Trstenský pohár 2022 - 3. kolo a Majstrovstvá SsZK ml. dorastencov, dorastencov, juniorov a U21 - 19.11.2022

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

32. ročník Karate Zvolen Cup 2022, otvorené Majstrovstvá SsZK juniorov, dorastencov a ml. dorastencov 2022 a otvorené 1. kolo Stredoslovenského pohára mládeže 2022 - 23.04.2022
Trstenský pohár karate 2022, Otvorené Majstrovstvá SsZK detí a žiakov 2022, 2. kolo Stredoslovenský pohár mládeže 2022 - 21.05.2022
Trstenský pohár 2022 - 3. kolo a Majstrovstvá SsZK ml. dorastencov, dorastencov, juniorov a U21 - 19.11.2022



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 49 37 46 132
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 33 34 40 107
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 24 23 13 60
4. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 19 17 28 64
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 14 18 22 54
6. FARMEX Nitra 14 3 7 24
7. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 12 3 5 20
8. Karate klub MUGEN 10 4 6 20
9. Karate klub Detva 10 3 16 29
10. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 8 7 10 25
11. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 6 5 4 15
12. Karate klub Krupina, o. z. 5 9 9 23
13. Karate klub Trstená, o. z. 5 8 24 37
14. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 5 4 5 14
15. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 4 7 8 19
16. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 4 3 4 11
17. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 4 0 0 4
18. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 5 10 18
19. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 3 3 9
20. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 1 6 10
21. Karate klub Zvolen 2 9 2 13
22. KARATE KLUB PAPRADNO 2 1 2 5
23. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 0 5 7
24. Shotokan karate Košice 2 0 5 7
25. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 2 0 0 2
26. Suchánkovej karate škola 1 5 1 7
27. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 1 4 10 15
28. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 2 6 9
29. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 1 1 6 8
30. Karate klub Nováky 1 1 4 6
31. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 1 2 4
32. SEINCHIN KSE 1 1 2 4
33. Karate Klub Revúca 1 1 2 4
34. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 1 3
35. Karate Klub IMPERIUM Nitra 1 0 2 3
36. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 3 1 4
37. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 2 4 6
38. Budokan Samaria, o.z. 0 2 0 2
39. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 1 5 6
40. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 1 0 1
41. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 0 1
42. Karate klub Dolný Kubín 0 0 6 6
43. KARATE KLUB ZOKU 0 0 4 4
44. Karate club Enpi 0 0 2 2
45. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 2 2
46. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 11 12 13 36
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 7 8 9 24
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 7 4 5 16
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 5 3 14
5. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 5 4 9 18
6. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 5 2 4 11
7. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 3 3 3 9
8. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 3 3 9
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 3 4 9
10. Shotokan karate Košice 2 0 4 6
11. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 2 0 0 2
12. Karate klub Zvolen 1 3 1 5
13. Karate klub Trstená, o. z. 1 1 6 8
14. Karate klub Nováky 1 1 2 4
15. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 1 0 2
16. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 3 4
17. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 3 4
18. SEINCHIN KSE 1 0 2 3
19. FARMEX Nitra 1 0 2 3
20. Karate Klub Revúca 1 0 0 1
21. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 0 1
22. Suchánkovej karate škola 0 2 0 2
23. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 1 5 6
24. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 0 1 4 5
25. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 1 1 2
26. Budokan Samaria, o.z. 0 1 0 1
27. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 1 0 1
28. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 1 0 1
29. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 0 1 1
30. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1
31. Karate club Enpi 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 42 33 41 116
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 22 22 27 71
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 18 18 10 46
4. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 14 13 19 46
5. FARMEX Nitra 13 3 5 21
6. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 12 3 5 20
7. Karate klub MUGEN 10 4 6 20
8. Karate klub Detva 10 3 16 29
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 7 10 13 30
10. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 6 5 3 14
11. Karate klub Krupina, o. z. 4 9 6 19
12. Karate klub Trstená, o. z. 4 7 18 29
13. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 4 7 8 19
14. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 4 0 0 4
15. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 3 5 6 14
16. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 2 4 9
17. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 2 1 3 6
18. KARATE KLUB PAPRADNO 2 1 2 5
19. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 2 1 2 5
20. Karate klub Zvolen 1 6 1 8
21. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 1 3 5 9
22. Suchánkovej karate škola 1 3 1 5
23. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 2 6 9
24. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 2 6 9
25. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 1 1 3
26. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 5 6
27. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 1 0 2 3
28. Karate Klub IMPERIUM Nitra 1 0 2 3
29. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 1 0 1 2
30. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 2 4 6
31. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 2 1 3
32. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 1 4 5
33. Karate Klub Revúca 0 1 2 3
34. SEINCHIN KSE 0 1 0 1
35. Budokan Samaria, o.z. 0 1 0 1
36. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 0 1
37. Karate klub Dolný Kubín 0 0 6 6
38. KARATE KLUB ZOKU 0 0 4 4
39. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 2 2
40. Karate klub Nováky 0 0 2 2
41. Shotokan karate Košice 0 0 1 1
42. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
43. Karate club Enpi 0 0 1 1
PDF

