SLOVENSKÝ POHÁR mladších dorastencov, dorastencov, juniorov a U21 - 1. kolo - 10.09.2022

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 11 4 13 28
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 8 7 21
3. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 5 3 3 11
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 5 1 2 8
5. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 3 4 0 7
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 2 2 7
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 1 5 9
8. Karate klub Detva 2 1 2 5
9. Karate klub MUGEN 2 1 0 3
10. Karate Klub IMPERIUM Nitra 2 1 0 3
11. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 2 2 5
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 2 2 5
13. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 5 7
14. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 1 1 3
15. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 1 1 3
16. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 1 1 3
17. FARMEX Nitra 1 0 3 4
18. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 2 3
19. Seigokan 1 0 1 2
20. KARATE KLUB PAPRADNO 1 0 0 1
21. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 1 0 0 1
22. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 3 2 5
23. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 7 9
24. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 4 6
25. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 2 4
26. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 0 2
27. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 0 2
28. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 4 5
29. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 1 3 4
30. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 2 3
31. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 0 1 1 2
32. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 1 2
33. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 1 0 1
34. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 0 3 3
35. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
36. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
37. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
38. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
39. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
40. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
41. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
42. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 8 7 21
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 5 3 3 11
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 5 1 2 8
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 4 3 6 13
5. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 3 4 0 7
6. Karate klub Detva 2 1 2 5
7. Karate klub MUGEN 2 1 0 3
8. Karate Klub IMPERIUM Nitra 2 1 0 3
9. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 2 1 4
10. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 5 7
11. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 1 1 5 7
12. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 1 2 4
13. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 1 1 3
14. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 1 1 3
15. FARMEX Nitra 1 0 3 4
16. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 2 3
17. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 0 2 3
18. Seigokan 1 0 1 2
19. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 1 0 0 1
20. KARATE KLUB PAPRADNO 1 0 0 1
21. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 3 2 5
22. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 4 6
23. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 4 5
24. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 4 5
25. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 1 2
26. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 1 1 2
27. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 1 2
28. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 1 1 2
29. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 1 0 1
30. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
31. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
33. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 0 0 1 1
34. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
35. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 0 0
36. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 33 8 13 54
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 18 16 7 41
3. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 15 6 3 24
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 2 2 19
5. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 9 8 0 17
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 2 5 16
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 4 2 15
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 4 7 11
9. Karate klub Detva 6 2 2 10
10. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 5 10
11. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 4 2 9
12. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 4 2 9
13. Karate klub MUGEN 6 2 0 8
14. Karate Klub IMPERIUM Nitra 6 2 0 8
15. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 6 2 8
16. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 4 4 8
17. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 2 1 6
18. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 2 1 6
19. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 2 1 6
20. FARMEX Nitra 3 0 3 6
21. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 4 2 6
22. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 4 6
23. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 2 5
24. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 2 3 5
25. Seigokan 3 0 1 4
26. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 4 0 4
27. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 4 0 4
28. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 2 4
29. KARATE KLUB PAPRADNO 3 0 0 3
30. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 3 0 0 3
31. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 0 2 1 3
32. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 1 3
33. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 0 3 3
34. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 2 0 2
35. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
36. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
37. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
38. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
39. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
40. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
41. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
42. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 18 16 7 41
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 15 6 3 24
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 12 6 6 24
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 2 2 19
5. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 9 8 0 17
6. Karate klub Detva 6 2 2 10
7. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 5 10
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 2 5 10
9. Karate klub MUGEN 6 2 0 8
10. Karate Klub IMPERIUM Nitra 6 2 0 8
11. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 4 1 8
12. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 6 2 8
13. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 4 4 8
14. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 2 2 7
15. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 2 1 6
16. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 2 1 6
17. FARMEX Nitra 3 0 3 6
18. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 4 6
19. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 4 6
20. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 2 5
21. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 0 2 5
22. Seigokan 3 0 1 4
23. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 3 0 0 3
24. KARATE KLUB PAPRADNO 3 0 0 3
25. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 1 3
26. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 2 1 3
27. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 1 3
28. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 1 3
29. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 0 2
30. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
31. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 0 0 1 1
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
33. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
34. Karate klub Snina, o. z. 0 0 0 0
35. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 0 0
36. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

SLOVENSKÝ POHÁR mladších dorastencov, dorastencov, juniorov a U21 - 1. kolo - 10.09.2022
SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV - 2. kolo - 05.11.2022



