Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - 11.02.2017

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 12 4 5 21
2. Športová škola karate Prievidza 7 5 5 17
3. ŠK Real team Trenčín 6 8 17 31
4. KK IGLOW Spišská Nová Ves 5 3 4 12
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 4 7 10 21
6. Karate Klub Junior Prešov 4 4 4 12
7. TJ Rapid Bratislava 4 4 2 10
8. Športový klub Keido Košice 4 3 2 9
9. Central karate klub Poprad 4 1 4 9
10. Karate klub ZOKU 4 0 2 6
11. MŠK Žiar nad Hronom 3 8 5 16
12. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 2 2 7
13. Šk karate Kachi 3 0 5 8
14. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 0 3 6
15. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 2 7 2 11
16. Karate Klub Detva 2 6 6 14
17. ŠK CMK Banská Bystrica 2 6 5 13
18. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 4 4 10
19. KARATE KLUB TOPOĽČANY 2 3 4 9
20. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 2 2 10 14
21. KK TAIYÓ Kolárovo 2 2 3 7
22. FARMEX Nitra 2 2 0 4
23. AC Uniza Karate Klub Žilina 2 1 6 9
24. Union Košice 2 1 4 7
25. SEIGOKAN PIEŠŤANY 2 1 1 4
26. Karate Klub KATSUDO Sabinov 1 3 1 5
27. Budokan Samaria 1 2 4 7
28. KK TRIUMPH ŠURANY 1 0 3 4
29. Karate klub Liptovský Mikuláš 1 0 2 3
30. Karate Klub Sabinov, o.z. 1 0 1 2
31. Budokan Zvolen 1 0 0 1
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 2 3
33. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 1 1 2
34. Karate klub Krupina, o. z. 0 1 1 2
35. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 1 2
36. KK TJ Strojár Malacky 0 1 0 1
37. Spartak Myjava 0 0 4 4
38. KK Ekonóm Trenčín 0 0 2 2
39. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
40. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 0 1 1
41. TJ Sokol Žilina 0 0 1 1
42. Karate Klub Kanianka 0 0 0 0
43. Karate klub Trstená 0 0 0 0
44. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 0 0
45. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub Junior Prešov 4 3 3 10
2. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 0 2 5
3. ŠK CMK Banská Bystrica 2 5 4 11
4. KK TAIYÓ Kolárovo 2 2 1 5
5. TJ Rapid Bratislava 2 2 1 5
6. FARMEX Nitra 2 2 0 4
7. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 1 3 6
8. Športová škola karate Prievidza 2 1 2 5
9. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 1 1 4
10. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 2 0 3 5
11. Šk karate Kachi 2 0 1 3
12. Športový klub Keido Košice 2 0 1 3
13. MŠK Žiar nad Hronom 1 4 2 7
14. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 4 1 6
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 2 4 7
16. ŠK Real team Trenčín 1 1 7 9
17. Karate Klub Detva 1 1 4 6
18. Union Košice 1 1 1 3
19. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 1 1 3
20. Karate Klub KATSUDO Sabinov 1 1 1 3
21. Karate klub Liptovský Mikuláš 1 0 1 2
22. Karate klub ZOKU 1 0 0 1
23. Karate Klub Sabinov, o.z. 1 0 0 1
24. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 1 5 6
25. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 1 4 5
26. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 2 3
27. Central karate klub Poprad 0 1 2 3
28. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 0 1
29. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 1 0 1
30. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 0 0 5 5
31. Spartak Myjava 0 0 4 4
32. Budokan Samaria 0 0 3 3
33. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
34. TJ Sokol Žilina 0 0 1 1
35. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
36. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
37. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
38. Karate Klub Kanianka 0 0 0 0
39. Karate klub Trstená 0 0 0 0
40. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0
41. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 0 0
42. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Real team Trenčín 6 8 17 51
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 12 4 5 49
3. Športová škola karate Prievidza 7 5 5 36
4. Karate klub KUMADE Topoľčany 4 7 10 36
5. MŠK Žiar nad Hronom 3 8 5 30
6. KK IGLOW Spišská Nová Ves 5 3 4 25
7. Karate Klub Junior Prešov 4 4 4 24
8. Karate Klub Detva 2 6 6 24
9. ŠK CMK Banská Bystrica 2 6 5 23
10. TJ Rapid Bratislava 4 4 2 22
11. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 2 7 2 22
12. Športový klub Keido Košice 4 3 2 20
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 2 2 10 20
14. Central karate klub Poprad 4 1 4 18
15. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 4 4 18
16. KARATE KLUB TOPOĽČANY 2 3 4 16
17. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 2 2 15
18. Karate klub ZOKU 4 0 2 14
19. Šk karate Kachi 3 0 5 14
20. AC Uniza Karate Klub Žilina 2 1 6 14
21. KK TAIYÓ Kolárovo 2 2 3 13
22. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 0 3 12
23. Union Košice 2 1 4 12
24. Budokan Samaria 1 2 4 11
25. FARMEX Nitra 2 2 0 10
26. Karate Klub KATSUDO Sabinov 1 3 1 10
27. SEIGOKAN PIEŠŤANY 2 1 1 9
28. KK TRIUMPH ŠURANY 1 0 3 6
29. Karate klub Liptovský Mikuláš 1 0 2 5
30. Karate Klub Sabinov, o.z. 1 0 1 4
31. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 2 4
32. Spartak Myjava 0 0 4 4
33. Budokan Zvolen 1 0 0 3
34. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 1 3
35. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 1 1 3
36. Karate klub Krupina, o. z. 0 1 1 3
37. KK TJ Strojár Malacky 0 1 0 2
38. KK Ekonóm Trenčín 0 0 2 2
39. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
40. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 0 1 1
41. TJ Sokol Žilina 0 0 1 1
42. Karate klub Trstená 0 0 0 0
43. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
44. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 0 0
45. Karate Klub Kanianka 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub Junior Prešov 4 3 3 21
2. ŠK CMK Banská Bystrica 2 5 4 20
3. MŠK Žiar nad Hronom 1 4 2 13
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 4 1 12
5. ŠK Real team Trenčín 1 1 7 12
6. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 0 2 11
7. TJ Rapid Bratislava 2 2 1 11
8. KK TAIYÓ Kolárovo 2 2 1 11
9. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 1 3 11
10. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 2 4 11
11. FARMEX Nitra 2 2 0 10
12. Športová škola karate Prievidza 2 1 2 10
13. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 1 1 9
14. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 2 0 3 9
15. Karate Klub Detva 1 1 4 9
16. Šk karate Kachi 2 0 1 7
17. Športový klub Keido Košice 2 0 1 7
18. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 1 5 7
19. Karate Klub KATSUDO Sabinov 1 1 1 6
20. Union Košice 1 1 1 6
21. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 1 1 6
22. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 1 4 6
23. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 0 0 5 5
24. Karate klub Liptovský Mikuláš 1 0 1 4
25. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 2 4
26. Central karate klub Poprad 0 1 2 4
27. Spartak Myjava 0 0 4 4
28. Karate Klub Sabinov, o.z. 1 0 0 3
29. Karate klub ZOKU 1 0 0 3
30. Budokan Samaria 0 0 3 3
31. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 1 0 2
32. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 0 2
33. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
34. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
35. TJ Sokol Žilina 0 0 1 1
36. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
37. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 0 0
38. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 0 0
39. Karate Klub Kanianka 0 0 0 0
40. Karate klub Trstená 0 0 0 0
41. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
42. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - 11.02.2017
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo - 04.03.2017
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo - 01.04.2017



