Zvolen Cup 2018 - 04.02.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 10 2 11 23
2. MŠK Žiar nad Hronom 7 3 10 20
3. Šk karate Kachi 6 7 6 19
4. AC Uniza Karate Klub Žilina 5 7 5 17
5. KARATE KLUB TOPOĽČANY 5 1 1 7
6. FARMEX Nitra 4 4 9 17
7. KK IGLOW Spišská Nová Ves 4 0 2 6
8. ŠK CMK Banská Bystrica 3 6 12 21
9. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 6 3 12
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 1 1 5
11. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 2 5 9 16
12. TJ Rapid Bratislava 2 4 7 13
13. Karate Klub Junior Prešov 2 3 3 8
14. Karate klub MP Brezno, o.z. 2 3 3 8
15. Karate Klub Detva 2 1 4 7
16. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 0 5 7
17. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 0 2 4
18. Karate Klub Dolný Kubín 2 0 1 3
19. Central karate klub Poprad 1 2 5 8
20. ŠK Real team Trenčín 1 2 4 7
21. KK ZZO Čadca 1 2 1 4
22. Karate klub Zvolen 1 1 6 8
23. Karate klub Trstená 1 1 4 6
24. Športová škola karate Prievidza 1 1 3 5
25. Karate Klub Sabinov, o.z. 1 1 3 5
26. Karate klub URAKEN Zvolen 1 1 2 4
27. Budokan Zvolen 1 1 1 3
28. Karate club Enpi 1 0 1 2
29. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 1 3
30. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 2 3
31. KK UMB Banská Bystrica 0 1 1 2
32. Karate klub Krupina, o. z. 0 1 1 2
33. KK TRIUMPH ŠURANY 0 1 1 2
34. Karate Klub Revúca 0 1 0 1
35. Karate Klub Kanianka 0 1 0 1
36. Karate klub MUGEN Nemšová 0 1 0 1
37. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 2 2
38. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
39. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
40. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 30 4 11 45
2. Šk karate Kachi 18 14 6 38
3. MŠK Žiar nad Hronom 21 6 10 37
4. AC Uniza Karate Klub Žilina 15 14 5 34
5. ŠK CMK Banská Bystrica 9 12 12 33
6. FARMEX Nitra 12 8 9 29
7. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 6 10 9 25
8. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 9 12 3 24
9. TJ Rapid Bratislava 6 8 7 21
10. KARATE KLUB TOPOĽČANY 15 2 1 18
11. Karate Klub Junior Prešov 6 6 3 15
12. Karate klub MP Brezno, o.z. 6 6 3 15
13. KK IGLOW Spišská Nová Ves 12 0 2 14
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 9 2 1 12
15. Karate Klub Detva 6 2 4 12
16. Central karate klub Poprad 3 4 5 12
17. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 0 5 11
18. ŠK Real team Trenčín 3 4 4 11
19. Karate klub Zvolen 3 2 6 11
20. Karate klub Trstená 3 2 4 9
21. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 0 2 8
22. KK ZZO Čadca 3 4 1 8
23. Športová škola karate Prievidza 3 2 3 8
24. Karate Klub Sabinov, o.z. 3 2 3 8
25. Karate Klub Dolný Kubín 6 0 1 7
26. Karate klub URAKEN Zvolen 3 2 2 7
27. Budokan Zvolen 3 2 1 6
28. Karate klub Asahi Ružomberok 0 4 1 5
29. Karate club Enpi 3 0 1 4
30. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 2 4
31. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 1 3
32. KK UMB Banská Bystrica 0 2 1 3
33. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 1 3
34. Karate klub MUGEN Nemšová 0 2 0 2
35. Karate Klub Kanianka 0 2 0 2
36. Karate Klub Revúca 0 2 0 2
37. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 2 2
38. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 1 1
39. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
40. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Trstenský pohár karate XX. ročník - 04.11.2017
Zvolen Cup 2018 - 04.02.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. MŠK Žiar nad Hronom 18 6 24 48
2. Šk karate Kachi 16 15 17 48
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 16 7 18 41
4. AC Uniza Karate Klub Žilina 14 11 14 39
5. FARMEX Nitra 10 9 17 36
6. ŠK CMK Banská Bystrica 6 13 17 36
7. Central karate klub Poprad 6 6 10 22
8. Športová škola karate Prievidza 6 5 4 15
9. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 5 2 4 11
10. KARATE KLUB TOPOĽČANY 5 1 1 7
11. Karate Klub Detva 4 2 8 14
12. Karate Klub Dolný Kubín 4 0 3 7
13. KK IGLOW Spišská Nová Ves 4 0 2 6
14. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 7 3 13
15. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 5 6 14
16. Športový klub Keido Košice 3 2 4 9
17. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 2 5 9 16
18. KK ZZO Čadca 2 5 3 10
19. TJ Rapid Bratislava 2 4 7 13
20. Karate klub Trstená 2 3 12 17
21. Karate Klub Junior Prešov 2 3 3 8
22. Karate Klub Sabinov, o.z. 2 2 8 12
23. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 0 5 7
24. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 0 2 4
25. DMTK Karate Hungary 1 3 9 13
26. Karate klub Zvolen 1 3 6 10
27. Karate klub URAKEN Zvolen 1 3 2 6
28. ŠK Real team Trenčín 1 2 4 7
29. KK UMB Banská Bystrica 1 2 2 5
30. Budokan Zvolen 1 1 1 3
31. Karate club Enpi 1 0 1 2
32. Karate klub Asahi Ružomberok 0 4 1 5
33. Karate klub Krupina, o. z. 0 3 2 5
34. Karate Klub Revúca 0 2 1 3
35. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 2 0 2
36. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 2 3
37. OK MTK Tatran Žarnovica 0 1 1 2
38. KK TRIUMPH ŠURANY 0 1 1 2
39. KK Nováky 0 1 0 1
40. Karate Klub Kanianka 0 1 0 1
41. Karate klub MUGEN Nemšová 0 1 0 1
42. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 2 2
43. TJ Sokol Žilina 0 0 1 1
44. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1
45. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
46. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 1 1
47. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 7 2 4 13
2. Šk karate Kachi 6 6 7 19
3. Športová škola karate Prievidza 6 4 2 12
4. KARATE KLUB TOPOĽČANY 5 1 1 7
5. MŠK Žiar nad Hronom 4 1 5 10
6. Central karate klub Poprad 2 3 6 11
7. AC Uniza Karate Klub Žilina 2 2 3 7
8. FARMEX Nitra 2 2 1 5
9. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 2 0 4
10. Športový klub Keido Košice 2 1 2 5
11. Budokan Zvolen 1 1 1 3
12. Karate club Enpi 1 0 1 2
13. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 1 2
14. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 3 3 6
15. ŠK Real team Trenčín 0 2 3 5
16. Karate Klub Revúca 0 2 1 3
17. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 1 3
18. Karate klub Trstená 0 1 4 5
19. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 3 4
20. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 1 2 3
21. Karate klub URAKEN Zvolen 0 1 1 2
22. KK TRIUMPH ŠURANY 0 1 0 1
23. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 1 0 1
24. KK Nováky 0 1 0 1
25. TJ Rapid Bratislava 0 0 5 5
26. DMTK Karate Hungary 0 0 5 5
27. ŠK CMK Banská Bystrica 0 0 3 3
28. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
29. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
30. KK UMB Banská Bystrica 0 0 1 1
31. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 14 5 19 38
2. AC Uniza Karate Klub Žilina 12 9 11 32
3. Šk karate Kachi 10 9 10 29
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 9 5 14 28
5. FARMEX Nitra 8 7 16 31
6. ŠK CMK Banská Bystrica 6 13 14 33
7. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 5 2 4 11
8. Central karate klub Poprad 4 3 4 11
9. Karate Klub Detva 4 2 8 14
10. Karate Klub Dolný Kubín 4 0 3 7
11. KK IGLOW Spišská Nová Ves 4 0 2 6
12. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 4 4 11
13. KK ZZO Čadca 2 5 3 10
14. TJ Rapid Bratislava 2 4 2 8
15. Karate Klub Junior Prešov 2 3 2 7
16. Karate klub Trstená 2 2 8 12
17. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 2 2 6 10
18. Karate Klub Sabinov, o.z. 2 1 5 8
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 0 2 4
20. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 5 3 9
21. Karate klub Zvolen 1 3 5 9
22. DMTK Karate Hungary 1 3 4 8
23. KK UMB Banská Bystrica 1 2 1 4
24. Karate klub URAKEN Zvolen 1 2 1 4
25. Športový klub Keido Košice 1 1 2 4
26. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 4 5
27. ŠK Real team Trenčín 1 0 1 2
28. Karate klub Krupina, o. z. 0 3 1 4
29. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 0 2
30. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 2 3
31. Športová škola karate Prievidza 0 1 2 3
32. OK MTK Tatran Žarnovica 0 1 1 2
33. Karate Klub Kanianka 0 1 0 1
34. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 1 0 1
35. Karate klub MUGEN Nemšová 0 1 0 1
36. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 2 2
37. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
38. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
39. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 1 1
40. TJ Sokol Žilina 0 0 1 1
41. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1
42. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 1 1
PDF

Trstenský pohár karate XX. ročník - 04.11.2017
Zvolen Cup 2018 - 04.02.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Šk karate Kachi 48 30 17 95
2. MŠK Žiar nad Hronom 54 12 24 90
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 48 14 18 80
4. AC Uniza Karate Klub Žilina 42 22 14 78
5. FARMEX Nitra 30 18 17 65
6. ŠK CMK Banská Bystrica 18 26 17 61
7. Central karate klub Poprad 18 12 10 40
8. Športová škola karate Prievidza 18 10 4 32
9. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 9 14 3 26
10. Karate klub MP Brezno, o.z. 9 10 6 25
11. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 6 10 9 25
12. Karate Klub Detva 12 4 8 24
