Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo - 23.09.2017

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 6 4 2 12
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 5 4 2 11
3. ŠK CMK Banská Bystrica 4 4 5 13
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 4 2 6 12
5. TJ Rapid Bratislava 4 2 5 11
6. Šk karate Kachi 3 2 3 8
7. MŠK Žiar nad Hronom 2 3 3 8
8. KK Ekonóm Trenčín 2 2 2 6
9. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 0 2 4
10. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 0 0 2
11. Dukla Banská Bystrica 1 1 1 3
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 1 3
13. Športová škola karate Prievidza 1 0 3 4
14. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 1 2
15. Športové združenie TJ Metropol Košice 1 0 1 2
16. 1.Karate Club Pezinok 1 0 0 1
17. Budokan Zvolen 1 0 0 1
18. Karate klub Zvolen 1 0 0 1
19. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 1 0 0 1
20. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 3 2 5
21. MŠK karate Vranov 0 2 4 6
22. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 2 4
23. Union Košice 0 2 2 4
24. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 2 1 3
25. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 1 5 6
26. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 3 4
27. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 1 2 3
28. Karate Klub Dolný Kubín 0 1 1 2
29. Spartak Myjava 0 0 2 2
30. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 2 2
31. Karate Klub Junior Prešov 0 0 2 2
32. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
33. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 0 1 1
34. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
35. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 0 0 1 1
36. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
37. Karate Klub Detva 0 0 0 0
38. Karate Klub Kanianka 0 0 0 0
39. Karate klub Snina 0 0 0 0
40. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
41. Karate klub Trstená 0 0 0 0
42. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 0 0 0 0
43. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0
44. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
45. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
46. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 0 0
47. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 6 3 2 11
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 5 4 2 11
3. ŠK CMK Banská Bystrica 4 4 5 13
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 1 5 9
5. MŠK Žiar nad Hronom 2 3 2 7
6. TJ Rapid Bratislava 2 2 2 6
7. Šk karate Kachi 2 0 3 5
8. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 0 2 4
9. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 0 0 2
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 1 3
11. Dukla Banská Bystrica 1 1 1 3
12. KK Ekonóm Trenčín 1 1 1 3
13. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 1 2
14. 1.Karate Club Pezinok 1 0 0 1
15. Karate klub Zvolen 1 0 0 1
16. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 1 0 0 1
17. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 3 2 5
18. MŠK karate Vranov 0 2 4 6
19. Union Košice 0 2 2 4
20. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 1 5 6
21. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 3 4
22. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 2 3
23. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 1 2 3
24. Karate Klub Dolný Kubín 0 1 1 2
25. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 1 0 1
26. Spartak Myjava 0 0 2 2
27. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 2 2
28. Karate Klub Junior Prešov 0 0 2 2
29. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
30. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
31. Športová škola karate Prievidza 0 0 0 0
32. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
33. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0
34. Karate Klub Kanianka 0 0 0 0
35. Karate klub Trstená 0 0 0 0
36. Karate Klub Detva 0 0 0 0
37. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
38. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0
39. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
40. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
41. Karate klub Snina 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. FARMEX Nitra 6 4 2 28
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 5 4 2 25
3. ŠK CMK Banská Bystrica 4 4 5 25
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 4 2 6 22
5. TJ Rapid Bratislava 4 2 5 21
6. Šk karate Kachi 3 2 3 16
7. MŠK Žiar nad Hronom 2 3 3 15
8. KK Ekonóm Trenčín 2 2 2 12
9. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 0 2 8
10. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 3 2 8
11. MŠK karate Vranov 0 2 4 8
12. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 1 5 7
13. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 0 0 6
14. Dukla Banská Bystrica 1 1 1 6
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 1 6
16. Športová škola karate Prievidza 1 0 3 6
17. Union Košice 0 2 2 6
18. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 2 6
19. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 2 1 5
20. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 3 5
21. Športové združenie TJ Metropol Košice 1 0 1 4
22. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 1 4
23. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 1 2 4
24. Karate klub Zvolen 1 0 0 3
25. 1.Karate Club Pezinok 1 0 0 3
26. Budokan Zvolen 1 0 0 3
27. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 1 0 0 3
28. Karate Klub Dolný Kubín 0 1 1 3
29. Karate Klub Junior Prešov 0 0 2 2
30. Spartak Myjava 0 0 2 2
31. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 2 2
32. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 0 0 1 1
33. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
34. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
35. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 0 1 1
36. Karate klub Snina 0 0 0 0
37. Karate Klub Kanianka 0 0 0 0
38. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
39. Karate klub Trstená 0 0 0 0
40. Karate Klub Detva 0 0 0 0
41. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 0 0
42. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
43. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0
44. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
45. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 0 0 0 0
46. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
47. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 6 3 2 26
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 5 4 2 25
3. ŠK CMK Banská Bystrica 4 4 5 25
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 1 5 16
5. MŠK Žiar nad Hronom 2 3 2 14
6. TJ Rapid Bratislava 2 2 2 12
7. Šk karate Kachi 2 0 3 9
8. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 0 2 8
9. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 3 2 8
10. MŠK karate Vranov 0 2 4 8
11. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 1 5 7
12. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 0 0 6
13. Dukla Banská Bystrica 1 1 1 6
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 1 6
15. KK Ekonóm Trenčín 1 1 1 6
16. Union Košice 0 2 2 6
17. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 3 5
18. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 1 4
19. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 2 4
20. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 1 2 4
21. Karate klub Zvolen 1 0 0 3
22. 1.Karate Club Pezinok 1 0 0 3
23. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 1 0 0 3
24. Karate Klub Dolný Kubín 0 1 1 3
25. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 1 0 2
26. Spartak Myjava 0 0 2 2
27. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 2 2
28. Karate Klub Junior Prešov 0 0 2 2
29. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
30. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
31. Športová škola karate Prievidza 0 0 0 0
32. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
33. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0
34. Karate Klub Kanianka 0 0 0 0
35. Karate klub Trstená 0 0 0 0
36. Karate Klub Detva 0 0 0 0
37. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
38. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0
39. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
40. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
41. Karate klub Snina 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo - 23.09.2017
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 11.11.2017



