1.kolo BUK mládeže a Majstrovstvá BUK dorastencov a juniorov - 30.09.2018

Športový klub Real team Trenčín, o. z.

Jednotlivci

disciplínaštarty1. miesto2. miesto3. miestospolu
kata40 6 9 7 22
kumite22 4 8 7 19


MenokategóriaVýsledok
Beňo RafaelKata chlapci 6-7 rokov začiatočníci 2
Beňo ViktorKata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí 1
Beňo ViktorKumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg pokročilí 1
Ďatelinková TeréziaKata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky 1
Holíková HanaKumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg 2
Holíková HanaKata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky 3
Horáčková LenkaKumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 40kg 3
Horváthová MonikaKata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky 2
Horváthová MonikaKumite dievčatá 6-7 rokov do24kg 2
Hrnčárik PeterKata chlapci 6-7 rokov začiatočníci 1
Hrnčáriková MarikaKata mladšie kadetky 12-13 rokov 2
Chrastinová PetraKumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg 1
Chrastinová KláraKata dievčatá 6-7 rokov pokročilé 2
Chrastinová KláraKumite dievčatá 6-7 rokov do 28kg 3
Juríček VladimírKata kadeti 14-15 rokov 3
Kadlecajová ViktóriaKata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé 3
Kalafut NikolasKata chlapci 6-7 rokov pokročilí 2
Kalafut NikolasKumite chlapci 6-7 rokov do 26kg 2
Karnek MichalKata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci 3
Klimačková EvaKumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg 3
Kňazovčíková NinaKata mladšie kadetky 12-13 rokov 3
Kňazovčíková NinaKata kadetky 14-15 rokov 1
Kostelný IvanKata veteráni +35r. BRH 3
Kostelný LukášKumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí 3
Kováčová VivianaKumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg 1
Lamačka MatúšKumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí 3
Melicháreková LenkaKumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg 3
Oravec AlexKata juniori 16-17 rokov 2
Páleš RóbertKata kadeti 14-15 rokov 2
Páleš RóbertKata juniori 16-17 rokov 1
Pavlík LukášKumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg 2
Pavlíková TeréziaKumite kadetky 14-15 rokov OPEN 3
Podolanová TerezaKumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg 2
Podolanová TamaraKata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky 2
Podolanová TamaraKumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg 2
Podolanová TerezaKumite kadetky 14-15 rokov OPEN 1
Pummerová Nina AnnaKata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky 1
Pummerová Nina AnnaKumite dievčatá 6-7 rokov do 28kg 2
Slováková AdrianaKata kadetky 14-15 rokov 3
Suchánová AdelaKata dievčatá 5 rokov 2
Štrauss Dušan MartinKumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg 2


Družstvá

disciplínaštarty1. miesto2. miesto3. miestospolu
kata4 2 2 0 4
kumite0 0 0 0 0


MenokategóriaVýsledok
2.ŠK Real team TrenčínKata Team kadeti/kadetky 2
3.ŠK Real team TrenčínKata Team kadeti/kadetky 1
ŠK Real team TrenčínKata Team ml. žiaci/žiačky 10.-11.r 1
ŠK Real team Trenčín 1.Kata Team ml. žiaci/žiačky 10.-11.r 2