Karate Grand Prix Žilina 2024 - 04.05.2024

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 9 6 16 31
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 9 1 5 15
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 7 4 12 23
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 7 13 26
5. Dynamic Karate 4 1 7 12
6. FARMEX Nitra 4 1 3 8
7. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 3 5 2 10
8. Karate klub MUGEN 3 5 1 9
9. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 3 6 12
10. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 3 5 11
11. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 3 2 8
12. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 2 6 11
13. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 1 5 9
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 1 2 6
15. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 0 0 3
16. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 4 8 14
17. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 2 2 6 10
18. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 2 2 5 9
19. Karate klub Trstená, o. z. 2 0 1 3
20. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 2 0 0 2
21. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 3 5 9
22. CITY SPORT CLUB ŽILINA 1 2 6 9
23. KARATE HAKUTSURU, o.z. 1 2 6 9
24. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 2 4 7
25. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 1 2 1 4
26. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 2 1 4
27. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 1 1 1 3
28. Seigokan 1 0 3 4
29. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 2 3
30. Budokan Samaria, o.z. 1 0 1 2
31. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 0 1 2
32. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 1 0 0 1
33. KARATE KLUB OSA, o. z. 1 0 0 1
34. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 4 0 4
35. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 3 4 7
36. Karate klub Detva 0 3 1 4
37. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 4 6
38. Karate klub Dolný Kubín 0 2 2 4
39. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 0 2 1 3
40. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 2 3
41. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 2 3
42. Ganz-Kesjár Karate Klub 0 1 2 3
43. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 1 1 2
44. KARATE Havířov, z.s. 0 1 0 1
45. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 1 0 1
46. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 1 0 1
47. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 1 0 1
48. Suchánkovej karate škola 0 0 5 5
49. KARATE KLUB ZOKU 0 0 2 2
50. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
51. Karate klub Nováky 0 0 1 1
52. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
53. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
54. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
55. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
56. Školský športový klub JUGO Košice 0 0 1 1
57. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
58. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
59. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
60. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 0 0
61. Športový klub karate SEIWA 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 7 12 25
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 2 6 14
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 5 0 3 8
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 4 4 10 18
5. FARMEX Nitra 4 1 3 8
6. Karate klub MUGEN 3 5 1 9
7. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 3 5 11
8. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 3 2 8
9. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 2 6 11
10. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 1 2 6
11. Dynamic Karate 3 0 3 6
12. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 2 8 12
13. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 2 2 4 8
14. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 2 1 3 6
15. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 2 1 1 4
16. Karate klub Trstená, o. z. 2 0 1 3
17. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 2 0 0 2
18. CITY SPORT CLUB ŽILINA 1 2 6 9
19. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 2 4 7
20. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 2 4 7
21. KARATE HAKUTSURU, o.z. 1 2 1 4
22. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 1 2 1 4
23. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 4 6
24. Centrál karate klub Poprad o.z. 1 1 2 4
25. Seigokan 1 0 2 3
26. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 2 3
27. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 0 1 2
28. KARATE KLUB OSA, o. z. 1 0 0 1
29. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 0 0 1
30. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 4 0 4
31. Karate klub Detva 0 3 1 4
32. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 4 6
33. Karate klub Dolný Kubín 0 2 2 4
34. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 1 3 4
35. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 2 3
36. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 2 3
37. Ganz-Kesjár Karate Klub 0 1 2 3
38. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 1 1 2
39. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 0 1 1 2
40. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 1 0 1
41. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 1 0 1
42. KARATE Havířov, z.s. 0 1 0 1
43. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 1 0 1
44. Suchánkovej karate škola 0 0 3 3
45. KARATE KLUB ZOKU 0 0 2 2
46. Karate klub Nováky 0 0 1 1
47. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
48. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
49. Budokan Samaria, o.z. 0 0 1 1
50. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
51. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
52. Športový klub karate SEIWA 0 0 0 0
53. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 0 0
54. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 27 12 16 55
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 18 14 13 45
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 21 8 12 41
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 27 2 5 34
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 8 8 22
6. Dynamic Karate 12 2 7 21
7. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 9 10 2 21
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 6 6 21
9. Karate klub MUGEN 9 10 1 20
10. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 9 6 5 20
11. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 9 4 6 19
12. FARMEX Nitra 12 2 3 17
13. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 9 6 2 17
14. Centrál karate klub Poprad o.z. 9 2 5 16
15. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 6 4 6 16
16. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 4 5 15
17. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 6 5 14
18. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 9 2 2 13
19. CITY SPORT CLUB ŽILINA 3 4 6 13
20. KARATE HAKUTSURU, o.z. 3 4 6 13
21. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 4 4 11
22. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 6 4 10
23. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 9 0 0 9
24. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 3 4 1 8
25. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 4 1 8
26. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 8 0 8
27. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 4 4 8
28. Karate klub Trstená, o. z. 6 0 1 7
29. Karate klub Detva 0 6 1 7
30. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 6 0 0 6
31. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 3 2 1 6
32. Seigokan 3 0 3 6
33. Karate klub Dolný Kubín 0 4 2 6
34. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 2 5
35. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 0 4 1 5
36. Suchánkovej karate škola 0 0 5 5
37. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 0 1 4
38. Budokan Samaria, o.z. 3 0 1 4
39. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 2 4
40. Ganz-Kesjár Karate Klub 0 2 2 4
41. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 2 4
42. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 3 0 0 3
43. KARATE KLUB OSA, o. z. 3 0 0 3
44. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 2 1 3
45. KARATE Havířov, z.s. 0 2 0 2
46. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 2 0 2
47. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 0 2
48. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 0 2
49. KARATE KLUB ZOKU 0 0 2 2
50. Školský športový klub JUGO Košice 0 0 1 1
51. Karate klub Nováky 0 0 1 1
52. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
53. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
54. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
55. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
56. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
57. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
58. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
59. Športový klub karate SEIWA 0 0 0 0
60. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 0 0
61. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 18 14 12 44
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 12 8 10 30
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 18 4 6 28
4. Karate klub MUGEN 9 10 1 20
5. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 9 6 5 20
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 9 4 6 19
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 15 0 3 18
8. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 4 8 18
9. FARMEX Nitra 12 2 3 17
10. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 9 6 2 17
11. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 6 4 4 14
12. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 9 2 2 13
13. CITY SPORT CLUB ŽILINA 3 4 6 13
14. Dynamic Karate 9 0 3 12
15. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 2 3 11
16. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 4 4 11
17. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 4 4 11
18. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 6 2 1 9
19. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 4 9
20. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 3 4 1 8
21. KARATE HAKUTSURU, o.z. 3 4 1 8
22. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 8 0 8
23. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 4 4 8
24. Karate klub Trstená, o. z. 6 0 1 7
25. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 2 2 7
26. Karate klub Detva 0 6 1 7
27. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 6 0 0 6
28. Karate klub Dolný Kubín 0 4 2 6
29. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 2 5
30. Seigokan 3 0 2 5
31. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 2 3 5
32. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 0 1 4
33. Ganz-Kesjár Karate Klub 0 2 2 4
34. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 2 4
35. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 2 4
36. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 0 0 3
37. KARATE KLUB OSA, o. z. 3 0 0 3
38. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 2 1 3
39. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 0 2 1 3
40. Suchánkovej karate škola 0 0 3 3
41. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 2 0 2
42. KARATE Havířov, z.s. 0 2 0 2
43. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 0 2
44. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 0 2
45. KARATE KLUB ZOKU 0 0 2 2
46. Budokan Samaria, o.z. 0 0 1 1
47. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
48. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
49. Karate klub Nováky 0 0 1 1
50. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
51. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
52. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
53. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 0 0
54. Športový klub karate SEIWA 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

34. ročník Karate Zvolen Cup - 03.02.2024
Karate Grand Prix Žilina 2024 - 04.05.2024



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 21 14 24 59
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 20 8 14 42
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 18 12 25 55
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 16 11 25 52
5. FARMEX Nitra 11 5 8 24
6. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 9 9 16 34
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 9 7 21 37
8. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 6 8 6 20
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 7 6 19
10. KARATE HAKUTSURU, o.z. 5 5 9 19
11. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 5 3 6 14
12. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 5 3 2 10
13. Karate klub KUMADE Topoľčany 4 6 11 21
14. Karate klub UNION Košice, o. z. 4 5 7 16
15. Karate klub Zvolen 4 5 4 13
16. CITY SPORT CLUB ŽILINA 4 3 16 23
17. Centrál karate klub Poprad o.z. 4 2 15 21
18. Dynamic Karate 4 1 7 12
19. Karate klub Trstená, o. z. 4 1 4 9
20. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 11 6 20
21. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 7 9 19
22. Karate klub Detva 3 6 3 12
23. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 5 8 16
24. Karate klub MUGEN 3 5 1 9
25. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 4 5 12
26. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 3 2 0 5
27. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 3 1 3 7
28. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 1 2 6
29. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 0 0 3
30. Budokan Samaria, o.z. 2 3 3 8
31. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 2 2 5 9
32. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 2 2 3 7
33. Športový klub karate SEIWA 2 2 3 7
34. Karate klub Dolný Kubín 1 4 3 8
35. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 2 1 4
36. KARATE KLUB OSA, o. z. 1 1 3 5
37. Bonsai Zlaté Moravce 1 1 2 4
38. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 1 1 3
39. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 1 1 1 3
40. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 1 1 0 2
41. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 6 7
42. Seigokan 1 0 3 4
43. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 0 1 2
44. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 1 0 0 1
45. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 6 3 9
46. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 4 5 9
47. Suchánkovej karate škola 0 2 9 11
48. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 2 2 4
49. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 3 4
50. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 1 2 3
51. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 2 3
52. Ganz-Kesjár Karate Klub 0 1 2 3
53. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 1 2 3
54. KARATE Havířov, z.s. 0 1 0 1
55. Karate klub Asahi Ružomberok 0 1 0 1
56. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 0 1
57. KARATE KLUB ZOKU 0 0 3 3
58. Karate Klub Dvory nad Žitavou 0 0 2 2
59. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
60. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
61. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
62. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
63. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
64. Školský športový klub JUGO Košice 0 0 1 1
65. Karate klub Nováky 0 0 1 1
66. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
67. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 10 6 9 25
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 9 3 6 18
3. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 4 5 2 11
4. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 3 1 0 4
5. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 4 2 8
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 3 11 16
7. KARATE HAKUTSURU, o.z. 2 2 7 11
8. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 2 2 5 9
9. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 1 3 6
10. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 0 6 8
11. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 2 0 0 2
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 2 2 5
13. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 2 1 4
14. Dynamic Karate 1 1 4 6
15. Budokan Samaria, o.z. 1 1 0 2
16. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 1 1 0 2
17. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 1 1 0 2
18. Športový klub karate SEIWA 1 0 3 4
19. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 1 0 0 1
20. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 3 5 8
21. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 2 1 3
22. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 1 2 3
23. Bonsai Zlaté Moravce 0 1 1 2
24. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 0 1
25. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 1 0 1
26. Karate klub Asahi Ružomberok 0 1 0 1
27. Suchánkovej karate škola 0 0 3 3
28. CITY SPORT CLUB ŽILINA 0 0 2 2
29. Školský športový klub JUGO Košice 0 0 1 1
30. Karate Klub Dvory nad Žitavou 0 0 1 1
31. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 1 1
32. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
33. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
34. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
35. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
36. Seigokan 0 0 1 1
37. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
38. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
39. Karate klub Zvolen 0 0 0 0
40. FARMEX Nitra 0 0 0 0
41. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
42. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 0 0
43. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 21 12 23 56