Kata mladšie kadetky 12-13 rokov

1. Vlasáková Adela /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 24
2. Hlavačková Barbora /Šk karate Kachi/ - body: 12
3. Bruňanská Kristína /Športová škola karate Prievidza/ - body: 8
4. Lišková Laura /Športová škola karate Prievidza/ - body: 6
4. Mrázová Lucia /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 6
6. Bednarčíková Simona /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 4
7. Bruňanská Kika /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
7. Cubjaková Daniela /ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z./ - body: 2
7. Glovová Sarah /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 2
7. Kňazovčíková Nina /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
7. Mišejová Simona /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
7. Polónyová Bianka /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2


Kata kadetky 14-15 rokov

1. Čukanová Miška /TJ Rapid Bratislava/ - body: 16
2. Hlavačková Nina /Šk karate Kachi/ - body: 12
2. Kubišová Emma /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 12
4. Jankurová Vanesa /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 8
4. Niznerová Kristína /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8
6. Droppová Nell /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
6. Ďuranová Klaudia /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z./ - body: 2
6. Radovičová Alica /KK BUNKAI Bratislava/ - body: 2


Kata juniorky 16-17 rokov

1. Pištová Simona /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 20
1. Vanusanikova Jana /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
3. Vaňová Vanda /Športová škola karate Prievidza/ - body: 8
4. Jakubechová Nikola /Športová škola karate Prievidza/ - body: 6
5. Hlavačková Nina /Šk karate Kachi/ - body: 4
5. Mariničová Kristina /Karate klub Yugan Snina/ - body: 4
7. Sommerová Emma /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kata staršie juniorky 18-20 rokov

1. Niznerova Zuzana /TJ Rapid Bratislava/ - body: 20
2. Brázdová Ema /Športová škola karate Prievidza/ - body: 12
3. Zborovjanová Kamila /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 8
4. Merašická Nikoleta /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
4. Panocova Katka /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 4


Kata mladší kadeti 12-13 rokov

1. Filip Denis /TJ Rapid Bratislava/ - body: 20
2. Sečkár Šimon /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 16
3. Bielik Matúš /Šk karate Kachi/ - body: 8
4. Klačan Patrik /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z./ - body: 4
4. Mercek Adam /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
4. Miklovics Damian /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z./ - body: 4
4. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
8. Hyben Hugo /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 2
8. Kocian Matej /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
8. Kodaj Simon /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
8. Rebro Matej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
8. Subovics Michal /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 2
8. Špes René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2


Kata kadeti 14-15 rokov

1. Stelcl Adam /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 24
2. Droppa Nicolas /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
2. Pišta Jaroslav /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 12
4. Hrčka Roman /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 6
4. Šlehofer Richard /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 6
6. Duhan Adrián /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
6. Duhan Dárius /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
6. Fuzák Patrik /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
6. Kocian Dávid /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
6. Schlosser Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 2
6. Zborovjan Marko /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2


Kata juniori 16-17 rokov

1. Szolár Pavol /Budokan Zvolen/ - body: 24
2. Šipek Martin /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z./ - body: 12
3. Duška Enriko /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Kopáč Martin /Hanko kai karate klub Senica, o.z./ - body: 6
5. Bednarčík Samuel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 4
5. Belovič Tomáš /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 4
5. Duhan Dárius /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
5. Subovics Filip /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 4
9. Jackanin Lukáš /Karate škola Kaizen Prešov/ - body: 2


Kata starší juniori 18-20 rokov

1. Kubala Tomáš /Športová škola karate Prievidza/ - body: 16
2. Smoliga Julian Enrik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
3. Duška Enriko /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Csiba Dávid /KK IPPON Dunajská Streda, o.z./ - body: 4


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 40kg

1. Mrázová Lucia /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 16
2. Herditzka Muriel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 12
2. Kvasnicová Nina /Šk karate Kachi/ - body: 12
4. Hlavačková Barbora /Šk karate Kachi/ - body: 8
5. Korčoková Petra /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
5. Mišeje Sylvia /Karate Klub Kanianka/ - body: 4
5. Slivková Juliette /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
8. Baková Rebeka /Šk karate Kachi/ - body: 2
8. Gadzmanová Nina /Karate klub Trstená/ - body: 2
8. Kalamárová Alexandra /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
8. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Mišovýchová Zuzana /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg

1. Vlasáková Adela /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 24
2. Piatničková Zuzana /Šk karate Kachi/ - body: 12
3. Polónyová Bianka /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 10
4. Černická Zuzana /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 6
4. Vanková Patrícia /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 6
6. Pechotová Aneta /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
7. Babjarová Sabína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
7. Baková Rebeka /Šk karate Kachi/ - body: 2
7. Ohraďanová Mária /Karate klub Liptovský Mikuláš/ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg

1. Helferová Veronika /FARMEX Nitra/ - body: 20
2. Mesárošová Nina /Šk karate Kachi/ - body: 16
3. Bolečková Viktória /Šk karate Kachi/ - body: 12
4. Erdélyiová Nina /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 4
4. Palková Kristína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
4. Váczy Anna /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
4. Vilčinská Annamária /Karate klub Trstená/ - body: 4
8. Halgašová Dominika /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
8. Hamajová Dorota /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
8. Korčoková Petra /Karate klub Zvolen/ - body: 2
8. Melišová Ema /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg

1. Pápištová Ema /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 16
2. Hóková Ella /FARMEX Nitra/ - body: 12
2. Krištanová Natália /MŠK karate Vranov/ - body: 12
2. Pigová Ema /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 12
5. Brziaková Dagmar /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 6
6. Dufalová Veronika /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Gašperíková Terézia´ /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 2
6. Martykánová Tamara /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
6. Naňová Laura /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
6. Rajtíková Timea /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
6. Vargová Tünde Emese /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2
6. Vraňuchová Júlia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg

1. Schlettová Dianka /TJ Rapid Bratislava/ - body: 16
2. Herditzka Muriel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 12
2. Šimčíková Kristína /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 12
4. Langová Katarína /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
4. Podobová Emma /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
6. Medveďová Nina /Spartak Myjava/ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg

1. Zimnikovalová Zoja /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
2. Falatová Barbora /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 12
2. Herditzka Vivien /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 12
4. Tapferová Kristína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 6
4. Vargová Natália /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 6
6. Garbiarová Lucia /Karate klub Trstená/ - body: 2
6. Niková Soňa /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 2
6. Suchá Bianka /SEIGOKAN PIEŠŤANY/ - body: 2
6. Ťažká Terézia /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 2
6. Václavíková Michaela /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg

1. Kozárová Eva /FARMEX Nitra/ - body: 20
1. Krivdová Sára /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 20
3. Bakayová Zita /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 8
4. Pevalová Miroslava /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 6
5. Bryndzová Michaela /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
5. Caňová Karolína /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
5. Dufalová Michaela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
8. Tannhauserová Katarína /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 2
8. Zajačková Michaela /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov do 48kg

1. Rajčanová Natália /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 12
2. Hlavačková Nina /Šk karate Kachi/ - body: 8


Kumite juniorky 16-17 rokov do 53kg

1. Kotruchová Terézia /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 24
2. Kabáčová Nikola /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 16
3. Krošláková Monika /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
3. Petrovičová Laura /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8


Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg

1. Pálinkášová Laura /FARMEX Nitra/ - body: 24
2. Hrnková Sára /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 12
3. Bogárová Dominika /Dukla Banská Bystrica/ - body: 8
3. Láliová Viktória /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
5. Mariničová Kristina /Karate klub Yugan Snina/ - body: 6
6. Langová Marcela /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
6. Rusňáková Natália /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov nad 59kg

1. Jelžová Nina /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Pekarčíková Monika /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 16
3. Smižanská Jelena /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8
4. Adamová Saskia /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
4. Zborovjanová Kamila /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 4
6. Tomeková Natália /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 50kg

1. Spálová Tereza /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
2. Veisová Dominika /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 12
3. Pánčiová Dominika /MŠK karate Vranov/ - body: 8


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 55kg

1. Smetanová Terézia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 16
2. Cichrová Rebecca /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
3. Ťažká Lenka /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 8


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 61kg

1. Kuklová Hana /Šk karate Kachi/ - body: 20
1. Macejková Ina /Dukla Banská Bystrica/ - body: 20
3. Mrázová Simona /Karate Klub Dolný Kubín/ - body: 8


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 68kg

1. Tapajčíková Tatiana /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 24
2. Juráková Diana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov OPEN

1. Tapajčíková Tatiana /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 24
2. Juráková Diana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
3. Mrázová Simona /Karate Klub Dolný Kubín/ - body: 8
4. Spálová Tereza /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov nad 68kg

1. Bugárová Kornélia /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 16
2. Sahuľová Lenka /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
2. Tulejová Martina /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 12
4. Jombíková Katarina /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg

1. Sečkár Šimon /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 16
2. Čiaky Martin /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
2. Maňko Jakub /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
4. Karabín Viktor /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
6. Dolnický Adam /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
6. Dundovič Jakub /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 2
6. Lanko Matej /Spartak Myjava/ - body: 2
6. Linhart Leo /Športový klub Keido Košice/ - body: 2
6. Mečír Samuel /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 2
6. Mrovčák Peter /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
6. Špes René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
6. Zaťko Michal /FARMEX Nitra/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg

1. Masaryk Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 24
2. Kocian Matej /Športová škola karate Prievidza/ - body: 8
2. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
4. Kočuta Michal /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 6
4. Mácha Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 6
6. Hrabačka Richard /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
6. Kováč Simon /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 4
6. Vavro Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 4
9. Antoš Vojtech /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
9. Kováč Oliver /Karate klub Liptovský Mikuláš/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg

1. Chudík Adam /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 24
2. Kukuľa Andrej /TJ Rapid Bratislava/ - body: 16
3. Čanky Šimon /Spartak Myjava/ - body: 8
4. Čonka Martin /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 6
5. Geršic Roman /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 4
6. Bukovský Denis /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
6. Melichárek Dávid /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
6. Petro Marko /MŠK karate Vranov/ - body: 2
6. Radoš Ľubomír /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg

1. Žbodák Timo /1.Karate Club Pezinok/ - body: 24
2. Kešelák Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
3. Knížat Ondrej /Šk karate Kachi/ - body: 8
3. Olbert Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 8
5. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
6. Hlavna Lukáš /Karate klub Liptovský Mikuláš/ - body: 2
6. Šenšel Filip /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Vereš Peter /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg

1. Bagaev Malik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
2. Kuchár Cyril /Karate klub Zvolen/ - body: 16
3. Jaroš Branislav /Karate klub MUGEN/ - body: 12
4. Kačírek Šimon /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
4. Kočiš Patrik /MŠK karate Vranov/ - body: 4
6. Celík Michal /Karate Klub Detva/ - body: 2
6. Gavor Peter /FARMEX Nitra/ - body: 2
6. Horička Slavo /Karate klub Zvolen/ - body: 2
6. Lichner Alexander /FARMEX Nitra/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg

1. Tvrdoň Andrej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 24
2. Černický Jakub /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
3. Čanky Matúš /Spartak Myjava/ - body: 8
3. Mácha Michal /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 8
5. Bugoš Adam /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
5. Černiansky Peter /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
5. Loch Lukáš Samuel /FARMEX Nitra/ - body: 4
8. Santner Martin /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg

1. Černický Juraj /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 20
2. Hauser Igor /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
3. Demský Ľubomír /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
3. Poliak Jakub /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
5. Štetina Jakub /Spartak Myjava/ - body: 6
6. Jurík Matej /FARMEX Nitra/ - body: 4
6. Krnáč Jozef /Karate Klub Detva/ - body: 4
8. Drobňak Martin /MŠK karate Vranov/ - body: 2
8. Jalowiczor Marko /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 2
8. Jánošík Benedikt /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
8. Martykán Timotej /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg

1. Pápay Martin /FARMEX Nitra/ - body: 16
1. Šimun Marek /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 16
3. Čela Aris Nikolas /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 12
4. Janovčík Maroš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 8
5. Javorský Šimon /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
5. Kocian Dávid /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
7. Ambróz Jozef /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
7. Bohunický Dominik /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
7. Horváth Christopher /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2
7. Polyacsko Martin /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg

1. Bagita Daniel /FARMEX Nitra/ - body: 16
1. Jurák Adam /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
3. Janovčík Maroš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
4. Cuker Oliver /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
4. Gilla Matúš /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 4
4. Zborovjan Marko /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 4
7. Divílek Patrik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
7. Ferják Miroslav /Karate klub Snina/ - body: 2
7. Pálfy Henrich /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
7. Segeš Peter /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg

1. Gama Karol /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 16
2. Pavlák Marek /FARMEX Nitra/ - body: 12
2. Šebok Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 12
4. Schwartz Róbert /Union Košice/ - body: 8
5. Szabó Kristián /Šk karate Kachi/ - body: 6
6. Babilia Vasyl /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
6. Kover Adam /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
8. Forró Áron /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2
8. Turčaník Michal /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 55kg

1. Duška Enriko /FARMEX Nitra/ - body: 12


Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg

1. Tapajčík Samuel /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 16
2. Bagaev Mimolat /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
2. Hajdu Matej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
4. Pončka Marek /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 8
4. Šutiak Pavel /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8


Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg

1. Maroši David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 16
1. Podsklan David /Dukla Banská Bystrica/ - body: 16
1. Vanka Zdenko /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 16
4. Bucko Filip /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
5. Fojtu Adam /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
5. Tchúr Patrik /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 76kg

1. Šebok Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 12
2. Fančo Tomáš /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8
3. Cích Filip /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4


Kumite juniori 16-17 rokov nad 76kg

1. Kósa Tomáš /Dukla Banská Bystrica/ - body: 16
2. Gyurik Adi /TJ Rapid Bratislava/ - body: 12
3. Dolinič Richard /MŠK karate Vranov/ - body: 8
3. Vermes Ákos /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 8
5. Balint Samuel /MŠK karate Vranov/ - body: 4
5. Buchta Denis /Spartak Myjava/ - body: 4
5. Sencek Matus /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 60kg

1. Duška Enriko /FARMEX Nitra/ - body: 12


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 67kg

1. Imrich Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
1. Riedl Denis /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
1. Šutiak Pavel /TJ Rapid Bratislava/ - body: 12
4. Laurov Milan /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Sado Daniel /MŠK karate Vranov/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 75kg

1. Džačovský Luboš /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 24
2. Hačko Martin /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 8
2. Výrostko Michal /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 84kg

1. Fedor Martin /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 20
2. Bitto Pavol /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 12
2. Fuzer Ján /Union Košice/ - body: 12
4. Erdész Erik /Union Košice/ - body: 4
4. Hatala Richard /MŠK karate Vranov/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov OPEN

1. Fedor Martin /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 16
2. Imrich Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
2. Palušák Patrik /Union Košice/ - body: 12
4. Fuzer Ján /Union Košice/ - body: 8
5. Jóba Attila /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov nad 84kg

1. Jóba Attila /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 24
2. Palušák Patrik /Union Košice/ - body: 16
3. Baňas Martin /Union Košice/ - body: 4