MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2017 JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV a KARATE AGILITY - 14.05.2017

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 7 2 8 17
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 4 3 7 14
3. Športová škola karate Prievidza 4 3 5 12
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 4 3 2 9
5. Športový klub Keido Košice 4 2 4 10
6. ŠK CMK Banská Bystrica 3 3 1 7
7. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 3 8
8. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 2 3 8
9. MŠK Žiar nad Hronom 3 2 3 8
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 3 1 1 5
11. AC Uniza Karate Klub Žilina 3 0 2 5
12. FARMEX Nitra 2 4 3 9
13. Karate Klub Junior Prešov 2 3 2 7
14. Central karate klub Poprad 2 2 6 10
15. MŠK KK Kežmarok 2 2 3 7
16. Karate Klub KATSUDO Sabinov 2 2 1 5
17. TJ Rapid Bratislava 2 1 5 8
18. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 1 2 5
19. ŠK Real team Trenčín 1 8 8 17
20. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 5 4 10
21. KARATE KLUB TOPOĽČANY 1 2 6 9
22. Union Košice 1 2 4 7
23. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 1 3 5
24. Karate klub Liptovský Mikuláš 1 1 1 3
25. KK TRIUMPH ŠURANY 1 1 0 2
26. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 1 0 2
27. Spartak Myjava 1 1 0 2
28. TJ Sokol Žilina 1 0 2 3
29. Budokan Zvolen 1 0 0 1
30. KK UMB Banská Bystrica 1 0 0 1
31. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 0 1
32. Karate Klub Detva 0 2 5 7
33. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 2 3
34. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 1 2
35. 1.Karate Club Pezinok 0 1 1 2
36. KK Ekonóm Trenčín 0 1 0 1
37. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 1 0 1
38. Karate klub MP Brezno 0 1 0 1
39. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 4 4
40. Budokan Samaria 0 0 4 4
41. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 4 4
42. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 3 3
43. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 2 2
44. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
45. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 1 1
46. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
47. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 1 1
48. Karate klub Trstená 0 0 0 0
49. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
50. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
51. Karate Klub Revúca 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 4 1 4 9
2. ŠK CMK Banská Bystrica 3 3 1 7
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 3 2 1 6
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 3 0 1 4
5. FARMEX Nitra 2 4 3 9
6. Karate Klub Junior Prešov 2 3 1 6
7. Karate Klub KATSUDO Sabinov 2 2 1 5
8. TJ Rapid Bratislava 2 1 4 7
9. MŠK Žiar nad Hronom 2 1 3 6
10. AC Uniza Karate Klub Žilina 2 0 2 4
11. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 3 3 7
12. Union Košice 1 2 2 5
13. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 1 2 2 5
14. Športová škola karate Prievidza 1 1 3 5
15. Central karate klub Poprad 1 1 2 4
16. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 1 1 3
17. Športový klub Keido Košice 1 1 1 3
18. Karate klub Liptovský Mikuláš 1 1 0 2
19. Spartak Myjava 1 1 0 2
20. KK IGLOW Spišská Nová Ves 1 0 3 4
21. TJ Sokol Žilina 1 0 2 3
22. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 2 3
23. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 0 1
24. KK UMB Banská Bystrica 1 0 0 1
25. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 0 0 1
26. Karate Klub Detva 0 2 4 6
27. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 1 3 4
28. ŠK Real team Trenčín 0 1 3 4
29. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 2 3
30. MŠK KK Kežmarok 0 1 2 3
31. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 1 2
32. Karate klub MP Brezno 0 1 0 1
33. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 1 0 1
34. KK Ekonóm Trenčín 0 1 0 1
35. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 4 4
36. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 4 4
37. Budokan Samaria 0 0 3 3
38. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 3 3
39. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 2 2
40. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 1 1
41. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
42. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 1 1
43. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
44. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
45. Karate klub Trstená 0 0 0 0
46. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 0 0
47. Karate Klub Revúca 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Šk karate Kachi 7 2 8 33
2. ŠK Real team Trenčín 1 8 8 27
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 4 3 7 25
4. Športová škola karate Prievidza 4 3 5 23
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 4 3 2 20
6. Športový klub Keido Košice 4 2 4 20
7. FARMEX Nitra 2 4 3 17
8. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 5 4 17
9. ŠK CMK Banská Bystrica 3 3 1 16
10. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 2 3 16
11. MŠK Žiar nad Hronom 3 2 3 16
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 3 16
13. Central karate klub Poprad 2 2 6 16
14. Karate Klub Junior Prešov 2 3 2 14
15. MŠK KK Kežmarok 2 2 3 13
16. TJ Rapid Bratislava 2 1 5 13
17. KARATE KLUB TOPOĽČANY 1 2 6 13
18. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 3 1 1 12
19. AC Uniza Karate Klub Žilina 3 0 2 11
20. Karate Klub KATSUDO Sabinov 2 2 1 11
21. Union Košice 1 2 4 11
22. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 1 2 10
23. Karate Klub Detva 0 2 5 9
24. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 1 3 8
25. Karate klub Liptovský Mikuláš 1 1 1 6
26. Spartak Myjava 1 1 0 5
27. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 1 0 5
28. KK TRIUMPH ŠURANY 1 1 0 5
29. TJ Sokol Žilina 1 0 2 5
30. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 2 4
31. Budokan Samaria 0 0 4 4
32. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 4 4
33. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 4 4
34. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 0 3
35. KK UMB Banská Bystrica 1 0 0 3
36. Budokan Zvolen 1 0 0 3
37. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 1 3
38. 1.Karate Club Pezinok 0 1 1 3
39. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 3 3
40. Karate klub MP Brezno 0 1 0 2
41. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 1 0 2
42. KK Ekonóm Trenčín 0 1 0 2
43. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 2 2
44. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
45. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 1 1
46. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 1 1
47. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
48. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
49. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
50. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
51. Karate klub Trstená 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 4 1 4 18
2. FARMEX Nitra 2 4 3 17
3. ŠK CMK Banská Bystrica 3 3 1 16
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 3 2 1 14
5. Karate Klub Junior Prešov 2 3 1 13
6. TJ Rapid Bratislava 2 1 4 12
7. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 3 3 12
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 2 2 1 11
9. MŠK Žiar nad Hronom 2 1 3 11
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 3 0 1 10
11. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 1 2 2 9
12. Union Košice 1 2 2 9
13. AC Uniza Karate Klub Žilina 2 0 2 8
14. Športová škola karate Prievidza 1 1 3 8
15. Karate Klub Detva 0 2 4 8
16. Central karate klub Poprad 1 1 2 7
17. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 1 1 6
18. Športový klub Keido Košice 1 1 1 6
19. KK IGLOW Spišská Nová Ves 1 0 3 6
20. Karate klub Liptovský Mikuláš 1 1 0 5
21. Spartak Myjava 1 1 0 5
22. TJ Sokol Žilina 1 0 2 5
23. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 2 5
24. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 1 3 5
25. ŠK Real team Trenčín 0 1 3 5
26. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 2 4
27. MŠK KK Kežmarok 0 1 2 4
28. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 4 4
29. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 4 4
30. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 0 3
31. KK UMB Banská Bystrica 1 0 0 3
32. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 0 0 3
33. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 1 3
34. Budokan Samaria 0 0 3 3
35. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 3 3
36. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 1 0 2
37. Karate klub MP Brezno 0 1 0 2
38. KK Ekonóm Trenčín 0 1 0 2
39. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 2 2
40. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 1 1
41. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
42. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
43. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 1 1
44. Karate klub Trstená 0 0 0 0
45. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 0 0
46. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
47. Karate Klub Revúca 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá

PDF
kategória výsledok meno klub