Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo - 22.09.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 5 0 4 9
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 4 6 4 14
3. ŠK CMK Banská Bystrica 4 2 7 13
4. KK IGLOW Spišská Nová Ves 4 1 4 9
5. Karate Klub KATSUDO Sabinov 4 1 2 7
6. FARMEX Nitra 3 6 3 12
7. Športová škola karate Prievidza 3 1 1 5
8. KK Ekonóm Trenčín 2 3 1 6
9. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 1 2 5
10. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 1 2 5
11. Šk karate Kachi 2 0 5 7
12. Karate Klub Detva 2 0 2 4
13. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 0 1 3
14. TJ Rapid Bratislava 1 5 4 10
15. Karate Klub Dolný Kubín 1 2 0 3
16. Union Košice 1 1 0 2
17. Dukla Banská Bystrica 1 1 0 2
18. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 0 1 2
19. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 1 0 1 2
20. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 2 3 5
21. Spartak Myjava 0 2 3 5
22. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 2 4
23. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 2 3
24. Budokan Zvolen 0 1 1 2
25. MŠK karate Vranov 0 1 1 2
26. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 1 1 2
27. KK TAIYÓ Kolárovo 0 1 0 1
28. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 4 4
29. Karate klub Zvolen 0 0 2 2
30. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1
31. Športový klub Keido Košice 0 0 1 1
32. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 1 1
33. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1
34. KK UMB Banská Bystrica 0 0 1 1
35. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 0 1 1
36. ŠK Real team Trenčín 0 0 1 1
37. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
38. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 0 0 0 0
39. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 0 0
40. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
41. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 0 0
42. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
43. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 12 12 4 28
2. FARMEX Nitra 9 12 3 24
3. ŠK CMK Banská Bystrica 12 4 7 23
4. MŠK Žiar nad Hronom 15 0 4 19
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 12 2 4 18
6. TJ Rapid Bratislava 3 10 4 17
7. Karate Klub KATSUDO Sabinov 12 2 2 16
8. KK Ekonóm Trenčín 6 6 1 13
9. Športová škola karate Prievidza 9 2 1 12
10. Šk karate Kachi 6 0 5 11
11. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 2 2 10
12. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 2 2 10
13. Karate Klub Detva 6 0 2 8
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 0 1 7
15. Karate Klub Dolný Kubín 3 4 0 7
16. Spartak Myjava 0 4 3 7
17. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 0 4 3 7
18. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 4 2 6
19. Dukla Banská Bystrica 3 2 0 5
20. Union Košice 3 2 0 5
21. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 0 1 4
22. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 3 0 1 4
23. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 2 4
24. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 4 4
25. MŠK karate Vranov 0 2 1 3
26. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 2 1 3
27. Budokan Zvolen 0 2 1 3
28. KK TAIYÓ Kolárovo 0 2 0 2
29. Karate klub Zvolen 0 0 2 2
30. ŠK Real team Trenčín 0 0 1 1
31. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1
32. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 0 1 1
33. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1
34. KK UMB Banská Bystrica 0 0 1 1
35. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 1 1
36. Športový klub Keido Košice 0 0 1 1
37. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 0 0 0 0
38. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
39. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 0 0
40. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
41. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 0 0
42. Karate Klub Junior Prešov 0 0 0 0
43. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo - 22.09.2018
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 17.11.2018



Kata mladšie kadetky 12-13 rokov

1. Gamová Nataša /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
1. Lišková Laura /Športová škola karate Prievidza/ - body: 20
3. Školníková Viktória /Budokan Zvolen/ - body: 8
4. Bednarčíková Simona /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 4
4. Hlavačková Barbora /Šk karate Kachi/ - body: 4
6. Ďurianová Jaroslava /Budokan Zvolen/ - body: 2
6. Hrnčáriková Marika /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
6. Korčoková Petra /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
6. Kováčová Viviana /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
6. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
6. Mišejová Simona /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
6. Mrázová Rebeca /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
6. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kata kadetky 14-15 rokov

1. Čukanová Michaela /TJ Rapid Bratislava/ - body: 16
1. Kubišová Emma /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 16
1. Vlasáková Adela /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 16
4. Mrázová Lucia /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 8
5. Poliaková Sofia /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
6. Bruňanská Kristína /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
6. Chovancová Dominika /Budokan Zvolen/ - body: 2
6. Niková Soňa /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 2
6. Omerbasic Selma /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
6. Roháľová Lívia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2


Kata juniorky 16-17 rokov

1. Vaňová Vanda /Športová škola karate Prievidza/ - body: 24
2. Jakubechová Nikola /Športová škola karate Prievidza/ - body: 16
3. Sommerová Emma /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
4. Zvolenská Nicol /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 4
5. Púčiková Simona /Karate klub Trstená/ - body: 2


Kata staršie juniorky 18-20 rokov

1. Merašická Nikoleta /Športová škola karate Prievidza/ - body: 16
2. Brázdová Ema /Športová škola karate Prievidza/ - body: 12
3. Niznerova Zuzana /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8
3. Vaňušaniková Jana /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 8
5. Mičková Klaudia /ŠK Real team Trenčín/ - body: 4


Kata mladší kadeti 12-13 rokov

1. Sečkár Šimon /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 14
2. Bagocký Samuel /Šk karate Kachi/ - body: 12
2. Kodaj Simon /TJ Rapid Bratislava/ - body: 12
2. Muller Juraj /Šk karate Kachi/ - body: 12
5. Filip Denis /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
5. Chalupčík Samuel /Športová škola karate Prievidza/ - body: 4
5. Mercek Adam /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
8. Hyben Hugo /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 2
8. Kašprišin Marko /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
8. Kolesár Marek /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2
8. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice/ - body: 2
13. Kolesár Nikolas /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 0
13. Mátyus Michal /Karate club Nesvady/ - body: 0
13. Nagy Balázs /Karate club Nesvady/ - body: 0


Kata kadeti 14-15 rokov

1. Hrčka Roman /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
1. Stelcl Adam /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 20
3. Rebro Matej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 8
4. Fuzák Patrik /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 4
4. Klačan Patrik /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z./ - body: 4
4. Šlehofer Richard /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
7. Duhan Adrián /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
7. Guttmann Márk /Karate club Nesvady/ - body: 2
7. Kocian Dávid /Športová škola karate Prievidza/ - body: 2
7. Subovics Michal /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 2


Kata juniori 16-17 rokov

1. Pišta Jaroslav /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 24
2. Duhan Dárius /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 16
3. Bednarčík Samuel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 8
4. Matej Môc /Karate klub URAKEN Zvolen/ - body: 6
5. Čorba Radoslav /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 4
6. Zborovjan Marko /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2


Kata starší juniori 18-20 rokov

1. Szolár Pavol /Budokan Zvolen/ - body: 20
2. Smoliga Julian Enrik /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z./ - body: 12
3. Csiba Dávid /KK IPPON Dunajská Streda, o.z./ - body: 8
3. Kopáč Martin /Hanko kai karate klub Senica, o.z./ - body: 8
3. Šipek Martin /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z./ - body: 8
6. Subovics Filip /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 40kg

1. Kvasnicová Nina /Šk karate Kachi/ - body: 24
2. Masláková Magdaléna Mária /Karate klub MUGEN/ - body: 8
2. Mišovýchová Zuzana /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
2. Špániková Nina /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
5. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 4
5. Laciová Melánia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
5. Zacharová Ema /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 4
8. Černáková Bibiana /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
8. Malá Liliana /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
8. Moravčíková Alena /FARMEX Nitra/ - body: 2
8. Niková Alica /Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou/ - body: 2
8. Šelingová Alexandra /Karate klub MUGEN/ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg

1. Glatzová Barbora /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 16
1. Vanková Patrícia /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 16
3. Luptáková Natália Lea /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 12
4. Kalamárová Alexandra /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 6
4. Kőtelesová Sarah Jessica /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
6. Baková Rebeka /Šk karate Kachi/ - body: 4
7. Bytčanek Stella /AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z./ - body: 2
7. Dvorská Lucia /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
7. Holubová Zuzana /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
7. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
7. Šnírerová Simona /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg

1. Mesárošová Nina /Šk karate Kachi/ - body: 24
2. Hlavačková Barbora /Šk karate Kachi/ - body: 8
2. Pápayová Natália /FARMEX Nitra/ - body: 8
2. Polónyová Bianka /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
5. Erdélyiová Nina /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 4
5. Kmeťová Daniela /Šk karate Kachi/ - body: 4
5. Smižanská Zina /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
8. Černická Zuzana /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
8. Kopecká Lujza /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 2
8. Kováčová Viviana /ŠK Real team Trenčín/ - body: 2
8. Urbánková Diana /Šk karate Kachi/ - body: 2
8. Velesová Deana /Športový klub Keido Košice/ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg

1. Hóková Ella /FARMEX Nitra/ - body: 24
2. Pápištová Ema /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 16
3. Helferová Veronika /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Váczy Anna /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 6
5. Nová Lucia /Šk karate Kachi/ - body: 4
6. Dufalová Veronika /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Hajduková Jana /Union Košice/ - body: 2
6. Kučerová Timea /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
6. Labudová Annamária /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
6. Ozsvaldová Lea /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
6. Szelley Vanesa /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
6. Šofráneková Alexandra /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg

1. Herditzka Muriel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 20
2. Mrázová Lucia /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 12
2. Pechotová Aneta /AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z./ - body: 12
4. Kimáková Júlia /Športový klub Keido Košice/ - body: 4
4. Roháľová Lívia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 4


Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg

1. Vlasáková Adela /KK Ekonóm Trenčín/ - body: 24
2. Václavíková Michaela /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 10
3. Bolečková Viktória /Šk karate Kachi/ - body: 8
3. Suchá Bianka /SEIGOKAN PIEŠŤANY/ - body: 8
5. Melišová Ema /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
5. Schlettová Diana /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
7. Garbiarová Lucia /Karate klub Trstená/ - body: 2
7. Herditzka Vivien /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
7. Kimáková Júlia /Športový klub Keido Košice/ - body: 2
7. Nováková Monika /AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z./ - body: 2
7. Tapferová Kristína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg

1. Vargová Natália /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 24
2. Bakayová Zita /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 12
3. Pigová Ema /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 8
3. Vargová Zuzana /FARMEX Nitra/ - body: 8
5. Rostecká Ema /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 6
6. Dufalová Veronika /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Krištanová Natália /MŠK karate Vranov/ - body: 2
6. Martykánová Tamara /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
6. Radovičová Alica /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov do 48kg

1. Šimčíková Kristína /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 24


Kumite juniorky 16-17 rokov do 53kg

1. Rajčanová Natália /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 20
2. Krošláková Monika /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
3. Petrovičová Laura /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
4. Langová Katarína /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8


Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg

1. Zimnikovalová Zoja /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
2. Pálinkášová Laura /FARMEX Nitra/ - body: 16
3. Kotruchová Terézia /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
4. Rusňáková Natália /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 6
5. Nehilová Mercedes /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
6. Uhlárová Anna Mária /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov nad 59kg

1. Krivdová Sára /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
2. Smižanská Jelena /TJ Rapid Bratislava/ - body: 16
3. Tannhauserová Katarína /KK UMB Banská Bystrica/ - body: 6
4. Bryndzová Michaela /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
4. Nehilová Mercedes /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
4. Pekarčíková Monika /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
7. Masárová Veronika /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
7. Pillárová Tatiana /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
7. Stúpalová Magda /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 2
7. Tomeková Natália /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 50kg

1. Spálová Tereza /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 12


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 55kg

1. Kabáčová Nikola /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 20
2. Kuklová Hana /AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z./ - body: 12


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 61kg

1. Smetanová Terézia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 16
2. Bogárová Dominika /Dukla Banská Bystrica/ - body: 12
3. Hrnková Sára /AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z./ - body: 8
3. Jackulíková Pavla /Karate Klub Dolný Kubín/ - body: 8
5. Láliová Viktória /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
5. Ťažká Lenka /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 68kg

1. Tapajčíková Tatiana /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 20
2. Mrázová Simona /Karate Klub Dolný Kubín/ - body: 12
3. Mrázová Simona /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov OPEN

