Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo - 23.09.2017

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 6 4 2 12
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 5 4 2 11
3. ŠK CMK Banská Bystrica 4 4 5 13
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 4 2 6 12
5. TJ Rapid Bratislava 4 2 5 11
6. Šk karate Kachi 3 2 3 8
7. MŠK Žiar nad Hronom 2 3 3 8
8. KK Ekonóm Trenčín 2 2 2 6
9. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 0 2 4
10. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 0 0 2
11. Dukla Banská Bystrica 1 1 1 3
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 1 3
13. Športová škola karate Prievidza 1 0 3 4
14. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 1 2
15. Športové združenie TJ Metropol Košice 1 0 1 2
16. Karate klub Zvolen 1 0 0 1
17. 1.Karate Club Pezinok 1 0 0 1
18. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 1 0 0 1
19. Budokan Zvolen 1 0 0 1
20. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 3 2 5
21. MŠK karate Vranov 0 2 4 6
22. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 2 4
23. Union Košice 0 2 2 4
24. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 2 1 3
25. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 1 5 6
26. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 2 3
27. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 1 2 3
28. Karate Klub Dolný Kubín 0 1 1 2
29. Spartak Myjava 0 0 2 2
30. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 2 2
31. Karate Klub Junior Prešov 0 0 2 2
32. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
33. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
34. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 0 0 1 1
35. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 0 1 1
36. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0
37. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
38. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
39. Karate Klub Detva 0 0 0 0
40. Karate Klub Kanianka 0 0 0 0
41. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 0 0
42. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
43. Karate klub Trstená 0 0 0 0
44. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 0 0
45. Karate klub Snina 0 0 0 0
46. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
47. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 6 3 2 11
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 5 4 2 11
3. ŠK CMK Banská Bystrica 4 4 5 13
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 1 5 9
5. MŠK Žiar nad Hronom 2 3 2 7
6. TJ Rapid Bratislava 2 2 2 6
7. Šk karate Kachi 2 0 3 5
8. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 0 2 4
9. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 0 0 2
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 1 3
11. Dukla Banská Bystrica 1 1 1 3
12. KK Ekonóm Trenčín 1 1 1 3
13. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 1 2
14. 1.Karate Club Pezinok 1 0 0 1
15. Karate klub Zvolen 1 0 0 1
16. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 1 0 0 1
17. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 3 2 5
18. MŠK karate Vranov 0 2 4 6
19. Union Košice 0 2 2 4
20. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 1 5 6
21. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 2 3
22. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 2 3
23. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 1 2 3
24. Karate Klub Dolný Kubín 0 1 1 2
25. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 1 0 1
26. Spartak Myjava 0 0 2 2
27. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 2 2
28. Karate Klub Junior Prešov 0 0 2 2
29. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
30. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
31. Športová škola karate Prievidza 0 0 0 0
32. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
33. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0
34. Karate Klub Kanianka 0 0 0 0
35. Karate klub Trstená 0 0 0 0
36. Karate Klub Detva 0 0 0 0
37. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
38. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0
39. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
40. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
41. Karate klub Snina 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. FARMEX Nitra 6 4 2 28
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 5 4 2 25
3. ŠK CMK Banská Bystrica 4 4 5 25
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 4 2 6 22
5. TJ Rapid Bratislava 4 2 5 21
6. Šk karate Kachi 3 2 3 16
7. MŠK Žiar nad Hronom 2 3 3 15
8. KK Ekonóm Trenčín 2 2 2 12
9. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 0 2 8
10. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 3 2 8
11. MŠK karate Vranov 0 2 4 8
12. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 1 5 7
13. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 0 0 6
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 1 6
15. Dukla Banská Bystrica 1 1 1 6
16. Športová škola karate Prievidza 1 0 3 6
17. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 2 6
18. Union Košice 0 2 2 6
19. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 2 1 5
20. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 1 4
21. Športové združenie TJ Metropol Košice 1 0 1 4
22. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 2 4
23. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 1 2 4
24. Karate klub Zvolen 1 0 0 3
25. Budokan Zvolen 1 0 0 3
26. 1.Karate Club Pezinok 1 0 0 3
27. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 1 0 0 3
28. Karate Klub Dolný Kubín 0 1 1 3
29. Spartak Myjava 0 0 2 2
30. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 2 2
31. Karate Klub Junior Prešov 0 0 2 2
32. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
33. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
34. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 0 0 1 1
35. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 0 1 1
36. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0
37. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
38. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
39. Karate Klub Detva 0 0 0 0
40. Karate Klub Kanianka 0 0 0 0
41. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 0 0
42. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
43. Karate klub Trstená 0 0 0 0
44. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 0 0
45. Karate klub Snina 0 0 0 0
46. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
47. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 6 3 2 26
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 5 4 2 25
3. ŠK CMK Banská Bystrica 4 4 5 25
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 1 5 16
5. MŠK Žiar nad Hronom 2 3 2 14
6. TJ Rapid Bratislava 2 2 2 12
7. Šk karate Kachi 2 0 3 9
8. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 0 2 8
9. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 3 2 8
10. MŠK karate Vranov 0 2 4 8
11. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 1 5 7
12. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 0 0 6
13. Dukla Banská Bystrica 1 1 1 6
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 1 6
15. KK Ekonóm Trenčín 1 1 1 6
16. Union Košice 0 2 2 6
17. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 1 4
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 2 4
19. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 2 4
20. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 1 2 4
21. Karate klub Zvolen 1 0 0 3
22. 1.Karate Club Pezinok 1 0 0 3
23. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 1 0 0 3
24. Karate Klub Dolný Kubín 0 1 1 3
25. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 1 0 2
26. Spartak Myjava 0 0 2 2
27. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 2 2
28. Karate Klub Junior Prešov 0 0 2 2
29. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
30. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
31. Športová škola karate Prievidza 0 0 0 0
32. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
33. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0
34. Karate Klub Kanianka 0 0 0 0
35. Karate klub Trstená 0 0 0 0
36. Karate Klub Detva 0 0 0 0
37. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
38. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0
39. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
40. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
41. Karate klub Snina 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub