SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV - 1. kolo - 02.04.2022

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 21 11 19 51
2. Karate klub KUMADE Topoľčany 12 8 14 34
3. FARMEX Nitra 9 3 9 21
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 8 4 10 22
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 7 7 20
6. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 5 5 5 15
7. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 4 10 17 31
8. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 4 6 0 10
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 4 4 1 9
10. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 3 2 2 7
11. Karate klub MUGEN 3 2 1 6
12. Mestský športový klub Kežmarok 3 1 1 5
13. Shotokan karate Košice 2 3 5 10
14. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 2 3 7
15. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 1 3 6
16. 1. Karate Club Pezinok 1 2 0 3
17. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 1 2 4
18. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 1 1 3
19. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 1 1 3
20. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 1 0 0 1
21. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 0 1
22. Seigokan 1 0 0 1
23. Karate Klub IMPERIUM Nitra 1 0 0 1
24. Športový klub karate SEIWA 0 4 2 6
25. KARATE KLUB ZOKU 0 3 2 5
26. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 8 10
27. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 3 5
28. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 3 5
29. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 2 1 3
30. Karate klub Detva 0 2 0 2
31. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 5 6
32. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 1 2 3
33. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 1 0 1
34. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 0 1
35. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 1 0 1
36. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 2 2
37. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 2 2
38. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 2 2
39. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
40. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
41. Karate klub Zvolen 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 6 2 6 14
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 1 5 12
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 4 2 9 15
4. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 3 6 12
5. Karate klub MUGEN 3 2 1 6
6. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 3 1 2 6
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 2 4 8
8. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 1 1 4
9. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 3 2 6
10. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 1 3 0 4
11. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 2 3 6
12. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 1 4 6
13. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 1 2 4
14. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 1 0 2
15. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 0 1 2
16. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 0 1
17. Karate Klub IMPERIUM Nitra 1 0 0 1
18. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 1 0 0 1
19. Seigokan 1 0 0 1
20. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 1 3
21. KARATE KLUB ZOKU 0 2 1 3
22. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 3 4
23. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 1 2 3
24. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 2 3
25. Shotokan karate Košice 0 1 2 3
26. Športový klub karate SEIWA 0 1 1 2
27. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 1 2
28. Mestský športový klub Kežmarok 0 1 1 2
29. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 1 0 1
30. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 0 1
31. Karate klub Detva 0 1 0 1
32. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 1 0 1
33. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 2 2
34. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 0 1 1
35. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
36. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 1 1
37. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
38. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
39. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 0 0
40. Karate klub Zvolen 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 63 22 19 104
2. Karate klub KUMADE Topoľčany 36 16 14 66
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 12 20 17 49
4. FARMEX Nitra 27 6 9 42
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 24 8 10 42
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 18 14 7 39
7. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 15 10 5 30
8. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 12 12 0 24
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 12 8 1 21
10. Shotokan karate Košice 6 6 5 17
11. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 9 4 2 15
12. Karate klub MUGEN 9 4 1 14
13. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 4 3 13
14. Mestský športový klub Kežmarok 9 2 1 12
15. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 4 8 12
16. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 2 3 11
17. Športový klub karate SEIWA 0 8 2 10
18. KARATE KLUB ZOKU 0 6 2 8
19. 1. Karate Club Pezinok 3 4 0 7
20. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 2 2 7
21. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 4 3 7
22. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 4 3 7
23. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 5 7
24. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 2 1 6
25. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 2 1 6
26. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 4 1 5
27. Karate klub Detva 0 4 0 4
28. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 2 4
29. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 0 3
30. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 3 0 0 3
31. Karate Klub IMPERIUM Nitra 3 0 0 3
32. Seigokan 3 0 0 3
33. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 2 0 2
34. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 0 2
35. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 2 0 2
36. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 2 2
37. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 2 2
38. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 2 2
39. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
40. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
41. Karate klub Zvolen 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. FARMEX Nitra 18 4 6 28
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 18 2 5 25
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 12 4 9 25
4. Karate klub KUMADE Topoľčany 9 6 6 21
5. Karate klub MUGEN 9 4 1 14
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 4 4 14
7. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 9 2 2 13
8. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 6 2 11
9. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 4 3 10
10. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 2 1 9
11. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 3 6 0 9
12. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 2 4 9
13. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 2 2 7
14. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 2 0 5
15. KARATE KLUB ZOKU 0 4 1 5
16. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 4 1 5
17. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 3 5
18. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 0 1 4
19. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 2 4
20. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 2 4
21. Shotokan karate Košice 0 2 2 4
22. Karate Klub IMPERIUM Nitra 3 0 0 3
23. Seigokan 3 0 0 3
24. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 0 3
25. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 3 0 0 3
26. Mestský športový klub Kežmarok 0 2 1 3
27. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 1 3
28. Športový klub karate SEIWA 0 2 1 3
29. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 2 0 2
30. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 0 2
31. Karate klub Detva 0 2 0 2
32. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 2 0 2
33. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 2 2
34. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 0 1 1
35. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
36. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 1 1
37. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
38. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
39. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 0 0
40. Karate klub Zvolen 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV - 1. kolo - 02.04.2022
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo - 08.05.2022



