Memoriál Jozefa Juhaňáka 2018 - 05.05.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 12 7 18 37
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 7 9 12 28
3. ŠK CMK Banská Bystrica 6 7 11 24
4. Športová škola karate Prievidza 6 2 4 12
5. FARMEX Nitra 5 2 4 11
6. Šk karate Kachi 5 0 1 6
7. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 6 13 22
8. Karate Klub Detva 3 3 5 11
9. KK UMB Banská Bystrica 3 3 1 7
10. AC Uniza Karate Klub Žilina 2 0 2 4
11. TJ Sokol Žilina 2 0 2 4
12. Karate klub Krupina, o. z. 1 6 9 16
13. Karate klub URAKEN Zvolen 1 1 3 5
14. KK Nováky 1 1 1 3
15. Karate Klub Kanianka 1 0 1 2
16. OK MTK Tatran Žarnovica 0 4 1 5
17. Karate klub MUGEN Nemšová 0 2 0 2
18. Karate Klub Dolný Kubín 0 1 2 3
19. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 5 5
20. Karate klub Zvolen 0 0 3 3


Agility - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK CMK Banská Bystrica 3 2 4 9
2. Šk karate Kachi 2 0 1 3
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 1 5 7
4. MŠK Žiar nad Hronom 1 1 3 5
5. Športová škola karate Prievidza 1 1 1 3
6. TJ Sokol Žilina 1 0 1 2
7. FARMEX Nitra 1 0 0 1
8. Karate klub Krupina, o. z. 0 3 2 5
9. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 1 5 6
10. Karate Klub Detva 0 1 1 2


Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 5 1 7 13
2. Športová škola karate Prievidza 5 1 3 9
3. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 4 1 7
4. ŠK CMK Banská Bystrica 2 0 2 4
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 4 4 9
6. KK Nováky 1 1 1 3
7. Karate klub URAKEN Zvolen 1 1 1 3
8. FARMEX Nitra 1 1 0 2
9. Šk karate Kachi 1 0 0 1
10. OK MTK Tatran Žarnovica 0 2 0 2
11. KK UMB Banská Bystrica 0 1 1 2
12. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 4 4
13. Karate klub Zvolen 0 0 2 2
14. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
15. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. MŠK Žiar nad Hronom 36 14 18 68
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 21 18 12 51
3. ŠK CMK Banská Bystrica 18 14 11 43
4. Karate klub MP Brezno, o.z. 9 12 13 34
5. Športová škola karate Prievidza 18 4 4 26
6. Karate klub Krupina, o. z. 3 12 9 24
7. FARMEX Nitra 15 4 4 23
8. Karate Klub Detva 9 6 5 20
9. Šk karate Kachi 15 0 1 16
10. KK UMB Banská Bystrica 9 6 1 16
11. OK MTK Tatran Žarnovica 0 8 1 9
12. AC Uniza Karate Klub Žilina 6 0 2 8
13. TJ Sokol Žilina 6 0 2 8
14. Karate klub URAKEN Zvolen 3 2 3 8
15. KK Nováky 3 2 1 6
16. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 5 5
17. Karate Klub Kanianka 3 0 1 4
18. Karate klub MUGEN Nemšová 0 4 0 4
19. Karate Klub Dolný Kubín 0 2 2 4
20. Karate klub Zvolen 0 0 3 3


Agility - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK CMK Banská Bystrica 9 4 4 17
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 2 5 10
3. MŠK Žiar nad Hronom 3 2 3 8
4. Karate klub Krupina, o. z. 0 6 2 8
5. Šk karate Kachi 6 0 1 7
6. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 2 5 7
7. Športová škola karate Prievidza 3 2 1 6
8. TJ Sokol Žilina 3 0 1 4
9. FARMEX Nitra 3 0 0 3
10. Karate Klub Detva 0 2 1 3


Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. MŠK Žiar nad Hronom 15 2 7 24
2. Športová škola karate Prievidza 15 2 3 20
3. Karate klub MP Brezno, o.z. 6 8 1 15
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 8 4 15
5. ŠK CMK Banská Bystrica 6 0 2 8
6. KK Nováky 3 2 1 6
7. Karate klub URAKEN Zvolen 3 2 1 6
8. FARMEX Nitra 3 2 0 5
9. OK MTK Tatran Žarnovica 0 4 0 4
10. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 4 4
11. Šk karate Kachi 3 0 0 3
12. KK UMB Banská Bystrica 0 2 1 3
13. Karate klub Zvolen 0 0 2 2
14. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
15. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

PDF
kategória výsledok meno klub