MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2018 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 01.12.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 7 1 4 12
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 6 5 4 15
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 3 2 11
4. TJ Rapid Bratislava 4 4 2 10
5. FARMEX Nitra 3 3 6 12
6. KK Ekonóm Trenčín 3 1 2 6
7. Športová škola karate Prievidza 3 0 2 5
8. ŠK CMK Banská Bystrica 2 5 6 13
9. Šk karate Kachi 2 2 5 9
10. Karate Klub KATSUDO Sabinov 2 2 2 6
11. Spartak Myjava 2 1 1 4
12. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 0 0 2
13. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 1 0 2 3
14. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 1 0 2 3
15. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 1 2
16. KK TRIUMPH ŠURANY 1 0 0 1
17. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 4 2 6
18. Budokan Zvolen 0 2 0 2
19. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
20. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 1 4 5
21. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 4 5
22. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 3 4
23. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 2 3
24. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 2 3
25. Karate Klub Detva 0 1 1 2
26. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 1 2
27. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 1 0 1
28. Union Košice 0 1 0 1
29. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 2 2
30. 1.Karate Club Pezinok 0 0 2 2
31. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 2 2
32. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 1 1
33. MŠK karate Vranov 0 0 1 1
34. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
35. Športový klub Keido Košice 0 0 1 1
36. Karate klub Trstená 0 0 1 1
37. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
38. KK UMB Banská Bystrica 0 0 1 1
39. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
40. ŠK Real team Trenčín 0 0 1 1
41. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
42. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
43. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 0 0
44. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
45. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
46. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 0 0
47. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 0 0
48. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate Prievidza 2 0 0 2
2. ŠK Real team Trenčín 1 2 0 3
3. Šk karate Kachi 1 0 0 1
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 1 0 0 1
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
6. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1


Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 8 5 6 19
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 8 3 2 13
3. MŠK Žiar nad Hronom 8 2 6 16
4. TJ Rapid Bratislava 5 4 2 11
5. Športová škola karate Prievidza 5 0 2 7
6. Šk karate Kachi 4 2 5 11
7. FARMEX Nitra 3 4 9 16
8. KK Ekonóm Trenčín 3 1 4 8
9. ŠK CMK Banská Bystrica 2 7 7 16
10. Karate Klub KATSUDO Sabinov 2 3 2 7
11. Spartak Myjava 2 1 1 4
12. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 2 0 2 4
13. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 0 0 2
14. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 6 4 11
15. ŠK Real team Trenčín 1 2 1 4
16. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 2 0 3
17. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 1 3
18. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 1 0 2 3
19. KK TRIUMPH ŠURANY 1 0 0 1
20. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 3 4 7
21. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 2 4
22. Budokan Zvolen 0 2 0 2
23. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 1 6 7
24. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 4 5
25. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 2 3
26. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 2 3
27. Karate Klub Detva 0 1 1 2
28. Union Košice 0 1 0 1
29. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 1 0 1
30. 1.Karate Club Pezinok 0 0 3 3
31. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 3 3
32. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 2 2
33. Športový klub Keido Košice 0 0 1 1
34. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 1 1
35. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
36. MŠK karate Vranov 0 0 1 1
37. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
38. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
39. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
40. Karate klub Trstená 0 0 1 1
41. KK UMB Banská Bystrica 0 0 1 1
42. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
43. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
44. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 0 0
45. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 0 0
46. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 0 0
47. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
48. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 18 10 4 32
2. MŠK Žiar nad Hronom 21 2 4 27
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 18 6 2 26
4. TJ Rapid Bratislava 12 8 2 22
5. ŠK CMK Banská Bystrica 6 10 6 22
6. FARMEX Nitra 9 6 6 21
7. Šk karate Kachi 6 4 5 15
8. KK Ekonóm Trenčín 9 2 2 13
9. Karate Klub KATSUDO Sabinov 6 4 2 12
10. Športová škola karate Prievidza 9 0 2 11
11. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 8 2 10
12. Spartak Myjava 6 2 1 9
13. Karate klub MP Brezno, o.z. 6 0 0 6
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 4 6
15. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 2 4 6
16. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 3 0 2 5
17. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 3 0 2 5
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 3 5
19. KK TAIYÓ Kolárovo 3 0 1 4
20. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 4 0 4
21. Budokan Zvolen 0 4 0 4
22. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 2 4
23. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 2 4
24. KK TRIUMPH ŠURANY 3 0 0 3
25. Karate Klub Detva 0 2 1 3
26. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 1 3
27. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 2 0 2
28. Union Košice 0 2 0 2
29. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 2 2
30. 1.Karate Club Pezinok 0 0 2 2
31. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 2 2
32. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 1 1
33. MŠK karate Vranov 0 0 1 1
34. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
35. Športový klub Keido Košice 0 0 1 1
36. Karate klub Trstená 0 0 1 1
37. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
38. KK UMB Banská Bystrica 0 0 1 1
39. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
40. ŠK Real team Trenčín 0 0 1 1
41. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
42. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
43. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 0 0
44. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
45. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
46. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 0 0
47. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 0 0
48. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Real team Trenčín 3 4 0 7
2. Športová škola karate Prievidza 6 0 0 6
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 4 1 5
4. Šk karate Kachi 3 0 0 3
5. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 0 0 3
6. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1


Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 24 10 6 40
2. MŠK Žiar nad Hronom 24 4 6 34
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 24 6 2 32
4. ŠK CMK Banská Bystrica 6 14 7 27
5. FARMEX Nitra 9 8 9 26
6. TJ Rapid Bratislava 15 8 2 25
7. Šk karate Kachi 12 4 5 21
8. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 12 4 19
9. Športová škola karate Prievidza 15 0 2 17
10. KK Ekonóm Trenčín 9 2 4 15
11. Karate Klub KATSUDO Sabinov 6 6 2 14
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 6 4 10
13. Spartak Myjava 6 2 1 9
14. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 6 0 2 8
15. ŠK Real team Trenčín 3 4 1 8
16. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 2 6 8
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 4 0 7
18. Karate klub MP Brezno, o.z. 6 0 0 6
19. KK TAIYÓ Kolárovo 3 2 1 6
20. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 4 2 6
21. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 4 6
22. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 3 0 2 5
23. Budokan Zvolen 0 4 0 4
24. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 2 4
25. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 2 4
26. KK TRIUMPH ŠURANY 3 0 0 3
27. Karate Klub Detva 0 2 1 3
28. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 3 3
29. 1.Karate Club Pezinok 0 0 3 3
30. Union Košice 0 2 0 2
31. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 2 0 2
32. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 2 2
33. Karate klub Trstená 0 0 1 1
34. MŠK karate Vranov 0 0 1 1
35. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
36. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
37. Športový klub Keido Košice 0 0 1 1
38. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
39. KK UMB Banská Bystrica 0 0 1 1
40. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 1 1
41. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
42. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
43. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
44. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
45. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
46. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 0 0
47. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 0 0
48. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo - 22.09.2018
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 17.11.2018
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2018 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 01.12.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 16 17 9 42
2. MŠK Žiar nad Hronom 16 3 11 30
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 13 6 8 27
4. FARMEX Nitra 9 11 12 32
5. Karate Klub KATSUDO Sabinov 8 4 7 19
6. Športová škola karate Prievidza 8 3 5 16
7. ŠK CMK Banská Bystrica 7 12 19 38
8. TJ Rapid Bratislava 7 12 10 29
9. Šk karate Kachi 7 4 16 27
10. KK Ekonóm Trenčín 6 6 6 18
11. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 4 6 7 17
12. Dukla Banská Bystrica 4 1 0 5
13. Spartak Myjava 3 3 7 13
14. Karate Klub Detva 3 2 6 11
15. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 3 2 2 7
16. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 4 3 9
17. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 2 2 6
18. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 1 5 8
19. KK TAIYÓ Kolárovo 2 1 2 5
20. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 2 0 5 7
21. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 0 1 3
22. KK TRIUMPH ŠURANY 2 0 1 3
23. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 4 9 14
24. Budokan Zvolen 1 3 2 6
25. Union Košice 1 2 2 5
26. Športové združenie TJ Metropol Košice 1 2 1 4
27. Karate Klub Dolný Kubín 1 2 0 3
28. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 10 12
29. KK UMB Banská Bystrica 1 0 2 3
30. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 3 8 11
31. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 5 7
32. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 4 6
33. 1.Karate Club Pezinok 0 1 4 5
34. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 3 4
35. MŠK karate Vranov 0 1 3 4
36. Karate klub MUGEN 0 1 0 1
37. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 1 0 1
38. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 1 0 1
39. Karate klub Zvolen 0 0 4 4
40. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 3 3
41. Športový klub Keido Košice 0 0 2 2
42. ŠK Real team Trenčín 0 0 2 2
43. Karate klub Trstená 0 0 2 2
44. KK TJ Strojár Malacky 0 0 2 2
45. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
46. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
47. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
48. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
49. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
50. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
51. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
52. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 0 0
53. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
54. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0
55. Karate club Nesvady 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate Prievidza 8 3 4 15
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 4 6 6 16
3. TJ Rapid Bratislava 3 2 3 8
4. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 2 1 5
5. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 2 0 5 7
6. KK Ekonóm Trenčín 1 3 5 9
7. Budokan Zvolen 1 3 2 6
8. Športové združenie TJ Metropol Košice 1 2 1 4
9. Šk karate Kachi 1 1 3 5
10. MŠK Žiar nad Hronom 1 1 0 2
11. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 1 0 1
12. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 0 5 5
13. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 3 3
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 3 3
15. ŠK Real team Trenčín 0 0 2 2
16. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
17. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
18. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
19. ŠK CMK Banská Bystrica 0 0 0 0
20. Karate club Nesvady 0 0 0 0
21. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
22. Karate klub Trstená 0 0 0 0
23. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
24. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
25. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0
26. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 0 0
27. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 15 2 11 28
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 13 6 8 27
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 12 11 3 26
4. FARMEX Nitra 9 11 12 32
5. Karate Klub KATSUDO Sabinov 8 4 7 19
6. ŠK CMK Banská Bystrica 7 12 19 38
7. Šk karate Kachi 6 3 13 22
8. KK Ekonóm Trenčín 5 3 1 9
9. TJ Rapid Bratislava 4 10 7 21
10. Dukla Banská Bystrica 4 1 0 5
11. Spartak Myjava 3 3 7 13
12. Karate Klub Detva 3 2 6 11
13. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 3 2 2 7
14. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 4 6 12
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 4 3 9
16. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 2 2 6
17. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 1 5 8
18. KK TAIYÓ Kolárovo 2 1 2 5
19. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 0 1 3
20. KK TRIUMPH ŠURANY 2 0 1 3
21. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 4 4 9
22. Union Košice 1 2 2 5
23. Karate Klub Dolný Kubín 1 2 0 3
24. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 7 9
25. KK UMB Banská Bystrica 1 0 2 3
26. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 3 8 11
27. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 5 7
28. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 4 6
29. 1.Karate Club Pezinok 0 1 4 5
30. MŠK karate Vranov 0 1 3 4
31. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 3 4
32. Karate klub MUGEN 0 1 0 1
33. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 1 0 1
34. Karate klub Zvolen 0 0 4 4
35. KK TJ Strojár Malacky 0 0 2 2
36. Športový klub Keido Košice 0 0 2 2
37. Karate klub Trstená 0 0 2 2
38. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
39. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
40. Športová škola karate Prievidza 0 0 1 1
41. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
42. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
43. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
44. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
45. ŠK Real team Trenčín 0 0 0 0
46. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 2 0 2 4
2. Šk karate Kachi 2 0 0 2
3. Športová škola karate Prievidza 2 0 0 2
4. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 0 0 2
5. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 2 2 5
6. ŠK Real team Trenčín 1 2 0 3
7. MŠK Žiar nad Hronom 1 1 2 4
8. TJ Rapid Bratislava 1 0 0 1
9. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 1 0 0 1
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 0 1
11. ŠK CMK Banská Bystrica 0 2 1 3
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
13. FARMEX Nitra 0 1 3 4
14. KK TAIYÓ Kolárovo 0 1 0 1
15. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 0 1
16. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 1 0 1
17. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 0 2 2
18. KK Ekonóm Trenčín 0 0 2 2
19. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 1 1
20. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 1 1
21. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1
22. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0
23. Karate Klub Detva 0 0 0 0
24. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate Prievidza 2 0 0 2
2. ŠK Real team Trenčín 1 2 0 3
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 1 0 0 1
4. Šk karate Kachi 1 0 0 1
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
6. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 0 0 2
2. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 2 2 5
3. MŠK Žiar nad Hronom 1 1 2 4
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 1 0 2 3
5. Šk karate Kachi 1 0 0 1
6. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 1 0 0 1
7. TJ Rapid Bratislava 1 0 0 1
8. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 0 1
9. ŠK CMK Banská Bystrica 0 2 1 3
10. FARMEX Nitra 0 1 3 4
11. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 0 1
12. KK TAIYÓ Kolárovo 0 1 0 1
13. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 1 0 1
14. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 0 2 2
15. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 1 1
16. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1
17. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
18. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 1 1
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0
20. Karate Klub Detva 0 0 0 0
21. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
22. ŠK Real team Trenčín 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 18 17 11 46
2. MŠK Žiar nad Hronom 17 4 13 34
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 15 6 8 29
4. Športová škola karate Prievidza 10 3 5 18
5. FARMEX Nitra 9 12 15 36
6. Šk karate Kachi 9 4 16 29
7. TJ Rapid Bratislava 8 12 10 30
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 8 5 7 20
9. ŠK CMK Banská Bystrica 7 14 20 41
10. KK Ekonóm Trenčín 6 6 8 20
11. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 5 8 9 22
12. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 4 2 2 8
13. Dukla Banská Bystrica 4 1 0 5
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 4 3 10
15. Spartak Myjava 3 3 7 13
16. Karate Klub Detva 3 2 6 11
17. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 2 3 7
18. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 1 5 8
19. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 2 0 5 7
20. KK TRIUMPH ŠURANY 2 0 1 3
21. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 0 1 3
22. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 4 11 16
23. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 3 11 15
24. Budokan Zvolen 1 3 2 6
25. Union Košice 1 2 2 5
26. ŠK Real team Trenčín 1 2 1 4
27. Športové združenie TJ Metropol Košice 1 2 1 4
28. Karate Klub Dolný Kubín 1 2 0 3
29. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 1 3
30. KK UMB Banská Bystrica 1 0 1 2
31. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 3 8 11
32. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 4 6
33. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 3 5
34. 1.Karate Club Pezinok 0 1 4 5
35. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 3 4
36. MŠK karate Vranov 0 1 2 3
37. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 1 0 1
38. Karate klub MUGEN 0 1 0 1
39. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 1 0 1
40. Karate klub Zvolen 0 0 3 3
41. KK TJ Strojár Malacky 0 0 2 2
42. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
43. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
44. Karate klub Trstená 0 0 1 1
45. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 1 1
46. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
47. Športový klub Keido Košice 0 0 1 1
48. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
49. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
50. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
51. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
52. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 0 0
53. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0
54. Karate club Nesvady 0 0 0 0
55. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
PDF

Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo - 22.09.2018
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 17.11.2018
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2018 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 01.12.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 48 34 9 91
2. MŠK Žiar nad Hronom 48 6 11 65
3. ŠK CMK Banská Bystrica 21 24 19 64
4. FARMEX Nitra 27 22 12 61
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 39 12 8 59
