3. kolo BÚK detí a mládeže a Majstrovstvá BÚK seniorov - 21.02.2016

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 7 8 7 22
2. TJ Rapid Bratislava 3 2 2 7
3. Budokan Samaria 1 1 0 2
4. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 0 1 2
5. KK OSA obč.zdr.Bratislava 1 0 0 1
6. Karate klub Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom 0 1 1 2
7. Karate klub Zvolen 0 1 1 2
8. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 6 4 1 11
2. Karate klub TORASHIRO Nitra 5 1 1 7
3. Športová škola karate Prievidza 3 0 0 3
4. ŠKP Čadca 2 4 3 9
5. ŠK Real team Trenčín 2 4 2 8
6. FARMEX Nitra 2 3 1 6
7. Spartak Myjava 2 2 0 4
8. KK Ekonóm Trenčín 2 0 1 3
9. Karate klub ABC car Komárno 1 1 0 2
10. TJ Sokol Žilina 1 0 1 2
11. Karate klub Zvolen 0 2 1 3
12. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 2 0 2
13. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 1 2 3
14. Karate tím NALÍ Budmerice 0 1 0 1
15. Budokan Samaria 0 0 1 1
16. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 2 2 0 4


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 2 2 0 4
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 7 8 7 44
2. TJ Rapid Bratislava 3 2 2 15
3. Budokan Samaria 1 1 0 5
4. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 0 1 4
5. KK OSA obč.zdr.Bratislava 1 0 0 3
6. Karate klub Goju-ryu Nové Mesto nad Váhom 0 1 1 3
7. Karate klub Zvolen 0 1 1 3
8. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 6 4 1 27
2. Karate klub TORASHIRO Nitra 5 1 1 18
3. ŠKP Čadca 2 4 3 17
4. ŠK Real team Trenčín 2 4 2 16
5. FARMEX Nitra 2 3 1 13
6. Spartak Myjava 2 2 0 10
7. Športová škola karate Prievidza 3 0 0 9
8. KK Ekonóm Trenčín 2 0 1 7
9. Karate klub ABC car Komárno 1 1 0 5
10. Karate klub Zvolen 0 2 1 5
11. TJ Sokol Žilina 1 0 1 4
12. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 2 0 4
13. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 1 2 4
14. Karate tím NALÍ Budmerice 0 1 0 2
15. Budokan Samaria 0 0 1 1
16. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 2 2 0 10


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 2 2 0 10
PDF
kategória výsledok meno klub