1. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK sezóna 2019 – 2020 - 12.10.2019

Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z.

Jednotlivci

disciplínaštarty1. miesto2. miesto3. miestospolu
agility18 3 5 2 10
kata16 1 2 3 6
kumite25 6 8 5 19


MenokategóriaVýsledok
Bednarčíková DominikaAgility dievčatá 10 ročné 2
Bednarčíková DominikaKumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky 2
Bednarčíková DominikaKata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky 2
Čubová KarinAgility dievčatá 9 ročné 2
Čubová KarinKumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky 1
Dufala LukášKumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg pokročilí 2
Dufalová VeronikaKumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg 2
Dzadik NicolasAgility chlapci 8 roční 1
Gontkovič RafaelKumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí 2
Huang VictorKumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí 2
Chovanec TomášAgility chlapci 7 roční 3
Kaleta MatejAgility chlapci 7 roční 2
Kaleta MatejKumite chlapci 6-7 rokov do 26kg 1
Kaleta LukášKumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci 2
Kolej FilipKata chlapci 6-7 rokov pokročilí 2
Kolej FilipKumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg 1
Kolej MarkoAgility chlapci 5 roční 1
Kolej SamuelKumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí 3
Krivoňák KamilKumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí 1
Krivoňák KristiánKumite kadeti 14-15 rokov do 57kg 3
Krivoňák KamilAgility chlapci 9 roční 3
Mrug MarkoKumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci 5
Mrugová BiankaKumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg 3
Pardus ChristopherKata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí 3
Pardusová AmandaAgility dievčatá 8 ročné 2
Senko DominikKumite chlapci 6-7 rokov do 26kg 3
Senko DominikKata chlapci 6-7 rokov začiatočníci 1
Šenšel FilipKumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg 1
Šenšel JakubKata chlapci 6-7 rokov pokročilí 3
Šenšel JakubAgility chlapci 7 roční 1
Šenšel JakubKumite chlapci 6-7 rokov do 30kg 2
Šenšel RichardKumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí 2
Uhlárová AnastáziaAgility dievčatá 10 ročné 2
Uhlárová AnastáziaKata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky 3
Uhlárová AnastáziaKumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky 1
Vasilik DanielKumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí 3


Družstvá

disciplínaštarty1. miesto2. miesto3. miestospolu
kata3 0 1 2 3
kumite5 2 2 1 5


MenokategóriaVýsledok
Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z.Kumite družstvá mladší žiaci 8-9 rokov 2
Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z.Kata družstvá starší žiaci 10-11 rokov 2
Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z.Kumite družstvá kadeti 14-15 rokov 1
Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z.Kata družstvá mladšie žiačky 8-9 rokov 3
Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z.Kumite družstvá starší žiaci 10-11rokov 3
Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z.Kumite družstvá mladšie žiačky 8-9 rokov 1
Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z.Kata družstvá mladší žiaci 8-9 rokov 3
Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z.Kumite družstvá mladší kadeti 12-13 rokov 2