MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2017 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 02.12.2017

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 9 5 3 17
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 5 3 2 10
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 5 2 4 11
4. FARMEX Nitra 4 6 3 13
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 1 8 12
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 2 4 4 10
7. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 2 2 0 4
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 1 3 6
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 1 3 6
10. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 2 0 3
11. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 1 2 4
12. VŠC Dukla Banská Bystrica 1 1 1 3
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 1 0 2
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 5 6
15. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 0 4 5
16. Karate Klub Žilina, o. z. 1 0 2 3
17. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 0 1 2
18. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 0 1
19. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 0 0 1
20. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 0 1
21. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 0 0 1
22. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 4 2 6
23. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 3 2 5
24. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 3 5
25. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 4 5
26. Karate klub Zvolen 0 1 2 3
27. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 1 1 2
28. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 1 1 2
29. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 0 1
30. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 5 5
31. Karate klub Dolný Kubín 0 0 3 3
32. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
33. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
34. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
35. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
36. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 1 1
37. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
38. Seigokan 0 0 1 1
39. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
40. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
41. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
42. ŠK Arkádia Galanta 0 0 0 0
43. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0
44. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
45. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
46. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
47. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
48. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
49. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0
50. Karate klub Detva 0 0 0 0
51. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
52. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
53. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 6 5 1 12
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 5 3 2 10
3. FARMEX Nitra 4 5 3 12
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 4 2 4 10
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 1 4 8
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 2 4 4 10
7. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 2 1 0 3
8. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 2 0 3
9. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 1 1 2 4
10. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 1 2 4
11. VŠC Dukla Banská Bystrica 1 1 1 3
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 5 6
13. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 0 4 5
14. Karate Klub Žilina, o. z. 1 0 2 3
15. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 0 1 2
16. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 0 0 1
17. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 0 0 1
18. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 0 1
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 0 1
20. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 3 2 5
21. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 3 5
22. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 1 3
23. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 4 5
24. Karate klub Zvolen 0 1 2 3
25. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 0 1
26. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 5 5
27. Karate klub Dolný Kubín 0 0 3 3
28. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
29. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
30. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
31. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
32. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
33. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
34. Seigokan 0 0 1 1
35. ŠK Arkádia Galanta 0 0 0 0
36. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
37. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
38. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
39. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
40. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
41. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
42. Karate klub Detva 0 0 0 0
43. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
44. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 13 5 5 23
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 3 3 12
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 2 4 12
4. FARMEX Nitra 4 7 5 16
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 1 8 13
6. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 4 1 4 9
7. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 6 4 13
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 2 1 6
9. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 1 5 8
10. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 4 2 7
11. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 3 0 4
12. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 2 5 8
13. VŠC Dukla Banská Bystrica 1 2 1 4
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 8 10
15. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 1 2 4
16. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 1 0 2
17. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 0 2
18. Karate Klub Žilina, o. z. 1 0 2 3
19. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 0 1 2
20. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 0 1
21. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 0 1
22. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 0 0 1
23. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 0 0 1
24. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 3 3 6
25. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 4 6
26. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 3 5
27. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 1 3
28. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 2 3
29. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 2 3
30. Karate klub Zvolen 0 1 2 3
31. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 1 1 2
32. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 7 7
33. Karate klub Dolný Kubín 0 0 3 3
34. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
35. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
36. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
37. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 1 1
38. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
39. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
40. Seigokan 0 0 1 1
41. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
42. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
43. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0
44. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
45. Karate klub Detva 0 0 0 0
46. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
47. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
48. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
49. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
50. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
51. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
52. ŠK Arkádia Galanta 0 0 0 0
53. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 27 10 3 40
2. FARMEX Nitra 12 12 3 27
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 6 2 23
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 4 4 23
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 2 8 19
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 8 4 18
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 2 3 11
8. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 2 3 11
9. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 6 4 0 10
10. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 8 2 10
11. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 0 5 8
12. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 6 2 8
13. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 4 0 7
14. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 2 2 7
15. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 0 4 7
16. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 4 3 7
17. VŠC Dukla Banská Bystrica 3 2 1 6
18. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 4 6
19. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 2 0 5
20. Karate Klub Žilina, o. z. 3 0 2 5
21. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 5 5
22. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 3 0 1 4
23. Karate klub Zvolen 0 2 2 4
24. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 0 0 3
25. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 0 3
26. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 0 3
27. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 0 0 3
28. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 2 1 3
29. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 1 3
30. Karate klub Dolný Kubín 0 0 3 3
31. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 0 2
32. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
33. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
34. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
35. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
36. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 1 1
37. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
38. Seigokan 0 0 1 1
39. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
40. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
41. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
42. ŠK Arkádia Galanta 0 0 0 0
43. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0
44. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
45. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
46. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
47. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
48. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
49. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0
50. Karate klub Detva 0 0 0 0
51. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
52. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
53. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 18 10 1 29
2. FARMEX Nitra 12 10 3 25
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 6 2 23
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 12 4 4 20
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 8 4 18
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 2 4 15
7. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 6 2 0 8
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 0 5 8
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 6 2 8
10. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 4 0 7
11. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 2 2 7
12. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 2 2 7
13. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 0 4 7
14. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 4 3 7
15. VŠC Dukla Banská Bystrica 3 2 1 6
16. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 4 6
17. Karate Klub Žilina, o. z. 3 0 2 5
18. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 4 1 5
19. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 5 5
20. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 3 0 1 4
21. Karate klub Zvolen 0 2 2 4
22. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 0 3
23. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 0 3
24. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 0 0 3
25. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 0 0 3
26. Karate klub Dolný Kubín 0 0 3 3
27. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 0 2
28. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
29. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
30. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
31. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
32. Seigokan 0 0 1 1
33. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
34. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
35. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
36. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
37. ŠK Arkádia Galanta 0 0 0 0
38. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
39. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
40. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 0 0
41. Karate klub Detva 0 0 0 0
42. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
43. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
44. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 39 10 5 54
2. FARMEX Nitra 12 14 5 31
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 18 6 3 27
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 18 4 4 26
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 9 12 4 25
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 2 8 22
7. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 12 2 4 18
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 9 4 1 14
9. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 2 5 13
10. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 8 2 13
11. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 8 13
12. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 4 5 12
13. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 6 0 9
14. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 6 3 9
15. VŠC Dukla Banská Bystrica 3 4 1 8
16. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 4 4 8
17. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 2 2 7
18. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 4 3 7
19. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 7 7
20. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 2 0 5
21. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 2 0 5
22. Karate Klub Žilina, o. z. 3 0 2 5
23. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 4 1 5
24. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 3 0 1 4
25. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 2 4
26. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 2 4
27. Karate klub Zvolen 0 2 2 4
28. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 0 3
29. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 0 0 3
30. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 0 0 3
31. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 0 3
32. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 2 1 3
33. Karate klub Dolný Kubín 0 0 3 3
34. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
35. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
36. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
37. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
38. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 1 1
39. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
40. Seigokan 0 0 1 1
41. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
42. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
43. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
44. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0
45. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
46. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
47. ŠK Arkádia Galanta 0 0 0 0
48. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
49. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
50. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
51. Karate klub Detva 0 0 0 0
52. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
53. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo - 23.09.2017
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 11.11.2017
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2017 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 02.12.2017



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Športová škola karate, o. z. 22 10 13 45
2. FARMEX Nitra 15 11 10 36
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 13 10 8 31
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 12 7 9 28
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 9 11 13 33
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 7 17 33
7. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 7 5 3 15
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 8 11 25
9. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 5 3 1 9
10. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 4 3 9 16
11. VŠC Dukla Banská Bystrica 4 3 3 10
12. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 4 2 9 15
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 2 3 8
14. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 2 6
15. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 0 0 3
16. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 1 4 7
17. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 2 1 2 5
18. 1. Karate Club Pezinok 2 0 1 3
19. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 8 5 14
20. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 7 5 13
21. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 6 7 14
22. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 2 3 6
23. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 10 12
24. Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 8 10
25. Karate klub Zvolen 1 1 3 5
26. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 0 1 2
27. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 1 2
28. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 6 10 16
29. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 3 10 13
30. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 3 7 10
31. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 2 4 6
32. Karate klub Dolný Kubín 0 1 5 6
33. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 3 4
34. Karate klub MUGEN 0 1 1 2
35. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 3 3
36. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 2 2
37. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 2 2
38. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
39. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 1 1
40. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
41. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
42. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
43. Seigokan 0 0 1 1
44. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
45. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
46. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
47. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
48. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
49. Karate klub Detva 0 0 0 0
50. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
51. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
52. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
53. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
54. ŠK Arkádia Galanta 0 0 0 0
55. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
56. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
57. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
58. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
59. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0
60. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 5 2 6 13
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 4 2 9 15
3. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 2 8 13
4. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 0 0 3
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 2 3 7
6. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 2 2 2 6
7. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 2 1 2 5
8. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 0 1 3
9. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 4 2 7
10. FARMEX Nitra 0 3 0 3
11. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 2 4 6
12. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 2 4
13. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 0 1
14. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 2 2
15. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
16. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 1 1
17. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
18. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
19. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0
20. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 0 0
21. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
22. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 0 0
23. Karate klub Yugan Snina 0 0 0 0
24. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
25. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
26. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
27. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 17 8 7 32
2. FARMEX Nitra 15 8 10 33
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 13 10 8 31
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 10 7 8 25
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 9 11 13 33
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 5 9 20
7. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 5 3 1 9
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 5 3 1 9
9. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 4 6 8 18
10. VŠC Dukla Banská Bystrica 4 3 3 10
11. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 4 2 9 15
12. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 2 6
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 0 1 4
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 1 4 7
15. 1. Karate Club Pezinok 2 0 1 3
16. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 7 5 13
17. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 6 7 14
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 10 12
19. Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 8 10
20. Karate klub Zvolen 1 1 3 5
21. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 1 3 5
22. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 0 1 2
23. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 1 2
24. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 6 10 16
25. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 4 3 7
26. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 3 10 13
27. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 3 7 10
28. Karate klub Dolný Kubín 0 1 5 6
29. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 3 4
30. Karate klub MUGEN 0 1 1 2
31. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 0 1
32. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 3 3
33. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 2 2
34. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
35. Seigokan 0 0 1 1
36. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
37. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
38. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
39. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 0 0
40. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
41. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
42. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
43. Karate klub Detva 0 0 0 0
44. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
45. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
46. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
47. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
48. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
49. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
50. ŠK Arkádia Galanta 0 0 0 0
51. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 4 0 2 6
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 0 1 3
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 2 0 3
4. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 0 2
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 0 1 2
6. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 0 1 2
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 0 0 1
8. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 0 0 1
9. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 0 1
10. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 1 3
11. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 3 4
12. FARMEX Nitra 0 1 2 3
13. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 1 0 1
14. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 0 1
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
16. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 0 1
17. VŠC Dukla Banská Bystrica 0 1 0 1
18. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 0 2 2
19. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 2 2
20. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 2 2
21. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
22. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
23. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
24. Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 0 0
25. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 0 0


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 2 0 1 3
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 0 1 3
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 0 2
4. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 2 3
5. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 1 1 2
6. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 1 0 1
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 0 1 1
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 2 0 1 3
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 2 0 3
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 0 1 2
4. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 0 1
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 0 0 1
6. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 0 0 1
7. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 0 0 1
8. FARMEX Nitra 0 1 2 3
9. VŠC Dukla Banská Bystrica 0 1 0 1
10. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 1 0 1
11. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 0 1
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
13. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 0 1
14. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 2 2
15. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 2 2
16. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 0 1 1
17. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
19. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
20. Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 0 0
21. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
22. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 26 10 15 51
2. FARMEX Nitra 15 12 12 39
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 14 10 9 33
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 13 7 9 29
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 10 13 13 36
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 10 7 17 34
7. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 8 5 4 17
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 8 13 27
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 3 10 19
10. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 5 4 1 10
11. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 4 4 10 18
12. VŠC Dukla Banská Bystrica 3 3 2 8
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 2 3 8
14. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 2 6
15. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 2 8 5 15
16. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 2 4 8
17. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 2 2 2 6
18. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 7 7 15
19. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 7 5 13
20. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 2 3 6
21. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 10 12
22. Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 8 10
23. Karate klub Zvolen 1 1 3 5
24. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 0 2
25. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 0 1 2
26. 1. Karate Club Pezinok 1 0 1 2
27. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 1 2
28. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 0 0 1
29. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 6 11 17
30. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 3 12 15
31. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 3 7 10
32. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 2 4 6
33. Karate klub Dolný Kubín 0 1 5 6
34. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 3 4
35. Karate klub MUGEN 0 1 1 2
36. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 3 3
37. Seigokan 0 0 1 1
38. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
39. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
40. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
41. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
42. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
43. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
44. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
45. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
46. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 1 1
47. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
48. ŠK Arkádia Galanta 0 0 0 0
49. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
50. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
51. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
52. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
53. Karate klub Detva 0 0 0 0
54. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
55. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
56. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
57. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
58. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
59. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
60. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
PDF

Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo - 23.09.2017
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 11.11.2017
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2017 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 02.12.2017



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Športová škola karate, o. z. 66 20 13 99
2. FARMEX Nitra 45 22 10 77
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 39 20 8 67
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 27 22 13 62
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 36 14 9 59
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 27 14 17 58
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 18 16 11 45
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 21 10 3 34
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 12 6 9 27
10. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 12 4 9 25
11. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 16 5 24
12. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 15 6 1 22
13. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 14 5 22
14. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 12 7 22
15. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 12 10 22
16. VŠC Dukla Banská Bystrica 12 6 3 21
17. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 9 4 3 16
18. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 6 10 16
19. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 10 15
20. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 2 2 13
21. Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 8 13
22. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 6 7 13
23. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 2 4 12
24. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 6 2 2 10
25. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 4 3 10
26. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 9 0 0 9
27. Karate klub Zvolen 3 2 3 8
28. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 4 4 8
29. 1. Karate Club Pezinok 6 0 1 7
30. Karate klub Dolný Kubín 0 2 5 7
31. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 3 5
32. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 3 0 1 4
33. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 1 4
34. Karate klub MUGEN 0 2 1 3
35. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 3 3
36. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 2 2
37. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 2 2
38. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
39. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
40. Seigokan 0 0 1 1
41. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 1 1
42. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
43. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
44. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
45. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
46. ŠK Arkádia Galanta 0 0 0 0
47. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
48. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
49. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
50. Karate klub Detva 0 0 0 0
51. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
52. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
53. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
54. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
55. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
56. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
57. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
58. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
59. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0
60. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 15 4 6 25
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 12 4 9 25
3. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 4 8 21
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 4 3 13
5. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 8 2 13
6. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 6 4 2 12
7. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 6 2 2 10
8. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 9 0 0 9
9. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 4 4 8
10. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 0 1 7
11. FARMEX Nitra 0 6 0 6
12. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 4 2 6
13. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 0 2
14. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 2 2
15. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
16. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
17. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 1 1
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 0 0
19. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 0 0
20. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 0 0
21. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
22. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0
23. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
24. Karate klub Yugan Snina 0 0 0 0
25. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
26. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
27. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 51 16 7 74
2. FARMEX Nitra 45 16 10 71
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 39 20 8 67