Kata mladšie dorastenky 12-13 rokov začiatočníčky

1. Čierniková Karin /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
2. Bábelová Daniela /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
2. Petrakovičová Katarína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
4. Kisléghyová Sára /KARATE KLUB TAMASHI Vráble/ - body: 8
5. Kožuškaničová Timea /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 4
5. Šefčiková Gabriela /Shotokan karate Košice/ - body: 4
7. Ciglanská Lucia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Hanušovská Žofia /Shotokan karate Košice/ - body: 2
7. Jusková Vanesa /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 2
7. Veliká Michaela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2


Kata mladšie dorastenky 12-13 rokov pokročilé

1. Kiššková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 16
1. Okoličányová Rebeka /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
3. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
4. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
4. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
6. Mošková Tereza /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
7. Burzová Bianka /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
7. Kabáčová Anna /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2
7. Vrabcová Veronika /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
7. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 2


Kata dorastenky 14-15 rokov

1. Predanocy Linda /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 14
2. Borisová Vanessa /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 12
2. Kadlecajová Viktória /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 12
2. Mrázová Rebeca /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
5. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 8
6. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
6. Štefáneková Sofia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
6. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4
9. Kršiaková Nikola /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kata juniorky 16-17 rokov

1. Mišejová Simona /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 24
2. Líšková Laura /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 10
2. Školníková Viktória /Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen/ - body: 10
4. Gamová Nataša /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
5. Glatzová Barbora /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
5. Hrnčáriková Marika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Mrázová Rebeca /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
5. Valová Annamária /Seigokan/ - body: 4
9. Adame Lenka /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
9. Horáčková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kata OPEN juniorky a staršie juniorky

1. Bruňanská Kristína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
1. Mrázová Rebeca /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
1. Takáčová Tereza /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
4. Adame Lenka /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
5. Kňazovčíková Nina /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 6
6. Požgayová Viktória Sofia /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 4
6. Valová Annamária /Seigokan/ - body: 4
8. Hrnčáriková Marika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
8. Kršiaková Nikola /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
8. Slováková Adriana /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kata staršie juniorky 18-20 rokov

1. Takáčová Tereza /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Bruňanská Kristína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
3. Čukanová Michaela /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
4. Slováková Adriana /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 6
5. Hegedušova Sára /Karate club Trebišov/ - body: 4
5. Niková Soňa /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4


Kata mladší dorastenci 12-13 rokov začiatočníci

1. Basanda Oliver /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
1. Kincel Damian /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
3. Račko Daniel /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
3. Vargečko Oliver /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
5. Czéhmester Sebastian /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 6
6. Pavlík Tomáš /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 4
6. Truhan Maroš /Shotokan karate Košice/ - body: 4
8. Blažovský Michal /Športový klub karate SEIWA/ - body: 2
8. Raškovský Richard /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 2
8. Shapialevich Uladzislau /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kata mladší dorastenci 12-13 rokov pokročilí

1. Gendeš Dávid /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Bábel Branislav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
3. Oravčík Juraj /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 10
4. Gendeš Juraj /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
5. Eliáš Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
6. Weinreb Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
7. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Kompauer Maxim /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
7. Stuška Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2
7. Šipkovský Jozef /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kata dorastenci 14-15 rokov

1. Galuev Vladimír /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 16
2. Muller Juraj /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
3. Hudec Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 10
3. Nedoroščík Daniel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 10
5. Gyulaffy Peter /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
6. Bako Maxim /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
7. Bayer Matúš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2
7. Drahovský Ján /Seigokan/ - body: 2
7. Gruber Benjamín /Budokan Samaria, o.z./ - body: 2
7. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Lakomý Lukáš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2


Kata juniori 16-17 rokov

1. Filip Denis /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Kodaj Simon /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
3. Weinreb Dominik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
4. Libák Matúš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
4. Miklovics Damian /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 4
6. Kašprišin Marko /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
6. Korečko Adrián /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
6. Okáľ Sebastián /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 2
6. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
6. Soukup Michal /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 2


Kata OPEN juniori a starší juniori

1. Hrčka Roman /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Štelcl Adam /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 16
3. Šlehofer Richard /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
4. Filip Denis /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 6
5. Miklovics Damian /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 4
5. Weinreb Dominik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
7. Drahovský Ján /Seigokan/ - body: 2
7. Ivan Samuel /Karate klub Snina, o. z./ - body: 2
7. Kabát Michal /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2
7. Kodaj Simon /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2


Kata starší juniori 18-20 rokov

1. Hrčka Roman /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Šlehofer Richard /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
2. Štelcl Adam /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 12
4. Kabát Michal /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 40kg pokročilé

1. Ševčíková Viktória /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 12
2. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
3. Hrušecká Zoja /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
3. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
5. Bdžochová Soňa /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
5. Kiššková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 42kg začiatočníčky

1. Veliká Michaela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 42kg pokročilé

1. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
2. Chrastinová Klára /Karate klub MUGEN/ - body: 8
3. Galbavá Lenka /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 4
3. Ševčíková Natália /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 4
5. Bírová Emma /FARMEX Nitra/ - body: 2
5. Hrušecká Zoja /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg pokročilé

1. Gašparová Jessica /Karate klub MUGEN/ - body: 12
2. Ševčíková Natália /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 8
3. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
3. Nádašdiová Natália /FARMEX Nitra/ - body: 4
5. Novotná Victoria /Karate klub MUGEN/ - body: 2
5. Vrabcová Veronika /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 47kg začiatočníčky

1. Tažejová Nina /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
2. Muntagová Eliška /Karate klub MUGEN/ - body: 8
3. Budajová Ema /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
3. Šucová Vanesa /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 47kg pokročilé

1. Gašparová Jessica /Karate klub MUGEN/ - body: 12
2. Nádašdiová Natália /FARMEX Nitra/ - body: 8
3. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
3. Lachkovičová Laura Piper /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
5. Horňáková Pavlína /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 2
5. Laciová Damiána /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
5. Vrabcová Veronika /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 50kg začiatočníčky

1. Imrichová Tamara /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 12
2. Magurová Martina /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 8
3. Kisléghyová Sára /KARATE KLUB TAMASHI Vráble/ - body: 4


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 50kg pokročilé

1. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
2. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
3. Ilavská Kristína /FARMEX Nitra/ - body: 4
3. Vašíčková Viktória /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
5. Okoličányová Rebeka /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 52kg začiatočníčky

1. Kožuškaničová Timea /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 12
2. Pasnišinová Nina /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 52kg pokročilé

1. Imrichová Tamara /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 12
2. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
3. Ilavská Kristína /FARMEX Nitra/ - body: 4
3. Vašíčková Viktória /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
5. Prečuchová Janka /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 50kg začiatočníčky

1. Petrakovičová Katarína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
2. Harakaľová Nicol /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
3. Hrabčaková Helena /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
3. Šoucová Patrícia /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 52kg začiatočníčky

1. Petrakovičová Katarína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
2. Čubová Karin /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
3. Harakaľová Nicol /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
3. Šoucová Patrícia /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 50kg pokročilé

1. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
2. Polakovičová Lucia /Karate klub Detva/ - body: 8
3. Hulinová Ema /Karate klub Detva/ - body: 4
3. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
5. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
5. Kočišová Katarína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
5. Kútniková Dominika /KARATE KLUB PAPRADNO/ - body: 2
5. Lanková Michaela /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 2


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 52kg pokročilé

1. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
2. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
3. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
3. Lanková Michaela /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
5. Benešová Nina /Budokan Samaria, o.z./ - body: 2
5. Čonková Zorislava /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
5. Medveďová Paula /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2


Kumite dorastenky 14-15 rokov do 47kg

1. Mierna Adriana /Karate klub MUGEN/ - body: 20
2. Krnáčová Natália /Karate klub Detva/ - body: 16
3. Verebová Sára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
4. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
4. Laciová Melánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
4. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
7. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
7. Dudášová Daniela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2


Kumite dorastenky 14-15 rokov do 54kg

1. Jeseničová Nina /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 20
2. Zeumerová Alexandra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
3. Železňáková Kristína /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 8
4. Kuricová Ema /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 6
4. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 6
6. Dabin Juliette /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
6. Majdiaková Laura /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
6. Malá Liliana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
6. Tažejová Sarah /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
10. Tanková Nikoleta /ŠK Arkádia Galanta/ - body: 2


Kumite dorastenky 14-15 rokov do 61kg

1. Zeumerová Alexandra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
2. Boboková Zoja /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
3. Bytčanek Stella /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
3. Rumanovská Zoe /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4


Kumite dorastenky 14-15 rokov nad 61kg

1. Chrastinová Petra /Karate klub MUGEN/ - body: 12
2. Kulíková Vira /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
3. Krempaská Alexandra /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
3. Šoltésová Viktória /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
5. Pagačárová Patrícia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
5. Prekopová Erika Mária /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2


Kumite dorastenky 14-15 rokov nad 54kg

1. Chrastinová Petra /Karate klub MUGEN/ - body: 12
2. Kulíková Vira /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
3. Kučerová Radoslava /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
3. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
5. Krempaská Alexandra /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
5. Pagačárová Patrícia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
5. Stanová Alžbeta /KARATE KLUB TAMASHI Vráble/ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov do 48kg

1. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
2. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
2. Mináriková Sofia /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 12
4. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
5. Hrubá Lenka /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4


Kumite juniorky 16-17 rokov do 53kg

1. Kvasnicová Nina /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 24
2. Horáčková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 10
3. Baková Rebeka /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
3. Malá Liliana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
5. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 6
6. Niková Alica /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4


Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg

1. Dabin Juliette /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
1. Helferová Veronika /FARMEX Nitra/ - body: 12
1. Luptáková Natália Lea /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
4. Bandurová Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
4. Polónyová Bianka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
6. Kőtelesová Sarah Jessica /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
7. Krásna Miroslava /KARATE KLUB TAMASHI Vráble/ - body: 2
7. Šnírerová Simona /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov do 66kg

1. Váczy Anna /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
2. Kondrlová Aneta /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
3. Hóková Ella /FARMEX Nitra/ - body: 4
3. Mesárošová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
5. Dvorská Lucia /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov nad 59kg

1. Váczy Anna /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
2. Dvorská Lucia /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
3. Erdélyiová Nina /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
3. Kalamárová Alexandra /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
5. Hajduková Jana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
5. Hóková Ella /FARMEX Nitra/ - body: 2
5. Kondrlová Aneta /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
5. Šofráneková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov nad 66kg

1. Erdélyiová Nina /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
2. Kalamárová Alexandra /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
3. Hajduková Jana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
3. Šofráneková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 50kg

1. Suchá Bianka /Seigokan/ - body: 24
2. Mrázová Lucia /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 8


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 55kg

1. Vargová Natália /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 24
2. Herditzka Vivien /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 16
3. Pechotová Aneta /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 8
4. Sabolová Tamara /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 61kg

1. Helferová Veronika /FARMEX Nitra/ - body: 12
1. Kotruchová Terézia /Karate klub Detva/ - body: 12
3. Nguyen Bao Ngoc Linh /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
3. Niková Soňa /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
5. Sabolová Tamara /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 68kg

1. Krivdová Sára /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 24
2. Szelley Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 16


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov nad 68kg

1. Bakayová Zita /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 24
2. Snopková Viktória /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 40kg začiatočníci

1. Miko Chuan Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 14
2. Kiška Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
2. Marcinek Maxim /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
4. Shapialevich Uladzislau /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
5. Kincel Damian /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
5. Miko Onur /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
5. Strmeň Peter /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
8. Račko Daniel /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
8. Vargečko Oliver /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 40kg pokročilí

1. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 16
1. Žabka Oliver /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
3. Kováčik Šimon /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 12
4. Bodnár Oliver /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
4. Gašpar Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
4. Jablonský Matúš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
4. Mrlian Adam Ján /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 4
4. Rejda Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
9. Balucha Maxim /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Dankovič Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Farkaš Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
9. Stehlík Ján /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 2


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 45kg začiatočníci

1. Dujava Simon /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 12
2. Blažovský Michal /Športový klub karate SEIWA/ - body: 8


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 45kg pokročilí

1. Chrenko Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
1. Pavlovič Mário /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 16
3. Doncs Eugen /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
4. Lehocký Adam /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
5. Kompauer Maxim /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
5. Kotek Dominik /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 4
7. Čmiko Miroslav /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
7. Kolej Samuel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Kováč Marco /Karate klub Detva/ - body: 2
7. Letko Marek /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 2
7. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
7. Šenšel Richard /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 50kg pokročilí

1. Dado Alex /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 20
2. Petráš Roland /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 16
3. Hyben Benjamín /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 10
4. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
5. Koval David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
5. Szabó Damián /FARMEX Nitra/ - body: 4
7. Jánoška Oliver /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
7. Lamačka Matúš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Nosko Samuel /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 55kg začiatočníci

1. Horváth Peter /Karate klub Detva/ - body: 12
2. Špičuk Andrej /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
3. Sukhorlian Mykyta /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 4
3. Šperka Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 55kg pokročilí

1. Kvasnica Martin /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 16
2. Foltín Milan /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 14
3. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
4. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
5. Chovanec Jakub /FARMEX Nitra/ - body: 4
5. Krempaský Martin /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
7. Horváth Tomáš /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
7. Kalivoda Martin /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
7. Krakovský Tadeáš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
7. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
7. Pšenák Matúš /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 2


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci

1. Ondra Teo /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
1. Pasnišin Maroš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
3. Avdeiev Oleksandr /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
3. Czéhmester Sebastian /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
3. Latura Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
6. Olianka Matej /Seigokan/ - body: 4


