Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - 11.02.2017

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 12 4 5 21
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 7 5 5 17
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 8 17 31
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 5 3 4 12
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 4 7 10 21
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 4 4 4 12
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 4 2 10
8. Športový klub Keido Košice, o. z. 4 3 2 9
9. Centrál karate klub Poprad o.z. 4 1 4 9
10. KARATE KLUB ZOKU 4 0 2 6
11. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 8 5 16
12. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 3 2 2 7
13. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 0 5 8
14. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 3 6
15. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 2 7 2 11
16. Karate klub Detva 2 6 6 14
17. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 2 6 5 13
18. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 4 4 10
19. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 2 3 4 9
20. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 2 10 14
21. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 2 2 3 7
22. FARMEX Nitra 2 2 0 4
23. Karate Klub Žilina, o. z. 2 1 6 9
24. Karate klub UNION Košice, o. z. 2 1 4 7
25. Seigokan 2 1 1 4
26. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 3 1 5
27. Budokan Samaria 1 2 4 7
28. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 0 3 4
29. Karate klub Liptovský Mikuláš 1 0 2 3
30. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 0 1 2
31. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 0 0 1
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 2 3
33. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 1 2
34. Karate klub Krupina, o. z. 0 1 1 2
35. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 1 1 2
36. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 1 0 1
37. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 0 4 4
38. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 2 2
39. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
40. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
41. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
42. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
43. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
44. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 0 0
45. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 4 3 3 10
2. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 2 5
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 2 5 4 11
4. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 2 2 1 5
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 2 1 5
6. FARMEX Nitra 2 2 0 4
7. Karate Klub IGLOW, o. z. 2 1 3 6
8. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 1 2 5
9. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 2 1 1 4
10. Športová škola karate, o. z. 2 0 3 5
11. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 0 1 3
12. Športový klub Keido Košice, o. z. 2 0 1 3
13. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 4 2 7
14. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 4 1 6
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 2 4 7
16. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 7 9
17. Karate klub Detva 1 1 4 6
18. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 1 1 3
19. Seigokan 1 1 1 3
20. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 1 1 3
21. Karate klub Liptovský Mikuláš 1 0 1 2
22. KARATE KLUB ZOKU 1 0 0 1
23. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 0 0 1
24. Karate Klub Žilina, o. z. 0 1 5 6
25. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 1 4 5
26. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 2 3
27. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 1 2 3
28. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 1 0 1
29. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 0 1
30. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 0 5 5
31. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 0 4 4
32. Budokan Samaria 0 0 3 3
33. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
34. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
35. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
36. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
37. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
38. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
39. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
40. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0
41. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 0 0
42. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 18 16 17 51
2. Športová škola karate, o. z. 36 8 5 49
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 21 10 5 36
4. Karate klub KUMADE Topoľčany 12 14 10 36
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 9 16 5 30
6. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 6 4 25
7. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 12 8 4 24
8. Karate klub Detva 6 12 6 24
9. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 12 5 23
10. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 8 2 22
11. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 6 14 2 22
12. Športový klub Keido Košice, o. z. 12 6 2 20
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 4 10 20
14. Centrál karate klub Poprad o.z. 12 2 4 18
15. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 8 4 18
16. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 6 6 4 16
17. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 9 4 2 15
18. KARATE KLUB ZOKU 12 0 2 14
19. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 0 5 14
20. Karate Klub Žilina, o. z. 6 2 6 14
21. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 6 4 3 13
22. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 9 0 3 12
23. Karate klub UNION Košice, o. z. 6 2 4 12
24. Budokan Samaria 3 4 4 11
25. FARMEX Nitra 6 4 0 10
26. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 6 1 10
27. Seigokan 6 2 1 9
28. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 0 3 6
29. Karate klub Liptovský Mikuláš 3 0 2 5
30. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 0 1 4
31. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 2 4
32. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 0 4 4
33. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 0 0 3
34. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 2 1 3
35. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 1 3
36. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 1 3
37. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 2 0 2
38. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 2 2
39. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
40. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
41. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
42. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
43. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
44. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 0 0
45. Karate klub Kanianka 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 12 6 3 21
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 10 4 20
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 8 2 13
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 8 1 12
5. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 2 7 12
6. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 9 0 2 11
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 4 1 11
8. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 6 4 1 11
9. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 2 3 11
10. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 4 4 11
11. FARMEX Nitra 6 4 0 10
12. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 2 2 10
13. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 6 2 1 9
14. Športová škola karate, o. z. 6 0 3 9
15. Karate klub Detva 3 2 4 9
16. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 0 1 7
17. Športový klub Keido Košice, o. z. 6 0 1 7
18. Karate Klub Žilina, o. z. 0 2 5 7
19. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 2 1 6
20. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 2 1 6
21. Seigokan 3 2 1 6
22. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 4 6
23. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 0 5 5
24. Karate klub Liptovský Mikuláš 3 0 1 4
25. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 2 4
26. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 2 2 4
27. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 0 4 4
28. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 0 0 3
29. KARATE KLUB ZOKU 3 0 0 3
30. Budokan Samaria 0 0 3 3
31. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 0 2
32. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 2 0 2
33. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
34. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
35. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
36. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
37. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 0 0
38. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 0 0
39. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
40. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
41. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
42. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - 11.02.2017
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo - 04.03.2017
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo - 01.04.2017
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2017 JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV a KARATE AGILITY - 14.05.2017



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Športová škola karate, o. z. 28 18 37 83
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 24 14 26 64
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 21 28 45 94
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 20 23 17 60
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 20 19 23 62
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 19 13 28 60
7. Karate Klub IGLOW, o. z. 18 7 9 34
8. Športový klub Keido Košice, o. z. 17 8 13 38
9. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 16 14 17 47
10. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 13 10 14 37
11. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 12 5 10 27
12. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 11 14 13 38
13. Centrál karate klub Poprad o.z. 11 9 14 34
14. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 10 14 20 44
15. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 9 7 14 30
16. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 8 20 21 49
17. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 8 14 21 43
18. Karate klub Detva 7 16 23 46
19. FARMEX Nitra 7 10 10 27
20. Karate Klub Žilina, o. z. 6 11 26 43
21. Karate klub UNION Košice, o. z. 6 9 15 30
22. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 6 5 10 21
23. KARATE KLUB ZOKU 6 3 3 12
24. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 5 8 7 20
25. Mestský športový klub Kežmarok 5 5 6 16
26. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 5 4 9 18
27. Karate klub Liptovský Mikuláš 5 2 6 13
28. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 5 2 2 9
29. Seigokan 4 4 5 13
30. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 4 3 5 12
31. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 1 8 12
32. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 1 1 5
33. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 6 8 16
34. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 3 7 12
35. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 2 1 1 4
36. Budokan Samaria 1 5 13 19
37. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 5 3 9
38. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 2 3 6
39. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 7 9
40. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 1 3 5
41. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 2 1 3
42. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 1 4 5
43. Karate klub Krupina, o. z. 0 1 3 4
44. 1. Karate Club Pezinok 0 1 1 2
45. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 1 0 1
46. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 4 4
47. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 3 3
48. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 3 3
49. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
50. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
51. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
52. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
53. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
54. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0
55. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
56. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
57. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
58. ŠKP Čadca 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 15 9 16 40
2. Karate klub KUMADE Topoľčany 13 9 9 31
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 11 5 2 18
4. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 10 15 10 35
5. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 10 7 7 24
6. Športový klub Keido Košice, o. z. 10 5 2 17
7. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 9 13 8 30
8. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 4 4 14
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 5 13 4 22
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 5 9 5 19
11. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 5 4 5 14
12. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 5 4 5 14
13. KARATE KLUB ZOKU 5 3 2 10
14. Karate klub Detva 4 8 7 19
15. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 4 4 3 11
16. Mestský športový klub Kežmarok 4 3 2 9
17. Karate Klub Žilina, o. z. 3 4 6 13
18. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 3 6 12
19. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 1 2 6
20. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 0 1 4
21. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 2 0 1 3
22. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 2 3 6
23. Budokan Samaria 1 2 1 4
24. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 1 3 5
25. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 1 3 5
26. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 1 1 3
27. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 3 2 5
28. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 8 10
29. Karate klub Krupina, o. z. 0 1 2 3
30. 1. Karate Club Pezinok 0 1 0 1
31. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 1 0 1
32. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 2 2
33. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
34. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 0 1 1
35. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 8 6 9 23
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 8 3 11 22
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 7 8 17 32
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 7 6 12 25
5. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 5 2 5 12
6. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 4 3 7 14
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 4 2 2 8
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 0 4 7
9. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 7 5 14
10. Športový klub Keido Košice, o. z. 2 2 5 9
11. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 2 1 1 4
12. Seigokan 1 2 0 3
13. Centrál karate klub Poprad o.z. 1 1 4 6
14. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 1 2 4
15. Mestský športový klub Kežmarok 1 0 0 1
16. Budokan Samaria 0 3 1 4
17. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 4 6
18. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 4 6
19. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 2 3 5
20. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 3 4
21. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 0 1
22. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 1 0 1
23. Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 3 3
24. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 3 3
25. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
26. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
27. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 1 1
28. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
29. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 0 0
30. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0
31. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 0 0
32. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
33. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
34. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 0 0
35. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 0 0
36. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 0 0
37. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
38. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
39. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 11 9 9 29
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 10 13 9 32
3. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 8 7 24
4. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 8 12 13 33
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 8 3 13 24
6. FARMEX Nitra 7 10 10 27
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 7 8 10 25
8. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 7 3 5 15
9. Karate Klub IGLOW, o. z. 7 2 7 16
10. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 4 8 18
11. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 5 5 5 15
12. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 5 4 8 17
13. Športová škola karate, o. z. 5 3 12 20
14. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 5 3 11 19
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 5 3 9 17
16. Športový klub Keido Košice, o. z. 5 1 6 12
17. Karate klub Liptovský Mikuláš 5 1 3 9
18. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 4 5 18 27
19. Centrál karate klub Poprad o.z. 4 4 6 14
20. Karate klub Detva 3 8 16 27
21. Karate Klub Žilina, o. z. 3 7 17 27
22. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 6 9 18
23. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 5 13 21
24. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 3 8 14
25. Seigokan 3 2 5 10
26. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 2 1 6
27. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 6 8 16
28. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 3 7 12
29. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 2 1 1 4
30. Karate Klub SABINOV, o. z. 2 0 7 9
31. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 2 3 6
32. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 5 7
33. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 1 2 4
34. KARATE KLUB ZOKU 1 0 1 2
35. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 0 0 1
36. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 4 0 4
37. Mestský športový klub Kežmarok 0 2 4 6
38. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 2 0 2
39. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 1 3 4
40. Budokan Samaria 0 0 11 11
41. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 4 4
42. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 3 3
43. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 2 2
44. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
45. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
46. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
47. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
48. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
49. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 0 0 0
50. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
51. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
52. ŠKP Čadca 0 0 0 0
53. Karate Klub Revúca 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 2 1 3 6
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 1 2 5
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 1 1 4
4. Karate Klub Žilina, o. z. 2 0 0 2
5. Športová škola karate, o. z. 1 2 2 5
6. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 1 1 0 2
7. FARMEX Nitra 1 0 1 2
8. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 0 0 1
9. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 2 0 2
10. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 1 1 2
11. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 1 2
12. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 1 2
13. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 0 1
14. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 2 2
15. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
16. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 0 1 1
17. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
18. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
19. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 0 1 1
20. Karate klub Detva 0 0 1 1
21. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
22. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 1 1
23. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 2 1 3 6
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 0 1 3
3. Športová škola karate, o. z. 1 1 1 3
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 1 1 1 3
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 0 1
6. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 0 1
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 1 0 1
8. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 0 1 1
9. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 1 1
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
11. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 1 1
12. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
13. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 0 0


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub Žilina, o. z. 2 0 0 2
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 1 0 1 2
3. FARMEX Nitra 1 0 1 2
4. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 1 0 0 1
5. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 0 0 1
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 1 2
7. Športová škola karate, o. z. 0 1 1 2
8. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 1 0 1
9. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 1 0 1
10. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 0 1
11. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 0 1
12. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
13. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
14. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 1 1
15. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
16. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 0 1 1
17. Karate klub Detva 0 0 1 1
18. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
19. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 0 1 1
20. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 0 0
21. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 29 20 39 88
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 26 15 27 68
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 23 29 48 100
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 21 14 30 65
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 20 24 18 62
6. Karate klub KUMADE Topoľčany 20 20 23 63
7. Karate Klub IGLOW, o. z. 18 7 9 34
8. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 16 15 18 49
9. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 13 10 15 38
10. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 13 6 10 29
11. Športový klub Keido Košice, o. z. 13 6 9 28
12. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 11 14 14 39
13. Centrál karate klub Poprad o.z. 11 11 14 36
14. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 10 15 21 46
15. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 9 7 14 30
16. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 8 20 22 50
17. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 8 14 23 45
18. Karate Klub Žilina, o. z. 8 11 26 45
19. FARMEX Nitra 8 10 11 29
20. Karate klub Detva 7 16 24 47
21. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 8 7 21
22. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 6 5 10 21
23. KARATE KLUB ZOKU 6 3 3 12
24. Karate klub UNION Košice, o. z. 5 7 12 24
25. Mestský športový klub Kežmarok 5 5 6 16
26. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 5 4 10 19
27. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 5 2 2 9
28. Seigokan 4 4 5 13
29. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 4 3 6 13
30. Karate klub Liptovský Mikuláš 4 1 5 10
31. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 1 8 12
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 5 7 14
33. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 3 8 13
34. Budokan Samaria 1 5 13 19
35. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 4 3 8
36. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 2 3 6
37. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 7 9
38. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 1 3 5
39. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 1 1 1 3
40. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 1 1 3
41. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 2 1 3
42. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 1 4 5
43. Karate klub Krupina, o. z. 0 1 2 3
44. 1. Karate Club Pezinok 0 1 1 2
45. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 1 0 1
46. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 4 4
47. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 3 3
48. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 3 3
49. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
50. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
51. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
52. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
53. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
54. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0
55. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
56. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
57. ŠKP Čadca 0 0 0 0
58. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
PDF

Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - 11.02.2017
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo - 04.03.2017
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo - 01.04.2017
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2017 JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV a KARATE AGILITY - 14.05.2017



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 63 56 45 164
2. Športová škola karate, o. z. 84 36 37 157
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 72 28 26 126
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 60 46 17 123
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 60 38 23 121
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 57 26 28 111
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 48 28 17 93
8. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 24 40 21 85
9. Športový klub Keido Košice, o. z. 51 16 13 80
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 30 28 20 78
11. Karate Klub IGLOW, o. z. 54 14 9 77
12. Karate klub Detva 21 32 23 76
13. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 33 28 13 74
14. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 39 20 14 73
15. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 24 28 21 73
16. Karate Klub Žilina, o. z. 18 22 26 66
17. Centrál karate klub Poprad o.z. 33 18 14 65
18. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 36 10 10 56
19. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 27 14 14 55
20. FARMEX Nitra 21 20 10 51
21. Karate klub UNION Košice, o. z. 18 18 15 51
22. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 18 10 10 38
23. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 15 16 7 38
24. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 15 8 9 32
25. Mestský športový klub Kežmarok 15 10 6 31
26. KARATE KLUB ZOKU 18 6 3 27
27. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 12 8 26
28. Budokan Samaria 3 10 13 26
29. Karate klub Liptovský Mikuláš 15 4 6 25
30. Seigokan 12 8 5 25
31. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 12 6 5 23
32. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 15 4 2 21
33. Karate Klub SABINOV, o. z. 9 2 8 19
34. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 6 7 19
35. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 10 3 16
36. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 9 2 1 12
37. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 7 12
38. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 4 3 10
39. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 6 2 1 9
40. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 2 3 8
41. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 2 4 6
42. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 4 1 5
43. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 3 5
44. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 4 4
45. 1. Karate Club Pezinok 0 2 1 3
46. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 3 3
47. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 3 3
48. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 2 0 2
49. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
50. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
51. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
52. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
53. ŠKP Čadca 0 0 0 0
54. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
55. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
56. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0
57. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
58. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 45 18 16 79
2. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 30 30 10 70
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 39 18 9 66
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 27 26 8 61
5. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 30 14 7 51
6. Karate Klub IGLOW, o. z. 33 10 2 45
7. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 15 26 4 45
8. Športový klub Keido Košice, o. z. 30 10 2 42
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 15 18 5 38
10. Karate klub Detva 12 16 7 35
11. Centrál karate klub Poprad o.z. 18 8 4 30
12. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 8 5 28
13. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 15 8 5 28
14. KARATE KLUB ZOKU 15 6 2 23
15. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 12 8 3 23
16. Karate Klub Žilina, o. z. 9 8 6 23
17. Karate klub UNION Košice, o. z. 9 6 6 21
18. Mestský športový klub Kežmarok 12 6 2 20
19. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 9 2 2 13
20. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 4 8 12
21. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 9 0 1 10
22. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 4 3 10
23. Budokan Samaria 3 4 1 8
24. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 2 3 8
25. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 2 3 8
26. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 6 2 8
27. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 6 0 1 7
28. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 2 1 6
29. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 2 4
30. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 2 0 2
31. 1. Karate Club Pezinok 0 2 0 2
32. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 2 2
33. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
34. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1
35. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 21 16 17 54
2. Športová škola karate, o. z. 24 12 9 45
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 21 12 12 45
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 24 6 11 41
5. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 12 6 7 25
6. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 14 5 25
7. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 15 4 5 24
8. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 12 4 2 18
9. Športový klub Keido Košice, o. z. 6 4 5 15
10. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 0 4 13
11. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 6 2 1 9
12. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 2 4 9
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 4 4 8
14. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 4 4 8
15. Seigokan 3 4 0 7
16. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 2 2 7
17. Budokan Samaria 0 6 1 7
18. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 4 3 7
19. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 2 3 5
20. Mestský športový klub Kežmarok 3 0 0 3
21. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 3 3
22. Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 3 3
23. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 2 0 2
24. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 0 2
25. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
26. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
27. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 1 1
28. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
29. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 0 0
30. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
31. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
32. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0
33. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 0 0
34. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
35. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 0 0
36. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 0 0
37. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
38. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
39. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 30 26 9 65
2. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 24 24 13 61
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 33 18 9 60
4. FARMEX Nitra 21 20 10 51
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 27 16 7 50
6. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 21 16 10 47
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 24 6 13 43
8. Karate klub Detva 9 16 16 41
9. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 12 10 18 40
10. Karate Klub Žilina, o. z. 9 14 17 40
11. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 18 8 8 34
12. Športová škola karate, o. z. 15 6 12 33
13. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 21 6 5 32
14. Karate Klub IGLOW, o. z. 21 4 7 32
15. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 15 6 11 32
16. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 9 10 13 32
17. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 15 8 8 31
18. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 15 10 5 30
19. Karate klub KUMADE Topoľčany 15 6 9 30
20. Karate klub UNION Košice, o. z. 9 12 9 30
21. Centrál karate klub Poprad o.z. 12 8 6 26
22. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 12 8 26
23. Športový klub Keido Košice, o. z. 15 2 6 23
24. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 9 6 8 23
25. Karate klub Liptovský Mikuláš 15 2 3 20
26. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 6 7 19
27. Seigokan 9 4 5 18
28. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 9 4 1 14
29. Karate Klub SABINOV, o. z. 6 0 7 13
30. Budokan Samaria 0 0 11 11
31. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 4 3 10
32. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 5 10
33. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 6 2 1 9
34. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 8 0 8
35. Mestský športový klub Kežmarok 0 4 4 8
36. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 2 2 7
37. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 2 3 5
38. KARATE KLUB ZOKU 3 0 1 4
39. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 4 0 4
40. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 4 4
41. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 0 0 3
42. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 3 3
43. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 2 2
44. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
45. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
46. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
47. ŠKP Čadca 0 0 0 0
48. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
49. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 0 0 0
50. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
51. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
52. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
53. Karate Klub Revúca 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 2 3 11
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 2 2 10
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 2 1 9
4. Športová škola karate, o. z. 3 4 2 9
5. Karate Klub Žilina, o. z. 6 0 0 6
6. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 3 2 0 5
7. FARMEX Nitra 3 0 1 4
8. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 4 0 4
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 0 0 3
10. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 1 3
11. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 2 1 3
12. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 1 3
13. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 0 2
14. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 2 2
15. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
16. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 1 1
17. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
18. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
19. Karate klub Detva 0 0 1 1
20. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
21. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 0 1 1
22. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 1 1
23. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 2 3 11
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 0 1 7
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 2 1 6
4. Športová škola karate, o. z. 3 2 1 6
5. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 2 0 2
6. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 0 2
7. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 0 2
8. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
9. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 1 1
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
11. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 1 1
12. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 0 1 1
13. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 0 0