6. TJ Rapid Bratislava 21 24 10 55
7. Šk karate Kachi 21 8 16 45
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 24 8 7 39
9. KK Ekonóm Trenčín 18 12 6 36
10. Športová škola karate Prievidza 24 6 5 35
11. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 12 12 7 31
12. Spartak Myjava 9 6 7 22
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 8 9 20
14. Karate Klub Detva 9 4 6 19
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 8 3 17
16. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 9 4 2 15
17. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 10 15
18. Dukla Banská Bystrica 12 2 0 14
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 6 8 14
20. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 2 5 13
21. Karate klub TORASHIRO Nitra 6 4 2 12
22. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 6 0 5 11
23. Budokan Zvolen 3 6 2 11
24. KK TAIYÓ Kolárovo 6 2 2 10
25. Union Košice 3 4 2 9
26. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 4 5 9
27. Športové združenie TJ Metropol Košice 3 4 1 8
28. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 4 4 8
29. Karate klub MP Brezno, o.z. 6 0 1 7
30. KK TRIUMPH ŠURANY 6 0 1 7
31. Karate Klub Dolný Kubín 3 4 0 7
32. 1.Karate Club Pezinok 0 2 4 6
33. KK UMB Banská Bystrica 3 0 2 5
34. MŠK karate Vranov 0 2 3 5
35. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 3 5
36. Karate klub Zvolen 0 0 4 4
37. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 3 3
38. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 2 0 2
39. Karate klub MUGEN 0 2 0 2
40. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 2 0 2
41. KK TJ Strojár Malacky 0 0 2 2
42. Športový klub Keido Košice 0 0 2 2
43. Karate klub Trstená 0 0 2 2
44. ŠK Real team Trenčín 0 0 2 2
45. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
46. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
47. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
48. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
49. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
50. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0
51. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
52. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 0 0
53. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
54. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
55. Karate club Nesvady 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate Prievidza 24 6 4 34
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 12 12 6 30
3. TJ Rapid Bratislava 9 4 3 16
4. KK Ekonóm Trenčín 3 6 5 14
5. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 4 1 11
6. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 6 0 5 11
7. Budokan Zvolen 3 6 2 11
8. Športové združenie TJ Metropol Košice 3 4 1 8
9. Šk karate Kachi 3 2 3 8
10. MŠK Žiar nad Hronom 3 2 0 5
11. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 0 5 5
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 3 3
13. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 3 3
14. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 2 0 2
15. ŠK Real team Trenčín 0 0 2 2
16. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
17. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
18. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
19. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
20. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
21. Karate club Nesvady 0 0 0 0
22. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0
23. ŠK CMK Banská Bystrica 0 0 0 0
24. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 0 0
25. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
26. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0
27. Karate klub Trstená 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK CMK Banská Bystrica 21 24 19 64
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 36 22 3 61
3. FARMEX Nitra 27 22 12 61
4. MŠK Žiar nad Hronom 45 4 11 60
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 39 12 8 59
6. Karate Klub KATSUDO Sabinov 24 8 7 39
7. TJ Rapid Bratislava 12 20 7 39
8. Šk karate Kachi 18 6 13 37
9. KK Ekonóm Trenčín 15 6 1 22
10. Spartak Myjava 9 6 7 22
11. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 8 6 20
12. Karate Klub Detva 9 4 6 19
13. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 8 3 17
14. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 9 4 2 15
15. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 8 4 15
16. Dukla Banská Bystrica 12 2 0 14
17. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 6 8 14
18. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 2 5 13
19. Karate klub TORASHIRO Nitra 6 4 2 12
20. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 7 12
21. KK TAIYÓ Kolárovo 6 2 2 10
22. Union Košice 3 4 2 9
23. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 4 5 9
24. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 4 4 8
25. KK TRIUMPH ŠURANY 6 0 1 7
26. Karate klub MP Brezno, o.z. 6 0 1 7
27. Karate Klub Dolný Kubín 3 4 0 7
28. 1.Karate Club Pezinok 0 2 4 6
29. KK UMB Banská Bystrica 3 0 2 5
30. MŠK karate Vranov 0 2 3 5
31. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 3 5
32. Karate klub Zvolen 0 0 4 4
33. Karate klub MUGEN 0 2 0 2
34. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 2 0 2
35. KK TJ Strojár Malacky 0 0 2 2
36. Karate klub Trstená 0 0 2 2
37. Športový klub Keido Košice 0 0 2 2
38. Športová škola karate Prievidza 0 0 1 1
39. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
40. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
41. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
42. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
43. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0
44. ŠK Real team Trenčín 0 0 0 0
45. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
46. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 4 2 9
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 6 0 2 8
3. ŠK Real team Trenčín 3 4 0 7
4. MŠK Žiar nad Hronom 3 2 2 7
5. Športová škola karate Prievidza 6 0 0 6
6. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 0 0 6
7. Šk karate Kachi 6 0 0 6
8. ŠK CMK Banská Bystrica 0 4 1 5
9. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 4 1 5
10. FARMEX Nitra 0 2 3 5
11. TJ Rapid Bratislava 3 0 0 3
12. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 3 0 0 3
13. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 0 3
14. KK TAIYÓ Kolárovo 0 2 0 2
15. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 0 2
16. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 2 0 2
17. KK Ekonóm Trenčín 0 0 2 2
18. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 0 2 2
19. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1
20. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 1 1
21. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 1 1
22. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
23. Karate Klub Detva 0 0 0 0
24. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 3 4 0 7
2. Športová škola karate Prievidza 6 0 0 6
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 4 1 5
4. Šk karate Kachi 3 0 0 3
5. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 0 0 3
6. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 4 2 9
2. MŠK Žiar nad Hronom 3 2 2 7
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 0 0 6
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 0 2 5
5. ŠK CMK Banská Bystrica 0 4 1 5
6. FARMEX Nitra 0 2 3 5
7. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 3 0 0 3
8. TJ Rapid Bratislava 3 0 0 3
9. Šk karate Kachi 3 0 0 3
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 0 3
11. KK TAIYÓ Kolárovo 0 2 0 2
12. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 2 0 2
13. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 0 2
14. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 0 2 2
15. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 1 1
16. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 0 1 1
17. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1
18. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
19. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
20. ŠK Real team Trenčín 0 0 0 0
21. Karate Klub Detva 0 0 0 0
22. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 18 17 11 99
2. MŠK Žiar nad Hronom 17 4 13 72
3. ŠK CMK Banská Bystrica 7 14 20 69
4. FARMEX Nitra 9 12 15 66
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 15 6 8 65
6. TJ Rapid Bratislava 8 12 10 58
7. Šk karate Kachi 9 4 16 51
8. Športová škola karate Prievidza 10 3 5 41
9. Karate Klub KATSUDO Sabinov 8 5 7 41
10. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 5 8 9 40
11. KK Ekonóm Trenčín 6 6 8 38
12. Spartak Myjava 3 3 7 22
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 4 11 22
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 4 3 20
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 3 11 20
16. Karate Klub Detva 3 2 6 19
17. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 4 2 2 18
18. Dukla Banská Bystrica 4 1 0 14
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 3 8 14
20. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 2 3 13
21. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 1 5 13
22. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 2 0 5 11
23. Budokan Zvolen 1 3 2 11
24. Union Košice 1 2 2 9
25. Športové združenie TJ Metropol Košice 1 2 1 8
26. ŠK Real team Trenčín 1 2 1 8
27. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 4 8
28. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 0 1 7
29. KK TRIUMPH ŠURANY 2 0 1 7
30. Karate Klub Dolný Kubín 1 2 0 7
31. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 3 7
32. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 1 6
33. 1.Karate Club Pezinok 0 1 4 6
34. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 3 5
35. KK UMB Banská Bystrica 1 0 1 4
36. MŠK karate Vranov 0 1 2 4
37. Karate klub Zvolen 0 0 3 3
38. Karate klub MUGEN 0 1 0 2
39. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 1 0 2
40. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 1 0 2
41. KK TJ Strojár Malacky 0 0 2 2
42. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
43. Športový klub Keido Košice 0 0 1 1
44. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
45. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
46. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
47. Karate klub Trstená 0 0 1 1
48. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 1 1
49. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
50. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
51. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
52. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 0 0
53. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0
54. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0
55. Karate club Nesvady 0 0 0 0