Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - 13.02.2016

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 9 5 9 23
2. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 7 2 4 13
3. Športová škola karate, o. z. 6 6 8 20
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 4 7 4 15
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 4 7 4 15
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 4 5 11 20
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 4 2 7 13
8. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 4 2 3 9
9. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 4 9
10. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 2 2 7
11. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 2 1 6
12. Športový klub Keido Košice, o. z. 2 5 0 7
13. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 2 3 6 11
14. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 2 3 2 7
15. Karate Klub IGLOW, o. z. 2 3 1 6
16. FARMEX Nitra 2 2 2 6
17. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 2 1 5
18. Corvin HE Kolárovo 2 1 1 4
19. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 0 3 5
20. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 1 3 5
21. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 1 1 2 4
22. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 1 2 4
23. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 1 2 4
24. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 1 1 3
25. Telocvičná jednota Sokol Žilina 1 1 1 3
26. Karate klub Detva 1 0 4 5
27. Karate Klub Žilina, o. z. 1 0 2 3
28. 1. Karate Club Pezinok 1 0 1 2
29. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 0 0 1
30. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 1 3
31. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 0 2
32. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 5 6
33. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
34. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
35. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
36. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 1 1
37. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
38. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
39. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
40. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
41. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
42. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 0 0
43. ŠKP Čadca 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 0 1 4
2. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 2 7 11
3. FARMEX Nitra 2 2 2 6
4. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 2 1 1 4
5. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 0 2 4
6. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 4 0 5
7. Športová škola karate, o. z. 1 1 3 5
8. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 1 2 4
9. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 1 2 4
10. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 1 1 3
11. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 1 1 3
12. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 1 1 0 2
13. Corvin HE Kolárovo 1 1 0 2
14. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 0 3 4
15. Karate klub Detva 1 0 2 3
16. Karate Klub Žilina, o. z. 1 0 2 3
17. 1. Karate Club Pezinok 1 0 1 2
18. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 0 0 1
19. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 0 2
20. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 3 4
21. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 2 3
22. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 1 2 3
23. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 1 1 2
24. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 0 1
25. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
26. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
27. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 1 1
28. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
29. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
30. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
31. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
32. ŠKP Čadca 0 0 0 0
33. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 0 0
34. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 0 0
35. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 0 0
36. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0
37. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
38. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 27 10 9 46
2. Športová škola karate, o. z. 18 12 8 38
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 12 10 11 33
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 12 14 4 30
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 12 14 4 30
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 21 4 4 29
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 12 4 7 23
8. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 12 4 3 19
9. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 6 6 18
10. Karate klub KUMADE Topoľčany 9 4 4 17
11. Športový klub Keido Košice, o. z. 6 10 0 16
12. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 9 4 2 15
13. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 9 4 1 14
14. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 6 6 2 14
15. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 6 1 13
16. FARMEX Nitra 6 4 2 12
17. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 4 1 11
18. Corvin HE Kolárovo 6 2 1 9
19. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 0 3 9
20. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 2 3 8
21. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 3 2 2 7
22. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 2 2 7
23. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 2 2 7
24. Karate klub Detva 3 0 4 7
25. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 5 7
26. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 2 1 6
27. Telocvičná jednota Sokol Žilina 3 2 1 6
28. Karate Klub Žilina, o. z. 3 0 2 5
29. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 4 1 5
30. 1. Karate Club Pezinok 3 0 1 4
31. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 4 0 4
32. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 0 0 3
33. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
34. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
35. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
36. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
37. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 1 1
38. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
39. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
40. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 1 1
41. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 0 0
42. ŠKP Čadca 0 0 0 0
43. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 4 7 17
2. FARMEX Nitra 6 4 2 12
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 8 0 11
4. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 0 1 10
5. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 6 2 1 9
6. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 0 2 8
7. Športová škola karate, o. z. 3 2 3 8
8. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 2 2 7
9. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 2 2 7
10. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 2 1 6
11. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 2 1 6
12. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 0 3 6
13. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 3 2 0 5
14. Corvin HE Kolárovo 3 2 0 5
15. Karate klub Detva 3 0 2 5
16. Karate Klub Žilina, o. z. 3 0 2 5
17. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 3 5
18. 1. Karate Club Pezinok 3 0 1 4
19. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 4 0 4
20. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 2 4
21. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 2 2 4
22. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 0 0 3
23. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 2 1 3
24. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 0 2
25. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
26. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 1 1
27. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
28. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
29. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
30. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 1 1
31. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
32. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 0 0
33. ŠKP Čadca 0 0 0 0
34. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 0 0
35. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 0 0
36. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0
37. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 0 0
38. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - 13.02.2016
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo - 12.03.2016
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo - 09.04.2016



Agility dievčatá 5 ročné

1. Jenčová Petra /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 36
2. Kortišová Karolína /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 24
3. Klempová Linda /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 12
3. Klempová Laura /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 12


Agility dievčatá 6 ročné

1. Mjartanová Eliza Mina /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 36
2. Škorvánková Alžbeta /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
3. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
4. Horanská Tereza /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
4. Laciová Damiána /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8


Agility dievčatá 7 ročné

1. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 36
2. Vašíčková Viktória /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 28
3. Kurucz Erika Réka /Corvin HE Kolárovo/ - body: 24
4. Sekelská Alexandra Katarína /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 20
5. Krnáčová Natália /Karate klub Detva/ - body: 16
6. De Jong Kimi /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
6. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 12
6. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
6. Švolíková Sára /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
10. Koníková Hanka /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
10. Repková Juliana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
10. Solčanská Paulína /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
13. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
13. Hatalová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
13. Kulíková Simona /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
13. Richterová Ela /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
13. Tatiana Ľuptáková /Karate klub Detva/ - body: 4


Agility dievčatá 8 ročné

1. Štefaneková Sofia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 32
2. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 28
3. Bytčanek Stella /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 24
4. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 20
4. Kadlecajová Viktória /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
4. Kučerová Radoslava /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 20
7. Predanocy Linda /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
8. Budzáková Emma /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
8. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
10. Klimentová Linda /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
11. Babilia Svetlana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
11. Gazdičová Simona /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 4
11. Komorová Martina /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
11. Smreková Vanesa /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
11. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4
11. Vlkolačková Tereza Anna /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 9 ročné

1. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 36
1. Zacharová Ema /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 36
3. Lakatošová Erika /Corvin HE Kolárovo/ - body: 24
4. Patai Stella /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 20
4. Škorvánková Hana /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
6. Niková Alica /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 12
6. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
6. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
9. Glatzová Barbora /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
9. Jaššová Amália Anna /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
9. Karvaiová Viktória /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
9. Poláková Simona /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 8
13. Černáková Bibiana /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
13. Lenka Jušková /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 4
13. Michalisková Viktória /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4


Agility dievčatá 10 ročné

1. Ďurianová Jaroslava /Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen/ - body: 36
2. Mišejová Simona /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 32
3. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 28
4. Korčoková Petra /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
5. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
6. Polónyová Bianka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
7. Bednarčíková Simona /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
8. Dianová Sára /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
8. Hrnčáriková Marika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
8. Kňazovčíková Nina /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
8. Mladenovič Nela /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
8. Priščáková Emma /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
13. Kromková Michaela /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
13. Váczy Anna /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4


Agility dievčatá 11 ročné

1. Bruňanská Kristína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 28
1. Šišková Ester /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 28
3. Cubjaková Daniela /Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z./ - body: 24
3. Dufalová Veronika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
3. Szelley Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 24
6. Fabriciová Barbora /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 16
6. Naňová Laura /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
8. Bandurová Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
8. Kučerová Timea /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
10. Glovova Sarah /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 8
10. Klimentová Ema /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
10. Priščáková Ema /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
13. Borovská Lenka /Akademik Technická univerzita Košice/ - body: 4
13. Kmeťová Laura /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4


Agility chlapci 5 roční

1. Konečný Alexander /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 32
1. Vasilik Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 32
3. Barcík Peter /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 24
3. Titka Peter /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 24
5. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
5. Tapfer Andrej /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
7. Gendeš Juraj /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
7. Györi Radovan Michael /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
7. Tóth Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 12
10. Cápay Leo /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 8
10. Kazík Adam /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
10. Macko Samuel /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 8
13. Horváth Theo /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 6 roční

1. Škovran Oliver /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 36
2. Gendeš Dávid /Športová škola karate, o. z./ - body: 28
2. Veterný Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 28
4. Žabka Oliver /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
5. Chovanec Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 16
6. Adamka Alex /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 12
6. Hyben Benjamín /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
6. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
6. Smatana Marcel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 12
10. Hianik Róbert /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
10. Lamačka Matúš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
10. Olbert Patrik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
13. Huang Victor /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
13. Klacek Gregor /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
13. Šipkovský Jozef /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4


Agility chlapci 7 roční

1. Petruška Matias /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 36
2. Halaška Adam /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 32
2. Preisser Luca /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 32
4. Loch Tomáš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 28
5. Petráš Roland /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 16
6. Antoš. Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
6. Chovanec Martin /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 8
6. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
6. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 8
6. Zelina Martin /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
11. Bačovský Juraj /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
11. Beňo Marcel /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 4
11. Ďurák Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
11. Glova Richard /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 4
11. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
11. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 4
11. Langa Jozef /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
11. Olbert Patrik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
11. Smoroň Richard /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
11. Zelina Jakub /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Agility chlapci 8 roční

1. Marko Martin /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 36
2. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 28
2. Matulík Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 28
4. Dobiáš Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
5. Samuel Cisár /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
6. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
7. Bayer Matúš /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
7. Denčiak Jakub Ján /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
7. Kosík Kristián /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
7. Marčišovský Matúš /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
11. Bartolčič Matej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
11. Bartoš Viliam /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
11. Hayden Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 4
11. Hudák Kristián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
11. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
11. Porjanda Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
11. Prno Maxim /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 4
11. Varchol Andrej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Agility chlapci 9 roční

1. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 36
2. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 32
3. Bohunický Lukáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
3. Kašprišin Marko /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 16
5. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
5. Hudák Matej /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 12
5. Chalupčík Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
5. Kmeťo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
5. Kováč Simon /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 12
5. Repka Matej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
5. Rostecký Jakub /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 12
12. Koštial Peter /Karate klub Detva/ - body: 8
12. Mikulec Martin /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
12. Studený Patrik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
15. Kralevič Denis /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
15. Marini Angelo Adriano /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Agility chlapci 10 roční

1. Filip Denis /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Šenšel Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 20
2. Varchol Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 20
4. Miartan Alex /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
4. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 16
6. Altus Matúš /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 12
6. Dulák Andrej /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 12
6. Krafčík Adam /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
6. Linhart Leo /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 12
6. Marko Matúš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
6. Mrovčák Peter /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
12. Gašpar Timotej /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
12. Kocian Matej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
12. Krivoňák Kristián /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
12. Mácha Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 8
16. Antoš Vojtech /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
16. Bukovina Richard /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
16. Čerňanský Jakub /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 4
16. Orem Peter /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4


Agility chlapci 11 roční

1. Chudík Adam /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 32
1. Kešelák Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 32
3. Mamák Matúš /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 28
4. Hrabačka Richard /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
5. Marko Mikuláš /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 16
6. Hrobák Samuel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
6. Kačírek Šimon /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
6. Kmeť Andrej /Karate klub Detva/ - body: 12
6. Slivka Oliver /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
10. Bagaev Malik /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
10. Juhás Fabián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
10. Olbert Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
13. Kocian Matej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
13. Páleš Róbert /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
13. Škulec Viktor /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Kata dievčatá 5 rokov

1. Jenčová Petra /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 16
2. Klempová Linda /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 12
3. Klempová Laura /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
3. Kortišová Karolína /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8


Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky

1. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 36
2. Koníková Hanka /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
3. Hóková Patrícia /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 8
3. Kulíková Simona /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
5. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
5. Horanská Tereza /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
5. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Richterová Ela /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
5. Szigeti Flóra /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4
10. Grznárová Michelle /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
10. Hatalová Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
10. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
10. Tesáková Lea /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kata dievčatá 6-7 rokov pokročilé

1. Mjartanová Eliza Mina /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 36
2. Škorvánková Alžbeta /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
3. Hóková Patrícia /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 8
3. Repková Juliana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
3. Sekelská Alexandra Katarína /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
6. Babilonská Petronela /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
6. Miklášová Daniela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky

1. Predanocy Linda /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
2. Biela Alexandra /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 20
2. Kováčová Viviana /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
4. Mišovýchová Zuzana /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 14
5. Komorová Martina /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 4
5. Lenka Jušková /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 4
5. Vargová Lea /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
5. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
9. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 2
9. Gahírová Ivana /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
9. Jaššová Amália Anna /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Kadlecajová Viktória /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
9. Klimentová Linda /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
9. Sklenková Lucia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Vlkolačková Tereza Anna /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé

1. Niková Alica /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 28
2. Štefaneková Sofia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
3. Lakatošová Erika /Corvin HE Kolárovo/ - body: 14
3. Škorvánková Hana /Športová škola karate, o. z./ - body: 14
5. Hrubcová Klára /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 8
6. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4
7. Budzáková Emma /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 2
7. Jeseničová Nina /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky

1. Mišejová Simona /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 32
2. Bruňanská Kristína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 20
3. Hrnčáriková Marika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
4. Ďurianová Jaroslava /Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen/ - body: 10
5. Šaligová Michaela /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 8
6. Kmeťová Laura /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
6. Korčoková Petra /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
6. Mladenovič Nela /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
6. Švihoríková Karolína /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
6. Urbánková Diana /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
11. Gamová Nataša /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
11. Naňová Laura /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
11. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé

1. Vlasáková Adela /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 28
2. Mrázová Lucia /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 24
3. Hlavačková Barbora /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 18
4. Šišková Ester /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 10
5. Baková Rebeka /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
6. Erdélyiová Nina /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 6
7. Kvasnicová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
8. Černická Zuzana /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
8. Kromková Michaela /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
8. Szulcsányiová Anastázia /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2
8. Školníková Viktória /Karate klub Zvolen/ - body: 2
8. Školníková Viktória /Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen/ - body: 2


Kata chlapci 5 rokov

1. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 36
2. Vasilik Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 20
3. Konečný Alex /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 10
3. Titka Peter /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 10
5. Tapfer Andrej /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
6. Barcík Peter /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 6
7. Borovička Roman /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2


Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci

1. Gendeš Dávid /Športová škola karate, o. z./ - body: 36
2. Bako Maximilián /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
3. Antoš. Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 10
3. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 10
5. Hyben Benjamín /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 6
6. Ďurák Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
6. Glova Richard /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 4
6. Chovanec Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
6. Marchevský Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
6. Preisser Luca /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
6. Zelina Jakub /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
12. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
12. Petruška Matias /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
12. Smatana Marcel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
12. Veterný Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
12. Žabka Oliver /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2


Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí

1. Halaška Adam /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 24
2. Loch Tomáš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 18
3. Lipták Matej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
3. Zelina Martin /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
5. Grman Filip /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 4
5. Prč Juraj /Karate Klub Revúca/ - body: 4
5. Zelina Jakub /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
8. Huang Victor /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Smoroň Richard /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci

1. Muller Juraj /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 32
2. Chalupčík Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 20
3. Majba Jakub /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 16
4. Basár Adam /Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z./ - body: 4
4. Kosík Kristián /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
4. Mikulec Martin /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
4. Urgošík Šimon /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
4. Zelina Martin /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
9. Benko Daniel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 2
9. Dobiáš Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
9. Hudák Matej /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
9. Křesťák Patrik /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
9. Libák Matúš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
9. Marko Martin /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
9. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
9. Sáraz Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
9. Soukup Michal /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
9. Valent Juraj /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2


Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí

1. Bohunický Lukáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Hlavačka Samuel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
3. Majcher Adam /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 16
4. Dávid Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
5. Kostelný Lukáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 10
6. Piatnička Daniel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
7. Vasilik Viliam Jozef /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
8. Baláž Nikolas /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
8. Matulík Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Tuchyňa Dušan /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci

1. Čiaky Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 18
2. Gašpar Timotej /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
2. Maňko Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
4. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 14
5. Kocian Matej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
6. Dávid Melichárek /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 10
7. Marko Mikuláš /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
8. Gazdík Juraj /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2
8. Herich Matej /Karate Klub Revúca/ - body: 2
8. Hrobák Samuel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Kolnik Daniel /Seigokan/ - body: 2
8. Mandúch Samuel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
8. Miartan Alex /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Poništ Tadeáš /Klub karate pri TJ ZZO Čadca/ - body: 2
8. Stolárik Stanislav /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
8. Varchol Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí

1. Filip Denis /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
1. Lichner Alexander /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 24
3. Škulec Viktor /Športová škola karate, o. z./ - body: 14
4. Bagocký Samuel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 10
4. Sečkár Šimon /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 10
6. Bielik Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
6. Hyben Hugo /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
6. Kodaj Simon /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
9. Juríček Vladimír /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
9. Knížat Ondrej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
9. Mamák Matúš /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
9. Mercek Adam /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
9. Orem Peter /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
9. Páleš Róbert /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg

1. Krnáčová Natália /Karate klub Detva/ - body: 12


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg

1. Boboková Zoja /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 32
2. Krnáčová Natália /Karate klub Detva/ - body: 20
3. Vašíčková Viktória /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 12
4. Repková Juliana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
5. Bodnárová Rebeka /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Hóková Patrícia /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
5. Švolíková Sára /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
8. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
8. Vrabcová Veronika /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 28kg

1. Koníková Hanka /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Babilonská Petronela /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 12
2. Škorvánková Alžbeta /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
4. Hóková Patrícia /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 8
4. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
6. Marková Ingrid /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 4
6. Richterová Ela /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
6. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4


Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg

1. Sekelská Alexandra Katarína /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 36
2. Kurucz Erika Réka /Corvin HE Kolárovo/ - body: 24
3. Tatiana Ľuptáková /Karate klub Detva/ - body: 10
4. Miklášová Daniela /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
4. Szigeti Flóra /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4
6. Knížatová Ester /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg

1. Špániková Nina /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 24
2. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
2. Mišovýchová Zuzana /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 20
4. Zacharová Ema /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 18
5. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 6
6. Borisová Vanesa /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
6. Bruothová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
6. Bytčanek Stella /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 2
6. Lenka Jušková /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 2
6. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
6. Štefaneková Sofia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg

1. Biela Alexandra /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 32
2. Medveďová Viktória /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 12
2. Slivková Juliette /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
4. Černáková Bibiana /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 10
5. Bytčanek Stella /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 8
6. Adame Lenka /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
6. Kučerová Radoslava /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
6. Malchová Karin /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
6. Sklenková Lucia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
6. Vážanová Terézia /Karate klub Kanianka/ - body: 4
11. Domoráková Nina /FARMEX Nitra/ - body: 2
11. Jeseničová Nina /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2
11. Laciová Melánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
11. Šnírerová Simona /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg

1. Glatzová Barbora /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 28
2. Lakatošová Erika /Corvin HE Kolárovo/ - body: 20
3. Kováčová Viviana /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
4. Jaššová Amália Anna /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 10
5. Klimačková Eva /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
5. Vargová Linda Bettina /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8
7. Pavelová Alica /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 6


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg

1. Buchtová Stefania /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 28
2. Gahírová Ivana /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 20
2. Pápayová Natália /FARMEX Nitra/ - body: 20
4. Šofráneková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
5. Rigó Rebeka /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 6
6. Horanská Elena /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
7. Guzejová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Hocková Daniela /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
7. Turčáková Karolína /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg

1. Kalamárová Alexandra /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 20
1. Mišeje Sylvia /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 20
3. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 16
4. Kvasnicová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
5. Korčoková Petra /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
6. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 6
7. Moravčíková Alena /FARMEX Nitra/ - body: 4
8. Szulcsányiová Anastázia /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg

1. Vlasáková Adela /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 28
2. Mrázová Lucia /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 20
3. Nováková Monika /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 14
4. Černická Zuzana /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
5. Baková Rebeka /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 10
6. Hlavačková Barbora /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
7. Gadzmanová Nina /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 4
7. Polónyová Bianka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
9. Babjarová Sabína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
9. Mišová Michaela /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2
9. Mladenovič Nela /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg

1. Helferová Veronika /FARMEX Nitra/ - body: 32
2. Korčoková Petra /Karate klub Zvolen/ - body: 16
3. Gavorová Terézia /FARMEX Nitra/ - body: 12
4. Hóková Ella /FARMEX Nitra/ - body: 8
5. Mesárošová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
6. Bolečková Viktória /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
6. Kučerová Timea /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
6. Váczy Anna /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
6. Vanková Patrícia /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
6. Vilčinská Annamária /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 4
11. Bruňanská Kristína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
11. Mudroňová Ema /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2
11. Roháľová Lívia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
11. Vargová Tünde Emese /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg

1. Pápištová Ema /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 32
2. Hóková Ella /FARMEX Nitra/ - body: 20
3. Bolečková Viktória /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
4. Bačinská Barbora /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 6
4. Dufalová Veronika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
4. Nová Lucia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
4. Vargová Zuzana /FARMEX Nitra/ - body: 6
8. Erdélyiová Nina /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4
9. Árvová Romana /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
9. Červeňová Dáša /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
9. Matušková Terézia /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
9. Šaligová Michaela /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 2
9. Švihoríková Karolína /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
9. Vraňuchová Júlia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg

1. Bako Maximilián /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 24
2. Gašpar Miroslav /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 20
3. Veterný Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 12
3. Zuza Jakub /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
5. Beňo Marcel /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 8
5. Kuťka Matias /FARMEX Nitra/ - body: 8
7. Konečný Alex /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
7. Škovran Oliver /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
9. Graca Juraj /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg

1. Petráš Roland /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 32
2. Halaška Adam /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 24
3. Gendeš Dávid /Športová škola karate, o. z./ - body: 10
4. Hyben Benjamín /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
4. Mácha Martin /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 8
6. Loch Tomáš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 6
7. Strna Juraj /Karate tím NALÍ Budmerice/ - body: 4
8. Jurík Filip /Karate klub Detva/ - body: 2
8. Kvasnica Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
8. Nôta Andrej /Karate klub Detva/ - body: 2
8. Vasilik Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Žabka Oliver /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg

1. Lipták Matej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Antoš. Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 20
3. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 16
4. Mojžiš Ivan /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 8
5. Váczy Peter /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 6
6. Lehotský Gregor /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
6. Prč Juraj /Karate Klub Revúca/ - body: 4
6. Szántó Gergely /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4
9. Kopnický Dávid /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
9. Moravčík Marco /FARMEX Nitra/ - body: 2


Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg

1. Felber Samuel /FARMEX Nitra/ - body: 36
2. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 12
3. Piga Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 10
4. Beňo Urban /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
4. Ďurák Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
4. Petruška Matias /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
7. Demjan Viliam /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
7. Polakovič Peter /Karate klub Detva/ - body: 4
9. Pavčo Lukáš /Karate tím NALÍ Budmerice/ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 24kg

1. Bartoš Viliam /Športová škola karate, o. z./ - body: 28
2. Samuel Cisár /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
3. Pechota Jakub /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
4. Teyerl Štefan /Karate Klub Revúca/ - body: 8
5. Baláž Nikolas /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
5. Ivanič Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 4
7. Matulík Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 28kg

1. Mesároš Jakub /Karate klub Detva/ - body: 20
2. Majcher Adam /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
2. Marko Martin /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 12
2. Sáraz Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
5. Ivančík Oliver /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 8
5. Mališ Filip /Karate klub Detva/ - body: 8
7. Hlavačka Samuel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
7. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6
9. Havlík Ľubomír /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
10. Boris Marko /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
10. Buša Tomáš /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
10. Gombarčík Eduard /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
10. Chalupčík Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
10. Chrenko Ján /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
10. Mečír Lukas /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
10. Mikulec Martin /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2
10. Radvanský Dan /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
10. Suchý Filip /Seigokan/ - body: 2
10. Šindelka Simon /Športová škola karate, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 32kg

1. Duchovič Damián /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
2. Bízik Lukáš /FARMEX Nitra/ - body: 16
2. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 16
4. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 14
4. Majba Jakub /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 14
6. Pecen Štefan /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 8
7. Hamza Radim /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
7. Křesťák Patrik /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
7. Sáraz Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
10. Kašprišin Marko /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
10. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
10. Porjanda Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
10. Ševce Markus /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 32kg

1. Bohunický Lukáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Králik Tomáš /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 20
3. Turaz Lenny /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 14
4. Kováč Simon /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 12
5. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
5. Krajan Teo /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
5. Ondrašina Peter /ŠKP Čadca/ - body: 4
5. Rostecký Jakub /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4
5. Vasilik Viliam Jozef /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
10. Fabian Maroš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
10. Hatala Michal /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 2
10. Jarošík Ján /Klub karate pri TJ ZZO Čadca/ - body: 2
10. Kmeťo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
10. Marini Angelo Adriano /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
10. Petráš Filip /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 2
10. Počarovský Róbert /FARMEX Nitra/ - body: 2
10. Roháľ Ján /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
10. Slivka Erik /Karate klub URAKEN Zvolen, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg

1. Zaťko Michal /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 36
2. Filip Denis /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
3. Dolnický Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
4. Lipták Márius /FARMEX Nitra/ - body: 6
4. Maňko Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 6
6. Fabián Matúš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
6. Papp Zoltán /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
8. Duda Matúš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
8. Godár Adam /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
8. Pustai Ondrej /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg

1. Karabín Viktor /FARMEX Nitra/ - body: 24
2. Čiaky Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 20
3. Sečkár Šimon /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
4. Kmeť Andrej /Karate klub Detva/ - body: 12
5. Hrabačka Richard /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
5. Kulíšek Adam /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 8
7. Antoš Vojtech /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
7. Lanko Matej /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
7. Linhart Leo /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
7. Mamák Matúš /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
11. Jurík Marián /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
11. Kochan Branko /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg

1. Hrdlovič Matúš /1. Karate Club Pezinok/ - body: 20
1. Mácha Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 20
3. Chudík Adam /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 18
4. Vavro Šimon /FARMEX Nitra/ - body: 16
5. Hrobák Samuel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
5. Chudík Filip /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 6
5. Kocian Matej /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 6
8. Bobuš Peter /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
8. Čerňanský Jakub /Telocvičná jednota Sokol Žilina/ - body: 2
8. Geršic Roman /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
8. Jánský Martin /FARMEX Nitra/ - body: 2
8. Krajan Teo /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
8. Olbert Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
8. Stolárik Stanislav /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
8. Streďanský Dávid /ŠKP Čadca/ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg

1. Bagaev Malik /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
2. Lichner Alexander /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 16
3. Kešelák Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
4. Kačírek Šimon /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
4. Válek Šimon /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 8
6. Buchtík Samuel /Klub karate pri TJ ZZO Čadca/ - body: 6
6. Kovačik Jozef /1. Karate Club Pezinok/ - body: 6
8. Čanky Šimon /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
8. Juhás Fabián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
8. Vereš Peter /Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
11. Gavor Peter /FARMEX Nitra/ - body: 2
11. Mojzeš Dávid /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
11. Ňachaj Richard /FARMEX Nitra/ - body: 2
11. Olbert Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
11. Radoš Ľubomír /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
11. Remiš Adam /Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
11. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2