Grand Prix Žilina - 27.04.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 8 6 9 23
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 7 6 14 27
3. Karate Klub Žilina, o. z. 7 2 8 17
4. Karate klub Detva 6 5 0 11
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 4 4 14
6. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 3 8 17
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 5 7 8 20
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 4 5 12
9. Karate klub MUGEN 3 2 1 6
10. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 0 5 8
11. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 4 9 15
12. FARMEX Nitra 2 3 7 12
13. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 2 4 8
14. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 2 1 3 6
15. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 2 1 2 5
16. Karate Klub Jeseník 2 1 0 3
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 0 1 3
18. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 0 1 3
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 4 3 8
20. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 1 4 2 7
21. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 4 2 7
22. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 3 5 9
23. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 2 5 8
24. Karate klub Trstená, o. z. 1 2 4 7
25. Karate klub Krupina, o. z. 1 2 3 6
26. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 2 1 4
27. Karate klub Asahi Ružomberok 1 1 2 4
28. SKK Budo Havířov 1 1 2 4
29. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 2 4
30. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 1 1 2 4
31. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 1 1 3
32. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 1 1 3
33. Karate klub Dolný Kubín 1 0 3 4
34. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 0 1 2
35. 1. Karate Club Pezinok 1 0 0 1
36. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 2 2 4
37. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 1 3
38. Športová škola karate, o. z. 0 1 1 2
39. Oddíl Karate Hlinsko 0 1 0 1
40. Seigokan 0 0 4 4
41. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 2 2
42. Klub Arawashi 0 0 1 1
43. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
44. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
45. SKP karate Písek 0 0 1 1
46. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
47. TJ Slavia Kroměříž oddíl Karate 0 0 1 1
48. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
49. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
50. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 7 6 12 25
2. Karate Klub Žilina, o. z. 7 2 6 15
3. Karate klub Detva 6 5 0 11
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 3 6 15
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 5 3 2 10
6. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 4 1 5 10
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 4 6 13
8. Karate klub MUGEN 3 2 1 6
9. FARMEX Nitra 2 3 6 11
10. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 2 1 3 6
11. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 2 1 2 5
12. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 0 3 5
13. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 0 1 3
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 0 1 3
15. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 4 3 8
16. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 1 4 2 7
17. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 3 5 9
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 2 8 11
19. Karate klub Trstená, o. z. 1 2 1 4
20. Karate klub Krupina, o. z. 1 1 3 5
21. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 2 4
22. SKK Budo Havířov 1 1 2 4
23. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 1 1 3
24. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 1 1 3
25. Karate klub Asahi Ružomberok 1 1 1 3
26. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 1 1 3
27. Karate klub Dolný Kubín 1 0 3 4
28. 1. Karate Club Pezinok 1 0 0 1
29. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 3 2 5
30. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 2 2 4
31. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 2 2 4
32. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 1 3
33. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 1 3
34. Oddíl Karate Hlinsko 0 1 0 1
35. Karate Klub Jeseník 0 1 0 1
36. Seigokan 0 0 4 4
37. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 2 2
38. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 1 1
39. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
40. Klub Arawashi 0 0 1 1
41. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
42. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
43. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1
44. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 21 12 14 47
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 24 12 9 45
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 15 14 8 37
4. Karate Klub Žilina, o. z. 21 4 8 33
5. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 18 6 8 32
6. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 18 8 4 30
7. Karate klub Detva 18 10 0 28
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 8 9 23
9. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 8 5 22
10. FARMEX Nitra 6 6 7 19
11. Karate klub MUGEN 9 4 1 14
12. Centrál karate klub Poprad o.z. 9 0 5 14
13. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 4 4 14
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 8 3 14
15. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 6 5 14
16. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 8 2 13
17. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 3 8 2 13
18. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 4 5 12
19. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 6 2 3 11
20. Karate klub Trstená, o. z. 3 4 4 11
21. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 6 2 2 10
22. Karate klub Krupina, o. z. 3 4 3 10
23. Karate Klub Jeseník 6 2 0 8
24. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 4 1 8
25. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 0 1 7
26. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 0 1 7
27. Karate klub Asahi Ružomberok 3 2 2 7
28. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 2 7
29. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 3 2 2 7
30. SKK Budo Havířov 3 2 2 7
31. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 2 1 6
32. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 2 1 6
33. Karate klub Dolný Kubín 3 0 3 6
34. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 4 2 6
35. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 4 1 5
36. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 0 1 4
37. Seigokan 0 0 4 4
38. 1. Karate Club Pezinok 3 0 0 3
39. Športová škola karate, o. z. 0 2 1 3
40. Oddíl Karate Hlinsko 0 2 0 2
41. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 2 2
42. Klub Arawashi 0 0 1 1
43. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
44. SKP karate Písek 0 0 1 1
45. TJ Slavia Kroměříž oddíl Karate 0 0 1 1
46. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
47. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
48. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
49. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
50. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 21 12 12 45
2. Karate Klub Žilina, o. z. 21 4 6 31
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 18 6 6 30
4. Karate klub Detva 18 10 0 28
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 6 2 23
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 9 8 6 23
7. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 12 2 5 19
8. FARMEX Nitra 6 6 6 18
9. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 4 8 15
10. Karate klub MUGEN 9 4 1 14
11. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 8 3 14
12. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 6 5 14
13. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 3 8 2 13
14. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 6 2 3 11
15. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 6 2 2 10
16. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 0 3 9
17. Karate klub Trstená, o. z. 3 4 1 8
18. Karate klub Krupina, o. z. 3 2 3 8
19. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 6 2 8
20. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 0 1 7
21. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 0 1 7
22. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 2 7
23. SKK Budo Havířov 3 2 2 7
24. Karate klub Asahi Ružomberok 3 2 1 6
25. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 2 1 6
26. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 2 1 6
27. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 2 1 6
28. Karate klub Dolný Kubín 3 0 3 6
29. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 4 2 6
30. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 4 2 6
31. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 4 1 5
32. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 4 1 5
33. Seigokan 0 0 4 4
34. 1. Karate Club Pezinok 3 0 0 3
35. Oddíl Karate Hlinsko 0 2 0 2
36. Karate Klub Jeseník 0 2 0 2
37. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 0 2 2
38. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 1 1
39. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
40. Klub Arawashi 0 0 1 1
41. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
42. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1
43. Športová škola karate, o. z. 0 0 1 1
44. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Trstenský pohár karate XXI. ročník - 10.11.2018
Zvolen Cup 2019 - 10.02.2019
Grand Prix Žilina - 27.04.2019



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 24 17 28 69
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 21 21 23 65
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 21 18 27 66
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 19 19 29 67
5. Karate Klub Žilina, o. z. 15 12 22 49
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 8 12 32
7. Karate klub Detva 11 10 9 30
8. FARMEX Nitra 10 6 10 26
9. Okinawa 10 4 8 22
10. Karate klub Trstená, o. z. 9 4 16 29
11. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 6 10 22 38
12. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 4 10 20
13. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 2 8 16
14. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 5 1 1 7
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 4 6 12 22
16. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 4 4 11 19
17. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 4 3 6 13
18. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 4 2 1 7
19. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 7 15 25
20. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 3 6 2 11
21. Karate klub Krupina, o. z. 3 5 5 13
22. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 5 2 10
23. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 2 3 8
24. Karate klub MUGEN 3 2 1 6
25. Karate Klub Jeseník 3 2 1 6
26. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 3 7
27. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 3 5 10
28. Seigokan 2 3 5 10
29. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 2 2 2 6
30. Karate klub Dolný Kubín 2 1 5 8
31. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 2 1 3 6
32. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 0 1 3
33. Karate klub Asahi Ružomberok 1 5 7 13
34. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 4 14 19
35. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 4 5 10
36. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 4 3 8
37. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 2 3 6
38. SKK Budo Havířov 1 1 2 4
39. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 1 1 3
40. Klub Arawashi 1 0 3 4
41. Karate Klub Revúca 1 0 3 4
42. Budokan Samaria 1 0 1 2
43. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 1 2
44. 1. Karate Club Pezinok 1 0 0 1
45. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 0 0 1
46. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 5 3 8
47. Karate klub Zvolen 0 3 5 8
48. Športová škola karate, o. z. 0 2 1 3
49. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 1 3 4
50. Oddíl Karate Hlinsko 0 1 0 1
51. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 3 3
52. KARATE KLUB ZOKU 0 0 2 2
53. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 2 2
54. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
55. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 1 1
56. SKP karate Písek 0 0 1 1
57. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
58. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
59. TJ Slavia Kroměříž oddíl Karate 0 0 1 1
