3. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK SEZÓNA 2019 - 2020 - 08.03.2020

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

1. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK sezóna 2019 – 2020 - 12.10.2019
2.kolo žiackej ligy TAUK a VUKABU - 24.11.2019
3. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK SEZÓNA 2019 - 2020 - 08.03.2020



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 57 44 55 156
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 47 45 58 150
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 36 47 39 122
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 26 28 48 102
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 26 28 25 79
6. Mestský športový klub Kežmarok 23 22 20 65
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 23 18 27 68
8. Shotokan karate Košice 19 16 18 53
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 13 4 10 27
10. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 9 2 2 13
11. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 6 3 3 12
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 2 4 12
13. Karate Klub SABINOV, o. z. 4 9 9 22
14. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 3 8 14
15. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 3 0 10 13
16. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 3 0 2 5
17. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 2 2 4 8
18. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 2 2 3 7
19. Karate club Trebišov 1 3 4 8
20. Karate klub Snina, o. z. 0 0 7 7


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 17 6 9 32
2. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 13 19 6 38
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 11 8 8 27
4. Mestský športový klub Kežmarok 10 12 7 29
5. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 9 8 8 25
6. Shotokan karate Košice 8 8 4 20
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 7 4 11 22
8. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 0 3 5
9. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 9 9 19
10. Karate club Trebišov 1 2 0 3
11. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 1 1 3
12. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 1 1 0 2
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 4 4
14. Karate klub Snina, o. z. 0 0 2 2
15. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 11 13 13 37
2. Centrál karate klub Poprad o.z. 8 2 8 18
3. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 7 12 23 42
4. Shotokan karate Košice 7 4 8 19
5. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 6 2 1 9
6. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 6 10 19
7. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 1 5 9
8. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 0 2 5
9. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 3 0 1 4
10. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 2 2 3 7
11. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 2 0 1 3
12. Mestský športový klub Kežmarok 1 3 7 11
13. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 2 2 5
14. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 5 5 10
15. Karate club Trebišov 0 1 4 5
16. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 1 2 3
17. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1
18. Karate klub Snina, o. z. 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 37 23 34 94
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 23 27 26 76
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 22 18 34 74
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 20 22 23 65
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 15 12 42
6. Mestský športový klub Kežmarok 12 7 6 25
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 8 12 8 28
8. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 8 4 5 17
9. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 6 3 2 11
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 2 4 12
11. Shotokan karate Košice 4 4 6 14
12. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 3 0 10 13
13. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 0 1 4
14. Karate Klub SABINOV, o. z. 2 6 6 14
15. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 3 3 7
16. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 1 0 2 3
17. Karate klub Snina, o. z. 0 0 4 4


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 19 4 13 36
2. Karate klub UNION Košice, o. z. 9 8 7 24
3. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 18 17 41
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 3 3 12
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 5 10 12 27
6. Shotokan karate Košice 3 3 3 9
7. Mestský športový klub Kežmarok 0 1 1 2
8. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 11 3 4 18
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 4 0 1 5
3. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 11 4 18
4. Shotokan karate Košice 3 3 3 9
5. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 2 0 5
6. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 4 8 12


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 8 1 9 18
2. Karate klub UNION Košice, o. z. 6 6 7 19
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 5 6 4 15
4. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 7 13 23
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 2 3 2 7
6. Mestský športový klub Kežmarok 0 1 1 2
7. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 66 49 71 186
2. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 63 62 72 197
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 41 57 51 149
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 35 36 55 126
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 32 31 28 91
6. Mestský športový klub Kežmarok 23 23 21 67
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 23 18 27 68
8. Shotokan karate Košice 22 19 21 62
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 13 4 10 27
10. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 9 2 2 13
11. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 6 3 4 13
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 2 4 12
13. Karate Klub SABINOV, o. z. 4 9 9 22
14. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 2 2 5 9
15. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 2 2 4 8
16. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 2 0 6 8
17. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 2 0 2 4
18. Karate club Trebišov 1 3 4 8
19. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 1 1 2 4
20. Karate klub Snina, o. z. 0 0 7 7
PDF

1. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK sezóna 2019 – 2020 - 12.10.2019
2.kolo žiackej ligy TAUK a VUKABU - 24.11.2019
3. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK SEZÓNA 2019 - 2020 - 08.03.2020



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 171 88 55 314
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 141 90 58 289
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 108 94 39 241
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 78 56 48 182
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 78 56 25 159
6. Mestský športový klub Kežmarok 69 44 20 133
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 69 36 27 132
8. Shotokan karate Košice 57 32 18 107
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 39 8 10 57
10. Karate Klub SABINOV, o. z. 12 18 9 39
11. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 27 4 2 33
12. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 18 6 3 27
13. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 18 4 4 26
14. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 9 6 8 23
15. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 9 0 10 19
16. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 6 4 4 14
17. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 6 4 3 13
18. Karate club Trebišov 3 6 4 13
19. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 9 0 2 11
20. Karate klub Snina, o. z. 0 0 7 7


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 39 38 6 83
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 51 12 9 72
3. Mestský športový klub Kežmarok 30 24 7 61
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 33 16 8 57
5. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 27 16 8 51
6. Shotokan karate Košice 24 16 4 44
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 21 8 11 40
8. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 18 9 30
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 0 3 9
10. Karate club Trebišov 3 4 0 7
11. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 2 1 6
12. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 3 2 0 5
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 4 4
14. Karate klub Snina, o. z. 0 0 2 2
15. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 33 26 13 72
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 21 24 23 68
3. Shotokan karate Košice 21 8 8 37
4. Centrál karate klub Poprad o.z. 24 4 8 36
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 9 12 10 31
6. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 18 4 1 23
7. Karate klub UNION Košice, o. z. 9 2 5 16
8. Mestský športový klub Kežmarok 3 6 7 16
9. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 10 5 15
10. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 6 4 3 13
11. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 9 0 2 11
12. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 9 0 1 10
13. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 4 2 9
14. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 6 0 1 7
15. Karate club Trebišov 0 2 4 6
16. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 2 2 4
17. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1
18. Karate klub Snina, o. z. 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 111 46 34 191
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 69 54 26 149
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 66 36 34 136
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 60 44 23 127
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 45 30 12 87
6. Mestský športový klub Kežmarok 36 14 6 56
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 24 24 8 56
8. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 24 8 5 37
9. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 18 6 2 26
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 18 4 4 26
11. Shotokan karate Košice 12 8 6 26
12. Karate Klub SABINOV, o. z. 6 12 6 24
13. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 9 0 10 19
14. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 6 3 12
15. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 9 0 1 10
16. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 3 0 2 5
17. Karate klub Snina, o. z. 0 0 4 4


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 57 8 13 78
2. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 18 36 17 71
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 27 16 7 50
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 15 20 12 47
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 18 6 3 27
6. Shotokan karate Košice 9 6 3 18
7. Mestský športový klub Kežmarok 0 2 1 3
8. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 33 6 4 43
2. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 9 22 4 35
3. Shotokan karate Košice 9 6 3 18
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 8 8 16
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 12 0 1 13
6. Karate klub UNION Košice, o. z. 9 4 0 13


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate klub UNION Košice, o. z. 18 12 7 37
2. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 9 14 13 36
3. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 24 2 9 35
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 15 12 4 31
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 6 2 14
6. Mestský športový klub Kežmarok 0 2 1 3
7. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 0 1 1


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 63 62 72 385
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 66 49 71 367
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 41 57 51 288
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 35 36 55 232
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 32 31 28 186
6. Mestský športový klub Kežmarok 23 23 21 136
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 23 18 27 132
8. Shotokan karate Košice 22 19 21 125
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 13 4 10 57
10. Karate Klub SABINOV, o. z. 4 9 9 39
11. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 9 2 2 33
12. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 6 3 4 28
13. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 2 4 26
14. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 2 2 5 15
15. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 2 2 4 14
16. Karate club Trebišov 1 3 4 13
17. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 2 0 6 12
18. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 2 0 2 8
19. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 1 1 2 7
20. Karate klub Snina, o. z. 0 0 7 7
PDF

1. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK sezóna 2019 – 2020 - 12.10.2019
2.kolo žiackej ligy TAUK a VUKABU - 24.11.2019
3. KOLO ŽIACKEJ LIGY VÚKABU A TAÚK SEZÓNA 2019 - 2020 - 08.03.2020



Agility dievčatá 5 ročné

1. Stašková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
1. Vasiliíková Alexandra /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
1. Vasilíková Alexandra /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3


Agility dievčatá 6 ročné

1. Bindzarová Emma /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 7
1. Bodnárová Emma /Shotokan karate Košice/ - body: 7
3. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 6
4. Budáčová Kvetoslava /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
4. Kysucká Katarína /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
4. Rodová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
7. Stašková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Jurašková Veronika /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
8. Ronďošová Ela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Agility dievčatá 7 ročné

1. Kolesárová Sára /Shotokan karate Košice/ - body: 8
2. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
3. Hanušovská Alžbeta /Shotokan karate Košice/ - body: 4
3. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
5. Dujavová Michaela /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
6. Česelková Tamara /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
6. Duračinská Vivien /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
6. Kovalčiková Laura /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
6. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
10. Čarnotová Zoja /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
10. Fabianová Nina /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
10. Jušková Juliana /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1


Agility dievčatá 8 ročné

1. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
2. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 7
3. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6
4. Lacková Ema /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
4. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
6. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
6. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
6. Mrugová Bianka /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
10. Piekarová Olívia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
10. Redajová Simona /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Agility dievčatá 9 ročné

1. Čubová Karin /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
1. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 6
3. Ďuricová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 5
3. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 5
5. Bdžochová Soňa /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
6. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
6. Hanušovská Žofia /Shotokan karate Košice/ - body: 3
6. Kokyová Livia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
9. Drabová Darina Anastázia /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1


Agility dievčatá 10 ročné

1. Dziedzinová Lara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 9
2. Uhlárová Anastázia /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
3. Bednarčíková Dominika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
4. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
4. Lachkovičová Laura Piper /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
7. Kalafutová Alica /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
7. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Laciová Damiána /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
10. Adamjaková Sandra /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
10. Magurová Martina /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 1


Agility dievčatá 11 ročné

1. Šefčiková Gabriela /Shotokan karate Košice/ - body: 9
2. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
3. Furdova Alexia /Karate club Trebišov/ - body: 4
4. Hadbavná Michaela /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
4. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
6. Harakaľová Nicol /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
6. Pinčáková Amélia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
6. Prekopová Erika Mária /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
6. Verebová Sára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
10. Baloghová Olivia Sophia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
10. Dudášová Daniela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
10. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Agility chlapci 5 roční

1. Kolej Marko /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
2. Antal Danylo /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
3. Figlár Filip /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
3. Halás Martin /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
3. Halecký Marcus /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
3. Oros Maxim /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
3. Petrík Max /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
8. Moravec Richard /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Tomčák Martin /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
10. Džurný Lucas /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
10. Kišš Filip /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Agility chlapci 6 roční

1. Božoň Jaroslav /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 7
2. Pavol Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
2. Roman Denis Max /TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné/ - body: 5
4. Haško Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
4. Princik Filip /Karate club Trebišov/ - body: 3
6. Dúbravec Leonard /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
6. Macejko Martin /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
6. Manák Ivan /Shotokan karate Košice/ - body: 2
6. Rusnák Dávid /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
6. Vojcek Patrik /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
11. Britan Richard /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1
11. Harakaľ Ján /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
11. Papcun Samuel /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1


Agility chlapci 7 roční

1. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 9
2. Kirňák Tomáš /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
3. Kaleta Matej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
4. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
5. Balucha Kryštof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
5. Horník Filip /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
7. Dlhý Filip /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
7. Hanuščalka Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
7. Chovanec Tomáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
7. Jendrušiak Maroš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
7. Pavol Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
7. Tomčák Kristián /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1


Agility chlapci 8 roční

1. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 9
2. Meňhert Michal /Shotokan karate Košice/ - body: 8
3. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 5
4. Truhan Maroš /Shotokan karate Košice/ - body: 3
5. Chovanec Tomáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
5. Marčišovský Marko /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
5. Šefara Matúš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
5. Tomčovčík Ján /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
9. Antal Dmytro /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
9. Dzugas Jakub /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
9. Siciarek Dáwid /Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z./ - body: 1


Agility chlapci 9 roční

1. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
2. Janovčík Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 7
3. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
4. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
5. Zimmermann Peter /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
6. Vasilík Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Farkaš Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
7. Kaleta Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
7. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
7. Tropp Marek /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
7. Vasilik Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Agility chlapci 10 roční

1. Géci Boris /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 9
2. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 5
2. Uhlár Leo /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 5
4. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
5. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
5. Huang Victor /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
5. Kolej Samuel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
5. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
5. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
10. Dujava Simon /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
10. Hlaváč Andreas /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
10. Lovas Andrej /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
10. Veverka Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Agility chlapci 11 roční

1. Petruška Mathias - Rafael /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 9
2. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5
3. Geletko Alex /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
4. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
4. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
4. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
4. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
4. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 3
9. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
10. Mráz Šimon /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kata dievčatá 5 rokov

1. Stašková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3


Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky

1. Hanušovská Alžbeta /Shotokan karate Košice/ - body: 6
2. Bodnárová Emma /Shotokan karate Košice/ - body: 5
2. Jánošová Dajana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 5
4. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
5. Staněková Emília /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
5. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1


Kata dievčatá 6-7 rokov pokročilé

1. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 7
2. Bindzarová Emma /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
3. Kolesárová Sára /Shotokan karate Košice/ - body: 5


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky

1. Bdžochová Soňa /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 7
2. Zárembová Katarína /Shotokan karate Košice/ - body: 5
3. Ďuricová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
3. Piekarová Olívia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
5. Huang Andy /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
6. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1


Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé

1. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 6
2. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 5
3. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
3. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
5. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
5. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky

1. Šefčiková Gabriela /Shotokan karate Košice/ - body: 6
2. Bednarčíková Dominika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
3. Rusnaková Alexandra /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
3. Uhlárová Anastázia /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
5. Verebová Sára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
6. Džubáková Dominika /Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z./ - body: 1
6. Novotová Natália /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 1
6. Sen Yasemin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé

1. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
2. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
3. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
3. Lachkovičová Laura Piper /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
3. Vukušičova Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 3
6. Furdova Alexia /Karate club Trebišov/ - body: 2


Kata mladšie kadetky 12-13 rokov začiatočníčky

1. Vatráľová Mariana /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 8
2. Jakubčáková Karin /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 5
3. Hrubá Lenka /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
4. Lovasová Kvetoslava /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2


Kata mladšie kadetky 12-13 rokov pokročilé

1. Sklenková Lucia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 7
2. Bartošová Petra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 4
3. Královská Júlia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
3. Šofráneková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
5. Guzejová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
6. Furdova Alexia /Karate club Trebišov/ - body: 1
6. Jaššová Amália Anna /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kata kadetky 14-15 rokov

1. Cubjaková Daniela /Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z./ - body: 9
2. Semufová Karin /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 3
3. Bandurová Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
3. Hegedušova Sára /Karate club Trebišov/ - body: 2
5. Babjarová Sabína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
5. Dufalová Veronika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
5. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
5. Kőtelesová Sarah Jessica /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
5. Roháľová Lívia /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1


Kata chlapci 5 rokov

1. Halecký Marcus /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
1. Tomčák Martin /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
3. Halás Martin /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
4. Kišš Filip /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
4. Oros Maxim /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci

1. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 9
2. Tomčák Kristián /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
3. Pritchard Samuel George /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
3. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
3. Roman Denis Max /TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné/ - body: 2
6. Hanuščalka Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
6. Juško Svetislav /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1
6. Pavol Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí

1. Balucha Kryštof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 9
2. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
3. Kolej Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
4. Kaleta Matej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
4. Stašík Sebastián /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci

1. Dzugas Jakub /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 6
2. Meňhert Michal /Shotokan karate Košice/ - body: 4
3. Dankovič Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
3. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
3. Šefara Matúš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
6. Pavol Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
6. Truhan Maroš /Shotokan karate Košice/ - body: 1


Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí

1. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 9
2. Balucha Maxim /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
3. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
4. Černický Marko /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
5. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
5. Farkaš Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
5. Hegeduš Jakub /Karate club Trebišov/ - body: 1


Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci

1. Fedor Filip /Shotokan karate Košice/ - body: 5
2. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
2. Uhlár Leo /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
2. Veverka Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
5. Mišľan Sebastián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
5. Mrug Marko /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Dujava Simon /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
7. Kopka Oskar /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
7. Lompart Pavol /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1


Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí

1. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 7
2. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5
3. Lehotský Gregor /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
4. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
5. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
5. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
5. Pardus Christopher /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
5. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kata mladší kadeti 12-13 rokov začiatočníci

1. Simko Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5
2. Lompart Pavol /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
2. Novotný Július /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
4. Peržel Timotej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kata mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí

1. Benko Daniel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 8
2. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 5
3. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
4. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
5. Kašprišin Marko /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kata kadeti 14-15 rokov

1. Okáľ Sebastián /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 6
2. Denhardt Christián /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 4
2. Fabian Matúš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
4. Korečko Adrián /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
4. Rada Matej /TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné/ - body: 2
6. Antoš Vojtěch /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
6. Ilčín Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
6. Kešelák Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg

1. Stašková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
2. Budáčová Kvetoslava /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg

1. Fabianová Nina /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 6
2. Dujavová Michaela /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 5
3. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
4. Treszová Eliška /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
5. Bušová Eliška /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
5. Jušková Juliana /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1
5. Mrugová Bianka /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite dievčatá 6-7 rokov do 28kg

1. Bindzarová Emma /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 7
2. Jánošová Dajana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
2. Kolesárová Sára /Shotokan karate Košice/ - body: 3
2. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
2. Staněková Emilia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
6. Jurašková Veronika /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg

1. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
2. Duračinská Vivien /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
3. Jánošová Dajana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
4. Čarnotová Zoja /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
4. Rodová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
6. Knuthová Petronela /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
6. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
6. Murcková Nina /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky

1. Khaustova Alena /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 5
2. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
2. Piekarová Olívia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
4. Hančinová Kristína /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 3
5. Mrugová Bianka /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Magdová Kristína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé

1. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 7
2. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky

1. Bdžochová Soňa /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
2. Čubová Karin /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
3. Drabová Darina Anastázia /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
5. Hančinová Kristína /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 1
5. Jaššová Adriana Šarlota /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
5. Kokyová Livia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
5. Lacková Ema /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
5. Redajová Simona /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
5. Stašková Sarah /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé

1. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg začiatočníčky

1. Ďuricová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
2. Čubová Karin /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
3. Pasnišinová Nina /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
3. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
5. Hanzušová Natália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
5. Imrichová Tamara /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 2


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg pokročilé

1. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 7
2. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 6
3. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočníčky

1. Imrichová Tamara /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 6
2. Duračinská Vivien /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
3. Murcková Nina /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokročilé

1. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
2. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
2. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Čechová Barbora /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
4. Kočišová Katarína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg začiatočníčky

1. Jaššová Adriana Šarlota /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg pokročilé

1. Lachkovičová Laura Piper /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg začiatočníčky

1. Novotová Natália /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 5
2. Pinčáková Amélia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
3. Verebová Sára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
4. Huang Emily /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pokročilé

1. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
2. Laciová Damiána /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5
3. Dudášová Daniela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg začiatočníčky

1. Šefčiková Gabriela /Shotokan karate Košice/ - body: 9
2. Sen Yasemin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
3. Pepíchová Mia Ellen /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pokročilé

1. Dziedzinová Lara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 7
2. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
2. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
4. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky

1. Uhlárová Anastázia /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 7
2. Bednarčíková Dominika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
3. Harakaľová Nicol /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
4. Hadbavná Michaela /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2


Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé

1. Hajduková Katarína /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 6
1. Prekopová Erika Mária /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 6
3. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
4. Čechová Barbora /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
5. Baloghová Olivia Sophia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
5. Magurová Martina /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 1
5. Pajdiaková Sára /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 40kg pokročilé

1. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 9
2. Bruothová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
3. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
4. Semancová Kaliska /TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné/ - body: 1


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg začiatočníčky

1. Hrubá Lenka /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6
2. Hadbavná Michaela /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg pokročilé

1. Laciová Melánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 9
2. Sklenková Lucia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg začiatočníčky

1. Vatráľová Mariana /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 9
2. Švirková Viktória /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg pokročilé

1. Královská Júlia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg začiatočníčky

1. Jakubčáková Karin /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 9
2. Lovasová Kvetoslava /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg pokročilé

1. Šofráneková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
2. Guzejová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Geletková Laura /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
3. Jaššová Amália Anna /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
5. Fiľakovská Vanessa /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1
5. Horanská Elena /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg

1. Bandurová Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 9
2. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
2. Roháľová Lívia /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 4
4. Meňhertová Sofia Anna /Shotokan karate Košice/ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg

1. Babjarová Sabína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5
1. Kőtelesová Sarah Jessica /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Černická Zuzana /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
3. Džupinová Radka /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
5. Varholiková Sára /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1


Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg

1. Dufalová Veronika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
2. Váczy Anna /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 5
3. Szelley Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
4. Hajduková Jana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
5. Georgieva Viktoria /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
5. Krištanová Natália /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1
5. Paľová Ina /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1


Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg

1. Balucha Kryštof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 7
2. Božoň Jaroslav /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 5
3. Gerda Tobias /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
4. Dúbravec Leonard /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
4. Manák Ivan /Shotokan karate Košice/ - body: 2
6. Cunik Arthur /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1


Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg

1. Kaleta Matej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 9
2. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Hanuščalka Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
3. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
5. Dúbravec Leonard /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
5. Hudák Denis /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
5. Kirňák Tomáš /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
5. Kišš Šimon /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
5. Sivák Maximilián /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1


Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg

1. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
2. Tomčák Kristián /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 5
3. Mitro Gabriel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
4. Harakaľ Ján /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
4. Rusnák Dávid /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg

1. Kolej Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
2. Stašík Sebastián /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci

1. Soltész Michal /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 6
2. Kaleta Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
2. Krutil Dominik /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
2. Šefara Matúš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
5. Dzugas Jakub /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
5. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
7. Faith Oliver /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1
7. Chovanec Tomáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci

1. Mrlian Adam Ján /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 8
2. Dankovič Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
3. Kolej Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
4. Hrabovčak Leonard /TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné/ - body: 1
4. Pavol Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
4. Sopčák Alex /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1
4. Veliký Jozef /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1
4. Železník Marek /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí

1. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
2. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
2. Šenšel Richard /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Jakim Michal /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
5. Balucha Maxim /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci

1. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
2. Bruoth Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
2. Huang Jack /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
4. Pavol Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
4. Tomčovčík Ján /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
6. Hnilica Lukáš /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 1
6. Ovšák Ruben /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí

1. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 7
2. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Černický Marko /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
3. Kolej Samuel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
5. Zimmermann Peter /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci

1. Antal Dmytro /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
2. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
2. Toma Samuel /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
4. Oberfranc Oliver /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
5. Deneka Denys /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí

1. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 9
2. Janovčík Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
3. Vasilik Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
4. Vasilík Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci

1. Uhlár Leo /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
2. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 5
3. Hrabovčak Leonard /TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné/ - body: 3
4. Knap Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
5. Faith Oliver /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí

1. Farkaš Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
2. Géci Boris /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Cunik Yakob /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
3. Mičetic Adrián /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 2
5. Veterný Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci

1. Veverka Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 7
2. Dujava Simon /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
2. Golodžej Marko /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
2. Horváth Nikolas /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
5. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
6. Kopka Oskar /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí

1. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 5
1. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Gontkovič Rafael /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Kolej Samuel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
5. Kader Atiq /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
5. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
5. Mráz Šimon /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci

1. Lompart Pavol /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 6
2. Pasnišin Maroš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4


Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí

1. Huang Victor /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
1. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
3. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
3. Hlaváč Andreas /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
5. Geletko Alex /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci

1. Antuš Adrian /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 9
2. Mišľan Sebastián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
3. Mrug Marko /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
4. Voľanský Tomáš /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
5. Mazurek Adam /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
5. Pasnišin Maroš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
5. Simko Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí

1. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 6
2. Petruška Mathias - Rafael /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
3. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
3. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
5. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
5. Hodgson Oliver /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
7. Lehotský Gregor /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg začiatočníci

1. Horváth Radovan /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg pokročilí

1. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 7
2. Farkaš Andrej /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
2. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
4. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
4. Mičetic Adrián /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 2
4. Walter Adam /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
7. Hadvab Viktor /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg začiatočníci

1. Lompart Pavol /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg pokročilí

1. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 7
2. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 5
3. Kašprišin Marko /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
4. Radvanský Dan /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
5. Hadvab Viktor /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1
5. Petruš Dominik /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg začiatočníci

1. Simko Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg pokročilí

1. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 7
2. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
3. Papp Zoltán /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3
4. Antuš Ján /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1
4. Gyomrai Ján /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
4. Pristáč Andrej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg začiatočníci

1. Peržel Timotej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg pokročilí

1. Křesťák Patrik /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 6
2. Ivan Valentino /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
2. Katrenič Dávid Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
4. Hodgson Oliver /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
4. Korečko Adrián /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
6. Antuš Ján /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci

1. Novotný Július /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg pokročilí

1. Kolesár Nikolas /Shotokan karate Košice/ - body: 7
2. Antoš Vojtěch /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6
3. Kolesár Marek /Shotokan karate Košice/ - body: 3
4. Vasilik Viliam Jozef /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
5. Benko Daniel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 1
5. Gubík Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
5. Roháľ Ján /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1


Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg

1. Brajerčík Ján /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8
2. Miklič Erik /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
2. Papp Zoltán /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3
4. Duhaň Dominik /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
5. Korečko Adrián /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
5. Pastarnak Georgy /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1
5. Schmidt Markus /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 1


Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg

1. Fabian Matúš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 9
2. Čonka Martin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5
3. Krivoňák Kristián /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Mácha Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
4. Stolárik Stanislav /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1


Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg

1. Radoš Ľubomír /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 9
2. Ilčín Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
3. Stolárik Stanislav /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg

1. Giňa Bartolomej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
2. Antoš Vojtěch /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
2. Kešelák Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
2. Mojzeš Dávid /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
5. Pálfy Samuel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg

1. Šenšel Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
2. Guzej Stanislav /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Mojzeš Dávid /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
4. Zengiwald Patrik /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 2