32. ročník Karate Zvolen Cup 2022, otvorené Majstrovstvá SsZK juniorov, dorastencov a ml. dorastencov 2022 a otvorené 1. kolo Stredoslovenského pohára mládeže 2022 - 23.04.2022
Trstenský pohár karate 2022, Otvorené Majstrovstvá SsZK detí a žiakov 2022, 2. kolo Stredoslovenský pohár mládeže 2022 - 21.05.2022
Trstenský pohár 2022 - 3. kolo a Majstrovstvá SsZK ml. dorastencov, dorastencov, juniorov a U21 - 19.11.2022



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 147 74 46 267
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 99 68 40 207
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 72 46 13 131
4. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 57 34 28 119
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 42 36 22 100
6. FARMEX Nitra 42 6 7 55
7. Karate klub Trstená, o. z. 15 16 24 55
8. Karate klub Detva 30 6 16 52
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 24 14 10 48
10. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 36 6 5 47
11. Karate klub MUGEN 30 8 6 44
12. Karate klub Krupina, o. z. 15 18 9 42
13. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 12 14 8 34
14. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 18 10 4 32
15. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 9 10 10 29
16. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 15 8 5 28
17. Karate klub Zvolen 6 18 2 26
18. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 12 6 4 22
19. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 3 8 10 21
20. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 9 6 3 18
21. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 9 2 6 17
22. Suchánkovej karate škola 3 10 1 14
23. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 4 6 13
24. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 12 0 0 12
25. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 0 5 11
26. Shotokan karate Košice 6 0 5 11
27. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 3 2 6 11
28. KARATE KLUB PAPRADNO 6 2 2 10
29. Karate klub Nováky 3 2 4 9
30. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 4 4 8
31. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 2 2 7
32. Karate Klub Revúca 3 2 2 7
33. SEINCHIN KSE 3 2 2 7
34. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 6 1 7
35. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 2 5 7
36. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 6 0 0 6
37. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 2 1 6
38. Karate klub Dolný Kubín 0 0 6 6
39. Karate Klub IMPERIUM Nitra 3 0 2 5
40. Budokan Samaria, o.z. 0 4 0 4
41. KARATE KLUB ZOKU 0 0 4 4
42. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 2 0 2
43. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 0 2
44. Karate club Enpi 0 0 2 2
45. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 2 2
46. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 33 24 13 70
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 21 16 9 46
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 21 8 5 34
4. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 15 8 9 32
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 18 10 3 31
6. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 15 4 4 23
7. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 9 6 3 18
8. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 9 6 3 18
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 6 4 16
10. Karate klub Trstená, o. z. 3 2 6 11
11. Shotokan karate Košice 6 0 4 10
12. Karate klub Zvolen 3 6 1 10
13. Karate klub Nováky 3 2 2 7
14. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 2 5 7
15. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 6 0 0 6
16. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 3 6
17. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 3 6
18. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 0 2 4 6
19. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 2 0 5
20. SEINCHIN KSE 3 0 2 5
21. FARMEX Nitra 3 0 2 5
22. Suchánkovej karate škola 0 4 0 4
23. Karate Klub Revúca 3 0 0 3
24. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 0 0 3
25. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 1 3
26. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 2 0 2
27. Budokan Samaria, o.z. 0 2 0 2
28. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 2 0 2
29. Karate club Enpi 0 0 1 1
30. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 0 1 1
31. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 126 66 41 233
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 66 44 27 137
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 54 36 10 100
4. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 42 26 19 87
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 21 20 13 54
6. Karate klub Detva 30 6 16 52
7. FARMEX Nitra 39 6 5 50
8. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 36 6 5 47
9. Karate klub MUGEN 30 8 6 44
10. Karate klub Trstená, o. z. 12 14 18 44
11. Karate klub Krupina, o. z. 12 18 6 36
12. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 12 14 8 34
13. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 18 10 3 31
14. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 9 10 6 25
15. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 9 4 4 17
16. Karate klub Zvolen 3 12 1 16
17. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 3 6 5 14
18. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 4 6 13
19. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 4 6 13
20. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 12 0 0 12
21. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 6 2 3 11
22. KARATE KLUB PAPRADNO 6 2 2 10
23. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 6 2 2 10
24. Suchánkovej karate škola 3 6 1 10
25. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 0 5 8
26. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 4 4 8
27. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 2 1 6
28. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 2 4 6
29. Karate klub Dolný Kubín 0 0 6 6
30. Karate Klub IMPERIUM Nitra 3 0 2 5
31. KARATE KLUB TAMASHI Vráble 3 0 2 5
32. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 4 1 5
33. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 3 0 1 4
34. Karate Klub Revúca 0 2 2 4
35. KARATE KLUB ZOKU 0 0 4 4
36. Budokan Samaria, o.z. 0 2 0 2
37. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 0 2
38. SEINCHIN KSE 0 2 0 2
39. Karate klub Nováky 0 0 2 2
40. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 2 2
41. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
42. Karate club Enpi 0 0 1 1
43. Shotokan karate Košice 0 0 1 1