Agility dievčatá 5 ročné

1. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 32
2. De Jong Kiara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
3. Milatová Linda /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 16
4. Božoňová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 12
4. Klempová Linda /Central karate klub Poprad/ - body: 12
4. Klempová Laura /Central karate klub Poprad/ - body: 12
4. Malatincová Diana /Karate Klub Detva/ - body: 12
4. Mišíková Hana /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
4. Szaboová Natália /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 12
10. Černáková Olívia /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
10. Sivulková Emma /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
10. Šatalová Soňa /MŠK KK Kežmarok/ - body: 8
13. Bello Izabela Alima /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
13. Holíková Nela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Agility dievčatá 6 ročné

1. Piačeková Sára /Karate klub ZOKU/ - body: 32
1. Piliarová Ela /Karate klub ZOKU/ - body: 32
3. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
3. Tabačková Terézia /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 24
5. Klempová Linda /Central karate klub Poprad/ - body: 20
6. Martonová Nelly /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 16
7. Bayerová Olívia /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
7. Zelmanová Alžbeta /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 12
9. Klempová Laura /Central karate klub Poprad/ - body: 8
9. Kortišová Karolína /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
9. Pišojová Adela /ŠK Real team Trenčín/ - body: 8
12. Blizmanová Alexandra /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
12. Jenčová Petra /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 4
12. Medveďová Paula /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 4
12. Panáková Diana /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
12. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Agility dievčatá 7 ročné

1. Hatalová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
1. Kretovičová Rita /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 24
1. Polakovičová Lucia /Karate Klub Detva/ - body: 24
1. Škorvánková Alžbeta /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 24
5. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 20
6. Ďuricová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 12
6. Frolová Viktória /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 12
6. Kortišová Sára /Karate Klub Detva/ - body: 12
9. Bajanová Denisa /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8
9. Dominika Vnuková /Šk karate Kachi/ - body: 8
9. Halecká Sofia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
9. Laciová Damiána /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
9. Malatincová Kristína /Karate Klub Detva/ - body: 8
9. Tesličková Tereza /Budokan Samaria/ - body: 8
9. Vrabcová Veronika /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 8
16. Horanská Tereza /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
16. Zajačková Ema /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4


Agility dievčatá 8 ročné

1. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 32
2. Grznárová Michelle /ŠK Real team Trenčín/ - body: 28
2. Krnáčová Natália /Karate Klub Detva/ - body: 28
4. Fialková Sofia /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 24
5. Švolíková Sára /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
6. Sláviková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
7. De Jong Kimi /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
7. Zeumerová Alexadra /Šk karate Kachi/ - body: 12
9. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
9. Kutláková Ema /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
9. Sekelská Alexandra Katarína /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
12. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
12. Hroncová Katarína /Karate Klub Detva/ - body: 4
12. Melicháreková Lenka /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
12. Tatiana Ľuptáková /Karate Klub Detva/ - body: 4
12. Vašíčková Viktória /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 4


Agility dievčatá 9 ročné

1. Štefaneková Sofia /ŠK Real team Trenčín/ - body: 36
2. Kadlecajová Viktória /ŠK Real team Trenčín/ - body: 32
3. Kucová Lea /Central karate klub Poprad/ - body: 24
4. Bajanová Alica /TJ Rapid Bratislava/ - body: 20
5. Královská Júlia /Union Košice/ - body: 12
5. Kučerová Radoslava /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 12
5. Smreková Vanesa /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
8. Blizmanová Denisa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 8
8. Bruothová Lea /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
8. Bytčanek Stella /TJ Sokol Žilina/ - body: 8
8. Fialková Sofia /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 8
8. Guzejová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
8. Klimentová Linda /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
8. Salaganičová Ingrid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
15. Čížová Claudia /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
15. Laciová Melánia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
15. Trungelová Senja /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 4


