 1 3
20. Karate škola Kaizen Prešov 0 1 0 1
21. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 4 4
22. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1
PDF

Žiacka liga VÚKABU a TAUK- 1. kolo - 18.11.2017
2.kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 10.12.2017
3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 24.02.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 123 64 43 230
2. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 96 52 34 182
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 93 42 13 148
4. Union Košice 51 48 23 122
5. MŠK KK Kežmarok 36 16 13 65
6. Karate Klub Sabinov, o.z. 15 30 18 63
7. Central karate klub Poprad 33 16 13 62
8. Shotokan karate Košice - Barca 27 16 12 55
9. Karate Klub KATSUDO Sabinov 30 6 12 48
10. Športové združenie TJ Metropol Košice 27 10 6 43
11. Karate Klub Junior Prešov 15 6 12 33
12. Karate klub Snina 12 6 7 25
13. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 9 6 3 18
14. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 15 0 1 16
15. MŠK karate Vranov 3 6 7 16
16. KK Svidnik 0 6 3 9
17. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 6 2 0 8
18. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 2 5
19. ŠŠK JUGO Košice 0 4 1 5
20. Karate škola Kaizen Prešov 0 4 0 4
21. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 4 4
22. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 33 14 2 49
2. MŠK KK Kežmarok 18 4 0 22
3. Shotokan karate Košice - Barca 12 6 3 21
4. Karate Klub KRETOVIČ Košice 9 2 3 14
5. Central karate klub Poprad 6 6 1 13
6. KK IGLOW Spišská Nová Ves 9 2 0 11
7. Union Košice 3 6 1 10
8. Karate Klub Junior Prešov 3 2 2 7
9. Karate klub Snina 3 2 1 6
10. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 4 1 5
11. ŠŠK JUGO Košice 0 2 0 2
12. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 0 2


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 33 26 24 83
2. Športové združenie TJ Metropol Košice 27 6 2 35
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 15 8 11 34
4. KK IGLOW Spišská Nová Ves 12 10 5 27
5. Union Košice 6 12 8 26
6. Central karate klub Poprad 15 0 6 21
7. Karate Klub Sabinov, o.z. 3 10 6 19
8. MŠK KK Kežmarok 3 8 7 18
9. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 15 0 1 16
10. Karate Klub KATSUDO Sabinov 6 0 5 11
11. Karate klub Snina 6 0 2 8
12. KK Svidnik 0 6 0 6
13. Karate škola Kaizen Prešov 0 4 0 4
14. Shotokan karate Košice - Barca 0 2 2 4
15. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 4 4
16. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 0 0 3
17. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 2 1 3
18. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
19. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 81 36 16 133
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 72 30 8 110
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 48 30 21 99
4. Union Košice 42 30 14 86
5. Karate Klub Sabinov, o.z. 12 16 11 39
6. Karate Klub KATSUDO Sabinov 24 6 7 37
7. Shotokan karate Košice - Barca 15 8 7 30
8. Central karate klub Poprad 12 10 6 28
9. MŠK KK Kežmarok 15 4 6 25
10. Karate Klub Junior Prešov 12 4 9 25
11. MŠK karate Vranov 3 6 7 16
12. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 9 4 2 15
13. Karate klub Snina 3 4 4 11
14. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 4 4 8
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 2 5
16. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 0 0 3
17. ŠŠK JUGO Košice 0 2 1 3
18. KK Svidnik 0 0 3 3


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 69 18 3 90
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 39 14 3 56
3. Union Košice 18 24 5 47
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 6 8 14
5. Karate Klub Junior Prešov 3 6 2 11
6. KK Svidnik 6 2 1 9
7. Shotokan karate Košice - Barca 3 2 2 7
8. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 2 4


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 39 10 1 50
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 18 6 0 24
3. Union Košice 6 10 1 17
4. Shotokan karate Košice - Barca 3 2 1 6
5. KK Svidnik 3 2 0 5
6. Karate Klub Junior Prešov 0 2 1 3
7. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 1 3


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 30 8 2 40
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 21 8 3 32
3. Union Košice 12 14 4 30
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 6 8 14
5. Karate Klub Junior Prešov 3 4 1 8
6. KK Svidnik 3 0 1 4
7. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1
8. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 64 41 46 320
2. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 32 28 39 191
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 37 24 16 175
4. Union Košice 23 36 28 169
5. Karate Klub Sabinov, o.z. 5 16 20 67
6. MŠK KK Kežmarok 12 8 13 65
7. Central karate klub Poprad 11 8 13 62
8. Shotokan karate Košice - Barca 10 9 14 62
9. Karate Klub KATSUDO Sabinov 10 3 12 48
10. Karate Klub Junior Prešov 6 6 14 44
11. Športové združenie TJ Metropol Košice 9 5 6 43
12. Karate klub Snina 4 3 7 25
13. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 3 3 3 18
14. KK Svidnik 2 4 4 18
15. MŠK karate Vranov 1 3 7 16
16. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 3 0 1 10
17. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 2 1 0 8
18. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 2 5
19. ŠŠK JUGO Košice 0 2 1 5
20. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 4 4
21. Karate škola Kaizen Prešov 0 1 0 2
22. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1
PDF

Žiacka liga VÚKABU a TAUK- 1. kolo - 18.11.2017
2.kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 10.12.2017
3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 24.02.2018



Agility dievčatá 5 ročné

1. Durajová Vanesa /Central karate klub Poprad/ - body: 3
1. Kolesárová Sára /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 3
1. Šatalová Soňa /MŠK KK Kežmarok/ - body: 3
4. Holíková Nela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Agility dievčatá 6 ročné

1. Dziedzinová Zara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 9
2. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
3. Božoňová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 5
4. Lajošová Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 2
4. Sivulková Emma /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Rigová Sara /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Agility dievčatá 7 ročné

1. Ďuricová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 6
2. Hrehová Eliška /Karate klub Snina/ - body: 3
2. Kočišová Katarína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 3
2. Kováčová Kamila /Union Košice/ - body: 3
2. Lajošová Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 3
6. Bácskaiová Martina /ŠŠK JUGO Košice/ - body: 2
6. Drabová Darina Anastázia /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
6. Jánošová Amália /Union Košice/ - body: 2
6. Kurucová Sofia /Central karate klub Poprad/ - body: 2
6. Luptáková Alena /Karate klub Snina/ - body: 2


Agility chlapci 5 roční

1. Šenšel Jakub /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
1. Vaľa Michal /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 6
3. Kaleta Matej /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
4. Balucha Kryštof /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
4. Božoň Jaroslav /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
4. Radvanský Dávid /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
7. Jánošík Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1


Agility chlapci 6 roční

1. Dzadik Nicolas /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 7
2. Laučik Patrik /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
2. Pitoňák Tomáš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 6
4. Hanusič Ivan /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 5
5. Meňhért Michal /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 4
6. Radvanský Dávid /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
7. Kompan Matej /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 2
8. Bodnár Matej /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1
8. Gašpar Richard /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
8. Špitalík Tobiáš /Karate klub Snina/ - body: 1


Agility chlapci 7 roční

1. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 9
2. Vasilík Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
3. Györi Radovan Michael /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
3. Pirčák René /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
5. Timko Martin /Union Košice/ - body: 3
6. Grega Kristián /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2
6. Krivoňák Kamil /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Mitrík Richard /Union Košice/ - body: 2
6. Tropp Marek /Central karate klub Poprad/ - body: 2
10. Doležal Teo /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
10. Šenšel Richard /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kata dievčatá 5-7 rokov /max. 6. kyu/

1. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 7
2. Lajošová Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 4
3. Božoňová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 3
3. Ďuricová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 3
5. Dziedzinová Zara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
6. Kolesárová Sára /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1


Kata dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 9
2. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
3. Čonková Zorislava /Union Košice/ - body: 2
3. Kretovičová Rita /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
5. Andrišová Nela /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce/ - body: 1
5. Baloghová Olívia /Union Košice/ - body: 1
5. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
5. Štesová Simona /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kata dievčatá 8-9 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Kollárová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
2. Repková Juliana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
3. Kulíková Simona /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
4. Dudášová Daniela /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
4. Horanská Tereza /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
4. Sekelská Alexandra Katarína /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kata ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Sklenková Lucia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
2. Kucová Lea /Central karate klub Poprad/ - body: 4
2. Túšová Tamara /Karate škola Kaizen Prešov/ - body: 4
4. Poľašková Natália /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2
5. Bačová Petra /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
5. Bartošová Petra /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 1
5. Čonková Dorotea /Union Košice/ - body: 1
5. Némethová Júlia /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce/ - body: 1
5. Neustadtová Alica /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
10. Mečárová Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 0
10. Stuľaková Kristína /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce/ - body: 0


Kata ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Bruothová Lea /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
1. Královská Júlia /Union Košice/ - body: 6
3. Horanská Elena /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
4. Guzejová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
5. Blizmanová Denisa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1


Kata st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Hudáková Kristína /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
2. Bittnerová Lucia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 5
3. Gáborová Romana /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 3
4. Janiková Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 2
4. Labudová Annamária /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
6. Danková Michaela /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
6. Meňhertová Sofia Anna /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1


