Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 20.11.2016

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 5 6 4 15
2. FARMEX Nitra 4 2 3 9
3. ŠK CMK Banská Bystrica 4 1 5 10
4. TJ Rapid Bratislava 4 1 4 9
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 4 1 3 8
6. Karate Klub KATSUDO Sabinov 4 0 0 4
7. Dukla Banská Bystrica 4 0 0 4
8. MŠK Žiar nad Hronom 3 4 0 7
9. Športová škola karate Prievidza 3 1 6 10
10. Šk karate Kachi 2 2 4 8
11. KK Ekonóm Trenčín 2 2 0 4
12. Union Košice 1 3 1 5
13. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 2 6 9
14. KK TAIYÓ Kolárovo 1 2 2 5
15. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 0 1 2
16. Karate klub MP Brezno 1 0 0 1
17. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 0 2 3 5
18. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 2 2 4
19. Karate Klub Detva 0 2 0 2
20. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 2 3
21. Central karate klub Poprad 0 1 1 2
22. 1.Karate Club Pezinok 0 1 1 2
23. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 1 2
24. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
25. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 0 1
26. Budokan Zvolen 0 1 0 1
27. MŠK karate Vranov 0 0 3 3
28. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 2 2
29. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 2 2
30. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
31. KK ZZO Čadca 0 0 2 2
32. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
33. Spartak Myjava 0 0 1 1
34. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 1 1
35. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
36. Karate klub Trstená 0 0 1 1
37. Karate Močenok 0 0 1 1
38. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 1 1
39. ŠK Real team Trenčín 0 0 1 1
40. ŠKP Čadca 0 0 0 0
41. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
42. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
43. Corvin HE Kolárovo 0 0 0 0
44. HANKO KAI Senica 0 0 0 0
45. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 0 0
46. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 0 0
47. Karate klub Zvolen 0 0 0 0
48. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 4 2 3 9
2. ŠK CMK Banská Bystrica 4 1 5 10
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 4 1 3 8
4. Dukla Banská Bystrica 4 0 0 4
5. Karate Klub KATSUDO Sabinov 4 0 0 4
6. MŠK Žiar nad Hronom 3 4 0 7
7. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 3 3 2 8
8. TJ Rapid Bratislava 3 0 2 5
9. Union Košice 1 3 1 5
10. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 2 6 9
11. Šk karate Kachi 1 2 3 6
12. KK TAIYÓ Kolárovo 1 2 2 5
13. KK Ekonóm Trenčín 1 1 0 2
14. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 0 1 2
15. Karate klub MP Brezno 1 0 0 1
16. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 0 2 2 4
17. Karate Klub Detva 0 2 0 2
18. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 2 3
19. 1.Karate Club Pezinok 0 1 1 2
20. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 1 1 2
21. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 1 2
22. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
23. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 0 1
24. Central karate klub Poprad 0 1 0 1
25. Športová škola karate Prievidza 0 0 4 4
26. MŠK karate Vranov 0 0 3 3
27. KK ZZO Čadca 0 0 2 2
28. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
29. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 2 2
30. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 1 1
31. Karate Močenok 0 0 1 1
32. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
33. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
34. Spartak Myjava 0 0 1 1
35. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 0 0
36. Karate klub Trstená 0 0 0 0
37. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0
38. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
39. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
40. Karate klub Zvolen 0 0 0 0
41. ŠKP Čadca 0 0 0 0
42. Corvin HE Kolárovo 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 5 6 4 31
2. FARMEX Nitra 4 2 3 19
3. ŠK CMK Banská Bystrica 4 1 5 19
4. TJ Rapid Bratislava 4 1 4 18
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 4 1 3 17
6. MŠK Žiar nad Hronom 3 4 0 17
7. Športová škola karate Prievidza 3 1 6 17
8. Šk karate Kachi 2 2 4 14
9. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 2 6 13
10. Karate Klub KATSUDO Sabinov 4 0 0 12
11. Dukla Banská Bystrica 4 0 0 12
12. KK Ekonóm Trenčín 2 2 0 10
13. Union Košice 1 3 1 10
14. KK TAIYÓ Kolárovo 1 2 2 9
15. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 0 2 3 7
16. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 2 2 6
17. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 0 1 4
18. Karate Klub Detva 0 2 0 4
19. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 2 4
20. Karate klub MP Brezno 1 0 0 3
21. 1.Karate Club Pezinok 0 1 1 3
22. Central karate klub Poprad 0 1 1 3
23. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 1 3
24. MŠK karate Vranov 0 0 3 3
25. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 2
26. Budokan Zvolen 0 1 0 2
27. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 0 2
28. KK ZZO Čadca 0 0 2 2
29. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 2 2
30. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 2 2
31. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
32. Spartak Myjava 0 0 1 1
33. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
34. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 1 1
35. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
36. Karate klub Trstená 0 0 1 1
37. Karate Močenok 0 0 1 1
38. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 1 1
39. ŠK Real team Trenčín 0 0 1 1
40. ŠKP Čadca 0 0 0 0
41. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
42. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
43. Corvin HE Kolárovo 0 0 0 0
44. HANKO KAI Senica 0 0 0 0
45. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 0 0
46. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 0 0
47. Karate klub Zvolen 0 0 0 0
48. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 4 2 3 19
2. ŠK CMK Banská Bystrica 4 1 5 19
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 4 1 3 17
4. MŠK Žiar nad Hronom 3 4 0 17
5. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 3 3 2 17
6. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 2 6 13
7. Karate Klub KATSUDO Sabinov 4 0 0 12
8. Dukla Banská Bystrica 4 0 0 12
9. TJ Rapid Bratislava 3 0 2 11
10. Union Košice 1 3 1 10
11. Šk karate Kachi 1 2 3 10
12. KK TAIYÓ Kolárovo 1 2 2 9
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 0 2 2 6
14. KK Ekonóm Trenčín 1 1 0 5
15. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 0 1 4
16. Karate Klub Detva 0 2 0 4
17. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 2 4
18. Športová škola karate Prievidza 0 0 4 4
19. Karate klub MP Brezno 1 0 0 3
20. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 1 1 3
21. 1.Karate Club Pezinok 0 1 1 3
22. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 1 3
23. MŠK karate Vranov 0 0 3 3
24. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 2
25. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 0 2
26. Central karate klub Poprad 0 1 0 2
27. KK ZZO Čadca 0 0 2 2
28. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
29. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 2 2
30. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 1 1
31. Karate Močenok 0 0 1 1
32. Karate klub MUGEN 0 0 1 1
33. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
34. Spartak Myjava 0 0 1 1
35. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 0 0
36. Karate klub Trstená 0 0 0 0
37. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 0 0
38. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
39. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
40. Karate klub Zvolen 0 0 0 0
41. ŠKP Čadca 0 0 0 0
42. Corvin HE Kolárovo 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo - 22.10.2016
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 20.11.2016



