Zvolen Cup 2019 - 10.02.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 4 7 20
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 8 8 8 24
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 7 9 22
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 5 7 11 23
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 4 6 12 22
6. FARMEX Nitra 4 3 0 7
7. Karate klub Detva 4 1 6 11
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 4 0 0 4
9. Karate Klub Žilina, o. z. 3 6 5 14
10. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 2 3 8
11. Karate klub Trstená, o. z. 3 1 7 11
12. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 2 4 8 14
13. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 2 2 2 6
14. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 2 2 2 6
15. Seigokan 2 2 0 4
16. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 2 1 0 3
17. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 1 0 3
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 0 2 4
19. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 1 4 6
20. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 1 1 1 3
21. Karate Klub Jeseník 1 1 1 3
22. Karate klub Krupina, o. z. 1 1 0 2
23. Karate klub Dolný Kubín 1 0 1 2
24. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 1 2
25. Budokan Samaria 1 0 1 2
26. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 0 1
27. Karate klub Zvolen 0 3 4 7
28. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 4 6
29. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 2 3 5
30. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 1 2 3
31. Karate klub Asahi Ružomberok 0 1 1 2
32. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 1 2
33. Športová škola karate, o. z. 0 1 0 1
34. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 1 0 1
35. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 8 8
36. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 2 2
37. KARATE KLUB ZOKU 0 0 2 2
38. Karate Klub Revúca 0 0 2 2
39. Karate klub Nováky 0 0 1 1
40. Karate klub Tigar Micovic 0 0 1 1
41. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
42. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 5 7 9 21
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 5 5 7 17
3. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 5 3 3 11
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 4 5 10 19
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 4 3 8 15
6. FARMEX Nitra 4 3 0 7
7. Karate klub Detva 4 1 6 11
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 4 0 0 4
9. Karate Klub Žilina, o. z. 3 6 5 14
10. Karate klub Trstená, o. z. 3 0 2 5
11. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 2 3 7 12
12. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 2 2 6
13. Seigokan 2 2 0 4
14. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 2 1 0 3
15. Karate klub Krupina, o. z. 1 1 0 2
16. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 1 2
17. Karate klub Dolný Kubín 1 0 1 2
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 1 2
19. Budokan Samaria 1 0 0 1
20. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 0 1
21. Karate klub Zvolen 0 3 3 6
22. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 4 6
23. Karate klub Asahi Ružomberok 0 1 1 2
24. Športová škola karate, o. z. 0 1 0 1
25. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 0 1
26. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 1 0 1
27. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 1 0 1
28. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 1 0 1
29. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 8 8
30. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 2 2
31. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 2 2
32. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
33. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
34. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
35. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 1 1
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 24 16 8 48
2. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 27 8 7 42
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 18 14 9 41
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 15 14 11 40
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 12 12 12 36
6. Karate Klub Žilina, o. z. 9 12 5 26
7. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 6 8 8 22
8. Karate klub Detva 12 2 6 20
9. FARMEX Nitra 12 6 0 18
10. Karate klub Trstená, o. z. 9 2 7 18
11. Centrál karate klub Poprad o.z. 9 4 3 16
12. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 12 0 0 12
13. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 6 4 2 12
14. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 6 4 2 12
15. Seigokan 6 4 0 10
16. Karate klub Zvolen 0 6 4 10
17. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 2 4 9
18. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 2 0 8
19. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 6 2 0 8
20. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 0 2 8
21. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 4 4 8
22. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 8 8
23. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 4 3 7
24. Karate Klub Jeseník 3 2 1 6
25. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 3 2 1 6
26. Karate klub Krupina, o. z. 3 2 0 5
27. Budokan Samaria 3 0 1 4
28. Karate klub Dolný Kubín 3 0 1 4
29. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 1 4
30. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 2 4
31. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 0 3
32. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 1 3
33. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 1 3
34. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 0 2
35. Športová škola karate, o. z. 0 2 0 2
36. Karate Klub Revúca 0 0 2 2
37. KARATE KLUB ZOKU 0 0 2 2
38. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 2 2
39. Karate klub Tigar Micovic 0 0 1 1
40. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
41. Karate klub Nováky 0 0 1 1
42. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 15 14 9 38
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 15 10 7 32
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 12 10 10 32
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 12 6 8 26
5. Karate Klub Žilina, o. z. 9 12 5 26
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 15 6 3 24
7. Karate klub Detva 12 2 6 20
8. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 6 6 7 19
9. FARMEX Nitra 12 6 0 18
10. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 12 0 0 12
11. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 4 2 12
12. Karate klub Trstená, o. z. 9 0 2 11
13. Seigokan 6 4 0 10
14. Karate klub Zvolen 0 6 3 9
15. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 6 2 0 8
16. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 4 4 8
17. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 0 8 8
18. Karate klub Krupina, o. z. 3 2 0 5
19. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 1 4
20. Karate klub Dolný Kubín 3 0 1 4
21. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 0 1 4
22. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 0 3
23. Budokan Samaria 3 0 0 3
24. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 1 3
25. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 0 2
26. Športová škola karate, o. z. 0 2 0 2
27. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 2 0 2
28. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 2 0 2
29. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 0 2
30. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 2 2
31. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 2 2
32. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
33. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
34. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
35. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 1 1
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Trstenský pohár karate XXI. ročník - 10.11.2018
Zvolen Cup 2019 - 10.02.2019
Grand Prix Žilina - 27.04.2019



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 16 11 19 46
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 16 11 19 46
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 17 19 51
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 12 13 15 40
5. Okinawa 10 4 8 22
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 4 7 20
7. Karate Klub Žilina, o. z. 8 10 14 32
8. FARMEX Nitra 8 3 3 14
9. Karate klub Trstená, o. z. 8 2 12 22
10. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 5 7 17 29
11. Karate klub Detva 5 5 9 19
12. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 4 0 0 4
13. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 5 14 22
14. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 3 2 4 9
15. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 2 3 8
16. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 3 5 10
17. Karate klub Krupina, o. z. 2 3 2 7
18. Seigokan 2 3 1 6
19. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 2 7 11
20. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 2 3 7
21. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 2 2 2 6
22. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 2 2 2 6
23. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 2 0 4
24. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 2 2 0 4
25. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 1 0 3
26. Karate klub Dolný Kubín 1 1 2 4
27. Karate Klub Jeseník 1 1 1 3
28. Klub Arawashi 1 0 2 3
29. Karate Klub Revúca 1 0 2 3
30. Budokan Samaria 1 0 1 2
31. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 1 2
32. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 1 2
33. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 0 0 1
34. Karate klub Asahi Ružomberok 0 4 5 9
35. Karate klub Zvolen 0 3 4 7
36. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 3 1 4
37. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 2 9 11
38. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 4 6
39. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 1 2 3
40. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 1 1 2
41. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 1 1 2
42. Športová škola karate, o. z. 0 1 0 1
43. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 2 2
44. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 2 2
45. KARATE KLUB ZOKU 0 0 2 2
46. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
47. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 1 1
48. Karate klub Tigar Micovic 0 0 1 1
49. Karate klub Nováky 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 5 6 17
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 5 2 13
3. Okinawa 5 2 3 10
4. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 1 4 9
5. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 3 0 4 7
6. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 3 5 10
7. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 2 4 8
8. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 2 2 2 6
9. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 2 1 2 5
10. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 1 0 3
11. Karate klub Trstená, o. z. 1 2 8 11
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 2 1 4
13. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 1 3 5
14. Karate Klub Jeseník 1 1 1 3
15. Karate Klub Revúca 1 0 1 2
16. Centrál karate klub Poprad o.z. 1 0 1 2
17. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 0 0 1
18. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 0 0 1
19. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 2 5 7
20. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 1 3
21. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 1 3
22. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 1 3
23. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 3 4
24. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 1 1 2
25. Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 3 3
26. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 2 2
27. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 2 2
28. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
29. Karate klub Nováky 0 0 1 1
30. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
31. Klub Arawashi 0 0 1 1
32. Karate klub Tigar Micovic 0 0 1 1
33. Budokan Samaria 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 13 14 14 41
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 11 13 15 39
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 10 6 17 33
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 10 6 13 29
5. Karate Klub Žilina, o. z. 8 10 11 29
6. FARMEX Nitra 8 3 3 14
7. Karate klub Trstená, o. z. 7 0 4 11
8. Karate klub Detva 5 5 9 19
9. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 5 3 3 11
10. Okinawa 5 2 5 12
11. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 4 6 14 24
12. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 4 0 0 4
13. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 3 13 19
14. Seigokan 2 3 1 6
15. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 2 2 6
16. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 2 2 6
17. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 2 2 0 4
18. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 2 0 4
19. Karate klub Krupina, o. z. 2 1 1 4
20. Karate klub Dolný Kubín 1 1 2 4
21. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 2 3
22. Klub Arawashi 1 0 1 2
23. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 1 2
24. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 1 2
25. Budokan Samaria 1 0 0 1
26. Karate klub Zvolen 0 3 3 6
27. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 3 1 4
28. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 4 6
29. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 4 6
30. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 2 0 2
31. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 1 1 2
32. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 1 1 2
33. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 1 0 1
34. Športová škola karate, o. z. 0 1 0 1
35. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 4 4
36. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 3 3
37. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 1 1
38. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
39. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 1 1
40. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
41. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
PDF

Trstenský pohár karate XXI. ročník - 10.11.2018
Zvolen Cup 2019 - 10.02.2019
Grand Prix Žilina - 27.04.2019



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 45 34 19 98
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 48 22 19 89
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 48 22 19 89
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 36 26 15 77
5. Karate Klub Žilina, o. z. 24 20 14 58
6. Okinawa 30 8 8 46
7. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 15 14 17 46
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 27 8 7 42
9. Karate klub Trstená, o. z. 24 4 12 40
10. Karate klub Detva 15 10 9 34
11. FARMEX Nitra 24 6 3 33
12. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 9 10 14 33
13. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 9 4 4 17
14. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 6 5 17
15. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 4 7 17
16. Centrál karate klub Poprad o.z. 9 4 3 16
17. Karate klub Krupina, o. z. 6 6 2 14
18. Seigokan 6 6 1 13
19. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 4 3 13
20. Karate klub Asahi Ružomberok 0 8 5 13
21. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 4 9 13
22. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 12 0 0 12
23. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 6 4 2 12
24. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 6 4 2 12
25. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 4 0 10
26. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 6 4 0 10
27. Karate klub Zvolen 0 6 4 10
28. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 2 0 8
29. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 4 4 8
30. Karate klub Dolný Kubín 3 2 2 7
31. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 6 1 7
32. Karate Klub Jeseník 3 2 1 6
33. Karate Klub Revúca 3 0 2 5
34. Klub Arawashi 3 0 2 5
35. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 1 4
36. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 1 4
37. Budokan Samaria 3 0 1 4
38. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 2 4
39. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 0 0 3
40. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 2 1 3
41. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 1 3
42. Športová škola karate, o. z. 0 2 0 2
43. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 2 2
44. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 2 2
45. KARATE KLUB ZOKU 0 0 2 2
46. Karate klub Nováky 0 0 1 1
47. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 1 1
48. Karate klub Tigar Micovic 0 0 1 1
49. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 18 10 6 34
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 18 10 2 30
3. Okinawa 15 4 3 22
4. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 2 4 18
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 6 5 17
6. Karate klub Trstená, o. z. 3 4 8 15
7. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 4 4 14
8. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 9 0 4 13
9. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 6 4 2 12
10. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 6 2 2 10
11. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 4 5 9
12. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 2 0 8
13. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 4 1 8
14. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 2 3 8
15. Karate Klub Jeseník 3 2 1 6
16. Karate klub Krupina, o. z. 0 4 1 5
17. Karate klub Asahi Ružomberok 0 4 1 5
18. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 4 1 5
19. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 3 5
20. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 0 1 4
21. Karate Klub Revúca 3 0 1 4
22. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 0 0 3
23. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 0 0 3
24. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 1 3
25. Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 3 3
26. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 2 2
27. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 2 2
28. Karate klub Tigar Micovic 0 0 1 1
29. Karate klub Nováky 0 0 1 1
30. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
31. Klub Arawashi 0 0 1 1
32. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
33. Budokan Samaria 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 39 28 14 81
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 33 26 15 74
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 30 12 17 59
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 30 12 13 55
5. Karate Klub Žilina, o. z. 24 20 11 55
6. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 12 12 14 38
7. Karate klub Detva 15 10 9 34
8. FARMEX Nitra 24 6 3 33
9. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 9 6 13 28
10. Karate klub Trstená, o. z. 21 0 4 25
11. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 15 6 3 24
12. Okinawa 15 4 5 24
13. Seigokan 6 6 1 13
14. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 12 0 0 12
15. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 4 2 12
16. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 4 2 12
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 4 0 10
18. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 6 4 0 10
19. Karate klub Krupina, o. z. 6 2 1 9
20. Karate klub Zvolen 0 6 3 9
21. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 4 4 8
22. Karate klub Asahi Ružomberok 0 4 4 8
23. Karate klub Dolný Kubín 3 2 2 7
24. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 6 1 7
25. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 0 2 5
26. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 1 4
27. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 1 4
28. Klub Arawashi 3 0 1 4
29. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 4 0 4
30. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 4 4
31. Budokan Samaria 3 0 0 3
32. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 2 1 3
33. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 1 3
34. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 3 3
35. Športová škola karate, o. z. 0 2 0 2
36. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 2 0 2
37. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 1 1
38. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
39. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 1 1
40. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
41. Karate Klub Revúca 0 0 1 1