Grand Prix Žilina - Pohár SsZK - 3. kolo - 19.03.2016

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 9 1 7 17
2. Karate Klub Žilina, o. z. 7 2 7 16
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 5 10 7 22
4. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 5 3 5 13
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 4 4 5 13
6. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 4 2 6 12
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 3 7 13
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 1 2 6
9. Karate klub Detva 3 0 4 7
10. FARMEX Nitra 2 3 5 10
11. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 3 2 7
12. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 2 2 5 9
13. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 2 1 2 5
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 0 1 3
15. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 4 1 6
16. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 3 3 7
17. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 1 2 4
18. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 1 2 4
19. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 1 1 3
20. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 1 1 1 3
21. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 1 1 3
22. Športová škola karate, o. z. 1 1 0 2
23. Karate klub ABC car Komárno, o. z. 1 1 0 2
24. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 0 2
25. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 3 4
26. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 0 2 3
27. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 0 2 3
28. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 1 0 1 2
29. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 3 3 6
30. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 2 4
31. Karate klub Dolný Kubín 0 2 2 4
32. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 0 2
33. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 1 2 3
34. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 1 2 3
35. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 1 1 2
36. Karate klub Nováky 0 1 1 2
37. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 1 2
38. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 1 2
39. HANKO KAI Senica 0 1 1 2
40. Karate klub Trstená, o. z. 0 1 0 1
41. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 2 2
42. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 2 2
43. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 2 2
44. Karate klub Zvolen 0 0 2 2
45. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 2 2
46. Hakuba karate Ostrava 0 0 1 1
47. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 1 1
48. ŠKP Čadca 0 0 1 1
49. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
50. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
51. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub Žilina, o. z. 7 1 6 14
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 1 6 13
3. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 5 3 5 13
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 5 1 9
5. Karate klub Detva 3 0 4 7
6. FARMEX Nitra 2 3 5 10
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 3 1 6
8. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 2 2 5 9
9. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 2 3 7
10. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 2 0 2 4
11. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 0 1 3
12. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 4 1 6
13. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 3 3 7
14. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 2 4
15. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 1 1 3
16. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 1 1 0 2
17. Karate klub ABC car Komárno, o. z. 1 1 0 2
18. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 0 2
19. Športová škola karate, o. z. 1 1 0 2
20. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 3 4
21. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 0 2 3
22. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 0 1 2
23. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 3 3 6
24. Karate klub Dolný Kubín 0 2 2 4
25. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 0 2
26. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 1 2 3
27. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 2 3
28. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 1 2 3
29. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 1 1 2
30. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 1 2
31. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 1 2
32. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 1 1 2
33. Karate klub Zvolen 0 0 2 2
34. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 2 2
35. ŠKP Čadca 0 0 1 1
36. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 1 1
37. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 1 1
38. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
39. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 0 1 1
40. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
41. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
42. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 15 20 7 42
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 27 2 7 36
3. Karate Klub Žilina, o. z. 21 4 7 32
4. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 15 6 5 26
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 12 8 5 25
6. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 12 4 6 22
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 6 7 22
8. FARMEX Nitra 6 6 5 17
9. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 4 5 15
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 6 2 14
11. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 9 2 2 13
12. Karate klub Detva 9 0 4 13
13. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 8 1 12
14. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 6 3 12
15. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 6 2 2 10
16. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 6 3 9
17. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 0 1 7
18. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 2 2 7
19. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 2 2 7
20. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 2 1 6
21. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 3 2 1 6
22. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 2 1 6
23. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 3 6
24. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 4 2 6
25. Karate klub Dolný Kubín 0 4 2 6
26. Karate klub ABC car Komárno, o. z. 3 2 0 5
27. Športová škola karate, o. z. 3 2 0 5
28. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 0 5
29. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 0 2 5
30. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 0 2 5
31. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 3 0 1 4
32. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 4 0 4
33. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 2 4
34. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 2 2 4
35. Karate klub Nováky 0 2 1 3
36. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 2 1 3
37. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 2 1 3
38. HANKO KAI Senica 0 2 1 3
39. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
40. Karate klub Trstená, o. z. 0 2 0 2
41. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 2 2
42. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 2 2
43. Karate klub Zvolen 0 0 2 2
44. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 2 2
45. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 2 2
46. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 1 1
47. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
48. ŠKP Čadca 0 0 1 1
49. Hakuba karate Ostrava 0 0 1 1
50. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
51. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Karate Klub Žilina, o. z. 21 2 6 29
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 18 2 6 26
3. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 15 6 5 26
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 9 10 1 20
5. FARMEX Nitra 6 6 5 17
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 4 5 15
7. Karate klub Detva 9 0 4 13
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 6 1 13
9. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 4 3 13
10. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 8 1 12
11. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 6 3 12
12. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 6 3 9
13. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 6 0 2 8
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 0 1 7
15. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 2 2 7
16. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 2 1 6
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 3 6
18. Karate klub Dolný Kubín 0 4 2 6
19. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 0 5
20. Športová škola karate, o. z. 3 2 0 5
21. Karate klub ABC car Komárno, o. z. 3 2 0 5
22. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 3 2 0 5
23. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 0 2 5
24. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 0 1 4
25. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 4 0 4
26. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 2 4
27. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 2 4
28. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 2 2 4
29. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 2 1 3
30. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 2 1 3
31. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 1 3
32. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 2 1 3
33. Karate klub Zvolen 0 0 2 2
34. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 2 2
35. ŠKP Čadca 0 0 1 1
36. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 1 1
37. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 1 1
38. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
39. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 0 1 1
40. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
41. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
42. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Pohár SsZK - 1. kolo - 07.11.2015
Zvolen Cup - Pohár SsZK - 2. kolo - 07.02.2016
Grand Prix Žilina - Pohár SsZK - 3. kolo - 19.03.2016



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 23 18 24 65
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 22 18 27 67
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 15 20 27 62
4. FARMEX Nitra 13 10 10 33
5. Karate Klub Žilina, o. z. 13 8 9 30
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 13 7 16 36
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 10 6 24 40
8. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 8 4 8 20
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 7 10 13 30
10. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 7 1 5 13
11. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 6 6 6 18
12. Karate klub Detva 6 4 13 23
13. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 5 2 3 10
14. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 4 2 6 12
15. Karate klub Trstená, o. z. 4 2 5 11
16. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 2 4 9
17. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 2 5 12 19
18. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 2 5 5 12
19. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 2 2 5 9
20. ŠKP Čadca 2 1 3 6
21. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 2 0 5 7
22. Shogunul Oradea 2 0 2 4
23. Shotokan karate do International Serbia 1 4 5 10
24. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 4 1 6
25. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 3 6 10
26. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 3 2 6
27. Športová škola karate, o. z. 1 3 2 6
28. Karate klub Dolný Kubín 1 2 4 7
29. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 2 4 7
30. Karate klub ABC car Komárno, o. z. 1 2 0 3
31. Karate klub Zvolen 1 1 7 9
32. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 3 5
33. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 1 2 4
34. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 2 4
35. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 0 4 5
36. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 1 0 1 2
37. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 1 0 1 2
38. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 3 3 6
39. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 2 7 9
40. Corvin HE Kolárovo 0 2 3 5
41. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 2 4
42. Karate klub Nováky 0 2 2 4
43. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 2 4
44. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
45. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 0 2
46. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 5 6
47. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 1 2 3
48. HANKO KAI Senica 0 1 2 3
49. Hakuba karate Ostrava 0 1 1 2
50. Karate Klub Revúca 0 1 1 2
51. 1. Karate Club Pezinok 0 1 0 1
52. KK Union Košice 0 1 0 1
53. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 1 0 1
54. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 4 4
55. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
56. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 2 2
57. Karate klub Kanianka 0 0 2 2
58. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 2 2
59. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 2 2
60. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
61. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
62. Saag Šahy 0 0 1 1
63. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
64. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
65. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 14 9 10 33
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 9 10 20 39
3. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 6 6 3 15
4. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 4 11 21
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 5 5 6 16
6. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 1 4 8
7. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 1 1 5
8. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 2 2 2 6
9. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 2 0 1 3
10. Karate klub Trstená, o. z. 1 1 2 4
11. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 1 0 5 6
12. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 0 2 3
13. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 0 1 2
14. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 1 0 0 1
15. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 0 1
16. Karate klub Nováky 0 2 2 4
17. Karate Klub Žilina, o. z. 0 2 1 3
18. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 2 0 2
19. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 0 2
20. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 4 5
21. Karate klub Zvolen 0 1 3 4
22. HANKO KAI Senica 0 1 2 3
23. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 1 2 3
24. Hakuba karate Ostrava 0 1 1 2
25. Shotokan karate do International Serbia 0 1 1 2
26. Karate Klub Revúca 0 1 1 2
27. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 0 1
28. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
29. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 2 2
30. Corvin HE Kolárovo 0 0 2 2
31. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 0 1 1
32. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
33. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
34. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
35. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
36. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
37. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 1 1
38. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
39. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1
40. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
41. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 1 1
42. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 18 13 18 49
2. FARMEX Nitra 13 10 10 33
3. Karate Klub Žilina, o. z. 13 6 8 27
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 11 7 15 33
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 8 9 17 34
6. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 8 4 8 20
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 7 9 9 25
8. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 10 7 23
9. Karate klub Detva 6 4 13 23
10. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 2 13 19
11. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 4 2 3 9
12. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 4 0 4 8
13. Karate klub Trstená, o. z. 3 1 3 7
14. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 2 2 4 8
15. ŠKP Čadca 2 1 3 6
16. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 2 0 5 7
17. Shogunul Oradea 2 0 2 4
18. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 1 5 7 13
19. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 5 4 10
20. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 4 1 6
21. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 3 6 10
22. Shotokan karate do International Serbia 1 3 4 8
23. Športová škola karate, o. z. 1 3 2 6
24. Karate klub Dolný Kubín 1 2 4 7
25. Karate klub ABC car Komárno, o. z. 1 2 0 3
26. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 3 5
27. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 2 4
28. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 1 2 4
29. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 2 4
30. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 1 2 4
31. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 1 1 3
32. Karate klub Zvolen 1 0 4 5
33. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 0 2 3
34. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 1 0 0 1
35. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 3 3 6
36. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 2 6 8
37. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 2 4
38. Corvin HE Kolárovo 0 2 1 3
39. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 0 2
40. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 4 5
41. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 1 2 3
42. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 2 3
43. 1. Karate Club Pezinok 0 1 0 1
44. KK Union Košice 0 1 0 1
45. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 1 0 1
46. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 4 4
47. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 3 3
48. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 2 2
49. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 0 2 2
50. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
51. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
52. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
53. Saag Šahy 0 0 1 1
54. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 1 1
55. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
PDF

Pohár SsZK - 1. kolo - 07.11.2015
Zvolen Cup - Pohár SsZK - 2. kolo - 07.02.2016
Grand Prix Žilina - Pohár SsZK - 3. kolo - 19.03.2016



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 69 36 24 129
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 66 36 27 129
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 45 40 27 112
4. FARMEX Nitra 39 20 10 69
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 39 14 16 69
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 30 12 24 66
7. Karate Klub Žilina, o. z. 39 16 9 64
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 21 20 13 54
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 24 8 8 40
10. Karate klub Detva 18 8 13 39
11. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 18 12 6 36
12. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 21 2 5 28
13. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 6 10 12 28
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 15 4 3 22
15. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 12 4 6 22
16. Karate klub Trstená, o. z. 12 4 5 21
17. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 6 10 5 21
18. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 9 4 4 17
19. Shotokan karate do International Serbia 3 8 5 16
20. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 6 4 5 15
21. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 6 6 15
22. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 8 1 12
23. Karate klub Zvolen 3 2 7 12
24. ŠKP Čadca 6 2 3 11
25. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 6 0 5 11
26. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 6 2 11
27. Športová škola karate, o. z. 3 6 2 11
28. Karate klub Dolný Kubín 3 4 4 11
29. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 4 4 11
30. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 4 7 11
31. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 6 3 9
32. Shogunul Oradea 6 0 2 8
33. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 2 3 8
34. Karate klub ABC car Komárno, o. z. 3 4 0 7
35. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 2 7
36. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 2 2 7
37. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 0 4 7
38. Corvin HE Kolárovo 0 4 3 7
39. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 2 5 7
40. Karate klub Krupina, o. z. 0 4 2 6
41. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 4 2 6
42. Karate klub Nováky 0 4 2 6
43. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 4 1 5
44. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 3 0 1 4
45. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 3 0 1 4
46. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 4 0 4
47. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 2 4
48. HANKO KAI Senica 0 2 2 4
49. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 4 4
50. Karate Klub Revúca 0 2 1 3
51. Hakuba karate Ostrava 0 2 1 3
52. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
53. KK Union Košice 0 2 0 2
54. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 2 0 2
55. 1. Karate Club Pezinok 0 2 0 2
56. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 2 2
57. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 2 2
58. Karate klub Kanianka 0 0 2 2
59. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 2 2
60. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
61. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
62. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
63. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
64. Saag Šahy 0 0 1 1
65. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 42 18 10 70
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 27 20 20 67
3. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 18 8 11 37
4. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 18 12 3 33
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 10 6 31
6. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 9 2 4 15
7. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 9 2 1 12
8. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 6 4 2 12
9. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 3 0 5 8
10. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 0 1 7
11. Karate klub Trstená, o. z. 3 2 2 7
12. Karate klub Nováky 0 4 2 6
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 4 6
14. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 0 2 5
15. Karate Klub Žilina, o. z. 0 4 1 5
16. Karate klub Zvolen 0 2 3 5
17. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 0 1 4
18. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 4 0 4
19. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 4 0 4
20. HANKO KAI Senica 0 2 2 4
21. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 2 2 4
22. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 3 0 0 3
23. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 0 3
24. Shotokan karate do International Serbia 0 2 1 3
25. Karate Klub Revúca 0 2 1 3
26. Hakuba karate Ostrava 0 2 1 3
27. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
28. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 0 2
29. Corvin HE Kolárovo 0 0 2 2
30. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 0 2 2
31. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
32. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1
33. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
34. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
35. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
36. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
37. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 1 1
38. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 0 1 1
39. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 1 1
40. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
41. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
42. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 54 26 18 98
2. FARMEX Nitra 39 20 10 69
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 33 14 15 62
4. Karate Klub Žilina, o. z. 39 12 8 59
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 24 18 17 59
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 21 18 9 48
7. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 18 20 7 45
8. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 24 8 8 40
9. Karate klub Detva 18 8 13 39
10. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 4 13 29
11. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 3 10 7 20
12. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 12 4 3 19
13. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 10 4 17
14. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 12 0 4 16
15. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 6 6 15
16. Karate klub Trstená, o. z. 9 2 3 14
17. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 6 4 4 14
18. Shotokan karate do International Serbia 3 6 4 13
19. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 8 1 12
20. ŠKP Čadca 6 2 3 11
21. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 6 0 5 11
22. Športová škola karate, o. z. 3 6 2 11
23. Karate klub Dolný Kubín 3 4 4 11
24. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 4 6 10
25. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 6 3 9
26. Shogunul Oradea 6 0 2 8
27. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 2 3 8
28. Karate klub ABC car Komárno, o. z. 3 4 0 7
29. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 2 2 7
30. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 2 2 7
31. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 2 7
32. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 2 2 7
33. Karate klub Zvolen 3 0 4 7
34. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 2 1 6
35. Karate klub Krupina, o. z. 0 4 2 6
36. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 2 4 6
37. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 0 2 5
38. Corvin HE Kolárovo 0 4 1 5
39. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 4 0 4
40. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 2 4
41. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 2 4
42. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 4 4
43. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 3 0 0 3
44. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 3 3
45. KK Union Košice 0 2 0 2
46. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 2 0 2
47. 1. Karate Club Pezinok 0 2 0 2
48. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 2 2
49. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 0 2 2
50. Saag Šahy 0 0 1 1
51. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
52. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
53. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
54. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
55. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 1 1