MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2019 - JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV KATA a KARATE AGILITY - 11.05.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 7 3 7 17
2. FARMEX Nitra 6 4 5 15
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 5 2 3 10
4. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 5 0 4 9
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 1 7 12
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 4 7 14
7. Karate Klub Žilina, o. z. 3 1 6 10
8. Karate klub MUGEN 3 0 2 5
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 8 4 14
10. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 2 4 9 15
11. Karate klub Detva 2 2 1 5
12. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 1 5 8
13. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 1 2 5
14. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 0 1 3
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 4 2 7
16. Centrál karate klub Poprad o.z. 1 3 6 10
17. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 3 5 9
18. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 2 13 16
19. Mestský športový klub Kežmarok 1 2 2 5
20. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 1 6 8
21. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 1 1 3
22. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 1 1 3
23. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 1 0 2
24. Budokan Samaria 1 1 0 2
25. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 1 1 0 2
26. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 1 0 2
27. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 3 4
28. Shotokan karate Košice 1 0 2 3
29. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 2 3
30. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 1 0 2 3
31. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 1 2
32. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 1 0 1 2
33. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 0 1 2
34. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 1 0 0 1
35. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 3 1 4
36. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 2 4 6
37. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 1 3
38. Karate klub Trstená, o. z. 0 2 1 3
39. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 0 2
40. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 1 1 2
41. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 1 1 2
42. Karate klub Asahi Ružomberok 0 1 0 1
43. Seigokan 0 1 0 1
44. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 1 0 1
45. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
46. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1
47. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
48. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 0 0
49. Karate klub Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom 0 0 0 0
50. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
51. Karate klub Dolný Kubín 0 0 0 0
52. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 0 0
53. KARATE KLUB ZOKU 0 0 0 0
54. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
55. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 6 3 2 11
2. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 4 0 2 6
3. Karate klub MUGEN 3 0 2 5
4. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 2 2 3 7
5. Karate klub Detva 2 2 1 5
6. Športová škola karate, o. z. 2 1 4 7
7. Karate Klub Žilina, o. z. 2 0 5 7
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 0 3 5
9. Karate Klub IGLOW, o. z. 2 0 1 3
10. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 0 0 2
11. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 1 3 3 7
12. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 1 2 4
13. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 1 1 3
14. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 1 1 3
15. Budokan Samaria 1 1 0 2
16. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 1 0 2
17. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 3 4
18. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 2 3
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 1 2
20. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 0 1 2
21. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 1 0 1 2
22. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 0 1 2
23. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 1 0 0 1
24. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 6 4 10
25. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 2 12 14
26. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 2 5 7
27. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 2 3 5
28. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 0 2
29. Karate klub Trstená, o. z. 0 2 0 2
30. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 4 5
31. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 1 1 2
32. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 1 2
33. Mestský športový klub Kežmarok 0 1 1 2
34. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 1 1 2
35. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 1 0 1
36. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 0 1
37. Karate klub Asahi Ružomberok 0 1 0 1
38. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 4 4
39. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
40. Shotokan karate Košice 0 0 1 1
41. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 1 1
42. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
43. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1
44. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
45. Karate klub Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom 0 0 0 0
46. Seigokan 0 0 0 0
47. Karate klub Dolný Kubín 0 0 0 0
48. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 0 0
49. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
50. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
51. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
52. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 10 3 8 21
2. FARMEX Nitra 6 4 5 15
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 5 6 9 20
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 5 2 3 10
5. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 5 0 5 10
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 1 7 12
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 5 10 18
8. Karate Klub Žilina, o. z. 3 1 6 10
9. Karate klub MUGEN 3 0 2 5
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 9 4 15
11. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 2 6 10
12. Karate klub Detva 2 2 1 5
13. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 1 2 5
14. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 0 1 3
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 4 3 8
16. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 3 6 10
17. Centrál karate klub Poprad o.z. 1 3 6 10
18. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 2 13 16
19. Mestský športový klub Kežmarok 1 2 2 5
20. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 1 8 10
21. Shotokan karate Košice 1 1 3 5
22. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 1 1 3
23. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 1 1 3
24. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 1 0 2
25. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 1 1 0 2
26. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 1 0 2
27. Budokan Samaria 1 1 0 2
28. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 3 4
29. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 2 3
30. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 1 0 2 3
31. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 1 0 1 2
32. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 0 1 2
33. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 1 2
34. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 1 0 0 1
35. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 3 1 4
36. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 2 4 6
37. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 1 3
38. Karate klub Trstená, o. z. 0 2 1 3
39. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 0 2
40. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 1 1 2
41. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 1 1 2
42. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 1 0 1
43. Seigokan 0 1 0 1
44. Karate klub Asahi Ružomberok 0 1 0 1
45. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
46. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1
47. Karate klub Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom 0 0 0 0
48. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 0 0
49. Karate klub Dolný Kubín 0 0 0 0
50. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
51. KARATE KLUB ZOKU 0 0 0 0
52. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
53. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
54. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
55. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 21 6 7 34