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 14 8 14 36
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 11 5 8 24
4. FARMEX Nitra 11 5 8 24
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 9 4 16 29
6. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 8 6 16 30
7. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 7 7 11 25
8. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 7 6 19
9. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 5 3 6 14
10. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 5 3 2 10
11. Karate klub UNION Košice, o. z. 4 5 7 16
12. Karate klub Zvolen 4 5 4 13
13. CITY SPORT CLUB ŽILINA 4 3 14 21
14. Karate klub Trstená, o. z. 4 1 4 9
15. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 10 6 19
16. Karate klub Detva 3 6 3 12
17. Karate klub MUGEN 3 5 1 9
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 4 9 16
19. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 4 5 12
20. KARATE HAKUTSURU, o.z. 3 3 2 8
21. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 3 2 0 5
22. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 1 2 6
23. Dynamic Karate 3 0 3 6
24. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 2 3 4 9
25. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 2 9 13
26. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 2 1 3 6
27. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 6 6 13
28. Karate klub Dolný Kubín 1 4 3 8
29. Budokan Samaria, o.z. 1 2 3 6
30. Športový klub karate SEIWA 1 2 0 3
31. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 1 6 8
32. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 1 1 3 5
33. KARATE KLUB OSA, o. z. 1 1 2 4
34. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 1 1 3
35. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 1 1 0 2
36. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 6 7
37. Seigokan 1 0 2 3
38. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 0 1 2
39. Bonsai Zlaté Moravce 1 0 1 2
40. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 0 0 1
41. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 6 3 9
42. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 4 5 9
43. Suchánkovej karate škola 0 2 6 8
44. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 2 2 4
45. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 3 4
46. Ganz-Kesjár Karate Klub 0 1 2 3
47. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 1 2 3
48. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 1 2
49. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 1 1 2
50. KARATE Havířov, z.s. 0 1 0 1
51. KARATE KLUB ZOKU 0 0 3 3
52. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 3 3
53. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
54. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
55. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
56. Karate klub Nováky 0 0 1 1
57. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
58. Karate Klub Dvory nad Žitavou 0 0 1 1
59. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
PDF

34. ročník Karate Zvolen Cup - 03.02.2024
Karate Grand Prix Žilina 2024 - 04.05.2024



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 63 28 24 115
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 54 24 25 103
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 48 22 25 95
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 60 16 14 90
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 27 14 21 62
6. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 27 18 16 61
7. FARMEX Nitra 33 10 8 51
8. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 18 16 6 40
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 18 14 6 38
10. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 22 6 37
11. Karate klub KUMADE Topoľčany 12 12 11 35
12. KARATE HAKUTSURU, o.z. 15 10 9 34
13. CITY SPORT CLUB ŽILINA 12 6 16 34
14. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 14 9 32
15. Centrál karate klub Poprad o.z. 12 4 15 31
16. Karate klub UNION Košice, o. z. 12 10 7 29
17. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 15 6 6 27
18. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 9 10 8 27
19. Karate klub Zvolen 12 10 4 26
20. Karate klub Detva 9 12 3 24
21. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 15 6 2 23
22. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 9 8 5 22
23. Dynamic Karate 12 2 7 21
24. Karate klub MUGEN 9 10 1 20
25. Karate klub Trstená, o. z. 12 2 4 18
26. Budokan Samaria, o.z. 6 6 3 15
27. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 4 5 15
28. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 12 3 15
29. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 9 2 3 14
30. Karate klub Dolný Kubín 3 8 3 14
31. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 9 4 0 13
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 9 2 2 13
33. Športový klub karate SEIWA 6 4 3 13
34. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 6 4 3 13
35. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 8 5 13
36. Suchánkovej karate škola 0 4 9 13
37. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 9 0 0 9
38. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 6 9
39. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 4 1 8
40. KARATE KLUB OSA, o. z. 3 2 3 8
41. Bonsai Zlaté Moravce 3 2 2 7
42. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 3 2 1 6
43. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 2 1 6
44. Seigokan 3 0 3 6
45. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 4 2 6
46. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 3 2 0 5
47. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 3 5
48. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 0 1 4
49. Ganz-Kesjár Karate Klub 0 2 2 4
50. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 2 2 4
51. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 2 4
52. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 2 4
53. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 3 0 0 3
54. KARATE KLUB ZOKU 0 0 3 3
55. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 0 2
56. KARATE Havířov, z.s. 0 2 0 2
57. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 0 2
58. Karate Klub Dvory nad Žitavou 0 0 2 2
59. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
60. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
61. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
62. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
63. Karate klub Nováky 0 0 1 1
64. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
65. Školský športový klub JUGO Košice 0 0 1 1
66. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
67. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 30 12 9 51
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 27 6 6 39
3. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 12 10 2 24
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 6 11 23
5. KARATE HAKUTSURU, o.z. 6 4 7 17
6. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 8 2 16
7. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 6 4 5 15
8. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 0 6 12
9. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 9 2 0 11
10. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 2 3 11
11. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 6 5 11
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 4 2 9
13. Dynamic Karate 3 2 4 9
14. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 4 1 8
15. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 6 0 0 6
16. Športový klub karate SEIWA 3 0 3 6
17. Budokan Samaria, o.z. 3 2 0 5
18. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 3 2 0 5
19. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 3 2 0 5
20. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 4 1 5
21. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 2 4
22. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 3 0 0 3
23. Bonsai Zlaté Moravce 0 2 1 3
24. Suchánkovej karate škola 0 0 3 3
25. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 0 2
26. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 0 2
27. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 0 2
28. CITY SPORT CLUB ŽILINA 0 0 2 2
29. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
30. Seigokan 0 0 1 1
31. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
32. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
33. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 1 1
34. Karate Klub Dvory nad Žitavou 0 0 1 1
35. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
36. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
37. Školský športový klub JUGO Košice 0 0 1 1
38. FARMEX Nitra 0 0 0 0
39. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
40. Karate klub Zvolen 0 0 0 0
41. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
42. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 0 0
43. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 63 24 23 110
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 42 16 14 72
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 24 12 16 52
4. FARMEX Nitra 33 10 8 51
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 33 10 8 51
6. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 27 8 16 51
7. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 21 14 11 46
8. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 18 14 6 38
9. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 20 6 35
10. CITY SPORT CLUB ŽILINA 12 6 14 32
11. Karate klub UNION Košice, o. z. 12 10 7 29
12. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 15 6 6 27
13. Karate klub Zvolen 12 10 4 26
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 9 8 9 26
15. Karate klub Detva 9 12 3 24
16. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 15 6 2 23
17. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 9 8 5 22
18. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 12 6 21
19. Karate klub MUGEN 9 10 1 20
20. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 4 9 19
21. Karate klub Trstená, o. z. 12 2 4 18
22. KARATE HAKUTSURU, o.z. 9 6 2 17
23. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 6 6 4 16
24. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 12 3 15
25. Karate klub Dolný Kubín 3 8 3 14
26. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 9 4 0 13
27. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 9 2 2 13
28. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 8 5 13
29. Dynamic Karate 9 0 3 12
30. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 2 3 11
31. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 2 6 11
32. Budokan Samaria, o.z. 3 4 3 10
33. Suchánkovej karate škola 0 4 6 10
34. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 6 9
35. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 3 2 3 8
36. Športový klub karate SEIWA 3 4 0 7
37. KARATE KLUB OSA, o. z. 3 2 2 7
38. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 2 1 6
39. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 4 2 6
40. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 3 2 0 5
41. Seigokan 3 0 2 5
42. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 3 5
43. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 0 1 4
44. Bonsai Zlaté Moravce 3 0 1 4
45. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 2 2 4
46. Ganz-Kesjár Karate Klub 0 2 2 4
47. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 0 0 3
48. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 1 3
49. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 1 3
50. KARATE KLUB ZOKU 0 0 3 3
51. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 3 3
52. KARATE Havířov, z.s. 0 2 0 2
53. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
54. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
55. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
56. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
57. Karate klub Nováky 0 0 1 1
58. Karate Klub Dvory nad Žitavou 0 0 1 1
59. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0