Agility dievčatá 5 ročné

1. Oblog Eva /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Patková Nina /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
3. Juríková Zoja /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
3. Kesely Lilly /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
3. Sorokáčová Dorota /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
6. Grmanová Amália /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
6. Klemanová Timea /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
6. Moravčíková Nataša /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
9. Bližniaková Julia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
9. Cikraiová Hana /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 4


Agility dievčatá 6 ročné

1. Bugáňová Ela /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
1. Králová Nina /FARMEX Nitra/ - body: 24
3. Kereková Laura /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
4. Farmadínová Karolína /FARMEX Nitra/ - body: 12
4. Hatalová Aneta /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
4. Horváthová Klára /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
7. Hurayová Laura /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
7. Pavlíková Vaiva /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
7. Šelapugina Natalia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
7. Tóthová Sarah /FARMEX Nitra/ - body: 8
11. Ližičárová Nina /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
11. Majchráková Laura /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 7 ročné

1. Hlaváčiková Sofia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
1. Zezulová Izabela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
3. Čuláková Carolína /FARMEX Nitra/ - body: 12
3. Husárová Hana /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
3. Pacek Uliana /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
3. Žilavá Veronika /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
7. Holecová Matilda /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
7. Hriňová Sofia /Karate klub Detva/ - body: 8
7. Šoltésová Mária /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
7. Švecová Liliana /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 8
11. Filáčková Alica /Suchánkovej karate škola/ - body: 4
11. Lehotská Alica /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
11. Manová Miriama /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
11. Mešková Linda /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
11. Mikitová Ema /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
11. Nevláčilová Ella /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 8 ročné

1. Kováčová Nikoleta /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
2. Bubelková Elvíra /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
2. Kysucká Katarína /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
2. Oslovičová Eva /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
2. Paulíková Karolína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
2. Repková Rebeka /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Viznerová Dorotka /1. Karate Club Pezinok/ - body: 12
8. Pištová Sofia /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 8
8. Ronďošová Ela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
8. Uriková Mia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
8. Ursínyová Linda /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
8. Valentovičová Linda /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
13. Beľová Viktória /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
13. Bindzarová Emma /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
13. Czinegová Natália /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 4
13. Husárová Hana /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4


Agility dievčatá 9 ročné

1. Uharčeková Adela /FARMEX Nitra/ - body: 24
2. Dujavová Michaela /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 20
3. Furdui Anna /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
3. Lenčeš Lily /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
3. Mcdermott Scarlet /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
6. Fabianová Nina /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 8
6. Mokošová Dominika /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
6. Mošková Tamara /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
6. Póšová Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
6. Šoltésová Stela /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
11. Bystrická Stela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
11. Ďuricová Adriana /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
11. Ďurišová Šarlota /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
11. Fraňová Nela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
11. Jakubíková Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
11. Ševčíková Lea /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 10 ročné

1. Bírová Emma /FARMEX Nitra/ - body: 24
1. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 24
3. Slezáková Sandra /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 20
4. Horváthová Monika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
5. Mrugová Bianka /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
5. Šatalová Soňa /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
7. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
7. Palušová Ema /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
7. Tulíková Dajana /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
10. Duračinská Vivien /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
10. Jánošíková Barbora /Suchánkovej karate škola/ - body: 4
10. Korinková Tatiana /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 11 ročné

1. Okoličányová Rebeka /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
1. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
3. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
3. Turoczyová Petra /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
5. Belanová Anna /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
5. Kopytko Anastasia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
7. Džačovská Diana /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 8
7. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
9. Buchová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
9. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
9. Šelapugina Uljana /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
9. Ševčíková Viktória /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 4


Agility chlapci 5 roční

1. Švec Andrej /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 24
2. Ilavský Ondrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
3. Kesely Nicolas /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
3. Oravec Tomáš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
3. Šepeš Filip /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
3. Tóth Timon /FARMEX Nitra/ - body: 12
3. Valent Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
8. Halmo Karol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
8. Majer Maxim /ŠK Dukla Banská Bystrica o.z./ - body: 8
8. Rešetár Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
8. Trenčanský Jakub /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
12. Brečka Boris /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
12. Budaj Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Agility chlapci 6 roční

1. Kolej Marko /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
2. Eliáš Oliver /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
2. Lehocký Hugo /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
2. Savara Filip /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Valent Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
6. Gerda Christian /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
6. Laboš Marcel /FARMEX Nitra/ - body: 8
6. Macus Filip /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 8
6. Nepšinský Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
6. Tyko Dávid /1. Karate Club Pezinok/ - body: 8
6. Vasko Max /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 8
12. Havlík Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
12. Jarábek Jakub /FARMEX Nitra/ - body: 4
12. Kalianko Alexander /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
12. Maršala Matej /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
12. Savara Samuel /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
12. Šiška Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Agility chlapci 7 roční

1. Macko Lukáš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Fabo Adam /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
3. Oravec Fedor /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 16
4. Bellasina Damien Erminio /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
4. Grendár Viktor /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
4. Pacek Kiril /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
4. Turčaník Matej /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 12
8. Coulton Shaw Tobias /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
8. Chudík Adam /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
8. Vasko Max /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 8
11. Costas Masaryk Luca /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
11. Karvay Marian /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
11. Molnár Viktor /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4


Agility chlapci 8 roční

1. Chovanec Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 20
1. Macejko Martin /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 20
3. Benedikovič Dominik /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 12
3. Božoň Jaroslav /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 12
3. Gallo Mário /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
3. Halás Martin /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
3. Palka Patrik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
8. Doncs Viktor /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
8. Fingerland Alex /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
8. Lehotský Liam /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
8. Sulan Matúš /1. Karate Club Pezinok/ - body: 8
12. Gyulaffy Jozef /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
12. Mravec Filip /Karate klub Detva/ - body: 4
12. Špilda Tibor /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 9 roční

1. Novák René /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 24
2. Aschengeschvantner Miroslav /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Dudko Yuriy /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
2. Gallo Mário /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
2. Rumanovský Lukáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
6. Bugáň Leo /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
6. Gruner Oliver /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
6. Kulík Matúš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
6. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
6. Surovka Sebastian /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
6. Valent Theodor /Športový klub karate SEIWA/ - body: 8
12. Božoň Jaroslav /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
12. Ďurdík Patrik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
12. Hulina Matej /Karate klub Detva/ - body: 4
12. Maňúr Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
12. Poliak Lukáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
12. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Agility chlapci 10 roční

1. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
1. Gendeš Juraj /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
3. Lipka Peter /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
4. Meňhert Michal /Shotokan karate Košice/ - body: 12
5. Dionýz Majdák /1. Karate Club Pezinok/ - body: 8
5. Gallo Šimon /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
5. Chovanec Tomáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
5. Paulík Leo /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
5. Rychlík Adrián /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
10. Bábel Branislav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
10. Dlhý Filip /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
10. Figa Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
10. Hlinka Miroslav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
10. Krajcár Marko /Shotokan karate Košice/ - body: 4
10. Matiaško Richard /FARMEX Nitra/ - body: 4


Agility chlapci 11 roční

1. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 24
2. Doncs Eugen /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
3. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
3. Stuška Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
5. Bodnár Oliver /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
5. Kováč Marco /Karate klub Detva/ - body: 12
7. Balucha Maxim /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
7. Blažovský Michal /Športový klub karate SEIWA/ - body: 8
7. Šefara Matúš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
7. Žilavý Andrej /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
11. Kováčik Šimon /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 4
11. Kutlák Kamil /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
11. Oravčík Juraj /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4


Kata dievčatá 5 rokov

1. Oblog Eva /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Patková Nina /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
3. Klemanová Timea /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
4. Sorokáčová Dorota /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4


Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky

1. Stušková Ziva /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 14
2. Bugáňová Ela /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
2. Žilavá Veronika /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
4. Kozinková Karolína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
4. Mičíková Alexandra /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
6. Hurayová Laura /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
7. Ďuricová Tamara /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2
7. Horváthová Klára /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Mikitová Ema /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Nevláčilová Ella /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Uriková Adele /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
7. Zezulová Izabela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kata dievčatá 6-7 rokov pokročilé

1. Bežáková Adela /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 20
1. Blašková Sabina /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 20
3. Kalafutová Stela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
4. Šelapugina Natalia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 6
5. Manová Miriama /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
6. Holecová Matilda /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky

1. Hanušovská Alžbeta /Shotokan karate Košice/ - body: 12
1. Periarce Xylia /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 12
3. Bariaková Barborka /Karate klub Miyagi Lučenec, o. z./ - body: 8
3. Bodnárová Emma /Shotokan karate Košice/ - body: 8
5. Mokošová Dominika /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 6
6. Ďurišová Šarlota /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
6. Hrabovská Petra /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4
6. Lenčeš Lili /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
9. Ághová Chiara /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 2
9. Beľová Viktória /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
9. Paulíková Karolína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2
9. Plačková Tamara /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
9. Repková Rebeka /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
9. Šimovičová Ela /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
9. Šoltésová Stela /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
16. Kyslerová Jana /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 0
16. Kysucká Katarína /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 0


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé

1. Adame Emma /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 14
2. Jakubíková Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
2. Suchánová Adela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
4. Krúžeková Karin /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 8
5. Hrubcová Lýdia /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 6
6. Bystrická Stela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
6. Kolesárová Sára /Shotokan karate Košice/ - body: 4
8. Bežáková Natália /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
8. Czajlik Kinga /Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z./ - body: 2
8. Majerová Nina /ŠK Dukla Banská Bystrica o.z./ - body: 2
8. Mošková Tamara /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
8. Rečková Anastázia /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
8. Viglašská Viktória /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky

1. Belanová Anna /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Hupianová Tünde Zoé /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
3. Michalková Hannah /Športový klub karate SEIWA/ - body: 8
4. Drobňáková Dominika /Shotokan karate Košice/ - body: 4
4. Kemenyíková Dominika /Karate klub Miyagi Lučenec, o. z./ - body: 4
4. Kopytko Anastasia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
4. Sláviková Nikola /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
4. Slezáková Sandra /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 4
9. Hanušovská Žofia /Shotokan karate Košice/ - body: 2
9. Mišániová Hana /Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica/ - body: 2
9. Zárembová Katarína /Shotokan karate Košice/ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé

1. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
2. Okoličányová Rebeka /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
3. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
4. Burzová Bianka /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
4. Heribanová Linda /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
4. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
7. Bežáková Alena /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
7. Krúžeková Karin /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 2
7. Kuželová Terézia /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2
7. Pummerová Nina Anna /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Škuril Zara Viktória /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2
7. Ulrichová Laura /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2
13. Langová Ema /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 0
13. Szalayová Sára /Budokan Samaria, o.z./ - body: 0


