Grand Prix Žilina - Pohár SsZK - 3. kolo - 19.03.2016

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 9 1 7 17
2. AC Uniza Karate Klub Žilina 7 2 7 16
3. Športová škola karate Prievidza 5 10 7 22
4. Karate Klub KATSUDO Sabinov 5 3 5 13
5. Šk karate Kachi 4 4 5 13
6. ŠK Real team Trenčín 4 2 6 12
7. TJ Rapid Bratislava 3 3 7 13
8. KK Ekonóm Trenčín 3 1 2 6
9. Karate Klub Detva 3 0 4 7
10. FARMEX Nitra 2 3 5 10
11. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 2 3 2 7
12. ŠK CMK Banská Bystrica 2 2 5 9
13. Karate klub URAKEN Zvolen 2 1 2 5
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 0 1 3
15. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 4 1 6
16. Spartak Myjava 1 3 3 7
17. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 1 2 4
18. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 2 4
19. Karate klub MP Brezno 1 1 1 3
20. KARATE KLUB TOPOĽČANY 1 1 1 3
21. KK TRIUMPH ŠURANY 1 1 1 3
22. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 1 1 0 2
23. Karate klub ABC car Komárno 1 1 0 2
24. TJ Sokol Žilina 1 1 0 2
25. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 3 4
26. OK MTK Tatran Žarnovica 1 0 2 3
27. Budokan Zvolen 1 0 2 3
28. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 1 0 1 2
29. MŠK karate Vranov 0 3 3 6
30. Karate Klub Junior Prešov 0 2 2 4
31. Karate Klub Dolný Kubín 0 2 2 4
32. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 0 2
33. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 1 2 3
34. Športový klub Keido Košice 0 1 2 3
35. KK ZZO Čadca 0 1 1 2
36. KK Nováky 0 1 1 2
37. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 1 2
38. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 1 2
39. HANKO KAI Senica 0 1 1 2
40. Karate klub Trstená 0 1 0 1
41. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 2 2
42. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 2 2
43. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 2 2
44. Karate klub Zvolen 0 0 2 2
45. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 2 2
46. Hakuba karate Ostrava 0 0 1 1
47. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 1 1
48. ŠKP Čadca 0 0 1 1
49. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 1 1
50. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
51. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. AC Uniza Karate Klub Žilina 7 1 6 14
2. MŠK Žiar nad Hronom 6 1 6 13
3. Karate Klub KATSUDO Sabinov 5 3 5 13
4. Športová škola karate Prievidza 3 5 1 9
5. Karate Klub Detva 3 0 4 7
6. FARMEX Nitra 2 3 5 10
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 2 3 1 6
8. ŠK CMK Banská Bystrica 2 2 5 9
9. TJ Rapid Bratislava 2 2 3 7
10. KK Ekonóm Trenčín 2 0 2 4
11. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 0 1 3
12. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 4 1 6
13. Spartak Myjava 1 3 3 7
14. ŠK Real team Trenčín 1 1 2 4
15. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 1 3
16. Karate klub URAKEN Zvolen 1 1 0 2
17. Karate klub ABC car Komárno 1 1 0 2
18. TJ Sokol Žilina 1 1 0 2
19. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 1 1 0 2
20. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 3 4
21. OK MTK Tatran Žarnovica 1 0 2 3
22. KK TRIUMPH ŠURANY 1 0 1 2
23. MŠK karate Vranov 0 3 3 6
24. Karate Klub Dolný Kubín 0 2 2 4
25. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 0 2
26. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 1 2 3
27. Karate Klub Junior Prešov 0 1 2 3
28. Šk karate Kachi 0 1 2 3
29. Športový klub Keido Košice 0 1 1 2
30. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 1 2
31. Karate klub MP Brezno 0 1 1 2
32. KK ZZO Čadca 0 1 1 2
33. Karate klub Zvolen 0 0 2 2
34. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 2 2
35. ŠKP Čadca 0 0 1 1
36. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 1 1
37. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 1 1
38. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
39. Budokan Zvolen 0 0 1 1
40. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1
41. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 0 1 1
42. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate Prievidza 5 10 7 42
2. MŠK Žiar nad Hronom 9 1 7 36
3. AC Uniza Karate Klub Žilina 7 2 7 32
4. Karate Klub KATSUDO Sabinov 5 3 5 26
5. Šk karate Kachi 4 4 5 25
6. ŠK Real team Trenčín 4 2 6 22
7. TJ Rapid Bratislava 3 3 7 22
8. FARMEX Nitra 2 3 5 17
9. ŠK CMK Banská Bystrica 2 2 5 15
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 2 3 2 14
11. KK Ekonóm Trenčín 3 1 2 13
12. Karate Klub Detva 3 0 4 13
13. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 4 1 12
14. Spartak Myjava 1 3 3 12
15. Karate klub URAKEN Zvolen 2 1 2 10
16. MŠK karate Vranov 0 3 3 9
17. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 0 1 7
18. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 1 2 7
19. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 2 7
20. Karate klub MP Brezno 1 1 1 6
21. KARATE KLUB TOPOĽČANY 1 1 1 6
22. KK TRIUMPH ŠURANY 1 1 1 6
23. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 3 6
24. Karate Klub Junior Prešov 0 2 2 6
25. Karate Klub Dolný Kubín 0 2 2 6
26. Karate klub ABC car Komárno 1 1 0 5
27. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 1 1 0 5
28. TJ Sokol Žilina 1 1 0 5
29. OK MTK Tatran Žarnovica 1 0 2 5
30. Budokan Zvolen 1 0 2 5
31. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 1 0 1 4
32. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 0 4
33. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 1 2 4
34. Športový klub Keido Košice 0 1 2 4
35. KK Nováky 0 1 1 3
36. KK ZZO Čadca 0 1 1 3
37. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 1 3
38. HANKO KAI Senica 0 1 1 3
39. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 1 3
40. Karate klub Trstená 0 1 0 2
41. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 2 2
42. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 2 2
43. Karate klub Zvolen 0 0 2 2
44. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 2 2
45. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 2 2
46. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 1 1
47. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
48. ŠKP Čadca 0 0 1 1
49. Hakuba karate Ostrava 0 0 1 1
50. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 1 1
51. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. AC Uniza Karate Klub Žilina 7 1 6 29
2. MŠK Žiar nad Hronom 6 1 6 26
3. Karate Klub KATSUDO Sabinov 5 3 5 26
4. Športová škola karate Prievidza 3 5 1 20
5. FARMEX Nitra 2 3 5 17
6. ŠK CMK Banská Bystrica 2 2 5 15
7. Karate Klub Detva 3 0 4 13
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 2 3 1 13
9. TJ Rapid Bratislava 2 2 3 13
10. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 4 1 12
11. Spartak Myjava 1 3 3 12
12. MŠK karate Vranov 0 3 3 9
13. KK Ekonóm Trenčín 2 0 2 8
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 0 1 7
15. ŠK Real team Trenčín 1 1 2 7
16. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 1 6
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 3 6
18. Karate Klub Dolný Kubín 0 2 2 6
19. TJ Sokol Žilina 1 1 0 5
20. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 1 1 0 5
21. Karate klub ABC car Komárno 1 1 0 5
22. Karate klub URAKEN Zvolen 1 1 0 5
23. OK MTK Tatran Žarnovica 1 0 2 5
24. KK TRIUMPH ŠURANY 1 0 1 4
25. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 0 4
26. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 1 2 4
27. Karate Klub Junior Prešov 0 1 2 4
28. Šk karate Kachi 0 1 2 4
29. Športový klub Keido Košice 0 1 1 3
30. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 1 3
31. Karate klub MP Brezno 0 1 1 3
32. KK ZZO Čadca 0 1 1 3
33. Karate klub Zvolen 0 0 2 2
34. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 2 2
35. ŠKP Čadca 0 0 1 1
36. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 1 1
37. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 1 1
38. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
39. Budokan Zvolen 0 0 1 1
40. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1
41. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 0 1 1
42. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
PDF
kategória výsledok meno klub

Pohár SsZK - 1. kolo - 07.11.2015
Zvolen Cup - Pohár SsZK - 2. kolo - 07.02.2016
Grand Prix Žilina - Pohár SsZK - 3. kolo - 19.03.2016



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. MŠK Žiar nad Hronom 23 18 24 65
2. Šk karate Kachi 22 18 27 67
3. Športová škola karate Prievidza 15 20 27 62
4. FARMEX Nitra 13 10 10 33
5. AC Uniza Karate Klub Žilina 13 8 9 30
6. ŠK CMK Banská Bystrica 13 7 16 36
7. TJ Rapid Bratislava 10 6 24 40
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 8 4 8 20
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 7 10 13 30
10. KK Ekonóm Trenčín 7 1 5 13
11. KARATE KLUB TOPOĽČANY 6 6 6 18
12. Karate Klub Detva 6 4 13 23
13. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 5 2 3 10
14. ŠK Real team Trenčín 4 2 6 12
15. Karate klub Trstená 4 2 5 11
16. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 2 4 9
17. Karate klub URAKEN Zvolen 2 5 12 19
18. Karate klub MP Brezno 2 5 5 12