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 27 22 13 62
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 30 14 8 52
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 18 10 9 37
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 12 12 8 32
8. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 12 4 9 25
9. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 15 6 1 22
10. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 15 6 1 22
11. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 14 5 22
12. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 12 7 22
13. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 12 10 22
14. VŠC Dukla Banská Bystrica 12 6 3 21
15. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 6 10 16
16. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 10 15
17. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 2 2 13
18. Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 8 13
19. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 6 7 13
20. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 2 4 12
21. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 8 3 11
22. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 9 0 1 10
23. Karate klub Zvolen 3 2 3 8
24. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 2 3 8
25. 1. Karate Club Pezinok 6 0 1 7
26. Karate klub Dolný Kubín 0 2 5 7
27. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 3 5
28. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 3 0 1 4
29. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 1 4
30. Karate klub MUGEN 0 2 1 3
31. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 3 3
32. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 0 2
33. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 2 2
34. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
35. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
36. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
37. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
38. Seigokan 0 0 1 1
39. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
40. ŠK Arkádia Galanta 0 0 0 0
41. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
42. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
43. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
44. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
45. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
46. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
47. Karate klub Detva 0 0 0 0
48. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
49. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
50. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 0 0
51. Karate klub Kanianka 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 12 0 2 14
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 0 1 7
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 4 0 7
4. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 2 0 5
5. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 4 1 5
6. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 3 5
7. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 0 1 4
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 1 4
9. FARMEX Nitra 0 2 2 4
10. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 0 0 3
11. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 0 0 3
12. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 0 3
13. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 0 2
14. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 0 2
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
16. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 0 2
17. VŠC Dukla Banská Bystrica 0 2 0 2
18. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 2 2
19. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 0 2 2
20. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 2 2
21. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
22. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
23. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 0 0
24. Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 0 0
25. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 0 1 7
2. Športová škola karate, o. z. 6 0 1 7
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 2 0 5
4. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 2 4
5. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 1 3
6. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 0 2
7. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 6 0 1 7
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 4 0 7
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 0 1 4
4. FARMEX Nitra 0 2 2 4
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 0 0 3
6. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 0 3
7. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 0 3
8. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 0 0 3
9. VŠC Dukla Banská Bystrica 0 2 0 2
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
11. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 0 2
12. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 0 2
13. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 0 2
14. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 2 2
15. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 2 2
16. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
17. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
18. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 0 1 1
19. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
20. Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 0 0
21. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 0 0
22. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 26 10 15 113
2. FARMEX Nitra 15 12 12 81
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 14 10 9 71
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 10 13 13 69
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 13 7 9 62
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 10 7 17 61
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 8 13 47
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 8 5 4 38
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 3 10 34
10. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 4 4 10 30
11. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 2 8 5 27
12. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 5 4 1 24
13. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 7 7 24
14. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 6 11 23
15. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 7 5 22
16. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 3 12 18
17. VŠC Dukla Banská Bystrica 3 3 2 17
18. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 2 3 16
19. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 10 15
20. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 2 4 14
21. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 2 13
22. Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 8 13
23. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 3 7 13
24. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 2 2 2 12
25. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 2 3 10
26. Karate klub Zvolen 1 1 3 8
27. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 2 4 8
28. Karate klub Dolný Kubín 0 1 5 7
29. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 0 5
30. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 3 5
31. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 0 1 4
32. 1. Karate Club Pezinok 1 0 1 4
33. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 1 4
34. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 0 0 3
35. Karate klub MUGEN 0 1 1 3
36. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 3 3
37. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
38. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 1 1
39. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
40. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
41. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
42. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
43. Seigokan 0 0 1 1
44. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
45. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
46. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
47. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
48. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
49. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
50. Karate klub Detva 0 0 0 0
51. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
52. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
53. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
54. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
55. ŠK Arkádia Galanta 0 0 0 0
56. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
57. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
58. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
59. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
60. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0