Kata chlapci 5 rokov

1. Šepeš Filip /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
1. Valent Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
3. Bebjak Ondrej /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
3. Palka Adam /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
3. Švec Andrej /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 8
6. Rešetár Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
6. Straka Tomáš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4


Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci

1. Pusztai Nicolas /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 14
2. Halás Martin /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
2. Vrabec Jakub /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
4. Valent Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
5. Holbay Matyáš /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 6
6. Číž Matúš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
6. Labovský Lukáš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
6. Vyhňár Jerguš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
9. Ballasina Damien Erminio /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
9. Gašperík Michal /Karate klub Miyagi Lučenec, o. z./ - body: 2
9. Kolenčík Šimon /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
9. Nižník Matej /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
13. Turčaník Matej /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 0


Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí

1. Coulton Shaw Tobias /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
2. Gašperík Michal /Karate klub Miyagi Lučenec, o. z./ - body: 12
2. Macko Lukáš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
4. Bajana Daniel /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
5. Jákal Juraj /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4


Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci

1. Fingerland Alex /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
3. Kollár Maxim /Seigokan/ - body: 10
4. Nemec Lucas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
5. Valent Theodor /Športový klub karate SEIWA/ - body: 4
6. Do Hong Phuc Luboš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
6. Dudko Yuriy /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
6. Horváth Tobias /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
6. Lehotský Liam /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2
6. Macejko Martin /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
6. Páleš Ján /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
6. Tóth Bence /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2
13. Páleš Andrej /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 0
13. Škuril Samuel /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 0


Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí

1. Bugáň Leo /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Gallo Mário /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
2. Gyulaffy Jozef /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
4. Gruner Oliver /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
5. Benedikovič Dominik /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 4
5. Jakóczi Marian /Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z./ - body: 4
7. Bajana Samuel /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
7. Gerda Tobias /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Halecký Marcus /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Jelemenský Ľudovít /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci

1. Lipka Peter /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
2. Oros Dominik /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
3. Kincel Damian /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
3. Krajcár Marko /Shotokan karate Košice/ - body: 8
5. Figa Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 6
6. Güll Marcus /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
7. Blažovský Michal /Športový klub karate SEIWA/ - body: 2
7. Briestenský Jakub /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 2
7. Buda Michal /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
7. Cimerman Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
7. Dupan Roland /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
7. Štefík Oskar /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí

1. Bábel Branislav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
2. Gendeš Juraj /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
3. Rychlík Adrián /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
3. Weinreb Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
5. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Kalafut Nikolas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Stuška Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
5. Verčimák Martin /Seigokan/ - body: 4
9. Balucha Maxim /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Beňo Rafael /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
9. Beňo Dávid /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
9. Hlinka Miroslav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
9. Karaba Artur /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
9. Krakovský Tadeáš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg

1. Farmadínová Karolína /FARMEX Nitra/ - body: 12
1. Tóthová Sarah /FARMEX Nitra/ - body: 12
3. Uriková Adele /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
4. Grmanová Amália /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg

1. Bugáňová Ela /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
2. Farmadínová Karolína /FARMEX Nitra/ - body: 12
2. Králová Nina /FARMEX Nitra/ - body: 12
2. Mičíková Alexandra /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
5. Manová Miriama /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
6. Bežáková Adela /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
6. Kalafutová Stela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
6. Kozinková Karolína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2
6. Pavlíková Vaiva /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2
6. Zaťková Nina /FARMEX Nitra/ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 28kg

1. Švecová Liliana /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 24
2. Čuláková Carolína /FARMEX Nitra/ - body: 10
3. Hriňová Sofia /Karate klub Detva/ - body: 8
4. Šelapugina Natalia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 6
5. Ďuricová Tamara /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 4
5. Husárová Hana /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
5. Kereková Laura /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
8. Blašková Sabina /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
8. Horváthová Klára /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg

1. Ema Micháliková /Karate klub MUGEN/ - body: 24
2. Domján Panka Kata /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8
2. Hlaváčiková Sofia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
4. Holecová Matilda /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 6
5. Moringová Adriana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
5. Mošaťová Barbora /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
5. Pacek Uliana /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky

1. Furdui Anna /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
1. Lenčeš Lily /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
3. Ďurišová Šarlota /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
3. Lenčeš Lili /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
3. Paulíková Karolína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
3. Vargová Kristína /FARMEX Nitra/ - body: 8
7. Mindová Michaela /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
8. Bubelková Elvíra /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
8. Furdui Nadiia /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2
8. Mladá Ella /Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica/ - body: 2
8. Ronďošová Ela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
8. Sobkovčíková Lujza /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé

1. Kučerová Adela /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 20
2. Mošková Tamara /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
2. Uriková Mia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé

1. Czajlik Kinga /Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z./ - body: 16
1. Valigurčinová Natália /Karate klub MUGEN/ - body: 16
3. Uharčeková Adela /FARMEX Nitra/ - body: 12
4. Viglašská Viktória /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Bežáková Natália /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
5. Jakubíková Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
7. Fabianová Nina /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
7. Karakačanová Sofia /Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica/ - body: 2
7. Matejíčková Martina /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky

1. Dujavová Michaela /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 20
2. Fabianová Nina /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 12
2. Králiková Adele /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 12
4. Szárazová Sofia /FARMEX Nitra/ - body: 8
5. Pinterová Eliška /FARMEX Nitra/ - body: 4
5. Tináková Kristína /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 4
7. Kováčová Nikoleta /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
7. Kubicová Natali /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2
7. Periarce Xylia /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg začiatočníčky

1. Póšová Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
2. Uharčeková Adela /FARMEX Nitra/ - body: 12
3. Šoltésová Stela /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
4. Beľová Viktória /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
4. Hrabovská Petra /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4
4. Mokošová Dominika /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
7. Moringová Adriana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg pokročilé

1. Černáková Olívia /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Nemčoková Katarína /Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica/ - body: 16
3. Adame Emma /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
3. Bindzarová Emma /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
3. Bystrická Stela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
6. Majerová Nina /ŠK Dukla Banská Bystrica o.z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočníčky

1. Slušná Mia /FARMEX Nitra/ - body: 24
2. Beľová Viktória /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
2. Kyslerová Jana /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokročilé

1. Suchánová Adela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
2. Tvrdoňová Lea /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
3. Kolesárová Sára /Shotokan karate Košice/ - body: 4
3. Krúžeková Karin /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 4
5. Ševčíková Ester /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg začiatočníčky

1. Ema Caletková /Karate klub MUGEN/ - body: 12
1. Hupianová Tünde Zoé /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
3. Drobňáková Dominika /Shotokan karate Košice/ - body: 8


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg pokročilé

1. Bírová Emma /FARMEX Nitra/ - body: 12
1. Jenčová Petra /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 12
3. Bežáková Alena /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
4. Gyulaffy Martina /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg začiatočníčky

1. Galbavá Lenka /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 24
2. Slamková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
3. Sláviková Nikola /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
3. Slezáková Sandra /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 8
5. Hrubcová Agáta /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 4
6. Kemenyíková Dominika /Karate klub Miyagi Lučenec, o. z./ - body: 2
6. Lešková Natália /ŠK Dukla Banská Bystrica o.z./ - body: 2
6. Mrugová Bianka /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Palušová Ema /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pokročilé

1. Michálková Natália /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 16
2. Horváthová Monika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
2. Hrušecká Zoja /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
4. Burzová Bianka /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 10
5. Bírová Emma /FARMEX Nitra/ - body: 4
5. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
7. Gyulaffy Martina /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2
7. Podhradská Natália /Karate klub Zvolen/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg začiatočníčky

1. Cabanová Hanka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
1. Zavraiska Irina /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 12
3. Geletová Laura /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
3. Schneider Petra /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
5. Kemenyíková Dominika /Karate klub Miyagi Lučenec, o. z./ - body: 4
5. Šucová Vanesa /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pokročilé

