Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 11.11.2017

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 9 3 4 16
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 5 2 2 9
3. FARMEX Nitra 5 1 5 11
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 3 4 10
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 3 4 10
6. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 1 1 5
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 4 4 10
8. VŠC Dukla Banská Bystrica 2 1 1 4
9. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 2 1 1 4
10. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 1 5 5 11
11. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 3 1 5
12. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 2 3 6
13. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 2 3 6
14. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 2 2 5
15. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 1 3 5
16. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 1 1 3
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 1 2
18. 1. Karate Club Pezinok 1 0 0 1
19. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 0 0 1
20. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 0 0 1
21. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 3 1 4
22. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 2 3 5
23. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 2 3
24. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 1 2 3
25. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 1 1 2
26. Karate klub MUGEN 0 1 0 1
27. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 4 4
28. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 2 2
29. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
30. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
31. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
33. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
34. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
35. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
36. TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 1 1
37. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
38. Karate klub Yugan Snina 0 0 0 0
39. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
40. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
41. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
42. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0
43. Seigokan 0 0 0 0
44. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
45. Karate klub Detva 0 0 0 0
46. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0
47. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 8 2 1 11
2. FARMEX Nitra 5 0 5 10
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 4 2 2 8
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 3 4 10
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 3 4 10
6. VŠC Dukla Banská Bystrica 2 1 1 4
7. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 2 1 1 4
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 2 1 0 3
9. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 1 5 3 9
10. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 3 1 5
11. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 2 3 6
12. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 2 3 6
13. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 1 1 3
14. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 0 1 2
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 1 2
16. 1. Karate Club Pezinok 1 0 0 1
17. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 3 1 4
18. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 2 3 5
19. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 1 2 3
20. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 1 2 3
21. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 1 1 2
22. Karate klub MUGEN 0 1 0 1
23. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 0 1
24. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 4 4
25. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 2 2
26. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
27. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
28. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
29. TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 1 1
30. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
31. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
32. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
33. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
34. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
35. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
36. Karate klub Detva 0 0 0 0
37. Seigokan 0 0 0 0
38. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
39. Karate klub Yugan Snina 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 27 6 4 37
2. FARMEX Nitra 15 2 5 22
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 4 2 21
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 9 6 4 19
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 9 6 4 19
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 8 4 18
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 10 5 18
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 9 2 1 12
9. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 6 1 10
10. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 4 3 10
11. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 4 3 10
12. VŠC Dukla Banská Bystrica 6 2 1 9
13. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 6 2 1 9
14. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 4 2 9
15. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 2 3 8
16. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 6 1 7
17. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 4 3 7
18. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 2 1 6
19. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 1 4
20. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 2 4
21. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 2 2 4
22. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 4 4
23. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 0 0 3
24. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 0 0 3
25. 1. Karate Club Pezinok 3 0 0 3
26. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 2 1 3
27. Karate klub MUGEN 0 2 0 2
28. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 2 2
29. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
30. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
31. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
33. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
34. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
35. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
36. TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 1 1
37. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
38. Karate klub Yugan Snina 0 0 0 0
39. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
40. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
41. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
42. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0
43. Seigokan 0 0 0 0
44. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
45. Karate klub Detva 0 0 0 0
46. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0
47. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 24 4 1 29
2. FARMEX Nitra 15 0 5 20
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 9 6 4 19
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 9 6 4 19
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 12 4 2 18
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 10 3 16
7. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 6 1 10
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 4 3 10
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 4 3 10
10. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 6 2 1 9
11. VŠC Dukla Banská Bystrica 6 2 1 9
12. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 6 2 0 8
13. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 6 1 7
14. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 4 3 7
15. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 2 1 6
16. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 0 1 4
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 1 4
18. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 2 4
19. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 2 4
20. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 4 4
21. 1. Karate Club Pezinok 3 0 0 3
22. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 2 1 3
23. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 0 2
24. Karate klub MUGEN 0 2 0 2
25. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 2 2
26. TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 1 1
27. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
28. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
29. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
30. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
31. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
33. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
34. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
35. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
36. Seigokan 0 0 0 0
37. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
38. Karate klub Detva 0 0 0 0
39. Karate klub Yugan Snina 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo - 23.09.2017
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 11.11.2017
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2017 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 02.12.2017



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Športová škola karate, o. z. 22 10 13 45
2. FARMEX Nitra 15 11 10 36
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 13 10 8 31
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 12 7 9 28
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 9 11 13 33
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 7 17 33
7. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 7 5 3 15
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 8 11 25
9. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 5 3 1 9
10. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 4 3 9 16
11. VŠC Dukla Banská Bystrica 4 3 3 10
12. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 4 2 9 15
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 2 3 8
14. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 2 6
15. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 0 0 3
16. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 1 4 7
17. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 2 1 2 5
18. 1. Karate Club Pezinok 2 0 1 3
19. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 8 5 14
20. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 7 5 13
21. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 6 7 14
22. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 2 3 6
23. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 10 12
24. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 8 10
25. Karate klub Zvolen 1 1 3 5
26. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 1 2
27. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 0 1 2
28. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 6 10 16
29. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 3 10 13
30. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 3 7 10
31. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 2 4 6
32. Karate klub Dolný Kubín 0 1 5 6
33. TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 3 4
34. Karate klub MUGEN 0 1 1 2
35. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 3 3
36. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 2 2
37. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 2 2
38. Seigokan 0 0 1 1
39. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
40. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
41. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
42. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 1 1
43. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
44. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
45. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
46. ŠK Arkádia Galanta 0 0 0 0
47. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
48. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
49. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
50. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
51. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0
52. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
53. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
54. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
55. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
56. Karate klub Detva 0 0 0 0
57. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
58. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
59. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
60. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 5 2 6 13
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 4 2 9 15
3. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 2 8 13
4. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 0 0 3
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 2 3 7
6. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 2 2 2 6
7. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 2 1 2 5
8. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 0 1 3
9. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 4 2 7
10. FARMEX Nitra 0 3 0 3
11. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 2 4 6
12. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 2 4
13. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 0 1
14. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 2 2
15. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 1 1
16. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
17. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
18. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
19. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 0 0
20. Karate klub Yugan Snina 0 0 0 0
21. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
22. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
23. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
24. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 0 0
25. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
26. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0
27. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 17 8 7 32
2. FARMEX Nitra 15 8 10 33
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 13 10 8 31
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 10 7 8 25
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 9 11 13 33
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 5 9 20
7. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 5 3 1 9
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 5 3 1 9
9. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 4 6 8 18
10. VŠC Dukla Banská Bystrica 4 3 3 10
11. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 4 2 9 15
12. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 2 6
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 0 1 4
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 1 4 7
15. 1. Karate Club Pezinok 2 0 1 3
16. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 7 5 13
17. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 6 7 14
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 10 12
19. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 8 10
20. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 1 3 5
21. Karate klub Zvolen 1 1 3 5
22. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 0 1 2
23. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 1 2
24. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 6 10 16
25. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 4 3 7
26. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 3 10 13
27. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 3 7 10
28. Karate klub Dolný Kubín 0 1 5 6
29. TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 3 4
30. Karate klub MUGEN 0 1 1 2
31. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 0 1
32. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 3 3
33. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 2 2
34. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
35. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
36. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
37. Seigokan 0 0 1 1
38. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
39. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
40. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
41. ŠK Arkádia Galanta 0 0 0 0
42. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
43. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 0 0
44. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
45. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
46. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
47. Karate klub Detva 0 0 0 0
48. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
49. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
50. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
51. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 4 0 2 6
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 0 1 3
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 2 0 3
4. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 0 2
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 0 1 2
6. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 0 1 2
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 0 0 1
8. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 0 1
9. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 0 0 1
10. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 1 3
11. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 3 4
12. FARMEX Nitra 0 1 2 3
13. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
14. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 0 1
15. VŠC Dukla Banská Bystrica 0 1 0 1
16. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 1 0 1
17. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 0 1
18. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 2 2
19. TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 2 2
20. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 0 2 2
21. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
22. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
23. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 0 0
24. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 0 0
25. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 0 1 3
2. Športová škola karate, o. z. 2 0 1 3
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 0 2
4. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 2 3
5. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 1 1 2
6. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 1 0 1
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 0 1 1
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 2 0 1 3
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 2 0 3
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 0 1 2
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 0 0 1
5. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 0 0 1
6. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 0 1
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 0 0 1
8. FARMEX Nitra 0 1 2 3
9. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 0 1
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
11. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 0 1
12. VŠC Dukla Banská Bystrica 0 1 0 1
13. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 1 0 1
14. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 2 2
15. TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 2 2
16. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
17. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
18. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
19. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 0 1 1
20. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 0 0
21. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 0 0
22. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 26 10 15 51
2. FARMEX Nitra 15 12 12 39
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 14 10 9 33
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 13 7 9 29
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 10 13 13 36
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 10 7 17 34
7. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 8 5 4 17
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 8 13 27
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 3 10 19
10. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 5 4 1 10
11. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 4 4 10 18
12. VŠC Dukla Banská Bystrica 3 3 2 8
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 2 3 8
14. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 2 6
15. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 2 8 5 15
16. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 2 4 8
17. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 2 2 2 6
18. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 7 7 15
19. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 7 5 13
20. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 2 3 6
21. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 10 12
22. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 8 10
23. Karate klub Zvolen 1 1 3 5
24. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 0 2
25. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 0 1 2
26. 1. Karate Club Pezinok 1 0 1 2
27. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 1 2
28. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 0 0 1
29. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 6 11 17
30. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 3 12 15
31. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 3 7 10
32. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 2 4 6
33. Karate klub Dolný Kubín 0 1 5 6
34. TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 3 4
35. Karate klub MUGEN 0 1 1 2
36. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 3 3
37. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 1 1
38. Seigokan 0 0 1 1
39. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
40. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
41. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
42. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
43. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
44. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
45. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
46. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
47. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
48. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
49. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
50. ŠK Arkádia Galanta 0 0 0 0
51. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
52. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
53. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
54. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
55. Karate klub Detva 0 0 0 0
56. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
57. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
58. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
59. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
60. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
PDF

Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo - 23.09.2017
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 11.11.2017
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2017 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 02.12.2017



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Športová škola karate, o. z. 66 20 13 99
2. FARMEX Nitra 45 22 10 77
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 39 20 8 67
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 27 22 13 62
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 36 14 9 59
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 27 14 17 58
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 18 16 11 45
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 21 10 3 34
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 12 6 9 27
10. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 12 4 9 25
11. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 16 5 24
12. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 15 6 1 22
13. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 14 5 22
14. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 12 7 22
15. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 12 10 22
16. VŠC Dukla Banská Bystrica 12 6 3 21
17. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 9 4 3 16
18. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 6 10 16
19. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 10 15
20. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 2 2 13
21. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 8 13
22. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 6 7 13
23. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 2 4 12
24. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 6 2 2 10
25. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 4 3 10
26. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 9 0 0 9
27. Karate klub Zvolen 3 2 3 8
28. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 4 4 8
29. 1. Karate Club Pezinok 6 0 1 7
30. Karate klub Dolný Kubín 0 2 5 7
31. TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 3 5
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 1 4
33. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 3 0 1 4
34. Karate klub MUGEN 0 2 1 3
35. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 3 3
36. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 2 2
37. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 2 2
38. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 1 1
39. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
40. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
41. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
42. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
43. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
44. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
45. Seigokan 0 0 1 1
46. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
47. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
48. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
49. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
50. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
51. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
52. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
53. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0
54. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
55. ŠK Arkádia Galanta 0 0 0 0
56. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
57. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
58. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
59. Karate klub Detva 0 0 0 0
60. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 15 4 6 25
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 12 4 9 25
3. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 4 8 21
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 4 3 13
5. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 8 2 13
6. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 6 4 2 12
7. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 6 2 2 10
8. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 9 0 0 9
9. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 4 4 8
10. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 0 1 7
11. FARMEX Nitra 0 6 0 6
12. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 4 2 6
13. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 0 2
14. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 2 2
15. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 1 1
16. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
17. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
18. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
19. Karate klub Yugan Snina 0 0 0 0
20. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
21. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
22. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
23. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 0 0
24. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 0 0
25. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 0 0
26. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
27. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 51 16 7 74
2. FARMEX Nitra 45 16 10 71
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 39 20 8 67
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 27 22 13 62
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 30 14 8 52
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 18 10 9 37
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 12 12 8 32
8. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 12 4 9 25
9. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 15 6 1 22
10. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 15 6 1 22
11. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 14 5 22
12. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 12 7 22
13. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 12 10 22
14. VŠC Dukla Banská Bystrica 12 6 3 21
15. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 6 10 16
16. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 10 15
17. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 2 2 13
18. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 8 13
19. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 6 7 13
20. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 2 4 12
21. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 8 3 11
22. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 9 0 1 10
23. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 2 3 8
24. Karate klub Zvolen 3 2 3 8
25. 1. Karate Club Pezinok 6 0 1 7
26. Karate klub Dolný Kubín 0 2 5 7
27. TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 3 5
28. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 1 4
29. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 3 0 1 4
30. Karate klub MUGEN 0 2 1 3
31. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 3 3
32. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 0 2
33. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 2 2
34. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
35. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
36. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
37. Seigokan 0 0 1 1
38. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
39. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
40. Karate klub Detva 0 0 0 0
41. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
42. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
43. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 0 0
44. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
45. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
46. ŠK Arkádia Galanta 0 0 0 0
47. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
48. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
49. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
50. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
51. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 12 0 2 14
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 0 1 7
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 4 0 7
4. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 2 0 5
5. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 4 1 5
6. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 3 5
7. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 1 4
8. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 0 1 4
9. FARMEX Nitra 0 2 2 4
10. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 0 0 3
11. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 0 0 3
12. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 0 3
13. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
14. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 0 2
15. VŠC Dukla Banská Bystrica 0 2 0 2
16. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 0 2
17. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 0 2
18. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 0 2 2
19. TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 2 2
20. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 2 2
21. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
22. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
23. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 0 0
24. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 0 0
25. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 0 1 7
2. Športová škola karate, o. z. 6 0 1 7
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 2 0 5
4. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 2 4
5. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 1 3
6. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 0 2
7. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 6 0 1 7
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 4 0 7
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 0 1 4
4. FARMEX Nitra 0 2 2 4
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 0 0 3
6. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 0 3
7. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 0 3
8. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 0 0 3
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 0 2
10. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 0 2
11. VŠC Dukla Banská Bystrica 0 2 0 2
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
13. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 0 2
14. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 2 2
15. TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 2 2
16. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 0 1 1
17. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
19. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
20. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 0 0
21. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
22. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 26 10 15 113
2. FARMEX Nitra 15 12 12 81
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 14 10 9 71
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 10 13 13 69
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 13 7 9 62
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 10 7 17 61
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 8 13 47
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 8 5 4 38
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 3 10 34
10. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 4 4 10 30
11. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 2 8 5 27
12. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 5 4 1 24
13. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 7 7 24
14. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 6 11 23
15. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 7 5 22
16. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 3 12 18
17. VŠC Dukla Banská Bystrica 3 3 2 17
18. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 2 3 16
19. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 10 15
20. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 2 4 14
21. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 2 13
22. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 8 13
23. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 3 7 13
24. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 2 2 2 12
25. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 2 3 10
26. Karate klub Zvolen 1 1 3 8
27. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 2 4 8
28. Karate klub Dolný Kubín 0 1 5 7
29. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 0 5
30. TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 3 5
31. 1. Karate Club Pezinok 1 0 1 4
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 1 4
33. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 1 0 1 4
34. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 0 0 3
35. Karate klub MUGEN 0 1 1 3
36. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 3 3
37. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
38. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
39. Seigokan 0 0 1 1
40. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
41. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 1 1
42. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
43. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
44. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 1 1
45. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
46. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
47. Karate klub Detva 0 0 0 0
48. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
49. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 0 0
50. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
51. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
52. ŠK Arkádia Galanta 0 0 0 0
53. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
54. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
55. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
56. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
57. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
58. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
59. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
60. Karate klub BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
PDF

Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo - 23.09.2017
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 11.11.2017



Kata mladšie kadetky 12-13 rokov

1. Vlasáková Adela /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 24
2. Hlavačková Barbora /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
3. Bruňanská Kristína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
4. Lišková Laura /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 6
4. Mrázová Lucia /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 6
6. Bednarčíková Simona /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
7. Bruňanská Kika /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
7. Cubjaková Daniela /Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z./ - body: 2
7. Glovová Sarah /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 2
7. Kňazovčíková Nina /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Mišejová Simona /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
7. Polónyová Bianka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2