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov nad 55kg pokročilí

1. Michálek Jakub /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 24
2. Jesenič Peter /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 16
3. Chovanec Daniel /Karate klub Detva/ - body: 8
4. Krakovský Tadeáš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
4. Vasilík Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
6. Bolebruch Peter /Seigokan/ - body: 2
6. Hluško Filip /Budokan Samaria, o.z./ - body: 2
6. Jaroš Michal /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 2
6. Koňa Viktor /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 2
6. Krajčík Filip /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
6. Pasnišin Maroš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2


Kumite dorastenci 14-15 rokov do 52kg

1. Chrenko Ján /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
1. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 16
3. Gašpar Miroslav /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
4. Pechota Jakub /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 8
5. Greguš Alexander /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 6
6. Cséfalvay Pavol /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
6. Cséfalvay Peter /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
6. Mečír Lukas /FARMEX Nitra/ - body: 2
6. Veverka Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite dorastenci 14-15 rokov do 57kg

1. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 20
2. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 16
3. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
4. Nemček David /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 4
4. Rešovský Daniel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
4. Zelman Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 4
7. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite dorastenci 14-15 rokov do 63kg

1. Ivančík Oliver /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 20
2. Broďani Alexander /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
2. Kurčina Erik /KARATE KLUB PAPRADNO/ - body: 12
4. Lajstrík Jakub /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
4. Mesároš Jakub /Karate klub Detva/ - body: 6
6. Majba Jakub /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
7. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Walter Adam /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2


Kumite dorastenci 14-15 rokov do 70kg

1. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 24
2. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 10
2. Kostelný Lukáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 10
4. Sáraz Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
5. Pardus Christopher /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
6. Hodgson Oliver /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
6. Chovanec Martin /Karate klub Detva/ - body: 4
8. Pollák Michal /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2


Kumite dorastenci 14-15 rokov nad 70kg

1. Bohunický Lukáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Králik Tomáš /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 8
2. Turaz Lenny /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Gubík Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
5. Hnyk Ronald /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
5. Králik Tomáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
5. Lopatka Ladislav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
8. Gruber Benjamín /Budokan Samaria, o.z./ - body: 2
8. Chymo Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
8. Lehotský Gregor /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 55kg

1. Dolnický Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Čonka Martin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 16
3. Pavlík Lukáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
4. Mečír Lukas /FARMEX Nitra/ - body: 4


Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg

1. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 24
2. Garai Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 10
3. Kašprišin Marko /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
4. Marko Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 6
5. Duchovič Damián /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
5. Korečko Adrián /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
5. Sečkár Šimon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4


Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg

1. Kováč Simon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Maňko Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
2. Sečkár Šimon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
4. Duchovič Damián /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
4. Lanko Matej /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
4. Mečír Samuel /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 4
4. Papp Zoltán /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
8. Dulak Andrej /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 2
8. Fabíni Samuel /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
8. Korečko Adrián /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
8. Libák Matúš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
8. Pastarnak Georgy /Karate klub Snina, o. z./ - body: 2
8. Sitár Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 76kg

1. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 24
2. Fabian Matúš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 16
3. Martyščák Vladimír /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 8
4. Katrenič Dávid Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
4. Papp Zoltán /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4


Kumite juniori 16-17 rokov nad 76kg

1. Antoš Vojtěch /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 24
2. Šenšel Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
3. Lopatka Ladislav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
4. Drajna Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
4. Knížat Ondrej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
4. Vasilík Viliam Jozef /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
7. Guzej Stanislav /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 60kg

1. Čiaky Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Bugoš Adam /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 16


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 67kg

1. Tvrdoň Andrej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Chudík Adam /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
2. Štetina Jakub /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 8
2. Žbodák Timotej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
5. Ház Milan /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
6. Jalowiczor Marko /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 75kg

1. Janovčík Maroš /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 24
2. Kočuta Michal /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
3. Masaryk Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
4. Drobňak Martin /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 4
4. Štetina Jakub /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
6. Jurkulák Dávid /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 2


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 84kg

1. Poliak Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Kešelák Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
3. Bohunický Dominik /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
3. Prievozník Šimon /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8


Kumite starší juniori 18-20 rokov nad 84kg

1. Bagaev Malik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Loch Lukáš Samuel /FARMEX Nitra/ - body: 8
2. Szabó Kristián /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 8
4. Drajna Damian /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
4. Turčaník Ml. Michal /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov OPEN

1. Bagaev Malik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
2. Janovčík Maroš /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
2. Prievozník Šimon /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
4. Dolnický Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
4. Masaryk Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
4. Žbodák Timotej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
7. Kešelák Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2