1. Ševčíková Viktória /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 20
2. Chrastinová Klára /Karate klub MUGEN/ - body: 12
2. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
4. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
5. Horňáková Pavlína /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
5. Langová Ema /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
7. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
7. Paškalová Nina /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky

1. Kopytko Anastasia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 20
2. Buchová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
3. Imrichová Tamara /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 8
4. Korinková Tatiana /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 6
5. Bolebruchová Nina /Seigokan/ - body: 4
5. Shutiuk Angelika /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
5. Škuril Zara Viktória /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 4
8. Gajdošová Nina /FARMEX Nitra/ - body: 2
8. Slobodníková Bibiana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
8. Trstenská Emma /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé

1. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 14
2. Novotná Victoria /Karate klub MUGEN/ - body: 12
3. Gašparová Jessica /Karate klub MUGEN/ - body: 8
3. Turoczyová Petra /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
5. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 6
5. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
7. Kičková Abigail /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
7. Okoličányová Rebeka /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
7. Ševčíková Natália /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 4
10. Krúžeková Karin /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 2
10. Medveďová Paula /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
10. Pummerová Nina Anna /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
13. Stašková Sarah /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 0


Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg

1. Bajana Daniel /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Kolej Marko /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
3. Danylo Yachimin /Športový klub karate SEIWA/ - body: 8
3. Laboš Marcel /FARMEX Nitra/ - body: 8
5. Divulit Filip /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
6. Coulton Shaw Tobias /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2
6. Ferenčík Michal /FARMEX Nitra/ - body: 2
6. Jakubík Marek /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
6. Patrik Pápy /Karate klub MUGEN/ - body: 2
6. Štrauss Adam Vladimír /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
6. vavrda Adam /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg

1. Halás Martin /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
1. Kováčik Lukáš /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 12
1. Macko Lukáš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
1. Pacek Kiril /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
5. Grendár Viktor /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
5. Havlík Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
5. Molnár Viktor /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
8. Holbay Matyáš /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
8. Kišac Oliver /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Kramár Lukáš /FARMEX Nitra/ - body: 2
8. Majer Maxim /ŠK Dukla Banská Bystrica o.z./ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg

1. Durec Martin /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 16
1. Papp Richard /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 16
3. Bella Leonard /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
3. Valent Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
5. Fehér Zsombor /Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z./ - body: 4
5. Nepšinský Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
7. Eliáš Oliver /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
7. Fabo Adam /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
7. Jurik Tomislav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
7. Labovský Lukáš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2
7. Oros Maxim /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Schwartz Oliver /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg

1. Gašperík Michal /Karate klub Miyagi Lučenec, o. z./ - body: 20
2. Pusztai Nicolas /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 16
3. Šimo Peter /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
4. Chudík Adam /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
4. Jákal Juraj /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
6. Hrabovsky Tamás /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2
6. Nižník Matej /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci

1. Dado Boris /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 24
2. Horváth Tobias /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
2. Trstenský Alexander /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 8
4. Grižák Maxim /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 6
5. Čiernik Matej /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Palka Patrik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
5. Pšenka Tadeáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
8. Paulík Adam /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
8. Pročka Adrián /Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg pokročilí

1. Chovanec Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 24
2. Bajana Samuel /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
3. Gerda Tobias /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
4. Kotlárik Peter /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
4. Rajčany Juraj /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci

1. Miškovič Matej /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 16
2. Rumanovský Lukáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
3. Macejko Martin /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 10
4. Poliak Lukáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
5. Lehotský Liam /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
5. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
5. Špilda Tibor /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
5. Valent Theodor /Športový klub karate SEIWA/ - body: 4
9. Bielich Denis /FARMEX Nitra/ - body: 2
9. Fingerland Alex /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2
9. Kampa Peter /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
9. Novák René /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
9. Škuril Samuel /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí

1. Doncs Viktor /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
2. Jasenka Jonáš /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
2. Rumanovský Lukáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
4. Rajčany Juraj /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
5. Balucha Kryštof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
5. Gallo Mário /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Štrba Matúš /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
8. Majer Damian /ŠK Dukla Banská Bystrica o.z./ - body: 2
8. Surovka Sebastian /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci

1. Maňúr Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Aschengeschvantner Miroslav /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
3. Ďurina Marek /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
3. Greguš Dominik /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 8
5. Endródy Maxim /FARMEX Nitra/ - body: 4
6. Bazelides Patrik /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
6. Haško Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
6. Páleš Ján /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
6. Sulan Matúš /1. Karate Club Pezinok/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí

1. Sýkora Richard /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 24
2. Gyulaffy Jozef /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 10
3. Bugáň Leo /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
3. Kmeť Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
5. Gruner Oliver /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
6. Szivanyó Dominik /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 4
7. Mlynarčík Michael /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2
7. Vlnka Peter /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci

1. Kraner Matias /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 14
2. Báthory Jakub /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
2. Kadlečík Tomáš /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 12
4. Samu Hunor /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8
5. Poljovka Lukáš /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 6
6. Holub Ján Peter /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 4
6. Kulík Matúš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
6. Sadloň Matúš Viliam /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
9. Ďurdík Patrik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
9. Kubiš Matej /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
9. Richter Zénó /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2
9. Vesel Šimon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí

1. Simonides Lukáš Ján /FARMEX Nitra/ - body: 24
2. Masný Juraj /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
3. Masný Matúš /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 10
4. Hupian Daniel /Karate klub Detva/ - body: 4
4. Sekula Lukáš /Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica/ - body: 4
4. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
7. Hatala Mathias /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
7. Laboš Adam /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci

1. Güll Marcus /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Dudek Martin /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 8


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí

1. Hrnčárik Peter /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
2. Balucha Kryštof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
2. Gallo Šimon /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
4. Dubovský Šimon /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
4. Vrábeľ Dávid /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 4


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci

1. Chovanec Tomáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 14
2. Černo Tomáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
3. Dlhý Filip /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 10
4. Čapistrák Andrej /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 8
5. Buda Michal /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
5. Horák Filip /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
5. Mackov Michal /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 4
5. Pelegríni Matúš /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
9. Kincel Damian /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
9. Krutil Dominik /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
9. Oros Dominik /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
9. Sulan Adrian /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí

1. Kováčik Šimon /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 24
2. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
3. Titka Peter /FARMEX Nitra/ - body: 10
4. Matiaško Richard /FARMEX Nitra/ - body: 6
5. Bodnár Oliver /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
5. Štefík Oskar /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
7. Kalafut Nikolas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Ostertág Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
7. Shapialevich Uladzislau /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
7. Šefara Matúš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci

1. Kolej Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
1. Šrank Michal /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
3. Bubelka Hugo /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
4. Dupan Roland /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
4. Kamoďa Max /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 4
4. Kincel Damian /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
7. Baroš Sebastian /Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica/ - body: 2
7. Blažovský Michal /Športový klub karate SEIWA/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí

1. Gašpar Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
2. Bohunický Tomáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 14
3. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
4. Kampa Martin /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 10
5. Marcinek Maxim /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
6. Figa Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
7. Bábel Branislav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2
7. Dankovič Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Kompauer Maxim /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
7. Mrlian Adam Ján /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci

1. Cimerman Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
1. Endródy Alexander /FARMEX Nitra/ - body: 12
1. Filus Matej /Seigokan/ - body: 12
1. Mezei Nikolas /Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica/ - body: 12
5. Huttera Oliver /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 4
5. Krajcár Marko /Shotokan karate Košice/ - body: 4
7. Adamec Filip /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
7. Čief Adam /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
7. Hrčka Jakub /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
7. Mingáč Maxim /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
7. Truhan Maroš /Shotokan karate Košice/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí

1. Doncs Eugen /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Foltín Milan /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 16
3. Mesároš Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
4. Huba Leonard /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
4. Krakovský Tadeáš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
4. Szabó Damián /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 4
4. Vasilík Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
8. Kováč Marco /Karate klub Detva/ - body: 2
8. Marcius Alex /Seigokan/ - body: 2
8. Stašík Sebastián /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2