Agility dievčatá 10 ročné

1. Dianová Sára /Športová škola karate Prievidza/ - body: 36
2. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 32
3. Zacharová Ema /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 28
4. Škorvánková Hana /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
5. Dvorská Lucia /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 16
5. Mišejová Simona /Športová škola karate Prievidza/ - body: 16
5. Patai Stella /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 16
8. Gajdošíková Simona /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
8. Kováčová Viviana /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
10. Poláková Simona /KK TJ Strojár Malacky/ - body: 8
10. Velesová Deana /Športový klub Keido Košice/ - body: 8
12. Černáková Bibiana /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4
12. Lenka Jušková /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 4
12. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Agility dievčatá 11 ročné

1. Kantoráková Adela /Union Košice/ - body: 36
2. Kőtelesová Sarah Jessica /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 28
3. Ďurianová Jaroslava /Budokan Zvolen/ - body: 24
3. Šišková Ester /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 24
5. Bednarčíková Simona /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 20
5. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
7. Lišková Laura /Športová škola karate Prievidza/ - body: 16
7. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
9. Drugáčová Dajana Mária /MŠK KK Kežmarok/ - body: 8
9. Kromková Michaela /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 8
9. Priščáková Emma /Union Košice/ - body: 8
12. Gáborová Romana /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 4
12. Kvasnicová Nina /Šk karate Kachi/ - body: 4
12. Nová Lucia /Šk karate Kachi/ - body: 4


Agility chlapci 5 roční

1. Gendeš Juraj /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 24
1. Kalafút Nikolas /ŠK Real team Trenčín/ - body: 24
3. Cápay Leo /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 20
4. Beňo Rafael /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
4. Dzadik Nicolas /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
4. Hrnčárik Peter /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
4. Hrončok Denis /Športová škola karate Prievidza/ - body: 12
4. Kutlák Kamil /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
4. Laučik Patrik /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
4. Pitoňák Tomáš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 12
4. Zvalo Daniel /Šk karate Kachi/ - body: 12
12. Kán Matúš /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 8
12. Nosáľ Tomáš /Karate Klub Detva/ - body: 8
12. Priščák Alex /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
12. Štrus Marko Kristián /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 8
16. Didi Denis /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
16. Horváth Theo /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
16. Mizorjan Adam /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
16. Šenšel Jakub /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
16. Tóth Lukáš /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 4


Agility chlapci 6 roční

1. Konečný Alex /Športová škola karate Prievidza/ - body: 36
2. Beňo Viktor /ŠK Real team Trenčín/ - body: 28
3. Györi Radovan Michael /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
3. Vasilik Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
5. Borovička Roman /Športová škola karate Prievidza/ - body: 16
6. Koval David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
6. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
6. Mitrík Richard /Union Košice/ - body: 12
9. Baláž Richard /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
9. Doncs Eugen /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 8
9. Kazík Adam /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
9. Kutlák Kamil /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
9. Tóth Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 8
14. Bodnár Oliver /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
14. Daniel Jakub /Karate klub ZOKU/ - body: 4
14. Kič Michal /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 4


Agility chlapci 7 roční

1. Lamačka Matúš /ŠK Real team Trenčín/ - body: 24
1. Veterný Richard /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 24
3. Drahoš Šimon /Karate klub ZOKU/ - body: 20
3. Koval David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
3. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 20
3. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
7. Bello Alexander /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 16
8. Gendeš Dávid /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
8. Chovanec Daniel /Karate Klub Detva/ - body: 12
8. Kvasnica Martin /Šk karate Kachi/ - body: 12
8. Šenšel Šimon /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
12. Varchola Pavol /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 8
13. Chovanec Jakub /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
13. Kubáň Daniel /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
13. Šipkovský Jozef /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4
13. Škovran Oliver /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
13. Vajay Alex /Karate klub ZOKU/ - body: 4


Agility chlapci 8 roční

1. Zelina Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 36
2. Hudec Adam /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 28
2. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 28
4. Zelina Martin /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 24
5. Loch Tomáš /Športová škola karate Prievidza/ - body: 20
6. Antoš. Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
6. Halaška Adam /Športová škola karate Prievidza/ - body: 12
6. Olbert Patrik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
9. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 8
9. Horák Dominik /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
9. Preisser Luca /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
9. Šenšel Šimon /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
13. Bačovský Juraj /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
13. Novák Kevin /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
13. Zelman Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 9 roční

1. Marko Martin /Športový klub Keido Košice/ - body: 36
2. Cisár Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 28
3. Krivda Marek /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 20
3. Remeň Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
5. Dobiáš Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 16
6. Bayer Matúš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
6. Danilo Jakub Richard /Central karate klub Poprad/ - body: 12
8. Bibeň Dominik /Šk karate Kachi/ - body: 8
8. Dufala Lukáš /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
8. Hodgson Oliver /Union Košice/ - body: 8
8. Kosík Kristián /ŠK Real team Trenčín/ - body: 8
8. Marčišovský Matúš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 8
8. Muller Juraj /Šk karate Kachi/ - body: 8
14. Bartoš Viliam /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
14. Gruber Benjamín /Budokan Samaria/ - body: 4
14. Milata Dominik /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
14. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
14. Porjanda Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
14. Uhrík Maxim /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4


