Karate Zvolen Cup 2017 - 12.02.2017

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF
kategória výsledok meno klub

Trstenský pohár karate XIX. ročník - 05.11.2016
Karate Zvolen Cup 2017 - 12.02.2017
Karate Grand Prix 2017 - 29.04.2017



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. MŠK Žiar nad Hronom 29 14 25 68
2. Športová škola karate Prievidza 23 18 34 75
3. Šk karate Kachi 19 16 29 64
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 19 13 11 43
5. ŠK CMK Banská Bystrica 15 14 18 47
6. AC Uniza Karate Klub Žilina 11 14 21 46
7. Športový klub Keido Košice 10 5 5 20
8. TJ Rapid Bratislava 9 4 7 20
9. Karate Klub Detva 7 9 14 30
10. Karate Klub KATSUDO Sabinov 5 2 1 8
11. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 4 6 6 16
12. ŠK Real team Trenčín 4 2 10 16
13. FARMEX Nitra 3 6 1 10
14. KK Ekonóm Trenčín 3 0 2 5
15. Karate klub URAKEN Zvolen 2 8 8 18
16. KK ZZO Čadca 2 4 12 18
17. Hakuba karate Ostrava 2 2 2 6
18. Spartak Myjava 2 1 5 8
19. Budokan Zvolen 2 1 4 7
20. TJ Sokol Žilina 2 1 3 6
21. KARATE KLUB TOPOĽČANY 2 1 2 5
22. Karate klub MP Brezno 1 5 8 14
23. Karate Klub Dolný Kubín 1 4 7 12
24. KK TRIUMPH ŠURANY 1 3 3 7
25. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 3 2 6
26. MŠK karate Vranov 1 3 1 5
27. Karate klub Zvolen 1 2 4 7
28. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 1 2 3 6
29. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 2 1 4
30. KARATE KLUB PAPRADNO 1 2 1 4
31. Karate klub Liptovský Mikuláš 1 2 1 4
32. Karate klub Trstená 1 1 8 10
33. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 1 3
34. KK IGLOW Spišská Nová Ves 1 1 0 2
35. ŠKP Čadca 1 0 4 5
36. ŠSK karate Karviná 1 0 3 4
37. Karate klub MUGEN 1 0 2 3
38. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 1 0 1 2
39. Dukla Banská Bystrica 1 0 0 1
40. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 6 12 18
41. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 3 3 6
42. Karate klub Krupina, o. z. 0 3 0 3
43. KK UMB Banská Bystrica 0 2 10 12
44. OK MTK Tatran Žarnovica 0 2 1 3
45. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 7 8
46. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 2 3
47. Karate club Enpi 0 1 2 3
48. Karate škola Kaizen Prešov 0 1 2 3
49. Karate klub Yugan Snina 0 1 0 1
50. KK Nováky 0 0 5 5
51. Karate Klub Kanianka 0 0 4 4
52. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 3 3
53. Karate Klub Jeseník 0 0 3 3
54. Karate Klub Revúca 0 0 3 3
55. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 2 2
56. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate Prievidza 16 12 14 42
2. Šk karate Kachi 9 7 16 32
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 5 4 3 12
4. Športový klub Keido Košice 4 3 1 8
5. TJ Rapid Bratislava 3 3 0 6
6. ŠK Real team Trenčín 3 2 6 11
7. MŠK Žiar nad Hronom 2 2 9 13
8. KARATE KLUB TOPOĽČANY 2 1 1 4
9. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 2 6 9
10. Karate klub MP Brezno 1 2 2 5
11. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 1 2 1 4
12. Budokan Zvolen 1 1 3 5
13. KK TRIUMPH ŠURANY 1 1 0 2
14. Hakuba karate Ostrava 1 1 0 2
15. Karate klub URAKEN Zvolen 1 0 2 3
16. KK Ekonóm Trenčín 1 0 1 2
17. Dukla Banská Bystrica 1 0 0 1
18. KK UMB Banská Bystrica 0 2 4 6
19. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 2 2 4
20. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 0 2
21. Karate škola Kaizen Prešov 0 1 2 3
22. Karate club Enpi 0 1 2 3
23. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 1 0 1
24. KARATE KLUB PAPRADNO 0 1 0 1
25. KK Nováky 0 0 5 5
26. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 5 5
27. ŠK CMK Banská Bystrica 0 0 3 3
28. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 0 3 3
29. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 2 2
30. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
31. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
32. Karate klub Trstená 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 27 12 16 55
2. ŠK CMK Banská Bystrica 15 14 15 44
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 14 9 8 31
4. AC Uniza Karate Klub Žilina 10 12 15 37
5. Šk karate Kachi 10 9 13 32
6. Karate Klub Detva 7 9 14 30
7. Športová škola karate Prievidza 7 6 20 33
8. Športový klub Keido Košice 6 2 4 12
9. TJ Rapid Bratislava 6 1 7 14
10. Karate Klub KATSUDO Sabinov 5 1 1 7
11. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 4 4 4 12
12. FARMEX Nitra 3 6 1 10
13. KK ZZO Čadca 2 4 12 18
14. Spartak Myjava 2 1 5 8
15. TJ Sokol Žilina 2 1 3 6
16. KK Ekonóm Trenčín 2 0 1 3
17. Karate klub URAKEN Zvolen 1 8 6 15
18. Karate Klub Dolný Kubín 1 4 7 12
19. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 3 2 6
20. MŠK karate Vranov 1 3 1 5
21. Karate klub Zvolen 1 2 4 7
22. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 2 1 4
23. Karate klub Liptovský Mikuláš 1 2 0 3
24. Karate klub Trstená 1 1 7 9
25. Hakuba karate Ostrava 1 1 2 4
26. KARATE KLUB PAPRADNO 1 1 1 3
27. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 1 3
28. KK IGLOW Spišská Nová Ves 1 1 0 2
29. ŠKP Čadca 1 0 4 5
30. ŠK Real team Trenčín 1 0 4 5
31. ŠSK karate Karviná 1 0 3 4
32. Karate klub MUGEN 1 0 2 3
33. Budokan Zvolen 1 0 1 2
34. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 1 0 1 2
35. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 6 7 13
36. Karate klub MP Brezno 0 3 6 9
37. Karate klub Krupina, o. z. 0 3 0 3
38. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 3 5
39. OK MTK Tatran Žarnovica 0 2 1 3
40. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 4 5
41. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 3 4
42. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 2 3
43. Karate klub Yugan Snina 0 1 0 1
44. KK UMB Banská Bystrica 0 0 6 6
45. Karate Klub Kanianka 0 0 4 4
46. Karate Klub Jeseník 0 0 3 3
47. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 3 3
48. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 0 2 2
49. Karate Klub Revúca 0 0 2 2
50. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
51. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1

Trstenský pohár karate XIX. ročník - 05.11.2016
Karate Zvolen Cup 2017 - 12.02.2017
Karate Grand Prix 2017 - 29.04.2017



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. MŠK Žiar nad Hronom 87 28 25 140
2. Športová škola karate Prievidza 69 36 34 139
3. Šk karate Kachi 57 32 29 118
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 57 26 11 94
5. ŠK CMK Banská Bystrica 45 28 18 91
6. AC Uniza Karate Klub Žilina 33 28 21 82
7. Karate Klub Detva 21 18 14 53
8. Športový klub Keido Košice 30 10 5 45
9. TJ Rapid Bratislava 27 8 7 42
10. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 12 12 6 30
11. Karate klub URAKEN Zvolen 6 16 8 30
12. ŠK Real team Trenčín 12 4 10 26
13. KK ZZO Čadca 6 8 12 26
14. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 12 12 24
15. FARMEX Nitra 9 12 1 22
16. Karate klub MP Brezno 3 10 8 21
17. Karate Klub KATSUDO Sabinov 15 4 1 20
18. Karate Klub Dolný Kubín 3 8 7 18
19. KK UMB Banská Bystrica 0 4 10 14
20. Spartak Myjava 6 2 5 13
21. Karate klub Trstená 3 2 8 13
22. Hakuba karate Ostrava 6 4 2 12
23. Budokan Zvolen 6 2 4 12
24. KK TRIUMPH ŠURANY 3 6 3 12
25. KK Ekonóm Trenčín 9 0 2 11
26. TJ Sokol Žilina 6 2 3 11
27. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 6 2 11
28. Karate klub Zvolen 3 4 4 11
29. KARATE KLUB TOPOĽČANY 6 2 2 10
30. MŠK karate Vranov 3 6 1 10
31. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 3 4 3 10
32. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 6 3 9
33. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 7 9
34. KARATE KLUB PAPRADNO 3 4 1 8
35. Karate klub Liptovský Mikuláš 3 4 1 8
36. SEIGOKAN PIEŠŤANY 3 4 1 8
37. ŠKP Čadca 3 0 4 7
38. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 2 1 6
39. ŠSK karate Karviná 3 0 3 6
40. Karate klub Krupina, o. z. 0 6 0 6
41. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 2 0 5
42. Karate klub MUGEN 3 0 2 5
43. OK MTK Tatran Žarnovica 0 4 1 5
44. KK Nováky 0 0 5 5
45. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 3 0 1 4
46. Karate škola Kaizen Prešov 0 2 2 4
47. Karate club Enpi 0 2 2 4
48. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 2 4
49. Karate Klub Kanianka 0 0 4 4
50. Dukla Banská Bystrica 3 0 0 3
51. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 3 3
52. Karate Klub Jeseník 0 0 3 3
53. Karate Klub Revúca 0 0 3 3
54. Karate klub Yugan Snina 0 2 0 2
55. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 2 2
56. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate Prievidza 48 24 14 86
2. Šk karate Kachi 27 14 16 57
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 15 8 3 26
4. Športový klub Keido Košice 12 6 1 19
5. ŠK Real team Trenčín 9 4 6 19
6. MŠK Žiar nad Hronom 6 4 9 19
7. TJ Rapid Bratislava 9 6 0 15
8. AC Uniza Karate Klub Žilina 3 4 6 13
9. KARATE KLUB TOPOĽČANY 6 2 1 9
10. Karate klub MP Brezno 3 4 2 9
11. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 3 4 1 8
12. Budokan Zvolen 3 2 3 8
13. KK UMB Banská Bystrica 0 4 4 8
14. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 4 2 6
15. KK TRIUMPH ŠURANY 3 2 0 5
16. Hakuba karate Ostrava 3 2 0 5
17. Karate klub URAKEN Zvolen 3 0 2 5
18. KK Nováky 0 0 5 5
19. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 5 5
20. KK Ekonóm Trenčín 3 0 1 4
21. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 4 0 4
22. Karate club Enpi 0 2 2 4
23. Karate škola Kaizen Prešov 0 2 2 4
24. Dukla Banská Bystrica 3 0 0 3
25. ŠK CMK Banská Bystrica 0 0 3 3
26. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 0 3 3
27. KARATE KLUB PAPRADNO 0 2 0 2
28. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 2 0 2
29. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 2 2
30. Karate klub Trstená 0 0 1 1
31. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
32. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 81 24 16 121
2. ŠK CMK Banská Bystrica 45 28 15 88
3. AC Uniza Karate Klub Žilina 30 24 15 69
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 42 18 8 68
5. Šk karate Kachi 30 18 13 61
6. Karate Klub Detva 21 18 14 53
7. Športová škola karate Prievidza 21 12 20 53
8. TJ Rapid Bratislava 18 2 7 27
9. Športový klub Keido Košice 18 4 4 26
10. KK ZZO Čadca 6 8 12 26
11. Karate klub URAKEN Zvolen 3 16 6 25
12. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 12 8 4 24
13. FARMEX Nitra 9 12 1 22
14. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 12 7 19
15. Karate Klub KATSUDO Sabinov 15 2 1 18
16. Karate Klub Dolný Kubín 3 8 7 18
17. Spartak Myjava 6 2 5 13
18. Karate klub Trstená 3 2 7 12
19. Karate klub MP Brezno 0 6 6 12
20. TJ Sokol Žilina 6 2 3 11
21. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 6 2 11
22. Karate klub Zvolen 3 4 4 11
23. MŠK karate Vranov 3 6 1 10
24. SEIGOKAN PIEŠŤANY 3 4 1 8
25. KK Ekonóm Trenčín 6 0 1 7
26. Karate klub Liptovský Mikuláš 3 4 0 7
27. Hakuba karate Ostrava 3 2 2 7
28. ŠKP Čadca 3 0 4 7
29. ŠK Real team Trenčín 3 0 4 7
30. KK TRIUMPH ŠURANY 0 4 3 7
31. KARATE KLUB PAPRADNO 3 2 1 6
32. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 2 1 6
33. ŠSK karate Karviná 3 0 3 6
34. Karate klub Krupina, o. z. 0 6 0 6
35. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 4 6
36. KK UMB Banská Bystrica 0 0 6 6
37. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 2 0 5
38. Karate klub MUGEN 3 0 2 5
39. OK MTK Tatran Žarnovica 0 4 1 5
40. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 3 5
41. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 3 0 1 4
42. Budokan Zvolen 3 0 1 4
43. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 2 4
44. Karate Klub Kanianka 0 0 4 4
45. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 3 3
46. Karate Klub Jeseník 0 0 3 3
47. Karate klub Yugan Snina 0 2 0 2
48. Karate Klub Revúca 0 0 2 2
49. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 0 2 2
50. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1
51. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1