34. ročník Karate Zvolen Cup - 03.02.2024

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 15 7 11 33
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 11 7 9 27
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 7 13 29
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 9 6 9 24
5. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 7 7 10 24
6. FARMEX Nitra 7 4 5 16
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 7 3 13 23
8. Karate klub Zvolen 4 5 3 12
9. KARATE HAKUTSURU, o.z. 4 3 3 10
10. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 4 1 1 6
11. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 9 2 14
12. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 4 4 11
13. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 3 6 12
14. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 3 3 4 10
15. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 3 3 9
16. Karate klub Detva 3 3 2 8
17. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 2 4 9
18. CITY SPORT CLUB ŽILINA 3 1 10 14
19. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 3 1 3 7
20. Športový klub karate SEIWA 2 2 3 7
21. Karate klub Trstená, o. z. 2 1 3 6
22. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 1 0 3
23. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 2 0 2 4
24. Budokan Samaria, o.z. 1 3 2 6
25. Karate klub Dolný Kubín 1 2 1 4
26. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 1 2 0 3
27. Centrál karate klub Poprad o.z. 1 1 10 12
28. Bonsai Zlaté Moravce 1 1 2 4
29. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 0 1 2
30. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 1 0 0 1
31. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 4 3 7
32. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 3 3 6
33. Suchánkovej karate škola 0 2 4 6
34. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 2 3 5
35. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 2 2 4
36. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 1 3 4
37. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 2 3
38. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 0 1
39. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 0 1
40. Karate klub Asahi Ružomberok 0 1 0 1
41. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 4 4
42. Karate Klub Dvory nad Žitavou 0 0 2 2
43. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 2 2
44. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
45. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
46. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 0 1 1
47. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
48. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 15 5 11 31
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 8 6 8 22
3. FARMEX Nitra 7 4 5 16
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 7 2 8 17
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 5 5 16
6. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 5 5 7 17
7. Karate klub Zvolen 4 5 3 12
8. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 4 2 6 12
9. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 4 1 1 6
10. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 8 2 13
11. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 4 4 11
12. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 3 3 9
13. Karate klub Detva 3 3 2 8
14. CITY SPORT CLUB ŽILINA 3 1 8 12
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 3 5 10
16. Karate klub Trstená, o. z. 2 1 3 6
17. KARATE HAKUTSURU, o.z. 2 1 1 4
18. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 1 0 3
19. Budokan Samaria, o.z. 1 2 2 5
20. Karate klub Dolný Kubín 1 2 1 4
21. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 1 2 0 3
22. Športový klub karate SEIWA 1 2 0 3
23. Centrál karate klub Poprad o.z. 1 1 7 9
24. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 0 3 4
25. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 1 0 2 3
26. Bonsai Zlaté Moravce 1 0 1 2
27. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 0 1 2
28. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 1 0 0 1
29. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 4 2 6
30. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 3 3 6
31. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 2 3 5
32. Suchánkovej karate škola 0 2 3 5
33. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 0 2 3 5
34. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 2 2 4
35. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 1 2 3
36. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 1 2
37. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 0 1
38. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 4 4
39. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 3 3
40. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
41. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
42. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
43. Karate Klub Dvory nad Žitavou 0 0 1 1
44. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 0 1 1
45. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
46. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 45 14 11 70
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 33 14 9 56
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 27 14 13 54
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 27 12 9 48
5. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 21 14 10 45
6. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 21 6 13 40
7. FARMEX Nitra 21 8 5 34
8. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 18 2 29
9. Karate klub Zvolen 12 10 3 25
10. KARATE HAKUTSURU, o.z. 12 6 3 21
11. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 9 8 4 21
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 9 6 6 21
13. CITY SPORT CLUB ŽILINA 9 2 10 21
14. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 9 6 4 19
15. Karate klub UNION Košice, o. z. 9 6 3 18
16. Karate klub Detva 9 6 2 17
17. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 9 4 4 17
18. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 12 2 1 15
19. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 2 10 15
20. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 9 2 3 14
21. Športový klub karate SEIWA 6 4 3 13
22. Karate klub Trstená, o. z. 6 2 3 11
23. Budokan Samaria, o.z. 3 6 2 11
24. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 8 3 11
25. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 6 3 9
26. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 2 0 8
27. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 6 0 2 8
28. Karate klub Dolný Kubín 3 4 1 8
29. Suchánkovej karate škola 0 4 4 8
30. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 3 4 0 7
31. Bonsai Zlaté Moravce 3 2 2 7
32. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 4 3 7
33. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 4 2 6
34. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 2 3 5
35. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 0 1 4
36. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 2 4
37. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 4 4
38. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 3 0 0 3
39. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 0 2
40. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 0 2
41. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 0 2
42. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 2 2
43. Karate Klub Dvory nad Žitavou 0 0 2 2
44. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
45. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
46. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 0 1 1
47. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
48. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 45 10 11 66
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 24 12 8 44
3. FARMEX Nitra 21 8 5 34
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 21 4 8 33
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 18 10 5 33
6. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 15 10 7 32
7. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 16 2 27
8. Karate klub Zvolen 12 10 3 25
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 12 4 6 22
10. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 9 8 4 21
11. CITY SPORT CLUB ŽILINA 9 2 8 19
12. Karate klub UNION Košice, o. z. 9 6 3 18
13. Karate klub Detva 9 6 2 17
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 6 5 17
15. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 12 2 1 15
16. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 2 7 12
17. Karate klub Trstená, o. z. 6 2 3 11
18. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 8 2 10
19. KARATE HAKUTSURU, o.z. 6 2 1 9
20. Budokan Samaria, o.z. 3 4 2 9
21. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 6 3 9
22. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 2 0 8
23. Karate klub Dolný Kubín 3 4 1 8
24. Športový klub karate SEIWA 3 4 0 7
25. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 3 4 0 7
26. Suchánkovej karate škola 0 4 3 7
27. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 4 3 7
28. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 0 4 3 7
29. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 0 3 6
30. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 4 2 6
31. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 3 0 2 5
32. Bonsai Zlaté Moravce 3 0 1 4
33. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 0 1 4
34. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 2 2 4
35. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 4 4
36. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 3 0 0 3
37. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 1 3
38. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 3 3
39. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 0 2
40. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 0 1 1
41. Karate Klub Dvory nad Žitavou 0 0 1 1
42. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
43. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
44. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
45. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 1 1
46. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

34. ročník Karate Zvolen Cup - 03.02.2024
Karate Grand Prix Žilina 2024 - 04.05.2024



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 21 14 24 59
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 20 8 14 42
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 18 12 25 55
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 16 11 25 52
5. FARMEX Nitra 11 5 8 24
6. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 9 9 16 34
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 9 7 21 37
8. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 6 8 6 20
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 7 6 19
10. KARATE HAKUTSURU, o.z. 5 5 9 19
11. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 5 3 6 14
12. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 5 3 2 10
13. Karate klub KUMADE Topoľčany 4 6 11 21
14. Karate klub UNION Košice, o. z. 4 5 7 16
15. Karate klub Zvolen 4 5 4 13
16. CITY SPORT CLUB ŽILINA 4 3 16 23
17. Centrál karate klub Poprad o.z. 4 2 15 21
18. Dynamic Karate 4 1 7 12
19. Karate klub Trstená, o. z. 4 1 4 9
20. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 11 6 20
21. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 7 9 19
22. Karate klub Detva 3 6 3 12
23. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 5 8 16
24. Karate klub MUGEN 3 5 1 9
25. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 4 5 12
26. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 3 2 0 5
27. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 3 1 3 7
28. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 1 2 6
29. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 0 0 3
30. Budokan Samaria, o.z. 2 3 3 8
31. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 2 2 5 9
32. Športový klub karate SEIWA 2 2 3 7
33. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 2 2 3 7
34. Karate klub Dolný Kubín 1 4 3 8
35. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 2 1 4
36. KARATE KLUB OSA, o. z. 1 1 3 5
37. Bonsai Zlaté Moravce 1 1 2 4
38. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 1 1 1 3
39. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 1 1 3
40. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 1 1 0 2
41. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 6 7
42. Seigokan 1 0 3 4
43. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 0 1 2
44. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 1 0 0 1
45. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 6 3 9
46. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 4 5 9
47. Suchánkovej karate škola 0 2 9 11
48. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 2 2 4
49. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 3 4
50. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 2 3
51. Ganz-Kesjár Karate Klub 0 1 2 3
52. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 1 2 3
53. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 1 2 3
54. Karate klub Asahi Ružomberok 0 1 0 1
55. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 0 1
56. KARATE Havířov, z.s. 0 1 0 1
57. KARATE KLUB ZOKU 0 0 3 3
58. Karate Klub Dvory nad Žitavou 0 0 2 2
59. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
60. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
61. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
62. Školský športový klub JUGO Košice 0 0 1 1
63. Karate klub Nováky 0 0 1 1
64. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
65. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
66. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
67. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 10 6 9 25
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 9 3 6 18
3. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 4 5 2 11
4. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 3 1 0 4
5. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 4 2 8
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 3 11 16
7. KARATE HAKUTSURU, o.z. 2 2 7 11
8. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 2 2 5 9
9. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 1 3 6
10. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 0 6 8
11. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 2 0 0 2
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 2 2 5
13. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 2 1 4
14. Dynamic Karate 1 1 4 6
15. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 1 1 0 2
16. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 1 1 0 2
17. Budokan Samaria, o.z. 1 1 0 2
18. Športový klub karate SEIWA 1 0 3 4
19. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 1 0 0 1
20. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 3 5 8
21. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 2 1 3
22. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 1 2 3
23. Bonsai Zlaté Moravce 0 1 1 2
24. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 1 0 1
25. Karate klub Asahi Ružomberok 0 1 0 1
26. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 0 1
27. Suchánkovej karate škola 0 0 3 3
28. CITY SPORT CLUB ŽILINA 0 0 2 2
29. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 1 1
30. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
31. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
32. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
33. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
34. Seigokan 0 0 1 1
35. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
36. Školský športový klub JUGO Košice 0 0 1 1
37. Karate Klub Dvory nad Žitavou 0 0 1 1
38. FARMEX Nitra 0 0 0 0
39. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
40. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 0 0
41. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 0 0
42. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
43. Karate klub Zvolen 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 21 12 23 56
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 14 8 14 36
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 11 5 8 24
4. FARMEX Nitra 11 5 8 24
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 9 4 16 29
6. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 8 6 16 30
7. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 7 7 11 25
8. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 7 6 19
9. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 5 3 6 14
10. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 5 3 2 10
11. Karate klub UNION Košice, o. z. 4 5 7 16
12. Karate klub Zvolen 4 5 4 13
13. CITY SPORT CLUB ŽILINA 4 3 14 21
14. Karate klub Trstená, o. z. 4 1 4 9
15. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 10 6 19
16. Karate klub Detva 3 6 3 12
17. Karate klub MUGEN 3 5 1 9
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 4 9 16
19. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 4 5 12
20. KARATE HAKUTSURU, o.z. 3 3 2 8
21. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 3 2 0 5
22. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 1 2 6
23. Dynamic Karate 3 0 3 6
24. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 2 3 4 9
25. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 2 9 13
26. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 2 1 3 6
27. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 6 6 13
28. Karate klub Dolný Kubín 1 4 3 8
29. Budokan Samaria, o.z. 1 2 3 6
30. Športový klub karate SEIWA 1 2 0 3
31. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 1 6 8
32. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 1 1 3 5
33. KARATE KLUB OSA, o. z. 1 1 2 4
34. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 1 1 3
35. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 1 1 0 2
36. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 6 7
37. Seigokan 1 0 2 3
38. Bonsai Zlaté Moravce 1 0 1 2
39. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 0 1 2
40. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 0 0 1
41. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 6 3 9
42. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 4 5 9
43. Suchánkovej karate škola 0 2 6 8
44. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 2 2 4
45. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 3 4
46. Ganz-Kesjár Karate Klub 0 1 2 3
47. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 1 2 3
48. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 1 2
49. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 1 1 2
50. KARATE Havířov, z.s. 0 1 0 1
51. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 3 3
52. KARATE KLUB ZOKU 0 0 3 3
53. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
54. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
55. Karate klub Nováky 0 0 1 1
56. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
57. Karate Klub Dvory nad Žitavou 0 0 1 1
58. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
59. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
PDF

34. ročník Karate Zvolen Cup - 03.02.2024
Karate Grand Prix Žilina 2024 - 04.05.2024



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 63 28 24 115
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 54 24 25 103
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 48 22 25 95
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 60 16 14 90
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 27 14 21 62
6. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 27 18 16 61
7. FARMEX Nitra 33 10 8 51
8. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 18 16 6 40
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 18 14 6 38
10. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 22 6 37
11. Karate klub KUMADE Topoľčany 12 12 11 35
12. KARATE HAKUTSURU, o.z. 15 10 9 34
13. CITY SPORT CLUB ŽILINA 12 6 16 34
14. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 14 9 32
15. Centrál karate klub Poprad o.z. 12 4 15 31
16. Karate klub UNION Košice, o. z. 12 10 7 29
17. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 15 6 6 27
18. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 9 10 8 27
19. Karate klub Zvolen 12 10 4 26
20. Karate klub Detva 9 12 3 24
21. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 15 6 2 23
22. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 9 8 5 22
23. Dynamic Karate 12 2 7 21
24. Karate klub MUGEN 9 10 1 20
25. Karate klub Trstená, o. z. 12 2 4 18
26. Budokan Samaria, o.z. 6 6 3 15
27. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 4 5 15
28. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 12 3 15
29. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 9 2 3 14
30. Karate klub Dolný Kubín 3 8 3 14
31. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 9 4 0 13
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 9 2 2 13
33. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 6 4 3 13
34. Športový klub karate SEIWA 6 4 3 13
35. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 8 5 13
36. Suchánkovej karate škola 0 4 9 13
37. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 9 0 0 9
38. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 6 9
39. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 4 1 8
40. KARATE KLUB OSA, o. z. 3 2 3 8
41. Bonsai Zlaté Moravce 3 2 2 7
42. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 2 1 6
43. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 3 2 1 6
44. Seigokan 3 0 3 6
45. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 4 2 6
46. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 3 2 0 5
47. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 3 5
48. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 0 1 4
49. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 2 4
50. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 2 4
51. Ganz-Kesjár Karate Klub 0 2 2 4
52. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 2 2 4
53. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 3 0 0 3
54. KARATE KLUB ZOKU 0 0 3 3
55. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 0 2
56. KARATE Havířov, z.s. 0 2 0 2
57. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 0 2
58. Karate Klub Dvory nad Žitavou 0 0 2 2
59. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
60. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
61. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
62. Karate klub Nováky 0 0 1 1
63. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
64. Školský športový klub JUGO Košice 0 0 1 1
65. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
66. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
67. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 30 12 9 51
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 27 6 6 39
3. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 12 10 2 24
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 6 11 23
5. KARATE HAKUTSURU, o.z. 6 4 7 17
6. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 8 2 16
7. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 6 4 5 15
8. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 0 6 12
9. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 9 2 0 11
10. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 2 3 11
11. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 6 5 11
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 4 2 9
13. Dynamic Karate 3 2 4 9
14. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 4 1 8
15. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 6 0 0 6
16. Športový klub karate SEIWA 3 0 3 6
17. Budokan Samaria, o.z. 3 2 0 5
18. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 3 2 0 5
19. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 3 2 0 5
20. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 4 1 5
21. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 2 4
22. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 3 0 0 3
23. Bonsai Zlaté Moravce 0 2 1 3
24. Suchánkovej karate škola 0 0 3 3
25. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 0 2
26. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 0 2
27. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 0 2
28. CITY SPORT CLUB ŽILINA 0 0 2 2
29. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 1 1
30. Karate Klub Dvory nad Žitavou 0 0 1 1
31. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
32. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
33. Školský športový klub JUGO Košice 0 0 1 1
34. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
35. Seigokan 0 0 1 1
36. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
37. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
38. Karate klub Zvolen 0 0 0 0
39. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
40. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 0 0
41. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 0 0
42. FARMEX Nitra 0 0 0 0
43. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 63 24 23 110
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 42 16 14 72
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 24 12 16 52
4. FARMEX Nitra 33 10 8 51
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 33 10 8 51
6. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 27 8 16 51
7. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 21 14 11 46
8. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 18 14 6 38
9. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 20 6 35
10. CITY SPORT CLUB ŽILINA 12 6 14 32
11. Karate klub UNION Košice, o. z. 12 10 7 29
12. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 15 6 6 27
13. Karate klub Zvolen 12 10 4 26
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 9 8 9 26
15. Karate klub Detva 9 12 3 24
16. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 15 6 2 23
17. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 9 8 5 22
18. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 12 6 21
19. Karate klub MUGEN 9 10 1 20
20. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 4 9 19
21. Karate klub Trstená, o. z. 12 2 4 18
22. KARATE HAKUTSURU, o.z. 9 6 2 17
23. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 6 6 4 16
24. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 12 3 15
25. Karate klub Dolný Kubín 3 8 3 14
26. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 9 4 0 13
27. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 9 2 2 13
28. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 8 5 13
29. Dynamic Karate 9 0 3 12
30. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 2 3 11
31. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 2 6 11
32. Budokan Samaria, o.z. 3 4 3 10
33. Suchánkovej karate škola 0 4 6 10
34. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 6 9
35. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 3 2 3 8
36. Športový klub karate SEIWA 3 4 0 7
37. KARATE KLUB OSA, o. z. 3 2 2 7
38. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 2 1 6
39. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 4 2 6
40. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 3 2 0 5
41. Seigokan 3 0 2 5
42. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 3 5
43. Bonsai Zlaté Moravce 3 0 1 4
44. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 0 1 4
45. Ganz-Kesjár Karate Klub 0 2 2 4
46. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 2 2 4
47. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 0 0 3
48. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 1 3
49. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 1 3
50. KARATE KLUB ZOKU 0 0 3 3
51. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 3 3
52. KARATE Havířov, z.s. 0 2 0 2
53. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
54. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
55. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
56. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
57. Karate klub Nováky 0 0 1 1
58. Karate Klub Dvory nad Žitavou 0 0 1 1
59. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0