13. Karate klub Trstená 6 6 12 24
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 15 4 4 23
15. TJ Rapid Bratislava 6 8 7 21
16. KK ZZO Čadca 6 10 3 19
17. KARATE KLUB TOPOĽČANY 15 2 1 18
18. Karate Klub Sabinov, o.z. 6 4 8 18
19. DMTK Karate Hungary 3 6 9 18
20. Športový klub Keido Košice 9 4 4 17
21. Karate Klub Dolný Kubín 12 0 3 15
22. Karate Klub Junior Prešov 6 6 3 15
23. Karate klub Zvolen 3 6 6 15
24. KK IGLOW Spišská Nová Ves 12 0 2 14
25. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 0 5 11
26. Karate klub URAKEN Zvolen 3 6 2 11
27. ŠK Real team Trenčín 3 4 4 11
28. KK UMB Banská Bystrica 3 4 2 9
29. Karate klub Asahi Ružomberok 0 8 1 9
30. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 0 2 8
31. Karate klub Krupina, o. z. 0 6 2 8
32. Budokan Zvolen 3 2 1 6
33. Karate Klub Revúca 0 4 1 5
34. Karate club Enpi 3 0 1 4
35. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 4 0 4
36. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 2 4
37. OK MTK Tatran Žarnovica 0 2 1 3
38. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 1 3
39. KK Nováky 0 2 0 2
40. Karate Klub Kanianka 0 2 0 2
41. Karate klub MUGEN Nemšová 0 2 0 2
42. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 2 2
43. TJ Sokol Žilina 0 0 1 1
44. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
45. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
46. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 1 1
47. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 18 12 7 37
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 21 4 4 29
3. Športová škola karate Prievidza 18 8 2 28
4. MŠK Žiar nad Hronom 12 2 5 19
5. KARATE KLUB TOPOĽČANY 15 2 1 18
6. Central karate klub Poprad 6 6 6 18
7. AC Uniza Karate Klub Žilina 6 4 3 13
8. FARMEX Nitra 6 4 1 11
9. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 4 0 10
10. Športový klub Keido Košice 6 2 2 10
11. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 6 3 9
12. ŠK Real team Trenčín 0 4 3 7
13. Budokan Zvolen 3 2 1 6
14. Karate klub Trstená 0 2 4 6
15. Karate klub Asahi Ružomberok 0 4 1 5
16. Karate Klub Revúca 0 4 1 5
17. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 3 5
18. DMTK Karate Hungary 0 0 5 5
19. TJ Rapid Bratislava 0 0 5 5
20. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 0 1 4
21. Karate club Enpi 3 0 1 4
22. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 2 2 4
23. Karate klub URAKEN Zvolen 0 2 1 3
24. ŠK CMK Banská Bystrica 0 0 3 3
25. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 0 2
26. KK Nováky 0 2 0 2
27. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 2 0 2
28. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
29. KK UMB Banská Bystrica 0 0 1 1
30. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
31. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 42 10 19 71
2. AC Uniza Karate Klub Žilina 36 18 11 65
3. Šk karate Kachi 30 18 10 58
4. ŠK CMK Banská Bystrica 18 26 14 58
5. FARMEX Nitra 24 14 16 54
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 27 10 14 51
7. Karate Klub Detva 12 4 8 24
8. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 15 4 4 23
9. Central karate klub Poprad 12 6 4 22
10. Karate klub MP Brezno, o.z. 9 8 4 21
11. KK ZZO Čadca 6 10 3 19
12. Karate klub Trstená 6 4 8 18
13. TJ Rapid Bratislava 6 8 2 16
14. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 6 4 6 16
15. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 10 3 16
16. Karate Klub Dolný Kubín 12 0 3 15
17. KK IGLOW Spišská Nová Ves 12 0 2 14
18. Karate Klub Junior Prešov 6 6 2 14
19. Karate klub Zvolen 3 6 5 14
20. Karate Klub Sabinov, o.z. 6 2 5 13
21. DMTK Karate Hungary 3 6 4 13
22. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 0 2 8
23. Karate klub URAKEN Zvolen 3 4 1 8
24. KK UMB Banská Bystrica 3 4 1 8
25. Športový klub Keido Košice 3 2 2 7
26. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 0 4 7
27. Karate klub Krupina, o. z. 0 6 1 7
28. ŠK Real team Trenčín 3 0 1 4
29. Karate klub Asahi Ružomberok 0 4 0 4
30. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 2 4
31. Športová škola karate Prievidza 0 2 2 4
32. OK MTK Tatran Žarnovica 0 2 1 3
33. Karate Klub Kanianka 0 2 0 2
34. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 2 0 2
35. Karate klub MUGEN Nemšová 0 2 0 2
36. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 2 2
37. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
38. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 1 1
39. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1
40. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 1 1
41. TJ Sokol Žilina 0 0 1 1
42. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1