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub Žilina, o. z. 6 0 0 6
2. FARMEX Nitra 3 0 1 4
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 0 1 4
4. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 3 0 0 3
5. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 0 0 3
6. Športová škola karate, o. z. 0 2 1 3
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 1 3
8. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 2 0 2
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 0 2
10. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 0 2
11. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 2 0 2
12. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
13. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 0 1 1
14. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 0 1 1
15. Karate klub Detva 0 0 1 1
16. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
17. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 1 1
18. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 1 1
19. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
20. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0
21. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 23 29 48 175
2. Športová škola karate, o. z. 29 20 39 166
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 26 15 27 135
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 20 24 18 126
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 20 20 23 123
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 21 14 30 121
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 16 15 18 96
8. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 8 20 22 86
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 10 15 21 81
10. Karate Klub IGLOW, o. z. 18 7 9 77
11. Karate klub Detva 7 16 24 77
12. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 11 14 14 75
13. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 8 14 23 75
14. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 13 10 15 74
15. Karate Klub Žilina, o. z. 8 11 26 72
16. Centrál karate klub Poprad o.z. 11 11 14 69
17. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 13 6 10 61
18. Športový klub Keido Košice, o. z. 13 6 9 60
19. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 9 7 14 55
20. FARMEX Nitra 8 10 11 55
21. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 8 7 41
22. Karate klub UNION Košice, o. z. 5 7 12 41
23. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 6 5 10 38
24. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 5 4 10 33
25. Mestský športový klub Kežmarok 5 5 6 31
26. KARATE KLUB ZOKU 6 3 3 27
27. Budokan Samaria 1 5 13 26
28. Seigokan 4 4 5 25
29. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 4 3 6 24
30. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 5 7 23
31. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 5 2 2 21
32. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 3 8 20
33. Karate klub Liptovský Mikuláš 4 1 5 19
34. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 1 8 19
35. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 4 3 14
36. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 7 12
37. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 2 3 10
38. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 1 3 8
39. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 1 1 6
40. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 1 1 1 6
41. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 1 4 6
42. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 2 1 5
43. Karate klub Krupina, o. z. 0 1 2 4
44. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 4 4
45. 1. Karate Club Pezinok 0 1 1 3
46. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 3 3
47. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 3 3
48. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 1 0 2
49. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 1 1
50. Karate klub Dolný Kubín 0 0 1 1
51. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
52. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
53. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
54. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0
55. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
56. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
57. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
58. ŠKP Čadca 0 0 0 0
PDF

Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - 11.02.2017
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo - 04.03.2017
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo - 01.04.2017



Agility dievčatá 5 ročné

1. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 32
2. De Jong Kiara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
3. Milatová Linda /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 16
4. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 12
4. Klempová Linda /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 12
4. Klempová Laura /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 12
4. Malatincová Diana /Karate klub Detva/ - body: 12
4. Mišíková Hana /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
4. Szaboová Natália /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 12
10. Černáková Olívia /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
10. Sivulková Emma /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
10. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 8
13. Bello Izabela Alima /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
13. Holíková Nela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Agility dievčatá 6 ročné

1. Piačeková Sára /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 32
1. Piliarová Ela /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 32
3. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
3. Tabačková Terézia /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 24
5. Klempová Linda /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 20
6. Martonová Nelly /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 16
7. Bayerová Olívia /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
7. Zelmanová Alžbeta /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 12
9. Klempová Laura /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
9. Kortišová Karolína /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
9. Pišojová Adela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
12. Blizmanová Alexandra /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
12. Jenčová Petra /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
12. Medveďová Paula /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
12. Panáková Diana /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
12. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Agility dievčatá 7 ročné

1. Hatalová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
1. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 24
1. Polakovičová Lucia /Karate klub Detva/ - body: 24
1. Škorvánková Alžbeta /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
5. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 20
6. Ďuricová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 12
6. Frolová Viktória /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
6. Kortišová Sára /Karate klub Detva/ - body: 12
9. Bajanová Denisa /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
9. Dominika Vnuková /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
9. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
9. Laciová Damiána /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
9. Malatincová Kristína /Karate klub Detva/ - body: 8
9. Tesličková Tereza /Budokan Samaria/ - body: 8
9. Vrabcová Veronika /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 8
16. Horanská Tereza /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
16. Zajačková Ema /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 8 ročné

1. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 32
2. Grznárová Michelle /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 28
2. Krnáčová Natália /Karate klub Detva/ - body: 28
4. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 24
5. Švolíková Sára /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
6. Sláviková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
7. De Jong Kimi /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
7. Zeumerová Alexadra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
9. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
9. Kutláková Ema /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
9. Sekelská Alexandra Katarína /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
12. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
12. Hroncová Katarína /Karate klub Detva/ - body: 4
12. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
12. Tatiana Ľuptáková /Karate klub Detva/ - body: 4
12. Vašíčková Viktória /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 9 ročné

1. Štefaneková Sofia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 36
2. Kadlecajová Viktória /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 32
3. Kucová Lea /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 24
4. Bajanová Alica /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
5. Královská Júlia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
5. Kučerová Radoslava /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
5. Smreková Vanesa /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
8. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 8
8. Bruothová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
8. Bytčanek Stella /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 8
8. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 8
8. Guzejová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
8. Klimentová Linda /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
8. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
15. Čížová Claudia /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
15. Laciová Melánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
15. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 10 ročné

1. Dianová Sára /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 36
2. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 32
3. Zacharová Ema /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 28
4. Škorvánková Hana /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
5. Dvorská Lucia /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
5. Mišejová Simona /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 16
5. Patai Stella /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 16
8. Gajdošíková Simona /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
8. Kováčová Viviana /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
10. Poláková Simona /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 8
10. Velesová Deana /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 8
12. Černáková Bibiana /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
12. Lenka Jušková /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 4
12. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Agility dievčatá 11 ročné

1. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 36
2. Kőtelesová Sarah Jessica /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 28
3. Ďurianová Jaroslava /Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen/ - body: 24
3. Šišková Ester /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 24
5. Bednarčíková Simona /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
5. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
7. Lišková Laura /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 16
7. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
9. Drugáčová Dajana Mária /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 8
9. Kromková Michaela /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
9. Priščáková Emma /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
12. Gáborová Romana /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z./ - body: 4
12. Kvasnicová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
12. Nová Lucia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4


Agility chlapci 5 roční

1. Gendeš Juraj /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
1. Kalafút Nikolas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
3. Cápay Leo /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 20
4. Beňo Rafael /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
4. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
4. Hrnčárik Peter /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
4. Hrončok Denis /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
4. Kutlák Kamil /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
4. Laučik Patrik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
4. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 12
4. Zvalo Daniel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
12. Kán Matúš /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 8
12. Nosáľ Tomáš /Karate klub Detva/ - body: 8
12. Priščák Alex /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
12. Štrus Marko Kristián /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 8
16. Didi Denis /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
16. Horváth Theo /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
16. Mizorjan Adam /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
16. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
16. Tóth Lukáš /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 4


Agility chlapci 6 roční

1. Konečný Alex /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 36
2. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 28
3. Györi Radovan Michael /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
3. Vasilik Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
5. Borovička Roman /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 16
6. Koval David /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
6. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
6. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
9. Baláž Richard /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
9. Doncs Eugen /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
9. Kazík Adam /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
9. Kutlák Kamil /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
9. Tóth Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 8
14. Bodnár Oliver /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
14. Daniel Jakub /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 4
14. Kič Michal /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 7 roční

1. Lamačka Matúš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
1. Veterný Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 24
3. Drahoš Šimon /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 20
3. Koval David /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
3. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 20
3. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
7. Bello Alexander /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 16
8. Gendeš Dávid /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
8. Chovanec Daniel /Karate klub Detva/ - body: 12
8. Kvasnica Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
8. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
12. Varchola Pavol /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 8
13. Chovanec Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
13. Kubáň Daniel /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
13. Šipkovský Jozef /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
13. Škovran Oliver /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
13. Vajay Alex /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 4


Agility chlapci 8 roční

1. Zelina Jakub /Športová škola karate, o. z./ - body: 36
2. Hudec Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 28
2. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 28
4. Zelina Martin /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
5. Loch Tomáš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 20
6. Antoš. Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
6. Halaška Adam /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
6. Olbert Patrik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
9. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 8
9. Horák Dominik /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
9. Preisser Luca /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
9. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
13. Bačovský Juraj /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
13. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
13. Zelman Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 9 roční

1. Marko Martin /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 36
2. Cisár Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 28
3. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 20
3. Remeň Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
5. Dobiáš Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
6. Bayer Matúš /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
6. Danilo Jakub Richard /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 12
8. Bibeň Dominik /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
8. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
8. Hodgson Oliver /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
8. Kosík Kristián /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
8. Marčišovský Matúš /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
8. Muller Juraj /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
14. Bartoš Viliam /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
14. Gruber Benjamín /Budokan Samaria/ - body: 4
14. Milata Dominik /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
14. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
14. Porjanda Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
14. Uhrík Maxim /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4


Agility chlapci 10 roční

1. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 36
2. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 32
3. Hudák Matej /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 24
3. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 24
3. Šuna Matej /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 24
6. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 16
7. Filip Denis /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
7. Pristáč Andrej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
9. Duchovič Damián /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
9. Mališ Filip /Karate klub Detva/ - body: 8
11. Koštial Peter /Karate klub Detva/ - body: 4
11. Kováč Simon /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4
11. Mašlej Martin /Karate klub Detva/ - body: 4
11. Sáraz Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
11. Studený Patrik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4


Agility chlapci 11 roční

1. Marko Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 36
2. Linhart Leo /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 28
2. Mrovčák Peter /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 28
4. Antoš Vojtech /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 24
4. Šenšel Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
6. Kocian Matej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
6. Krafčík Adam /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
6. Krivoňák Kristián /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
9. Malatinec Patrik /Karate klub Detva/ - body: 8
9. Smoroň Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
11. Duda Matúš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
11. Hyben Hugo /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
11. Kodaj Simon /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
11. Laučík Slavomír /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
11. Mácha Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
11. Žuffa Matej /Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen/ - body: 4


Kata dievčatá 5 rokov

1. Ševčíková Natália /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 36
2. De Jong Kiara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
2. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 16
4. Bello Izabela Alima /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
4. Milatová Linda /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
4. Mišíková Hana /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4


Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky

1. Bajanová Denisa /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
1. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 24
3. Dominika Vnuková /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 18
4. Klempová Linda /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 10
5. Kortišová Karolína /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 6
5. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
7. Horanská Tereza /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
7. Klempová Laura /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
7. Knížatová Ester /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
7. Tabačková Terézia /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
11. Gaburová Veronika /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2
11. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kata dievčatá 6-7 rokov pokročilé