19. KK ZZO Čadca 2 2 5 9
20. ŠKP Čadca 2 1 3 6
21. OK MTK Tatran Žarnovica 2 0 5 7
22. Shogunul Oradea 2 0 2 4
23. Shotokan karate do International Serbia 1 4 5 10
24. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 4 1 6
25. Spartak Myjava 1 3 6 10
26. KK TRIUMPH ŠURANY 1 3 2 6
27. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 1 3 2 6
28. Športový klub Keido Košice 1 2 4 7
29. Karate Klub Dolný Kubín 1 2 4 7
30. Karate klub ABC car Komárno 1 2 0 3
31. Karate klub Zvolen 1 1 7 9
32. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 3 5
33. TJ Sokol Žilina 1 1 2 4
34. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 2 4
35. Budokan Zvolen 1 0 4 5
36. Karate klub Miyagi Lučenec 1 0 1 2
37. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 1 0 1 2
38. MŠK karate Vranov 0 3 3 6
39. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 2 7 9
40. Corvin HE Kolárovo 0 2 3 5
41. Karate Klub Junior Prešov 0 2 2 4
42. KK Nováky 0 2 2 4
43. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 2 4
44. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
45. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 0 2
46. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 5 6
47. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 1 2 3
48. HANKO KAI Senica 0 1 2 3
49. Hakuba karate Ostrava 0 1 1 2
50. Karate Klub Revúca 0 1 1 2
51. 1.Karate Club Pezinok 0 1 0 1
52. KK Union Košice 0 1 0 1
53. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 1 0 1
54. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 4 4
55. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
56. Karate Klub Kanianka 0 0 2 2
57. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 2 2
58. KK UMB Banská Bystrica 0 0 2 2
59. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 2 2
60. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
61. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
62. Saag Šahy 0 0 1 1
63. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
64. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 1 1
65. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 14 9 10 33
2. Športová škola karate Prievidza 9 10 20 39
3. KARATE KLUB TOPOĽČANY 6 6 3 15
4. TJ Rapid Bratislava 6 4 11 21
5. MŠK Žiar nad Hronom 5 5 6 16
6. ŠK Real team Trenčín 3 1 4 8
7. KK Ekonóm Trenčín 3 1 1 5
8. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 2 2 6
9. ŠK CMK Banská Bystrica 2 0 1 3
10. Karate klub Trstená 1 1 2 4
11. Karate klub URAKEN Zvolen 1 0 5 6
12. Budokan Zvolen 1 0 2 3
13. Karate klub MP Brezno 1 0 1 2
14. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 1 0 0 1
15. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 0 1
16. KK Nováky 0 2 2 4
17. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 2 1 3
18. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 0 2
19. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 0 2
20. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 0 1 4 5
21. Karate klub Zvolen 0 1 3 4
22. Športový klub Keido Košice 0 1 2 3
23. HANKO KAI Senica 0 1 2 3
24. Hakuba karate Ostrava 0 1 1 2
25. Shotokan karate do International Serbia 0 1 1 2
26. Karate Klub Revúca 0 1 1 2
27. Karate Klub Junior Prešov 0 1 0 1
28. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
29. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 2 2
30. Corvin HE Kolárovo 0 0 2 2
31. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 0 1 1
32. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
33. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
34. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
35. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
36. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1
37. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1
38. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
39. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1
40. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 1 1
41. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
42. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 18 13 18 49
2. FARMEX Nitra 13 10 10 33
3. AC Uniza Karate Klub Žilina 13 6 8 27
4. ŠK CMK Banská Bystrica 11 7 15 33
5. Šk karate Kachi 8 9 17 34
6. Karate Klub KATSUDO Sabinov 8 4 8 20
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 7 9 9 25
8. Športová škola karate Prievidza 6 10 7 23
9. Karate Klub Detva 6 4 13 23
10. TJ Rapid Bratislava 4 2 13 19
11. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 4 2 3 9
12. KK Ekonóm Trenčín 4 0 4 8
13. Karate klub Trstená 3 1 3 7
14. KK ZZO Čadca 2 2 4 8
15. ŠKP Čadca 2 1 3 6
16. OK MTK Tatran Žarnovica 2 0 5 7
17. Shogunul Oradea 2 0 2 4
18. Karate klub URAKEN Zvolen 1 5 7 13
19. Karate klub MP Brezno 1 5 4 10
20. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 4 1 6
21. Spartak Myjava 1 3 6 10
22. Shotokan karate do International Serbia 1 3 4 8
23. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 1 3 2 6
24. Karate Klub Dolný Kubín 1 2 4 7
25. Karate klub ABC car Komárno 1 2 0 3
26. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 3 5
27. KK TRIUMPH ŠURANY 1 1 2 4
28. TJ Sokol Žilina 1 1 2 4
29. Športový klub Keido Košice 1 1 2 4
30. ŠK Real team Trenčín 1 1 2 4
31. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 1 3
32. Karate klub Zvolen 1 0 4 5
33. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 0 2 3
34. Karate klub Miyagi Lučenec 1 0 0 1
35. MŠK karate Vranov 0 3 3 6
36. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 2 6 8
37. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 2 4
38. Corvin HE Kolárovo 0 2 1 3
39. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 0 2
40. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 4 5
41. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 1 2 3
42. Karate Klub Junior Prešov 0 1 2 3
43. 1.Karate Club Pezinok 0 1 0 1
44. KK Union Košice 0 1 0 1
45. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 1 0 1
46. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 4 4
47. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 3 3
48. KK UMB Banská Bystrica 0 0 2 2
49. Budokan Zvolen 0 0 2 2
50. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
51. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
52. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
53. Saag Šahy 0 0 1 1
54. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 1 1
55. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1

Pohár SsZK - 1. kolo - 07.11.2015
Zvolen Cup - Pohár SsZK - 2. kolo - 07.02.2016
Grand Prix Žilina - Pohár SsZK - 3. kolo - 19.03.2016



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. MŠK Žiar nad Hronom 69 36 24 129
2. Šk karate Kachi 66 36 27 129
3. Športová škola karate Prievidza 45 40 27 112
4. FARMEX Nitra 39 20 10 69
5. ŠK CMK Banská Bystrica 39 14 16 69
6. TJ Rapid Bratislava 30 12 24 66
7. AC Uniza Karate Klub Žilina 39 16 9 64
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 21 20 13 54
9. Karate Klub KATSUDO Sabinov 24 8 8 40
10. Karate Klub Detva 18 8 13 39
11. KARATE KLUB TOPOĽČANY 18 12 6 36
12. KK Ekonóm Trenčín 21 2 5 28
13. Karate klub URAKEN Zvolen 6 10 12 28
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 15 4 3 22
15. ŠK Real team Trenčín 12 4 6 22
16. Karate klub Trstená 12 4 5 21
17. Karate klub MP Brezno 6 10 5 21
18. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 9 4 4 17
19. Shotokan karate do International Serbia 3 8 5 16
20. KK ZZO Čadca 6 4 5 15
21. Spartak Myjava 3 6 6 15
22. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 3 8 1 12
23. Karate klub Zvolen 3 2 7 12
24. ŠKP Čadca 6 2 3 11
25. OK MTK Tatran Žarnovica 6 0 5 11
26. KK TRIUMPH ŠURANY 3 6 2 11
27. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 3 6 2 11
28. Karate Klub Dolný Kubín 3 4 4 11
29. Športový klub Keido Košice 3 4 4 11
30. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 4 7 11
31. MŠK karate Vranov 0 6 3 9
32. Shogunul Oradea 6 0 2 8
33. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 2 3 8
34. Karate klub ABC car Komárno 3 4 0 7
35. TJ Sokol Žilina 3 2 2 7
36. KK TAIYÓ Kolárovo 3 2 2 7
37. Budokan Zvolen 3 0 4 7
38. Corvin HE Kolárovo 0 4 3 7
39. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 2 5 7
40. Karate klub Krupina, o. z. 0 4 2 6
41. Karate Klub Junior Prešov 0 4 2 6
42. KK Nováky 0 4 2 6
43. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 4 1 5
44. Karate klub Miyagi Lučenec 3 0 1 4
45. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 3 0 1 4
46. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 4 0 4
47. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 2 2 4
48. HANKO KAI Senica 0 2 2 4
49. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 4 4
50. Karate Klub Revúca 0 2 1 3
51. Hakuba karate Ostrava 0 2 1 3
52. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
53. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 2 0 2
54. 1.Karate Club Pezinok 0 2 0 2
55. KK Union Košice 0 2 0 2
56. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 2 2
57. KK UMB Banská Bystrica 0 0 2 2
58. Karate Klub Kanianka 0 0 2 2
59. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 2 2
60. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 1 1
61. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
62. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
63. Saag Šahy 0 0 1 1
64. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1
65. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 42 18 10 70
2. Športová škola karate Prievidza 27 20 20 67
3. TJ Rapid Bratislava 18 8 11 37
4. KARATE KLUB TOPOĽČANY 18 12 3 33
5. MŠK Žiar nad Hronom 15 10 6 31
6. ŠK Real team Trenčín 9 2 4 15
7. KK Ekonóm Trenčín 9 2 1 12
8. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 4 2 12
9. Karate klub URAKEN Zvolen 3 0 5 8
10. ŠK CMK Banská Bystrica 6 0 1 7
11. Karate klub Trstená 3 2 2 7
12. KK Nováky 0 4 2 6
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 0 2 4 6
14. Budokan Zvolen 3 0 2 5
15. AC Uniza Karate Klub Žilina 0 4 1 5
16. Karate klub Zvolen 0 2 3 5
17. Karate klub MP Brezno 3 0 1 4
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 4 0 4
19. KK TRIUMPH ŠURANY 0 4 0 4
20. HANKO KAI Senica 0 2 2 4
21. Športový klub Keido Košice 0 2 2 4
22. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 3 0 0 3
23. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 0 3
24. Shotokan karate do International Serbia 0 2 1 3
25. Karate Klub Revúca 0 2 1 3
26. Hakuba karate Ostrava 0 2 1 3
27. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
28. Karate Klub Junior Prešov 0 2 0 2
29. Corvin HE Kolárovo 0 0 2 2
30. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 2 2
31. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
32. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
33. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
34. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
35. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1
36. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 0 1 1
37. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
38. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 1 1
39. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1
40. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
41. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1
42. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 54 26 18 98
2. FARMEX Nitra 39 20 10 69
3. ŠK CMK Banská Bystrica 33 14 15 62
4. AC Uniza Karate Klub Žilina 39 12 8 59
5. Šk karate Kachi 24 18 17 59
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 21 18 9 48
7. Športová škola karate Prievidza 18 20 7 45
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 24 8 8 40
9. Karate Klub Detva 18 8 13 39
10. TJ Rapid Bratislava 12 4 13 29
11. Karate klub URAKEN Zvolen 3 10 7 20
12. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 12 4 3 19
13. Karate klub MP Brezno 3 10 4 17
14. KK Ekonóm Trenčín 12 0 4 16
15. Spartak Myjava 3 6 6 15
16. Karate klub Trstená 9 2 3 14
17. KK ZZO Čadca 6 4 4 14
18. Shotokan karate do International Serbia 3 6 4 13
19. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 3 8 1 12
20. ŠKP Čadca 6 2 3 11
21. OK MTK Tatran Žarnovica 6 0 5 11
22. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 3 6 2 11
23. Karate Klub Dolný Kubín 3 4 4 11
24. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 4 6 10
25. MŠK karate Vranov 0 6 3 9
26. Shogunul Oradea 6 0 2 8
27. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 2 3 8
28. Karate klub ABC car Komárno 3 4 0 7
29. ŠK Real team Trenčín 3 2 2 7
30. Športový klub Keido Košice 3 2 2 7
31. TJ Sokol Žilina 3 2 2 7
32. KK TRIUMPH ŠURANY 3 2 2 7
33. Karate klub Zvolen 3 0 4 7
34. KK TAIYÓ Kolárovo 3 2 1 6
35. Karate klub Krupina, o. z. 0 4 2 6
36. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 2 4 6
37. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 0 2 5
38. Corvin HE Kolárovo 0 4 1 5
39. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 4 0 4
40. Karate Klub Junior Prešov 0 2 2 4
41. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 2 2 4
42. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 4 4
43. Karate klub Miyagi Lučenec 3 0 0 3
44. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 3 3
45. KK Union Košice 0 2 0 2
46. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 2 0 2
47. 1.Karate Club Pezinok 0 2 0 2
48. KK UMB Banská Bystrica 0 0 2 2
49. Budokan Zvolen 0 0 2 2
50. Saag Šahy 0 0 1 1
51. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
52. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
53. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1
54. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
55. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 1 1