Bratislavský pohár mládeže 1. kolo Majstrovstvá BÚK ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 17.11.2022

Telovýchovná jednota Rapid Bratislava

Jednotlivci

disciplínaštarty1. miesto2. miesto3. miestospolu
kata37 4 7 4 15
kumite49 10 9 10 29


MenokategóriaVýsledok
Adame LenkaKata juniorky 16-17 rokov 1
Adame LenkaKata kadetky 14-15 rokov 1
Adame EmmaKata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé 2
Adame EmmaKata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé 2
Augustínová OlíviaKata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé 5
Badrnová TamaraKumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 47kg pokročilé 2
Bajana SamuelKumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí 2
Bajana DanielKata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí 4
Bajana DanielKumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí 2
Bajanová DenisaKumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 42kg pokročilé 3
Bajanová AlicaKumite kadetky 14-15 rokov do 54kg 2
Bajanová DenisaKumite kadetky 14-15 rokov do 47kg 1
Bartolčičová ZuzanaKumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé 5
Bero GregorKumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci 3
Bero MartinKumite chlapci 6-7 rokov do 26kg 1
Bero MartinKata chlapci 6-7 rokov začiatočníci 3
Bohunický DominikMuži kumite OPEN 2
Bohunický LukášMuži kumite OPEN 1
Bohunický TomášKumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí 1
Bohunický LukášKumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg 1
Bohunický DominikKumite starší juniori 18-20 rokov do 84kg 2
Bohunický TomášKata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí 4
Bukovský DenisKumite starší juniori 18-20 rokov do 84kg 3
Bukovský DenisMuži kumite OPEN 5
Cienky DanielKUMITE na TERČ chlapci 10-11 rokov 5
Cienky DanielKata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí 5
Cruz ArturoKata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci 5
Cruz ArturoKUMITE na TERČ chlapci 10-11 rokov 4
Čellar SofiaKata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky 2
Čellar SofiaKUMITE na TERČ dievčatá 8-9 rokov 3
Do Hong Phuc LubošKUMITE na TERČ chlapci 8-9 rokov 2
Do Hong Phuc LubošKata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci 3
Do Hong Phuc LubošKumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci 4
Do Hong Quan MartinKUMITE na TERČ chlapci 8-9 rokov 5
Drajna AndrejKumite juniori 16-17 rokov do 76kg 1
Drajna AndrejKumite starší juniori 18-20 rokov do 84kg 4
Drajna AndrejMuži kumite OPEN 4
Filip DenisKata starší juniori 18-20 rokov 1
Filip DenisKata juniori 16-17 rokov 1
Gašpar OliverKata chlapci 6-7 rokov začiatočníci 7
Gašpar OliverKUMITE na TERČ chlapci 6-7 rokov - 2 3
Gregorovič MichalKumite kadeti 14-15 rokov do 52kg 2
Julény AlexKumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí 3
Julény AlexKumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg pokročilí 2
Kalianko AlexanderKumite chlapci 6-7 rokov do 30kg 3
Kalianko MaximKumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí 3
Kalianko AlexanderKata chlapci 6-7 rokov začiatočníci 4
Kodaj SimonKata starší juniori 18-20 rokov 2
Kodaj SimonKata juniori 16-17 rokov 2
Kompauer MaximKumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg pokročilí 1
Kompauer MaximKata mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí 2
Krištofič JakubKata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci 7
Kubanka MichalKata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci 2
Kubanka MichalKumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci 3
Kubanka MichalKata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci 3
Magdolen SamuelKUMITE na TERČ chlapci 8-9 rokov 7
Marko SamuelKumite kadeti 14-15 rokov do 57kg 4
Mia BukovskáKUMITE na TERČ dievčatá 6-7 rokov 1
Papan MatejKUMITE na TERČ chlapci 8-9 rokov 7
Štetina JakubKumite starší juniori 18-20 rokov do 84kg 1
Štetina JakubMuži kumite OPEN 3
Tulejová TerezaKUMITE na TERČ dievčatá do 5 rokov 1
Tulejová TerezaKata dievčatá 5 rokov 3
Vanovčan VincentKUMITE na TERČ chlapci 8-9 rokov 4
Zaťko FrederikKata chlapci 6-7 rokov začiatočníci 5