60. Karate klub Tigar Micovic 0 0 1 1
61. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
62. Karate klub Nováky 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 8 8 8 24
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 8 8 5 21
3. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 7 3 7 17
4. Okinawa 5 2 3 10
5. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 4 4 7 15
6. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 4 1 5 10
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 4 7 14
8. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 2 3 8
9. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 2 0 5
10. Karate Klub Jeseník 3 1 1 5
11. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 4 2 8
12. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 2 3 4 9
13. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 2 1 2 5
14. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 0 3 5
15. Karate klub Trstená, o. z. 1 2 11 14
16. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 1 3 5
17. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 0 2 3
18. Karate Klub Revúca 1 0 1 2
19. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 0 1
20. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 0 0 1
21. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 3 9 12
22. Karate klub Krupina, o. z. 0 3 1 4
23. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 2 4
24. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 1 3
25. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 3 4
26. Športová škola karate, o. z. 0 1 0 1
27. Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 5 5
28. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 3 3
29. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 2 2
30. Karate klub Nováky 0 0 1 1
31. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
32. Klub Arawashi 0 0 1 1
33. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
34. Karate klub Tigar Micovic 0 0 1 1
35. Budokan Samaria 0 0 1 1
36. SKP karate Písek 0 0 1 1
37. FARMEX Nitra 0 0 1 1
38. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
39. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
40. TJ Slavia Kroměříž oddíl Karate 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 18 19 27 64
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 18 17 16 51
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 16 9 23 48
4. Karate Klub Žilina, o. z. 15 12 17 44
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 13 10 19 42
6. Karate klub Detva 11 10 9 30
7. FARMEX Nitra 10 6 9 25
8. Karate klub Trstená, o. z. 8 2 5 15
9. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 5 9 19 33
10. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 5 5 5 15
11. Okinawa 5 2 5 12
12. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 5 1 1 7
13. Centrál karate klub Poprad o.z. 4 2 5 11
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 4 2 1 7
15. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 4 1 6 11
16. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 3 6 2 11
17. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 5 14 22
18. Karate klub Krupina, o. z. 3 2 4 9
19. Karate klub MUGEN 3 2 1 6
20. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 3 7
21. Seigokan 2 3 5 10
22. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 2 10 14
23. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 2 2 6
24. Karate klub Dolný Kubín 2 1 5 8
25. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 2 1 3 6
26. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 0 1 3
27. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 4 3 8
28. Karate klub Asahi Ružomberok 1 3 5 9
29. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 2 3 6
30. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 1 5 7
31. SKK Budo Havířov 1 1 2 4
32. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 1 1 3
33. Klub Arawashi 1 0 2 3
34. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 1 2
35. 1. Karate Club Pezinok 1 0 0 1
36. Budokan Samaria 1 0 0 1
37. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 5 3 8
38. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 4 5 9
39. Karate klub Zvolen 0 3 4 7
40. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 3 2 5
41. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 2 1 3
42. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 1 3 4
43. Športová škola karate, o. z. 0 1 1 2
44. Oddíl Karate Hlinsko 0 1 0 1
45. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 1 0 1
46. Karate Klub Jeseník 0 1 0 1
47. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 4 4
48. Karate Klub Revúca 0 0 2 2
49. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
50. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 1 1
51. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
52. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
PDF

Trstenský pohár karate XXI. ročník - 10.11.2018
Zvolen Cup 2019 - 10.02.2019
Grand Prix Žilina - 27.04.2019



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 72 34 28 134
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 63 42 23 128
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 63 36 27 126
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 57 38 29 124
5. Karate Klub Žilina, o. z. 45 24 22 91
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 36 16 12 64
7. Karate klub Detva 33 20 9 62
8. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 18 20 22 60
9. FARMEX Nitra 30 12 10 52
10. Karate klub Trstená, o. z. 27 8 16 51
11. Okinawa 30 8 8 46
12. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 9 14 15 38
13. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 18 8 10 36
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 12 12 12 36
15. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 12 8 11 31
16. Centrál karate klub Poprad o.z. 18 4 8 30
17. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 8 14 25
18. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 12 6 6 24
19. Karate klub Krupina, o. z. 9 10 5 24
20. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 9 12 2 23
21. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 9 10 2 21
22. Karate klub Asahi Ružomberok 3 10 7 20
23. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 15 2 1 18
24. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 12 4 1 17
25. Seigokan 6 6 5 17
26. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 6 5 17
27. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 9 4 3 16
28. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 8 5 16
29. Karate klub MUGEN 9 4 1 14
30. Karate Klub Jeseník 9 4 1 14
31. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 2 3 14
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 8 3 14
33. Karate klub Dolný Kubín 6 2 5 13
34. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 10 3 13
35. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 6 4 2 12
36. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 6 2 3 11
37. Karate klub Zvolen 0 6 5 11
38. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 4 3 10
39. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 0 1 7
40. SKK Budo Havířov 3 2 2 7
41. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 2 1 6
42. Klub Arawashi 3 0 3 6
43. Karate Klub Revúca 3 0 3 6
44. Športová škola karate, o. z. 0 4 1 5
45. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 3 5
46. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 1 4
47. Budokan Samaria 3 0 1 4
48. 1. Karate Club Pezinok 3 0 0 3
49. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 0 0 3
50. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 3 3
51. Oddíl Karate Hlinsko 0 2 0 2
52. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 2 2
53. KARATE KLUB ZOKU 0 0 2 2
54. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
55. TJ Slavia Kroměříž oddíl Karate 0 0 1 1
56. Karate klub Nováky 0 0 1 1
57. SKP karate Písek 0 0 1 1
58. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 1 1
59. Karate klub Tigar Micovic 0 0 1 1
60. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
61. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
62. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 24 16 8 48
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 24 16 5 45
3. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 21 6 7 34
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 12 8 7 27
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 9 8 7 24
6. Okinawa 15 4 3 22
7. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 12 2 5 19
8. Karate klub Trstená, o. z. 3 4 11 18
9. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 9 4 3 16
10. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 8 2 16
11. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 6 6 4 16
12. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 6 9 15
13. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 9 4 0 13
14. Karate Klub Jeseník 9 2 1 12
15. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 6 2 2 10
16. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 0 3 9
17. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 2 3 8
18. Karate klub Krupina, o. z. 0 6 1 7
19. Karate klub Asahi Ružomberok 0 4 2 6
20. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 0 2 5
21. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 4 1 5
22. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 3 5
23. Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 5 5
24. Karate Klub Revúca 3 0 1 4
25. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 0 0 3
26. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 0 3
27. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 3 3
28. Športová škola karate, o. z. 0 2 0 2
29. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 2 2
30. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
31. Budokan Samaria 0 0 1 1
32. TJ Slavia Kroměříž oddíl Karate 0 0 1 1
33. Karate klub Tigar Micovic 0 0 1 1
34. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
35. Karate klub Nováky 0 0 1 1
36. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
37. FARMEX Nitra 0 0 1 1
38. SKP karate Písek 0 0 1 1
39. Klub Arawashi 0 0 1 1
40. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 54 38 27 119
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 54 34 16 104
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 48 18 23 89
4. Karate Klub Žilina, o. z. 45 24 17 86
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 39 20 19 78
6. Karate klub Detva 33 20 9 62
7. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 15 18 19 52
8. FARMEX Nitra 30 12 9 51
9. Karate klub Trstená, o. z. 24 4 5 33
10. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 9 10 14 33
11. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 15 10 5 30
12. Okinawa 15 4 5 24
13. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 9 12 2 23
14. Centrál karate klub Poprad o.z. 12 4 5 21
15. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 12 2 6 20
16. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 4 10 20
17. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 15 2 1 18
18. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 12 4 1 17
19. Karate klub Krupina, o. z. 9 4 4 17
20. Seigokan 6 6 5 17
21. Karate klub MUGEN 9 4 1 14
22. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 2 3 14
23. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 8 3 14
24. Karate klub Asahi Ružomberok 3 6 5 14
25. Karate klub Dolný Kubín 6 2 5 13
26. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 10 3 13
27. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 8 5 13
28. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 4 2 12
29. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 6 2 3 11
30. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 4 3 10
31. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 2 5 10
32. Karate klub Zvolen 0 6 4 10
33. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 6 2 8
34. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 0 1 7
35. SKK Budo Havířov 3 2 2 7
36. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 2 1 6
37. Klub Arawashi 3 0 2 5
38. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 4 1 5
39. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 3 5
40. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 1 4
41. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 4 4
42. Budokan Samaria 3 0 0 3
43. 1. Karate Club Pezinok 3 0 0 3
44. Športová škola karate, o. z. 0 2 1 3
45. Oddíl Karate Hlinsko 0 2 0 2
46. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 2 0 2
47. Karate Klub Jeseník 0 2 0 2
48. Karate Klub Revúca 0 0 2 2
49. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
50. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
51. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 1 1
52. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1