Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo - 04.03.2017

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 10 5 16 31
2. Karate klub KUMADE Topoľčany 8 7 3 18
3. ŠK Real team Trenčín 6 7 10 23
4. TJ Rapid Bratislava 6 3 4 13
5. MŠK Žiar nad Hronom 6 1 5 12
6. Športová škola karate Prievidza 5 3 9 17
7. Športový klub Keido Košice 5 1 3 9
8. KK IGLOW Spišská Nová Ves 5 0 2 7
9. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 4 5 5 14
10. ŠK CMK Banská Bystrica 4 2 1 7
11. Šk karate Kachi 3 4 10 17
12. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 4 6 13
13. KARATE KLUB TOPOĽČANY 3 2 2 7
14. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 1 3 7
15. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 6 7 15
16. Karate Klub Detva 2 5 8 15
17. Union Košice 2 4 3 9
18. KK TAIYÓ Kolárovo 2 3 2 7
19. Central karate klub Poprad 2 3 2 7
20. Karate Klub Sabinov, o.z. 2 0 1 3
21. KK TRIUMPH ŠURANY 2 0 1 3
22. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 2 0 0 2
23. Karate Klub Junior Prešov 1 3 5 9
24. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 3 0 4
25. Karate Klub KATSUDO Sabinov 1 2 2 5
26. Karate klub ZOKU 1 2 1 4
27. FARMEX Nitra 1 1 5 7
28. Karate klub Liptovský Mikuláš 1 1 1 3
29. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 1 3
30. KK Ekonóm Trenčín 1 0 0 1
31. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 5 8 13
32. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 2 3 5
33. Budokan Samaria 0 2 2 4
34. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 2 2 4
35. Budokan Zvolen 0 1 1 2
36. KK UMB Banská Bystrica 0 1 1 2
37. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 1 0 1
38. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 0 2 2
39. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 2 2
40. TJ Sokol Žilina 0 0 2 2
41. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
42. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
43. Karate klub MUGEN Nemšová 0 0 0 0
44. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
45. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 0 0
46. ŠKP Čadca 0 0 0 0
47. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 0 0
48. Karate klub Trstená 0 0 0 0
49. Spartak Myjava 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 4 3 1 8
2. ŠK CMK Banská Bystrica 3 2 1 6
3. MŠK Žiar nad Hronom 3 1 4 8
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 3 1 4 8
5. ŠK Real team Trenčín 2 2 4 8
6. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 0 2 4
7. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 0 1 3
8. Športový klub Keido Košice 2 0 1 3
9. Karate Klub Junior Prešov 1 3 2 6
10. Union Košice 1 3 2 6
11. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 3 0 4
12. KK TAIYÓ Kolárovo 1 2 2 5
13. FARMEX Nitra 1 1 5 7
14. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 1 4 6
15. Central karate klub Poprad 1 1 2 4
16. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 2 4
17. Karate Klub KATSUDO Sabinov 1 1 1 3
18. Športová škola karate Prievidza 1 1 1 3
19. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 1 3
20. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 1 0 4 5
21. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 0 3 4
22. Karate Klub Sabinov, o.z. 1 0 1 2
23. Karate klub Liptovský Mikuláš 1 0 1 2
24. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 0 1
25. KK TRIUMPH ŠURANY 1 0 0 1
26. KK Ekonóm Trenčín 1 0 0 1
27. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 3 6 9
28. Karate Klub Detva 0 3 5 8
29. Šk karate Kachi 0 2 4 6
30. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 1 3 4
31. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 1 2 3
32. KK UMB Banská Bystrica 0 1 1 2
33. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 1 0 1
34. Budokan Samaria 0 0 2 2
35. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 2 2
36. TJ Sokol Žilina 0 0 1 1
37. Karate klub ZOKU 0 0 1 1
38. ŠKP Čadca 0 0 0 0
39. Karate klub MUGEN Nemšová 0 0 0 0
40. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 0 0
41. Spartak Myjava 0 0 0 0
42. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 0 0
43. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0
44. Budokan Zvolen 0 0 0 0
45. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 0 0
46. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 0 0
47. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 30 10 16 56
2. ŠK Real team Trenčín 18 14 10 42
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 24 14 3 41
4. Športová škola karate Prievidza 15 6 9 30
5. TJ Rapid Bratislava 18 6 4 28
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 12 10 5 27
7. Šk karate Kachi 9 8 10 27
8. MŠK Žiar nad Hronom 18 2 5 25
9. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 12 7 25
10. Karate Klub Detva 6 10 8 24
11. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 9 8 6 23
12. Športový klub Keido Košice 15 2 3 20
13. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 10 8 18
14. KK IGLOW Spišská Nová Ves 15 0 2 17
15. ŠK CMK Banská Bystrica 12 4 1 17
16. Union Košice 6 8 3 17
17. KARATE KLUB TOPOĽČANY 9 4 2 15
18. Karate klub TORASHIRO Nitra 9 2 3 14
19. KK TAIYÓ Kolárovo 6 6 2 14
20. Central karate klub Poprad 6 6 2 14
21. Karate Klub Junior Prešov 3 6 5 14
22. FARMEX Nitra 3 2 5 10
23. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 6 0 9
24. Karate Klub KATSUDO Sabinov 3 4 2 9
25. Karate klub ZOKU 3 4 1 8
26. KK TRIUMPH ŠURANY 6 0 1 7
27. Karate Klub Sabinov, o.z. 6 0 1 7
28. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 4 3 7
29. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 6 0 0 6
30. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 2 1 6
31. Karate klub Liptovský Mikuláš 3 2 1 6
32. Budokan Samaria 0 4 2 6
33. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 4 2 6
34. KK Ekonóm Trenčín 3 0 0 3
35. KK UMB Banská Bystrica 0 2 1 3
36. Budokan Zvolen 0 2 1 3
37. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 2 0 2
38. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 0 2 2
39. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 2 2
40. TJ Sokol Žilina 0 0 2 2
41. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
42. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
43. Karate klub MUGEN Nemšová 0 0 0 0
44. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
45. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 0 0
46. ŠKP Čadca 0 0 0 0
47. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 0 0
48. Karate klub Trstená 0 0 0 0
49. Spartak Myjava 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. TJ Rapid Bratislava 12 6 1 19
2. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 9 2 4 15
3. MŠK Žiar nad Hronom 9 2 4 15
4. ŠK CMK Banská Bystrica 9 4 1 14
5. ŠK Real team Trenčín 6 4 4 14
6. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 6 6 12
7. Union Košice 3 6 2 11
8. Karate Klub Junior Prešov 3 6 2 11
9. Karate Klub Detva 0 6 5 11
10. FARMEX Nitra 3 2 5 10
11. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 6 0 9
12. KK TAIYÓ Kolárovo 3 4 2 9
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 2 4 9
14. Karate klub TORASHIRO Nitra 6 0 2 8
15. Šk karate Kachi 0 4 4 8
16. Športový klub Keido Košice 6 0 1 7
17. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 0 1 7
18. Central karate klub Poprad 3 2 2 7
19. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 2 7
20. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 0 4 7
21. Karate Klub KATSUDO Sabinov 3 2 1 6
22. Športová škola karate Prievidza 3 2 1 6
23. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 2 1 6
24. Karate Klub KRETOVIČ Košice 3 0 3 6
25. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 2 3 5
26. Karate klub Liptovský Mikuláš 3 0 1 4
27. Karate Klub Sabinov, o.z. 3 0 1 4
28. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 2 2 4
29. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 0 0 3
30. KK TRIUMPH ŠURANY 3 0 0 3
31. KK Ekonóm Trenčín 3 0 0 3
32. KK UMB Banská Bystrica 0 2 1 3
33. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 2 0 2
34. Budokan Samaria 0 0 2 2
35. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 2 2
36. TJ Sokol Žilina 0 0 1 1
37. Karate klub ZOKU 0 0 1 1
38. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
39. ŠKP Čadca 0 0 0 0
40. Spartak Myjava 0 0 0 0
41. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0
42. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 0 0
43. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 0 0
44. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 0 0
45. Budokan Zvolen 0 0 0 0
46. Karate klub MUGEN Nemšová 0 0 0 0
47. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - 11.02.2017
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo - 04.03.2017
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo - 01.04.2017
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2017 JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV a KARATE AGILITY - 14.05.2017



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 28 18 37 83
2. Športová škola karate Prievidza 24 14 26 64
3. ŠK Real team Trenčín 21 28 45 94
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 20 23 17 60
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 20 19 23 62
6. Šk karate Kachi 19 13 28 60
7. KK IGLOW Spišská Nová Ves 18 7 9 34
8. Športový klub Keido Košice 17 8 13 38
9. MŠK Žiar nad Hronom 16 14 17 47
10. TJ Rapid Bratislava 13 10 14 37
11. Karate klub TORASHIRO Nitra 12 5 10 27
12. ŠK CMK Banská Bystrica 11 14 13 38
13. Central karate klub Poprad 11 9 14 34
14. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 10 14 20 44
15. KARATE KLUB TOPOĽČANY 9 7 14 30
16. Karate Klub KRETOVIČ Košice 8 20 21 49
17. Karate Klub Junior Prešov 8 14 21 43
18. Karate Klub Detva 7 16 23 46
19. FARMEX Nitra 7 10 10 27
20. AC Uniza Karate Klub Žilina 6 11 26 43
21. Union Košice 6 9 15 30
22. KK TAIYÓ Kolárovo 6 5 10 21
23. Karate klub ZOKU 6 3 3 12
24. Karate Klub KATSUDO Sabinov 5 8 7 20
25. MŠK KK Kežmarok 5 5 6 16
26. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 5 4 9 18
27. Karate klub Liptovský Mikuláš 5 2 6 13
28. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 5 2 2 9
29. SEIGOKAN PIEŠŤANY 4 4 5 13
30. KK TRIUMPH ŠURANY 4 3 5 12
31. Karate Klub Sabinov, o.z. 3 1 8 12
32. Budokan Zvolen 3 1 1 5
33. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 6 8 16
34. Spartak Myjava 2 3 7 12
35. KK UMB Banská Bystrica 2 1 1 4
36. Budokan Samaria 1 5 13 19
37. Karate klub MP Brezno, o.z. 1 5 3 9
38. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 2 3 6
39. TJ Sokol Žilina 1 1 7 9
40. KK Ekonóm Trenčín 1 1 3 5
41. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 2 1 3
42. Karate klub URAKEN Zvolen 0 1 4 5
43. Karate klub Krupina, o. z. 0 1 3 4
44. 1.Karate Club Pezinok 0 1 1 2
45. KK TJ Strojár Malacky 0 1 0 1
46. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 4 4
47. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 0 3 3
48. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 3 3
49. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 1 1
50. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
51. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
52. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
53. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
54. Karate Klub Kanianka 0 0 0 0
55. Karate klub MUGEN Nemšová 0 0 0 0
56. Karate klub Trstená 0 0 0 0
57. ŠKP Čadca 0 0 0 0
58. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 15 9 16 40
2. Karate klub KUMADE Topoľčany 13 9 9 31
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 11 5 2 18
4. ŠK Real team Trenčín 10 15 10 35
5. Športová škola karate Prievidza 10 7 7 24
6. Športový klub Keido Košice 10 5 2 17
7. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 9 13 8 30
8. Central karate klub Poprad 6 4 4 14
9. Karate Klub KRETOVIČ Košice 5 13 4 22
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 5 9 5 19
11. MŠK Žiar nad Hronom 5 4 5 14
12. KARATE KLUB TOPOĽČANY 5 4 5 14
13. Karate klub ZOKU 5 3 2 10
14. Karate Klub Detva 4 8 7 19
15. Šk karate Kachi 4 4 3 11
16. MŠK KK Kežmarok 4 3 2 9
17. AC Uniza Karate Klub Žilina 3 4 6 13
18. Union Košice 3 3 6 12
19. KK TRIUMPH ŠURANY 3 1 2 6
20. Budokan Zvolen 3 0 1 4
21. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 2 0 1 3
22. TJ Rapid Bratislava 1 2 3 6
23. Budokan Samaria 1 2 1 4
24. Karate klub MP Brezno, o.z. 1 1 3 5
25. ŠK CMK Banská Bystrica 1 1 3 5
26. Karate Klub Sabinov, o.z. 1 1 1 3
27. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 3 2 5
28. Karate Klub Junior Prešov 0 2 8 10
29. Karate klub Krupina, o. z. 0 1 2 3
30. 1.Karate Club Pezinok 0 1 0 1
31. KK TJ Strojár Malacky 0 1 0 1
32. TJ Sokol Žilina 0 0 2 2
33. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
34. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 0 1 1
35. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 8 6 9 23
2. Športová škola karate Prievidza 8 3 11 22
3. ŠK Real team Trenčín 7 8 17 32
4. Šk karate Kachi 7 6 12 25
5. Karate klub TORASHIRO Nitra 5 2 5 12
6. KARATE KLUB TOPOĽČANY 4 3 7 14
7. MŠK Žiar nad Hronom 4 2 2 8
8. TJ Rapid Bratislava 3 0 4 7
9. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 7 5 14
10. Športový klub Keido Košice 2 2 5 9
11. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 1 1 4
12. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 2 0 3
13. Central karate klub Poprad 1 1 4 6
14. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 2 4
15. MŠK KK Kežmarok 1 0 0 1
16. Budokan Samaria 0 3 1 4
17. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 2 4 6
18. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 2 4 6
19. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 3 5
20. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 3 4
21. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 0 1
22. Budokan Zvolen 0 1 0 1
23. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 0 3 3
24. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 0 3 3
25. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
26. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1
27. ŠK CMK Banská Bystrica 0 0 1 1
28. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
29. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 0 0 0
30. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
31. Karate klub Trstená 0 0 0 0
32. Union Košice 0 0 0 0
33. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 0 0
34. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 0 0 0
35. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
36. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
37. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
38. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0
39. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 11 9 9 29
2. ŠK CMK Banská Bystrica 10 13 9 32
3. TJ Rapid Bratislava 9 8 7 24
4. Karate Klub Junior Prešov 8 12 13 33
5. Šk karate Kachi 8 3 13 24
6. FARMEX Nitra 7 10 10 27
7. MŠK Žiar nad Hronom 7 8 10 25
8. Karate klub TORASHIRO Nitra 7 3 5 15
9. KK IGLOW Spišská Nová Ves 7 2 7 16
10. Športová škola karate Prievidza 6 4 8 18
11. Karate Klub KATSUDO Sabinov 5 5 5 15
12. KK TAIYÓ Kolárovo 5 4 8 17
13. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 5 3 12 20
14. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 5 3 11 19
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 5 3 9 17
16. Športový klub Keido Košice 5 1 6 12
17. Karate klub Liptovský Mikuláš 5 1 3 9
18. ŠK Real team Trenčín 4 5 18 27
19. Central karate klub Poprad 4 4 6 14
20. Karate Klub Detva 3 8 16 27
21. AC Uniza Karate Klub Žilina 3 7 17 27
22. Union Košice 3 6 9 18
23. Karate Klub KRETOVIČ Košice 3 5 13 21
24. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 3 8 14
25. SEIGOKAN PIEŠŤANY 3 2 5 10
26. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 2 1 6
27. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 6 8 16
28. Spartak Myjava 2 3 7 12
29. KK UMB Banská Bystrica 2 1 1 4
30. Karate Klub Sabinov, o.z. 2 0 7 9
31. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 2 3 6
32. TJ Sokol Žilina 1 1 5 7
33. KK Ekonóm Trenčín 1 1 2 4
34. Karate klub ZOKU 1 0 1 2
35. KK TRIUMPH ŠURANY 1 0 0 1
36. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 4 0 4
37. MŠK KK Kežmarok 0 2 4 6
38. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 2 0 2
39. Karate klub URAKEN Zvolen 0 1 3 4
40. Budokan Samaria 0 0 11 11
41. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 4 4
42. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 3 3
43. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 2 2
44. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 1 1
45. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
46. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
47. Karate klub MUGEN Nemšová 0 0 0 0
48. Karate klub Trstená 0 0 0 0
49. Budokan Zvolen 0 0 0 0
50. Karate Klub Kanianka 0 0 0 0
51. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
52. ŠKP Čadca 0 0 0 0
53. Karate Klub Revúca 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 2 1 3 6
2. Šk karate Kachi 2 1 2 5
3. Športová škola karate Prievidza 2 1 1 4
4. AC Uniza Karate Klub Žilina 2 0 0 2
5. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 1 2 2 5
6. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 1 0 2
7. FARMEX Nitra 1 0 1 2
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 1 0 0 1
9. Central karate klub Poprad 0 2 0 2
10. MŠK Žiar nad Hronom 0 1 1 2
11. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 1 1 2
12. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 1 2
13. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 0 1
14. Karate Klub Junior Prešov 0 0 2 2
15. Karate Klub Detva 0 0 1 1
16. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 0 1 1
17. ŠK CMK Banská Bystrica 0 0 1 1
18. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 1 1
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
20. Spartak Myjava 0 0 1 1
21. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 1 1
22. Union Košice 0 0 1 1
23. TJ Rapid Bratislava 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 2 1 3 6
2. Športová škola karate Prievidza 2 0 1 3
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 1 1 1 3
4. Šk karate Kachi 1 1 1 3
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 0 1
6. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 0 1
7. Central karate klub Poprad 0 1 0 1
8. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 0 1 1
9. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 1 1
10. MŠK Žiar nad Hronom 0 0 1 1
11. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 1 1
12. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
13. Union Košice 0 0 0 0


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. AC Uniza Karate Klub Žilina 2 0 0 2
2. FARMEX Nitra 1 0 1 2
3. Šk karate Kachi 1 0 1 2
4. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 0 0 1
5. Karate Klub KATSUDO Sabinov 1 0 0 1
6. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 0 1 1 2
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 1 1 2
8. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 0 1
9. Central karate klub Poprad 0 1 0 1
10. MŠK Žiar nad Hronom 0 1 0 1
11. Športová škola karate Prievidza 0 1 0 1
12. Union Košice 0 0 1 1
13. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 0 1 1
14. ŠK CMK Banská Bystrica 0 0 1 1
15. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
16. Spartak Myjava 0 0 1 1
17. Karate Klub Detva 0 0 1 1
18. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
19. TJ Rapid Bratislava 0 0 1 1
20. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 0 0
21. ŠK Real team Trenčín 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 29 20 39 88
2. Športová škola karate Prievidza 26 15 27 68
3. ŠK Real team Trenčín 23 29 48 100
4. Šk karate Kachi 21 14 30 65
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 20 24 18 62
6. Karate klub KUMADE Topoľčany 20 20 23 63
7. KK IGLOW Spišská Nová Ves 18 7 9 34
8. MŠK Žiar nad Hronom 16 15 18 49
9. TJ Rapid Bratislava 13 10 15 38
10. Karate klub TORASHIRO Nitra 13 6 10 29
11. Športový klub Keido Košice 13 6 9 28
12. ŠK CMK Banská Bystrica 11 14 14 39
13. Central karate klub Poprad 11 11 14 36
14. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 10 15 21 46
15. KARATE KLUB TOPOĽČANY 9 7 14 30
16. Karate Klub KRETOVIČ Košice 8 20 22 50
17. Karate Klub Junior Prešov 8 14 23 45
18. AC Uniza Karate Klub Žilina 8 11 26 45
19. FARMEX Nitra 8 10 11 29
20. Karate Klub Detva 7 16 24 47
21. Karate Klub KATSUDO Sabinov 6 8 7 21
22. KK TAIYÓ Kolárovo 6 5 10 21
23. Karate klub ZOKU 6 3 3 12
24. Union Košice 5 7 12 24
25. MŠK KK Kežmarok 5 5 6 16
26. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 5 4 10 19
27. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 5 2 2 9
28. SEIGOKAN PIEŠŤANY 4 4 5 13
29. KK TRIUMPH ŠURANY 4 3 6 13
30. Karate klub Liptovský Mikuláš 4 1 5 10
31. Karate Klub Sabinov, o.z. 3 1 8 12
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 5 7 14
33. Spartak Myjava 2 3 8 13
34. Budokan Samaria 1 5 13 19
35. Karate klub MP Brezno, o.z. 1 4 3 8
36. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 2 3 6
37. TJ Sokol Žilina 1 1 7 9
38. KK Ekonóm Trenčín 1 1 3 5
39. KK UMB Banská Bystrica 1 1 1 3
40. Budokan Zvolen 1 1 1 3
41. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 2 1 3
42. Karate klub URAKEN Zvolen 0 1 4 5
43. Karate klub Krupina, o. z. 0 1 2 3
44. 1.Karate Club Pezinok 0 1 1 2
45. KK TJ Strojár Malacky 0 1 0 1
46. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 4 4
47. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 0 3 3
48. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 3 3
49. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
50. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 1 1
51. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
52. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
53. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
54. Karate klub MUGEN Nemšová 0 0 0 0
55. Karate klub Trstená 0 0 0 0
56. ŠKP Čadca 0 0 0 0
57. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
58. Karate Klub Kanianka 0 0 0 0
PDF

Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - 11.02.2017
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo - 04.03.2017
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo - 01.04.2017
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2017 JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV a KARATE AGILITY - 14.05.2017



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠK Real team Trenčín 63 56 45 164
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 84 36 37 157
3. Športová škola karate Prievidza 72 28 26 126
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 60 46 17 123
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 60 38 23 121
6. Šk karate Kachi 57 26 28 111
7. MŠK Žiar nad Hronom 48 28 17 93
8. Karate Klub KRETOVIČ Košice 24 40 21 85
9. Športový klub Keido Košice 51 16 13 80
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 30 28 20 78
11. KK IGLOW Spišská Nová Ves 54 14 9 77
12. Karate Klub Detva 21 32 23 76
13. ŠK CMK Banská Bystrica 33 28 13 74
14. TJ Rapid Bratislava 39 20 14 73
15. Karate Klub Junior Prešov 24 28 21 73
16. AC Uniza Karate Klub Žilina 18 22 26 66
17. Central karate klub Poprad 33 18 14 65
18. Karate klub TORASHIRO Nitra 36 10 10 56
19. KARATE KLUB TOPOĽČANY 27 14 14 55
20. FARMEX Nitra 21 20 10 51
21. Union Košice 18 18 15 51
22. KK TAIYÓ Kolárovo 18 10 10 38
23. Karate Klub KATSUDO Sabinov 15 16 7 38
24. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 15 8 9 32
25. MŠK KK Kežmarok 15 10 6 31
26. Karate klub ZOKU 18 6 3 27
27. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 12 8 26
28. Budokan Samaria 3 10 13 26
29. Karate klub Liptovský Mikuláš 15 4 6 25
30. SEIGOKAN PIEŠŤANY 12 8 5 25
31. KK TRIUMPH ŠURANY 12 6 5 23
32. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 15 4 2 21
33. Karate Klub Sabinov, o.z. 9 2 8 19
34. Spartak Myjava 6 6 7 19
35. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 10 3 16
36. Budokan Zvolen 9 2 1 12
37. TJ Sokol Žilina 3 2 7 12
38. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 4 3 10
39. KK UMB Banská Bystrica 6 2 1 9
40. KK Ekonóm Trenčín 3 2 3 8
41. Karate klub URAKEN Zvolen 0 2 4 6
42. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 4 1 5
43. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 3 5
44. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 4 4
45. 1.Karate Club Pezinok 0 2 1 3
46. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 0 3 3
47. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 3 3
48. KK TJ Strojár Malacky 0 2 0 2
49. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
50. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 1 1
51. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
52. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
53. ŠKP Čadca 0 0 0 0
54. Karate klub MUGEN Nemšová 0 0 0 0
55. Karate klub Trstená 0 0 0 0
56. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
57. Karate Klub Kanianka 0 0 0 0
58. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 45 18 16 79
2. ŠK Real team Trenčín 30 30 10 70
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 39 18 9 66
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 27 26 8 61
5. Športová škola karate Prievidza 30 14 7 51
6. KK IGLOW Spišská Nová Ves 33 10 2 45
7. Karate Klub KRETOVIČ Košice 15 26 4 45
8. Športový klub Keido Košice 30 10 2 42
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 15 18 5 38
10. Karate Klub Detva 12 16 7 35
11. Central karate klub Poprad 18 8 4 30
12. MŠK Žiar nad Hronom 15 8 5 28
13. KARATE KLUB TOPOĽČANY 15 8 5 28
14. Karate klub ZOKU 15 6 2 23
15. Šk karate Kachi 12 8 3 23
16. AC Uniza Karate Klub Žilina 9 8 6 23
17. Union Košice 9 6 6 21
18. MŠK KK Kežmarok 12 6 2 20
19. KK TRIUMPH ŠURANY 9 2 2 13
20. Karate Klub Junior Prešov 0 4 8 12
21. Budokan Zvolen 9 0 1 10
22. TJ Rapid Bratislava 3 4 3 10
23. Budokan Samaria 3 4 1 8
24. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 2 3 8
25. ŠK CMK Banská Bystrica 3 2 3 8
26. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 6 2 8
27. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 6 0 1 7
28. Karate Klub Sabinov, o.z. 3 2 1 6
29. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 2 4
30. KK TJ Strojár Malacky 0 2 0 2
31. 1.Karate Club Pezinok 0 2 0 2
32. TJ Sokol Žilina 0 0 2 2
33. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
34. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
35. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 21 16 17 54
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 24 12 9 45
3. Šk karate Kachi 21 12 12 45
4. Športová škola karate Prievidza 24 6 11 41
5. KARATE KLUB TOPOĽČANY 12 6 7 25
6. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 14 5 25
7. Karate klub TORASHIRO Nitra 15 4 5 24
8. MŠK Žiar nad Hronom 12 4 2 18
9. Športový klub Keido Košice 6 4 5 15
10. TJ Rapid Bratislava 9 0 4 13
11. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 2 1 9
12. Central karate klub Poprad 3 2 4 9
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 4 4 8
14. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 4 4 8
15. SEIGOKAN PIEŠŤANY 3 4 0 7
16. KK TAIYÓ Kolárovo 3 2 2 7
17. Budokan Samaria 0 6 1 7
18. KK TRIUMPH ŠURANY 0 4 3 7
19. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 2 3 5
20. MŠK KK Kežmarok 3 0 0 3
21. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 0 3 3
22. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 0 3 3
23. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 0 2
24. Budokan Zvolen 0 2 0 2
25. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
26. ŠK CMK Banská Bystrica 0 0 1 1
27. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
28. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1
29. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
30. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
31. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 0 0 0
32. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
33. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0
34. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 0 0 0
35. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
36. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
37. Union Košice 0 0 0 0
38. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 0 0
39. Karate klub Trstená 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK CMK Banská Bystrica 30 26 9 65
2. Karate Klub Junior Prešov 24 24 13 61
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 33 18 9 60
4. FARMEX Nitra 21 20 10 51
5. TJ Rapid Bratislava 27 16 7 50
6. MŠK Žiar nad Hronom 21 16 10 47
7. Šk karate Kachi 24 6 13 43
8. Karate Klub Detva 9 16 16 41
9. ŠK Real team Trenčín 12 10 18 40
10. AC Uniza Karate Klub Žilina 9 14 17 40
11. Športová škola karate Prievidza 18 8 8 34
12. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 15 6 12 33
13. Karate klub TORASHIRO Nitra 21 6 5 32
14. KK IGLOW Spišská Nová Ves 21 4 7 32
15. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 15 6 11 32
16. Karate Klub KRETOVIČ Košice 9 10 13 32
17. KK TAIYÓ Kolárovo 15 8 8 31
18. Karate Klub KATSUDO Sabinov 15 10 5 30
19. Karate klub KUMADE Topoľčany 15 6 9 30
20. Union Košice 9 12 9 30
21. Central karate klub Poprad 12 8 6 26
22. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 12 8 26
23. Športový klub Keido Košice 15 2 6 23
24. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 9 6 8 23
25. Karate klub Liptovský Mikuláš 15 2 3 20
26. Spartak Myjava 6 6 7 19
27. SEIGOKAN PIEŠŤANY 9 4 5 18
28. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 9 4 1 14
29. Karate Klub Sabinov, o.z. 6 0 7 13
30. Budokan Samaria 0 0 11 11
31. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 4 3 10
32. TJ Sokol Žilina 3 2 5 10
33. KK UMB Banská Bystrica 6 2 1 9
34. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 8 0 8
35. MŠK KK Kežmarok 0 4 4 8
36. KK Ekonóm Trenčín 3 2 2 7
37. Karate klub URAKEN Zvolen 0 2 3 5
38. Karate klub ZOKU 3 0 1 4
39. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 4 0 4
40. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 4 4
41. KK TRIUMPH ŠURANY 3 0 0 3
42. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 3 3
43. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 2 2
44. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
45. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 1 1
46. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
47. ŠKP Čadca 0 0 0 0
48. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
49. Budokan Zvolen 0 0 0 0
50. Karate Klub Kanianka 0 0 0 0
51. Karate klub MUGEN Nemšová 0 0 0 0
52. Karate klub Trstená 0 0 0 0
53. Karate Klub Revúca 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 6 2 3 11
2. Šk karate Kachi 6 2 2 10
3. Športová škola karate Prievidza 6 2 1 9
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 4 2 9
5. AC Uniza Karate Klub Žilina 6 0 0 6
6. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 2 0 5
7. FARMEX Nitra 3 0 1 4
8. Central karate klub Poprad 0 4 0 4
9. Karate Klub KATSUDO Sabinov 3 0 0 3
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 2 1 3
11. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 1 3
12. MŠK Žiar nad Hronom 0 2 1 3
13. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 0 2
14. Karate Klub Junior Prešov 0 0 2 2
15. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 1 1
16. Spartak Myjava 0 0 1 1
17. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 1 1
18. ŠK CMK Banská Bystrica 0 0 1 1
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
20. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 0 1 1
21. Karate Klub Detva 0 0 1 1
22. Union Košice 0 0 1 1
23. TJ Rapid Bratislava 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 6 2 3 11
2. Športová škola karate Prievidza 6 0 1 7
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 2 1 6
4. Šk karate Kachi 3 2 1 6
5. Central karate klub Poprad 0 2 0 2
6. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 0 2
7. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 0 2
8. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 1 1
9. MŠK Žiar nad Hronom 0 0 1 1
10. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 1 1
11. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 0 1 1
12. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
13. Union Košice 0 0 0 0


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. AC Uniza Karate Klub Žilina 6 0 0 6
2. FARMEX Nitra 3 0 1 4
3. Šk karate Kachi 3 0 1 4
4. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 0 0 3
5. Karate Klub KATSUDO Sabinov 3 0 0 3
6. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 0 2 1 3
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 2 1 3
8. Central karate klub Poprad 0 2 0 2
9. Športová škola karate Prievidza 0 2 0 2
10. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 0 2
11. MŠK Žiar nad Hronom 0 2 0 2
12. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
13. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 0 1 1
14. Union Košice 0 0 1 1
15. TJ Rapid Bratislava 0 0 1 1
16. Spartak Myjava 0 0 1 1
17. Karate Klub Detva 0 0 1 1
18. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
19. ŠK CMK Banská Bystrica 0 0 1 1
20. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 0 0
21. ŠK Real team Trenčín 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 23 29 48 175
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 29 20 39 166
3. Športová škola karate Prievidza 26 15 27 135
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 20 24 18 126
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 20 20 23 123
6. Šk karate Kachi 21 14 30 121
7. MŠK Žiar nad Hronom 16 15 18 96
8. Karate Klub KRETOVIČ Košice 8 20 22 86
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 10 15 21 81
10. KK IGLOW Spišská Nová Ves 18 7 9 77
11. Karate Klub Detva 7 16 24 77
12. ŠK CMK Banská Bystrica 11 14 14 75
13. Karate Klub Junior Prešov 8 14 23 75
14. TJ Rapid Bratislava 13 10 15 74
15. AC Uniza Karate Klub Žilina 8 11 26 72
16. Central karate klub Poprad 11 11 14 69
17. Karate klub TORASHIRO Nitra 13 6 10 61
18. Športový klub Keido Košice 13 6 9 60
19. KARATE KLUB TOPOĽČANY 9 7 14 55
20. FARMEX Nitra 8 10 11 55
21. Karate Klub KATSUDO Sabinov 6 8 7 41
22. Union Košice 5 7 12 41
23. KK TAIYÓ Kolárovo 6 5 10 38
24. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 5 4 10 33
25. MŠK KK Kežmarok 5 5 6 31
26. Karate klub ZOKU 6 3 3 27
27. Budokan Samaria 1 5 13 26
28. SEIGOKAN PIEŠŤANY 4 4 5 25
29. KK TRIUMPH ŠURANY 4 3 6 24
30. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 5 7 23
31. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 5 2 2 21
32. Spartak Myjava 2 3 8 20
33. Karate klub Liptovský Mikuláš 4 1 5 19
34. Karate Klub Sabinov, o.z. 3 1 8 19
35. Karate klub MP Brezno, o.z. 1 4 3 14
36. TJ Sokol Žilina 1 1 7 12
37. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 2 3 10
38. KK Ekonóm Trenčín 1 1 3 8
39. KK UMB Banská Bystrica 1 1 1 6
40. Budokan Zvolen 1 1 1 6
41. Karate klub URAKEN Zvolen 0 1 4 6
42. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 2 1 5
43. Karate klub Krupina, o. z. 0 1 2 4
44. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 4 4
45. 1.Karate Club Pezinok 0 1 1 3
46. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 0 3 3
47. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 3 3
48. KK TJ Strojár Malacky 0 1 0 2
49. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 1 1
50. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
51. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
52. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
53. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
54. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
55. Karate Klub Kanianka 0 0 0 0
56. Karate klub MUGEN Nemšová 0 0 0 0
57. Karate klub Trstená 0 0 0 0
58. ŠKP Čadca 0 0 0 0
PDF

Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - 11.02.2017
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo - 04.03.2017
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo - 01.04.2017



Agility dievčatá 5 ročné

1. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 32
2. De Jong Kiara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
3. Milatová Linda /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 16
4. Božoňová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 12
4. Klempová Linda /Central karate klub Poprad/ - body: 12
4. Klempová Laura /Central karate klub Poprad/ - body: 12
4. Malatincová Diana /Karate Klub Detva/ - body: 12
4. Mišíková Hana /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
4. Szaboová Natália /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 12
10. Černáková Olívia /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
10. Sivulková Emma /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
10. Šatalová Soňa /MŠK KK Kežmarok/ - body: 8
13. Bello Izabela Alima /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
13. Holíková Nela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Agility dievčatá 6 ročné

1. Piačeková Sára /Karate klub ZOKU/ - body: 32
1. Piliarová Ela /Karate klub ZOKU/ - body: 32
3. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
3. Tabačková Terézia /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 24
5. Klempová Linda /Central karate klub Poprad/ - body: 20
6. Martonová Nelly /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 16
7. Bayerová Olívia /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
7. Zelmanová Alžbeta /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 12
9. Klempová Laura /Central karate klub Poprad/ - body: 8
9. Kortišová Karolína /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
9. Pišojová Adela /ŠK Real team Trenčín/ - body: 8
12. Blizmanová Alexandra /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
12. Jenčová Petra /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 4
12. Medveďová Paula /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 4
12. Panáková Diana /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
12. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Agility dievčatá 7 ročné

1. Hatalová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
1. Kretovičová Rita /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 24
1. Polakovičová Lucia /Karate Klub Detva/ - body: 24
1. Škorvánková Alžbeta /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 24
5. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 20
6. Ďuricová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 12
6. Frolová Viktória /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 12
6. Kortišová Sára /Karate Klub Detva/ - body: 12
9. Bajanová Denisa /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8
9. Dominika Vnuková /Šk karate Kachi/ - body: 8
9. Halecká Sofia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
9. Laciová Damiána /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
9. Malatincová Kristína /Karate Klub Detva/ - body: 8
9. Tesličková Tereza /Budokan Samaria/ - body: 8
9. Vrabcová Veronika /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 8
16. Horanská Tereza /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
16. Zajačková Ema /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4


Agility dievčatá 8 ročné

1. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 32
2. Grznárová Michelle /ŠK Real team Trenčín/ - body: 28
2. Krnáčová Natália /Karate Klub Detva/ - body: 28
4. Fialková Sofia /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 24
5. Švolíková Sára /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
6. Sláviková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
7. De Jong Kimi /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
7. Zeumerová Alexadra /Šk karate Kachi/ - body: 12
9. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
9. Kutláková Ema /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
9. Sekelská Alexandra Katarína /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
12. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
12. Hroncová Katarína /Karate Klub Detva/ - body: 4
12. Melicháreková Lenka /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
12. Tatiana Ľuptáková /Karate Klub Detva/ - body: 4
12. Vašíčková Viktória /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 4


Agility dievčatá 9 ročné

1. Štefaneková Sofia /ŠK Real team Trenčín/ - body: 36
2. Kadlecajová Viktória /ŠK Real team Trenčín/ - body: 32
3. Kucová Lea /Central karate klub Poprad/ - body: 24
4. Bajanová Alica /TJ Rapid Bratislava/ - body: 20
5. Královská Júlia /Union Košice/ - body: 12
5. Kučerová Radoslava /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 12
5. Smreková Vanesa /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
8. Blizmanová Denisa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 8
8. Bruothová Lea /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
8. Bytčanek Stella /TJ Sokol Žilina/ - body: 8
8. Fialková Sofia /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 8
8. Guzejová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
8. Klimentová Linda /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
8. Salaganičová Ingrid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
15. Čížová Claudia /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
15. Laciová Melánia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
15. Trungelová Senja /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 4


Agility dievčatá 10 ročné

1. Dianová Sára /Športová škola karate Prievidza/ - body: 36
2. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 32
3. Zacharová Ema /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 28
4. Škorvánková Hana /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
5. Dvorská Lucia /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 16
5. Mišejová Simona /Športová škola karate Prievidza/ - body: 16
5. Patai Stella /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 16
8. Gajdošíková Simona /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
8. Kováčová Viviana /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
10. Poláková Simona /KK TJ Strojár Malacky/ - body: 8
10. Velesová Deana /Športový klub Keido Košice/ - body: 8
12. Černáková Bibiana /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4
12. Lenka Jušková /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 4
12. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Agility dievčatá 11 ročné

1. Kantoráková Adela /Union Košice/ - body: 36
2. Kőtelesová Sarah Jessica /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 28
3. Ďurianová Jaroslava /Budokan Zvolen/ - body: 24
3. Šišková Ester /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 24
5. Bednarčíková Simona /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 20
5. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
7. Lišková Laura /Športová škola karate Prievidza/ - body: 16
7. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
9. Drugáčová Dajana Mária /MŠK KK Kežmarok/ - body: 8
9. Kromková Michaela /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 8
9. Priščáková Emma /Union Košice/ - body: 8
12. Gáborová Romana /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 4
12. Kvasnicová Nina /Šk karate Kachi/ - body: 4
12. Nová Lucia /Šk karate Kachi/ - body: 4


Agility chlapci 5 roční

1. Gendeš Juraj /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 24
1. Kalafút Nikolas /ŠK Real team Trenčín/ - body: 24
3. Cápay Leo /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 20
4. Beňo Rafael /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
4. Dzadik Nicolas /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
4. Hrnčárik Peter /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
4. Hrončok Denis /Športová škola karate Prievidza/ - body: 12
4. Kutlák Kamil /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
4. Laučik Patrik /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
4. Pitoňák Tomáš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 12
4. Zvalo Daniel /Šk karate Kachi/ - body: 12
12. Kán Matúš /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 8
12. Nosáľ Tomáš /Karate Klub Detva/ - body: 8
12. Priščák Alex /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
12. Štrus Marko Kristián /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 8
16. Didi Denis /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
16. Horváth Theo /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
16. Mizorjan Adam /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
16. Šenšel Jakub /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
16. Tóth Lukáš /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 4


Agility chlapci 6 roční

1. Konečný Alex /Športová škola karate Prievidza/ - body: 36
2. Beňo Viktor /ŠK Real team Trenčín/ - body: 28
3. Györi Radovan Michael /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
3. Vasilik Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
5. Borovička Roman /Športová škola karate Prievidza/ - body: 16
6. Koval David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
6. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
6. Mitrík Richard /Union Košice/ - body: 12
9. Baláž Richard /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
9. Doncs Eugen /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 8
9. Kazík Adam /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
9. Kutlák Kamil /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
9. Tóth Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 8
14. Bodnár Oliver /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
14. Daniel Jakub /Karate klub ZOKU/ - body: 4
14. Kič Michal /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 4


Agility chlapci 7 roční

1. Lamačka Matúš /ŠK Real team Trenčín/ - body: 24
1. Veterný Richard /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 24
3. Drahoš Šimon /Karate klub ZOKU/ - body: 20
3. Koval David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
3. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 20
3. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
7. Bello Alexander /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 16
8. Gendeš Dávid /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
8. Chovanec Daniel /Karate Klub Detva/ - body: 12
8. Kvasnica Martin /Šk karate Kachi/ - body: 12
8. Šenšel Šimon /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
12. Varchola Pavol /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 8
13. Chovanec Jakub /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
13. Kubáň Daniel /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
13. Šipkovský Jozef /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4
13. Škovran Oliver /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
13. Vajay Alex /Karate klub ZOKU/ - body: 4


Agility chlapci 8 roční

1. Zelina Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 36
2. Hudec Adam /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 28
2. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 28
4. Zelina Martin /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 24
5. Loch Tomáš /Športová škola karate Prievidza/ - body: 20
6. Antoš. Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
6. Halaška Adam /Športová škola karate Prievidza/ - body: 12
6. Olbert Patrik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
9. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 8
9. Horák Dominik /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
9. Preisser Luca /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
9. Šenšel Šimon /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
13. Bačovský Juraj /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
13. Novák Kevin /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
13. Zelman Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 9 roční

1. Marko Martin /Športový klub Keido Košice/ - body: 36
2. Cisár Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 28
3. Krivda Marek /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 20
3. Remeň Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
5. Dobiáš Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 16
6. Bayer Matúš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
6. Danilo Jakub Richard /Central karate klub Poprad/ - body: 12
8. Bibeň Dominik /Šk karate Kachi/ - body: 8
8. Dufala Lukáš /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
8. Hodgson Oliver /Union Košice/ - body: 8
8. Kosík Kristián /ŠK Real team Trenčín/ - body: 8
8. Marčišovský Matúš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 8
8. Muller Juraj /Šk karate Kachi/ - body: 8
14. Bartoš Viliam /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
14. Gruber Benjamín /Budokan Samaria/ - body: 4
14. Milata Dominik /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
14. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
14. Porjanda Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
14. Uhrík Maxim /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4


Agility chlapci 10 roční

1. Cunik Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 36
2. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice/ - body: 32
3. Hudák Matej /Športový klub Keido Košice/ - body: 24
3. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 24
3. Šuna Matej /Central karate klub Poprad/ - body: 24
6. Bukovič Norbert /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 16
7. Filip Denis /TJ Rapid Bratislava/ - body: 12
7. Pristáč Andrej /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
9. Duchovič Damián /Šk karate Kachi/ - body: 8
9. Mališ Filip /Karate Klub Detva/ - body: 8
11. Koštial Peter /Karate Klub Detva/ - body: 4
11. Kováč Simon /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 4
11. Mašlej Martin /Karate Klub Detva/ - body: 4
11. Sáraz Martin /Šk karate Kachi/ - body: 4
11. Studený Patrik /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4


Agility chlapci 11 roční

1. Marko Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 36
2. Linhart Leo /Športový klub Keido Košice/ - body: 28
2. Mrovčák Peter /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 28
4. Antoš Vojtech /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
4. Šenšel Filip /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
6. Kocian Matej /Športová škola karate Prievidza/ - body: 12
6. Krafčík Adam /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
6. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
9. Malatinec Patrik /Karate Klub Detva/ - body: 8
9. Smoroň Jakub /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
11. Duda Matúš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 4
11. Hyben Hugo /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 4
11. Kodaj Simon /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
11. Laučík Slavomír /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
11. Mácha Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
11. Žuffa Matej /Budokan Zvolen/ - body: 4


Kata dievčatá 5 rokov

1. Ševčíková Natália /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 36
2. De Jong Kiara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
2. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 16
4. Bello Izabela Alima /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
4. Milatová Linda /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
4. Mišíková Hana /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4


Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky

1. Bajanová Denisa /TJ Rapid Bratislava/ - body: 24
1. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 24
3. Dominika Vnuková /Šk karate Kachi/ - body: 18
4. Klempová Linda /Central karate klub Poprad/ - body: 10
5. Kortišová Karolína /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 6
5. Kretovičová Rita /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
7. Horanská Tereza /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
7. Klempová Laura /Central karate klub Poprad/ - body: 4
7. Knížatová Ester /Šk karate Kachi/ - body: 4
7. Tabačková Terézia /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
11. Gaburová Veronika /Karate klub Trstená/ - body: 2
11. Halecká Sofia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kata dievčatá 6-7 rokov pokročilé

1. Škorvánková Alžbeta /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 32
2. Hóková Patrícia /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 24
3. Zajačková Ema /ŠK Real team Trenčín/ - body: 8
4. Bayerová Olívia /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
4. Vrabcová Veronika /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
4. Wenderlová Miriam /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 4
7. Bežáková Alena /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 2


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky

1. Borisová Vanesa /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 24
1. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 24
3. Grznárová Michelle /ŠK Real team Trenčín/ - body: 22
4. Zeumerová Alexadra /Šk karate Kachi/ - body: 10
5. Koníková Hanka /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8
6. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
7. Bruothová Lea /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
7. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
7. Pavlíková Laura /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
7. Podolanová Tamara /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
7. Salaganičová Ingrid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
7. Szigetiová Flóra /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2
7. Švolíková Sára /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
7. Vargová Linda Bettina /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé

1. Štefaneková Sofia /ŠK Real team Trenčín/ - body: 36
2. Fialková Sofia /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 16
3. Malchová Karin /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 14
4. Jeseničová Nina /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 10
4. Predanocy Linda /ŠK Real team Trenčín/ - body: 10
6. Trungelová Senja /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 6
7. Klimačková Eva /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
7. Melicháreková Lenka /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
9. Hlavačková Lucia /Hanko kai karate klub Senica, o.z./ - body: 2
9. Horanská Elena /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
9. Kadlecajová Viktória /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
9. Repková Juliana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky

1. Patai Stella /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 36
2. Sklenková Lucia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 20
3. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
4. Kőtelesová Sarah Jessica /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
4. Ozsvaldová Lea /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
6. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
7. Čierna Lucia /Hanko kai karate klub Senica, o.z./ - body: 2
7. Dvorská Lucia /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
7. Jaššová Amália Anna /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
7. Luptáková Natália Lea /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 2
7. Ninčáková Miroslava /Športový klub Keido Košice/ - body: 2
7. Palková Kristína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
7. Podolanová Tereza /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
7. Rajtíková Timea /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé

1. Šišková Ester /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 28
2. Lišková Laura /Športová škola karate Prievidza/ - body: 16
3. Dianová Sára /Športová škola karate Prievidza/ - body: 14
4. Kvasnicová Nina /Šk karate Kachi/ - body: 12
5. Ďurianová Jaroslava /Budokan Zvolen/ - body: 10
6. Mišejová Simona /Športová škola karate Prievidza/ - body: 8
7. Gamová Nataša /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
7. Kňazovčíková Nina /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
9. Adame Lenka /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
9. Bezáková Mária Magdaléna /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
9. Erdélyiová Nina /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2
9. Hrubcová Klára /Karate klub Trstená/ - body: 2
9. Korčoková Petra /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
9. Polónyová Bianka /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2


Kata chlapci 5 rokov

1. Gendeš Juraj /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
1. Kalafút Nikolas /ŠK Real team Trenčín/ - body: 20
3. Horváth Theo /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
4. Beňo Rafael /ŠK Real team Trenčín/ - body: 8
4. Cápay Leo /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 8
4. Didi Denis /ŠK Real team Trenčín/ - body: 8
4. Hrnčárik Peter /ŠK Real team Trenčín/ - body: 8
4. Mesároš Matej /Šk karate Kachi/ - body: 8


Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci

1. Konečný Alex /Športová škola karate Prievidza/ - body: 36
2. Kostolný Karol /Karate klub Liptovský Mikuláš/ - body: 16
3. Kvasnica Martin /Šk karate Kachi/ - body: 12
4. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 10
5. Chovanec Jakub /Športová škola karate Prievidza/ - body: 8
6. Doncs Eugen /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 6
6. Vasilik Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
8. Foltín Milan /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 2
8. Györi Radovan Michael /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Hluško Filip /Budokan Samaria/ - body: 2
8. Koval David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
8. Pirčák René /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
8. Sitár Richard /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 2
8. Šipkovský Jozef /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí

1. Gendeš Dávid /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 24
2. Hyben Benjamín /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 14
3. Beňo Viktor /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
3. Lamačka Matúš /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
5. Horňák Gregor /Hanko kai karate klub Senica, o.z./ - body: 8
5. Huang Victor /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
7. Derka Andrej /Hanko kai karate klub Senica, o.z./ - body: 4
7. Koval David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
9. Bodnár Oliver /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 2


Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci

1. Urgošík Šimon /Športová škola karate Prievidza/ - body: 28
2. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
3. Loch Tomáš /Športová škola karate Prievidza/ - body: 14
4. Fitos Ádám /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 12
5. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 6
5. Nedoroščík Daniel /Central karate klub Poprad/ - body: 6
7. Remeň Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
8. Antoš. Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
8. Džobák Richard /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
8. Krajňák Matej /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
8. Kromka Nikolas /Central karate klub Poprad/ - body: 2
8. Olbert Patrik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
8. Tabaček Jakub /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 2
8. Uhrík Maxim /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí

1. Muller Juraj /Šk karate Kachi/ - body: 36
2. Dobiáš Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 24
3. Kosík Kristián /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
3. Zelina Martin /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
5. Bolla Patrik /Šk karate Kachi/ - body: 4
5. Kostelný Lukáš /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
5. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 4
8. Gruber Benjamín /Budokan Samaria/ - body: 2
8. Horák Dominik /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
8. Jesenič Peter /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 2
8. Marko Martin /Športový klub Keido Košice/ - body: 2
8. Porjanda Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci

1. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice/ - body: 24
2. Glasnák Martin /SEIGOKAN PIEŠŤANY/ - body: 20
3. Mančík Bruno /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 16
4. Hudák Matej /Športový klub Keido Košice/ - body: 12
4. Židov Jakub /Športový klub Keido Košice/ - body: 12
6. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
7. Koreň Štefan /Karate Klub Revúca/ - body: 4
7. Stříž Martin /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 4
7. Šuna Matej /Central karate klub Poprad/ - body: 4
10. Čonka Martin /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
10. Studený Patrik /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
10. Zakarovský Dávid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí

1. Sečkár Šimon /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 22
2. Dávid Matúš /Šk karate Kachi/ - body: 20
3. Filip Denis /TJ Rapid Bratislava/ - body: 18
4. Bielik Matúš /Šk karate Kachi/ - body: 12
5. Majcher Adam /Šk karate Kachi/ - body: 6
6. Bohunický Lukáš /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
6. Hyben Hugo /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 4
6. Kocian Matej /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
6. Mikulec Martin /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
6. Piatnička Daniel /Šk karate Kachi/ - body: 4
11. Chalupčík Samuel /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
11. Kodaj Simon /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
11. Marko Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
11. Sáraz Martin /Šk karate Kachi/ - body: 2
11. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg

1. Klempová Laura /Central karate klub Poprad/ - body: 28
2. Jenčová Petra /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 24
3. Chrastinová Klára /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
3. Zajačková Ema /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
5. Bežáková Alena /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 4


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg

1. Klempová Linda /Central karate klub Poprad/ - body: 24
2. Halecká Sofia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 22
3. Ševčíková Natália /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 16
4. Bajanová Denisa /TJ Rapid Bratislava/ - body: 12
5. Dominika Vnuková /Šk karate Kachi/ - body: 10
6. Laciová Damiána /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
6. Martonová Nelly /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 4
8. Pišojová Adela /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 28kg

1. Hóková Patrícia /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 36
2. Ilavská Kristína /FARMEX Nitra/ - body: 20
3. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 12
3. Polakovičová Lucia /Karate Klub Detva/ - body: 12
5. Zelmanová Alžbeta /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 8
6. Hubinská Linda /FARMEX Nitra/ - body: 2
6. Kretovičová Rita /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg

1. Škorvánková Alžbeta /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 24
2. Hatalová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
3. Ďurianová Nikol /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 12
3. Polakovičová Lucia /Karate Klub Detva/ - body: 12
5. Tesličková Tereza /Budokan Samaria/ - body: 10
6. Horanská Tereza /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
7. Čonková Zorislava /Union Košice/ - body: 4
7. Kočišová Katarína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
7. Kortišová Sára /Karate Klub Detva/ - body: 4
10. Malatincová Kristína /Karate Klub Detva/ - body: 2
10. Vaľková Adela /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky

1. Borisová Vanesa /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 24
2. Vašíčková Viktória /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 20
3. Bajanová Alica /TJ Rapid Bratislava/ - body: 12
3. Zeumerová Alexadra /Šk karate Kachi/ - body: 12
5. Kucová Lea /Central karate klub Poprad/ - body: 8
6. Klimentová Linda /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 6
7. Grznárová Michelle /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
7. Kuciaková Sára /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
9. Chudá Alexandra /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
9. Ondrkálová Vanesa /Karate klub MUGEN Nemšová/ - body: 2
9. Vrabcová Veronika /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé

1. Blizmanová Denisa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 36
2. Melicháreková Lenka /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
2. Vrabcová Veronika /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 12
4. Boboková Zoja /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 10
5. Krnáčová Natália /Karate Klub Detva/ - body: 8
6. Jarošová Nina /Šk karate Kachi/ - body: 4
6. Repková Juliana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
6. Smreková Vanesa /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
9. Kuricová Ema /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky

1. Koníková Hanka /TJ Rapid Bratislava/ - body: 32
2. Kučerová Radoslava /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 20
3. Salaganičová Ingrid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 18
4. Bruothová Lea /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
4. Domoráková Nina /FARMEX Nitra/ - body: 8
6. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
6. Vršanská Natália /FARMEX Nitra/ - body: 4
8. Čonková Dorotea /Union Košice/ - body: 2
8. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé

1. Malchová Karin /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 32
2. Jeseničová Nina /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 20
3. Bytčanek Stella /TJ Sokol Žilina/ - body: 16
4. Královská Júlia /Union Košice/ - body: 12
5. Švolíková Sára /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 6


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg začiatočníčky

1. Kurucz Erika Réka /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 32
2. Chrastinova Petra /ŠK Real team Trenčín/ - body: 24
3. Laciová Melánia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 12
4. Kleinová Karin /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 8
4. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
6. Sekelská Alexandra Katarína /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
7. Tesáková Lea /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg pokročilé

1. Sekelská Alexandra Katarína /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
2. Tatiana Ľuptáková /Karate Klub Detva/ - body: 20
3. Klimačková Eva /ŠK Real team Trenčín/ - body: 16
4. Královská Júlia /Union Košice/ - body: 12
5. Miklášová Daniela /ŠK Real team Trenčín/ - body: 8


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočníčky

1. Vargová Linda Bettina /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 32
2. Szigetiová Flóra /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 24
3. Hocková Daniela /Central karate klub Poprad/ - body: 8
4. Biľová Barbora /Športový klub Keido Košice/ - body: 4


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokročilé

1. Čela Ariana Nikoleta /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Horanská Elena /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 20
3. Budzáková Emma /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
4. Babilia Svetlana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
5. Guzejová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
5. Jendrušáková Nina /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 4
5. Majkutová Margaréta /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
5. Rigó Rebecca /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg začiatočníčky

1. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Gáborová Romana /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 8


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg pokročilé

1. Korčoková Petra /TJ Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 20
3. Špániková Nina /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
4. Mišovýchová Zuzana /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 10
5. Kantoráková Adela /Union Košice/ - body: 8
5. Niková Alica /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 8
5. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg začiatočníčky

1. Lorenčíková Lucia /Karate klub Liptovský Mikuláš/ - body: 28
2. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
3. Kőtelesová Sarah Jessica /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
4. Laciová Melánia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
4. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
4. Somorovská Tamara /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8
7. Sklenková Lucia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pokročilé

1. Kvasnicová Nina /Šk karate Kachi/ - body: 28
2. Slivková Juliette /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 24
3. Černáková Bibiana /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 16
4. Málková Lea /Spartak Myjava/ - body: 8
4. Zacharová Ema /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 8
6. Medveďová Viktória /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 6
7. Holubová Zuzana /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
7. Kalamárová Alexandra /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
7. Šnírerová Simona /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
7. Urbánková Diana /Šk karate Kachi/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg začiatočníčky

1. Luptáková Natália Lea /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 20
2. Broďaniová Viktória /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 16
2. Jaššová Amália Anna /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 16
4. Holubová Zuzana /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
5. Dvorská Lucia /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 10
6. Drugáčová Dajana Mária /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
6. Kaliská Nina /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 4
8. Györiová Sofia Hyacinta /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Jakubová Radka /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pokročilé

1. Polónyová Bianka /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 36
2. Smižanská Zina /TJ Rapid Bratislava/ - body: 18
3. Glatzová Barbora /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 8
3. Kučerová Timea /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
3. Ohraďanová Mária /Karate klub Liptovský Mikuláš/ - body: 8
6. Mišová Michaela /KK OSA obč.zdr.Bratislava/ - body: 6
7. Biela Alexandra /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4
7. Lišková Laura /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
7. Mišejová Simona /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
10. Čela Ariana Nikoleta /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
10. Vážanová Terézia /Karate Klub Kanianka/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky

1. Ozsvaldová Lea /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 28
2. Rajtíková Timea /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 24
3. Podolanová Tereza /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
4. Palková Kristína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
4. Pavelová Alica /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 8
6. Patai Stella /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 6
7. Balažová Veronika /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 2
7. Hajdúčiková Lucia /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 2
7. Sprlakova Lucia /Karate klub Trstená/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé

1. Hóková Ella /FARMEX Nitra/ - body: 28
2. Váczy Anna /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 14
3. Gahírová Ivana /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 12
4. Buchtová Stefania /Spartak Myjava/ - body: 8
4. Lakatošová Erika /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 8
4. Nová Lucia /Šk karate Kachi/ - body: 8
4. Pápayová Natália /FARMEX Nitra/ - body: 8
8. Erdélyiová Nina /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 6
9. Priščáková Emma /Union Košice/ - body: 4
9. Škorvánková Hana /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
9. Šofráneková Alexandra /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
12. Švihoríková Karolína /Šk karate Kachi/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg

1. Pavlovič Mário /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 24
2. Kotek Dominik /Karate klub ZOKU/ - body: 18
3. Borovička Roman /Športová škola karate Prievidza/ - body: 16
4. Farkaš Samuel /Union Košice/ - body: 12
5. Titka Peter /Športová škola karate Prievidza/ - body: 8
6. Škovran Oliver /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 6
7. Beňo Viktor /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
7. Bodnár Oliver /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
9. Cunik Yakob /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
9. Ferencak Jakub /KK OSA obč.zdr.Bratislava/ - body: 2
9. Grolmus Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
9. Györi Radovan Michael /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
9. Kapusta Nikolas /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
9. Kratochvíl Kay /FARMEX Nitra/ - body: 2
9. Malcho Dominik /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 2
9. Sihelník Ján /KK OSA obč.zdr.Bratislava/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg

1. Konečný Alex /Športová škola karate Prievidza/ - body: 24
2. Kvasnica Martin /Šk karate Kachi/ - body: 20
3. Koval David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
4. Kubáň Daniel /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 10
4. Žabka Oliver /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 10
6. Bello Alexander /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 6
6. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 6
6. Veterný Richard /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 6
9. Malcho Lukáš /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 4
10. Drahoš Šimon /Karate klub ZOKU/ - body: 2
10. Gašpar Martin /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
10. Rybanský Daniel /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
10. Šalko Aurel /Karate Klub Detva/ - body: 2
10. Varchola Pavol /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg

1. Kuťka Matias /FARMEX Nitra/ - body: 36
2. Huang Victor /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 14
3. Lamačka Matúš /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
4. Chrenko Samuel /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 10
5. Eckhardt Adrián /FARMEX Nitra/ - body: 8
5. Hyben Benjamín /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 8
7. Foltín Milan /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 4
8. Eliáš Matúš /Šk karate Kachi/ - body: 2
8. Chovanec Daniel /Karate Klub Detva/ - body: 2
8. Priščák Alex /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
8. Tapfer Andrej /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg

1. Vasilik Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
2. Chovanec Daniel /Karate Klub Detva/ - body: 12
3. Mitrík Richard /Union Košice/ - body: 8
4. Hluško Filip /Budokan Samaria/ - body: 4
4. Mikulaj Štefan /Budokan Samaria/ - body: 4
4. Polák Dominik /FARMEX Nitra/ - body: 4
7. Lotharides Alexander /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 2
7. Sitár Richard /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci

1. Olbert Patrik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
2. Cséfalvay Pavol /SEIGOKAN PIEŠŤANY/ - body: 20
3. Krempaský Martin /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 14
4. Cséfalvay Peter /SEIGOKAN PIEŠŤANY/ - body: 12
5. Novák Kevin /MŠK KK Kežmarok/ - body: 8
5. Uhrík Maxim /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
7. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 2
7. Ivanič Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 2
7. Plichta Bruno /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
7. Sihelník Matej /KK OSA obč.zdr.Bratislava/ - body: 2
7. Surovčík Matúš /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 2
7. Žuffa Lukáš /Budokan Zvolen/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg pokročilí

1. Bartoš Viliam /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 36
2. Gašpar Miroslav /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 24
3. Cisár Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
4. Bako Maxim /Šk karate Kachi/ - body: 8
5. Eliáš Ondrej /Spartak Myjava/ - body: 4


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci

1. Krivda Marek /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 36
2. Laci Manuel /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 16
2. Lajstrík Jakub /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 16
4. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
5. Sukop Gregor /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 6
6. Dudadík Adam /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
6. Loch Tomáš /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
8. Bačovský Juraj /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Boris Marko /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 2
8. Gašpar Dominik /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
8. Helma Michal /FARMEX Nitra/ - body: 2
8. Kubaška Matúš /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
8. Leon Gyurik /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
8. Nedoroščík Daniel /Central karate klub Poprad/ - body: 2
8. Rešovský Daniel /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 2
8. Uhrík Maxim /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí

1. Marko Martin /Športový klub Keido Košice/ - body: 18
2. Ivančík Oliver /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 16
2. Petráš Roland /Spartak Myjava/ - body: 16
4. Halaška Adam /Športová škola karate Prievidza/ - body: 12
4. Pechota Jakub /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 12
6. Eliáš Ondrej /Spartak Myjava/ - body: 8
7. Hamza Radim /Šk karate Kachi/ - body: 4
7. Kurčina Erik /Karate Klub Dolný Kubín/ - body: 4
7. Matulík Lukáš /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
10. Buša Tomáš /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
10. Jesenič Peter /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 2
10. Preisser Luca /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
10. Zelina Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci

1. Krajňák Matej /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 28
2. Lehotský Gregor /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 20
3. Antoš. Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 16
4. Langa Jozef /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 10
4. Mojžiš Ivan /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 10
6. Váczy Peter /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 8
7. Farkaš Andrej /Central karate klub Poprad/ - body: 4
8. Ďurian Dávid /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
8. Fitos Ádám /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2
8. Remeň Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Šafár Samuel /Šk karate Kachi/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí

1. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 32
2. Porjanda Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 20
3. Broďani Alexander /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 10
3. Gočík Tomáš /Union Košice/ - body: 10
5. Pecen Štefan /Spartak Myjava/ - body: 8
6. Michálek Jakub /Spartak Myjava/ - body: 6
7. Horák Dominik /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
7. Lipták Matej /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
7. Zríni Samuel /Spartak Myjava/ - body: 4


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci

1. Dufala Lukáš /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 32
2. Hodgson Oliver /Union Košice/ - body: 14
3. Chymo Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
4. Hnyk Ronald /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
4. Vaľko Filip /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
6. Beňo Urban /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 6
6. Tabáček Jakub /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 6
8. Fabian Maroš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
8. Fábry Thomas Martin /FARMEX Nitra/ - body: 4
8. Marčišovský Matúš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
8. Polakovič Peter /Karate Klub Detva/ - body: 4
12. Pavčo Lukáš /Karate tím NALÍ Budmerice/ - body: 2
12. Uhrík Mathias /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí

1. Kostelný Lukáš /ŠK Real team Trenčín/ - body: 28
2. Turaz Lenny /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 12
3. Dobiáš Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 10
4. Felber Samuel /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Chovanec Martin /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 8
4. Chovanec Martin /Karate Klub Detva/ - body: 8
4. Chymo Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
8. Gruber Benjamín /Budokan Samaria/ - body: 4
9. Bolla Patrik /Šk karate Kachi/ - body: 2
9. Hajurka Ján /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci

1. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice/ - body: 28
1. Suchý Filip /SEIGOKAN PIEŠŤANY/ - body: 28
3. Vrabec Matej /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 12
4. Krajňák Adam /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
4. Šuna Matej /Central karate klub Poprad/ - body: 8
6. Leon Gyurik /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí

1. Filip Denis /TJ Rapid Bratislava/ - body: 32
2. Mališ Filip /Karate Klub Detva/ - body: 20
3. Mesároš Jakub /Karate Klub Detva/ - body: 16
4. Mečír Lukas /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 14
5. Mikulec Martin /Športová škola karate Prievidza/ - body: 6
6. Majcher Adam /Šk karate Kachi/ - body: 4
6. Marko Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
8. Havlík Ľubomír /Spartak Myjava/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci

1. Vajdák Martin /Karate klub Liptovský Mikuláš/ - body: 26
2. Gazdík Šimon /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 16
2. Hudák Matej /Športový klub Keido Košice/ - body: 16
4. Milata Dominik /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 12
5. Fabian Matúš /Union Košice/ - body: 8
5. Mančík Bruno /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 8
7. Kašprišin Marko /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
8. Ivan Valentín /Union Košice/ - body: 2
8. Kaliský David /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 2
8. Koreň Štefan /Karate Klub Revúca/ - body: 2
8. Mihalícek Maroš /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
8. Sitár Jakub /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
8. Žuffa Matej /Budokan Zvolen/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí

1. Zaťko Michal /Športová škola karate Prievidza/ - body: 24
2. Cunik Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 20
3. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 14
4. Papp Zoltán /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 10
4. Sáraz Martin /Šk karate Kachi/ - body: 10
6. Krajčovic Lukas /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 6
7. Duchovič Damián /Šk karate Kachi/ - body: 4
7. Mrovčák Peter /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
9. Bízik Lukáš /FARMEX Nitra/ - body: 2
9. Bukovič Norbert /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
9. Duda Matúš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 2
9. Godár Adam /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 2
9. Hlavačka Samuel /Šk karate Kachi/ - body: 2
9. Koštial Peter /Karate Klub Detva/ - body: 2
9. Majba Jakub /Šk karate Kachi/ - body: 2
9. Mečír Samuel /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci

1. Mašlej Martin /Karate Klub Detva/ - body: 24
1. Pristáč Andrej /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
1. Stříž Martin /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 24
4. Židov Jakub /Športový klub Keido Košice/ - body: 10
5. Zakarovský Dávid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
6. Domin Kristián /Karate klub Trstená/ - body: 2
6. Mančík Bruno /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí

1. Sečkár Šimon /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 32
2. Bohunický Lukáš /TJ Rapid Bratislava/ - body: 12
2. Kocian Matej /Športová škola karate Prievidza/ - body: 12
4. Chudík Filip /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 8
4. Kulíšek Adam /Spartak Myjava/ - body: 8
4. Vavro Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 8
7. Linhart Leo /Športový klub Keido Košice/ - body: 4
7. Mácha Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
7. Turaz Lenny /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 4
10. Horaček Peter /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 2
10. Marko Šimon /Karate Klub Detva/ - body: 2
10. Mercek Adam /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
10. Stolárik Stanislav /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci

1. Petrovič Lukáš /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 32
2. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
3. Počarovský Róbert /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Boros Richard /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
4. Labuda Jakub /TJ Sokol Žilina/ - body: 4
4. Mokoš Adrián /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
4. Nogel Robert /KK OSA obč.zdr.Bratislava/ - body: 4
4. Žitný Matej /FARMEX Nitra/ - body: 4
9. Katrenič Dávid Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
9. Merašický Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
9. Schönwiesner Adam /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
9. Šlosár Gabriel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí

1. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Mojzeš Dávid /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 20
3. Kováč Simon /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 12
3. Mácha Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 12
5. Vasilík Viliam Jozef /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
6. Antoš Vojtech /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
6. Geršic Roman /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 4
6. Krajan Teo /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
6. Králik Tomáš /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
10. Bohunický Lukáš /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
10. Drajna Andrej /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
10. Kukuľa Andrej /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
10. Ondrašina Peter /ŠKP Čadca/ - body: 2
10. Pálfy Samuel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
10. Radoš Ľubomír /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
10. Roháľ Ján /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
10. Šenšel Filip /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
10. Širgel Adam /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 2