Agility chlapci 10 roční

1. Cunik Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 36
2. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice/ - body: 32
3. Hudák Matej /Športový klub Keido Košice/ - body: 24
3. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 24
3. Šuna Matej /Central karate klub Poprad/ - body: 24
6. Bukovič Norbert /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 16
7. Filip Denis /TJ Rapid Bratislava/ - body: 12
7. Pristáč Andrej /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
9. Duchovič Damián /Šk karate Kachi/ - body: 8
9. Mališ Filip /Karate Klub Detva/ - body: 8
11. Koštial Peter /Karate Klub Detva/ - body: 4
11. Kováč Simon /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 4
11. Mašlej Martin /Karate Klub Detva/ - body: 4
11. Sáraz Martin /Šk karate Kachi/ - body: 4
11. Studený Patrik /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4


Agility chlapci 11 roční

1. Marko Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 36
2. Linhart Leo /Športový klub Keido Košice/ - body: 28
2. Mrovčák Peter /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 28
4. Antoš Vojtech /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
4. Šenšel Filip /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
6. Kocian Matej /Športová škola karate Prievidza/ - body: 12
6. Krafčík Adam /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
6. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
9. Malatinec Patrik /Karate Klub Detva/ - body: 8
9. Smoroň Jakub /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
11. Duda Matúš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 4
11. Hyben Hugo /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 4
11. Kodaj Simon /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
11. Laučík Slavomír /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
11. Mácha Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
11. Žuffa Matej /Budokan Zvolen/ - body: 4


Kata dievčatá 5 rokov

1. Ševčíková Natália /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 36
2. De Jong Kiara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
2. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 16
4. Bello Izabela Alima /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
4. Milatová Linda /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
4. Mišíková Hana /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4


Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky

1. Bajanová Denisa /TJ Rapid Bratislava/ - body: 24
1. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 24
3. Dominika Vnuková /Šk karate Kachi/ - body: 18
4. Klempová Linda /Central karate klub Poprad/ - body: 10
5. Kortišová Karolína /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 6
5. Kretovičová Rita /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
7. Horanská Tereza /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
7. Klempová Laura /Central karate klub Poprad/ - body: 4
7. Knížatová Ester /Šk karate Kachi/ - body: 4
7. Tabačková Terézia /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
11. Gaburová Veronika /Karate klub Trstená/ - body: 2
11. Halecká Sofia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kata dievčatá 6-7 rokov pokročilé

1. Škorvánková Alžbeta /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 32
2. Hóková Patrícia /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 24
3. Zajačková Ema /ŠK Real team Trenčín/ - body: 8
4. Bayerová Olívia /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
4. Vrabcová Veronika /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
4. Wenderlová Miriam /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 4
7. Bežáková Alena /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 2


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky

1. Borisová Vanesa /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 24
1. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 24
3. Grznárová Michelle /ŠK Real team Trenčín/ - body: 22
4. Zeumerová Alexadra /Šk karate Kachi/ - body: 10
5. Koníková Hanka /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8
6. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
7. Bruothová Lea /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
7. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
7. Pavlíková Laura /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
7. Podolanová Tamara /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
7. Salaganičová Ingrid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
7. Szigetiová Flóra /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2
7. Švolíková Sára /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
7. Vargová Linda Bettina /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé

1. Štefaneková Sofia /ŠK Real team Trenčín/ - body: 36
2. Fialková Sofia /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 16
3. Malchová Karin /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 14
4. Jeseničová Nina /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 10
4. Predanocy Linda /ŠK Real team Trenčín/ - body: 10
6. Trungelová Senja /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 6
7. Klimačková Eva /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
7. Melicháreková Lenka /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
9. Hlavačková Lucia /Hanko kai karate klub Senica, o.z./ - body: 2
9. Horanská Elena /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
9. Kadlecajová Viktória /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
9. Repková Juliana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky

1. Patai Stella /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 36
2. Sklenková Lucia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 20
3. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
4. Kőtelesová Sarah Jessica /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
4. Ozsvaldová Lea /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
6. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
7. Čierna Lucia /Hanko kai karate klub Senica, o.z./ - body: 2
7. Dvorská Lucia /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
7. Jaššová Amália Anna /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
7. Luptáková Natália Lea /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 2
7. Ninčáková Miroslava /Športový klub Keido Košice/ - body: 2
7. Palková Kristína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
7. Podolanová Tereza /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
7. Rajtíková Timea /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé

1. Šišková Ester /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 28
2. Lišková Laura /Športová škola karate Prievidza/ - body: 16
3. Dianová Sára /Športová škola karate Prievidza/ - body: 14
4. Kvasnicová Nina /Šk karate Kachi/ - body: 12
5. Ďurianová Jaroslava /Budokan Zvolen/ - body: 10
6. Mišejová Simona /Športová škola karate Prievidza/ - body: 8
7. Gamová Nataša /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
7. Kňazovčíková Nina /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
9. Adame Lenka /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
9. Bezáková Mária Magdaléna /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
9. Erdélyiová Nina /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2
9. Hrubcová Klára /Karate klub Trstená/ - body: 2
9. Korčoková Petra /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
9. Polónyová Bianka /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2


Kata chlapci 5 rokov

1. Gendeš Juraj /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
1. Kalafút Nikolas /ŠK Real team Trenčín/ - body: 20
3. Horváth Theo /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
4. Beňo Rafael /ŠK Real team Trenčín/ - body: 8
4. Cápay Leo /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 8
4. Didi Denis /ŠK Real team Trenčín/ - body: 8
4. Hrnčárik Peter /ŠK Real team Trenčín/ - body: 8
4. Mesároš Matej /Šk karate Kachi/ - body: 8


Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci

1. Konečný Alex /Športová škola karate Prievidza/ - body: 36
2. Kostolný Karol /Karate klub Liptovský Mikuláš/ - body: 16
3. Kvasnica Martin /Šk karate Kachi/ - body: 12
4. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 10
5. Chovanec Jakub /Športová škola karate Prievidza/ - body: 8
6. Doncs Eugen /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 6
6. Vasilik Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
8. Foltín Milan /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 2
8. Györi Radovan Michael /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Hluško Filip /Budokan Samaria/ - body: 2
8. Koval David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
8. Pirčák René /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
8. Sitár Richard /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 2
8. Šipkovský Jozef /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí

1. Gendeš Dávid /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 24
2. Hyben Benjamín /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 14
3. Beňo Viktor /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
3. Lamačka Matúš /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
5. Horňák Gregor /Hanko kai karate klub Senica, o.z./ - body: 8
5. Huang Victor /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
7. Derka Andrej /Hanko kai karate klub Senica, o.z./ - body: 4
7. Koval David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
9. Bodnár Oliver /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 2


Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci

1. Urgošík Šimon /Športová škola karate Prievidza/ - body: 28
2. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
3. Loch Tomáš /Športová škola karate Prievidza/ - body: 14
4. Fitos Ádám /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 12
5. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 6
5. Nedoroščík Daniel /Central karate klub Poprad/ - body: 6
7. Remeň Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
8. Antoš. Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
8. Džobák Richard /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
8. Krajňák Matej /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
8. Kromka Nikolas /Central karate klub Poprad/ - body: 2
8. Olbert Patrik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
8. Tabaček Jakub /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 2
8. Uhrík Maxim /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí

1. Muller Juraj /Šk karate Kachi/ - body: 36
2. Dobiáš Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 24
3. Kosík Kristián /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
3. Zelina Martin /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
5. Bolla Patrik /Šk karate Kachi/ - body: 4
5. Kostelný Lukáš /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
5. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 4
8. Gruber Benjamín /Budokan Samaria/ - body: 2
8. Horák Dominik /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
8. Jesenič Peter /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 2
8. Marko Martin /Športový klub Keido Košice/ - body: 2
8. Porjanda Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci

1. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice/ - body: 24
2. Glasnák Martin /SEIGOKAN PIEŠŤANY/ - body: 20
3. Mančík Bruno /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 16
4. Hudák Matej /Športový klub Keido Košice/ - body: 12
4. Židov Jakub /Športový klub Keido Košice/ - body: 12
6. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
7. Koreň Štefan /Karate Klub Revúca/ - body: 4
7. Stříž Martin /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 4
7. Šuna Matej /Central karate klub Poprad/ - body: 4
10. Čonka Martin /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
10. Studený Patrik /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
10. Zakarovský Dávid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí

1. Sečkár Šimon /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 22
2. Dávid Matúš /Šk karate Kachi/ - body: 20
3. Filip Denis /TJ Rapid Bratislava/ - body: 18
4. Bielik Matúš /Šk karate Kachi/ - body: 12
5. Majcher Adam /Šk karate Kachi/ - body: 6
6. Bohunický Lukáš /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
6. Hyben Hugo /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 4
6. Kocian Matej /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
6. Mikulec Martin /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
6. Piatnička Daniel /Šk karate Kachi/ - body: 4
11. Chalupčík Samuel /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
11. Kodaj Simon /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
11. Marko Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
11. Sáraz Martin /Šk karate Kachi/ - body: 2
11. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg

1. Klempová Laura /Central karate klub Poprad/ - body: 28
2. Jenčová Petra /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 24
3. Chrastinová Klára /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
3. Zajačková Ema /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
5. Bežáková Alena /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 4


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg

1. Klempová Linda /Central karate klub Poprad/ - body: 24
2. Halecká Sofia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 22
3. Ševčíková Natália /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 16
4. Bajanová Denisa /TJ Rapid Bratislava/ - body: 12
5. Dominika Vnuková /Šk karate Kachi/ - body: 10
6. Laciová Damiána /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
6. Martonová Nelly /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 4
8. Pišojová Adela /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 28kg

1. Hóková Patrícia /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 36
2. Ilavská Kristína /FARMEX Nitra/ - body: 20
3. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 12
3. Polakovičová Lucia /Karate Klub Detva/ - body: 12
5. Zelmanová Alžbeta /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 8
6. Hubinská Linda /FARMEX Nitra/ - body: 2
6. Kretovičová Rita /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg

1. Škorvánková Alžbeta /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 24
2. Hatalová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
3. Ďurianová Nikol /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 12
3. Polakovičová Lucia /Karate Klub Detva/ - body: 12
5. Tesličková Tereza /Budokan Samaria/ - body: 10
6. Horanská Tereza /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
7. Čonková Zorislava /Union Košice/ - body: 4
7. Kočišová Katarína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
7. Kortišová Sára /Karate Klub Detva/ - body: 4
10. Malatincová Kristína /Karate Klub Detva/ - body: 2
10. Vaľková Adela /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky

1. Borisová Vanesa /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 24
2. Vašíčková Viktória /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 20
3. Bajanová Alica /TJ Rapid Bratislava/ - body: 12
3. Zeumerová Alexadra /Šk karate Kachi/ - body: 12
5. Kucová Lea /Central karate klub Poprad/ - body: 8
6. Klimentová Linda /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 6
7. Grznárová Michelle /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
7. Kuciaková Sára /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
9. Chudá Alexandra /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
9. Ondrkálová Vanesa /Karate klub MUGEN/ - body: 2
9. Vrabcová Veronika /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé

1. Blizmanová Denisa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 36
2. Melicháreková Lenka /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
2. Vrabcová Veronika /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 12
4. Boboková Zoja /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 10
5. Krnáčová Natália /Karate Klub Detva/ - body: 8
6. Jarošová Nina /Šk karate Kachi/ - body: 4
6. Repková Juliana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
6. Smreková Vanesa /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
9. Kuricová Ema /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky

1. Koníková Hanka /TJ Rapid Bratislava/ - body: 32
2. Kučerová Radoslava /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 20
3. Salaganičová Ingrid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 18
4. Bruothová Lea /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
4. Domoráková Nina /FARMEX Nitra/ - body: 8
6. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
6. Vršanská Natália /FARMEX Nitra/ - body: 4
8. Čonková Dorotea /Union Košice/ - body: 2
8. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé

1. Malchová Karin /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 32
2. Jeseničová Nina /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 20
3. Bytčanek Stella /TJ Sokol Žilina/ - body: 16
4. Královská Júlia /Union Košice/ - body: 12
5. Švolíková Sára /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 6


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg začiatočníčky

1. Kurucz Erika Réka /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 32
2. Chrastinova Petra /ŠK Real team Trenčín/ - body: 24
3. Laciová Melánia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 12
4. Kleinová Karin /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 8
4. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
6. Sekelská Alexandra Katarína /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
7. Tesáková Lea /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg pokročilé

1. Sekelská Alexandra Katarína /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
2. Tatiana Ľuptáková /Karate Klub Detva/ - body: 20
3. Klimačková Eva /ŠK Real team Trenčín/ - body: 16
4. Královská Júlia /Union Košice/ - body: 12
5. Miklášová Daniela /ŠK Real team Trenčín/ - body: 8


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočníčky

1. Vargová Linda Bettina /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 32
2. Szigetiová Flóra /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 24
3. Hocková Daniela /Central karate klub Poprad/ - body: 8
4. Biľová Barbora /Športový klub Keido Košice/ - body: 4


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokročilé

1. Čela Ariana Nikoleta /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Horanská Elena /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 20
3. Budzáková Emma /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
4. Babilia Svetlana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
5. Guzejová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
5. Jendrušáková Nina /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 4
5. Majkutová Margaréta /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
5. Rigó Rebecca /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg začiatočníčky

1. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Gáborová Romana /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 8


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg pokročilé

1. Korčoková Petra /TJ Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 20
3. Špániková Nina /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
4. Mišovýchová Zuzana /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 10
5. Kantoráková Adela /Union Košice/ - body: 8
5. Niková Alica /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 8
5. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg začiatočníčky

1. Lorenčíková Lucia /Karate klub Liptovský Mikuláš/ - body: 28
2. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
3. Kőtelesová Sarah Jessica /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
4. Laciová Melánia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
4. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
4. Somorovská Tamara /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8
7. Sklenková Lucia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pokročilé

1. Kvasnicová Nina /Šk karate Kachi/ - body: 28
2. Slivková Juliette /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 24
3. Černáková Bibiana /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 16
4. Málková Lea /Spartak Myjava/ - body: 8
4. Zacharová Ema /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 8
6. Medveďová Viktória /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 6
7. Holubová Zuzana /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
7. Kalamárová Alexandra /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
7. Šnírerová Simona /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
7. Urbánková Diana /Šk karate Kachi/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg začiatočníčky

1. Luptáková Natália Lea /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 20
2. Broďaniová Viktória /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 16
2. Jaššová Amália Anna /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 16
4. Holubová Zuzana /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
5. Dvorská Lucia /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 10
6. Drugáčová Dajana Mária /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
6. Kaliská Nina /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 4
8. Györiová Sofia Hyacinta /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Jakubová Radka /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pokročilé

1. Polónyová Bianka /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 36
2. Smižanská Zina /TJ Rapid Bratislava/ - body: 18
3. Glatzová Barbora /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 8
3. Kučerová Timea /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
3. Ohraďanová Mária /Karate klub Liptovský Mikuláš/ - body: 8
6. Mišová Michaela /KK OSA obč.zdr.Bratislava/ - body: 6
7. Biela Alexandra /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4
7. Lišková Laura /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
7. Mišejová Simona /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
10. Čela Ariana Nikoleta /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
10. Vážanová Terézia /Karate Klub Kanianka/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky

1. Ozsvaldová Lea /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 28
2. Rajtíková Timea /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 24
3. Podolanová Tereza /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
4. Palková Kristína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
4. Pavelová Alica /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 8
6. Patai Stella /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 6
7. Balažová Veronika /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 2
7. Hajdúčiková Lucia /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 2
7. Sprlakova Lucia /Karate klub Trstená/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé

1. Hóková Ella /FARMEX Nitra/ - body: 28
2. Váczy Anna /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 14
3. Gahírová Ivana /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 12
4. Buchtová Stefania /Spartak Myjava/ - body: 8
4. Lakatošová Erika /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 8
4. Nová Lucia /Šk karate Kachi/ - body: 8
4. Pápayová Natália /FARMEX Nitra/ - body: 8
8. Erdélyiová Nina /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 6
9. Priščáková Emma /Union Košice/ - body: 4
9. Škorvánková Hana /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
9. Šofráneková Alexandra /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
12. Švihoríková Karolína /Šk karate Kachi/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg

1. Pavlovič Mário /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 24
2. Kotek Dominik /Karate klub ZOKU/ - body: 18
3. Borovička Roman /Športová škola karate Prievidza/ - body: 16
4. Farkaš Samuel /Union Košice/ - body: 12
5. Titka Peter /Športová škola karate Prievidza/ - body: 8
6. Škovran Oliver /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 6
7. Beňo Viktor /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
7. Bodnár Oliver /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
9. Cunik Yakob /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
9. Ferencak Jakub /KK OSA obč.zdr.Bratislava/ - body: 2
9. Grolmus Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
9. Györi Radovan Michael /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
9. Kapusta Nikolas /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
9. Kratochvíl Kay /FARMEX Nitra/ - body: 2
9. Malcho Dominik /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 2
9. Sihelník Ján /KK OSA obč.zdr.Bratislava/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg

1. Konečný Alex /Športová škola karate Prievidza/ - body: 24
2. Kvasnica Martin /Šk karate Kachi/ - body: 20
3. Koval David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
4. Kubáň Daniel /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 10
4. Žabka Oliver /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 10
6. Bello Alexander /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 6
6. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 6
6. Veterný Richard /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 6
9. Malcho Lukáš /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 4
10. Drahoš Šimon /Karate klub ZOKU/ - body: 2
10. Gašpar Martin /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
10. Rybanský Daniel /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
10. Šalko Aurel /Karate Klub Detva/ - body: 2
10. Varchola Pavol /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg

1. Kuťka Matias /FARMEX Nitra/ - body: 36
2. Huang Victor /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 14
3. Lamačka Matúš /ŠK Real team Trenčín/ - body: 12
4. Chrenko Samuel /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 10
5. Eckhardt Adrián /FARMEX Nitra/ - body: 8
5. Hyben Benjamín /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 8
7. Foltín Milan /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 4
8. Eliáš Matúš /Šk karate Kachi/ - body: 2
8. Chovanec Daniel /Karate Klub Detva/ - body: 2
8. Priščák Alex /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
8. Tapfer Andrej /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg

1. Vasilik Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
2. Chovanec Daniel /Karate Klub Detva/ - body: 12
3. Mitrík Richard /Union Košice/ - body: 8
4. Hluško Filip /Budokan Samaria/ - body: 4
4. Mikulaj Štefan /Budokan Samaria/ - body: 4
4. Polák Dominik /FARMEX Nitra/ - body: 4
7. Lotharides Alexander /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 2
7. Sitár Richard /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci

1. Olbert Patrik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
2. Cséfalvay Pavol /SEIGOKAN PIEŠŤANY/ - body: 20
3. Krempaský Martin /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 14
4. Cséfalvay Peter /SEIGOKAN PIEŠŤANY/ - body: 12
5. Novák Kevin /MŠK KK Kežmarok/ - body: 8
5. Uhrík Maxim /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
7. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 2
7. Ivanič Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 2
7. Plichta Bruno /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
7. Sihelník Matej /KK OSA obč.zdr.Bratislava/ - body: 2
7. Surovčík Matúš /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 2
7. Žuffa Lukáš /Budokan Zvolen/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg pokročilí

1. Bartoš Viliam /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 36
2. Gašpar Miroslav /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 24
3. Cisár Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12
4. Bako Maxim /Šk karate Kachi/ - body: 8
5. Eliáš Ondrej /Spartak Myjava/ - body: 4


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci

1. Krivda Marek /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 36
2. Laci Manuel /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 16
2. Lajstrík Jakub /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 16
4. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
5. Sukop Gregor /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 6
6. Dudadík Adam /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
6. Loch Tomáš /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
8. Bačovský Juraj /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Boris Marko /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 2
8. Gašpar Dominik /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
8. Helma Michal /FARMEX Nitra/ - body: 2
8. Kubaška Matúš /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
8. Leon Gyurik /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
8. Nedoroščík Daniel /Central karate klub Poprad/ - body: 2
8. Rešovský Daniel /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 2
8. Uhrík Maxim /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí

1. Marko Martin /Športový klub Keido Košice/ - body: 18
2. Ivančík Oliver /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 16
2. Petráš Roland /Spartak Myjava/ - body: 16
4. Halaška Adam /Športová škola karate Prievidza/ - body: 12
4. Pechota Jakub /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 12
6. Eliáš Ondrej /Spartak Myjava/ - body: 8
7. Hamza Radim /Šk karate Kachi/ - body: 4
7. Kurčina Erik /Karate Klub Dolný Kubín/ - body: 4
7. Matulík Lukáš /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
10. Buša Tomáš /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
10. Jesenič Peter /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 2
10. Preisser Luca /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
10. Zelina Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci

1. Krajňák Matej /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 28
2. Lehotský Gregor /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 20
3. Antoš. Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 16
4. Langa Jozef /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 10
4. Mojžiš Ivan /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 10
6. Váczy Peter /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 8
7. Farkaš Andrej /Central karate klub Poprad/ - body: 4
8. Ďurian Dávid /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
8. Fitos Ádám /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2
8. Remeň Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Šafár Samuel /Šk karate Kachi/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí

1. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 32
2. Porjanda Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 20
3. Broďani Alexander /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 10
3. Gočík Tomáš /Union Košice/ - body: 10
5. Pecen Štefan /Spartak Myjava/ - body: 8
6. Michálek Jakub /Spartak Myjava/ - body: 6
7. Horák Dominik /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
7. Lipták Matej /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
7. Zríni Samuel /Spartak Myjava/ - body: 4


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci

1. Dufala Lukáš /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 32
2. Hodgson Oliver /Union Košice/ - body: 14
3. Chymo Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
4. Hnyk Ronald /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
4. Vaľko Filip /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
6. Beňo Urban /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 6
6. Tabáček Jakub /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 6
8. Fabian Maroš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
8. Fábry Thomas Martin /FARMEX Nitra/ - body: 4
8. Marčišovský Matúš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
8. Polakovič Peter /Karate Klub Detva/ - body: 4
12. Pavčo Lukáš /Karate tím NALÍ Budmerice/ - body: 2
12. Uhrík Mathias /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí

1. Kostelný Lukáš /ŠK Real team Trenčín/ - body: 28
2. Turaz Lenny /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 12
3. Dobiáš Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 10
4. Felber Samuel /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Chovanec Martin /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 8
4. Chovanec Martin /Karate Klub Detva/ - body: 8
4. Chymo Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
8. Gruber Benjamín /Budokan Samaria/ - body: 4
9. Bolla Patrik /Šk karate Kachi/ - body: 2
9. Hajurka Ján /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci

1. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice/ - body: 28
1. Suchý Filip /SEIGOKAN PIEŠŤANY/ - body: 28
3. Vrabec Matej /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 12
4. Krajňák Adam /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
4. Šuna Matej /Central karate klub Poprad/ - body: 8
6. Leon Gyurik /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí

1. Filip Denis /TJ Rapid Bratislava/ - body: 32
2. Mališ Filip /Karate Klub Detva/ - body: 20
3. Mesároš Jakub /Karate Klub Detva/ - body: 16
4. Mečír Lukas /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 14
5. Mikulec Martin /Športová škola karate Prievidza/ - body: 6
6. Majcher Adam /Šk karate Kachi/ - body: 4
6. Marko Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
8. Havlík Ľubomír /Spartak Myjava/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci

1. Vajdák Martin /Karate klub Liptovský Mikuláš/ - body: 26
2. Gazdík Šimon /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 16
2. Hudák Matej /Športový klub Keido Košice/ - body: 16
4. Milata Dominik /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 12
5. Fabian Matúš /Union Košice/ - body: 8
5. Mančík Bruno /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 8
7. Kašprišin Marko /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
8. Ivan Valentín /Union Košice/ - body: 2
8. Kaliský David /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 2
8. Koreň Štefan /Karate Klub Revúca/ - body: 2
8. Mihalícek Maroš /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
8. Sitár Jakub /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
8. Žuffa Matej /Budokan Zvolen/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí

1. Zaťko Michal /Športová škola karate Prievidza/ - body: 24
2. Cunik Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 20
3. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 14
4. Papp Zoltán /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 10
4. Sáraz Martin /Šk karate Kachi/ - body: 10
6. Krajčovic Lukas /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 6
7. Duchovič Damián /Šk karate Kachi/ - body: 4
7. Mrovčák Peter /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
9. Bízik Lukáš /FARMEX Nitra/ - body: 2
9. Bukovič Norbert /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
9. Duda Matúš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 2
9. Godár Adam /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 2
9. Hlavačka Samuel /Šk karate Kachi/ - body: 2
9. Koštial Peter /Karate Klub Detva/ - body: 2
9. Majba Jakub /Šk karate Kachi/ - body: 2
9. Mečír Samuel /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci

1. Mašlej Martin /Karate Klub Detva/ - body: 24
1. Pristáč Andrej /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
1. Stříž Martin /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 24
4. Židov Jakub /Športový klub Keido Košice/ - body: 10
5. Zakarovský Dávid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
6. Domin Kristián /Karate klub Trstená/ - body: 2
6. Mančík Bruno /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí

1. Sečkár Šimon /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 32
2. Bohunický Lukáš /TJ Rapid Bratislava/ - body: 12
2. Kocian Matej /Športová škola karate Prievidza/ - body: 12
4. Chudík Filip /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 8
4. Kulíšek Adam /Spartak Myjava/ - body: 8
4. Vavro Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 8
7. Linhart Leo /Športový klub Keido Košice/ - body: 4
7. Mácha Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
7. Turaz Lenny /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 4
10. Horaček Peter /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 2
10. Marko Šimon /Karate Klub Detva/ - body: 2
10. Mercek Adam /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
10. Stolárik Stanislav /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci

1. Petrovič Lukáš /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 32
2. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
3. Počarovský Róbert /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Boros Richard /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
4. Labuda Jakub /TJ Sokol Žilina/ - body: 4
4. Mokoš Adrián /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
4. Nogel Robert /KK OSA obč.zdr.Bratislava/ - body: 4
4. Žitný Matej /FARMEX Nitra/ - body: 4
9. Katrenič Dávid Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
9. Merašický Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
9. Schönwiesner Adam /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
9. Šlosár Gabriel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí

1. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Mojzeš Dávid /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 20
3. Kováč Simon /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 12
3. Mácha Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 12
5. Vasilík Viliam Jozef /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
6. Antoš Vojtech /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
6. Geršic Roman /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 4
6. Krajan Teo /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
6. Králik Tomáš /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
10. Bohunický Lukáš /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
10. Drajna Andrej /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
10. Kukuľa Andrej /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
10. Ondrašina Peter /ŠKP Čadca/ - body: 2
10. Pálfy Samuel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
10. Radoš Ľubomír /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
10. Roháľ Ján /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
10. Šenšel Filip /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
10. Širgel Adam /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 2