Kata kadetky 14-15 rokov

1. Čukanová Miška /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
2. Hlavačková Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
2. Kubišová Emma /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 12
4. Jankurová Vanesa /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
4. Niznerová Kristína /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
6. Droppová Nell /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
6. Ďuranová Klaudia /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 2
6. Radovičová Alica /Karate klub BUNKAI Bratislava/ - body: 2


Kata juniorky 16-17 rokov

1. Pištová Simona /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 20
1. Vanusanikova Jana /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
3. Vaňová Vanda /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
4. Jakubechová Nikola /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 6
5. Hlavačková Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
5. Mariničová Kristina /Karate klub Yugan Snina/ - body: 4
7. Sommerová Emma /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kata staršie juniorky 18-20 rokov

1. Niznerova Zuzana /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
2. Brázdová Ema /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
3. Zborovjanová Kamila /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 8
4. Merašická Nikoleta /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
4. Panocova Katka /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 4


Kata mladší kadeti 12-13 rokov

1. Filip Denis /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
2. Sečkár Šimon /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
3. Bielik Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
4. Klačan Patrik /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 4
4. Mercek Adam /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
4. Miklovics Damian /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 4
4. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
8. Hyben Hugo /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
8. Kocian Matej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
8. Kodaj Simon /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
8. Rebro Matej /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
8. Subovics Michal /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 2
8. Špes René /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2


Kata kadeti 14-15 rokov

1. Stelcl Adam /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 24
2. Droppa Nicolas /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
2. Pišta Jaroslav /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 12
4. Hrčka Roman /Športová škola karate, o. z./ - body: 6
4. Šlehofer Richard /Športová škola karate, o. z./ - body: 6
6. Duhan Adrián /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
6. Duhan Dárius /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
6. Fuzák Patrik /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
6. Kocian Dávid /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
6. Schlosser Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
6. Zborovjan Marko /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2


Kata juniori 16-17 rokov

1. Szolár Pavol /Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen/ - body: 24
2. Šipek Martin /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 12
3. Duška Enriko /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Kopáč Martin /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 6
5. Bednarčík Samuel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
5. Belovič Tomáš /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 4
5. Duhan Dárius /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Subovics Filip /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 4
9. Jackanin Lukáš /Karate škola KAIZEN Prešov, o. z./ - body: 2


Kata starší juniori 18-20 rokov

1. Kubala Tomáš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 16
2. Smoliga Julian Enrik /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Duška Enriko /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Csiba Dávid /Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 40kg

1. Mrázová Lucia /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 16
2. Herditzka Muriel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 12
2. Kvasnicová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
4. Hlavačková Barbora /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
5. Korčoková Petra /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
5. Mišeje Sylvia /Karate klub Kanianka/ - body: 4
5. Slivková Juliette /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
8. Baková Rebeka /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
8. Gadzmanová Nina /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2
8. Kalamárová Alexandra /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
8. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Mišovýchová Zuzana /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg

1. Vlasáková Adela /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 24
2. Piatničková Zuzana /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
3. Polónyová Bianka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 10
4. Černická Zuzana /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6
4. Vanková Patrícia /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 6
6. Pechotová Aneta /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
7. Babjarová Sabína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Baková Rebeka /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
7. Ohraďanová Mária /Karate klub Liptovský Mikuláš/ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg

1. Helferová Veronika /FARMEX Nitra/ - body: 20
2. Mesárošová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 16
3. Bolečková Viktória /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
4. Erdélyiová Nina /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4
4. Palková Kristína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
4. Váczy Anna /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
4. Vilčinská Annamária /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 4
8. Halgašová Dominika /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
8. Hamajová Dorota /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
8. Korčoková Petra /Karate klub Zvolen/ - body: 2
8. Melišová Ema /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg

1. Pápištová Ema /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 16
2. Hóková Ella /FARMEX Nitra/ - body: 12
2. Krištanová Natália /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 12
2. Pigová Ema /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 12
5. Brziaková Dagmar /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 6
6. Dufalová Veronika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Gašperíková Terézia´ /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
6. Martykánová Tamara /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
6. Naňová Laura /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
6. Rajtíková Timea /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
6. Vargová Tünde Emese /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2
6. Vraňuchová Júlia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg

1. Schlettová Dianka /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
2. Herditzka Muriel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 12
2. Šimčíková Kristína /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 12
4. Langová Katarína /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
4. Podobová Emma /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
6. Medveďová Nina /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg

1. Zimnikovalová Zoja /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 24
2. Falatová Barbora /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 12
2. Herditzka Vivien /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 12
4. Tapferová Kristína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 6
4. Vargová Natália /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 6
6. Garbiarová Lucia /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2
6. Niková Soňa /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
6. Suchá Bianka /Seigokan/ - body: 2
6. Ťažká Terézia /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
6. Václavíková Michaela /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg

1. Kozárová Eva /FARMEX Nitra/ - body: 20
1. Krivdová Sára /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 20
3. Bakayová Zita /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 8
4. Pevalová Miroslava /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 6
5. Bryndzová Michaela /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
5. Caňová Karolína /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
5. Dufalová Michaela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
8. Tannhauserová Katarína /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 2
8. Zajačková Michaela /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov do 48kg

1. Rajčanová Natália /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
2. Hlavačková Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8


Kumite juniorky 16-17 rokov do 53kg

1. Kotruchová Terézia /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Kabáčová Nikola /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
3. Krošláková Monika /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
3. Petrovičová Laura /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8


Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg

1. Pálinkášová Laura /FARMEX Nitra/ - body: 24
2. Hrnková Sára /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
3. Bogárová Dominika /VŠC Dukla Banská Bystrica/ - body: 8
3. Láliová Viktória /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
5. Mariničová Kristina /Karate klub Yugan Snina/ - body: 6
6. Langová Marcela /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
6. Rusňáková Natália /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov nad 59kg

1. Jelžová Nina /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Pekarčíková Monika /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 16
3. Smižanská Jelena /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
4. Adamová Saskia /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
4. Zborovjanová Kamila /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 4
6. Tomeková Natália /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 50kg

1. Spálová Tereza /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
2. Veisová Dominika /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
3. Pánčiová Dominika /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 8


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 55kg

1. Smetanová Terézia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 16
2. Cichrová Rebecca /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Ťažká Lenka /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 8


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 61kg

1. Kuklová Hana /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
1. Macejková Ina /VŠC Dukla Banská Bystrica/ - body: 20
3. Mrázová Simona /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 8


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 68kg

1. Tapajčíková Tatiana /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 24
2. Juráková Diana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov nad 68kg

1. Bugárová Kornélia /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
2. Sahuľová Lenka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
2. Tulejová Martina /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 12
4. Jombíková Katarina /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov OPEN

1. Tapajčíková Tatiana /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 24
2. Juráková Diana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
3. Mrázová Simona /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 8
4. Spálová Tereza /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg

1. Sečkár Šimon /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
2. Čiaky Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
2. Maňko Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
4. Karabín Viktor /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
6. Dolnický Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
6. Dundovič Jakub /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
6. Lanko Matej /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 2
6. Linhart Leo /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
6. Mečír Samuel /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
6. Mrovčák Peter /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
6. Špes René /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
6. Zaťko Michal /FARMEX Nitra/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg

1. Masaryk Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
2. Kocian Matej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
2. Krivoňák Kristián /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
4. Kočuta Michal /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 6
4. Mácha Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 6
6. Hrabačka Richard /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
6. Kováč Simon /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4
6. Vavro Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 4
9. Antoš Vojtech /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
9. Kováč Oliver /Karate klub Liptovský Mikuláš/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg

1. Chudík Adam /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 24
2. Kukuľa Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
3. Čanky Šimon /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 8
4. Čonka Martin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
5. Geršic Roman /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 4
6. Bukovský Denis /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
6. Melichárek Dávid /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
6. Petro Marko /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 2
6. Radoš Ľubomír /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg

1. Žbodák Timo /1. Karate Club Pezinok/ - body: 24
2. Kešelák Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
3. Knížat Ondrej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
3. Olbert Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
5. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
6. Hlavna Lukáš /Karate klub Liptovský Mikuláš/ - body: 2
6. Šenšel Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Vereš Peter /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg

1. Bagaev Malik /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
2. Kuchár Cyril /Karate klub Zvolen/ - body: 16
3. Jaroš Branislav /Karate klub MUGEN/ - body: 12
4. Kačírek Šimon /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
4. Kočiš Patrik /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 4
6. Celík Michal /Karate klub Detva/ - body: 2
6. Gavor Peter /FARMEX Nitra/ - body: 2
6. Horička Slavo /Karate klub Zvolen/ - body: 2
6. Lichner Alexander /FARMEX Nitra/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg

1. Tvrdoň Andrej /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
2. Černický Jakub /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
3. Čanky Matúš /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 8
3. Mácha Michal /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 8
5. Bugoš Adam /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
5. Černiansky Peter /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
5. Loch Lukáš Samuel /FARMEX Nitra/ - body: 4
8. Santner Martin /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg

1. Černický Juraj /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 20
2. Hauser Igor /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
3. Demský Ľubomír /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
3. Poliak Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
5. Štetina Jakub /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 6
6. Jurík Matej /FARMEX Nitra/ - body: 4
6. Krnáč Jozef /Karate klub Detva/ - body: 4
8. Drobňak Martin /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 2
8. Jalowiczor Marko /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
8. Jánošík Benedikt /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
8. Martykán Timotej /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg

1. Pápay Martin /FARMEX Nitra/ - body: 16
1. Šimun Marek /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
3. Čela Aris Nikolas /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
4. Janovčík Maroš /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
5. Javorský Šimon /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
5. Kocian Dávid /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
7. Ambróz Jozef /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
7. Bohunický Dominik /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
7. Horváth Christopher /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2
7. Polyacsko Martin /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg

1. Bagita Daniel /FARMEX Nitra/ - body: 16
1. Jurák Adam /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
3. Janovčík Maroš /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
4. Cuker Oliver /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
4. Gilla Matúš /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
4. Zborovjan Marko /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 4
7. Divílek Patrik /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
7. Ferják Miroslav /Karate klub Snina, o. z./ - body: 2
7. Pálfy Henrich /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
7. Segeš Peter /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg

1. Gama Karol /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
2. Pavlák Marek /FARMEX Nitra/ - body: 12
2. Šebok Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 12
4. Schwartz Róbert /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
5. Szabó Kristián /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
6. Babilia Vasyl /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
6. Kover Adam /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
8. Forró Áron /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2
8. Turčaník Michal /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 55kg

1. Duška Enriko /FARMEX Nitra/ - body: 12


Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg

1. Tapajčík Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
2. Bagaev Mimolat /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
2. Hajdu Matej /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
4. Pončka Marek /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 8
4. Šutiak Pavel /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8


Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg

1. Maroši David /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
1. Podsklan David /VŠC Dukla Banská Bystrica/ - body: 16
1. Vanka Zdenko /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
4. Bucko Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
5. Fojtu Adam /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
5. Tchúr Patrik /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 76kg

1. Šebok Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 12
2. Fančo Tomáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
3. Cích Filip /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4


Kumite juniori 16-17 rokov nad 76kg

1. Kósa Tomáš /VŠC Dukla Banská Bystrica/ - body: 16
2. Gyurik Adi /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
3. Dolinič Richard /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 8
3. Vermes Ákos /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8
5. Balint Samuel /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 4
5. Buchta Denis /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
5. Sencek Matus /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 60kg

1. Duška Enriko /FARMEX Nitra/ - body: 12


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 67kg

1. Imrich Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
1. Riedl Denis /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
1. Šutiak Pavel /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
4. Laurov Milan /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Sado Daniel /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 75kg

1. Džačovský Luboš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Hačko Martin /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 8
2. Výrostko Michal /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 84kg

1. Fedor Martin /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 20
2. Bitto Pavol /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 12
2. Fuzer Ján /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
4. Erdész Erik /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
4. Hatala Richard /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov OPEN

1. Fedor Martin /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 16
2. Imrich Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
2. Palušák Patrik /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
4. Fuzer Ján /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
5. Jóba Attila /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov nad 84kg

1. Jóba Attila /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 24
2. Palušák Patrik /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 16
3. Baňas Martin /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4