Kata st. žiačky 12-13 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Cubjaková Daniela /ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z./ - body: 9
2. Rajtíková Timea /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
2. Roháľová Lívia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
4. Bandurová Vanesa /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
4. Glogovská Alexandra /KK Svidnik/ - body: 2
6. Kantoráková Adela /Union Košice/ - body: 1
6. Szelley Vanesa /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kata kadetky 14-15 rokov

1. Šimčíková Kristína /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 6
2. Glovová Sarah /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 5
3. Nováková Michaela /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
4. Dufalová Michaela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
4. Želinská Radka /Union Košice/ - body: 2
6. Falatová Barbora /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
6. Nedoroščíková Zuzana /Central karate klub Poprad/ - body: 1
6. Semufová Karin /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce/ - body: 1


Kata chlapci 5-7 rokov /max. 6. kyu/

1. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 7
2. Vasilík Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
3. Pirčák René /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
3. Tropp Marek /Central karate klub Poprad/ - body: 3
5. Mitrík Richard /Union Košice/ - body: 1
5. Neustadt Alexander /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1


Kata chlapci 8-9 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Antoš Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
1. Plichta Bruno /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
3. Nedoroščík Daniel /Central karate klub Poprad/ - body: 3
3. Olbert Patrik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
5. Marušin Ján /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
6. Fedič Adam /Karate klub Snina/ - body: 1
6. Mišľan Sebastián /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
6. Novák Kevin /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
6. Pitoňák Jakub /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
6. Prúša Patrik /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kata chlapci 8-9 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Gočík Tomáš /Union Košice/ - body: 6
2. Huang Victor /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
3. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 3
4. Hodgson Oliver /Union Košice/ - body: 2


Kata ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Džupin Marek /KK Svidnik/ - body: 4
1. Krivda Marek /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
3. Marčišovský Matúš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
3. Šuna Matej /Central karate klub Poprad/ - body: 3
5. Pardus Christopher /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Fabíni Samuel /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1
6. Farkaš Andrej /Central karate klub Poprad/ - body: 1
6. Lompart Pavol /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
6. Sivulka Šimon /Karate klub Snina/ - body: 1
6. Vaverčák René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
11. Kočiš Radovan /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 0
11. Sedmák Adam /Central karate klub Poprad/ - body: 0


Kata ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Basár Adam /ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z./ - body: 7
2. Benko Daniel /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 6
3. Libák Matúš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
3. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
5. Bukovič Norbert /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
5. Křesťák Patrik /Union Košice/ - body: 1


Kata st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Špes René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 5
2. Ferják Matej /Karate klub Snina/ - body: 3
2. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
4. Korečko Adrián /Union Košice/ - body: 2
4. Laučík Slavomír /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
4. Proks Tomáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
7. Čonka Martin /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
7. Milan Keltoš /TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné/ - body: 1
7. Vereb Adam /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kata st. žiaci 12-13 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Subovics Michal /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 5
2. Mrovčák Peter /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
3. Ivan Samuel /Karate klub Snina/ - body: 3
4. Cunik Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
4. Radoš Ľubomír /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
4. Stolárik Stanislav /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
7. Antoš Vojtěch /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1
7. Denhardt Christián /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce/ - body: 1
7. Fabian Matúš /Union Košice/ - body: 1


Kata kadeti 14-15 rokov

1. Stelcl Adam /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 6
2. Maják Juraj /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
2. Subovics Michal /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 3
2. Zborovjan Marko /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
5. Demský Ľubomír /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
5. Mácha Michal /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2
7. Jurák Adam /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite dievčatá 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/

1. Dziedzinová Zara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 6
2. Božoňová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 5
3. Bácskaiová Martina /ŠŠK JUGO Košice/ - body: 2
4. Holíková Nela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite dievčatá 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/

1. Ďuricová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 6
2. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
3. Lajošová Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 3
4. Jánošová Amália /Union Košice/ - body: 2
5. Čechová Barbora /Union Košice/ - body: 1
5. Kočišová Katarína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
5. Kováčová Kamila /Union Košice/ - body: 1
5. Kurucová Sofia /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky do 30 kg /max. 7. kyu/

1. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
2. Dziedzinová Lara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
2. Kretovičová Rita /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
2. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 4
5. Pirošková Katarína /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
6. Laciová Damiána /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 0
6. Plavková Nela /Karate klub Snina/ - body: 0
6. Štesová Simona /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 0


Kumite dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky nad 30 kg /max. 7. kyu/

1. Čonková Zorislava /Union Košice/ - body: 7
2. Baloghová Olívia /Union Košice/ - body: 5
3. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
4. Hocková Daniela /Central karate klub Poprad/ - body: 1
4. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
4. Plavková Nela /Karate klub Snina/ - body: 1
4. Verebová Bianka /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé nad 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Sekelská Alexandra Katarína /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
2. Horanská Tereza /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
3. Kulíková Simona /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3


Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé do 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Kollárová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
2. Repková Juliana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
3. Dudášová Daniela /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky do 35 kg /max. 7. kyu/

1. Bačová Petra /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
2. Kucová Lea /Central karate klub Poprad/ - body: 4
3. Sklenková Lucia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
4. Čonková Dorotea /Union Košice/ - body: 2
4. Mečárová Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 2
6. Hužvejová Claudia /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1
6. Neustadtová Alica /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé do 35 kg /6. - 4. kyu/

1. Bruothová Lea /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 7
2. Blizmanová Denisa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 6
3. Smreková Vanesa /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Vatraľová Marianna /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 5
2. Čonková Dorotea /Union Košice/ - body: 3
2. Laciová Melánia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 3
2. Mečárová Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 3
5. Geletková Laura /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Královská Júlia /Union Košice/ - body: 9


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky nad 40 kg /max. 7. kyu/

1. Györiová Sofia Hyacinta /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
2. Palková Kristína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 3
3. Aľusíková Barbora /Karate klub Snina/ - body: 2


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé nad 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Horanská Elena /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 5
2. Babilia Svetlana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
3. Šofráneková Alexandra /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 3
4. Guzejová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
4. Pavelová Alica /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Gáborová Romana /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 8
2. Janiková Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 3
3. Meňhertová Sofia Anna /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Kantoráková Adela /Union Košice/ - body: 7
2. Bandurová Vanesa /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
3. Kőtelesová Sarah Jessica /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky do 45 kg /max. 7. kyu/

1. Janiková Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 3
1. Labudová Annamária /MŠK KK Kežmarok/ - body: 3


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé do 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Černická Zuzana /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 6
2. Roháľová Lívia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 5
3. Bandurová Vanesa /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
4. Babjarová Sabína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
4. Džupinová Radka /KK Svidnik/ - body: 2


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky nad 45 kg /max. 7. kyu/

1. Bittnerová Lucia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 6
2. Danková Michaela /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
2. Hudáková Kristína /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
2. Urdová Kristína /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
5. Bušeková Timea /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé nad 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Rajtíková Timea /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 7
2. Dufalová Veronika /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
3. Pigová Ema /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 3
4. Glogovská Alexandra /KK Svidnik/ - body: 1
4. Hajduková Jana /Union Košice/ - body: 1
4. Krištanová Natália /MŠK karate Vranov/ - body: 1
4. Szelley Vanesa /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
4. Vraňuchová Júlia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1


Kumite kadetky 14-15 rokov do 50 kg

1. Šimčíková Kristína /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 6
2. Nováková Michaela /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
3. Haľková Lenka /Union Košice/ - body: 3


Kumite kadetky 14-15 rokov nad 50 kg

1. Zimnikovalová Zoja /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 6
2. Dufalová Michaela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
2. Krivdová Sára /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
4. Krištanová Natália /MŠK karate Vranov/ - body: 3
5. Falatová Barbora /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
5. Herditzka Vivien /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1
5. Želinská Radka /Union Košice/ - body: 1


Kumite chlapci 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/

1. Pirčák René /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 9
2. Györi Radovan Michael /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
2. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
4. Géci Boris /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
4. Šenšel Jakub /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Krivoňák Kamil /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
6. Radvanský Dávid /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 1


Kumite chlapci 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/

1. Vasilík Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
2. Mitrík Richard /Union Košice/ - body: 5
3. Janovčík Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
3. Šenšel Richard /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
5. Černický Marko /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
5. Pitoňák Tomáš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
5. Plučinský Roman /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
5. Štrus Marko Kristián /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
9. Doležal Teo /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 0


Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci do 30 kg /max. 7. kyu/

1. Mácha Martin /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 6
2. Olbert Patrik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
3. Plichta Bruno /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
3. Veterný Richard /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
5. Novák Kevin /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
6. Laci Manuel /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
6. Pitoňák Jakub /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
6. Škovran Oliver /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí do 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Huang Victor /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 9


Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci nad 30 kg /max. 7. kyu/

1. Petruška Mathias - Rafael /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 9
2. Antoš Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
3. Pardus Christopher /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
3. Prúša Patrik /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
5. Goc Norbert /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
5. Gubík Adam /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
5. Mácha Martin /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
5. Piga Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí nad 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Gočík Tomáš /Union Košice/ - body: 7
2. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 3
2. Váczy Peter /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3
4. Bartoš Martin /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1
4. Hodgson Oliver /Union Košice/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 35 kg /max. 7. kyu/

1. Krivda Marek /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 9
2. Farkaš Andrej /Central karate klub Poprad/ - body: 4
3. Walter Adam /Union Košice/ - body: 2
3. Zemlényi Zoltán /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 2
5. Lompart Pavol /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
5. Meňhert Martin Pavol /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1
5. Rabatin Radovan /Union Košice/ - body: 1
5. Šuna Matej /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 35 kg /6. - 4. kyu/

1. Bukovič Norbert /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
2. Radvanský Dan /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 5
3. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
4. Křesťák Patrik /Union Košice/ - body: 2
5. Hadvab Viktor /Karate klub Snina/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Marčišovský Matúš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 6
2. Korečko Adrián /Union Košice/ - body: 4
3. Ivan Valentín /Union Košice/ - body: 3
4. Kočiš Radovan /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
4. Zakarovský Dávid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
2. Libák Matúš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 5
3. Dufala Lukáš /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Varga Maroš /MŠK karate Vranov/ - body: 3
5. Křesťák Patrik /Union Košice/ - body: 2
6. Fabian Maroš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci nad 40 kg /max. 7. kyu/

1. Kolesár Nikolas /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 5
2. Kolesár Marko /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 4
2. Pristáč Andrej /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Illés Zakariás Mátyás /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 3
5. Illés Kristóf Áron /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 2
6. Lukáč Denis /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
6. Pardus Christopher /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
6. Sedmák Adam /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí nad 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Vasilík Viliam Jozef /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
2. Roháľ Ján /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 5
3. Benko Daniel /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 4
4. Hodgson Oliver /Union Košice/ - body: 3
5. Schönwiesner Adam /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 45 kg /max. 7. kyu/

1. Laučík Slavomír /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
1. Špes René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
3. Korečko Adrián /Union Košice/ - body: 3
3. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
5. Krajňák Adam /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
6. Šofranko Ján /ŠŠK JUGO Košice/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Mrovčák Peter /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 6
2. Cunik Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
3. Křesťák Samuel /Union Košice/ - body: 3
4. Křesťák René /Union Košice/ - body: 2
4. Stolárik Stanislav /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
6. Fabián Matúš /Union Košice/ - body: 1
6. Fabian Matúš /Union Košice/ - body: 1
6. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
6. Pastarnak Georgy /Karate klub Snina/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 50 kg /max. 7. kyu/

1. Čonka Martin /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 3
1. Merva Samuel /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 3
3. Maľar Radoslav /MŠK karate Vranov/ - body: 2
4. Karpathy Marko /Union Košice/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 50 kg /6. - 4. kyu/

1. Slivka Oliver /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 7
2. Mácha Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 5
3. Ivan Samuel /Karate klub Snina/ - body: 3
4. Antoš Vojtěch /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1
4. Jerdonek Erik /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
4. Radoš Ľubomír /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci nad 50 kg /max. 7. kyu/

1. Tamáš Christián /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 6
2. Vereb Adam /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
3. Proks Tomáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
4. Hudáč Štefan /Central karate klub Poprad/ - body: 2
4. Schuster Peter /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2
6. Davidov Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
6. Zengiwald Patrik /MŠK karate Vranov/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí nad 50 kg /6. - 4. kyu/

1. Kešelák Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 6
2. Ilčín Jakub /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
2. Olbert Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
2. Radoš Ľubomír /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
5. Mojzeš Dávid /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2
5. Petro Marko /MŠK karate Vranov/ - body: 2
7. Kočiš Patrik /MŠK karate Vranov/ - body: 1


Kumite kadeti 14-15 rokov do 60 kg

1. Hauser Igor /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 5
2. Černický Jakub /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
3. Demský Ľubomír /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
3. Mácha Michal /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 3
5. Černický Juraj /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
5. Petro Marko /MŠK karate Vranov/ - body: 2
7. Drobňak Martin /MŠK karate Vranov/ - body: 1
7. Fialík Jozef /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1


Kumite kadeti 14-15 rokov nad 60 kg

1. Javorský Šimon /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 5
1. Zborovjan Marko /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 5
3. Jurák Adam /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Schwartz Róbert /Union Košice/ - body: 3
5. Galanda Branislav /Karate klub Snina/ - body: 2
6. Ferják Miroslav /Karate klub Snina/ - body: 1
6. Janovčík Maroš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1