1. Škorvánková Alžbeta /Športová škola karate, o. z./ - body: 32
2. Hóková Patrícia /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 24
3. Zajačková Ema /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
4. Bayerová Olívia /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
4. Vrabcová Veronika /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
4. Wenderlová Miriam /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 4
7. Bežáková Alena /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky

1. Borisová Vanesa /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 24
1. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 24
3. Grznárová Michelle /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 22
4. Zeumerová Alexadra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 10
5. Koníková Hanka /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
6. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
7. Bruothová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Pavlíková Laura /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Podolanová Tamara /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Szigetiová Flóra /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2
7. Švolíková Sára /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
7. Vargová Linda Bettina /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé

1. Štefaneková Sofia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 36
2. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 16
3. Malchová Karin /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 14
4. Jeseničová Nina /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 10
4. Predanocy Linda /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 10
6. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 6
7. Klimačková Eva /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
7. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
9. Hlavačková Lucia /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 2
9. Horanská Elena /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
9. Kadlecajová Viktória /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
9. Repková Juliana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky

1. Patai Stella /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 36
2. Sklenková Lucia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 20
3. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
4. Kőtelesová Sarah Jessica /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
4. Ozsvaldová Lea /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
6. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
7. Čierna Lucia /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 2
7. Dvorská Lucia /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
7. Jaššová Amália Anna /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Luptáková Natália Lea /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 2
7. Ninčáková Miroslava /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
7. Palková Kristína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Podolanová Tereza /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Rajtíková Timea /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé

1. Šišková Ester /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 28
2. Lišková Laura /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 16
3. Dianová Sára /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 14
4. Kvasnicová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
5. Ďurianová Jaroslava /Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen/ - body: 10
6. Mišejová Simona /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
7. Gamová Nataša /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
7. Kňazovčíková Nina /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
9. Adame Lenka /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
9. Bezáková Mária Magdaléna /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
9. Erdélyiová Nina /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2
9. Hrubcová Klára /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2
9. Korčoková Petra /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
9. Polónyová Bianka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2


Kata chlapci 5 rokov

1. Gendeš Juraj /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
1. Kalafút Nikolas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
3. Horváth Theo /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
4. Beňo Rafael /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
4. Cápay Leo /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 8
4. Didi Denis /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
4. Hrnčárik Peter /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
4. Mesároš Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8


Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci

1. Konečný Alex /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 36
2. Kostolný Karol /Karate klub Liptovský Mikuláš/ - body: 16
3. Kvasnica Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
4. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 10
5. Chovanec Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
6. Doncs Eugen /Športová škola karate, o. z./ - body: 6
6. Vasilik Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
8. Foltín Milan /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
8. Györi Radovan Michael /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Hluško Filip /Budokan Samaria/ - body: 2
8. Koval David /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
8. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
8. Sitár Richard /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 2
8. Šipkovský Jozef /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí

1. Gendeš Dávid /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
2. Hyben Benjamín /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 14
3. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
3. Lamačka Matúš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
5. Horňák Gregor /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 8
5. Huang Victor /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
7. Derka Andrej /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 4
7. Koval David /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
9. Bodnár Oliver /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2


Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci

1. Urgošík Šimon /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 28
2. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
3. Loch Tomáš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 14
4. Fitos Ádám /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12
5. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 6
5. Nedoroščík Daniel /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 6
7. Remeň Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
8. Antoš. Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
8. Džobák Richard /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Kromka Nikolas /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
8. Olbert Patrik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
8. Tabaček Jakub /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
8. Uhrík Maxim /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí

1. Muller Juraj /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 36
2. Dobiáš Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
3. Kosík Kristián /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
3. Zelina Martin /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
5. Bolla Patrik /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
5. Kostelný Lukáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 4
8. Gruber Benjamín /Budokan Samaria/ - body: 2
8. Horák Dominik /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
8. Jesenič Peter /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
8. Marko Martin /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
8. Porjanda Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci

1. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 24
2. Glasnák Martin /Seigokan/ - body: 20
3. Mančík Bruno /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 16
4. Hudák Matej /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 12
4. Židov Jakub /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 12
6. Krivoňák Kristián /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
7. Koreň Štefan /Karate Klub Revúca/ - body: 4
7. Stříž Martin /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
7. Šuna Matej /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
10. Čonka Martin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
10. Studený Patrik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
10. Zakarovský Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí

1. Sečkár Šimon /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 22
2. Dávid Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
3. Filip Denis /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 18
4. Bielik Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
5. Majcher Adam /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
6. Bohunický Lukáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
6. Hyben Hugo /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
6. Kocian Matej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
6. Mikulec Martin /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
6. Piatnička Daniel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
11. Chalupčík Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
11. Kodaj Simon /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
11. Marko Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
11. Sáraz Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
11. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg

1. Klempová Laura /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 28
2. Jenčová Petra /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 24
3. Chrastinová Klára /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
3. Zajačková Ema /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
5. Bežáková Alena /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg

1. Klempová Linda /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 24
2. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 22
3. Ševčíková Natália /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 16
4. Bajanová Denisa /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
5. Dominika Vnuková /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 10
6. Laciová Damiána /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
6. Martonová Nelly /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
8. Pišojová Adela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 28kg

1. Hóková Patrícia /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 36
2. Ilavská Kristína /FARMEX Nitra/ - body: 20
3. Benešová Nina /Budokan Samaria/ - body: 12
3. Polakovičová Lucia /Karate klub Detva/ - body: 12
5. Zelmanová Alžbeta /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 8
6. Hubinská Linda /FARMEX Nitra/ - body: 2
6. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg

1. Škorvánková Alžbeta /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
2. Hatalová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
3. Ďurianová Nikol /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
3. Polakovičová Lucia /Karate klub Detva/ - body: 12
5. Tesličková Tereza /Budokan Samaria/ - body: 10
6. Horanská Tereza /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
7. Čonková Zorislava /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
7. Kočišová Katarína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
7. Kortišová Sára /Karate klub Detva/ - body: 4
10. Malatincová Kristína /Karate klub Detva/ - body: 2
10. Vaľková Adela /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky

1. Borisová Vanesa /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 24
2. Vašíčková Viktória /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 20
3. Bajanová Alica /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
3. Zeumerová Alexadra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
5. Kucová Lea /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
6. Klimentová Linda /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 6
7. Grznárová Michelle /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
7. Kuciaková Sára /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
9. Chudá Alexandra /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
9. Ondrkálová Vanesa /Karate klub MUGEN/ - body: 2
9. Vrabcová Veronika /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé

1. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 36
2. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
2. Vrabcová Veronika /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
4. Boboková Zoja /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 10
5. Krnáčová Natália /Karate klub Detva/ - body: 8
6. Jarošová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
6. Repková Juliana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
6. Smreková Vanesa /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
9. Kuricová Ema /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky

1. Koníková Hanka /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 32
2. Kučerová Radoslava /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 20
3. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 18
4. Bruothová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
4. Domoráková Nina /FARMEX Nitra/ - body: 8
6. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
6. Vršanská Natália /FARMEX Nitra/ - body: 4
8. Čonková Dorotea /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
8. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé

1. Malchová Karin /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 32
2. Jeseničová Nina /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 20
3. Bytčanek Stella /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 16
4. Královská Júlia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
5. Švolíková Sára /Športová škola karate, o. z./ - body: 6


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg začiatočníčky

1. Kurucz Erika Réka /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 32
2. Chrastinova Petra /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
3. Laciová Melánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
4. Kleinová Karin /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
4. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
6. Sekelská Alexandra Katarína /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
7. Tesáková Lea /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg pokročilé

1. Sekelská Alexandra Katarína /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
2. Tatiana Ľuptáková /Karate klub Detva/ - body: 20
3. Klimačková Eva /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
4. Královská Júlia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
5. Miklášová Daniela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočníčky

1. Vargová Linda Bettina /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 32
2. Szigetiová Flóra /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 24
3. Hocková Daniela /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
4. Biľová Barbora /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokročilé

1. Čela Ariana Nikoleta /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Horanská Elena /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 20
3. Budzáková Emma /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
4. Babilia Svetlana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
5. Guzejová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
5. Jendrušáková Nina /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 4
5. Majkutová Margaréta /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
5. Rigó Rebecca /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg začiatočníčky

1. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Gáborová Romana /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z./ - body: 8


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg pokročilé

1. Korčoková Petra /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
3. Špániková Nina /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
4. Mišovýchová Zuzana /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 10
5. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
5. Niková Alica /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
5. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg začiatočníčky

1. Lorenčíková Lucia /Karate klub Liptovský Mikuláš/ - body: 28
2. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
3. Kőtelesová Sarah Jessica /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
4. Laciová Melánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
4. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
4. Somorovská Tamara /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
7. Sklenková Lucia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pokročilé

1. Kvasnicová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 28
2. Slivková Juliette /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 24
3. Černáková Bibiana /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
4. Málková Lea /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 8
4. Zacharová Ema /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
6. Medveďová Viktória /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 6
7. Holubová Zuzana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
7. Kalamárová Alexandra /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
7. Šnírerová Simona /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
7. Urbánková Diana /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg začiatočníčky

1. Luptáková Natália Lea /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 20
2. Broďaniová Viktória /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 16
2. Jaššová Amália Anna /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 16
4. Holubová Zuzana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
5. Dvorská Lucia /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 10
6. Drugáčová Dajana Mária /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
6. Kaliská Nina /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 4
8. Györiová Sofia Hyacinta /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Jakubová Radka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pokročilé

1. Polónyová Bianka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 36
2. Smižanská Zina /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 18
3. Glatzová Barbora /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
3. Kučerová Timea /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
3. Ohraďanová Mária /Karate klub Liptovský Mikuláš/ - body: 8
6. Mišová Michaela /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 6
7. Biela Alexandra /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
7. Lišková Laura /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
7. Mišejová Simona /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
10. Čela Ariana Nikoleta /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
10. Vážanová Terézia /Karate klub Kanianka/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky

1. Ozsvaldová Lea /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 28
2. Rajtíková Timea /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 24
3. Podolanová Tereza /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
4. Palková Kristína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
4. Pavelová Alica /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 8
6. Patai Stella /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 6
7. Balažová Veronika /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
7. Hajdúčiková Lucia /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
7. Sprlakova Lucia /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé

1. Hóková Ella /FARMEX Nitra/ - body: 28
2. Váczy Anna /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 14
3. Gahírová Ivana /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
4. Buchtová Stefania /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 8
4. Lakatošová Erika /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8
4. Nová Lucia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
4. Pápayová Natália /FARMEX Nitra/ - body: 8
8. Erdélyiová Nina /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 6
9. Priščáková Emma /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
9. Škorvánková Hana /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
9. Šofráneková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
12. Švihoríková Karolína /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg

1. Pavlovič Mário /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 24
2. Kotek Dominik /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 18
3. Borovička Roman /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 16
4. Farkaš Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
5. Titka Peter /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
6. Škovran Oliver /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 6
7. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
7. Bodnár Oliver /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
9. Cunik Yakob /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
9. Ferencak Jakub /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2
9. Grolmus Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
9. Györi Radovan Michael /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
9. Kapusta Nikolas /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
9. Kratochvíl Kay /FARMEX Nitra/ - body: 2
9. Malcho Dominik /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
9. Sihelník Ján /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg

1. Konečný Alex /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 24
2. Kvasnica Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
3. Koval David /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
4. Kubáň Daniel /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 10
4. Žabka Oliver /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 10
6. Bello Alexander /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 6
6. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 6
6. Veterný Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 6
9. Malcho Lukáš /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
10. Drahoš Šimon /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 2
10. Gašpar Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
10. Rybanský Daniel /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
10. Šalko Aurel /Karate klub Detva/ - body: 2
10. Varchola Pavol /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg

1. Kuťka Matias /FARMEX Nitra/ - body: 36
2. Huang Victor /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 14
3. Lamačka Matúš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
4. Chrenko Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 10
5. Eckhardt Adrián /FARMEX Nitra/ - body: 8
5. Hyben Benjamín /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
7. Foltín Milan /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
8. Eliáš Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
8. Chovanec Daniel /Karate klub Detva/ - body: 2
8. Priščák Alex /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Tapfer Andrej /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg

1. Vasilik Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
2. Chovanec Daniel /Karate klub Detva/ - body: 12
3. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
4. Hluško Filip /Budokan Samaria/ - body: 4
4. Mikulaj Štefan /Budokan Samaria/ - body: 4
4. Polák Dominik /FARMEX Nitra/ - body: 4
7. Lotharides Alexander /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 2
7. Sitár Richard /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci

1. Olbert Patrik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 24
2. Cséfalvay Pavol /Seigokan/ - body: 20
3. Krempaský Martin /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 14
4. Cséfalvay Peter /Seigokan/ - body: 12
5. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 8
5. Uhrík Maxim /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
7. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
7. Ivanič Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 2
7. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Sihelník Matej /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2
7. Surovčík Matúš /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
7. Žuffa Lukáš /Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg pokročilí

1. Bartoš Viliam /Športová škola karate, o. z./ - body: 36
2. Gašpar Miroslav /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
3. Cisár Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
4. Bako Maxim /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
5. Eliáš Ondrej /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci

1. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 36
2. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 16
2. Lajstrík Jakub /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 16
4. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
5. Sukop Gregor /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 6
6. Dudadík Adam /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
6. Loch Tomáš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
8. Bačovský Juraj /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Boris Marko /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
8. Gašpar Dominik /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
8. Helma Michal /FARMEX Nitra/ - body: 2
8. Kubaška Matúš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
8. Leon Gyurik /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
8. Nedoroščík Daniel /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
8. Rešovský Daniel /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 2
8. Uhrík Maxim /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí

1. Marko Martin /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 18
2. Ivančík Oliver /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 16
2. Petráš Roland /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 16
4. Halaška Adam /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
4. Pechota Jakub /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
6. Eliáš Ondrej /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 8
7. Hamza Radim /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
7. Kurčina Erik /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 4
7. Matulík Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
10. Buša Tomáš /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
10. Jesenič Peter /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
10. Preisser Luca /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
10. Zelina Jakub /Športová škola karate, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci

1. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 28
2. Lehotský Gregor /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 20
3. Antoš. Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 16
4. Langa Jozef /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 10
4. Mojžiš Ivan /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 10
6. Váczy Peter /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 8
7. Farkaš Andrej /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
8. Ďurian Dávid /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
8. Fitos Ádám /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2
8. Remeň Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Šafár Samuel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí

1. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 32
2. Porjanda Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 20
3. Broďani Alexander /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 10
3. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 10
5. Pecen Štefan /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 8
6. Michálek Jakub /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 6
7. Horák Dominik /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
7. Lipták Matej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
7. Zríni Samuel /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci

1. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 32
2. Hodgson Oliver /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 14
3. Chymo Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
4. Hnyk Ronald /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
4. Vaľko Filip /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
6. Beňo Urban /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 6
6. Tabáček Jakub /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 6
8. Fabian Maroš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
8. Fábry Thomas Martin /FARMEX Nitra/ - body: 4
8. Marčišovský Matúš /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
8. Polakovič Peter /Karate klub Detva/ - body: 4
12. Pavčo Lukáš /Karate tím NALÍ Budmerice/ - body: 2
12. Uhrík Mathias /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí

1. Kostelný Lukáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 28
2. Turaz Lenny /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 12
3. Dobiáš Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 10
4. Felber Samuel /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Chovanec Martin /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 8
4. Chovanec Martin /Karate klub Detva/ - body: 8
4. Chymo Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
8. Gruber Benjamín /Budokan Samaria/ - body: 4
9. Bolla Patrik /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
9. Hajurka Ján /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci

1. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 28
1. Suchý Filip /Seigokan/ - body: 28
3. Vrabec Matej /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
4. Krajňák Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
4. Šuna Matej /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
6. Leon Gyurik /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí

1. Filip Denis /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 32
2. Mališ Filip /Karate klub Detva/ - body: 20
3. Mesároš Jakub /Karate klub Detva/ - body: 16
4. Mečír Lukas /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 14
5. Mikulec Martin /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 6
6. Majcher Adam /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
6. Marko Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
8. Havlík Ľubomír /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci

1. Vajdák Martin /Karate klub Liptovský Mikuláš/ - body: 26
2. Gazdík Šimon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
2. Hudák Matej /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 16
4. Milata Dominik /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
5. Fabian Matúš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
5. Mančík Bruno /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8
7. Kašprišin Marko /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
8. Ivan Valentín /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
8. Kaliský David /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 2
8. Koreň Štefan /Karate Klub Revúca/ - body: 2
8. Mihalícek Maroš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
8. Sitár Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
8. Žuffa Matej /Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí

1. Zaťko Michal /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 24
2. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 20
3. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 14
4. Papp Zoltán /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 10
4. Sáraz Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 10
6. Krajčovic Lukas /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 6
7. Duchovič Damián /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
7. Mrovčák Peter /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
9. Bízik Lukáš /FARMEX Nitra/ - body: 2
9. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
9. Duda Matúš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
9. Godár Adam /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
9. Hlavačka Samuel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
9. Koštial Peter /Karate klub Detva/ - body: 2
9. Majba Jakub /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
9. Mečír Samuel /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci

1. Mašlej Martin /Karate klub Detva/ - body: 24
1. Pristáč Andrej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
1. Stříž Martin /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 24
4. Židov Jakub /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 10
5. Zakarovský Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
6. Domin Kristián /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2
6. Mančík Bruno /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí

1. Sečkár Šimon /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 32
2. Bohunický Lukáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
2. Kocian Matej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
4. Chudík Filip /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
4. Kulíšek Adam /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 8
4. Vavro Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 8
7. Linhart Leo /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
7. Mácha Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
7. Turaz Lenny /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 4
10. Horaček Peter /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
10. Marko Šimon /Karate klub Detva/ - body: 2
10. Mercek Adam /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
10. Stolárik Stanislav /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci

1. Petrovič Lukáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 32
2. Krivoňák Kristián /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
3. Počarovský Róbert /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Boros Richard /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
4. Labuda Jakub /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 4
4. Mokoš Adrián /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
4. Nogel Robert /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 4
4. Žitný Matej /FARMEX Nitra/ - body: 4
9. Katrenič Dávid Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Merašický Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
9. Schönwiesner Adam /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Šlosár Gabriel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí

1. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 24
2. Mojzeš Dávid /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 20
3. Kováč Simon /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 12
3. Mácha Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 12
5. Vasilík Viliam Jozef /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
6. Antoš Vojtech /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
6. Geršic Roman /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 4
6. Krajan Teo /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
6. Králik Tomáš /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
10. Bohunický Lukáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
10. Drajna Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
10. Kukuľa Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
10. Ondrašina Peter /ŠKP Čadca/ - body: 2
10. Pálfy Samuel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
10. Radoš Ľubomír /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
10. Roháľ Ján /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
10. Šenšel Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
10. Širgel Adam /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 2