1. Tapajčíková Tatiana /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 20
2. Jelžová Nina /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 12
3. Mrázová Simona /Karate Klub Dolný Kubín/ - body: 8
4. Adamová Saskia /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
4. Duchovná Adriana /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 4
4. Gáfriková Kristína /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
4. Stohlová Pavlína /KK TJ Strojár Malacky/ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov nad 68kg

1. Jelžová Nina /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Adamová Saskia /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 16
3. Bugárová Kornélia /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
4. Duchovná Adriana /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 4
4. Stohlová Pavlína /KK TJ Strojár Malacky/ - body: 4
6. Gáfriková Kristína /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg

1. Karabín Viktor /FARMEX Nitra/ - body: 20
2. Papp Zoltán /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 12
3. Maňko Jakub /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8
4. Mečír Samuel /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 6
5. Bukovič Norbert /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
5. Duchovič Damián /Šk karate Kachi/ - body: 4
5. Majba Jakub /Šk karate Kachi/ - body: 4
5. Mesároš Jakub /Karate Klub Detva/ - body: 4
5. Sáraz Martin /Šk karate Kachi/ - body: 4
10. Ivančík Oliver /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 2
10. Majcher Adam /Šk karate Kachi/ - body: 2
10. Mečír Lukas /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 2
13. Cunik Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 0


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg

1. Sečkár Šimon /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Dolnický Adam /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
2. Kulíšek Adam /Spartak Myjava/ - body: 8
4. Fabian Matúš /Union Košice/ - body: 4
4. Lanko Matej /Spartak Myjava/ - body: 4
4. Mašlej Martin /Karate Klub Detva/ - body: 4
4. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
4. Zaťko Michal /FARMEX Nitra/ - body: 4
9. Horaček Peter /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 2
9. Jurík Marián /Šk karate Kachi/ - body: 2
9. Křesťák Patrik /Union Košice/ - body: 2
9. Linhart Leo /Športový klub Keido Košice/ - body: 2
9. Stříž Martin /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 2
9. Vajdák Martin /Karate klub Asahi Ružomberok/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg

1. Mácha Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 16
1. Širgel Adam /Karate Klub Detva/ - body: 16
3. Turaz Lenny /FARMEX Nitra/ - body: 10
4. Bohunický Lukáš /TJ Rapid Bratislava/ - body: 8
5. Pristáč Andrej /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
6. Harant Matúš /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
7. Dundovič Jakub /Karate klub MP Brezno, o.z./ - body: 2
7. Chudík Filip /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 2
7. Vavro Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg

1. Lalík Lukáš /Karate Klub Detva/ - body: 16
2. Kováč Simon /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 14
3. Čanky Šimon /Spartak Myjava/ - body: 12
4. Králik Tomáš /AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z./ - body: 8
5. Nový Dominik /Šk karate Kachi/ - body: 6
6. Hrabačka Richard /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
7. Knížat Ondrej /Šk karate Kachi/ - body: 2
7. Kolesár Marek /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2
7. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Radoš Ľubomír /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
7. Vasilik Viliam Jozef /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Vavro Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg

1. Mojzeš Dávid /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 24
2. Kukuľa Andrej /TJ Rapid Bratislava/ - body: 10
2. Šenšel Filip /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
4. Geršic Roman /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 8
5. Drajna Andrej /TJ Rapid Bratislava/ - body: 6
5. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 6
7. Labuda Jakub /TJ Sokol Žilina/ - body: 2
7. Pálfy Samuel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
7. Rostecký Jakub /KK TRIUMPH ŠURANY/ - body: 2
7. Sabol Oliver /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg

1. Černický Jakub /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 20
1. Masaryk Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
3. Bugoš Adam /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
3. Čiaky Martin /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 4
3. Foltýn Filip /Spartak Myjava/ - body: 4
3. Kmeť Andrej /Karate Klub Detva/ - body: 4
3. Kočuta Michal /AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z./ - body: 4
8. Gális Samuel /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Hrdlovič Matúš /1.Karate Club Pezinok/ - body: 2
8. Kurucz Mário /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2
8. Špes René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg

1. Chudík Adam /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z./ - body: 20
2. Mácha Michal /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 12
2. Žbodák Timo /1.Karate Club Pezinok/ - body: 12
4. Petro Marko /MŠK karate Vranov/ - body: 6
5. Čanky Matúš /Spartak Myjava/ - body: 4
5. Harvančík Filip /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4
7. Martykán Timotej /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 2
7. Melichárek Dávid /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg

1. Marko Erik /Karate Klub Detva/ - body: 20
2. Horváth Christopher /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 12
2. Loch Lukáš Samuel /FARMEX Nitra/ - body: 12
4. Černický Juraj /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 8
5. Drobňak Martin /MŠK karate Vranov/ - body: 4
5. Melicher Matej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
7. Ambróz Jozef /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 2
7. Bukovský Denis /TJ Rapid Bratislava/ - body: 2
7. Ič Ľubomír /FARMEX Nitra/ - body: 2
7. Krnáč Jozef /Karate Klub Detva/ - body: 2
7. Mácha Michal /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2
7. Vereš Peter /Karate klub TORASHIRO Nitra/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg

1. Bohunický Dominik /TJ Rapid Bratislava/ - body: 20
2. Kešelák Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
2. Poliak Jakub /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
4. Kocian Dávid /Športová škola karate Prievidza/ - body: 6
5. Bielik Marek /1.Karate Club Pezinok/ - body: 4
5. Cuker Oliver /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
7. Kovačik Jozef /1.Karate Club Pezinok/ - body: 2
7. Prievozník Šimon /SEIGOKAN PIEŠŤANY/ - body: 2
7. Zengiwald Patrik /MŠK karate Vranov/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg

1. Janovčík Maroš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
2. Bagaev Malik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 16
3. Kuchár Cyril /Karate klub Zvolen/ - body: 8
4. Horička Slavo /Karate klub Zvolen/ - body: 6
5. Válek Šimon /Karate klub Trstená/ - body: 4
6. Jaroš Branislav /Karate klub MUGEN/ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 55kg

1. Tvrdoň Andrej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 24
2. Bajza Dominik /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 12
3. Bugoš Adam /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 8


Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg

1. Andryeyev Konstyantyn /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
2. Štetina Jakub /Spartak Myjava/ - body: 16
3. Hauser Igor /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
4. Andráš Martin /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 6
5. Polyacsko Martin /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
6. Jurík Matej /FARMEX Nitra/ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg

1. Maroši David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
1. Šimun Marek /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
3. Jurák Adam /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
3. Pápay Martin /FARMEX Nitra/ - body: 8
5. Szulcsányi Viktor /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 2
5. Zborovjan Marko /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 76kg

1. Šebok Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 20
2. Vanka Zdenko /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 16
3. Bagita Daniel /FARMEX Nitra/ - body: 8
3. Čela Aris Nikolas /MŠK Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Divílek Patrik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 4
5. Pavlák Marek /FARMEX Nitra/ - body: 4
7. Gama Karol /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 2
7. Zaťko Juraj /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov nad 76kg

1. Kósa Tomáš /Dukla Banská Bystrica/ - body: 24
2. Turčaník Michal /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 16
3. Szabó Kristián /Šk karate Kachi/ - body: 8
4. Buchta Denis /Spartak Myjava/ - body: 4
4. Schwartz Róbert /Union Košice/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 60kg

1. Duška Enriko /FARMEX Nitra/ - body: 12


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 67kg

1. Hajdu Matej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE/ - body: 20
2. Riedl Denis /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 12
2. Šutiak Pavel /TJ Rapid Bratislava/ - body: 12
4. Tapajčík Samuel /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 8


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 75kg

1. Džačovský Luboš /ŠK CMK Banská Bystrica/ - body: 20
1. Podsklan David /Dukla Banská Bystrica/ - body: 20
3. Fančo Tomáš /TJ Rapid Bratislava/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 84kg

1. Fuzer Ján /Union Košice/ - body: 12
1. Hačko Martin /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 12
3. Fedor Martin /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
4. Hatala Richard /MŠK karate Vranov/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov OPEN

1. Fedor Martin /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
2. Fuzer Ján /Union Košice/ - body: 8


Kumite starší juniori 18-20 rokov nad 84kg

1. Bitto Pavol /Karate klub Slovšport Trnava, o.z./ - body: 20
2. Jóba Attila /KK TAIYÓ Kolárovo/ - body: 12
3. Dolinič Richard /MŠK karate Vranov/ - body: 8