Kata mladšie kadetky 12-13 rokov

1. Vlasáková Adela /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 24
2. Čukanová Miška /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8
2. Hlavačková Barbora /Šk karate Kachi/ - body: 8
2. Jankurová Vanesa /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 8
2. Kubišová Emma /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 8
6. Bruňanská Kristína /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
7. Baková Rebeka /Šk karate Kachi/ - body: 2
7. Cubjaková Daniela /ŠK OLYMPIA Bardejov/ - body: 2
7. Gamová Nataša /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2
7. Hlaváčová Vanessa /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
7. Mrázová Lucia /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 2
7. Rajtíková Timea /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2


Kata kadetky 14-15 rokov

1. Vaňová Vanda /Športová škola karate Prievidza/ - body: 24
2. Jakubechová Nikola /Športová škola karate Prievidza/ - body: 12
3. Droppová Nell /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
3. Hlavačková Nina /Šk karate Kachi/ - body: 8
5. Matušíková Agáta /Šk karate Kachi/ - body: 4
5. Púčiková Simona /Karate klub Trstená/ - body: 4
7. Dudeková Katarína /Central karate klub Poprad/ - body: 2
7. Nedoroščíková Zuzana /Central karate klub Poprad/ - body: 2
7. Paľová Zoja /Central karate klub Poprad/ - body: 2
7. Sadloňová Adela /HANKO KAI Senica/ - body: 2
7. Sommerová Emma /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kata juniorky 16-17 rokov

1. Brázdová Ema /Športová škola karate Prievidza/ - body: 24
2. Vanusanikova Jana /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
3. Bednárová Monika /Karate škola Kaizen Prešov/ - body: 4
3. Merašická Nikoleta /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
3. Pištová Simona /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 4
3. Prpičová Simona /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4
7. Moncoľová Nadja /Central karate klub Poprad/ - body: 2
7. Zborovjanová Kamila /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2


Kata staršie juniorky 18-20 rokov

1. Bačíková Ľudmila /Športová škola karate Prievidza/ - body: 20
2. Niznerova Zuzana /TJ Rapid Bratislava/ - body: 12
2. Ovečková Alžbeta /HANKO KAI Senica/ - body: 12
4. Paľová Ema /Central karate klub Poprad/ - body: 8
5. Bodnárová Nikola /Karate škola Kaizen Prešov/ - body: 6
6. Tulejová Martina /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2


Kata mladší kadeti 12-13 rokov

1. Hrčka Roman /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
2. Kuník Denis /Šk karate Kachi/ - body: 16
3. Šlehofer Richard /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
4. Loch Lukáš Samuel /Športová škola karate Prievidza/ - body: 6
4. Stelcl Adam /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 6
6. Halaj Pavol /Karate Klub Revúca/ - body: 2
6. Kocian Matej /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
6. Kocian Dávid /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
6. Machovič Marek /1.Karate Club Pezinok/ - body: 2
6. Melichárek Dávid /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
6. Oravec Alex /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2


Kata kadeti 14-15 rokov

1. Droppa Nicolas /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
1. Pišta Jaroslav /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 20
3. Jackanin Lukáš /Karate škola Kaizen Prešov/ - body: 6
4. Bednarčík Samuel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 4
4. Čorba Radoslav /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 4
4. Kvasnica Ivan /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 4
4. Zwach Daniel /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
8. Maják Juraj /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
8. Schlosser Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY/ - body: 2


Kata juniori 16-17 rokov

1. Smoliga Julian Enrik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Duška Enriko /Šk karate Kachi/ - body: 12
2. Szolár Pavol /Budokan Zvolen/ - body: 12
4. Subovics Filip /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 8
5. Belovič Tomáš /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 2
5. Kopáč Martin /HANKO KAI Senica/ - body: 2
5. Kožuch Adrián /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2


Kata starší juniori 18-20 rokov

1. Havlíček Daniel /TJ Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Hajdu Tomas /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
3. Kubala Tomáš /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 40kg

1. Vlasáková Adela /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 24
2. Mrázová Lucia /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 8
2. Schlettová Dianka /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8
4. Hlavačková Barbora /Šk karate Kachi/ - body: 6
5. Kvasnicová Nina /Šk karate Kachi/ - body: 4
5. Nováková Monika /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
5. Pechotová Aneta /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
5. Vanková Patrícia /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4
9. Baková Rebeka /Šk karate Kachi/ - body: 2
9. Černická Zuzana /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
9. Korčoková Petra /Karate klub Zvolen/ - body: 2
9. Kučerová Timea /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
9. Roháľová Lívia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg

1. Čukanová Miška /TJ Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Bolečková Viktória /Šk karate Kachi/ - body: 12
3. Helferová Veronika /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Herditzka Muriel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 6
5. Gavorová Terézia /FARMEX Nitra/ - body: 4
5. Mesárošová Nina /Šk karate Kachi/ - body: 4
7. Bruňanská Kristína /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
7. Niková Soňa /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 2
7. Vargová Tünde Emese /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg

1. Herditzka Vivien /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 20
2. Ťažká Terézia /Karate klub MP Brezno/ - body: 12
3. Falatová Barbora /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 8
4. Tapferová Kristína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 6
4. Vargová Zuzana /FARMEX Nitra/ - body: 6
6. Hóková Ella /FARMEX Nitra/ - body: 4
6. Krištanová Natália /MŠK karate Vranov/ - body: 4
8. Bačinská Barbora /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 2
8. Garbiarová Lucia /Karate klub Trstená/ - body: 2
8. Rostecká Ema /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 2
8. Snopková Viktória /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
8. Želinská Radka /Union Košice/ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg

1. Bakayová Zita /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 16
2. Hanáková Karin /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 12
2. Pigová Ema /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 12
4. Vargová Natália /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 8
5. Dufalová Michaela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
6. Dudjaková Sara /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 4
6. Vraňuchová Júlia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
8. Árvová Romana /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
8. Brziaková Dagmar /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 2
8. Gašperíková Terézia´ /Karate klub MP Brezno/ - body: 2
8. Rumanová Adriana /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg

1. Rajčanová Natália /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 20
1. Šimčíková Kristína /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 20
3. Langová Katarína /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
4. Hlavačková Nina /Šk karate Kachi/ - body: 4
4. Šamajová Denisa /KK ZZO Čadca/ - body: 4
6. Buchtíková Nikola /KK ZZO Čadca/ - body: 2
6. Matušíková Agáta /Šk karate Kachi/ - body: 2
6. Nováková Michaela /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
6. Podobová Emma /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg

1. Zimnikovalová Zoja /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 20
2. Pálinkášová Laura /FARMEX Nitra/ - body: 16
3. Krivdová Sára /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
4. Petrovičová Laura /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 6
5. Kormaníková Gabriela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
5. Kotruchová Terézia /Karate Klub Detva/ - body: 4
7. Paľová Zoja /Central karate klub Poprad/ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg

1. Nehilová Mercedes /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 24
2. Kozárová Eva /FARMEX Nitra/ - body: 12
2. Pillárová Tatiana /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
4. Pekarčíková Monika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 8
5. Dudeková Katarína /Central karate klub Poprad/ - body: 4
6. Bryndzová Michaela /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
6. Bušovská Nikola /Central karate klub Poprad/ - body: 2
6. Takáčová Dáša /Union Košice/ - body: 2
6. Valková Adriana /FARMEX Nitra/ - body: 2
6. Zajačková Michaela /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov do 48kg

1. Veisová Dominika /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Spálová Tereza /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16


Kumite juniorky 16-17 rokov do 53kg

1. Miksaiová Nikola /OK MTK Tatran Žarnovica/ - body: 16
2. Bogárová Dominika /Dukla Banská Bystrica/ - body: 12
3. Pánčiová Dominika /MŠK karate Vranov/ - body: 10
4. Kabáčová Nikola /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
4. Smetanová Terézia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8


Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg

1. Hrnková Sára /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 24
2. Láliová Viktória /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
3. Dobiašová Tereza /Spartak Myjava/ - body: 8
3. Juráková Diana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
5. Langová Marcela /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
6. Knipiglová Nina /Karate Klub Dolný Kubín/ - body: 2
6. Mariničová Kristina /Karate klub Yugan Snina/ - body: 2
6. Moncoľová Nadja /Central karate klub Poprad/ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov nad 59kg

1. Adamová Saskia /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 20
1. Jelžová Nina /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 20
3. Zborovjanová Kamila /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 50kg

1. Cichrová Rebecca /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 55kg

1. Macejková Ina /Dukla Banská Bystrica/ - body: 24
2. Kuchárová Dominika /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 16


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 61kg

1. Ťažká Lenka /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 16
2. Baňasová Jaroslava /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
2. Vidová Rebeka /Dukla Banská Bystrica/ - body: 12
4. Kuklová Hana /Šk karate Kachi/ - body: 10
5. Forró Réka Dorina /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 8
6. Mrázová Simona /Karate Klub Dolný Kubín/ - body: 2


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 68kg

1. Pillárová Viktória /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 24
2. Paľová Ema /Central karate klub Poprad/ - body: 16


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov nad 68kg

1. Sahuľová Lenka /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
1. Sahuľová Lenka /Karate klub Miyagi Lučenec/ - body: 12
3. Tulejová Martina /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 8


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg

1. Černický Jakub /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
2. Kmeť Andrej /Karate Klub Detva/ - body: 8
2. Pindjak Adam /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 8
4. Hrabačka Richard /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
4. Hrdlovič Matúš /1.Karate Club Pezinok/ - body: 4
4. Kocian Matej /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
4. Kolesár Adrián /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 4
4. Mácha Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
4. Masaryk Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
10. Dolnický Adam /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
10. Dundovič Jakub /Karate klub MP Brezno/ - body: 2
10. Kurucz Mário /Corvin HE Kolárovo/ - body: 2
10. Maňko Jakub /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg

1. Mácha Michal /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 24
2. Chudík Adam /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 12
3. Čanky Matúš /Spartak Myjava/ - body: 8
4. Drobňak Martin /MŠK karate Vranov/ - body: 4
4. Harvančík Filip /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
4. Juhás Fabián /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
4. Loch Lukáš Samuel /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
8. Bagocký Samuel /Šk karate Kachi/ - body: 2
8. Foltýn Filip /Spartak Myjava/ - body: 2
8. Krafčík Adam /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Ruščin Michal /MŠK karate Vranov/ - body: 2
8. Ružička Daren /FARMEX Nitra/ - body: 2
8. Žbodák Timo /1.Karate Club Pezinok/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg

1. Jalowiczor Marko /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 12
1. Kešelák Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
1. Poliak Jakub /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
4. Marko Erik /Karate Klub Detva/ - body: 8
5. Bohunický Dominik /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
5. Buchtík Samuel /KK ZZO Čadca/ - body: 4
5. Krnáč Jozef /Karate Klub Detva/ - body: 4
5. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
5. Válek Šimon /Karate klub Trstená/ - body: 4
10. Černiansky Peter /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
10. Kovačik Jozef /1.Karate Club Pezinok/ - body: 2
10. Loch Lukáš Samuel /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg

1. Černický Juraj /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 14
2. Ič Ľubomír /FARMEX Nitra/ - body: 12
3. Ambróz Jozef /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
3. Hrdlovič Šimon /1.Karate Club Pezinok/ - body: 8
5. Buday Adam /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
5. Cuker Oliver /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
5. Javorský Šimon /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
5. Kačírek Šimon /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
9. Lichner Alexander /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
9. Ňachaj Richard /FARMEX Nitra/ - body: 2
9. Válek Šimon /Karate klub Trstená/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg

1. Černák Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 12
1. Forró Áron /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 12
1. Janovčík Maroš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
4. Baňas Martin /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
5. Jaroš Branislav /Karate klub MUGEN/ - body: 6
6. Horváth Christopher /Corvin HE Kolárovo/ - body: 4
6. Nagy Viktor /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 4
8. Bagaev Malik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2
8. Kuchár Cyril /Karate klub Zvolen/ - body: 2
8. Lichner Alexander /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
8. Urbánek Dávid /ŠKP Čadca/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg

1. Čela Aris Nikolas /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Hauser Igor /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 16
3. Andryeyev Konstyantyn /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
4. Gajan Tomáš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD / - body: 4
4. Kožák Karol /KK ZZO Čadca/ - body: 4
4. Tvrdoň Andrej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
7. Jurík Matej /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
7. Szulcsányi Viktor /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2
7. Štetina Jakub /Spartak Myjava/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg

1. Bagaev Mimolat /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
2. Demský Ľubomír /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 16
3. Šimun Marek /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
4. Kavuľa Michal /Union Košice/ - body: 4
4. Sklenka Erik /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4
4. Žúbor Peter /Karate Klub Dolný Kubín/ - body: 4
7. Kalamár Jaroslav /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
7. Polyacsko Martin /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg

1. Maroši David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Jurák Adam /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
2. Pápay Martin /FARMEX Nitra/ - body: 12
4. Divílek Patrik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
4. Dostál Jakub /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
4. Maják Juraj /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 4
7. Čutka Martin /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 2
7. Pálfy Henrich /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
7. Vanka Zdenko /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg

1. Šebok Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 24
2. Bagita Daniel /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 12
2. Schwartz Róbert /Union Košice/ - body: 12
4. Kotlár Kristián /Central karate klub Poprad/ - body: 6
5. Černák Timo /FARMEX Nitra/ - body: 4
6. Drajna Damian /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg

1. Kósa Tomáš /Dukla Banská Bystrica/ - body: 24
2. Buchta Denis /Spartak Myjava/ - body: 12
3. Szabó Kristián /Šk karate Kachi/ - body: 8
3. Turčaník Michal /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 8
5. Ruman Roman /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2
5. Sencek Matus /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 55kg

1. Duška Enriko /Šk karate Kachi/ - body: 24
2. Fiebig Alan /FARMEX Nitra/ - body: 8
2. Krilek Kristán /Karate klub Trstená/ - body: 8


Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg

1. Hajdu Matej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
1. Šutiak Pavel /TJ Rapid Bratislava/ - body: 20
3. Tapajčík Samuel /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
3. Tvrdý Adrián /KK ZZO Čadca/ - body: 8
5. Národa Dominik Jozef /OK MTK Tatran Žarnovica/ - body: 4
6. Pončka Marek /AC Uniza Karate Klub Žilina/ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg

1. Podsklan David /Dukla Banská Bystrica/ - body: 24
2. Fančo Tomáš /TJ Rapid Bratislava/ - body: 12
2. Výrostko Michal /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 12
4. Sado Daniel /MŠK karate Vranov/ - body: 6
5. Gažo Michal /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
5. Tchúr Patrik /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
7. Bucko Filip /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Petrík Jakub /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
7. Schlett Oliver /FARMEX Nitra/ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 76kg

1. Gyurik Adi /TJ Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Fuzer Tomáš /Union Košice/ - body: 16
3. Hanák Michal /Karate Močenok/ - body: 4
3. Kopáč Martin /HANKO KAI Senica/ - body: 4
3. Kožuch Adrián /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
3. Lacko Peter /Central karate klub Poprad/ - body: 4


Kumite juniori 16-17 rokov nad 76kg

1. Jóba Attila /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 24
2. Baňas Martin /Union Košice/ - body: 16
3. Dolinič Richard /MŠK karate Vranov/ - body: 8
4. Kapusta Richard /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 60kg

1. Imrich Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 67kg

1. Riedl Denis /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 16
2. Homola Matej /FARMEX Nitra/ - body: 12
3. Laurov Milan /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
4. Kubala Tomáš /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 75kg

1. Džačovský Luboš /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 24
2. Gavaľa Samuel /MŠK karate Vranov/ - body: 10
3. Hačko Martin /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 8
4. Ďurček Tibor /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
4. Fedor Martin /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 84kg

1. Erdész Erik /Union Košice/ - body: 16
1. Fuzer Ján /Union Košice/ - body: 16
3. Bíreš Andrej /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
4. Hatala Richard /MŠK karate Vranov/ - body: 8
5. Bitto Pavol /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 4
6. Buday Dominik /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
6. Bucha Andrej /Karate klub Zvolen/ - body: 2


Kumite starší juniori 18-20 rokov nad 84kg

1. Kostolník Dávid /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 24