Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK - 13.05.2023

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 10 3 6 19
2. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 8 9 13 30
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 7 9 9 25
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 5 8 19
5. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 6 3 4 13
6. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 5 5 3 13
7. Karate klub KUMADE Topoľčany 5 4 11 20
8. Karate klub MUGEN 5 1 2 8
9. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 4 6 8 18
10. Centrál karate klub Poprad o.z. 4 2 4 10
11. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 6 11 20
12. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 2 5
13. Karate klub UNION Košice, o. z. 2 2 7 11
14. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 2 3 7
15. Karate klub Krupina, o. z. 2 2 1 5
16. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 2 1 6 9
17. Karate klub Trstená, o. z. 2 0 3 5
18. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 2 0 2 4
19. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 0 2 4
20. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 0 1 3
21. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 2 1 4
22. KARATE HAKUTSURU, o.z. 1 1 5 7
23. Karate klub Detva 1 1 4 6
24. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 1 1 2 4
25. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 1 1 3
26. Seigokan 1 1 1 3
27. Suchánkovej karate škola 1 0 1 2
28. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 0 1 2
29. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 1 0 0 1
30. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 0 3 2 5
31. Športový klub karate SEIWA 0 3 2 5
32. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 3 1 4
33. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 2 4 6
34. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 3 5
35. Karate klub Nováky 0 2 0 2
36. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 0 2
37. Karate klub Dolný Kubín 0 1 5 6
38. Budokan Samaria, o.z. 0 1 4 5
39. Mestský športový klub Kežmarok 0 1 2 3
40. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 0 1
41. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 1 0 1
42. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 0 3 3
43. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 3 3
44. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
45. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 2 2
46. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
47. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
48. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
49. KARATE Havířov, z.s. 0 0 1 1
50. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 0 0 1 1
51. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
52. Karate klub Zvolen 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 9 2 6 17
2. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 8 7 12 27
3. Karate klub MUGEN 5 1 2 8
4. Karate klub KUMADE Topoľčany 4 3 7 14
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 7 4 14
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 6 11 20
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 4 3 10
8. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 4 2 9
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 3 3 9
10. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 3 2 2 7
11. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 1 3 7
12. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 2 5
13. Karate klub Krupina, o. z. 2 2 1 5
14. Karate klub UNION Košice, o. z. 2 1 7 10
15. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 2 1 6 9
16. Karate klub Trstená, o. z. 2 0 3 5
17. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 0 2 4
18. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 2 0 2 4
19. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 0 1 3
20. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 2 3 6
21. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 2 1 4
22. Karate klub Detva 1 1 4 6
23. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 1 1 2 4
24. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 1 1 3
25. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 3 1 4
26. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 0 2
27. Karate klub Dolný Kubín 0 1 5 6
28. Budokan Samaria, o.z. 0 1 3 4
29. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 1 2 3
30. Mestský športový klub Kežmarok 0 1 2 3
31. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 1 2
32. Športový klub karate SEIWA 0 1 1 2
33. KARATE HAKUTSURU, o.z. 0 1 1 2
34. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 0 1 0 1
35. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 1 0 1
36. Seigokan 0 1 0 1
37. Karate klub Nováky 0 1 0 1
38. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 3 3
39. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 0 3 3
40. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
41. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 2 2
42. KARATE Havířov, z.s. 0 0 1 1
43. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
44. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
45. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
46. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 0 0 1 1
47. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
48. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 24 18 13 55
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 21 18 9 48
3. FARMEX Nitra 30 6 6 42
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 18 10 8 36
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 15 8 11 34
6. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 12 12 8 32
7. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 9 12 11 32
8. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 18 6 4 28
9. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 10 3 28
10. Centrál karate klub Poprad o.z. 12 4 4 20
11. Karate klub MUGEN 15 2 2 19
12. Karate klub UNION Košice, o. z. 6 4 7 17
13. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 6 2 6 14
14. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 4 3 13
15. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 9 0 2 11
16. Karate klub Krupina, o. z. 6 4 1 11
17. KARATE HAKUTSURU, o.z. 3 2 5 10
18. Karate klub Trstená, o. z. 6 0 3 9
19. Karate klub Detva 3 2 4 9
20. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 0 2 8
21. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 6 0 2 8
22. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 4 1 8
23. Športový klub karate SEIWA 0 6 2 8
24. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 0 6 2 8
25. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 4 4 8
26. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 0 1 7
27. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 3 2 2 7
28. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 6 1 7
29. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 4 3 7
30. Karate klub Dolný Kubín 0 2 5 7
31. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 2 1 6
32. Seigokan 3 2 1 6
33. Budokan Samaria, o.z. 0 2 4 6
34. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 1 4
35. Suchánkovej karate škola 3 0 1 4
36. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 4 0 4
37. Karate klub Nováky 0 4 0 4
38. Mestský športový klub Kežmarok 0 2 2 4
39. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 3 0 0 3
40. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 3 3
41. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 0 3 3
42. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 0 2
43. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 0 2
44. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 2 2
45. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
46. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
47. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 0 0 1 1
48. KARATE Havířov, z.s. 0 0 1 1
49. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
50. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
51. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
52. Karate klub Zvolen 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 24 14 12 50
2. FARMEX Nitra 27 4 6 37
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 9 12 11 32
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 14 4 27
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 12 6 7 25
6. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 9 8 3 20
7. Karate klub MUGEN 15 2 2 19
8. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 9 8 2 19
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 9 6 3 18
10. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 9 4 2 15
11. Karate klub UNION Košice, o. z. 6 2 7 15
12. Centrál karate klub Poprad o.z. 9 2 3 14
13. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 6 2 6 14
14. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 9 0 2 11
15. Karate klub Krupina, o. z. 6 4 1 11
16. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 4 3 10
17. Karate klub Trstená, o. z. 6 0 3 9
18. Karate klub Detva 3 2 4 9
19. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 6 0 2 8
20. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 0 2 8
21. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 4 1 8
22. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 0 1 7
23. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 3 2 2 7
24. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 6 1 7
25. Karate klub Dolný Kubín 0 2 5 7
26. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 2 1 6
27. Budokan Samaria, o.z. 0 2 3 5
28. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 4 0 4
29. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 2 2 4
30. Mestský športový klub Kežmarok 0 2 2 4
31. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 1 3
32. Športový klub karate SEIWA 0 2 1 3
33. KARATE HAKUTSURU, o.z. 0 2 1 3
34. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 0 3 3
35. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 3 3
36. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 0 2 0 2
37. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 0 2
38. Seigokan 0 2 0 2
39. Karate klub Nováky 0 2 0 2
40. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 2 2
41. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
42. KARATE Havířov, z.s. 0 0 1 1
43. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
44. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
45. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
46. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 0 0 1 1
47. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
48. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK - 04.02.2023
Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK - 13.05.2023
Trstenský pohár karate 2023 Otvorené Majstrovstvá SsZK U21, juniorov, dorastencov a ml. dorastencov 2023 3. kolo Stredoslovenský pohár mládeže 2023 - 04.11.2023



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 35 20 24 79
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 30 33 51 114
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 22 17 26 65
4. FARMEX Nitra 21 11 20 52
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 19 22 13 54
6. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 18 19 28 65
7. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 13 8 13 34
8. KARATE HAKUTSURU, o.z. 9 5 15 29
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 9 5 8 22
10. Karate klub MUGEN 9 2 6 17
11. Karate klub KUMADE Topoľčany 8 9 17 34
12. Suchánkovej karate škola 8 5 11 24
13. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 5 9 18 32
14. Karate klub Detva 5 7 11 23
15. CITY SPORT CLUB ŽILINA 5 5 7 17
16. Centrál karate klub Poprad o.z. 5 4 12 21
17. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 5 3 5 13
18. Karate klub UNION Košice, o. z. 4 6 11 21
19. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 4 6 8 18
20. Karate klub Zvolen 4 4 7 15
21. Karate klub Krupina, o. z. 4 4 5 13
22. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 4 3 8 15
23. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 4 2 5 11
24. Karate klub Trstená, o. z. 3 3 13 19
25. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 3 3 9
26. Seigokan 3 2 2 7
27. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 1 3 7
28. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 2 5 13 20
29. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 3 9 14
30. Karate Klub IMPERIUM Nitra 2 3 4 9
31. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 2 2 8 12
32. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 2 1 0 3
33. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 0 1 3
34. Okinawa/Odessa 2 0 0 2
35. PRAHA 2 0 0 2
36. Karate klub Dolný Kubín 1 5 14 20
37. Budokan Samaria, o.z. 1 4 4 9
38. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 2 3 6
39. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 2 0 3
40. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 1 1 2 4
41. KARATE KLUB OSA, o. z. 1 0 4 5
42. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 1 0 2 3
43. KARATE KLUB ZOKU 1 0 1 2
44. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 0 1 2
45. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 0 1
46. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 6 6 12
47. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 4 9 13
48. Karate klub Nováky 0 4 3 7
49. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 3 4 7
50. Športový klub karate SEIWA 0 3 2 5
51. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 3 2 5
52. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 1 8 9
53. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 1 3 4
54. Mestský športový klub Kežmarok 0 1 2 3
55. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 2 3
56. Karate klub Fatra Martin 0 1 2 3
57. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 0 1
58. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 2 2
59. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 1 1
60. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
61. KARATE Havířov, z.s. 0 0 1 1
62. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
63. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
64. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 12 8 11 31
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 8 9 13 30
3. KARATE HAKUTSURU, o.z. 5 1 10 16
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 4 4 4 12
5. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 4 3 3 10
6. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 4 9
7. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 3 1 1 5
8. Seigokan 3 0 2 5
9. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 3 6 11
10. Suchánkovej karate škola 2 1 6 9
11. FARMEX Nitra 2 1 2 5
12. Okinawa/Odessa 2 0 0 2
13. PRAHA 2 0 0 2
14. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 1 3 7 11
15. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 2 6 9
16. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 2 3 6
17. CITY SPORT CLUB ŽILINA 1 2 1 4
18. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 1 4 6
19. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 1 4 6
20. Centrál karate klub Poprad o.z. 1 1 4 6
21. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 0 1 2
22. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 1 0 1 2
23. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 0 0 1
24. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 2 4 6
25. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 3 5
26. Karate klub Trstená, o. z. 0 2 2 4
27. Športový klub karate SEIWA 0 2 1 3
28. Karate klub Nováky 0 2 0 2
29. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 1 2
30. Budokan Samaria, o.z. 0 1 1 2
31. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 1 1 2
32. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 0 1
33. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 1 0 1
34. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
35. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
36. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
37. Karate klub Fatra Martin 0 0 1 1
38. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 0 0
39. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
40. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
41. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 0 0
42. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
43. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 29 32 47 108
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 23 12 13 48
3. FARMEX Nitra 19 10 18 47
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 18 9 42
5. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 15 17 24 56
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 14 8 13 35
7. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 13 8 13 34
8. Karate klub MUGEN 9 2 6 17
9. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 6 11 23
10. Suchánkovej karate škola 6 4 5 15
11. Karate klub Detva 5 7 11 23
12. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 5 2 5 12
13. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 4 8 14 26
14. Karate klub UNION Košice, o. z. 4 5 10 19
15. Karate klub Zvolen 4 4 6 14
16. Karate klub Krupina, o. z. 4 4 5 13
17. KARATE HAKUTSURU, o.z. 4 4 5 13
18. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 4 3 8 15
19. Centrál karate klub Poprad o.z. 4 3 8 15
20. CITY SPORT CLUB ŽILINA 4 3 6 13
21. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 4 2 5 11
22. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 4 2 9
23. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 3 3 9
24. Karate klub Trstená, o. z. 3 1 11 15
25. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 3 6
26. Karate Klub IMPERIUM Nitra 2 3 4 9
27. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 2 2 8 12
28. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 2 2 4 8
29. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 1 5 8
30. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 0 1 3
31. Karate klub Dolný Kubín 1 5 14 20
32. Budokan Samaria, o.z. 1 3 3 7
33. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 1 2 6 9
34. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 2 0 3
35. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 1 1 2 4
36. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 1 0 2
37. KARATE KLUB OSA, o. z. 1 0 4 5
38. KARATE KLUB ZOKU 1 0 1 2
39. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 0 1
40. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 4 3 7
41. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 3 8 11
42. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 3 4 7
43. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 3 2 5
44. Karate klub Nováky 0 2 3 5
45. Seigokan 0 2 0 2
46. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 1 8 9
47. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 1 3 4
48. Mestský športový klub Kežmarok 0 1 2 3
49. Karate klub Fatra Martin 0 1 1 2
50. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 1 2
51. Športový klub karate SEIWA 0 1 1 2
52. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 2 2
53. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 1 1
54. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
55. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
56. KARATE Havířov, z.s. 0 0 1 1
57. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
PDF

Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK - 04.02.2023
Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK - 13.05.2023
Trstenský pohár karate 2023 Otvorené Majstrovstvá SsZK U21, juniorov, dorastencov a ml. dorastencov 2023 3. kolo Stredoslovenský pohár mládeže 2023 - 04.11.2023



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 90 66 51 207
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 105 40 24 169
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 66 34 26 126
4. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 54 38 28 120
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 57 44 13 114
6. FARMEX Nitra 63 22 20 105
7. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 39 16 13 68
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 24 18 17 59
9. KARATE HAKUTSURU, o.z. 27 10 15 52
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 15 18 18 51
11. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 27 10 8 45
12. Suchánkovej karate škola 24 10 11 45
13. Karate klub Detva 15 14 11 40
14. Karate klub MUGEN 27 4 6 37
15. Centrál karate klub Poprad o.z. 15 8 12 35
16. Karate klub UNION Košice, o. z. 12 12 11 35
17. CITY SPORT CLUB ŽILINA 15 10 7 32
18. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 12 12 8 32
19. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 6 10 13 29
20. Karate klub Trstená, o. z. 9 6 13 28
21. Karate klub Zvolen 12 8 7 27
22. Karate klub Dolný Kubín 3 10 14 27
23. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 15 6 5 26
24. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 12 6 8 26
25. Karate klub Krupina, o. z. 12 8 5 25
26. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 12 4 5 21
27. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 6 9 21
28. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 9 6 3 18
29. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 6 4 8 18
30. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 12 6 18
31. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 8 9 17
32. Karate Klub IMPERIUM Nitra 6 6 4 16
33. Seigokan 9 4 2 15
34. Budokan Samaria, o.z. 3 8 4 15
35. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 9 2 3 14
36. Karate klub Nováky 0 8 3 11
37. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 4 3 10
38. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 6 4 10
39. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 2 8 10
40. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 6 2 0 8
41. Športový klub karate SEIWA 0 6 2 8
42. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 6 2 8
43. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 0 1 7
44. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 4 0 7
45. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 3 2 2 7
46. KARATE KLUB OSA, o. z. 3 0 4 7
47. Okinawa/Odessa 6 0 0 6
48. PRAHA 6 0 0 6
49. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 3 0 2 5
50. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 2 3 5
51. KARATE KLUB ZOKU 3 0 1 4
52. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 1 4
53. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 2 4
54. Mestský športový klub Kežmarok 0 2 2 4
55. Karate klub Fatra Martin 0 2 2 4
56. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 0 3
57. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 0 2
58. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 2 2
59. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
60. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
61. KARATE Havířov, z.s. 0 0 1 1
62. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 1 1
63. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
64. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 36 16 11 63
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 24 18 13 55
3. KARATE HAKUTSURU, o.z. 15 2 10 27
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 12 8 4 24
5. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 12 6 3 21
6. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 6 6 18
7. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 9 4 4 17
8. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 3 6 7 16
9. Suchánkovej karate škola 6 2 6 14
10. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 4 6 13
11. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 9 2 1 12
12. Seigokan 9 0 2 11
13. FARMEX Nitra 6 2 2 10
14. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 4 3 10
15. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 2 4 9
16. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 2 4 9
17. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 2 4 9
18. CITY SPORT CLUB ŽILINA 3 4 1 8
19. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 4 4 8
20. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 4 3 7
21. Okinawa/Odessa 6 0 0 6
22. PRAHA 6 0 0 6
23. Karate klub Trstená, o. z. 0 4 2 6
24. Športový klub karate SEIWA 0 4 1 5
25. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 3 0 1 4
26. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 1 4
27. Karate klub Nováky 0 4 0 4
28. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 0 0 3
29. Budokan Samaria, o.z. 0 2 1 3
30. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 2 1 3
31. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 1 3
32. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 0 2
33. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 0 2
34. Karate klub Fatra Martin 0 0 1 1
35. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
36. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
37. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
38. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 0 0
39. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
40. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
41. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
42. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 0 0
43. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 87 64 47 198
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 69 24 13 106
3. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 45 34 24 103
4. FARMEX Nitra 57 20 18 95
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 45 36 9 90
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 42 16 13 71
7. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 39 16 13 68
8. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 12 16 14 42
9. Karate klub KUMADE Topoľčany 18 12 11 41
10. Karate klub Detva 15 14 11 40
11. Karate klub MUGEN 27 4 6 37
12. Karate klub UNION Košice, o. z. 12 10 10 32
13. Suchánkovej karate škola 18 8 5 31
14. Karate klub Dolný Kubín 3 10 14 27
15. Karate klub Zvolen 12 8 6 26
16. Centrál karate klub Poprad o.z. 12 6 8 26
17. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 12 6 8 26
18. Karate klub Krupina, o. z. 12 8 5 25
19. KARATE HAKUTSURU, o.z. 12 8 5 25
20. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 15 4 5 24
21. CITY SPORT CLUB ŽILINA 12 6 6 24
22. Karate klub Trstená, o. z. 9 2 11 22
23. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 12 4 5 21
24. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 9 8 2 19
25. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 9 6 3 18
26. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 6 4 8 18
27. Karate Klub IMPERIUM Nitra 6 6 4 16
28. C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen 6 4 4 14
29. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 6 8 14
30. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 2 5 13
31. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 3 4 6 13
32. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 9 0 3 12
33. Budokan Samaria, o.z. 3 6 3 12
34. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 8 3 11
35. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 6 4 10
36. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 2 8 10
37. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 6 2 8
38. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 0 1 7
39. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 4 0 7
40. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 3 2 2 7
41. KARATE KLUB OSA, o. z. 3 0 4 7
42. Karate klub Nováky 0 4 3 7
43. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 2 0 5
44. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 2 3 5
45. KARATE KLUB ZOKU 3 0 1 4
46. Seigokan 0 4 0 4
47. Mestský športový klub Kežmarok 0 2 2 4
48. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 0 3
49. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 1 3
50. Športový klub karate SEIWA 0 2 1 3
51. Karate klub Fatra Martin 0 2 1 3
52. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 2 2
53. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
54. KARATE Havířov, z.s. 0 0 1 1
55. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
56. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 1 1
57. Karate Klub Revúca 0 0 1 1