1.kolo BUK detí a mládeže - 01.10.2017

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 13 10 4 27
2. ŠK Real team Trenčín 12 15 8 35
3. KARATE KLUB TOPOĽČANY 7 1 4 12
4. Spartak Myjava 4 6 1 11
5. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 2 4 9
6. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 2 3 8
7. 1.Karate Club Pezinok 3 2 1 6
8. Budokan Samaria 2 5 4 11
9. SEIGOKAN PIEŠŤANY 2 1 4 7
10. Karate klub Zvolen 1 2 2 5
11. KK OSA obč.zdr.Bratislava 1 2 0 3
12. FARMEX Nitra 1 1 3 5
13. KK TRIUMPH ŠURANY 0 1 2 3
14. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 1 0 1


Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 7 9 4 20
2. KARATE KLUB TOPOĽČANY 6 1 2 9
3. TJ Rapid Bratislava 2 1 2 5
4. Budokan Samaria 1 2 2 5
5. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 2 3
6. KK TRIUMPH ŠURANY 0 1 1 2
7. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 1 0 1
8. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 1 1
9. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 11 9 2 22
2. ŠK Real team Trenčín 5 6 4 15
3. Spartak Myjava 4 6 1 11
4. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 2 3 8
5. 1.Karate Club Pezinok 3 2 1 6
6. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 1 1 5
7. SEIGOKAN PIEŠŤANY 2 1 3 6
8. Budokan Samaria 1 3 2 6
9. Karate klub Zvolen 1 2 2 5
10. FARMEX Nitra 1 1 3 5
11. KK OSA obč.zdr.Bratislava 1 1 0 2
12. KARATE KLUB TOPOĽČANY 1 0 2 3
13. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 1 0 1
14. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. KARATE KLUB TOPOĽČANY 2 0 0 2


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB TOPOĽČANY 2 0 0 2
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Real team Trenčín 12 15 8 74
2. TJ Rapid Bratislava 13 10 4 63
3. KARATE KLUB TOPOĽČANY 7 1 4 27
4. Spartak Myjava 4 6 1 25
5. Budokan Samaria 2 5 4 20
6. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 2 4 17
7. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 2 3 16
8. 1.Karate Club Pezinok 3 2 1 14
9. SEIGOKAN PIEŠŤANY 2 1 4 12
10. Karate klub Zvolen 1 2 2 9
11. FARMEX Nitra 1 1 3 8
12. KK OSA obč.zdr.Bratislava 1 2 0 7
13. KK TRIUMPH ŠURANY 0 1 2 4
14. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 1 0 2


Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 7 9 4 43
2. KARATE KLUB TOPOĽČANY 6 1 2 22
3. TJ Rapid Bratislava 2 1 2 10
4. Budokan Samaria 1 2 2 9
5. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 2 4
6. KK TRIUMPH ŠURANY 0 1 1 3
7. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 1 0 2
8. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 1 1
9. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 11 9 2 53
2. ŠK Real team Trenčín 5 6 4 31
3. Spartak Myjava 4 6 1 25
4. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 2 3 16
5. 1.Karate Club Pezinok 3 2 1 14
6. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 1 1 12
7. SEIGOKAN PIEŠŤANY 2 1 3 11
8. Budokan Samaria 1 3 2 11
9. Karate klub Zvolen 1 2 2 9
10. FARMEX Nitra 1 1 3 8
11. KK OSA obč.zdr.Bratislava 1 1 0 5
12. KARATE KLUB TOPOĽČANY 1 0 2 5
13. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 1 0 2
14. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. KARATE KLUB TOPOĽČANY 2 0 0 6


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB TOPOĽČANY 2 0 0 6
PDF
kategória výsledok meno klub