2. FARMEX Nitra 18 8 5 31
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 16 4 26
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 8 7 24
5. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 8 9 23
6. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 4 3 22
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 2 7 21
8. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 4 13 20
9. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 15 0 4 19
10. Karate Klub Žilina, o. z. 9 2 6 17
11. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 6 6 15
12. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 6 5 14
13. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 2 5 13
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 8 2 13
15. Karate klub MUGEN 9 0 2 11
16. Karate klub Detva 6 4 1 11
17. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 2 6 11
18. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 2 2 10
19. Mestský športový klub Kežmarok 3 4 2 9
20. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 4 4 8
21. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 0 1 7
22. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 6 1 7
23. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 2 1 6
24. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 2 1 6
25. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 3 6
26. Budokan Samaria 3 2 0 5
27. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 2 0 5
28. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 2 0 5
29. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 3 2 0 5
30. Shotokan karate Košice 3 0 2 5
31. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 3 0 2 5
32. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 2 5
33. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 4 1 5
34. Karate klub Trstená, o. z. 0 4 1 5
35. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 0 1 4
36. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 1 4
37. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 3 0 1 4
38. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 4 0 4
39. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 3 0 0 3
40. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 1 3
41. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 2 1 3
42. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 0 2
43. Seigokan 0 2 0 2
44. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 2 0 2
45. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
46. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1
47. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
48. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 0 0
49. Karate klub Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom 0 0 0 0
50. Karate klub Dolný Kubín 0 0 0 0
51. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
52. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
53. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 0 0
54. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
55. KARATE KLUB ZOKU 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. FARMEX Nitra 18 6 2 26
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 12 4 16
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 4 12 16
4. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 12 0 2 14
5. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 4 3 13
6. Športová škola karate, o. z. 6 2 4 12
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 6 3 12
8. Karate klub MUGEN 9 0 2 11
9. Karate klub Detva 6 4 1 11
10. Karate Klub Žilina, o. z. 6 0 5 11
11. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 0 3 9
12. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 4 5 9
13. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 0 1 7
14. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 2 2 7
15. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 4 3 7
16. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 0 0 6
17. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 2 1 6
18. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 2 1 6
19. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 3 6
20. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 4 6
21. Budokan Samaria 3 2 0 5
22. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 2 0 5
23. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 2 5
24. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 3 0 1 4
25. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 0 1 4
26. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 1 4
27. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 0 1 4
28. Karate klub Trstená, o. z. 0 4 0 4
29. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 4 0 4
30. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 4 4
31. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 3 0 0 3
32. Mestský športový klub Kežmarok 0 2 1 3
33. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 2 1 3
34. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
35. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 2 1 3
36. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 0 2
37. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 0 2
38. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 0 2
39. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
40. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1
41. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
42. Shotokan karate Košice 0 0 1 1
43. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 1 1
44. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 0 0
45. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
46. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 0 0
47. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
48. Seigokan 0 0 0 0
49. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
50. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
51. Karate klub Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom 0 0 0 0
52. Karate klub Dolný Kubín 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 30 6 8 44
2. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 15 12 9 36
3. FARMEX Nitra 18 8 5 31
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 10 10 29
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 18 4 28
6. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 4 3 22
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 2 7 21
8. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 15 0 5 20
9. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 4 13 20
10. Karate Klub Žilina, o. z. 9 2 6 17
11. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 4 6 16
12. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 6 6 15
13. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 6 6 15
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 8 3 14
15. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 2 8 13
16. Karate klub MUGEN 9 0 2 11
17. Karate klub Detva 6 4 1 11
18. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 2 2 10
19. Mestský športový klub Kežmarok 3 4 2 9
20. Shotokan karate Košice 3 2 3 8
21. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 4 4 8
22. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 0 1 7
23. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 6 1 7
24. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 2 1 6
25. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 2 1 6
26. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 3 6
27. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 2 0 5
28. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 3 2 0 5
29. Budokan Samaria 3 2 0 5
30. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 2 0 5
31. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 3 0 2 5
32. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 2 5
33. Karate klub Trstená, o. z. 0 4 1 5
34. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 4 1 5
35. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 3 0 1 4
36. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 0 1 4
37. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 1 4
38. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 4 0 4
39. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 3 0 0 3
40. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 2 1 3
41. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 1 3
42. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 2 0 2
43. Seigokan 0 2 0 2
44. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 0 2
45. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
46. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1
47. Karate klub Dolný Kubín 0 0 0 0
48. KARATE KLUB ZOKU 0 0 0 0
49. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 0 0
50. Karate klub Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom 0 0 0 0
51. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 0 0
52. 1. Karate Club Pezinok 0 0 0 0
53. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
54. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
55. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub