SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 1. KOLO A MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V KUMITE DRUŽSTIEV 6-7 ROČNÝCH - 16.02.2020

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 10 5 7 22
2. Športová škola karate, o. z. 7 11 5 23
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 7 1 2 10
4. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 8 19 33
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 5 8 3 16
6. FARMEX Nitra 5 3 9 17
7. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 5 0 2 7
8. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 4 5 11 20
9. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 4 3 8 15
10. Karate Klub IGLOW, o. z. 4 1 2 7
11. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 3 1 2 6
12. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 0 1 4
13. Karate klub Detva 2 4 2 8
14. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 2 2 5 9
15. Karate klub Trstená, o. z. 2 2 3 7
16. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 1 5 8
17. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 2 1 4 7
18. Karate klub MUGEN 2 1 2 5
19. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 2 1 1 4
20. KARATE KLUB ZOKU 2 0 3 5
21. Športový klub Keido Košice, o. z. 2 0 1 3
22. Športový klub karate SEIWA 2 0 0 2
23. Karate klub Dolný Kubín 2 0 0 2
24. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 7 8 16
25. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 3 6 10
26. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 2 6 9
27. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 2 4 7
28. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 2 1 4
29. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 1 1 3
30. Karate klub Zvolen 1 1 0 2
31. Karate Klub IMPERIUM Nitra 1 1 0 2
32. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 1 0 2
33. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 1 2
34. Mestský športový klub Kežmarok 1 0 0 1
35. Karate klub Krupina, o. z. 0 4 4 8
36. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 2 1 3
37. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 2 0 2
38. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 3 4
39. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 2 3
40. Seigokan 0 1 2 3
41. Karate Klub Revúca 0 1 1 2
42. Budokan Samaria, o.z. 0 1 0 1
43. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 1 0 1
44. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 0 1
45. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 1 0 1
46. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
47. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 1 1
48. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
49. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
50. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
51. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
52. Karate klub Kanianka 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 5 3 4 12
2. FARMEX Nitra 3 1 7 11
3. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 0 0 3
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 2 3 7 12
5. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 2 2 2 6
6. Karate klub MUGEN 2 1 2 5
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 1 2 5
8. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 2 1 1 4
9. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 0 2 4
10. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 2 0 2 4
11. Karate klub Dolný Kubín 2 0 0 2
12. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 3 1 5
13. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 2 4 7
14. Karate klub Detva 1 2 0 3
15. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 2 0 3
16. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 8 10
17. Karate klub Trstená, o. z. 1 1 2 4
18. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 1 1 3
19. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 1 0 2
20. Karate Klub IMPERIUM Nitra 1 1 0 2
21. KARATE KLUB ZOKU 1 0 1 2
22. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 0 1 2
23. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 1 2
24. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 0 0 1
25. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 3 4 7
26. Športová škola karate, o. z. 0 3 0 3
27. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 2 4
28. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 1 2 3
29. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 0 1
30. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 1 0 1
31. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 1 0 1
32. Budokan Samaria, o.z. 0 1 0 1
33. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 0 1
34. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 5 5
35. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 0 4 4
36. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 3 3
37. Seigokan 0 0 2 2
38. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
39. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
40. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
41. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
42. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
43. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
44. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
45. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 0 0
46. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
47. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 11 5 7 23
2. Športová škola karate, o. z. 7 11 5 23
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 7 1 3 11
4. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 8 19 33
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 5 8 4 17
6. FARMEX Nitra 5 3 9 17
7. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 5 0 2 7
8. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 4 5 12 21
9. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 4 4 8 16
10. Karate Klub IGLOW, o. z. 4 1 2 7
11. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 3 1 2 6
12. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 0 1 4
13. Karate klub Detva 2 4 2 8
14. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 2 2 5 9
15. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 2 2 4 8
16. Karate klub Trstená, o. z. 2 2 3 7
17. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 1 5 8
18. Karate klub MUGEN 2 1 2 5
19. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 2 1 1 4
20. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 1 0 3
21. KARATE KLUB ZOKU 2 0 3 5
22. Športový klub Keido Košice, o. z. 2 0 1 3
23. Karate klub Dolný Kubín 2 0 0 2
24. Športový klub karate SEIWA 2 0 0 2
25. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 7 8 16
26. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 3 6 10
27. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 2 6 9
28. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 2 4 7
29. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 2 1 4
30. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 1 1 3
31. Karate Klub IMPERIUM Nitra 1 1 0 2
32. Karate klub Zvolen 1 1 0 2
33. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 1 2
34. Mestský športový klub Kežmarok 1 0 0 1
35. Karate klub Krupina, o. z. 0 4 4 8
36. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 2 1 3
37. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 2 0 2
38. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 3 4
39. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 2 3
40. Seigokan 0 1 2 3
41. Karate Klub Revúca 0 1 1 2
42. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 1 2
43. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 1 0 1
44. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 1 0 1
45. Budokan Samaria, o.z. 0 1 0 1
46. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
47. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
48. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 1 1
49. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
50. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
51. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
52. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 18 16 19 53
2. Športová škola karate, o. z. 21 22 5 48
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 30 10 7 47
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 15 16 3 34
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 12 10 11 33
6. FARMEX Nitra 15 6 9 30
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 12 6 8 26
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 21 2 2 25
9. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 14 8 25
10. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 15 0 2 17
11. Karate Klub IGLOW, o. z. 12 2 2 16
12. Karate klub Detva 6 8 2 16
13. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 6 4 5 15
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 6 6 15
15. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 9 2 2 13
16. Karate klub Trstená, o. z. 6 4 3 13
17. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 2 5 13
18. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 4 6 13
19. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 6 2 4 12
20. Karate klub Krupina, o. z. 0 8 4 12
21. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 4 4 11
22. Telocvičná jednota Sokol Žilina 9 0 1 10
23. Karate klub MUGEN 6 2 2 10
24. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 6 2 1 9
25. KARATE KLUB ZOKU 6 0 3 9
26. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 4 1 8
27. Športový klub Keido Košice, o. z. 6 0 1 7
28. Karate klub Dolný Kubín 6 0 0 6
29. Športový klub karate SEIWA 6 0 0 6
30. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 2 1 6
31. Karate Klub IMPERIUM Nitra 3 2 0 5
32. Karate klub Zvolen 3 2 0 5
33. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 2 0 5
34. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 4 1 5
35. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 3 5
36. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 1 4
37. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 4 0 4
38. Seigokan 0 2 2 4
39. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 2 4
40. Mestský športový klub Kežmarok 3 0 0 3
41. Karate Klub Revúca 0 2 1 3
42. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 0 2
43. Budokan Samaria, o.z. 0 2 0 2
44. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 2 0 2
45. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 0 2
46. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
47. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
48. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
49. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 1 1
50. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
51. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
52. Karate klub Kanianka 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 15 6 4 25
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 6 7 19
3. FARMEX Nitra 9 2 7 18
4. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 2 8 13
5. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 6 4 2 12
6. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 4 4 11
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 2 2 10
8. Karate klub MUGEN 6 2 2 10
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 6 1 10
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 6 4 10
11. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 9 0 0 9
12. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 6 2 1 9
13. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 0 2 8
14. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 6 0 2 8
15. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 4 0 7
16. Karate klub Detva 3 4 0 7
17. Karate klub Trstená, o. z. 3 2 2 7
18. Karate klub Dolný Kubín 6 0 0 6
19. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 2 1 6
20. Športová škola karate, o. z. 0 6 0 6
21. Karate klub Krupina, o. z. 0 4 2 6
22. Karate Klub IMPERIUM Nitra 3 2 0 5
23. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 2 0 5
24. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 5 5
25. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 1 4
26. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 0 1 4
27. KARATE KLUB ZOKU 3 0 1 4
28. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 2 2 4
29. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 0 4 4
30. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 0 0 3
31. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 0 3 3
32. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 0 2
33. Budokan Samaria, o.z. 0 2 0 2
34. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 2 0 2
35. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 0 2
36. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 0 2
37. Seigokan 0 0 2 2
38. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
39. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
40. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
41. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
42. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
43. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
44. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
45. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 0 0
46. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
47. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 18 16 19 53
2. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 33 10 7 50
3. Športová škola karate, o. z. 21 22 5 48
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 15 16 4 35
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 12 10 12 34
6. FARMEX Nitra 15 6 9 30
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 12 8 8 28
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 21 2 3 26
9. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 14 8 25
10. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 15 0 2 17
11. Karate Klub IGLOW, o. z. 12 2 2 16
12. Karate klub Detva 6 8 2 16
13. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 6 4 5 15
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 6 6 15
15. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 6 4 4 14
16. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 9 2 2 13
17. Karate klub Trstená, o. z. 6 4 3 13
18. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 2 5 13
19. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 4 6 13
20. Karate klub Krupina, o. z. 0 8 4 12
21. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 4 4 11
22. Telocvičná jednota Sokol Žilina 9 0 1 10
23. Karate klub MUGEN 6 2 2 10
24. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 6 2 1 9
25. KARATE KLUB ZOKU 6 0 3 9
26. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 2 0 8
27. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 4 1 8
28. Športový klub Keido Košice, o. z. 6 0 1 7
29. Karate klub Dolný Kubín 6 0 0 6
30. Športový klub karate SEIWA 6 0 0 6
31. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 2 1 6
32. Karate Klub IMPERIUM Nitra 3 2 0 5
33. Karate klub Zvolen 3 2 0 5
34. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 4 1 5
35. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 3 5
36. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 1 4
37. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 4 0 4
38. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 2 4
39. Seigokan 0 2 2 4
40. Mestský športový klub Kežmarok 3 0 0 3
41. Karate Klub Revúca 0 2 1 3
42. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 1 3
43. Budokan Samaria, o.z. 0 2 0 2
44. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 0 2
45. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 2 0 2
46. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
47. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
48. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
49. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
50. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 1 1
51. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 1 1
52. Karate klub Kanianka 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub